Užitočné tipy

Obnovili ste sa po rokoch po komunikácii so starými priateľmi?

Pin
Send
Share
Send
Send


  • Ako obnoviť vzťahy s priateľmi
  • Ako sa zotaviť z rozpadu
  • Ako obnoviť vzťah s mužom

Zistite pravý dôvod. Možno ste urazili svojho priateľa niečím, alebo došlo k určitému nedorozumeniu. Často sa vyskytujú prípady, keď povesti sú vinou ukončenia vzťahov. Objasnite situáciu. V prípade potreby požiadajte o odpustenie. Možno vás niekto kategoricky nechce vidieť, potom to nemusíte robiť.

Zavolať. Na konverzáciu nepotrebujete ani príčinu alebo tému. Stačí kliknúť na tlačidlo Hovor a začať hovoriť. Ak je osoba naozaj blízko, rozhovor bude zaujímavý, môžete si spomenúť na zaujímavé okamihy, dozvedieť sa najnovšie správy a určite nájdete dôvod na stretnutie.

Používajte spoločné záujmy. Pamätajte, ako ste sa stretli a čo vás spája. Predpokladajme, že ak milujete futbal, môžete ísť na zápas. Pripomeňte si niečo z atribútov vášho obľúbeného tímu alebo rozprávaním zaujímavých správ zo sveta futbalu.

Využite výhody sociálnych sietí. Zvyčajné „ako“ pod fotografiou vám môže zapamätať osobu. Pošlite fotografiu, opýtajte sa na najnovšie správy, ponuku na telefón alebo stretnite sa.

Všeobecní známi. Ak máte spoločných priateľov, zistite, čo sa presne stalo, a požiadajte o pomoc. Usporiadajte prekvapenie, ktoré zanechá veľa príjemných spomienok a pomôže obnoviť komunikáciu.

Pin
Send
Share
Send
Send