Užitočné tipy

Test na zvieratách - ako nájsť svojho patróna

Pin
Send
Share
Send
Send


Aj tí, ktorí sa nezaujímajú o astrológiu a horoskopy, vedia, že za každý rok je zodpovedná určitá zver. Je ich 12. Ale to nie je všetko. Stále existujú totemové zvieratá. Sú spojené s dátumom narodenia osoby. Ako ďalej zistíme, ako zistiť vaše totemické zviera a nadviazať kontakt s ním, prečo sú potrebné a ako ho kontaktovať.

Predtým, ako sa obrátime na otázku, ako rozpoznať vaše totemické zviera podľa roku narodenia, pochopíme, čo je totemizmus ako celok. „Totem“ v preklade z jazyka indiánskeho kmeňa Indiánov znamená „jeho rod“. Totem je predmetom náboženského uctievania, príbuzným človeka. Totemizmus ako učenie je náboženský sociálny systém. Je založená na presvedčení, že medzi človekom a totemom existuje neviditeľné spojenie. V staroveku sa verilo, že duše bohov sú uzavreté v každom zvierati. Totemy sprostredkované medzi svetom živých a svetom mŕtvych.

Úloha totemizmu pre spoločnosť

Toto učenie urobilo oveľa viac, ako si vieme predstaviť na prvý pohľad. V podstate je totemizmus prvým pokusom spojiť všetky vedomosti o svete. Realizuje najstarší spôsob socializácie a vzájomného pôsobenia ľudí medzi sebou.

Totem zviera je povolané nielen na ochranu rodu, ako to bolo v staroveku. Predtým poskytoval šťastie na love, na cestách alebo v obchodných záležitostiach. Dokonca bol kontaktovaný, aby zistil dobré počasie. Zabíjanie zvieraťa, ktoré symbolizuje totem, sa rovnalo zabíjaniu kmeňového vodcu.

Dnes je totemové zviera tiež požiadané o pomoc v náročných úlohách, ktoré sa vyžaduje, aby dalo vytrvalosť, múdrosť a trpezlivosť, ochranu svojich blízkych, ľahký spôsob atď.

Kto dokáže rozpoznať totem zviera

Ako zistíte, aké je vaše totemové zviera? Je to možné bez zvláštnych vedomostí alebo je potrebná odborná konzultácia? Podľa ezoterikov nie je ťažké rozpoznať vaše totem podľa dátumu narodenia. Tu je overená verzia hovoru držiteľa, ktorá mu ukáže:

 1. V ideálnom prípade by ste mali byť sami v miestnosti, kde sa bude schôdza konať. Odpojte počítač, telefón alebo televízor. Ale ak potrebujete hudbu na meditáciu, môžete ju použiť.
 2. Posaďte sa pohodlne alebo ľahnite na chrbát, aby sa vaše ruky a nohy neprekrížili.
 3. Zastavte tok myšlienok, uvoľnite sa, zhlboka a rovnomerne dýchajte.
 4. Predstavte si miesto, kde sa budete cítiť bezpečne. Môže to byť les, lúka plná kvetín a voňavých bylín, morské pobrežie, vodopád alebo útulný dom.
 5. Choďte po tomto mieste, cítite to, ak je voda, choďte do toho, cítite, ako to zmyje všetky problémy a ťažkosti.
 6. Teraz je najdôležitejším krokom to, ako rozpoznať vaše totemové zviera. Na mieste, kde ste, si predstavte lúč slnka alebo svetelnú guľu. Možno nejaký iný obrázok. Najdôležitejšie je, že musí dôjsť k akumulácii energie.
 7. Nájdite si čas a užite si tento proces. Pozrite sa na zviera, ktoré k vám prišlo z hlbín tejto energie: kôň, vlk, pes alebo možno niekto iný.
 8. Pozdravte svojho patróna, hladte ho. Bude vďačný.

Ako spoznať svoje totemové zviera, ak nikto nevyšiel? Môžete skúsiť ešte viackrát, alebo si jednoducho vybrať zo zoznamov, ktoré budú uvedené neskôr.

Totem roka

Ako rozpoznať totem podľa roku narodenia? Nasleduje zoznam rokov a základných charakteristík osobnosti:

 1. Deer (1970-2002). Človek je pokojný a konzervatívny vo viere. Je ťažké nechať zmeniť svoj život a časť so starými zvykami. Miluje stabilitu. Lakonicky. Medzi predstaviteľmi tohto zvieraťa je veľa stotročníkov. Čím bližšie je jeho cieľ, tým rýchlejšie sa k nemu pohybuje. Nie je naklonený uvažovaniu a filozofii.
 2. Baran. (1971-2003). Zvonku mäkký a zvnútra veľmi tvrdý. Tvrdohlavý a zásadový. Má rada davy a slávnosti. V rodine je milujúcim a príkladným rodičom. Každý ho miluje. Je veľkým fanúšikom umenia a často sa mu vzdáva hlavou.
 3. Mongoose (1972-2004). Kreatívny, víťaz a vedúci od prírody. Má neštandardné riešenie pre všetko. Toto je individualita, pre ktorú je najdôležitejšia sloboda prejavu. Za ním môžete cítiť istotu kamennej steny. Horník a majiteľ v jeho dome.
 4. Wolf (1973-2005). Je hrubý častejšie ako jemný. Otvorené prejavy pocitov nie sú pre neho charakteristické. Často vyvoláva konflikty iných. Život s ním prežije iba silný spoločník, ak hovoríme o človeku. Musí byť slabý, aby vlk chcel ukázať starostlivosť a nežnosť. Ak má pocit, že sa ho snaží ovládať, odíde. Zastrašovanie ho neovplyvňuje. Vlk ctí svoju rodinu, ale musí dať tón. sami.
 5. Stork (1974-2006). Napodiv, jeden z hlavných symbolov rodinného krbu často nenájde porozumenie v kruhu svojich príbuzných. Má nepredvídateľnú a zložitú povahu. Vždy však dosahuje plánované vrcholy. Nežnosť, morálna podpora a náklonnosť, to od svojho partnera najviac očakáva. Ak si niekoho vyberie, zostane verný.
 6. Spider (1975-2007). Taký človek rád pracuje s rukami. V láske je tiež úspešný, ale dlho si nemôže rozvíjať vzťahy. Pre neho je najlepšou motiváciou žiarlivosť a emócie. Zároveň je však absolútne nemožné ho oklamať.
 7. Snake (1976-2008). Pomaly vyzerajúci had je flexibilný človek, ktorý miluje zmeny a ľahko sa im prispôsobuje. Miluje drahé veci. U mládeže uprednostňuje partnerov starších a naopak prichádza v dospelosti. Nepáči sa mu povinnosti. Uprednostňuje občianske manželstvo pred úradným. Najkratším spôsobom, ako dobyť hada, je náklonnosť, starostlivosť a ohromujúci obraz. Urobte si čas vo vzťahu s ním, inak vykĺzne.
 8. Beaver (1977-2009). Milý človek, ktorý vždy pracuje pre dobro svojej rodiny. Miluje darčeky. Jeho pocity sú vážne a dôkladné, nemajú tendenciu mať aféru. Konzervatívny. Najlepším spôsobom, ako ho získať, je preukázať, že ste zodpovedný a seriózny človek.
 9. Korytnačka (1978-2010). Zástupcovia tohto totemu sa často dajú nájsť na mieste vodcov. Ponáhľajú sa pomaly a veľmi upokojene. Aj keď ponáhľanie nie je ich vyznaním, pohybujú sa smerom k cieľu s húževnatosťou nádrže. Neobmedzený, nevykazujte emócie.
 10. Magpie (1979-2011). Títo ľudia sú okamžite viditeľní. Sú nepokojné, vždy aktuálne s najnovšími klebetami, vedia všetko o všetkých. Nejedná sa o presný čas, preto im nemožno dôverovať pri dôležitých rokovaniach. Všetko preto, že straka je neuveriteľne pochmúrna a nedokáže nič urobiť. Vždy má peniaze a pomerne ľahko si získa potrebné spojenia.
 11. Veverička (1980 - 2012). Očarujúci, milý, dôveryhodný a spoločenský človek. Veľmi útulný, ekonomický. Má rád zásoby. Nepotrebujte zbytočne peniaze navyše. Veverička je vždy sladká, nežná a starostlivá, priatelia ju zbožňujú. A ona si cení rodinu.
 12. Raven (1981 - 2013) Tento človek sa vždy zamračil, čo ho robí urazeným. Zraniteľní nestoja kriticky. Z týchto dvoch dôvodov neustále mení zamestnanie, záľuby, bydlisko a blízkych.
 13. Rooster (1982 - 2014). Miluje byť stredobodom pozornosti a rovnako ako ostatní. Vyznačuje sa impulzívnosťou a bojovou dispozíciou. Rád sa chváli a keď je chválený. Má odvážne srdce, dokonca aj more je mu „hlboké po koleno“, ale nie je príliš citlivý. V takom čase je lepšie počkať na jeho hnev a nezasahovať do objasnení a pokusov o mier.
 14. Krava. (1983-2015). Toto je ten, s ktorým bude spolu spolu len teplo a útulnosť. Schopný byť jemný a starostlivý. Zároveň má melancholický temperament.
 15. Badger (1984 - 2016). Táto osoba kombinuje veľa protirečení. Spoľahlivý a obchodný jezevec má dôveryhodnosť, má však dosť obáv.
 16. Camel (1953-1985-2017) je osoba, ktorá má trpezlivosť a svetskú múdrosť. Vždy sa na neho môžete spoľahnúť. Často si vyberá povolanie spojené s rizikom pre život. Je ľahké vyjsť s ním, jeho osobnosť si nevyžaduje veľkú pozornosť.
 17. Hedgehog. (1954-1986). Pichľavý ježko sa nedá ľahko skrotiť, je uzavretý a neprístupný. Ale ak sa nebojíte jeho ihiel, ochráni vás pred všetkým, okrem toho, že je láskavý k tým, ktorí ho milujú a dá sa ľahko ovládať.
 18. Doe (1955-1987). Symbol milosti. Často jej chýba odvaha, miluje umenie a nachádza v nej výraz. Od prírody je veľmi umelecká, ale niekedy stúpa v oblakoch, namiesto toho, aby stála na zemi.
 19. Elephant (1956-1988). Možno navonok nie je príliš príťažlivý, ale netrápi sa tým. Je ťažké dostať ho do kontaktu, ale pre milovaných je verný a spoľahlivý spoločník.
 20. Horse (1957-1989). Pracovití, zodpovední a vytrvalí ľudia. Sú emocionálne a často konajú na základe impulzu.
 21. Bary (gepard) (1958 - 1990). Vytrvalí, impulzívni a agresívni ľudia. Sú nebojácni, čestní a ušľachtilí. Niekedy majú tendenciu čakať, bojovníci od prírody, zatiaľ čo sa pohybujú smerom k cieľu, nič im nezastaví. Najlepším liekom na ne je náklonnosť a starostlivosť, nemôžu sa voči sebe postaviť násiliu a pustiť pazúry.
 22. Peacock (1959 - 1991). Kreatívny človek vo všetkých ohľadoch, ktorý je rád prekvapený a ohromený. Vždy má veľa plánov, agilný a miluje pozornosť.
 23. Labuť (1960 - 1992) je introvertný človek, ktorý si však váži svoju rodinu. Bez blízkych mizne. Verný a spoľahlivý v láske.
 24. Rys ostrovid (1961 - 1993). Rys nemá rád nedbanlivosť a nepokoj, ale od neho nemožno očakávať poriadok. Veci sú vždy chaos, a postava je veľmi premenlivá, práve vstala a o minútu neskôr môže uhryznúť.
 25. Osol (1962 - 1994). Títo ľudia sú trpezliví, vyvážení. Ale napriek tomu je ťažké s nimi vyjsť, musíte nájsť prístup a mať náklonnosť.
 26. Bear (1963 - 1995). Takýto človek je úžasný rodinný muž. Praktický, ekonomický, mierne prísny. Postará sa o každého. Má dar presvedčovania, je schopný viesť ostatných. V mojej hlave je vždy veľa plánov a nápadov.
 27. Eagle (1964 - 1996). Silný, odvážny a tvorivo nadaný človek. Kombinuje lásku k svetu a zradu.
 28. Fox (1965 - 1997). Múdri, opatrní, podnikaví ľudia. Rýchlo, milujte krásne veci. Dobré pre tímovú prácu.
 29. Delfín (1966 - 1998). Starostlivosť o ľudí, dobrých rodinných príslušníkov, verných priateľov. Každý, kto ho miluje, je mobilný a rád je v centre pozornosti. Múdry, rád rozum, naklonený filozofii.
 30. Kanec (diviak) (1967 - 1999). Trochu hrubý, agresívny, sexy. Spoľahlivý, ale potrebuje lásku a starostlivosť. Šikovne počíta svoju silu a neradi trávi čas zbytočne.
 31. Eagle Owl (1968 - 2000). Zasnený filozof. Uzavretá, rada vytvára, plne komunikuje iba s priateľmi.
 32. Falcon (1969-2001). Sebavedomý nebojácny reformátor. Majster ničenia.

Zodiac totem

Ako rozpoznať svoje totem podľa dátumu narodenia? Prezrite si tabuľku a nájdite svoje zviera:

 1. Bear. Pre deti narodené od 10. decembra do 9. januára. Múdry, pokojný, ale lenivý.
 2. Wolverine. Od 10. januára do 9. februára. Organizovaný a trochu uzavretý, silný.
 3. Raven - ľudia narodení od 10. februára do 9. marca. Celkom im dal flexibilnú myseľ, ale sú príliš zasnené.
 4. Hermelín. Od 10. marca do 9. apríla. Nezávislý, schopný byť priateľmi.
 5. Ropucha - ľudia, ktorí sa narodili v období od 10. apríla do 9. mája. Vyznačujú sa túžbou po blahobyte.
 6. Kobylka (od 10. mája do 11. júna). Optimisti v láske s rizikom.
 7. Škrečok (od 10. júna do 9. júla). Lazy, kým neuvidia cieľ.
 8. Slimák (10. júla - 9. augusta). Priateľskí a oddaní snívatelia.
 9. Mravec (10. augusta - 9. septembra). Pracovití a zodpovední pracovníci.
 10. Straka (10. septembra - 9. októbra) - nestabilná a nerozhodná.
 11. Beaver (od 10. októbra do 9. novembra) - títo ľudia sa vyznačujú utajením.
 12. Pes (od 10. novembra do 9. decembra). Verní, lojálni, veľkorysí ľudia.

Ako si vybrať

Teraz viete, ako zistiť, aké je vaše totem, ale ako si vybrať z niekoľkých? Zistite, ktorý z navrhovaných totemov má lepší vzťah, s ktorým spájate svoju osobnosť. Toto bude odpoveď. Nikto nezrušil výber niekoľkých zvierat, môžu byť predvolané v rôznych obdobiach života. Napríklad, ak potrebujete vytrvalosť a vytrvalosť, môže vám pomôcť vlk, a ak priateľskosť je delfín, tvrdá práca v krvi mravca. Rokujte so svojimi patrónmi v závislosti od konkrétnej situácie.

Kam umiestniť

Takže sme hladko prešli od otázky, ako rozpoznať vaše totemové zviera k inému rovnako dôležitému: kam dať postavu, obraz svätého patróna? Všetko záleží na fantázii a túžbe. Ak je napríklad vaše totemické zviera vlk alebo delfín, môžete si kúpiť prívesky v obchodoch s príslušenstvom alebo v špeciálnych ezoterických oddeleniach. Ropucha sa dá nájsť ako populárny talizman - žaba s peniazmi. Medveďa alebo psa je ľahké kúpiť v bežnom obchode s hračkami. Ak je ťažké nájsť alternatívu, umiestnite plagát na stenu alebo na plochu počítača. Možno by ste chceli umiestniť totemické zviera blízko svojho pracoviska alebo na miesto, kde trávite najviac času, alebo by ste mohli urobiť špeciálny kútik pre brankára. Pre mužov je vhodnejšie tetovanie.

Takže sme prišli na to, ako rozpoznať vaše totemné zviera podľa dátumu narodenia, ale čo robiť so získanými vedomosťami a ako sa zmení život? Múdrosť, sila alebo určité zručnosti samozrejme neprídu do jedného dňa, ale po chvíli budete cítiť výsledok. Po rozpoznaní svojho patróna a nadviazaní vzťahov s ním osobnosť rastie, stáva sa psychologicky a fyzicky silnejšou. Ako spoznať totem zvieraťa, ak nie je možné hovoriť s podvedomím? Nenechajte sa odradiť, ak nemôžete okamžite vidieť svojho patróna. Skontrolujte dátum narodenia pomocou kalendára totem. Keď viete, na ktoré zviera sa má obrátiť, pravidelne sa snažte vytvoriť jeho obraz v hlave. Skôr alebo neskôr, ale všetko bude fungovať.

Ako zaobchádzať so patrónom

Otázka znie, ako zistiť, čo vaše totem nemusí byť ľahké, ale nie základné. Nestačí len zistiť vzhľad, musíte sa spojiť. Ak máte doma domáce zvieratá, potom viete, ako ich dostať k sebe. To isté platí pre predstaviteľov sveta zverokruhu. Predstavte si to častejšie vo svojom podvedomí, kŕmte, starajte sa a nezabudnite poďakovať za malé radosti, ktoré sa vyskytnú, či už je to príjemné neočakávané stretnutie so starým priateľom, propagácia alebo úspešné romantické rande. Čím väčšia vďačnosť a láska za domáceho maznáčika, tým lepšie budú podmienky.

Čo robiť s prijatými informáciami

Predstavte si, že vás už viac nezavádza otázka, ako rozpoznať vaše totemné zviera podľa roku a narodenín, a už ste s ním dokázali vybudovať harmonické teplé vzťahy. Čo bude ďalej? Každé zviera má svoje silné stránky, ktoré sa môžu rozvíjať. Teraz viete, ako rozoznať totem podľa roku narodenia alebo zverokruhu a môžete si budovať vzťahy v trochu inej rovine.

Ako to funguje? Zoberme si napríklad pár: je to Panna podľa znamenia zverokruhu, podľa roku koňa je totemom vlk a mravec. On: Taurus - pes, totem - ropucha. Z dievčenského horoskopu je zrejmé, že je pracovitá osoba. Vlk dá vernosť a vytrvalosť. Toto je jediné zviera, ktoré zaútočí na nepriateľa viac ako samo. Cieľ a podnet však zohrávajú veľmi veľkú úlohu. Mužský horoskop ukazuje, že je to muž, ktorý stojí pevne na nohách, pragmatický, trochu prísny, ktorý si cení rodinu a tradície. Vo vzťahu si predovšetkým cení lojalitu a stabilitu. Ropucha v horoskopu však venuje veľa peňazí. Takýto muž môže ľahko panikáriť kvôli ťažkostiam v práci. Úlohou vlka je podporovať ho. Pre tieto zvieratá nie je dôležitá ani tak sama, ale koľko jej partner. Zároveň bude Taurus-Dog vďačný za príležitosť dýchať vo svojom osobnom priestore. Svoju žiarlivosť považuje za červenú handru, ale sám za nemožného majiteľa. Vzťahy môžu byť ťažké kvôli impulzívnosti býka, ktorý sa často rohuje dovnútra. Ak si však vlk pamätá hlavný cieľ, chýba mu niekoľko drsných okrajov vo vzťahu, všimne si a pochváli úspech ropuchy, všetko padne na svoje miesto a bude harmonické.

Dúfame, že informácie o tom, ako rozpoznať vaše totemické zviera, boli užitočné a pomôžu vám nielen zmeniť svoj vlastný život, ale aj nadviazať vzťahy s ostatnými.

Metódy stanovenia totemov

Existujú určité spôsoby, ako pochopiť, ktoré totemové zviera je spoločníkom pre život konkrétnej osoby. Je možné vidieť špecializované kalendáre alebo astrologické tabuľky. Je tiež celkom možné robiť meditácie. Táto metóda je samozrejme omnoho efektívnejšia a lepšia, pretože zároveň bude môcť každý človek oveľa lepšie cítiť a rozumieť tomu, ktoré zviera je mu bližšie a drahšie. Počas meditácie sú podvedomie a ľudské vedomie úzko prepojené, latentné energie sú silnejšie a ukazujú svoju pravú podstatu.

Mali by ste si uvedomiť, že totem symbolizuje rôzne aspekty osobnosti jednotlivca, takže je celkom možné vybrať niekoľko totémov súčasne a použiť ich. Это только сделает работу с ними легче.

Также в различных жизненных ситуациях человек станет более глубоко и прагматично. Например, в период затяжного заболевания, можно воспользоваться свойствами того тотема, который управляет землей, а при психологических и душевных проблемах использовать воздушные тотемы. Pri používaní totemov môže človek využívať skryté príležitosti, byť oveľa silnejší a múdrejší.

Mal by vedieť

Predtým, ako začnete hľadať totem, musíte poznať určité informácie. Totem sa považuje za zviera zo sveta mystiky alebo divočiny. Každá osoba má svoj vlastný totem alebo niekoľko z nich naraz. Každý má navyše hlavný totem a niekoľko menších. Každá osoba to musí nezávisle určiť, pretože je to spojenie s jeho osobnosťou.

Totem sa môže počas života zmeniť. Môže mať veľký vplyv na osud človeka na dlhú dobu a potom sa schovávať v tieni, pomáhať iba vtedy, keď je to skutočne nevyhnutné. V rôznych oblastiach života sú rôzne totemové zvieratá. Pri práci s nimi sa nemusíte báť určitých obmedzení, pretože jednoducho neexistujú. Najprv musíte nadviazať úzky vzťah s hlavným totemom a potom môžete prejsť k používaniu iných. Ak sa človek dopustí nesprávneho konania alebo skutku, totem ho môže opustiť.

Šamani a myšlienky

Ak počúvate náuky šamanov staroveku, treba pamätať na to, že ak má človek silu zvieraťa, neznamená to dostupnosť jeho zručností a energie. Tieto vlastnosti sú v podvedomí osobnosti, ale treba s nimi neustále rozvíjať a pracovať. Totemové zvieratá boli predtým určené podľa roku narodenia a dátumu. Šamani boli tiež presvedčení, že ak je človek dokonale schopný nájsť kontakt s určitými zvieratami, znamená to, že má silný totem.

Osoba musí nájsť spoločný jazyk a nadviazať kontakt s totálnym zvieraťom, aby mala svojho vlastného patróna. Musíte si prečítať totem a prejaviť úctu. Ak totem pomohol jednotlivcovi v ťažkej situácii, je potrebné mu poďakovať v sprche. Od dávnych čias šamani pochopili, aké užitočné sú totemy a prečo sú potrebné. Vedeli, že pomocou totemu môže človek získať vynikajúce zdravie a fyzickú kondíciu, obrovskú silu a silnú energiu. Tiež totem ukázal jednotlivcom, ako sa dostať z ťažkosti s minimálnymi stratami.

Totemné zviera podľa dátumu narodenia

Každý človek je vlastníkom totálneho zvieraťa, ktoré ho chráni, pomáha objavovať určité vlastnosti a temperament. Starovekí slovanskí ľudia rozpoznali svoje totemické zviera podľa starodávnej tradície. Ak človek pozná svoje individuálne totemové zviera, môže oveľa lepšie porozumieť sebe, dosiahnuť vnútornej harmónie a naučiť sa svoj vlastný osud v živote. Ak vie, čo je to jeho totemické zviera, môže v sebe objaviť neočakávané talenty, zapojiť sa do tvorivosti, rozpoznať svoju pravú povahu.

 • Medveď (10. decembra - 9. januára) 1931, 1963, 1995
 • Veverička (10. januára - 9. februára) 1948, 1980, 2012
 • Wolf (10. februára - 9. marca) 1941, 1973, 2005
 • Pes (10. marca - 9. apríla) 1954, 1986, 2018
 • Cat alebo Lynx (10. apríla - 9. mája) 1961, 1993, 2025
 • Tiger (10. mája - 9. júna) 1958, 1990, 2022
 • Raven (10. júna - 9. júla) 1949, 1981, 2013
 • Snake (10. júla - 9. augusta) 1944, 1976, 2008
 • Delfín (10. augusta - 9. septembra) 1966, 1998, 2030
 • Deer (10. september - 9. október) 1970, 2002, 2034
 • Buffalo alebo Boar (10. októbra - 9. novembra) 1967, 1999, 2031
 • Fox (10. novembra - 9. decembra) 1965, 1997, 2029

Každé stvorenie má jedinečné vlastnosti a vlastnosti. Ako teda spoznáte totem podľa dátumu narodenia a ako využijete jeho silu na zlepšenie života? Ako objaviť v sebe skrytú energiu a nájsť si seba? Za zmienku stojí použitie keltských, zoroastriánskych a turkických astrologických kalendárov a horoskopov.

Zodiac Totem

Nájdenie totemového zvieraťa podľa dátumu narodenia sa nezdá zložité. Stačí sa pozrieť na špeciálny kalendár a pochopiť, ktoré zviera je hlavným patrónom v určitom období. Môžete tiež venovať pozornosť sekundárnym totemom, ktoré sú v ťažkých situáciách schopné odhaliť skryté schopnosti a zručnosti osoby.

 • Baran - Medveď
 • Taurus - Tiger
 • Blíženci - orol
 • Rakovina - krokodíl
 • Leo - Páv
 • Panna - vlk
 • Váhy - sova
 • Škorpión - delfín
 • Strelec - gepard
 • Kozorožec - slon
 • Vodnár - labuť
 • Ryby - korytnačka

Každá osoba je schopná pochopiť, kto je jej úplným patrónom, musíte sa iba obrátiť na zviera. Prirodzene, nemali by ste očakávať okamžitý výsledok, ale po určitom čase si môžete všimnúť významné zmeny. Život sa zmení k lepšiemu, osobnosť sa posilní. Ak sa však človek nemôže dostať do hlbín podvedomia, dokáže jednoducho sledovať kalendár alebo nájsť zviera podľa svojho znamenia zverokruhu.

Totem Search

Na začiatok je potrebné zvoliť si miesto pre samotu a osamelosť, aby nikto nerušil. Mali by ste sa čo najviac uvoľniť a zavrieť oči, pokojne sedieť, dýchať hladko a pokojne. Je potrebné sústrediť sa na meditáciu, odstrániť cudzie myšlienky. Je potrebné maximálne oslobodiť svoje vlastné vedomie od zbytočného rozruchu a zamerať sa na hlavnú vec. Malo by byť otvorené a bezplatné.

Vo vnútri by ste si mali predstaviť nekonečný priestor čiernej farby, zamerať sa naň, cítiť ho a cítiť. Toto bude obrovský vesmír, ktorý sa rozširuje do nekonečna vo všetkých smeroch.

Keď cítite obraz, musíte si v strede vesmíru predstaviť malý bod, akoby pulzoval bez zastavenia. Musíte sa na ňu pozorne pozerať a sledovať ju. Začne postupne, spočiatku pomaly a potom rýchlejšie, zväčšovať veľkosť, získať tvar a tvar konkrétneho zvieraťa. Môže to byť hmyz, vták alebo obrovské dravé zviera.

Za zmienku stojí maximálny dôraz na tento obrázok, ktorý je uvedený vo všetkých detailoch.

Keď sa obraz začne podobať skutočnému, je dobré sa vo svojich myšlienkach opýtať, kto to je, aké je jeho meno, a naďalej čakať. Je možné, že meno a titul sa objavia nezávisle v myšlienkach alebo osoba počuje potrebné informácie. Je tiež pravdepodobné, že osoba ho uvidí ešte jasnejšiu a pochopí, že ho už dlho pozná. Všetko bude závisieť od individuálnych charakteristík a schopností konkrétnej osoby vnímať pocit prostredníctvom orgánov sluchu, čuchu, dotyku alebo zraku.

Najprv musíte zašepkať meno zvieraťa, aby ste si ho zapamätali a následne sa neustále obracali na patróna. Poznať by ho však mala iba osoba a nikto by o tom nemal byť informovaný.

Je tiež užitočné obrátiť sa na obraz podľa mena a požiadať o rozhovor o jeho vlastnostiach a schopnostiach, o skrytých schopnostiach a za akých situácií sa oplatí počítať s jeho pomocou. Musíte mať všetky informácie vo svojej hlave, o tom by sa nikomu nemalo hovoriť.

Keď sa človeku podarilo zistiť všetko potrebné, musíte pomaly rozprávať obraz zvieraťa v nekonečne čierneho vesmíru.

Potom stojí za to sedieť v tichu so zavretými očami. Keď je vedomie pripravené na návrat do reality, môžete otvoriť oči a dokončiť sprostredkovanie.

Odrody totemov

 • Medveď - vzťahujú sa na ľudí, ktorých dátum narodenia je v digitálnom ekvivalente od 10. decembra do 9. januára. Hlavným pozitívom u týchto ľudí je porozumenie a múdrosť a tiež mier. Ale nikde nie je lenivosť.
 • Wolverine - toto zviera patrí ľuďom, ktorí sa narodili od 10. januára do 9. februára. Osoba má silu a schopnosť organizovať sa v každej situácii. Takíto ľudia sú často považovaní za zdržanlivých a dokonca uzavretých.
 • Raven - týkajú sa tých, ktorých narodeniny zodpovedajú dátumom od 10. februára do 9. marca. Človek môže mať schopnosť správne porozumieť iným ľuďom a počúvať jeho vnútorný svet. Myseľ je hlavnou kvalitou ľudí pod takou záštitou. Existujú však aj negatívne aspekty, ktoré žijú vo svojich predstavách.
 • Hermelín je osoba narodená v období od 10. marca do 9. apríla, je dôležité, aby boli nezávislí od nikoho a od ničoho. Priateľstvo pre nich zároveň nie je len slovo.
 • Ropucha - v blízkosti tejto osoby, ktorej deň vzniku pripadá na obdobie od 10. apríla do 9. mája. Zdravie je dôležité pre každého človeka.
 • Kobylka - od 10. mája do 9. júna. Neustále sa snažte o to najlepšie, napriek všetkým prekážkam a nedorozumeniam.
 • Škrečok - lenivosť sa prejavuje v charaktere tejto osoby, ale zároveň, ak existuje cieľ, nemožno ich zastaviť. Toto je pre ľudí od 10. júna do 9. júla.
 • Slimák - osoba pod touto ochranou je vždy priateľská a verná, existuje však mínus, ktorý nadmerne fantazíruje. Je to typické pre ľudí narodených od 10. júla do 9. augusta.
 • Mravec - osoba narodená v období od 10. augusta do 9. septembra, je pracovitá a nikdy sa neodchyľuje od svojho cieľa.
 • Straka - je tu negatívnejšia ako pozitívna, obdobie od 10. septembra do 9. októbra.
 • Bobor - pri tejto osobe bude vždy dátum narodenia, ktorý pripadá na obdobie od 10. októbra do 9. novembra. Najčastejšie je táto osoba skrytá a uzavretá, čo znamená, že jeho duša je „temná“.
 • Pes - je to ona, ktorá dokáže chrániť svoju osobu narodenú od 10. novembra do 9. decembra. Rovnako ako tento zvierací človek vie, ako si nájsť priateľov, jeho oddanosť je niekedy jednoducho prekvapujúca, ale mnohým sa to páči.

Rôzne kultúry a totem

V staroveku boli ľudia presvedčení, že zvieratá sú predkami človeka, z ktorých je Darwinova teória pre mnohých pravdivá. Zvieratá boli vždy rešpektované a rešpektované. Totemové zvieratá v rôznych kultúrach a národoch sú takmer rovnaké. Vo väčšine prípadov ide o voľne žijúce vtáky a zvieratá.

Niektoré zvieratá sú však majiteľmi pôsobivej sily a mystiky, odvahy a odvahy, odhodlania, zatiaľ čo iné stelesňujú vlastnosti, ako sú trpezlivosť a múdrosť.

V Indii si boli istí, že všetci bohovia majú svoje individuálne zvieratá, ktoré boli považované za poslov a mohli sa pohybovať. V staroveku sa verilo, že Boh je v každom zvierati.

Totem Essence

Ako pochopiť, ktoré totem zviera chráni konkrétnu osobu? Najsprávnejším spôsobom bude meditácia v tejto veci. Niektorí ľudia si takmer okamžite uvedomia, ktoré zo zvierat sú ich patrónmi. Napríklad niekto robí vynikajúci kontakt so psami a hlodavcami, zvyšok zbožňuje plazivosť a vie, ako s nimi zaobchádzať.

Ak sa dôkladne pozriete, ako sa zvieratá správajú vo vzťahu k ľuďom, môžete bez námahy určiť svoj vlastný totem. Korene totemu sú schopné sa prejavovať počas celej existencie, ale nie všetci si to všimnú. Je potrebné si jasne uvedomiť, že totemskú šelmu nemožno oddeliť od osoby, ktorá s ňou súvisí po celú dobu jej existencie. Je to zviera, ktoré ukazuje pravú podstatu konkrétneho človeka, jeho charakter a zručnosti. V toteme sú skryté vnútorné vlastnosti a energie určitej osobnosti.

Asistent a spojenec

Totem zosobňuje psychologický stav jednotlivca. Ak sa pozriete na totemy z rôznych národov a kultúr, môžete pochopiť, že v staroveku ľudia žiadali o pomoc nielen od zvierat, ale aj od rastlín. Ľudia zvykli ľahko odhaliť svoj potenciál pomocou týchto znalostí. Prečo je to teraz nemožné?

Človek musí iba pochopiť, aký druh zvieraťa je patrónom človeka, nadviazať kontakt s ním a nadviazať vzťahy. Potom, v ťažkom období života, to určite príde k záchrane a pomôže uvoľniť vnútorný potenciál a skryté energie, využiť vaše schopnosti a naučiť sa vlastné Self.Totems sú spoločníci každej osoby v takom zložitom a nepredvídateľnom živote!

Trocha histórie

V staroveku ľudia verili, že ich vzdialenými predkami boli zvieratá, takže totemizmus bol prirodzeným prejavom. Aktívne sa používal a dodnes používa šamany. Napríklad v Indii sa stále verí, že každý boh má svoju živočíšnu silu, pomáha mu a dáva mu osobitné vlastnosti. Veria tiež, že v každom živom tvore existuje božský princíp.

Teraz je totem vnímaný ako niektoré z charakteristických vlastností človeka, a preto sú niektorým ľuďom dané prezývky, ktoré zodpovedajú menám zvierat, na ktorých sú podobné. Takže prefíkanosť sa porovnáva s líškami, tučné s levmi, samotármi - s vlkmi atď.

Vyhľadávanie patróna

Predtým, ako začnete hľadať svojho patrónskeho zvieraťa, musíte vedieť, že každé zviera dokáže vybaviť svoje oddelenie pozitívnymi aj negatívnymi kvalitami. Ezoterici odporúčajú hľadať nielen jedného, ​​ale niekoľko patrónov, ktorí spolu posilnia najlepšie vlastnosti jednotlivca a potlačia to najhoršie. Výsledkom je rovnováha síl, vďaka ktorej bude človek takmer dokonalý.

Každý totem je zase sponzorovaný svojím vlastným prvkom, ktorý v určitých situáciách ovplyvní osobu. Napríklad, ak je človek viac, bude pomoc zeme, ktorá dáva vitalitu, neoceniteľná. Počas apatie alebo depresie pomôže letecký patrón, ktorý dokáže rozptýliť smútok.

Celkovo vlastnosti rôznych totemov dávajú silu, múdrosť a vytrvalosť v rôznych situáciách. Pamätajte však, že pri nesprávnom použití síl patróna sa od vás môže navždy odvrátiť. Je potrebné rešpektovať totemy, aby bola spolupráca plodná a dlhodobá.

Počas celého života si človek môže zvoliť rôznych patrónov. Mnoho ľudí si kladie otázku, či vybrané zvieratá nebudú medzi sebou nepriateľské. V skutočnosti totemy nie sú stále blízko strážcov. Prichádzajú, keď ich niekto volá, a keď dokončia svoje funkcie, vrátia sa do svojho sveta.

záver

Vyvodením záverov zo všetkého vyššie uvedeného môžeme povedať:

 • totem je patrón, ktorý dáva silu, silu a znalosti,
 • osoba môže mať niekoľko patrónov, z ktorých každý pomôže v určitej životnej situácii,
 • totem je zviera, ktoré má svoj vlastný charakter, a preto ho možno uraziť, ak sa s ním nebude správne zaobchádzať,
 • O svojom toteme nemôžete nikomu povedať.

Čo je to totem zviera

Totem je symbolický obraz zvieraťa, ktoré má jedinečnú energiu a ovplyvňuje celý život človeka. Poznanie totemov k nám prišli od starovekých kmeňov, keď ľudia uctievali určité bytosti, obetovali im obete a žiadali o ochranu a ochranu.

Starí Slovania verili, že totem zviera dodáva človeku silu. Je to mocný egregor, ku ktorému sa môžete významne posunúť v duchovnom vývoji a spoznať seba.

Môžete identifikovať svoje totemové znamienko a kúpiť alebo vytvoriť amulet, ktorý sa stane vaším mocným amuletom a patrónom.

Účelom použitia takýchto amuletov môže byť:

 1. Dostanete silný zdroj vitality a energie, pokročíte vo vývoji svojho vnútorného sveta a naučíte sa, ako efektívne interagovať s vyššími silami a okolitými ľuďmi.
 2. Naučíte sa, ako ľahko prekonať ťažkosti, riešiť problémy a rýchlo dosiahnuť životné ciele. Je to kvôli prepojeniu na jemnej rovine so zdrojom poznania predkov.
 3. Dostanete príležitosť lepšie študovať svoju osobnosť: identifikovať silné a slabé stránky charakteru, uvoľniť tvorivý a intelektuálny potenciál, nájsť talent v sebe a rozvíjať intuíciu.
 4. Získate kontakt s vyššími mocnosťami, neustále cítite božskú podporu a ochranu a tiež dostávate pomoc nejakého druhu a celého kmeňového systému.
 5. Priťahujete do svojho života mocných a mocných patrónov, ktorých totemy sú rovnaké ako tie vaše.

Môžete spoznať svoje totemové zviera a potom sa naučiť, ako s ním pracovať, aby ste nakoniec zlepšili kvalitu svojho života, našli harmóniu a šťastie vo všetkých oblastiach.

Dátum narodenia

Pozrite sa na obrázok nižšie a určíte totemové zviera, pričom poznáte iba rok jeho narodenia:

Starí Slovania používali trochu odlišnú metódu výpočtu, ktorá je založená na mesiaci a narodeninách osoby:

 1. Od 10. decembra do 9. januára - medveď. Sponzoruje ľudí veľmi múdro, plných pokoja a vnútornej dôstojnosti. Pomáha stať sa učiteľom a mentorom pre ostatných.
 2. Od 10. januára do 9. februára - Wolverine. Patrón veľmi vytrvalých a disciplinovaných ľudí, ktorí sú zvyknutí akýmkoľvek spôsobom dosiahnuť svoje ciele.
 3. Od 10. do 9. marca - havran. Pomocní ľudia, intelektuáli. Pomáha rozvíjať mentálny potenciál, získavať nové vedomosti a zručnosti.
 4. Od 10. marca do 9. apríla - hermelín. Chráni kreatívnych, zmyselných ľudí, ktorí sa pri rozhodovaní riadia skôr emóciami než logikou.
 5. Od 10. apríla do 9. mája - ropucha. Záštita ľudí, ktorí si cenia stabilitu a dôveru v budúcnosť, predovšetkým ostatných.
 6. Od 10. do 9. júna - kobylka. Sú to optimisti, ľudia s veľmi pozitívnym myslením, ktorí vedia, ako si užívajú život a užívajú si aj jednoduché veci.
 7. Od 10. júna do 9. júla - škrečok. Ak je človek lenivý, je pre neho veľmi dôležité naučiť sa dosahovať svoje ciele a prekonávať svoju vlastnú apatiu.
 8. Od 10. júla do 9. augusta - slimák. Asistent vizionárov a ľudí, ktorí vo svojej fantázii radi snívajú a kreslia šťastné obrázky. To sú úžasní a oddaní priatelia.
 9. Od 10. augusta do 9. septembra - mr. Работоспособные и устойчивые к жизненным трудностям люди, которые иногда могут быть излишне бескомпромиссными.
 10. С 10 сентября до 9 октября — сорока. Решительные личности, склонные к авантюрам. Им тотем помогает преодолеть страхи и избавиться от внутренних комплексов.
 11. С 10 октября до 9 ноября — бобер. Самостоятельные личности, которым неважно общественное мнение, они полагаются лишь на собственные чувства и логику. Спокойные, но довольно закрытые.
 12. С 10 ноября до 9 декабря — собака. Верные и щедрые, созданы, чтобы служить людям. Dávajú svoju lásku a láskavosť a za to neočakávajú vďačnosť.

Pozrite si video o totemových zvieratách:

Zavolajte Totem

V ťažkej životnej situácii môžete zavolať svojmu totemu na pomoc. Čo robiť:

 1. Relax a ľahnúť si. Dajte ľavú ruku k srdcu, zatvorte oči a nadýchnite sa, aby ste vstúpili do požadovaného stavu. Vdychovanie a výdychy by mali byť čo najklidnejšie a najhlbšie.
 2. Predstavte si, že ste pre vás boli vo veľmi pohodlnom priestore. Môže to byť pobrežie, zelená lúka alebo les. Vychutnajte si stav pokoja a pokoja.
 3. Cítite, ako sa vaše totemické zviera objavilo vo vesmíre. Cítite silu a silu, ktorá pochádza od neho.
 4. Porozprávajte sa s totemom, položte mu otázky, ktoré sa vás týkajú, požiadajte o pomoc a podporu.
 5. Keď dostanete všetky odpovede, poďakujte totemu, zhlboka sa nadýchnite, otvorte oči a vráťte sa k normálnemu životu.

Túto meditáciu je možné vykonávať najviac raz mesačne.

Hádajte dnes pomocou karty Tarot „Karta dňa“!

Pre správne rozprávanie: sústreďte sa na podvedomie a nepremýšľajte o ničom najmenej 1-2 minúty.

Pin
Send
Share
Send
Send