Užitočné tipy

Čo dať šéfovi na Nový rok 2020

Pin
Send
Share
Send
Send


Prístup nového roka sprevádza nielen sviatočná nálada a príjemné povolanie, ale aj pochybnosti o výbere darčekov. Dokonca ani rodina a priatelia sa nemôžu vždy tešiť a dokonca aj s kolegami a šéfmi je to oveľa zložitejšie. Ako čeliť špine?

Každá spoločnosť má svoje vlastné tradície slávenia a darovania. Nemali by ste ísť proti nim a snažiť sa presadiť svoju víziu. Ak teda pri vašej práci nie je obvyklé dávať si navzájom dary a oslavovať sviatky, potom by ste mali radšej upustiť od takejto iniciatívy. Maximálna hodnota, ktorá sa stane v takejto situácii primeraná, je priniesť do coffee breaku tých zamestnancov, s ktorými ste priamo spojení.

Ale čo keď má spoločnosť tradíciu zablahoželať svojim kolegom k novému roku? Ak je tím veľký, myšlienka osobných darov sa ťažko realizuje, pretože dať nejaký nezmysel je zlý vkus a výber niečoho pre každého a neporušenie nie je ľahká úloha. V takom prípade si môžete predstaviť spoločný darček bez toho, aby ste sa snažili zosobniť darčeky. Ak vo vašom oddelení nie je veľa zamestnancov, môžete každému poskytnúť darček. Ale ktorý?

Ako si vybrať darčeky pre kolegov

Obchodný darček by mal byť lacný. Aj keď pracujete v úspešnej spoločnosti a na dobre platenom mieste, drahým darčekom dáte svojich kolegov do trápneho postavenia a zaväzujete ich, aby urobili ďalší krok.

Nie je však potrebné dávať úprimné ozdoby. Nikto nepotrebuje lacné veci, ktoré sa pri prvom použití zlomia, hoci vás chránia pred medzerou v rozpočte, ale prejavujú neúctu voči kolegom. V tomto prípade je potrebné pripomenúť si jednoduché pravidlo: „Zlý dar je horší ako jeho neprítomnosť.“

Dary pre kolegov v rovnakej hodnosti by mali byť približne rovnaké z hľadiska nákladov, aby nespôsobovali rozhorčenie, klebety a zbytočné rozhovory.

Ak dať, potom všetkým. Nemôžete vzdorne vzdať niekoho bez daru, pretože pokazíte vzťahy s touto osobou a atmosféru v tíme. Preto, ak sa rozhodnete niečo predstaviť jednotlivým kolegom, s ktorými máte dôverný vzťah, mali by ste to urobiť v súkromnom prostredí, zoči-voči.

Výhra - výhra - darček pre celý tím. Môžete si priniesť svoje vlastné pečené pečivo na čaj alebo si objednať návrhársky koláč. Je nepravdepodobné, že by niekto počas prestávky na obed odmietol občerstvenie. Hlavná vec je, že každý má dosť!

Tajomstvo správnej voľby

Spravidla sa daruje vodcovi z celého tímu. Ak chcete urobiť prekvapenie osobne, uprednostnite lacný produkt. V tomto prípade je najlepšou voľbou suvenír. Napríklad prasiatko vo forme potkana - symbol roka alebo ručne vyrábaná vianočná hračka.

Nákup darček pre vedúceho spoločnosti na Nový rok 2020 je zodpovednou úlohou. Šéfovi nemôžete predstaviť osobné veci. Patria sem kozmetika, odev a zariadenia, ktoré vám pomôžu sledovať vaše zdravie. Taktiež si nemôžete kúpiť veci, ktoré by prejavovali neúctu k osobe.

Prezentácie, ktoré môžu byť predložené šéfovi, sú rozdelené do troch kategórií:

 • Status Darčeky - drahé výrobky, ktoré zdôrazňujú postavenie človeka v spoločnosti. Medzi ne patrí denník v koženom obale, pero od známej značky, portfólio prírodných materiálov.
 • Pamätné darčeky - produkty, vďaka ktorým si šéf dlho pamätá minulu dovolenku. Vzhľadom na to, že sa blíži rok Bielej krysy, môžete si kúpiť ozdobnú figurku. Ale ako doplnok k darčeku je ideálna fľaša drahého koňaku alebo rumu.
 • Umelecké dary - umelecké diela sa vždy vysoko oceňujú. Ak hlava zbiera obrazy od majstrov, môžete si kúpiť obrázok.

Pokiaľ ide o komické dary, sú nežiaduce. Aj keď má režisér dobrý zmysel pre humor, nemusíte riskovať. Nie je známe, ako bude šéf reagovať na medailu s chladným nápisom alebo písmenom.

Aký darček je vhodný pre šéfa

Žiadne individuálne dary. Podľa pravidiel etikety nie je obvyklé, aby zamestnanci osobne predkladali dary svojmu šéfovi. Ak chcete zablahoželať vodcovi na Silvestra, mali by ste sa dohodnúť so svojimi kolegami a vziať si všeobecný darček po tom, čo ste predtým diskutovali o tom, čo presne si kúpite a predstavíte od celého tímu.

Od seba môžete dať svojmu šéfovi darček, iba ak mu dáte to isté ako všetci ostatní. Tu je však potrebné zablahoželať kolegom „k služobným funkciám“: najprv vodca, potom jeho zástupca, potom všetci ostatní.

Nemusíte kupovať drahý darček pre šéfa, aj keď ho predstavíte od všetkých zamestnancov. Koniec koncov, nie je to jeho výročie! Ukazuje sa, že aj on musí dať každému z vás, a navyše dôstojne. A niekto bude všeobecne vnímať taký dar ako úplatok.

Obchodné dary

Toto je výhodné riešenie. Obchodné prezentácie kombinujú praktickosť a luxus. Pomocou krásnych produktov môžete zdôrazniť stav a zväčšiť imidž príjemcu.

Pripravili sme zaujímavé nápady na obchodné darčeky pre Nový rok 2020:

 • Samonavíjacia skrinka na hodinky - Užitočné príslušenstvo pre podnikateľov. V krásnom obale si môžete uložiť niekoľko exkluzívnych hodiniek,
 • strieborný držiak na vizitky- inteligentný darček pre vodcu. Vizitky v podobe retro auta, parného motora,
 • klip na drahokamy, - príslušenstvo, ktoré určite poteší režiséra. Úspešne kombinuje štýl a eleganciu,
 • stolový stojan - luxusný produkt, ktorý efektívne ozdobí stôl každej kancelárie. Sortiment obchodov má tácky s obrázkami zvierat a dievčat,
 • obal na dokumenty - vec musí byť tak kvalitná, ako aj krásna. Zastavte sa na obale z pravej kože. Je dobré, ak je nápis vymenený na povrchu materiálu,
 • viacdielny písací stôl, - produkt, pomocou ktorého môžete zariadiť kanceláriu a obnoviť objednávku na pracovnej ploche. Súprava obsahuje zásobník na papier, držiak na pero, držiak na kartu,
 • plniace pero z prírodného dreva - Neobvyklé písacie príslušenstvo, ktoré je užitočné pre vedúceho spoločnosti.

Ako predstaviť darček kolegovi

Úvodné slovo. Najdôležitejšou vecou v darčeke kolegovi nie je samotná vec, ale proces jej prezentácie. Preto si vopred premyslite, aké slová budete sprevádzať tento obrad. Pokúste sa pozbierať nezáporné frázy, neobmedzujte sa len na zvyčajné a už plné zuby priania na zdravie a šťastie. Prispôsobte každé blahoželanie a nezabudnite, že najdôležitejšia vec pre vášho kolegu je teraz (nájsť lásku, dokončiť opravy alebo kúpiť si vlastný domov, vyrovnať sa s promóčným rokom vášho dieťaťa). Môžete tiež vysvetliť, prečo ste si preň vybrali taký darček („Táto prasiatko vám pomôže kúpiť si auto!“).

Baliť. Aj ten najvýznamnejší a najskromnejší darček bude vyzerať oveľa výhodnejšie a zaujímavejšie, ak bude skutočne zabalený. Využite výhody našich majstrovských kurzov - pomôžu vám urobiť darček vlastnými rukami. Alebo nájdite video na internete. Príjemným prekvapením bude aj obyčajná čokoláda.

Dodacia lehota. Je lepšie prezentovať dary kolegom 1 - 2 dni pred novoročnými sviatkami. Tým sa v tíme vytvorí pocit osláv. Pomôže tiež vyhnúť sa nepríjemnej situácii pre tých, ktorí nemali čas sa pripraviť: budú mať čas na nákup vrátených darčekov. Prezentácia darčekov na firemnej párty je zlý nápad. V zhonu môže byť darček zabudnutý alebo stratený (bude to hanba pre vás a nešťastného kolegu).

Prezentácie pre voľný čas a rekreáciu

Túto možnosť je možné použiť v jednom prípade: zamestnanci poznajú koníčky a záujmy šéfa. Ak viete, čo robí režisér vo svojom voľnom čase, dajte mu Nový rok 2020:

 • humidor - luxusný darček. Bude potešený mužom, ktorý fajčí cigary. Zvlhčovače sú vyrobené z hodnotného dreva. Vytvorili optimálne podmienky na skladovanie cigár,
 • polyresínový šach - reprezentatívna súprava, ktorá dokonale dopĺňa interiér vašej kancelárie, krbovej miestnosti, obývacej izby. Môžete si kúpiť sadu šachových figúrok vyrobených vo forme zvierat zo starogréckej mytológie,
 • sada pre poker v kovovom alebo plechovom obale - fanúšik kartovej hry bude nadšený takýmto darčekom. Vodca sa stretne so starými priateľmi a bude sa baviť
 • biliardové doplnky - môže to byť drevená tága, sada gúľ, trojuholník. Vyberte si kvalitné výrobky a urobte zo šéfa príjemné prekvapenie,
 • elektronická vodná fajka - fajčiarska nádoba, pomocou ktorej je vdychovaný dym filtrovaný a chladený. Pri používaní takéhoto zariadenia človek relaxuje a uvoľňuje nervové napätie nahromadené počas dňa,
 • podlahový bar - Toto je skvelý darček pre človeka, ktorý často prijíma hostí a lieči s alkoholickými nápojmi. Pri tvorbe jedinečných produktov sa používajú fragmenty stredovekých máp. Preto má guľová čiara originálny vzhľad.

Zoznam najlepších darčekov pre šéfa

Ak sa chcete vodcovi dariť, ale nemáte čas zvoliť si vhodnú možnosť, použite našu pomoc. Pripravili sme hodnotenie najlepších darčekov, ktoré môžu byť predložené šéfovi na Nový rok 2020:

 1. Drahé náramkové hodinky.
 2. Popolník vyrobený zo striebra.
 3. Reliéfny zapaľovač.
 4. Kožená peňaženka s klipom na bankovky.
 5. Štýlová špendlík na kravatu.
 6. Prírodná ťažká váha.
 7. Nezvyčajné presýpacie hodiny.
 8. Stojan na smartfóny doplnený drevenou postavou mačiatka, slona, ​​draka.
 9. Drahý alkohol a tabak.
 10. Stolové hodiny so stojanom na pero.

Praktické darčeky

Prezentácia na Nový rok 2020 nemusí byť obchodná. Môžete si kúpiť užitočný produkt, ktorý bude osoba používať doma, v krajine alebo v aute.

Pre vedúcich pracovníkov ponúkame niekoľko vynikajúcich nápadov na prezentáciu:

 • vysávač do auta - Uprednostnite zariadenie vybavené funkciou mokrého čistenia. Ak má súprava niekoľko dýz,
 • vyhrievaný poťah sedadla - výrobok, ktorý poskytuje pohodlné podmienky pri jazde autom v zime,
 • domáci minipivovar - zariadenie určené na prípravu nápoja, v ktorom nie sú žiadne škodlivé nečistoty. Sada obsahuje valec, teplomer, lyžicu,
 • držiak na kľúče z bronzu - rôzne výrobky sú v predaji. Môžete sa rozhodnúť pre staromódny držiak kľúčov. Napríklad vo forme hlavy diviaka alebo podkovy pre šťastie,
 • grilovacia súprava - Ideálny darček pre náčelníka, ktorý má vidiecky dom. V teplom období bude mať na čerstvom vzduchu piknik. Vyberte si gril pozostávajúci z mnohých položiek: vidlička na mäso, šejkra, špajle, kliešte,
 • stolová meteorologická stanica - multifunkčné zariadenie, ktorým sa meria vlhkosť a teplota vzduchu. Niektoré modely majú budík, kalendár a hodiny. Pre ľahšie použitie je podsvietenie poskytované v tme,
 • kovaný krb - Užitočné príslušenstvo, ktoré vykonáva praktické funkcie a zdobí interiér. Súprava obsahuje všetko, čo potrebujete pre krb: kliešte, stojan, metla, lopatka.

Prezentácie pre mužov

Existujú novoročné dary, ktoré možno prezentovať iba silnejšiemu pohlaviu. Patria sem:

 1. Kožený opasok od značkového výrobcu.
 2. Položky na rybolov: prívodná tyč, multiplikátorový navijak, pás na opasok na návnady.
 3. Alkoholická stolová hra.
 4. Sada na čistenie zbraní.
 5. Elektronická cigareta.
 6. Pivná prilba.
 7. Organizátor kravaty.
 8. Osvedčenie pre hru paintball.
 9. Názov pohára na alkoholické nápoje.
 10. Príslušenstvo na lov: nôž, banka, ďalekohľad, maska ​​na prilbu, elektronická návnada.

Mužský vodca tiež môže dať veci určené na výzdobu kancelárie. Medzi ne patrí rytie a maľba zobrazujúca krajinu.

Darčeky pre šéfov

Ak je vaším šéfom žena, bude ťažké vybrať darček na Nový rok 2020. Pre spravodlivý sex je ťažké potešiť. Všimli si nejaké nedostatky a nemajú radi frázy.

Skvelý darček pre šéfa je štýlová dekorácia interiéru. Vyberte si v obchode krásnu vázu, ručne vyrábanú bábiku alebo vynikajúcu figurku. Doplňte darček kartou vyrobenou pomocou techniky scrapbooking.

Vedeniu ženského pohlavia môžu byť predložené ďalšie dary:

 1. Podsvietená klávesnica a počítačová myš s ďalšími tlačidlami.
 2. Portrét ženy na obrázku kráľovnej, prevzatý z fotografie.
 3. Sada osobných pier umiestnených v puzdre.
 4. Čokoláda v darčekovej krabičke.
 5. Osvedčenie o návšteve kúpeľov.
 6. Stolová fontána.
 7. Darčeková sada exotických olejov.
 8. Budík so zvukmi prírody.
 9. Biokrb typu podlahy alebo steny.
 10. Rakev na šperky.

Ak sa šéf rád stará o izbové rastliny, dajte jej kvetinárstvo. Jedná sa o jedinečnú kompozíciu, ktorá nezanechá ľahostajným znalcom krásy. Zloženie môže pozostávať z orchideí, fittonie a papradia. Florarium má v interiéri hlavné miesto a dodáva pozitívne emócie.

Pri výbere prezentácie pre šéfa nešetrite peniaze. Dokážte, že rešpektujete osobu a uznávate jej autoritu. Po zakúpení darček pre šéfa na Nový rok 2020 nezabudnite dať krásne. Pripravte zaujímavé verše pre verše celému tímu alebo nahrajte videozáznam!

Ako si vybrať darček pre šéfa

Prítomnosť vodcu je zvyčajne daná celým tímom. Ak niečo dáte osobne, môže to vyzerať ako hlupák. Preto to nestojí za to. Ak sa rozhodnete dať si ho sami, vyberte si niečo, čo nie je príliš drahé a tematické, napríklad novoročný suvenír.

Dary pre šéfa z tímu je tiež potrebné vyberať opatrne. Výber dobrej prezentácie v mnohých ohľadoch závisí od vzťahu medzi kolegami. V žiadnom prípade by ste nemali dávať príliš osobné veci. Je lepšie vyhnúť sa darom „pre domácnosť“, ak šéf radšej nehovorí o rodine a živote v práci. Ak však úzko komunikujete a navštevujete jeden druhého, takéto dary sú povolené.

Všetky najúspešnejšie novoročné darčeky pre šéfa možno rozdeliť do niekoľkých skupín:

 • Dary statusu. Sú to drahé a pokiaľ možno exkluzívne veci, ktoré zdôraznia postavenie príjemcu v spoločnosti. Môžete si vyzdvihnúť ručne vyrobené šachy, vzácne vydanie jeho obľúbeného autora alebo drahé manžetové gombíky.
 • Zapamätateľné. Takéto dary by vám mali pripomínať tento nový rok. Môžete si vyzdvihnúť pamätnú mincu alebo suvenír. Musí však mať aj vysokú kvalitu. Napríklad rok 2020 je rokom Bielej krysy, ale pri predaji si nemôžete kúpiť jednu z polynomických čísel. Je lepšie si vopred objednať od klenotníka malú figúrku vyrobenú z drahého kovu s prírodnými kameňmi.
 • Art. Umelecké dielo je vždy skvelý darček. Šéfovi môžete dať obrázok, trojrozmerný obrázok v krištáľu, panel alebo výšivku.

Ak máte so svojím šéfom pomerne vrelý vzťah, môžete dať viac osobných vecí, niečo na odpočinok alebo užitočné v každodennom živote. V žiadnom prípade by však nemala byť známa a známa. Dokonca aj komické dary by mali byť celkom úctivé a nemali by porušovať podriadenie.

TOP-10 darčekov pre šéfa na Nový rok 2020

 1. Exkluzívne kancelárske potreby
 2. Štýlové dekorácie interiéru pre vašu kanceláriu
 3. Drahé náramkové hodinky
 4. Kvalitný kožený tovar, ako napríklad kabelka alebo aktovka
 5. Klip na peniaze
 6. Autopríslušenstvo
 7. Elitný alkohol a tabak
 8. Unikátna šachová alebo iná dosková hra
 9. Voľný čas a koníčky
 10. Originálny novoročný suvenír

Čo môžem dať šéfovi na Nový rok 2019

Existujú ľudia, ktorí, hoci nie sú blízko nás, majú obrovský vplyv na život. Medzi týchto ľudí patria aj naši šéfovia. So šéfkuchárom sa dá zaobchádzať rôznymi spôsobmi - s rešpektom alebo strachom, dôverou alebo za priateľa. V každom prípade by mu však mal byť blahoželaný k sviatkom, a preto je vhodné robiť to s darmi. A povieme vám, čo môžete dať šéfovi na Nový rok 2019, aby ste ho potešili a zlepšili situáciu v práci.

Ako si vybrať darček pre šéfa

Je potrebné, aby si vedúci vybral súčasnosť veľmi starostlivo, pretože to môže závisieť od toho, ako sa vzťahy v tíme ďalej rozvíjajú. Dar by mal zdôrazňovať stav príjemcu, poukazovať na jeho pozitívne vlastnosti. Aj keď je váš šéf jednoduchý človek a zaobchádza so všetkými ako s rovnými, nemali by ste dať niečo, čo by ho mohlo ponížiť. Pamätajte, že je to váš vodca, ktorý dokáže pokaziť skvelú kariéru.

Очень важно при выборе подарка помнить о предпочтениях получателя. Если начальник часто рассказывает о своём хобби и любимых развлечениях, можно подобрать презент, связанный с ними. Ak vodca skryje svoje preferencie, je lepšie predstierať, že o nich neviete, a vybrať si darček na prácu. Musí však tiež zodpovedať vkusu príjemcu.

Rok 2019 je rokom diviaka a svoje dary môžete spájať so zvieraťom patrónom. Okrem toho si musíme uvedomiť, že Pig alebo Boar preferuje praktické darčeky. Skúste preto, aby vaše dary mali nejaké využitie. Darček pre šéfkuchára na novoročné sviatky môže byť tiež komický alebo zábavný. Nesmieme však zabudnúť na podriadenie. V žiadnom prípade by sa prítomnosť nemala urážať, robiť si srandu, naznačovať chyby. Neúspešné budú aj:

 • Veľmi osobné veci, Tento zoznam obsahuje kozmetiku a doplnky na holenie, ako aj spodnú bielizeň a iné oblečenie.
 • Príliš drahé alebo lacné veci, Veľmi cenné dary môžu vyzerať ako pokus o úplatok a pre kolegov bude nepríjemné minúť príliš veľa peňazí. Lacný darček vyzerá ako zanedbávanie.
 • zver, Je to nešťastný darček takmer v každej situácii, pretože psa, šteňa alebo iného zvieraťa je možné dať iba jeho dieťaťu alebo inej veľmi blízkej osobe.
 • peniaze, Je to jedna z najhorších možností, pretože peniaze vám vyplatí šéf, a nie naopak.

Nemali by ste si vyberať dary, ktoré môžu byť považované za urážlivé náznaky. Ak sa šéfkuchár snaží prestať fajčiť a už sa kvôli svojej bezmocnosti začal obávať, v žiadnom prípade nedávajte popolníky ani iné predmety súvisiace s fajčením. Osoba, ktorá neúspešne zápasí s nadváhou a trpí z tohto dôvodu, bude zlým darom členstvo v telocvični alebo položky na chudnutie.

Obchodné prezentácie pre šéfa muža

Dary súvisiace s prácou sú jedným z najlepších nápadov. Určite budú pre šéfa užitočné, budú vhodné a neporušia podriadenie a etiketu. Môžete si vybrať niečo originálne alebo v klasickej podobe, podľa toho, čo príjemca preferuje. Dobré nápady:

 • Ražený kožený držiak na vizitky alebo iný zaujímavý dekor. Váženému obchodníkovi sa to určite bude páčiť.

Ražený kožený držiak na vizitky

 • Organizátor pracovnej plochy, Ide o klasický darček pre manažérov, takže ho môžete dať iba v prípade, že šéf ešte takéto príslušenstvo nemá.
 • Elegantný denník v koženom obale, Môže byť tiež ozdobený jedinečným razením. Takýto dar je určite užitočný pri plánovaní dôležitých záležitostí.
 • Pekné pero, Je žiaduce ozdobiť ho osobnou rytinou a prezentovať ju v krásnom prípade.
 • Organizátor kravaty, Väčšina manažérov musí nosiť kravaty kvôli obliekaniu, takže taký darček bude potrebný a užitočný len pre prácu.
 • Kravata, Toto je jedno z mála doplnkov, ktoré môžete dať šéfovi bez porušenia pravidiel slušnosti. Vyberte si štýlovú sponu v tvare meča, s kamienkami, s logom spoločnosti alebo s jedinečným rytím.
 • Jednotka Flash s originálnym dizajnom, Môžete si vybrať niečo, čo súvisí s rozsahom vašej spoločnosti, alebo len zaujímavé, napríklad zlatá tyčinka alebo vozidlo.
 • Kožená aktovka alebo zložka na papier, Pozrime sa bližšie na štýl šéfkuchára a odvážne ho dajte.

Určite poznáte situáciu v kancelárii šéfa dobre, takže sa môžete pokúsiť nájsť niečo na zlepšenie interiéru. Môže to byť kompaktná a nezvyčajne navrhnutá tyčinka, napríklad vo forme zemegule alebo elegantného hrudníka. Nájdete tiež obrázok alebo pôvodnú nástennú mapu.

Darčeky pre mužského šéfa pre voľný čas

V mnohých kolektívoch sa oddeľujú pomerne úzke vzťahy. V tomto prípade môžete dať šéfovi na Nový rok 2019 darček pre jeho voľný čas, voľný čas. Takýto darček určite rozveselí v predvečer dlhého víkendu a kuchárovi sa to bude páčiť. Najlepšie prezentačné nápady:

 • Sada pre vašu obľúbenú stolovú hru., Môže to byť šach, dáma, backgammon, poker - všetko, čo pomáha šéfkuchárovi relaxovať a rozptyľovať. Vyberte si kvalitnú sadu kvalitných materiálov. Iniciály môžete použiť na krabicu alebo iný pevný povrch.
 • Piknikové predmety, Väčšina mužov má rád rekreáciu na čerstvom vzduchu, takže sa ako dobrý darček javia špízy s personalizovaným rytím, skladacím grilom, nerozbitnými jedlami alebo fľašou s vlasmi v súprave.
 • Krytý golf, Môžete si ju zahrať aj vo svojej kancelárii počas prestávky na obed. Ak sa šéfovi táto hra páči, určite ocení váš darček.

 • Kniha, Vyberte si niečo, čo nesúvisí s prácou, ale jednoducho dobrú fikciu alebo módny bestseller.
 • Kvalitné termosky, Je vonku zima a bez ohľadu na to, akú zábavu si vyberie váš šéf, okrem výletu do teplých oblastí sa vám hodí aj teplý nápoj. Mimochodom, môžete takýto darček doplniť niekoľkými druhmi dobrého čaju alebo kávy.

Dary na prácu pre šéfa ženy

Ak vaša spoločnosť vedie dáma, neznamená to, že výber darčeka na Nový rok 2019 bude oveľa ťažší. Naopak, žena môže dať takmer všetky rovnaké dary spojené s prácou ako šéfka muža. Silnú brošňu je možné nahradiť iba sponou na kravatu, ale bez nadmerného vulgárneho lesku a krabicu na kravatu s krásnou krabičkou na dokumenty.

Už sme uvažovali o čisto obchodných daroch. Malo by sa však poznamenať, že ženy sú zvyčajne emocionálnejšie a často berú problémy s prácou k srdcu. A tiež pohodlie v kancelárii je pre nich oveľa dôležitejšie. Preto existuje niekoľko darov, ktoré oslovia viac kuchárky než mužov. Aj keď môžu byť dané aj silnejšiemu pohlaviu. Tento zoznam obsahuje:

 • Elegantná kávová súpravavychutnať si lahodnú kávu počas prestávky na obed.
 • Nenápadná a krásna izbová rastlinaktorý môže „žiť“ v kancelárii a potešiť svoju milenku.

Nenápadná a krásna izbová rastlina

 • Skalka - Originálna výzdoba interiéru, ktorá vám umožní trochu sa rozptýliť a meditovať.
 • Šperková jednotka Flash, Bude sa hodiť pri práci a stane sa ozdobou vašej pracovnej plochy a kancelárie.
 • Štýlová váza s rytím názvu, Určite vášmu šéfovi sú často darované kvety, teraz budú kam dať.

Darčeky pre šéfa na voľný čas

Prezentácie na sviatky si môžete vybrať iba vtedy, ak dobre viete o záujmoch šéfa a ona ich neskryje, zdieľajú úspechy so zamestnancami. V tejto situácii môžete darovať veci na koníčky, napríklad zásoby na vyšívanie alebo knihy na túto tému. Dobrým darčekom bude majstrovská hodina spojená s jej koníčkom. Po konzultácii s príjemcom musí byť vybraný len tak, aby jej vyhovoval dátum aj zamestnanie. Ďalšou možnosťou je certifikát pre hlavnú triedu s otvoreným dátumom.

Z viac či menej univerzálnych materiálnych darov bude dobrá voľba:

 • Štýlová viacvrstvová šperkovnica,
 • Ručne maľovaná hodvábna šatka,
 • Porcelánový čajový obrad,

Porcelánový čajový obrad

 • Pôvodný portrét príjemcunapríklad vo forme fotografickej mozaiky alebo maľby pop art,
 • Neobvyklá lampanapríklad 3D, vo forme kvetu alebo lightboxu.

Ak neviete, čo sa šéfovi páči, ale chcete ich potešiť, môžete predložiť darčekový certifikát z dobrého obchodu s kozmetikou alebo parfumami alebo z kúpeľov. Samotný certifikát, rovnako ako akýkoľvek iný darček, je dôležité baliť krásne.

Čisté novoročné darčeky

Aj keď hľadáme darček pre šéfa na Nový rok 2019, všetky navrhované možnosti sú úplne univerzálne a môžu byť vhodné pre akúkoľvek inú dovolenku. Existujú čisto novoročné symbolické dary, ktoré je vhodné dať až v tento deň. Najúspešnejšie možnosti:

 • Sada vianočných stromčekov, Nemalo by to samozrejme byť jednoduché čínske plastové hračky, ale niečo pôsobivejšie, napríklad ručne maľované sklenené gule.

Sada vianočných stromčekov

 • Vianočné kompozície na stôl, dvere alebo okno, Zvyčajne sa pred sviatkami objavujú v obchodoch so suvenírmi a dekoráciami veľmi hodnotné výrobky od známych výrobcov alebo zaujímavých autorských diel.
 • Medovník, Jedná sa o tradičný novoročný a vianočný zážitok, ktorý okamžite vytvorí sviatočnú náladu a tiež vyzerá úžasne krásne.
 • Vianočné sviečky so sviečkami, Určite je tu miesto pre nich, ak nie doma s šéfom, potom v kancelárii.
 • Dovolenkový kôš, V hotovom zložení s jedľovými konármi môžete podľa chuti príjemcu pridať šampanské alebo iné nápoje a dobroty.

V spoločnostiach, v ktorých je šéf súčasťou tímu, môžete predstaviť niečo osobnejšie, napríklad teplú deku so škandinávskou ozdobou alebo novoročné kresby, vtipné ponožky na darčeky, súpravu na výrobu svalového vína s chladnými hrnčekmi v súprave. Musíte tiež podpísať krásnu kartu od celého tímu s podpismi každého z kolegov. A aby bola zábava zábavnejšia, môžete sa v posledný pracovný deň obliecť do karnevalových kostýmov alebo novoročných klobúkov a zablahoželať vám kuchárovi.

Dar pre šéfa na Nový rok 2019

Vedúci spoločnosti má obrovskú zodpovednosť, musí zorganizovať dobre koordinovanú prácu a zhromaždiť tím. Ak sa to podarí a spoločnosť bude prosperovať, budú zamestnanci samozrejme chcieť zablahoželať drahému šéfkuchárovi k novoročnému roku a zvoliť mu skvelý darček. Výber užitočného a vhodného daru však nie je ľahký. Pre tých, ktorí sa nemôžu rozhodnúť, čo dať šéfovi na Nový rok 2019, ponúkneme príjemné úspešné možnosti.

TOP-10 darčekov pre šéfa na Nový rok 2019

 1. Exkluzívne kancelárske potreby
 2. Štýlové dekorácie interiéru pre vašu kanceláriu
 3. Drahé náramkové hodinky
 4. Kvalitný kožený tovar, ako napríklad kabelka alebo aktovka
 5. Klip na peniaze
 6. Autopríslušenstvo
 7. Elitný alkohol a tabak
 8. Unikátna šachová alebo iná dosková hra
 9. Voľný čas a koníčky
 10. Originálny novoročný suvenír

Darčeky vedúcemu na oddych a voľný čas

Príjemné prezentácie nie sú tiež zakázané, ak vás šéf venuje týmto veciam. Ak viete, ako vodca rád trávi svoj voľný čas, môžete dať šéfovi niečo „na relaxáciu“ na nový rok. Milovník cigariet alebo cigár bude milovať tieto darčeky:

 • Štýlový popolník
 • Fajčiarska fajka známeho výrobcu,
 • Vodná fajka a sada voňavých tabakov,
 • Milý rytý zapaľovač,
 • Sada elitných cigár.

Fajčiar bude mať tiež radi akékoľvek doplnky súvisiace s jeho zvykom, napríklad puzdro na cigarety, gilotínu na cigary atď.

Ak sa váš šéf vo svojom voľnom čase rád baví s hazardnými hrami alebo intelektuálnymi hrami, dajte mu:

 • Unikátny ručne vyrábaný šach, dáma alebo backgammon vyrobený z cenných materiálov,
 • Pokerový set,
 • Domáca ruleta so všetkým potrebným príslušenstvom,
 • Gulečník a sada loptičiek.

Po znalosti preferencie šéfa si môžete ľahko vyzdvihnúť vhodný darček pre neho. Náhodné konanie však nestojí za to. Ak napríklad šéf nemá rád šach, potom váš cenný darček zhromaždí prach na polici.

Dobrým darčekom pre šéfa na nový rok 2019 je elitný alkohol. Ak viete, ktorý nápoj má rád, môžete dať krásne zabalenú fľašu. Odporúča sa doplniť vhodnými okuliarmi. Môžete tiež zbierať malý kôš občerstvenia, ktoré sú vhodné pre tento konkrétny nápoj.

Užitočné a praktické darčeky pre vodcu

Ako sme už povedali, darčeky pre domácnosť nie sú najlepšou voľbou. Ale väčšina vedúcich pracovníkov spoločnosti musí tráviť veľa času v osobnom aute, takže akékoľvek predmety pre železného koňa budú vhodným darčekom. Najúspešnejšie možnosti:

 • Vysávač do auta,
 • Sada na opravu náradia,
 • Podlahové a kufrové rohože,
 • Poťahy a masážne poťahy na kreslá,
 • Krásny a drahý reťaz na kľúče.

Čo dať mužskému šéfovi na Nový rok 2019

Nie je žiadnym tajomstvom, že vodcov mužov a žien sú vnímaní odlišne. Darčeky pre nich sú tiež odlišné. Ak sa koženým kufríkom, príveskom na kľúče alebo kabelke dajú obom pohlaviam, to znamená dary, ktoré sa tradične ponúkajú mužom. Tieto zahŕňajú:

 • Švajčiarske hodinky. Je to dobrý, aj keď veľmi drahý darček. Ak si to váš tím nemôže dovoliť, môžete si vyzdvihnúť produkt nie príliš známej spoločnosti.
 • Položky na poľovníctvo alebo rybolov. Ženy sa s tým zriedka unesú, ale pre väčšinu mužov je rybolov a poľovníctvo skvelým spôsobom odpočinku a odpočinku.
 • Štýlové pánske doplnky. Môže to byť dobrý kožený opasok, manžetové gombíky, náramok atď.

Ak je váš šéf prísny a seriózny človek a nezaobchádza sa so všetkými druhmi darčekov v tíme veľmi dobre, dajte mu niečo nezabudnuteľné. Môžete si vyrobiť vlastnú medailu s blahoželaným nápisom vedúcemu, alebo si pre neho postaviť figurínu v podobe jeho znamenia zverokruhu. Povinným prvkom je pamätná rytina.

Ak je váš šéf veselý a veselý človek, ktorý miluje zábavu a je prvým vedúcim osobnosti počas firemných akcií, bude mať rád zábavné darčeky, ako napríklad:

 • Pivná prilba alebo alkoholická hra, ako je ruleta,
 • Tričko s originálnou potlačou,
 • Obrovská ceruzka alebo pero s venujúcim nápisom,
 • Kreslené alebo cool fotografické koláže.

Dar pre šéfku žien na nový rok 2019

Ak je váš šéf žena, výber darčeka bude o niečo zložitejší. Na jednej strane sú ženy priaznivejšie naklonené rôznym roztomilým maličkostiam a drobnostiam, takže pamätná figúrka ošípaných alebo elegantná ručná hračka z vianočného stromčeka budú dobrým darčekom. Na druhej strane nie je bežné, aby dámy dali väčšinu obchodných darčekov, sú viac pozorné na dary a všímajú si akékoľvek nedostatky.

Predpokladá sa, že na všetky sviatky musia ženy dávať kvety. V novom roku môžete od tohto pravidla ustúpiť a predstaviť napríklad zloženie jedľových vetiev alebo suvenírov.

Najúspešnejšie možnosti pre novoročné darčeky pre šéfa:

 • Štýlové dekorácie interiéru, napríklad drahá váza, ručne vyrábaná bábika, maľba alebo figúrka,
 • Osvedčenie o návšteve kúpeľov,
 • Vynikajúca súprava na kávu alebo čaj,
 • Flash disk vo forme prasaťa,
 • Pero drahokam
 • Milý pléd, môžete to urobiť ručne.

Pri výbere darček pre šéfa ženy je veľmi dôležité vylúčiť príliš osobné veci. Je prísne zakázané poskytovať kozmetiku a parfumy, rovnako je zakázané používať kuchynský riad a väčšinu šperkov. Výnimkou môžu byť brošne alebo šperky.

Každý darček musí byť krásne predložený. Ženy oceňujú kvalitné balenie a zaujímavú prezentáciu, preto si vopred premyslite, čo majú hovoriť a ako. Tiež je potrebné doplniť darček krásnou kartou. Môžete si vybrať niečo v retro štýle alebo ručne vyrobenú pohľadnicu pomocou techniky scrapbooking. Potom sa tento darček naučí skutočne úspešný a váš šéf vstúpi do nového roka 2019 s dobrou náladou.

Čo dať mužskému šéfovi na Nový rok 2020

Nie je žiadnym tajomstvom, že vodcov mužov a žien sú vnímaní odlišne. Darčeky pre nich sú tiež odlišné. Ak sa koženým kufríkom, príveskom na kľúče alebo kabelke dajú obom pohlaviam, to znamená dary, ktoré sa tradične ponúkajú mužom. Tieto zahŕňajú:

 • Švajčiarske hodinky. Je to dobrý, aj keď veľmi drahý darček. Ak si to váš tím nemôže dovoliť, môžete si vyzdvihnúť produkt nie príliš známej spoločnosti.
 • Položky na poľovníctvo alebo rybolov. Ženy sa s tým zriedka unesú, ale pre väčšinu mužov je rybolov a poľovníctvo skvelým spôsobom odpočinku a odpočinku.
 • Štýlové pánske doplnky. Môže to byť dobrý kožený opasok, manžetové gombíky, náramok atď.

Ak je váš šéf prísny a seriózny človek a nezaobchádza sa so všetkými druhmi darčekov v tíme veľmi dobre, dajte mu niečo nezabudnuteľné. Môžete si vyrobiť vlastnú medailu s blahoželaným nápisom vedúcemu, alebo si pre neho postaviť figurínu v podobe jeho znamenia zverokruhu. Povinným prvkom je pamätná rytina.

Ak je váš šéf veselý a veselý človek, ktorý miluje zábavu a je prvým vedúcim osobnosti počas firemných akcií, bude mať rád zábavné darčeky, ako napríklad:

 • Pivná prilba alebo alkoholická hra, ako je ruleta,
 • Tričko s originálnou potlačou,
 • Obrovská ceruzka alebo pero s venujúcim nápisom,
 • Kreslené alebo cool fotografické koláže.

Dar pre šéfku žien na nový rok 2020

Ak je váš šéf žena, výber darčeka bude o niečo zložitejší. Na jednej strane sú ženy priaznivejšie naklonené rôznym roztomilým drobnostiam a drobnostiam, takže nezabudnuteľná figurína potkana alebo elegantná ručná hračka z vianočného stromu budú dobrým darčekom. Na druhej strane nie je bežné, aby dámy dali väčšinu obchodných darčekov, sú viac pozorné na dary a všímajú si akékoľvek nedostatky.

Predpokladá sa, že na všetky sviatky musia ženy dávať kvety. V novom roku môžete od tohto pravidla ustúpiť a predstaviť napríklad zloženie jedľových vetiev alebo suvenírov.

Najúspešnejšie možnosti pre novoročné darčeky pre šéfa:

 • Štýlové dekorácie interiéru, napríklad drahá váza, ručne vyrábaná bábika, maľba alebo figúrka,
 • Osvedčenie o návšteve kúpeľov,
 • Vynikajúca súprava na kávu alebo čaj,
 • Flash disk vo forme krysy,
 • Pero drahokam
 • Дорогой плед, можно ручной работы.

Выбирая подарок женщине-начальнику, очень важно исключить слишком личные вещи. Категорически нельзя дарить косметику и парфюмерию, также под запретом кухонные принадлежности и большинство украшений. Výnimkou môžu byť brošne alebo šperky.

Každý darček musí byť krásne predložený. Ženy oceňujú kvalitné balenie a zaujímavú prezentáciu, preto si vopred premyslite, čo majú hovoriť a ako. Tiež je potrebné doplniť darček krásnou kartou. Môžete si vybrať niečo v retro štýle alebo ručne vyrobenú pohľadnicu pomocou techniky scrapbooking. Potom sa tento darček naučí skutočne úspešný a váš šéf vstúpi do nového roka 2020 s dobrou náladou.

Pin
Send
Share
Send
Send