Užitočné tipy

10 príznakov, že ťa oklamáva

Pin
Send
Share
Send
Send


„Horned“ a naučení trpkou skúsenosťou identifikovali 7 príznakov, ktoré pomôžu pochopiť, či vás dáma vedie nosom.

Každý vo vzťahu má vzostupy a pády, bezstarostné biele pruhy a úprimne čierne. V určitom okamihu však dievča odpovie na vašu otázku „Miluješ ma?“ V tichosti. Takúto reakciu možno samozrejme považovať za odpoveď „áno“, ale neponáhľajte sa k záverom.

Zdá sa, že „rohatí“ a učení horkou skúsenosťou muži identifikovali 7 znakov, ktoré pomôžu pochopiť, či vás dáma vedie nosom.

  1. Hovorí, že ťa miluje „inak“. Láska môže byť napokon iná a možno je stále k vám pripútaná, ale nie inak, ale ako mačka Barsik alebo bratranec. Najistejším signálom je hlasné „plácnutie“ po tvári a pokus o vyhýbanie sa sexu.
  2. Dva kroky vpred, jeden späť. Buď vás priblíži alebo vás posunie ďalej. Určité znamenie, že dievča má pochybnosti alebo už niekoho má (a dievčatá vždy majú niekoho na mysli).
  3. Nedáva vám nič, alebo „kupuje“ bezvýznamné maličkosti ani pri najdôležitejších príležitostiach. Očividne nemá najmenšiu chuť vás potešiť.
  4. Ste vždy prvý, kto sa ospravedlnil, aj keď to dievča obviňuje. Toto je ďalší prejav nerovnováhy - jednoducho to nehodnotí váš vzťah.
  5. Hovorí vám o ďalšom človeku. V tejto situácii sa môžete oklamať tým, že sa rozhodnete, že váš vzťah je taký dôveryhodný, že si môžete navzájom povedať najtajnejšie veci a dokonca aj o iných ľuďoch. S najväčšou pravdepodobnosťou však jednoducho nemá s kým diskutovať o svojich pocitoch a emóciách.
  6. Nepochybuje o vašej láske, a preto sa ani nesnaží predstierať, že vás potrebuje. V takýchto prípadoch sa záujem prebudí iba vtedy, keď môžete skĺznuť. A potom, keď je presvedčená o vašich pocitoch, opäť prechladne.
  7. Je úplne ľahostajná k vašej kariére a úspechu v práci. Vo všeobecnosti prejavuje nedostatočný záujem o váš život, koníčky, viac vás umiestňuje pomocou nejakého „nábytku“. Toto je alarmujúci zvonček, ktorý objasní, že dievča nie je pre vašu prácu ľahostajné, ale vy sami.

Pin
Send
Share
Send
Send