Užitočné tipy

15 tajomstiev, o ktorých hovorila Kate Middleton

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Počet zdrojov použitých v tomto článku je 33. Zoznam ich zdrojov nájdete v dolnej časti stránky.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Živá vzorka je Kate Middleton, manželka princa Williama a vojvodkyňa z Cambridge. Ak chcete byť ako Kate, musíte sa naučiť kopírovať niektoré z jej najlepších funkcií. Ak sa chcete ešte viac podobať jej, mali by ste si osvojiť jej štýl a milosť.

Nie vždy sa cíti sebaisto ako matka

Pred niekoľkými dňami veľký príbeh uverejnený v Dobrom domácom hospodárení ukázal, že reč tela Kate Middletonovej znamená, že extrémne chráni svojho syna, princa Georga a jej dcéru princeznú Charlotte.

Podľa odborníkov jej reč tela ukazuje, že je milujúcou a starostlivou matkou.

Rovnako ako my všetci, aj Kate má neistotu. V rozhovore s reportérkou Vanity Fair pripustila, že niekedy stráca dôveru vo svoje vlastné rodičovské schopnosti. To je bežné a ukazuje, aká je Kate normálna, napriek jej vysokej pozícii, bohatstvu a mega-kráse.

Všetci máme prinajmenšom rovnaké pochybnosti a obavy. Podľa odborníkov na reč tela sa Kate každý deň stretáva so svojimi obavami a stará sa o svoje deti. Deti sa s ňou a jej manželom, princom Williamom cítia dobre.

Má nejaké účinné tajomstvá krásy.

Vévodkyňa z Cambridge môže používať akékoľvek výrobky na starostlivosť o nechty, kozmetiku a výrobky na starostlivosť o vlasy. Peniaze nezáleží. Aké sú jej tajomstvá krásy?

Preferuje lak na nechty na telo. Podľa fám, nenávidí jasne farebné nechty, cíti, že sú nevhodné pre ženu z kráľovskej rodiny.

Kate tiež aplikuje šípkový olej na tvár, aby udržala jej pokožku jemnú a zvlhčenú. Na založenie používa nadáciu Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Foundation, ceruzku na obočie od Bobbi Brown, paletu očných tieňov Urban Decay, tekutú očné linky Lancome a rúž Bobbi Brown.

V deň svadby Kate pomohla s make-upom Bobby Brown, určite jej obľúbená a vizážistka z Bobby Brown, menom Hannah Martin.

Okrem toho Kate používa šampón / kondicionér od Richarda Warda. Niekedy tiež používa vlasové prípravky Kerastase.

Britská ruža: „okvetné lístky“ obrazu Kate Middleton

1 Vonkajšie odvolanie

Príroda pravdepodobne cítila, že Kate bola určená ako vojvodkyňa. Veľkoryso ju obdarila aristokratickým výzorom. Kate mala štíhlu postavu, husté poslušné vlasy, pekné rysy so zlomyslnými jamkami na tvári. Ako však viete, je potrebné zdôrazniť a udržiavať krásu ženy. Okrem toho osoba, ktorá pravidelne spadá nielen pod nával šošoviek, ale aj pod kráľovný náročný vzhľad.

@kensingtonroyal

Štýl oblečenia Kate je obľúbeným pokrmom bulvárov, ktoré si vychutnávajú každý jeho prvok ... a nemôžu odhaliť nič provokatívne! Všetky jej šaty sú ženské a elegantné, tak ako sa hodia princovej žene. Často si vyberá jednoduché šaty s nízkym kľúčom so zatvorenými plecami bez komplikovaných dekoratívnych prvkov - a okamžite sa stanú lídrami v predaji. V nohaviciach však Kate poteší publikum harmóniou jej nôh. Topánky vojvodkyne sú vždy pohodlné a praktické, či už ide o klasické lode alebo vysoké topánky, keď idete vonku.

V makeupu (ktorý, mimochodom, Kate sa sama) maximálna prirodzenosť - Nevidíte ju so svetlou rúžom, chytľavými dymovými očami alebo predlžovaním mihalníc. Kate dokonca vylúčila svoje obľúbené očné linky pod očami, uvedomujúc si, že vizuálne pridáva roky. Kate radšej nosí voľné vlasy, zastavuje sa v prírodných odtieňoch, bez toho, aby zlacňovala vzhľad krabov a špendlíkov. Kladenie je vždy také prirodzené a bezchybné ako samotná vojvodkyňa. Neexistujú takmer žiadne doplnky - skromné ​​náušnice, jemné náramky, pazúry, ktoré drží Kate oboma rukami - tu máte záchranný hack, kam dať nezbedné ruky. A často na obrázku Kate sú elegantné klobúky, s ktorými má od detstva vzájomnú lásku!

Harmónia vnútorného štátu

Predpokladajme, že správne vlastnosti a vyrezávaná postava Kate (ktorá sa mimochodom nedotkla troch tehotenstiev) sú významnou výhodou, ale vôbec nie to, čo pritiahlo skutočného princa. Stovky dlhosrstých krás sa krútia okolo mužov, ako je William, večer premýšľať o svojej fotografii. Potom Kate vzala niečo iné.

@kensingtonroyal

Aké osobnostné črty jej pomohli urobiť takmer nemožné - stať sa po kráľovnej hlavnou ženou?

Aj v rokoch štúdia, keď sa budúci manželia skutočne stretli, Kate dobyla korunované mužské srdce svojou láskavosťou, odhodlaním, pozitívnym pohľadom na veci. Zlé jazyky so mnou nesúhlasia a tvrdia, že na vine sú známe priehľadné šaty, v ktorých ju William prvýkrát videl. Ale aj na to, aby ste mohli chodiť na takom pódiu, potrebujete sebavedomie a odvahu, ktorú mala Kate dosť a čo ocenil týraný William!

Stojí za zmienku, že pred manželstvom bol okamih, keď sa manželia rozišli. Dievča najprv spálila a potom, na radu múdrej matky, šla rovno do práce a nezbavila sa radosti z trávenia času s priateľmi v populárnych londýnskych zariadeniach. Zároveň však neakceptovala námahu od cudzincov. Znovu rozkvitla, vzala fotografiu - potom sa princ vrátil a uvedomil si silu a dôstojnosť ženy. Máte náznak?

Reč tela, milosť

Kráľovská etiketa s najväčšou pravdepodobnosťou priniesla Kate veľké „prekvapenie“ s počtom odtieňov a spôsobov, ktoré by mal kráľovský človek vykonávať. Ale s týmto je Kate v poriadku. Chôdza, držanie tela v rôznych šatách, pôvabné pohyby a učenie sa (nepreháňam) predstavuje pochod po rebríku v pätách s dieťaťom v náručí - oko sa raduje!

@kensingtonroyal

Jedno kráľovské pristátie stojí za to! Pokúste sa na hodinu sedieť na kolenách so skríženými členkami a aspoň mentálne položiť kuracie vajíčko medzi kostrč a zadnú časť stoličky (malo by to byť vzdialenosť od etikety) a nesnažte sa oň oprieť. Ako to sedí? Ale kráľovné tak sedia na recepciách niekoľko hodín. Tu je taká pasívna kondícia.

A to nie je všetko. Kate sa podarilo hrať hokej, volejbal, stolný tenis, kriket v topánkach na vysokej plošine a urobila to veľmi obratne a elegantne. A prekliatá na podpätkoch pred Jej Veličenstvom vyjde oveľa elegantnejšie ako zvyšok rodiny. Teraz poď, povedz mi, ako ti chodia nohy po vysokých podpätkoch!

Vynikajúca komunikácia

Kate obratne ukazuje svoju ženskosť v komunikácii. A aj keď sa jej často nedarí komunikovať s mužmi (aj keď jej ochrana pozostáva zo žien: švagrová povedala, aby nekazila jej povesť), správa sa dôstojne v spoločnosti, svieti intelektom, elegantne sa prepožičiava obyčajnej verejnosti i kráľovským ľuďom. Hovorí sa, že sa Kate s Williamom správala mimoriadne a vedela, že je princom. To znamená, Nevšímal som si názvu a videl som v ňom obyčajného muža. Toto podplatilo dediča trónu.

@kensingtonroyal

Bez ohľadu na to, s kým hovorí, je to vždy rafinovaná úprimná konverzácia na rôzne témy, ochutená zmyslom pre humor a poznámkami o sebectrii. Kate sa nikdy nestará o zábavu, žartovanie - takže milióny ľudí sú o ňu zbláznení. S ňou jednoduché a ľahké!

citovosť

Úsmev Kate Middletonovej je jej vizitkou. Myslíte si: „Prečo by sa nemala usmievať? Vydala sa za princa, čoskoro sa stane kráľovnou, tromi deťmi, sama krásou - tiež by som sa usmiala! “

@kensingtonroyal

Teraz si však predstavte, aký psychologický tlak musí znášať každý deň, premýšľajte každým gestom a slovom v súlade s najprísnejšou etiketou kráľovskej osoby. O krok späť - hurikán kritiky a negativity jednoducho vyhodí hlavu a umyje kosti ďalších šesť mesiacov! Nie každá žena to dokáže vydržať - a Katherine nie je nič živého! A okrem toho dokonale drží, dodáva jej žiarivosť a je plná veľkorysej energie bez arogancie a manýrismu, ktorú majú niektoré slávne osobnosti v hojnosti. A niekedy vás zaujíma: skutočne sa tak skvele pripojila k „kolektívu“ alebo je schopná obratne premieňať svoje emócie a napätie na ľahkú mušku pozitívnej a teplo z nej vychádzajúcu?

sexualita

Zdá sa, že prísnosť prostredia Kate a vlastnosti kráľovského života neumožnia jej sexualite úplne odhaliť. Ale iba ak nejde o zmyselnú sexualitu ženy-ženy.

@kensingtonroyal

Štýl a vzhľad Kate sú dokonalé, takže keď sa niekto rozhodne nazvať jej obraz sexy, bude to skutočne kráľovská sexualita. Žena ako Kate nikdy neprejde vulgárnosťou - a dokonca ani kráľovské zákazy s tým nemajú nič spoločné. Je to v krvi, vo svojej podstate ako ženy.

Zvodne elegantná Kate kedysi dokonca vstúpila do stovky najsexnejších žien na planéte! Hlasovali za ňu muži z celého sveta a obsadili 26. miesto. Vzhľadom na to, že sa k nemu mnoho hviezd nedostalo, je podľa môjho názoru tento výsledok celkom dobrý.

Účel a jedinečnosť

Kate nie je Popoluška, ktorá sa prehrabávala v šošovici a čakala na zázrak pri sporáku. Študovala na privilegovanej vzdelávacej inštitúcii, vo svojom voľnom čase sa aktívne podieľala na športe (horolezectvo, volejbal, tenis a dokonca aj jachting!) Kate je veľmi všestranná osoba a je ťažké zachytiť niečo, čo nevie. To je to, čomu hovorím „sada tromfov v rukáve“. Takáto žena bude vždy podporovať konverzáciu na akúkoľvek tému a lopta bude skvele skóre na podpätkoch.

@kensingtonroyal

Kate pracovala ako dizajnérka, marketingová spoločnosť, dokonca začala svoj vlastný projekt. Fotografovanie sa jej vždy páčilo - snívala o tom, že sa stane profesionálnym fotografom, a dokonca aj teraz, v vzácnych voľných chvíľach, študuje fotografiu.

A samozrejme bola úspešne realizovaná ako matka. Nechajte svoje vychovateľky a pestúnky bežať pri svojich deťoch, ale Kate sa snaží byť s deťmi častejšie, napriek rušnému programu udalostí a recepcií.

Ako vidíte, vo všetkých aspektoch obrazu bola Kate úspešná, zvládla všetko. Problémy sa vyskytli, ale dnes si zaslúži „žiarenie“ trónu a koruny a tiež patrí do rúk a srdca pekného muža. Bravo, Katherine!

! Pozrime sa bližšie, Kate má čo obdivovať a veľa sa učiť.Karl Lagerfeld nazýva takéto ženy „správnymi dievčatami pre svojich chlapcov“. a pre ich závistlivých ľudí nie je ani žiadna pôda, ktorá by im pestovala bodliak. Som si istý, že táto britská ruža bude dlho vonná a poteší nielen oči svojho muža, ale aj milióny ľudí na celom svete.

Ak chcete vedieť, ktoré okvetné lístky vášho obrazu sú silné a ktoré by ste mali venovať pozornosti a spoznať moju techniku ​​odhalenia ženy bližšie, pozrite si knihu „Ruža lásky a ženskosti“ na pultoch kníhkupectiev vo vašom meste alebo na internete. Nech sa stane vaším sprievodcom a ruža vašej vnútornej ženy kvitne a zapácha, priťahuje pozornosť najlepších mužov!

RAWFOOD 1krát týždenne

Vo svojich rozhovoroch Kate ubezpečuje, že mala vždy dobrú chuť do jedla, ale snaží sa prísne sledovať svoju stravu. Na odporúčanie výživky po tehotenstve uviedla vojvodkyňa jeden deň pôstu do svojej týždennej stravy. Jedálny lístok obsahuje ovocie a zeleninu bez tepelného spracovania, ako aj veľké množstvo vody s citrónom.

Obľúbená strava

Ako viete, obľúbeným pokrmom princa Williama je karí kurča a dedič najostrejšího receptu uprednostňuje dedič britského trónu. Ale jeho manželka si často vyberá voňavé zeleninové karí, ktoré varí na rodinnú dovolenku.

Kňažka z Cambridge nie je počas stravy proti alkoholu a medzi jej obľúbené patria suché vína z Nového Zélandu. Obľúbené odrody - Rulandské šedé a Ryzlink rýnsky - manželka princa Williama kombinuje s rybími pokrmami a zeleninovým občerstvením.

Zvyk, ktorý zdedili Kate a Pippa od svojej matky, je kategorickým odmietnutím sladkostí a akýchkoľvek dezertov. Vévodkyňa z Cambridge robí výnimku raz ročne počas vianočných sviatkov, ktoré navštevujú jej rodičia. Tam manželka kniežaťa Williama uprednostňuje puding dúhovky, ktorého recept sa prenáša z generácie na generáciu v rodine Middletonovcov.

Obľúbený smoothie

Okrem pôstu, počas intenzívnej popôrodnej stravy, Kate každý deň pije svoju obľúbenú zelenú lichotnicu. Obsahuje kapustové listy, avokádo, špenát, koriander, čučoriedky a pár polievkových lyžíc prášku spirulíny. Nápoj je bohatý na antioxidanty, posilňuje imunitu vojvodkyne a dodáva pokožke žiarivosť.

Fanúšikovia si uvedomujú, že napriek svojej láske k zdravému stravovaniu miluje Kate popcorn. Počas zápasov si často objednáva tašku svojho obľúbeného občerstvenia, ale počas tehotenstva ju úplne eliminuje. Podľa zasvätených osôb sa Kate okamžite po narodení spolieha na zdravé desiatu a prináša smoothie z ovsených vločiek a čerstvých bobúľ.

Obľúbené kardio tréningy

Niekoľkokrát do roka chodí kráľovská rodina do lyžiarskych stredísk, kde si Kate užíva lyžovanie 5-7 hodín denne. Okrem zimných športov, vévodkyne často uprednostňujú kúpanie v bazéne alebo crossfit - jej obľúbené cvičenia, ktoré po mnoho rokov umožňujú Kate udržať jej vynikajúci tvar. Po pôrode sa športové aktivity manželov princa Williama intenzívnejšie a zahŕňajú denné hodinové hodiny tenisu, ako aj beh na lyžiach.

Vydavateľstvo Hirst Shkulev

Moskva, ul. Shabolovka, dom 31b, 6. vchod (vchod z Horse Lane)

Môže byť trochu herečka

Vedeli ste, že niektorí ľudia v Anglicku nazývajú Kate „vévodkyňou Doo Little“?

Je to preto, že má tendenciu zúčastňovať sa na menej kráľovských udalostiach ako ostatní členovia kráľovskej rodiny. Aj keď sa zdá, že Kate je všade: potriasla si rukami a pózovala, pravda je taká, že sa jej dostáva viac mediálnej pozornosti ako väčšina ostatných kráľovských kráľov, takže sa zdá byť viac zaneprázdnená ako oni.

Hovorí sa, že prepustila svoju vnútornú herečku a požiadala svoju svokru kráľovnú Alžbetu II., Aby ju nechala odísť dlhšie ako obvykle!

Podľa štatistík som navštívil najviac udalostí v roku 2017. Na druhom mieste je jeho sestra, princezná Anna. To sú deti kráľovnej Alžbety, ktorá je známa svojou oddanosťou kráľovským povinnostiam. Kráľovná je teraz dosť stará (a princ Filip v podstate opustil verejný život), takže jej dospelé deti predstavujú dom Windsora.

Kate zo všetkých členov kráľovskej rodiny, vrátane princa Harryho a princa Williama, sa zúčastnila na najmenších stretnutiach.

Mala hypnoterapiu

Niekedy odhalí Kate svojim priateľom nejaké tajomstvá a títo „priatelia“ idú do tlače. Kate sa mýlila, keď nechala svoju priateľku z detstva, Jessicu Haye, aby zistila, že podstúpila hypnoterapiu, aby sa pokúsila zmierniť jej hroznú toxikózu.

Ranná choroba bola taká hrozná, že si vyvinula averziu k obvyklým jedlám, ktoré predtým bez problémov zjedla. Hay zdieľal tento prehľad správ o vojvodkyni z Cambridge s austrálskym časopisom. Nie je známe, ako Kate reagovala na svoju priateľku, ktorá o nej povedala médiá. Pravdepodobne sa to veľmi nepáčilo.

Kate mala rannú chorobu, čo bolo vážne, keď bola tehotná s princom Georgom, mala smolu, že ju mala znova počas tehotenstva s princeznou Charlotte. Počas tretieho tehotenstva existuje toxikóza. Ranná choroba už ustúpila, aby si mohla užiť zvyšok tehotenstva.

Jej tretie dieťa sa má narodiť tento rok na jar!

Snaží sa o módne diéty.

Kate vyzerá prirodzene riedko. Je ťažké povedať, pracuje na sebe, aby vyzerala takto, alebo sú to len dobré gény? Jej každodenná strava je však dôkazom toho, že zvyčajne dodržiava zdravý životný štýl. Napríklad údajne miluje trendovú surovú stravu.

Pri surovej strave nie je jedlo varené, takže nestráca výživné látky. Existuje veľa fanúšikov surových potravín a hovoria o výhodách diéty.

Keď sa zameriava na chudnutie, zvyčajne používa iný druh stravy, ktorá má vysoké hladiny bielkovín a nízke hladiny uhľohydrátov. Táto strava sa nazýva Dukanova diéta a použila ju skôr, ako sa vydala. Možno si pamätáte, ako chudá bola v deň svadby!

Nemôže jesť mäkkýše

Podľa správy BBC sa Kate a ďalším členom kráľovskej rodiny odporúča, aby sa vyhýbali konzumácii mäkkýšov na verejných podujatiach. Je to preto, že to môže spôsobiť otravu jedlom. Kráľovským ľuďom sa tiež hovorí, aby pri návšteve iných krajín zostali ďaleko od nepraženého mäsa a vyhýbali sa vode z vodovodu. Majú tiež tendenciu držať ďalej od skutočne pikantných alebo exotických jedál.

Kráľovná vždy sleduje tieto kráľovské tradície. Hovorí sa však, že niektorí mladí členovia Windsorovho domu pravidlá občas zanedbávajú.

Dá sa bezpečne povedať, že väčšina ľudí a organizácií, ktoré hosťujú kráľovskú rodinu, pozná pravidlá. Členovia kráľovskej rodiny vždy zabezpečujú, aby sa tieto pravidlá oznamovali prijímajúcej strane.Pokušenie jesť zakázané jedlá pri udalostiach teda vo väčšine prípadov pravdepodobne chýba.

Niekedy je na princa Williama naštvaná

Minulý rok princ William odišiel na dovolenku vo švajčiarskych Alpách s partiou kamarátov. Bohužiaľ, počas „úniku“ bol William fotografovaný s blond modelom z Austrálie. Volá sa Sophie Taylor. Ruka princa Williama ju objala na fotografii.

Hoci to asi neznamenalo nič a model hovorí, že to neznamená nič, tlač sa zbláznila a Kate údajne pustila do svojho sprievodu, že nebola príliš šťastná. Počas toho istého výletu bol tiež chytený tancom s modelom a ďalšou krásnou ženou.

Problém je, že niektorí ľudia, ktorí boli v rovnakom nočnom klube ako William so spoločnosťou, ich tajne nakrútili. Títo odporní videografi pravdepodobne predali tieto snímky za veľa peňazí.

Žiadna žena nechce vidieť fotografie a videá svojho manžela. To jednoducho nie je pekné. Kate sa niekedy na Williama hnevá a to je určite jeden z dôvodov.

Telefónny hackerský škandál ju vyľakal

Kate údajne povedala ľuďom vo svojom okolí, že je zdesená, že jej súkromné ​​hovory a e-maily môžu byť zverejnené. Kto ju môže obviňovať?

Pamätajte si, že nahé strely Jennifer Lawrenceovej boli hacknuté z cloudu a zverejnené všade. Nikto si to nezaslúži a ľudia, ktorí to robia, robia zlo.

Jej rodičia predávajú deťom „pikantné“ kostýmy Halloween

Kate rodičia zarábajú peniaze predajom Halloween kostýmy pre deti. Niektorí ľudia považujú Halloween kostýmy pre dievčatá príliš pikantné. V októbri 2017 došlo k škandálu, keď mnoho detských kostýmov z ich spoločnosti vnímali mnohí ako sexy kostýmy pre mladé dievčatá.

Kate nemôže skrývať, ako jej rodičia zarábajú peniaze. O tom je otvorená, pretože nemôže nič zmeniť.

Jej rodičia sú bohatí a bohatí vďaka kostýmom Halloween. Kate bola pravdepodobne v rozpakoch, keď vypukol tento škandál, ale vzala to filozoficky. Takéto veci majú tendenciu explodovať. Vždy bude nejaký škandál. Rodičia by nemali kupovať kostýmy pre svoje deti, ak si to neželá.

Kate je blízko so svojou mamou a otcom. Mama a otec Kate sa ubezpečili, že študovala v najlepších školách, kde bola vedľa britskej elity, vrátane princa Williama, a tiež prispela k jej kráľovskej svadbe sumou dvanásť miliónov dolárov.

Topless fotografie Kate naštvaná kráľovná

Kate je zvyčajne veľmi opatrná a vždy sa snaží mať pravdu. S Williamom ju však opaľovala na jachte vo Francúzsku a paparazzi ju chytili teleobjektívmi.

Uvádza sa, že kráľovná bola rozzúrená. William a Kate žalovali za porušenie súkromia a dostali náhradu. Ľudia, ktorí urobili fotografie, a ľudia, ktorí fotografie zverejnili, museli platiť, pretože porušili súkromie Kate.

Podľa správ od kráľovských zasvätených bola kráľovná na tieto fotografie veľmi nahnevaná. V minulosti musela prejsť nejakými škandálmi, v čase Diany-Charlesovej, Andrewa Fergieho. Snaží sa udržať monarchiu silnú, a takéto obrázky tomu vôbec nepomáhajú. A zmení kráľovskú rodinu na cirkus.

Kate samozrejme vyzerá rovnako úžasne nahoře ako v značkových šatách. Dôležité je, že tlač napadla jej súkromie bez obáv z toho, ako by sa cítila. Porušili zákon.

Kate zmenila svoje zameranie

V Anglicku je váš dôraz veľkým kľúčom k vášmu rodinnému zázemiu a „triede“. Pozadie Kate nie je také elegantné ako William, a preto si najala Andrew Lennoxa, trénera hlasu, aby jej pomohol zmeniť zameranie. Nanešťastie jej hlasový tréner, ktorý ju pred 48 rokmi vyškolil, než sa oženil s princom Williamom, zomrel vo veku 48 rokov veľmi mladý.

Lennox pomohla Kate, aby jej svadobné sľuby boli sebavedomejšie. Kráľovské svadby sú také komplikované a nemôžeme ju obviňovať z toho, že chce, aby zneli lepšie, keď sľúbila.

Kate by sa mala pokloniť „princeznej krvi“

Kráľovná robí Kate uklonením sa „princeznej krvi“ a princom vrátane princa Andrewa a dcér Fergieho. Zaujímalo by ma, či sa to Kate páči? Nemôže to skryť, pretože to musí urobiť verejne.

Je to trochu ponižujúce?

Možno by jej nevadilo pokloniť sa kráľovnej, ale čo Andrewove dcéry? Toto je, samozrejme, malá cena, aby ste boli súčasťou bohatej a prestížnej rodiny.

Kate pri chôdzi hovorí príliš veľa

Kráľovská rodina zjavne nie je spokojná s komunikáciou Kate s mnohými ľuďmi počas prechádzky. Musí sa pohybovať rýchlejšie. A veríme, že je to roztomilé, nie chyba. Bežní ľudia ju doháňajú rozhovormi. Toto nie je strata času! Priebeh týchto prechádzok spomaľuje.

Na nedávnom príspevku v New Yorku bol článok, v ktorom princ Harry teraz osobne vyučuje kráľovské povinnosti Meghan Markle ... pravdepodobne to zahŕňa správny protokol a rytmus pre kráľovskú prechádzku!

Ale súdiac podľa toho, ako to sám princ Harry neustále porušuje, sa zdá, že tieto hodiny pravdepodobne nebudú pre budúcnosť!

Páči sa vám táto publikácia? Zdieľajte na sociálnych sieťach!

Pin
Send
Share
Send
Send