Užitočné tipy

Kurz „ABC kresby pre módneho návrhára“

Pin
Send
Share
Send
Send


Študujem ako módny návrhár, kniha je zaujímavá. Čítajte naraz. existuje veľa informácií nielen o stavbe postavy na rôznych pozíciách, ale aj o stavbe rôznych druhov oblečenia, klobúkov. Príklady rôznych prístupov sú na ilustrácii znázornené rôznymi slávnymi návrhármi. Objednal som si to na 900 r, ale za pár týždňov sa táto kniha ukázala na 650 r. Takže pozrite sa na sviatky - Čierny piatok, Deň matiek atď., Často sa objavujú propagačné akcie.))

Pre začiatočníkov, začiatočníkov módnych návrhárov - skvelá kniha. Myslím, že keby som túto knihu chytil v prvom roku, bol by som potešený. Aj keď, aby som bol úprimný k dielni, radšej by som radil Lumisovej knihe „Umenie kreslenia“ ako tejto knihe. Pre mňa ako dizajnéra - módneho návrhára s diplomom - je táto kniha úplným sklamaním a peniaze zahodené. Pre človeka, ktorý sa práve učí, možno bude táto kniha zaujímavá a užitočná.

Kúpil som 10 rokov pre svoju dcéru. Trochu komplikované, ale zaujímavé.

Kniha sa mi tiež páčila! Neviem, ako to vyhovuje profesionálom, ale materiál v ňom je úplne jasný. Naučí vás, ako kresliť, ale ak už viete, ako to urobiť, pomôže orientovať vaše znalosti smerom k módnej sfére.

Kvalita tlače je dobrá. Formát A4, mäkký obal. Vhodný na darček niekomu „svojmu“, ktorý sa zaujíma o túto tému.

Predchádzajúci recenzent, zdá sa, šľachtický a skúsený spravodajca, ktorý vo mne nemôže vzbudiť záchvaty nekontrolovanej závisti, začiatočník, :) Kniha sa mi teda ukázala ako veľmi užitočná (len z dôvodu bezvýznamnosti zručností).

Štruktúra knihy je nasledovná: najprv sú rozhovory s módnymi návrhármi, všetky odpovedajú na rovnaké otázky týkajúce sa skicovania (ak sa niekto nestará, potom je v obsahu fotografií zoznam znakov).

Nasleduje najrozsiahlejšia a najcennejšia časť Základy kresby. Začína to ľudská (alebo skôr ženská) postava, jednotlivé časti tela. Ďalej - rôzne odevy. Technika maľovania, ktorú autori navrhujú, nie je ani zďaleka akademická - a podľa môjho názoru je to zvláštne kúzlo. Jednoduchosť vývoja, technologické využitie pri modelovaní, vizualizácia - takto by som formuloval podstatu autorovej myšlienky. Všetky náučné kresby sa robia ceruzkou, ale v úvodnej časti autori hovoria rôznymi spôsobmi a povzbudzujú ich, aby ich vyskúšali.

Poslednou krátkou časťou je modelovanie odevov. Je to o tom, ako zostaviť zbierky a ako sa pokúsiť predať seba v módnom priemysle.

Veľkoformátová kniha, ktorá je vhodná na prezeranie detailov. Hrubý biely surový papier. Štýlové rozloženie. Áno, nie lacný, ale podľa môjho názoru celkom odôvodnený.

Prikladám fotku obsahu a pár stránok o kresbách, ktoré ma najviac nosili.

Pin
Send
Share
Send
Send