Užitočné tipy

Ako povoliť neviditeľnosť VKontakte: dostupné a bezpečné spôsoby, ako zostať neviditeľný

Pin
Send
Share
Send
Send


Už ste niekedy - alebo často - cítili, že ste pre ostatných neviditeľní? Čo si nevšimnete a ignorujete? Čo vás ľudia prestanú vidieť a počuť?

Je to preto, že v prvom rade sa na seba nepozeráte a ostatní ľudia sa k vám správajú rovnako ako k sebe.

Ak budete aj naďalej postupovať podľa týchto 4 tipov, stanete sa skutočnou osobou - neviditeľnou.

1. Ignorujte sa

Ako často nevenujete pozornosť tomu, čo skutočne cítite? Neustále skryť svoje pocity nie je dobrý nápad, pretože pocity sú zdrojom sebakontroly, ukazujú nám, či sa milujeme, či nám záleží na sebe alebo sa vzdáme.

Keď ignorujete svoje pocity, poviete si, že pre vás nie sú dôležité. Ale ak to, čo podľa vás nie je pre vás dôležité, ako potom môže byť dôležité pre ostatných?

Čo robíte, keď cítite úzkosť, depresiu, bolesť, hnev, osamelosť alebo smútok? Pokúšate sa zbaviť pocitov, prestať ich cítiť? Obviňujete sa z toho, čo cítite? Snažíte sa spýtať na city s alkoholom, jedlom, drogami, cigaretami alebo drogami? Ste ponorení do nejakej činnosti, ako je sledovanie televízie, nakupovanie, práca alebo sex? Ak sa na seba nejakým spôsobom snažíte zabudnúť, nie je prekvapujúce, že na vás ostatní zabudnú.

Snaha vyhnúť sa pocitom prechodom na niečo iné funguje na chvíľu, ale z dlhodobého hľadiska sa ukazuje, že ste sami a úplne prázdni. V dôsledku takého odmietnutia sa stanete pre seba neviditeľnými, čo vedie k neviditeľnosti v očiach druhých.

2. Nevykonávajte svoju nevinu

Môžete sa ponáhľať na obranu svojho dieťaťa ako lev, aj keď je dieťa zle. Ale prečo potom nemôžete povedať slovo na svoju podporu? Hovoríte si, že máte pravdu a nechcete len vyvolať konflikt.

Keď sa však ustavične ustupujete, vyhýbate sa konfliktom, dokazujete ostatným, že by s vami nemali počítať.

Môžete mlčky znášať odsúdenie, posúdenie alebo neúctivé správanie niekoho iného voči vám? Ale vy sami ukazujete ostatným, ako sa k vám správajú. Neustále ustupujete o krok dozadu, vy sami učíte ľudí, že sa nemôžete namáhať a že s vami nebudete zaobchádzať.

3. Vstúpte do jednostranných vzťahov

Ste zvyknutí počúvať ostatných, ktorí celé hodiny hovoria o sebe a ticho dúfajú, že vás požiadajú, aby ste hovorili o sebe (čo sa stáva veľmi zriedka).

Ľudia, samozrejme, radi trávia čas s vami, pretože ste „voľné uši“, môžete dobre počúvať, ale ak sa budete ignorovať, ostatní vás budú ignorovať.

Ak ste v jednosmernom vzťahu so svojimi priateľmi a známymi, učíte týchto ľudí, aby vás ignorovali.

4. Pokúste sa potešiť každého

Mnohým z nás sa v detstve povedalo, že by sme sa mali najprv starať o ostatných a až potom o nás samých. Bolo nám povedané, že byť sebecký je zlé.
A ak sa nakoniec snažíte neustále potešiť ľudí v nádeji, že sa o vás postarajú, pravdepodobne sa mýlite. Znovu ukážete ostatným, že môžete zabudnúť.

Zameriavate sa viac na potešenie druhých než na to, že sa milujete? Veríte, že ak sa vzdáte svojich záujmov a ustúpite, ľudia sa rozhodnú, že ste dobrý človek, a začnú sa k vám správať rovnako? Fungovalo to niekedy?

Samozrejme, nie je nič zlé na tom, že ste milý človek, okrem prípadu, keď chcete dosiahnuť niečo so simulovanou zdvorilosťou. Ak plánujete získať niekoho súhlas týmto spôsobom, vaša zdvorilosť nie je nič viac ako forma kontroly a skôr alebo neskôr bude mať nepriaznivé následky. Väčšina ľudí nemá rád kontrolu a môžu ľahko pochopiť vaše skutočné ciele. V dôsledku toho sa môže ukázať, že ľudia sa začnú od teba vzdialiť a ignorovať - ​​a to je presne opačný výsledok toho, čo dosahujete.

Aby ste prestali byť neviditeľnou osobou, musíte sa prestať cítiť takto. A potom si vás ostatní všimnú aj ostatní. Keď sa naučíte milovať seba, budú vás milovať aj ostatní.

Najjednoduchší spôsob, ako obrátiť neviditeľnosť

Túto techniku ​​môžete použiť na počúvanie hudby, prezeranie príspevkov komunity, videí alebo správ. Ideme v súkromných správach a nerobíme nič za 15 minút. Potom by mal nápis, že ste online, zhasnúť a priatelia nebudú vedieť, že ste na webe.

Táto metóda funguje prostredníctvom počítača a telefónu, ak používate prehliadač, nie aplikáciu. Ak sa chcete uistiť, že všetko fungovalo, skúste stránku zobraziť z iného zariadenia bez autorizácie. Alebo požiadajte blízkeho priateľa, aby skontroloval svoj stav. Teraz môžete ísť do komunity, prezerať si novinky, počúvať hudbu. Ak však prejdete na svoju stránku alebo navštívite iného používateľa, váš stav sa okamžite zmení na „Online“.

Ak nechcete, aby sa správy odosielali zakaždým a nečakali, môžete do záložiek prehliadača pridať stránku, ktorá sa líši od hlavnej sekcie profilu. Napríklad vk.com/music. Potom môžete zostať neviditeľní od prvej minúty, keď ste na webe, až kým sa nedostanete na svoju stránku alebo na stránku niekoho iného. Upozorňujeme, že keď zatvoríte kartu, systém uloží čas posledného skutočného záznamu do VK a zobrazí sa v profile. To znamená, že hostia budú vedieť, kedy ste boli na webe.

Ako vidíte, táto možnosť je nepohodlná v tom, že nemôžete ísť na svoju stránku bez povšimnutia, ale iba v iných častiach webu, napríklad na počúvanie hudby. Takáto je však politika správy.

Musím povedať, že vlastníci sociálnej siete nemôžu toto rozhodnutie úplne obísť, všetky metódy fungujú iba čiastočne. Hneď ako napíšete správu alebo obnovíte svoju stránku, okamžite nájdete svoju prítomnosť.

Ako povoliť neviditeľnosť v mobilnom telefóne

V starej verzii oficiálnej aplikácie VK, a to aj na telefóne iPhone, bola skrytá funkcia, ktorá vám umožnila skryť vchod do nej pred ostatnými ľuďmi.

V novom programe takáto možnosť neexistuje. Ak sa chcete stať neviditeľným pri prechode na sociálnu sieť zo svojho mobilu, musíte si na Play Play stiahnuť aplikáciu Kate Mobile. Je k dispozícii iba v systéme Android.

Takže ideme do obchodu, nájdeme program, ktorý potrebujeme a klikneme na „Inštalovať“.

Teraz sa musíte prihlásiť do aplikácie VK pomocou aplikácie. Ak chcete byť neviditeľní, prejdite do ponuky - tri bodky v rohu stránky. Vyberte položku „Nastavenia“.

V zozname musíte nájsť slovo „Online“ a pod ním nápis „Nastavenia neviditeľnosti“. Ideme sem a uvidíme 3 body:

  • „Online“ - umožňuje vám ukázať alebo skryť vchod VK pred telefónom.
  • „Zatvoriť neprečítané.“ Ak začiarknete pred tento nápis, môžete si prečítať správy, aby o tom vedúci partner nevedel.
  • „Písanie“ - zobrazuje alebo maskuje skutočnosť, že píšete správu.

Najviac nás zaujíma prvá karta, kliknite na ňu a všimnite si, že chceme zostať v režime offline, kedykoľvek je to možné. Aplikácia vám povie, čo nemôžete urobiť, aby si systém a jeho používatelia všimli:

  • aktualizovať správy, stránku, správy,
  • Príspevok na stenu
  • posielať správy priateľom.

Ak budete postupovať podľa týchto pravidiel a potichu si sedieť na VKontakte bez toho, aby ste upútali pozornosť, môžete zostať neviditeľní.

Iné spôsoby, ako skryť svoju prítomnosť vo VK

Existujú programy tretích strán pre PC a mobilné zariadenia. Predtým umožnili skryť svoj vzhľad v sieti. Realita je však taká, že správa sociálnej siete nechce, aby jej používatelia ukrývali prítomnosť na webe, a za to prijala vážne opatrenia. Preto sa kruhové objazdy schovali.

Ak sa rozhodnete nainštalovať aplikácie, ako sú VKfox, VKlife alebo sa prihlásiť do svojho účtu z adresy apidog.ru, nezabudnite, že už neumožňujú byť offline, keď sedí vo VK. Ostatné funkcie môžu fungovať, ale akonáhle píšete správu, choďte na svoju stránku alebo stránku niekoho iného, ​​ostatní používatelia zistia, že ste online.

To znamená, že konajú rovnakým spôsobom ako prvá a druhá metóda opísaná v tomto článku. Inštalácia aplikácie tretej strany preto nemá zmysel.

Ak pôjdeme na webovú stránku VKfox, uvidíme taký obrázok.

Dospeli sme k záveru, že softvérový produkt nie je podporovaný. Áno, je to vo forme rozšírení o prehliadače, ale môžete tiež vidieť, že od roku 2016 nedošlo k žiadnym aktualizáciám.

Tvorcovia skupiny VKlife vo svojej skupine napísali používateľom správu v roku 2017.

Od tej doby od vývojárov neprišli žiadne nové správy. Program je možné stiahnuť a použiť, ale podľa recenzií recenzia prestal byť režim stealth podporovaný.

Keď čítate články odporúčajúce používať jeden z týchto programov, venujte pozornosť dátumu, s najväčšou pravdepodobnosťou príspevok bol napísaný pred rokom 2016. A v roku 2017, po globálnej aktualizácii na VKontakte, všetci prestali plniť svoje funkcie.

Pri použití neoverených aplikácií nezabudnite, že existuje riziko získania počítačového vírusu. Okrem toho na autorizáciu prostredníctvom ktorejkoľvek z nich musíte zadať svoje používateľské meno a heslo z účtu VK. To môže viesť k strate údajov a hackovaniu stránok. Ak používate programy, o ktorých si nie ste istí, je lepšie po práci zmeniť heslo.

záver

Existujú 3 najbezpečnejšie spôsoby, ako premeniť neviditeľnosť na VK:

  1. Dostaňte sa do správ a nerobte nič do 15 minút.
  2. Zadajte nie prostredníctvom svojej stránky, ale zadaním adresy inej časti webu.
  3. Použite mobilnú aplikáciu Kate Mobile.

Každá možnosť má svoje výhody a nevýhody. Vyberte si, čo je pre vás bližšie a pohodlnejšie. Napíšte svoje myšlienky do komentárov, pýtajte sa a zdieľajte informácie s priateľmi.

Rozlúčim sa s tebou. Všetko najlepšie a čoskoro sa uvidíme.

Pin
Send
Share
Send
Send