Užitočné tipy

Hipster štýl - trend vyjadrovania

Pin
Send
Share
Send
Send


wikiHow funguje na princípe wiki, čo znamená, že mnohé z našich článkov napísali viacerí autori. Pri vytváraní tohto článku 18 ľudí (a) pracovalo na jeho úprave a vylepšovaní, a to aj anonymne.

Počet zdrojov použitých v tomto článku: 6. Zoznam ich zdrojov nájdete v dolnej časti stránky.

Cítite sa v miestnej kaviarni so stratou? Premýšľali ste o tom, ako sa obliekate ako bedra? Alebo len chcete niečo zmeniť vo svojom každodennom štýle? Schopnosť byť hipsterom nie je len o oblečení, ale v tomto článku vám povieme, ako vyzerať ako cool bedrový.

Kedy sa objavili Bokovky?

Ak sa pokúsite zistiť, aký štýl oblečenia majú najradšej bokovky, budete sa musieť trochu ponoriť do minulosti. Bola to prvá vlna módneho trendu, ktorá položila základy štýlu, ktorý dnes vidíme.

O bokoch sa prvýkrát hovorilo v polovici minulého storočia, keď vystúpila módna bohémska vrstva, ktorá žila pod heslom „byť bokom“, čo znamená „byť v predmete“. Táto subkultúra sa vyvinula ako kultúrny a filozofický trend a postupne začala vyjadrovať svoj svetonázor oblečením - svetlým, nezvyčajným, štýlovým a pohodlným.

Druhá vlna módy začala na začiatku tohto storočia. Zahŕňalo aj celú tvorivú mládež - vo veku od 15 do 30 rokov, ktorej prioritou je skôr rozvoj osobného a duchovného než hmotného bohatstva. Dnes, keď už hovoríme o módnej subkultúre, nestačí porozumieť tomu, ako sa obliekajú bokovky, stojí za to venovať pozornosť ich preferenciám, koníčkom, špecifikám komunikácie, účesom a dokonca aj výžive. Koniec koncov, bedra nie je móla módnych návrhárov, ale skutočný životný štýl a svetonázor!

Bedrový štýl: vrstvený obraz

Bokovky sa vyznačujú pomerne jasným výrazným štýlom - trochu smiešnym, ale vždy rozpoznateľným. Vyjadrené prostredníctvom unisexového trendu sa vyznačuje všestrannosťou výberu produktov pre obe pohlavia a štýl bedier pre dievčatá často vyzerá organickejšie a atraktívnejšie.

V šatníku je povolená kombinácia historických prvkov, honosných farieb, tlačí, aplikácií, doplnkov a akcentov na obrázku. Ale sú veci, bez ktorých sa nikdy nestanete skutočným bedrom! Tieto zahŕňajú:

 1. Pánske kockované tričko. Klasický prvok bedrového luku. Dnes môžete vidieť fotografiu bedrového štýlu na fotografii aj bez nej, ale ideálnym spôsobom musí byť určite „bunka“.
 2. Skinny džínsy alebo legíny. Super-zúžená verzia, s ktorou dokonale harmonizujú objemové modely hornej časti. Alternatívou môžu byť farebné husté pančuchy alebo výrobky s potlačami zvierat.
 3. Voľné svetre s vtipnými vzormi. Jelene, sovy, vlci na jasnom alebo povrchnom obrázku dodajú obrázku detskú bezprostrednosť a pôvab.

 1. Krátke vintage šaty. Veľkolepá, ale zriedkavá možnosť, pretože dievčenské bedríky sa obliekajú hlavne do nohavíc.
 2. Košele. Zasiahnite akýkoľvek odev bedrového kĺbu. V žiadnom prípade monofónne! Výtlačky, vtipné energické nápisy, kreslené postavičky, vlajky sú vítané. Tričká sú často maľované nezávisle špeciálnymi farbami alebo si v štúdiu objednávajú. Úlohou bedra je odlišovať sa od ostatných.
 3. Bundy a vesty. Na vytvorenie komplexného viacvrstvového obrazu sú tieto produkty najvhodnejšie.
 4. Sukne. Zadarmo modely na podlahe, s aplikovaným dekorom, výšivkou, aplikáciami.

Bedrový štýl pre dievčatá - fotografie ukazujú tento okamih veľmi jasne - vždy existuje veľa „zdôrazňuje“ a „žetónov“. Ručne vyrábaná výzdoba potvrdzuje základnú myšlienku bedra - osobnosť a jej názor sú vždy na prvom mieste, všetko ostatné odráža iba hlboký svet človeka.

Bokovky - nielen oblečenie

Pri posudzovaní toho, ako sa bedríky obliekajú podľa fotografie, venujete pozornosť nepretržitej prítomnosti hromadných tašiek a batohov, veľkolepým šperkom a klobúkom, pohodlným stabilným topánkam a pomôckam. Tie sú jednoducho nutnosťou skutočného bedra.

A to nie sú len niektoré telefóny, smartphony alebo tablety - prioritou sú výrobky konkrétneho výrobcu! Hipstersova kultová preferencia je APPLE. Zábavné doplnky sú potrebné pre mladých ľudí, ktorí tam chodia online a chatujú. Zdá sa, že je to bežné, ale pre bedárov je to veľmi, veľmi dôležité.

Na World Wide Web si mladí ľudia vyberajú sociálne platformy na komunikáciu Twitter, Instagram, Facebook. Uskutočňuje sa ukážka a diskusia o vymyslených lukoch, usporiadaní fotografií, diskusiách o kreativite, kine, obrazoch, knihách.

Hipsterský štýl oblečenia pre dievčatá sa na Instagrame nachádza tak často ako fotografie prírody, ľudí a okolia. Sebavyjadrenie prostredníctvom nezvyčajných a nie vždy jasných obrázkov je ďalšou črtou subkultúry mládeže.

Bokovky v dave - doplnky a účesy

Takže je vyzdobený výstroj z sveteru a pohodlných legín mojej babičky, je zakúpený iPhone, tiež veľký batoh ... Je bedrový štýl pripravený? Ešte nie! Na doplnenie obrázka potrebujete trochu viac práce.

 1. Účes. Šaty bedrového štýlu nezodpovedajú jednoduchým zrážkam. Účesy si vyžadujú prítomnosť tresku, zvyšok vlasov sa upraví pohodlne alebo sa zbiera do „copu“. Vlasy môžu byť zafarbené nezvyčajnou svetlou farbou alebo môžu použiť kontrastné zafarbenie.
 2. Bodov. Veľký, v hrubom plastovom ráme, ochrana proti slnku, zrkadlo, menej klasický. Na výber sú dve značky - Wayfarer alebo Ray-Ban.
 3. Pokrývky hlavy. Bandány, obväzy, klobúky, čiapky - čím je riešenie zaujímavejšie, tým lepšie zapadne do obrazu.
 4. Doplnky a šperky. Všetky možnosti lacných a objemných šperkov! Plastové náramky, manžetové náušnice, trojrozmerné retiazky - počet produktov je neobmedzený. Mali by sme tiež spomenúť ponožky ako prvok štýlu bedrového kĺbu. Môžu byť svetlé, farebné, pruhované a vtipné.

Hipster štýl je ešte bežnejší, ako sa zdá ostatným. Hneď ako si mladí ľudia začnú uvedomovať potrebu sebavyjadrenia, dospejú k tomuto originálnemu svetonázoru. A potom začnú experimenty na obrázku, kombinácia štýlov a módy, výber príslušenstva bez kompromisov v oblasti pohodlia. A je to! Hipster štýl je pripravený!

História subkultúry

Subkultúra bedier pochádza z Ameriky od 40. rokov 20. storočia. Názov pochádza z anglického výrazu „to be hip“, čo sa prekladá ako „byť predmetom“, Prvýkrát sa táto fráza používala na označenie fanúšikov jazzovej hudby. Subkultúra sa opäť vrátila na svet v 90. rokoch a podporovali ju mladí ľudia druhej prosperity, väčšinou tvoriví.

spôsob života

V kultúre existuje určitý štýl obliekania, správania sa a aj napriek tomu existujú určité pravidlá že Bokovky sú kazateľmi úplnej slobody a nezávislosti:

 1. Peniaze. Títo ľudia sú kategoricky proti akýmkoľvek prejavom konzumizmu. Aj keď si kupujú nové oblečenie a jedlo, snažia sa to urobiť tak, aby peniaze, ktoré minú, pomohli predajcovi.
 2. Education. Bokovky preferujú nezávislé umenie, rozvíjajú literatúru a zaujímajú sa aj o filozofiu. Väčšina z týchto ľudí je intelektuálne vyvinutá a vzdelaná v humanitárnej oblasti, volia tvorivé smery pre život v oblasti módy, umenia, poézie, hudby. Bokovky liečia svet okolo seba iróniou a miernym sarkasmom.
 3. Hudba. Títo ľudia radšej počúvajú vystúpenia autorov, ktorí sa ešte nestali populárnymi. Akonáhle spevák alebo skupina získa popularitu medzi verejnosťou, Bokovky automaticky stratia záujem o túto hudbu. Ide o použitie všetkého nového, nepopulárneho. Takže ich viac zaujíma.
 4. Gadgets. Bokovky sú horlivými fanúšikmi rôznych pomôcok. Najdôležitejšie je, aby každý bedrový pes, ktorý si váži seba samého, mal aspoň jeden prístroj vyrobený spoločnosťou Apple, napríklad telefón. Títo ľudia majú tiež na sklade rôzne tablety, prehrávače, fotoaparáty (pokiaľ možno nie „mydlovú krabicu“) a ďalšie prenosné vybavenie. Okrem toho so sebou vždy nosia poznámkový blok na poznámky o prežívanom dni alebo okamihoch života.
 5. Základy. Hipsterský trend určuje slobodu. Ľudia častejšie cestujú po meste na bicykli, menej často - vo verejnej doprave, vôbec neprijímajú autá a motocykle.
 6. Power. Väčšina bedier sú vegáni alebo vegetariáni. Obhajujú nielen zdravú, ale úplne redukovanú výživu, jasne sa držia stanoviska, že šťastie nie je v potrave. Na základe týchto názorov môže takmer každé dievča vyzerať žensky a chlap naopak nie je odvážny kvôli svojej nadmernej štíhlosti.

Vnútorný svet bokov

Duchovný svet bokov je rozmanitý a zaujímavý, málokto tomu rozumie. Správajú sa zvláštnym spôsobom, obliekajú sa ako všetci ostatní a dokonca majú svoj vlastný špeciálny slang. Na prvý pohľad sa môže zdať, že sa nestarajú o názory ostatných, ale v skutočnosti to tak nie je. Majú toľko starostí, že si ostatní myslia, že títo ľudia myslia prostredníctvom svojho obrazu do najmenších detailov, neustále na ňom pracujú a robia ho ideálnym. Starajú sa o počet hodnotení „Páči sa mi“ pre fotografie a videá uverejnené v sieti, starajú sa o to, čo o nich hovoria ostatní vrátane cudzincov.

Bokovky sú fanúšikmi starých. Čítajú vysokokvalitnú literatúru, sledujú čiernobiele filmy, väčšinou francúzske, ktoré radi nosia veci „z hrudi starej mamy“, cigarety s dymom, ktoré boli na policiach už mnoho rokov.

Zároveň však na rozdiel od seba používajú pokročilé modely telefónov a tabliet, uprednostňujú odevy od známych značiek a sledujú módu.

Záľuby a záujmy

Bokovky majú väčšinou spoločné záľuby a koníčky, a naopak, zriedka sa dá stretnúť s osobou, ktorá patrí do tejto subkultúry a nemá z tohto zoznamu aspoň jedného koníčka:

 • foto,
 • blogovanie,
 • jazda na bicykli,
 • vášeň pre umenie
 • vášeň pre málo známu hudbu,
 • záujem o staré filmy a obrazy.

Okrem iného si jednoducho užívajú svoj život a užívajú si každú minútu. Nenúti nikoho myslieť a žiť rovnakým spôsobom, čo dáva každej osobe právo na výber.

Je vhodnejšie, aby sa bokovky stále venovali umeniu fotografie. Presnejšie povedané, je ťažké nazvať umenie dielom väčšiny z nich: je to skôr amatérska fotografia. Rámce sa spravidla nespracúvajú, ani sa nepoužívajú filtre. Každá fotografia má však pre nich osobitný význam, pretože prináša emócie a spomienky na zážitky.

Funkcie štýlu

Originalita štýlu je hlavným atribútom. Spravidla uprednostňujú kombináciu historických odevov a značkových predmetov, čo je celkom zaujímavé. Z vonkajšej strany to vyzerá, akoby sa o vzhľad nezaujímalo, ale v skutočnosti sa na vytváranie obrazu trávi veľa času.

Medzi ženami a mužmi sú obľúbené objemné šatky, krátke klobúky a okuliare na bedrové bedrá. Vždy so sebou nosia veľkú tašku, ktorá vyhovuje všetkému dostupnému zariadeniu.

Účes si zaslúži osobitnú pozornosť. Ženy dávajú prednosť voľným, zdanlivo nenasýteným vlasom alebo nedbalému buchtu. Muži môžu nosiť strih ľubovoľnej dĺžky, ale hlavnou vecou na ich obrázku je brada a fúzy. Mnoho ľudí si myslí, že sú atraktívnejšie a atraktívnejšie.

Malé tajomstvá

Hovorí sa, že bedrá - notoricky známe sú špinavé. Napríklad sprcha pre nich je niečo vzdialené a akceptujú ju iba v prípade núdze. V skutočnosti to sú iba zvesti. Títo ľudia sú veľmi elegantní a uprataní. Milujú sa a starajú sa o seba. Umelo vytvárajú nedbanlivosť a nedbanlivosť a zdôrazňujú svoju individualitu.

Ale napriek skutočnosti, že vzhľad je pre nich mimoriadne dôležitý, oveľa drahší pre každého je život všeobecne. Prilepia sa na každú chvíľu, užívajú si, milujú tento život. Koniec koncov, dostala ju raz, čo znamená, že musíme od nej vziať všetko.

Cestovanie je veľmi dôležité pre každého bedra. Chcú ísť všade, vidieť všetko, nezabudnite ich zachytiť na fotoaparáte, zdieľať so svetom a opísať svoje emócie. Hlavným snom každého z týchto ľudí je však navštíviť hlavné mesto Veľkej Británie - Londýn.

Ako sa stať hipsterom

Kreatívni ľudia často uprednostňujú ponorenie sa do tejto kultúry, naplno žijú a vidia svet inak. Popularita tohto trendu je však mimo rozsahu a mnoho ľudí sa chce vyskúšať v tomto úžasnom svete hipsterizmu.

Aby ste sa stali bedrami, nemusíte byť veľmi inteligentní. Je to ľahké urobiť zmenou niekoľkých návykov vo vašom živote:

 1. Obnovte šatník. Je nevyhnutné prechádzať použitými obchodmi a hľadať niečo pekné, ale staré. Oblúbené sú hlavne košele a džínsové bundy.
 2. Pracujte na svojich záľubách. Nezabudnite začať rozumieť otázkam súvisiacim s umením, čiernobielym filmom, maľbou, alternatívnou hudbou.
 3. Vytvorte si vlastný blog. Nezáleží na tom, koľko bude na začiatku prečítané. Hlavnou vecou je zdieľať so svetom svoje emócie, nové informácie, nápady, plány a výlety, najmä vo forme fotografií.
 4. Ak chcete cestovať. Ak si nemôžete sadnúť a ísť do inej krajiny, musíte to prinajmenšom vášnivo chcieť a usilovať sa o všetku svoju silu. Centrum želaní - Londýn.
 5. Postarajte sa o malé veci. Je čas si zvyknúť na doplnky, veľké objemové tašky. Nezabudnite si vziať poznámkový blok a zaznamenať každý zaujímavý okamih.

Bokovky sú tiež medzi celebritami. Možno ich napodobňovaním bude ľahšie určiť vzhľad a návyky.

Päť najlepších:

 • Johnny Depp
 • Zoe Deschanel
 • Gwen Stefani
 • Jared Leto
 • Miley Cyrus

Niektorí ľudia si myslia, že je trapné byť bokom. Dôvodom je však iba obmedzený výhľad na život. Je oveľa zaujímavejšie vyskúšať nové veci, hľadať seba v tomto svete, zatiaľ čo na to je čas a príležitosť.

História a funkcie štýlu

Móda má svoje korene v 40. rokoch 20. storočia. Názov pochádza z výrazu „byť hip“, čo v preklade znamená „byť v predmete“. Trénermi sú jazzoví predstavitelia a predstavitelia bohémskej vrstvy. Vyznačujú sa dve hlavné línie bokov: spoločenskí optimisti a introverti zdôrazňujúci individualitu s premyslenosťou. Hlavnou myšlienkou smerovania je túžba vyčleniť sa zo šedej omše so zameraním na ich vzhľad a intelektuálnu nadradenosť.

Za jasom a jedinečnosťou lukov sú povahy milujúce slobodu. Každá sada obsahuje poznámku o nedbanlivosti, ktorá je zvýraznená stočenými nohami alebo rukávmi. Odporúča sa použitie príslušenstva a rôznych výtlačkov.

Všeobecne platí, že bedrové oblečenie prináša harmóniu a krásu, ktorá kombinuje prvky modernej módy a vecí z rôznych období. Luky sú pohodlné a zároveň pôsobia ako štandardné štýly. Originálne kombinácie vám umožnia dotýkať sa dovolenky v každodennom živote.

Dámske odevy pre bokovky

Dominantné postavenie v šatníku bedrového dievčaťa zaujímajú nohavice. Spravidla ide o úzke a skrátené modely. Požadujú sa džínsy priameho štýlu v štýle 80. rokov. Svetlé legíny, ktoré dopĺňajú kraťasy alebo sukne, dodávajú osobitnú eleganciu. Legíny môžu byť čierne, kockované alebo nášľapné. Vo väčšine prípadov sú hlavným obrazom objemné svetre, tričká alebo mikiny. Jedinečnosť zdôrazňujú ozdobné prvky alebo nezvyčajný vzor. Značkové predmety a opotrebované staré oblečenie sú vítané.

V zime a na jeseň si obliekli bundu alebo módny stredne dlhý kabát. Svetlé farby a najrôznejšie detaily umožňujú dievčatám zostať v centre pozornosti. Charakteristickým rysom sú zvinuté rukávy hrubého vrchného oblečenia. Hlavná priorita sa dáva značkovým výrobkom, ktoré sa kombinujú so starým oblečením. K obrázku môžete pridať pánsku košeľu, sako a ďalšie predmety zo série priateľov.

Bedrové topánky a doplnky

Nie posledným miestom vo vnímaní obrazu ako celku sú topánky. V šatníku bokov sa uprednostňuje pohodlie, takže predstavitelia kultúry nosia pri nízkej rýchlosti jasné tenisky alebo členkové topánky. Topánky by mali byť na nízkej stabilnej päte alebo platforme, hlavne so zaoblenou špičkou.

Výber farebnej schémy priamo závisí od všeobecného trendu celého súboru. Použite lakonické tlmené tóny a svetlé farby. Topánky so šnurovaním alebo remienkami sú vítané, zatiaľ čo sú vybavené čipkovanými ponožkami alebo módnym golfom.

Harmonicky zapadá do obrazu klobúka. Mali by to byť klasické modely, ako napríklad trilby klobúk, fedora atď. V chladnom období pletené čiapky s bambulkami dotvárajú luk. Objemné šály možno použiť nielen v zime, ale aj v teplom období.

Bokovky preferujú batohy pred bežnými taškami. Vyberajú sa priestranné možnosti zo zamatových alebo iných hustých tkanín. Batoh by mal byť ľahký alebo khaki.

Ako vytvoriť obraz dievčaťa z bedra

Hipster oblečenie je rozmanité a štýl neznamená prísne pravidlá. Hlavný dôraz je kladený na veci, ktoré sa nachádzajú v šatníku, všetko záleží na individuálnej kombinácii.

Стильно выглядит растянутая майка белого тона с веселым рисунком, дополненная короткой юбкой из денима прямого кроя. Завершат комплект броские кеды или ботильоны, а в качестве аксессуаров подберите массивные браслеты и шляпку.

Хорошо смотрится юбка длиной миди в тандеме с объемным свитером. Čižmy s lukom so širokým podpätkom alebo klinom, vintage hodinky, šál a veľké okuliare.

Súbor pozostávajúci z úzkych žltých džínsov a džínsovej košele vyzerá veľkolepo. Pridajte vytlačený sveter alebo bundu, ktorej rukávy by ste mali stočiť. Doplňte súpravu s terakotovými kotníkovými topánkami, veľkým pleteným šálom a batohom. Skvelá voľba pre dievča s bedrami je predĺžený napínaný sveter v kombinácii s pevným golfom a teniskami. Zoberte veľké okuliare a klobúk v ráme tónov.

Pin
Send
Share
Send
Send