Užitočné tipy

Ako získať radosť zo života - pokyny krok za krokom od liečiteľa

Pin
Send
Share
Send
Send


Nie každá žena dokáže získať skutočné potešenie z intimity. A to sa môže odraziť nielen vo vzťahoch s partnerom, ale aj v iných oblastiach života. A ako si naozaj užiť sex? Zistite to!

Prečo nie je potešenie?

Ak chcete vyvinúť pravidlá pre potešenie, musíte najprv porozumieť podstate pocitov zažívaných počas intimity.

Prečo teda nie je počas sexu potešenie?

 • Nie je ten pravý čas. Ak k sexuálnemu kontaktu nedôjde včas, bude pre ženu veľmi ťažké naladiť sa na pôžitok a relaxáciu. Bude napätá, podráždená, čo, samozrejme, značne sťaží
 • Nesprávne miesto. Tento dôvod je dosť nejednoznačný, pretože neexistuje žiadne ideálne a univerzálne miesto, ale práve tam, kde sa partneri milujú, má priamy vplyv na ich pocity a sú na ňom závislejšie ženy.
 • Mimoriadne myšlienky. Určite mnohí z vás čelili tomuto problému: blízkosť po náročnom a náročnom pracovnom dni je zvyčajne banálna, nudná a svetská, akoby ste plnili inú povinnosť, a nie najpríjemnejšiu. A to je pochopiteľné: myšlienky o skutkoch vám bránia myslieť na svojho partnera, na svoje pocity a emócie.
 • Komplexy, nespokojnosť s telom. Nie je toľko žien, ktoré sú úplne spokojné so svojím vzhľadom a postavou, väčšina spravodlivejšieho pohlavia sa nepovažuje za príliš atraktívnu: buď brucho nie je ploché, boky sú príliš veľké, potom hrudník nie je tak pružný, ako by sme chceli.
 • Nekompatibilita s partnerom.
 • Nesprávne konanie počas intimity.

Správna príprava

Aby sa žena mohla počas sexu maximálne tešiť, musíte sa na ňu pripraviť. Áno, presne! Takáto príprava je takáto:

 1. Vlak. Potešenie do značnej miery závisí od pripravenosti vaginálnych svalov, pretože pocity a orgazmus sú výsledkom kontrakcií. A aby boli panvové orgány naplnené krvou (čím sa zvyšuje zmyselnosť tejto zóny), musia byť vyškolení. Po prvé, cvičenia pre tlač budú užitočné, sprísnia všetky svaly a poskytnú správnu oporu a umiestnenie maternice. Po druhé, účinnosť cvičení Kegel je už dlho dokázaná, podstatou ktorej je stále napätie a kontrakcia vaginálnych svalov.
 2. Nalaďte sa. Pocity počas sexu do veľkej miery závisia od nálady. Ak začnete podnikať s jasným porozumením, že budete mať nebeské potešenie, určite to získate. Je však potrebné si uvedomiť, že potešenie nie je orgazmus, hoci pre mnohých je to samozrejme vrchol, vrchol, konečný bod cesty. Nemilujte sa len kvôli tomu, pravdepodobne tentoraz intimita nekončí orgazmom (napríklad ak je váš partner veľmi vzrušený alebo naopak unavený). Užite si samotný proces, sústredte sa na pocity, užite si každú chvíľu!
 3. Nezabudnite na predohru, je to veľmi dôležitá súčasť prípravy. Nie je žiadnym tajomstvom, že žena potrebuje na zahriatie oveľa viac času ako muž. Preto, keď partner už prežíva orgazmus, partner sa k nemu práve blíži. A ak muž nezabudne na hlad a pozorne venuje erotogénnym zónam, bude žena rýchlejšie prebudená.

Milujte sa!

Ak sa chcete naučiť milovať s radosťou a užívať si intimitu, milujte seba. Ak máte nedostatky, začnite dnes tvrdo pracovať na ich odstránení. Cvičte sa, zaregistrujte sa v kozmetickom salóne na masáže a iné užitočné procedúry. A nakoniec, prijmite sa tak, ako ste, uvedomte si svoju individualitu, jedinečnosť! Áno, aj keď máte nedokonalú postavu, vášmu partnerovi sa však o vás pravdepodobne páčia chutné formy alebo ženské sexuálne boky.

Čas a miesto

Štart stojí za to. Môže to byť čokoľvek, hlavná vec je, že je pre vás príjemná a pohodlná. Niekto sa rád veľmi miluje vo svojej teplej, útulnej a mäkkej posteli, pretože tu si môžete oddýchnuť. A iní sú naopak tak unavení zo spálne, že sú pripravení radovať sa v tých najneočakávanejších miestach, napríklad vo výťahu, šatniach, šatniach. Stále však neprekračujte to, čo je prípustné, alebo aspoň buďte ostražití, aby ste neboli vystavení a chytení v najnepriaznivejšom okamihu.

Teraz o čase. Neexistuje ani univerzálna rada. Niektorí sexuológovia a psychológovia však odporúčajú praktizovať spontánny sex pre potešenie. Napríklad, keď sa vykúpete, pozvi partnera a pozvi ho, aby si šúchal chrbát. Uvidíte, že to určite skončí sexom, ktorý vám určite poskytne potešenie. A namiesto banálneho „plácnutia“ na noc môžete dať svojmu mužovi dlhý vzrušujúci bozk, ktorý nadchne nielen neho, ale aj vás.

Relax!

Prvá vec, ktorú by mala intimita začať, je relaxácia. Prestaňte myslieť na problémy, každodenné starosti a podnikanie. Stačí odviezť všetky cudzie myšlienky a sústrediť sa na partnera a na svoje pocity. Ak to nedokážete, obnovte niektoré príjemné spomienky súvisiace s intímnym životom, napríklad sexom, ktoré si pamätáte a ktoré vám prinieslo maximálne potešenie.

A ešte jeden tip: neponáhľajte sa a netrápte sa tým, že váš partner sa chystá zažiť orgazmus a zostane vám bez neho. Hlavná vec nie je táto. A nakoniec sa kontakt môže po určitom čase zopakovať a potom určite zažijete potešenie. Okrem toho nikto nezrušil orálny sex a hladenie.

Žiadna droga!

Dopingom sa rozumie alkohol, pretože ho veľa ľudí používa na zlepšenie pocitov počas sexu. Áno, skutočne pomáha relaxovať a cítiť sa oveľa odvážnejší a sebavedomejší. Zároveň však otupuje všetky zmysly vrátane potešenia. Takže milovať je najlepšie na „triezve hlave“, je to oveľa príjemnejšie!

Študujte svoje telo

Ak nepoznáte svoje telo, potom partner ešte viac nevie, ktoré „tlačidlá“ stlačiť, aby vás skutočne potešilo. Ale ako sa spoznať? Pokus a chyba. Môžete to urobiť tak, ako je to v nádhernej izolácii (napríklad, ak ste hanbliví) alebo spolu s partnerom, ktorý je vzrušujúcejší a príjemnejší. Požiadajte svojho muža, aby s vami zahral hru s názvom „Nájdite všetky erogénne zóny“. Uvidíte, že ho unesú a bude s nadšením a nezištne študovať. A vy dokážete, že partner zasiahol cieľ pomocou neobmedzeného vyjadrenia emócií alebo slov.

Majte sex

Pojem „právo“ je veľmi rozšíriteľný a čisto individuálny. Preto je také dôležité nájsť niečo, čo bude počas sexu potešiť. Najdôležitejšie sú tieto body:

 1. Predstavovať. Vyberte si pózu, v ktorej budete najviac potešení. Ak chcete dosiahnuť maximálnu penetráciu, nechajte ho na chrbte a zaujmete polohu koleno-lakte (táto póza je známa pod populárnymi názvami „doggy“ alebo „rakovina“). Ak chcete všetko ovládať, posaďte sa hore na pozíciu „jazdec“. A ak sa chcete cítiť partnerom s celým svojím telom, užite si dotykový kontakt a bozky, potom si vyberte misijnú pozíciu.
 2. Správny rytmus. Je to tiež veľmi individuálne: ak sa niektorým ľuďom páči, keď sa partner pohybuje rýchlo a náhle, iní uprednostňujú jemnejšie, pomalšie, jemné a upravené pohyby.
 3. Správne dýchanie. Ak sa chcete počas sexu baviť, musíte správne dýchať. Zdalo by sa, kde je dych? Všetko je jednoduché. Keď tkanivá dostanú potrebné množstvo kyslíka, sú nasýtené všetkým potrebným. Ak teda zhlboka nadýchnete, panvové orgány budú naplnené krvou, a preto vaše pocity budú jasnejšie a nebudú povrchné.

Získajte úplné porozumenie s partnerom

Vychutnajte si správneho partnera. Ideálna kompatibilita v sexe sa nenájde tak často, ako by sme chceli, takže ak sa chcete k nej postupne posunúť, budete musieť vyvinúť úsilie. Snažte sa dať partnerovi potešenie a potom vám bude priať to isté. A nebojte sa hovoriť o sexe, diskutovať o svojich pocitoch, vyjadrovať nejaké želania, ale úhľadné a nenápadné, vo forme láskavých žiadostí, nie tipov.

Ak budete postupovať podľa vyššie uvedených tipov, potom sa určite môžete naučiť, ako získať potešenie zo sexu.

Základom všetkého je potešenie v ľudskom živote

V tomto článku sa dozviete:

Žijeme v období tak prudkých turbulencií. Keď sme si doslova „zvyknutí“ na nás zrýchleným tempom, aby sme posunuli našu pozornosť od minulých paradigiem a zamerali sa na novú realitu, aby sme si užívali život.

Áno, čas vyhradený na pomalé „kývanie“ a impozantné vedenie sa pri projekcii nových vibrácií po milimetroch už uplynul. Teraz sú vyšetrovacie a dočasné procesy občas urýchlené. V porovnaní s realitou ročného obdobia - pred šiestimi mesiacmi. Čo môžeme povedať o živote, ktorý sme prežili pred tromi až piatimi rokmi.

Dimenzia sa zmenila. Z tvrdej trojrozmernej reality, ktorá naznačuje základy príčiny a následku stanovené miléniu, sme sa prepadli až do štvrtej a čiastočne dokonca do piatej dimenzie. Kde nové priestorové veličiny - čas a láska - určujú ich podmienky. Otvárajú nielen vedcom, ale aj všetkým, ktorí žijú na Zemi, realitu, ktorej podrobnosti si ani len autori sci-fi nemôžu predstaviť.

Práve teraz, pred našimi očami, sa odohrávajú zrýchľovania väzieb príčin a následkov, keď sa zdá, myslím, urobil, zažil nejaké živé pocity a už som dostal skutočnú odpoveď v okolitej realite. Či už ide o zmienku, odpoveď alebo dokonca konkrétny výsledok. Mnohí, ktorí si to ešte nie sú dostatočne vedomí, neprestávajú byť ohromení zvyšujúcim sa výskytom náhod alebo vecí, ktoré sú nevysvetliteľné z hľadiska ich chápania života.

Radosť a ľahkosť sú podstatou života

Tí, ktorí sa už vydali na cestu zvyšovania svojich vibrácií intuitívne, cítia potrebu byť, znieť jednotne s planétou. „Univerzálna vláda“ sa zmenila. Odteraz nie je životaschopnosť žiadneho konania a dosiahnutia výsledku daná z boja a prekonávania seba v ťažkých podmienkach. A z množstva ľahkosti, radosti a dovolenia, ktoré sa človek naučil vytvárať svojimi vlastnými myšlienkami, presvedčeniami, emóciami a postojom k určitým veciam a životu všeobecne.

Je dôležité pochopiť, že „kŕmenie“ energie z „výstupu“ boja, prekonania a prežitia ako celku, keď „v šťastí prostredníctvom bolesti“ už nefunguje. Nie je energia. A to znamená konať zo zvyku, zaťať zuby, pociťovať ťažkosti a duchovné nepohodlie v nádeji na „svetlú budúcnosť na konci tunela“ - v prvom rade to znamená vypustenie vašej životnej sily do brány.

Po druhé - znásobiť svoje emócie a myšlienky podobne deštruktívne vo vašej budúcej realite.

A po tretie, aby sa načerpala životaschopná energia z budúcej želanej udalosti, kvôli ktorej sú všetky tieto prekonania vyrobené. Preto by ste mali byť prekvapení nepochopiteľnou a urážajúcou chuťou, ktorá prichádza, keď sa zdá, že výsledok je dosiahnutý, ale pocit „akoby niekto túto cukrovinku zjedol pred vami ...“

Zmyslom života je potešenie, a ak nie?

Výsledkom je, že mnohí z tých, ktorí ešte neprišli s novými rýchlosťami, čelia takémuto podivnému stavu, keď cítia niečo podobné apatii a nedostatku radosti zo života. To znamená, opýtajte sa takej osoby, čo chce, a upadne do smutnej horkosti. Pretože, ako rozumie, nechce vôbec nič.

Medzitým je to dosť nebezpečný stav, pretože naše túžby točia koleso života samého. Sú to oni, ktorí spôsobujú rotáciu energií, ktorých cieľom je získavať energiu a skúsenosti tu. Absencia túžby signalizuje, že pre pozemskú inkarnáciu nie je pre dušu nič viac. A je čas, aby sa vrátila k Svetlu ku Zdroju.

Je to tento stav, ktorý prežíva veľmi starý človek, ktorý prežil dlhý život a je pripravený ísť do jemného sveta, farby miznú, túžby zmiznú, telo a duša sú pripravené na prechod. V našej realite však tomuto pocitu čelí obrovské množstvo ľudí stredného veku alebo dokonca mladých ľudí. A, áno, v prípadoch zanedbanej depresie, nedostatku energie a banálnej túžby žiť, duša vyberie kombináciu okolností, za ktorých prechádza do jemnej roviny. Pretože tu už pre ňu nie je žiadny vývoj.

Aby sme však nikoho nevystrašili, povedzme, že príkladom sú skutočne kritické prípady. Vo všetkých ostatných situáciách je proces úplne reverzibilný. Hlavnou vecou je uvedomiť si, prečo nie je všetko zapadnuté. Ako ste sa už naučili, príčiny a následky fungujú dnes oveľa rýchlejšie.

Čo si prestalo užívať život, aký je dôvod?

Aký je teda dôvod straty straty radosti zo života a zapadnutia v sivých farbách? Nie je povolené. Človek ešte nebol dostatočne reorganizovaný do novej reality. Neuvedomil som si, že „výživa“ sa odteraz odohráva v úplne inom „obchode“. Aby ste sa k tomu pripojili, musíte relaxovať, cítiť radosť, vďačnosť a prijatie života vo všetkých jeho prejavoch.

Áno, nejaký čas sa „preformátuje“, ale všetko okolo nás je k dobru. Akonáhle sa objaví extrémna únava zo stavu boja a stavu „odovzdávam sa“, blažený vo svetle nových vibrácií, sily svetla budú určite zakryté novými príležitosťami a poskytnú potrebné informácie vo forme, ktorá bude mať najlepšiu „asimiláciu“.

Ale kým k tomu nedôjde, človek sa opakovane pokúša „dobiť“ tam, kde už nie je viac energie. Takto sa zbavíte energie a nerozumiete dôvodom. Zatiaľ čo „horí“ sériu porúch a podobných udalostí, ktoré ho vlastne všetkými spôsobmi donútia pochopiť, že ide nesprávnym smerom. Má pocit, že všetko je márne, nič nefunguje, všetko sa zhoršuje a zhoršuje. Sny sú dym a požadované sú nemožné.

Stav apatie, ktorá sa práve zvinula a usadila sa v hustej viskóznej hmle, nazvaná „Nechcem nič“, chopí sa skutočnej príčiny. Spočíva v tom, že človek zrazu veril, že nie je hodný. Že nič z toho nepríde, že všetko je zbytočné. V živote nie je potešenie. Pred nami je iba súmrak a nedostatok požehnaných chodníkov. To vám teraz neumožňuje snívať, túžiť, pretože „prečo?“ Nakoniec, nič nebude ... “

Život nedáva potešenie, ako vrátiť radosť?

Čo robiť Ako znovu získať radosť a radosť zo života? Z vyššie uvedeného vyplýva, že je bežné „zmeniť zásuvku“. Prirodzený stav každej osoby, ktorá bola v ňom položená od začiatku času. Teraz je však aktivovaná na maximum, musí byť v stave radosti a ľahkosti. Neustále, vždy.

Ale hovoríte, ako budete v ľahkosti a radosti, ak sa život každý deň skrúti do tak tesného uzla, že nemôžete dýchať. Cieľom je iba prehltnúť vzduch a úplne sa nezmierniť radosťou. Tu je potrebné pochopiť dve veci. Vaša realita je dnes výsledkom viery, myšlienok a emócií, ktoré ste zažili včera. Ako kruhy na vode.

Ako si užívať život? - jednoduchý recept!

Vyberte si svoju realitu sami. Vrhli ste sa na rovnú hladinu jazera, napríklad do dláždeného kameňa, a krúžil v kruhoch nad realitou hladiny vody, čo vyvolalo súbežné vzrušenie a vlnenie. Ale každú minútu svojho života si môžete na zajtra zvoliť svoju realitu.

Vedomou zmenou vašej odpovede na tieto alebo iné dôležité „skutočnosti“. Čo v podstate nejde o realitu, ale o projekcie mimo vašich vlastných názorov a presvedčení. Hádzajte namiesto kameňa kvitnúcu kvetinu, zmeňte svoje presvedčenie - scenéria sa zmení.

Druhou znalosťou je, že proces nášho života tu, v hmotnom stelesnení, je postavený na kontrastoch. Tmavý tieň - svetlý odtieň, basový tenor, búrka - slnečný, boulder - chmýří ... To všetko sú skutočnosti hmotného sveta. Má tiež kontrasty v životných situáciách, ľudských činoch a iných veciach veľmi odlišnej orientácie. Čo nám môže spôsobiť celý rad rôznych emócií.

Existuje veľa emócií, ale existujú iba dve podmienky. To je „zlé“ a „dobré“. A potom ovládol umenie harmonických vzťahov so životom, ktorý sa naučil hrať v kontraste. Kto pochopil, že budú tak či onak stále prítomní, závisí iba od jeho vôle a dôvery, že vytvára svoju vlastnú realitu. Ako si rýchlo užiť život? Teraz sa môžete naučiť vytvárať svoju realitu. Vyplňte formulár a pošlite video poštou.

Ako si užívať život a baviť sa

Ešte raz. Kontrasty existujú vždy, všade a vo všetkom. Ale iba človek si vyberie, na čo má zamerať svoju pozornosť a aký druh emócie zažiť. А уже испытываемая раз за разом эмоция, простраивает Пространство. Определяет его вибрации и то, будет ли в нём больше частот со знаком «+» или со знаком «-».

Если вокруг вас происходит что-то, чего вы бы в своей жизни не хотели, ваша задача всеми доступными способами чем быстрее, тем лучше переключить своё внимание с этого нежелаемого. Blokujete tak tok energie zameraný na stelesnenie zlých situácií vo vašom živote v budúcnosti. Na čo prepnúť? Áno pre čokoľvek. Neskúšajte okamžite šťastie a radosť. Ako si užívať život? Jednoducho vystrite hlavu z okna, zavrite oči, vdýchnite vzduch plnou hrudníkom a cítite vďaku za to, že zvyčajne dýchate a žijete.

Ako sa naučiť užívať si život?

Poďakujte za to, čo už existuje. Vďačnosť je možno najsilnejšou tvorivou vysoko vibračnou silou. Na konci každého dňa sledujte cieľ a zbierajte najmenej desať bodov, za ktoré môžete byť vďační za život. Ak to nejako nefunguje, skúste aspoň na krátky čas pripraviť vás o tom, čo je podľa vás známe a „predvolené“. Nepite, keď smädíte. A dokonca na krátke zavretie ústnej dutiny rukou, kvôli rýchlejšiemu dosiahnutiu toho, čo „dosiahlo“.

Potom si zvyknite opravovať malé maličkosti, ktoré vo vás spôsobujú pozitívne emócie. Kvetina na parapete, úsmev dieťaťa, čerstvé obliečky pred spaním ... Existuje veľa vecí, ktorých hodnotu si neuvedomujeme. Ale ktoré sú upútané našou pozornosťou a zhromaždené teplom vnímania, jeden ku druhému, zapaľujú v nás svetlo lásky k životu. Čo rozširuje a získava silu.

Ako sa naučiť užívať si život? Spravte si okrem vďačnosti aj pravidlo, sumarizujte výsledky každého dňa a napíšte všetky príjemné chvíle, z ktorých ste sa radovali. Úsmev a prežívajte teplé pocity. Nielenže sa naučíte vedome si všimnúť pozitívne stránky vášho života a posunúť svoju pozornosť od negatívnych, zatiaľ čo budete generovať vysoké frekvencie. Takže aj pri večernom prečítaní budete opäť cítiť teplé pocity a „vibrovať“ v súzvuku s vytváraním blahobytu. Urýchlenie premeny vašej reality.

Najlepšie radosti v živote

Najlepšie radosti v živote sú tie, o ktorých snívate. Keď sa v týchto praktikách po niekoľkých týždňoch posilníte, dajte si povolenie snívať. Na Santorini a jachty sa nevykláňajte okamžite, aby ste necítili horkosť z neuskutočniteľnosti. Aj keď už viete, že musíte okamžite prejsť od depresívnych emócií. Vyberte ľubovoľnú požadovanú udalosť, ktorá vás aspoň trochu zahreje. A začnite o tom premýšľať, akoby ste vo všetkom. V okamihu úplného skutočného vykonania.

Chybou je pokúsiť sa vybudovať cestu od vás, ktorá vám predstavuje to, čo je „tam“. Tým sa zrušia všetky snahy. Vašou úlohou je "vidieť" seba v požadovanom stave. Sústreďte sa na to, ako sa cítite vo chvíli, keď sa všetko splnilo. Pochopte, ako sa cítite. Aký je výraz vašej tváre. Čo vidíte pred vami. Ako sa nachádza vaše telo, čo by ste pri tom mohli počuť. Aké detaily vás obklopujú, vonia a dokonca aj chuť!

Všetko je skutočné. Čím viac detailov je predstavených zo života týchto myšlienok v stave ľahkosti a radosti, tým viac sa vytvára nádherná a iskrivá energia vtelenia. Čím väčšia je pravdepodobnosť, že váš život čoskoro zmení svoj vektor na súbor požehnaných revolúcií. A opäť začnete pociťovať jeho chuť. Nezáleží nám len na nás samých. Budujeme okolitú realitu a robíme z tohto sveta lepšie a radostnejšie miesto. A to už je dosť vážna misia. Dôležitosť, ktorú nemožno preceňovať. obdržať radosť zo života - Toto je hlavná vážna úloha každého človeka, ktorý žije na Zemi.

Kamaráti, ak sa vám páčil článok „Ako si užívať život“, zdieľajte ho na sociálnych sieťach. Toto je tvoja najväčšia vďačnosť. Vaše príspevky vám dajte vedieť, že vás zaujímajú moje články, moje myšlienky. Že sú pre vás užitočné a ja som inšpirovaný písaním a zverejňovaním nových tém.

Ja, Manoilo Oksana, som praktizujúci liečiteľ, tréner, duchovný tréner. Teraz ste na mojej stránke.

Objednajte mi svoju diagnostiku fotografií. Poviem vám o príčinách vašich problémov a poviem vám najlepšie spôsoby, ako sa zo situácie dostať.

12 tajomstiev pre lepší orgazmus

1. Hovorte priamo o túžbách. Zbavte človeka potreby uhádnuť, čo vám najviac poteší. Ak chcete, aby váš milovaný pochopil, že potrebujete orgazmus a že by k tomu mal prispieť, musíte prevziať iniciatívu. Sprievodca, ukážte, čo sa vám najviac páči. Nerozumie náznakom - vysvetlite slovami.

2. Pamätajte na pocity. Takmer každá žena pozná pocity, ktoré vznikajú počas orgazmu pri sexe. Takéto veci môže zažiť pri pohladkovaní, erotických alebo sexuálnych fantáziách, masturbácii, umývaní, jazde na koni alebo na bicykli, atď. Najskôr si pamätajte, ako k nim prichádzate, a potom sa pokúste to zopakovať so svojím partnerom.

3. Nemysli na obed a opravy. Pri milovaní sa pokúste odvrátiť pozornosť od problémov. Ak je vaša hlava obsadená myšlienkami o tom, čo zajtra variť pre deti, ako rýchlo opraviť, ak prebudené dieťa nevstúpi do spálne teraz, bude oveľa ťažšie dosiahnuť vyvrcholenie. A ak je to kombinované s prepracovaním, problémami vo vzťahoch s niekým blízkym, potom sa budete musieť rozlúčiť s orgazmom. Predovšetkým je potrebné psychicky sa naladiť na potešenie.

4. Nepokúšajte sa dosiahnuť orgazmus vôľou. Nedosiahnete to tak, že si stiahnete svaly a posuniete obočie. Upokojte sa a uvoľnite sa čo najviac. Pripojte sa k svojmu mužovi a zabudnite na orgazmus, nech je milovanie spontánne a radostné a nie závod o medaily.

5. Zabudnite na rýchly sex. Ak je muž schopný „zastreliť“ a získať emocionálny a fyzický výboj za pár minút, žena potrebuje čas, aby zažila orgazmus. Nechajte svojho blízkeho pochopiť, aké dôležité je dlhé prelúdie s celým arzenálom erotických pohladení. Až po dosiahnutí požadovaného stupňa vzrušenia môže žena získať sexuálne uspokojenie. Toto je obzvlášť dôležité, ak človek pravidelne uzatvára styk rýchlejšie, ako je predpísané pravidlami dobrej formy.

6. Navštívte endokrinológa. Ak ste v minulosti mali silnú sexuálnu túžbu, ale túžba milovať zmizla, napriek tomu, že sa okolité podmienky nezmenili (stále milujete svojho manžela, nezažívate nadmerný stres, neužívajte antikoncepciu), odporúča sa vyšetriť hladinu hormónov endokrinológom.

7. Dajte človeku vedieť, že je najlepší. Keď uvidí, že ste spokojní so svojimi pohladkami, rozbije sa na tortu, aby vám poskytol potešenie. Potrebujete ho iba šikovne viesť. Aby človek dosiahol úplnú sexuálnu spokojnosť, musí cítiť, že potešil svojho milovaného. Povedzme, že tu je taký šampión!

8. Nenapodobňujte orgazmus. Toto je nebezpečná cesta: človek rozhodne, že všetko je v poriadku a že nie je potrebné ďalšie úsilie.

9. Naučte sa cítiť svojho muža. Sleduj ho. Ak si myslíte, že okamih je dobrý na to, aby ste „štekali“ svojimi túžbami - konajte. Keď sexuálny impulz pochádza od ženy, pravdepodobnosť vzájomného potešenia je oveľa väčšia ako v prípade muža. Ak vidíte, že je unavený, snažte sa porozumieť, nevyžadujte nemožné. Samozrejme, môže zhromaždiť svoju vôľu do pästi a pokúsiť sa tvárou upadnúť do bahna. Ale s vami chce byť tým, čím skutočne je. Koniec koncov, miluješ ho takto?

10. Prečítajte si, čo je to orgazmus. Vedci majú asi 17 typov ženských orgazmov - od klitorisu po maternicu a anál. Pochopte teoretický základ, aby ste pochopili, že sa vám darí lepšie.

11. Vlak sám. Po prečítaní rôznych typov orgazmov vyskúšajte cvičiť sám. Relax, zapnite film pre dospelých, vysnívajte sa. Naučíte sa to robiť sami, môžete presnejšie porozumieť tomu, čo očakávate od milovania človeka.

12. Pochopte, prečo vôbec potrebujete sex. Účelom sexu je priniesť do vášho života radosť, dať si navzájom svoju energiu. Pocit uspokojenia do veľkej miery závisí od duchovného kontaktu, spoločenstva záujmov, schopnosti zdieľať intímne zážitky, pocitu, že muž a žena sú si navzájom žiadaní. Je pravda, že muži sú z väčšej časti schopní získať orgazmus aj so ženou, ktorá sa im nepáči. S primeranou podlahou je všetko iné. Žena by sa mala cítiť v mužovi, ak nie v hrdine, potom v každom prípade v osobe, ktorú rešpektuje a ktorá si na ňu navzájom dáva pozornosť. Inými slovami, iba muž, ktorý vám sťažuje tlkot srdca, vás môže priviesť k najdôležitejšiemu okamihu blaženosti.

Pin
Send
Share
Send
Send