Užitočné tipy

Obchodníci vice: odborníci vymenovali päť najlepších najznámejších pasákov planéty

Pin
Send
Share
Send
Send


Podľa zákonov Ruskej ríše mohli bordely a mučenie vlastniť iba ženy. Jeho cieľom bolo zabrániť zneužívaniu a zlému zaobchádzaniu s prostitútkami. Samci pasákov, ktorí boli v zlodejskom žargóne nazvaní „mačky“, kontrolovali nelegálnu pouličnú prostitúciu. Termín „mačka“ v XIX a na začiatku XX storočia bol taký populárny, že bol zahrnutý v Ushakovovom slovníku:

  1. Samec mačky.
  2. Muž žijúci na obsahu prostitútky.

Neskôr pasák v kriminálnych kruhoch začal spadať do kategórie „zámok“, to znamená neprijateľné činy. Napríklad ak sa pasák dostane do izolovanej zločineckej komunity, napríklad na miestach zbavenia slobody, môže byť prenasledovaný (znásilnenie homosexuálov, vražda) inými odsúdenými.

Právne postavenie

V súčasnosti zákony mnohých krajín klasifikujú kuplovanie ako trestný čin. Trest za mučenie je zvyčajne prísnejší ako za prostitúciu.

Ako vyzerať pasák

Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Pimp je mužský manažér, ktorý sa stará o prostitútky, chráni ich a propaguje ich. Pasák môže nosiť čokoľvek a zostať pasákom súčasne, ale pôvodne sa americkí pasáci stali slávnymi pre svoje honosné luxusné oblečenie. Obrázok pasáka obsahuje vzhľad aj zodpovedajúce oblečenie, ako aj obchodnú záležitosť a povedzme správanie. Ak chcete vyzerať ako pasák, prečítajte si tipy a triky.

Pin
Send
Share
Send
Send