Užitočné tipy

FAQ T-Mobile

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak ste novým spotrebiteľom T-Mobile, budete chcieť aktivovať hlasovú schránku čoskoro po prijatí telefónu. Hlasová schránka je automaticky zahrnutá do vášho tarifného plánu, čo umožní ostatným ľuďom nechať vám správy, ak nemôžete prijať hovor. Proces aktivácie je potrebné vykonať iba raz a nastavenie a aktivácia hlasovej schránky bude trvať iba niekoľko minút. Postupujte podľa týchto pokynov, aby ste sa naučili, ako aktivovať hlasovú schránku v T-Mobile.

Vaše akcie

Na telefóne stlačte a podržte tlačidlo „1“. Týmto sa automaticky vytočí číslo hlasovej schránky vášho účtu. Ak to nefunguje, zavolajte na číslo „123“ a získajte prístup k svojim serverom hlasovej schránky.

Ak nastavujete hlasovú schránku prvýkrát, počúvajte pokyny. Ak sa zobrazí výzva na zadanie bezpečnostného kódu, zadajte posledné štyri číslice svojho telefónneho čísla.

Pri zaznamenávaní osobného pozdravu postupujte podľa pokynov alebo vyberte štandardný pozdrav, ktorý uvádza vaše telefónne číslo.

Podľa pokynov nastavte bezpečnostný kód pre schránku hlasovej schránky. Tento kód budete musieť zadať pri každej návšteve hlasovej schránky. Zabráni tým neoprávneným používateľom počúvať správy, ktoré zostali na vašom účte. Zadávanie bezpečnostného kódu môžete zakázať aj pri zadávaní hlasovej schránky vytočením čísla # PWO # (# 796 #) na telefóne a stlačením tlačidla „Odoslať“.

Zavolajte na mobilný telefón z iného telefónu a skontrolujte, či ste úspešne nastavili hlasovú schránku.

Pin
Send
Share
Send
Send