Užitočné tipy

10 tipov pre prácu s chlapcami

Pin
Send
Share
Send
Send


Chcete sa viac baviť s dievčatami? Nerobte si starosti - rozprávanie s dievčaťom nemusí byť komplikované! Nerobte si starosti s tým, ako začať konverzáciu, a držte dievča na háku, ukážte svoj záujem o ňu a zaujmite ju, ako len môžete. Ak sa chcete dozvedieť, ako sa dospievajúci chlapec učí, ako komunikovať s dievčatami, postupujte podľa našich pokynov. :)

 1. Buďte si istí a vyvážení. Ak chcete začať vrahovú konverzáciu s dievčaťom, musíte pre svoju konverzáciu prísť so zaujímavým začiatkom. Ak vidíte dievča, s ktorým chcete hovoriť, či už je to dievča, ktoré sa vám páči dlhú dobu, alebo cutie, ktoré ste si práve všimli na večierku, musíte sa uistiť, že vás upozorňuje. Potom, keď ste upútali jej pohľad, s dôverou sa k nej priblížte. Držte hlavu vysoko a vyzerajte rovno. Ak to neviete, predstavte sa. Stačí povedať: „Ahoj, volám sa Misha. A čo vy? “Je to veľmi jednoduché, ale efektívne. Ak už viete, povedzte:„ Ako sa máš? “Alebo„ Čo je nové? “Nemusíte dlho premýšľať - choďte k nej, akoby to pre vás nebolo veľké. predstierať, až kým si nebudete mať sebadôveru - aj keď sa bojíte hovoriť s dievčatami, predstierajte, že je to pre vás ľahké.
 2. Začať konverzáciu s nenápadnou témou. Nie je potrebné prísť so sofistikovaným vtipom alebo robiť kotrmelce, aby ju upútali. Stačí povedať niečo, čo ju prinúti pokračovať v rozhovore s vami a zistiť viac. Teraz nemôžete hovoriť o pohrebe babičky ani o vašich plánoch do budúcnosti. Stačí uviesť nejaké ukážky alebo posledné triky vášho psa alebo to, čo ste urobili cez víkend. Nepracujte a nezačnite ľahkú konverzáciu. Tu sú príklady prvých viet:

"Mal som šialený víkend." Pomohol som otcovi s predĺžením do nášho domu a nemôžem pohnúť rukami. Čo si urobil? Dúfam, že ste urobili niečo zaujímavé? “

"Pozrite sa na tieto škrabance na mojich rukách." Moja mačka sa zblázni, ak nie je kŕmená včas. Máte nejaké domáce zvieratá? “

„Záverečný matematický test bol taký komplikovaný. Zdá sa mi, že som sa vôbec nerozhodol. Ako sa máš? “

3Zistite jej charakter. Keď začnete hovoriť s dievčaťom, pochopíte, čo od vás chce. Všetky dievčatá sú iné. Ak je hanblivá, budete musieť byť vodca, položiť jej otázky a všeobecne hovoriť viac ako ona. Ak však rada hovorí, dajte jej túto príležitosť a nebojte sa, aký dojem urobíte, ale neprerušujte ju. Keď viete, aký typ dievčat je, môžete pochopiť, ako s ňou hovoriť. Nerobte si starosti, ak je hanblivá. Môže to byť jedna z dievčat, ktoré sú spočiatku skromné, ale potom sa rýchlo otvoria, hneď ako sa cítia dobre. Aj keď je veľmi dôležité byť vždy sama sebou, mali by ste zostať v bezpečí, keď s ňou prvýkrát hovoríte, kým to ešte nepoznáte má zmysel pre humor alebo sa dá ľahko uraziť vtipmi a komentármi. Čím viac s ňou budete hovoriť, tým viac sa otvoríte na rozhovor. Aj keď sa dievča ráda rozpráva, mali by ste sa na konverzácii zúčastniť. Dajte jej vedieť, čo vás zaujíma.

4. Začnite chatovať o čomkoľvek. Musíte byť schopní aj chatovať. Ak hovoríte s dievčaťom, nemôžete začať hneď so svojimi najhlbšími, najdôležitejšími túžbami, inak ju vystrašíte a utečie pred vami. Jednoduchá nenápadná konverzácia je umením a môžete ju zvládnuť tak, že začnete s bežnými každodennými témami a postupne prejdete na intímnejšie a vzrušujúce témy. Mali by ste začať jednoduchým, aby ste dospeli k serióznym rozhovorom, takže sa nemusíte báť nudiť, keď hovoríte o najbežnejších veciach, dokonca aj o počasí alebo zajtrajšom chemickom teste. Tu je niekoľko príkladov, ako môžete zmeniť konverzáciu z nečinného hovoru na niečo vážne:

 • „Tento týždeň neustále prší. Chcel som ísť so svojím otcom na bicykli, ale nakoniec sme celý víkend sedeli doma. Urobili ste niečo zaujímavé alebo vám chýbala domov? “
 • "Mal som sa včera pripraviť na chemický test, ale moja sestra ochorela a musela som pomôcť matke, aby sa o ňu starala." Máte bratov alebo sestry? “
 • "Včera som sledoval The Avengers." Nie je to zlé, ale určite to nie je môj obľúbený film. Aký je váš obľúbený film? “

5.Povedzte jej, že ste sa s ňou radi bavili. Netreba hovoriť, že to bol najlepší rozhovor vo vašom živote - aj keď je to pravda! Jedna krátka veta jej dá vedieť, že je výnimočná a bude s vami chcieť znova hovoriť. Postupujte takto:

 • „Bolo pekné chatovať. Stále nemôžem uveriť prípadu tvojej sestry. “
 • "Rád ťa rozprávam o hudbe." Vždy mi radíš niečo nové. “
 • "Zdá sa, že som ten čas nesledoval, takže som s vami rád hovoril o filmoch."

6Odchádzajte dôstojne. Po ukončení rozhovoru prinútil dievča pochopiť, že sa s ňou rád rozprávaš, a spomenul čas, kedy môžete znova hovoriť, nemáte inú možnosť ako sa usmievať, mávnuť rukou, povedzte: „Uvidíme sa a choď do západu slnka. S dôverou a rýchlo choďte preč, namiesto toho, aby ste sa okolo nej točili, kým vám nedôjde téma na komunikáciu.

 • Nepreháňajte to na konci rozhovoru. Jednoduchá „Poďme sa rozprávať neskôr“ jej dá vedieť, čo je čo.
 • Ak máte napríklad miesto na anglickú lekciu alebo futbalový tréning, povedzte jej, aby vedela, že ste zaneprázdnení a máte čo robiť.
 • Široký úsmev, aby sa cítila pohodlne. Úsmev by nemal byť napätý. Len jej ukážte, že ste sa dobre bavili.

1. Rešpektovanie je základom komunikácie

Rešpekt je základom akejkoľvek komunikácie od útleho veku. V dospievaní sú chlapci zvyčajne temperamentní a vychytralí, podobne ako muži, a často sa obracajú nielen na svojich priateľov, ale aj na dievčatá z triedy, hrnček alebo spoločnosť. Chlapci sa môžu predvádzať pred sebou a môžu si dovoliť hlúpe, niekedy dokonca hrubé vtipy, známosť. Na vtipy by ste nemali reagovať, mali by ste však potlačiť nadmerne drzé správanie. Najlepšie je robiť to pokojne a nenechať sa dostať z rovnováhy - pretože to je to, čo dosahujú. Isté pokojné dievča pripája nezaujímavé, takže nitpicking čoskoro skončí.

3. Štýlové oblečenie

Ak chcete upútať pozornosť chlapcov, oplatí sa prehodnotiť váš šatník a štýlové oblečenie, nie ako ostatné dievčatá v okolí. To neznamená, že musíte ísť do nejakého príliš svetlého oblečenia. Najlepšie je zvoliť veci, ktoré zdôrazňujú výhody - farba vlasov, tenký pás, dlhé nohy. A to vôbec neznamená, že tieto časti tela by mali byť príliš otvorené! Dobre oblečené dievča vždy vyzerá oveľa atraktívnejšie a tajomnejšie ako dievča v príliš otvorených šatách.

5. Spoločné záujmy

Spoločné záujmy sú kľúčom k vynikajúcej komunikácii v každej spoločnosti. Ak chcete lepšie porozumieť ľuďom vo vašom okolí a pokúsiť sa ich potešiť, zistite, na čo sú vaši priatelia a priatelia závislí. A ak s dievčatami je všetko oveľa jednoduchšie, potom nie každé dievča bude schopné porozumieť a podporovať chlapčenské záujmy a koníčky. Aby ste sa stali futbalovým fanúšikom alebo zbierateľom odznakov, nemusíte sa v žiadnom prípade preformulovať, aby ste potešili chlapca, ktorého máte radi. Namiesto toho sa môžete pokúsiť ponoriť do svojej obľúbenej hudby, vyskúšať si kartové hry a počítačové hry - niektoré z týchto aktivít budú určite podľa vášho vkusu!

Chlapci nemajú radi klebety. Ak sa s priateľmi môžete podeliť o svoje postrehy a správy z osobného života niekoho iného, ​​potom v chlapeckej spoločnosti by ste to nemali robiť.

8. Poníženie

V dospievaní sú chlapci veľmi citliví na súhlas ostatných ľudí, najmä ich chlapcov, ako aj dievčat, ktoré majú radi. V žiadnom prípade by ste nemali ľudí ponížiť, zosmiešňovať ich zlyhania, najmä tie, ktoré súvisia s fyzickou silou.

9. Zlé návyky

Žiadne zlé návyky! Aj keď niektorí chlapci fajčia alebo pijú pivo v spoločnosti, v žiadnom prípade sa nemusia stať podobnými, aby získali univerzálnu úctu. Oveľa viac sa rešpektujú principiálne dievčatá, ktoré myslia vlastnými hlavami. Ak tomu spoločnosť nerozumie, dobrá spoločnosť by bola iná spoločnosť.

10. Ignorovanie a koketovanie

Pri komunikácii s chlapcami by ste nemali používať dievčenské triky, ktoré boli predtým považované za záchrancu, aby ste získali ich súcit. Nadmerné koketovanie, posadnutosť alebo naopak úmyselné zanedbávanie nebude viesť k ničomu dobrému, čo ničí dokonca priateľstvo.

Po poradenstve, experimentovaní a priateľstve je najdôležitejšie byť vždy sami sebou!

Ako komunikovať s tínedžerom

Prvá vec, ktorú treba pochopiť a prijať: dieťa vyrástlo. Už nepotrebuje dospelého tak jasne ako dieťa, ale stále je závislý od svojich starších. To ho hnevá. Rovnako ako zmeny v tele, prirodzené príznaky dospievania, spoločenské vzťahy so spolužiakmi a mnoho ďalších problémov.

Úlohou dospelého v tejto fáze je pomáhať, nie zhoršovať.

A preto musíte pochopiť, ako komunikovať s dieťaťom ako teenager!

Pravidlo číslo 3. Prijmite tínedžera takého, aký je

Alebo ona. Na tom nezáleží.

Rady, ako komunikovať s dospievajúcim dievčaťom a mladým mužom, sa veľmi nelíšia.

Prijať rastúci zázrak je však priamou zodpovednosťou každého rodiča. Pre kohokoľvek.

Áno, poškriabaný. Áno, ostré. Áno, chce dredy a tetovanie. Ale to je jeho vznik a vývoj. A jas života je teraz pociťovaný obzvlášť silne - dokonca aj bez oblastí rovnováhy života.

Preto jednoducho prijímajte a podporujte - „v zármutku aj v radosti“.

Pravidlo číslo 4. Súhlasím s túžbami

Dospievajúci chce vidieť partnera pre dospelých. Ktorý to prijíma, chápe a schvaľuje. A čo je najdôležitejšie, vždy to pomôže. Dá sa vyjadriť malými vecami. Napríklad dieťa príde domov a pýta sa: „Mami, nalej mi trochu čaju.“ Môže to urobiť sám, ale je dôležité, aby bola matkou účasť aj v tomto malom okamihu života.

To, samozrejme, neznamená, že sa musíte rozobrať a bežať na požiadanie teenager. Ale splniť niektoré z jeho túžob je možné a potrebné.

Príjemný bonus: ak existuje podpora v detailoch, dieťa nemusí ísť na kategorické hľadanie pozornosti. A to znamená, že existuje možnosť vyhnúť sa požiadavkám „Chcem si piercing do tváre“, „dieru v uchu“, „zelené vlasy po celom tele“.

Pravidlo číslo 5. Láska je jednoduchá a bezpodmienečná

Skutočnosť, že je to milované dieťa, vaše dieťa, si musíte neustále pripomínať. Najmä keď problémy začínajú a dospievajúci nechce komunikovať s rodičmi. Nechce komunikovať nie preto, že jeho rodičia sú zlí alebo nepotrební. Nie.

Je to len to, že v tejto chvíli je pre neho dôležitejšia iná vec: nový film, vyhlásenie spolužiaka, potreba samoty alebo kreativity.

Prečo si musíte pamätať presne lásku? Pretože sme pripravení odpustiť veľa milovanej, dokonca lenivosti a nedostatku iniciatívy. Tak to je tu. Len milujte, pochopte a odpustite, kedykoľvek je to možné, drobné priestupky.

Pravidlo číslo 6. Povedzte o sebe

Dospievanie je dobré, pretože o všetkom môžete diskutovať. Jeho šéf a romantika v práci podriaďujú. Finančné vzťahy s bankami a zábavné udalosti na ulici. Prečo to musia robiť dospelí? Udržiavať kontakt s dieťaťom.

Na otázku „aký bol váš deň“ bude odpoveď prinajlepšom „normálna“. Pretože váš teenager už vyjadril svoj názor na udalosti, na ktorých chcel, a na tých, ktorých chcel. Nechce opakovať sám seba. A nečakajte tu na kúzelný recept, ako komunikovať so synom alebo dcérou ako teenager.

Radšej nám povedzte o svojom dni a vašich udalostiach. Týmto sa rozrastajúcemu dieťaťu objasní, že sú v dome vítaní na akúkoľvek diskusiu. A budú ho počuť hneď, ako bude chcieť.

Bonus: nepriamo prostredníctvom príbehov si môžete jemne utvárať názor teenagera na rôzne témy, vyjadrovať negatívne a pozitívne reakcie na rôzne udalosti. To je vychovávať.

Pravidlo číslo 7. Zvládnite nové obzory

Toto je najúžasnejšia a najzaujímavejšia položka.

Jeho podstatou je toto: dieťa študovalo záujmy rodičov až do veku 10 - 12 rokov. Teraz si vytvára svoj vlastný. A sami to robia rodičia.

Nechajte svoju dcéru alebo syna hovoriť o hudobných trendoch a naučte vás, ako hrať na gitare u svojich rodičov. Alebo odneste hokej. Alebo možno začnete spolu hrať počítačovú hru.

Nová rastúca a rozvíjajúca sa osobnosť je taká veľká! Preto hľadajte spoločnú reč a v rodine nedôjde k rozporom.

Pekný bonus: môžete skutočne objaviť niečo super a úžasné.

Pravidlo číslo 9. Nezávislosť +

Vždy dávajte trochu viac nezávislosti, ako je potrebné. Pomôže to predísť násilnému rozširovaniu obzorov a množstvu problémov.

Nechajte mamu / otcovi ponúknuť, aby si na leto vyrobili mohawk, šli autom k babičke v inom meste alebo opravili zložité vybavenie. Čím viac príležitostí dostane teenager, tým menej požaduje a zhromažďuje.

Ako komunikovať s tínedžerom? Je to ťažké? Nie. Ak všetko urobíte vedome, premyslene a rozumiete: tento škodlivý a ťažký vek sa niekedy skončí!

Pin
Send
Share
Send
Send