Užitočné tipy

Pôvodné prezývky

Pin
Send
Share
Send
Send


Predstavte si, že ste si kúpili domáceho maznáčika alebo si ho chcete kúpiť. Môžete prísť s menom mačiatka alebo psa, vopred si nájdete populárne prezývky pre psov. Pomocou generátora zvieracích klieští môžete najrýchlejším spôsobom, a čo je najdôležitejšie, náhodne zvoliť novú prezývku. Medzi mnohými náhodnými možnosťami bude pre vás oveľa jednoduchšie rozhodnúť sa o názve svojho obľúbeného domáceho maznáčika. Chcel by som sa s vami podeliť o niekoľko odporúčaní, ktoré vám pomôžu pri vypracovávaní stručného názvu zvieraťa.

Všeobecné odporúčania na výber novej prezývky

1. Nezabudnite vziať do úvahy pohlavie vášho zvieraťa. Napríklad mačku možno nazvať Vasily, ale tu je mačka - klamú.
2. Je potrebné venovať pozornosť charakteristickým znakom zvieraťa (farba, dĺžka srsti alebo jej neprítomnosť, veľkosť, tvar hlavy atď.).
3. Môžete si prísť s prezývkami pre psov, mačky, papagáje, ryby na základe vašich obľúbených televíznych relácií, karikatúr a filmov.
4. Používanie kníh, komiksu, počítačových hier atď.
5. Používajte spomienky zo školských osnov programu, napríklad mená z histórie alebo niektoré názvy z biológie.

Ak napriek tomu máte ťažkosti s vymýšľaním prezývky, môžete využiť našu službu a prísť s menom pre vaše zviera.

Prezývky pre milované deti

Niekedy sa dieťaťu pri narodení dostalo meno na dlhú dobu, ale potom to nazývajú „láskavými prezývkami“, ako sa hovorí, „z nadmerných pocitov“. A tu je obrovský priestor pre kreativitu. K obvyklým sa pridávajú známe bábiky, slnka, malé šteniatka a miláčikovia.

Najbežnejšie sú prezývky detí odvodené od mien zvierat, vtákov a dokonca aj hmyzu. Tu šťastní rodičia „odmeňujú“ svoje zbožňované deti rôznymi spôsobmi: škrečka, mačiatko, ježko, lastovičku, sovu, Komárik, Bukashechku, bugu, kukačku. Nájdete dokonca aj Klopika a švába.

Rodičom sa to často páči, ak existuje prezývka. Napríklad: Katya - Katyonok, Alice - Fox, Veronica - Nika, Svetlana - Lana.

V detských prezývkach sa často objavujú hrdinovia karikatúr a rozprávok. Toto je trpaslík, Funtik, Drakosha, Barmaley, Pokemosh, princ.

Často sa mená rýmujú. Potom sa získajú také prezývky: Irinka-mandarinka, chlieb Glebushka, Vanka-vstanka, Natasha-hmyz.

Existujú aj „kulinárske“ prezývky: buchta, koláč, tvarohový koláč, bagel.

Zavolajte svojim obľúbeným deťom a bobule a ríbezle.

Medzi prezývkami kvetín zaujímajú silné miesto ruže harmančeka, púpava a ruža.

Niekedy sú deti povolané akciami alebo časťami tela: Schekastik, Ushastik, Puzanchik, Fatten, Pukhlik, Pishchalkin, Whimper, Twist, Snot, Lapuhastik.

Niekedy prezývaný podľa charakteru: Shilo, Fidget, Smiech, Šéfkuchár, Jar, Plaksun.

Na perách rodičov všetko znie s láskou, dokonca aj menom. Napríklad: Golopopik (nahý kňaz), Leech (sanie na hrudi), zdravotná sestra (šepot), Pisyundrych (často močenie), Gutter (neposlušné).

Prezývky pre dospievajúcich

Prezývky zohrávajú významnú úlohu vo svete dospievajúcich. Vynaliezajú sa z rôznych dôvodov. Ako zámienka môže slúžiť čokoľvek: vlastnosti a činy osoby, určité okolnosti, udalosti, združenia s úradným menom a priezviskom. Je im daná túžba uraziť sa, vyniknúť a pre zábavu.

V školskom prostredí sa prezývky často tvoria z priezvisk a mien. Napríklad: Suslov - Suslik, Lysenko - plešatý, Kuzmin - Kuzya, Rybalko - Fisher, Isaev - Isai, Ševčenko - Ševa, Sergey - Sery, Angelina - Angel.

Charakteristiky vzhľadu sú charakteristické oddelenými prezývkami: prasa (príliš silná), šiška (plná), dlhá, Kalancha, mrakodrap (vysoká), opica, Erysipelas („wryneck“), krátka, malá (nízky rast).

Podľa povahy a kvality: adhezívne (nepríjemné), detské zázraky, botanika (inteligentné), kamatoznik, sloupok (potláčané), vedúci tímu (neustále ukazujúci, čo robiť), latentné ohrozenie (spadajúce do rôznych zmien).

Prezývky sa niekedy objavujú v spojení s priezviskom. Takže, Vorobyov - vták, ostriež - Ryby, uhorky - zelenina, Shaposhnikov - Cap, Korovin - Molochkov, Shmelev - Bee, Zaitsev - králik, Lapshin - Macaron, špagety.

Často sa stotožňujú s menom slávnej osoby alebo literárneho hrdinu. Napríklad Bogdanov - Titomir, speváci - Chaliapin, Malysheva - Thumbelina, Nekhoroshko - Malchish-Plohish.

Prezývky alebo prezývky

NIC sú populárne na internete. Toto je prezývka. Ak sa ponoríte do nekonečného priestoru internetu, musíte sa nejako identifikovať, vezmite si názov siete. Môžete jednoducho mať svoje vlastné meno, napríklad Vasya, Sveta, ale to je bežné. A každý chce prísť s niečím originálnym, vhodným iba pre vás.

Toto je presne ojedinelý prípad, keď si sami dáte prezývku. Tu je každý sofistikovaný, ako môže. Od jednoduchých (Christina - Criss, Sabrina - Bree, Veronica - Nika) po sofistikované (Valletta, Diezo, Erdelette, Khachachun).

Niektorí si berú vtipné NICKy. Napríklad: Úplne blond, Krokodíl, Murmaylo, Nedoskreb, Smorkel, Monitor Klaviaturovich, Pohmetológ, obkľúčený macho.

Iní majú radi elfské mená: Irima (krásna), Kue (holubica), Tauretari (kráľovná lesa), Mornemeer (čierny diamant), Taurohtar (lesný bojovník), Ainon (svätý).

Niektorí sa radi nazývajú menami rôznych upírov, starogréckych mien, mien kráľov, populárnych literárnych postáv, mien kvetín, zvierat. Rozsah tvorivosti je obrovský.

Prezývky slávnych futbalových hráčov a klubov

Nielen deti a dospievajúci dostanú prezývky. Sú to dokonca aj slávni ľudia. To je obzvlášť populárne vo futbale. Legendárny Pele sa teda nazýva nielen „futbalový kráľ“, ale aj „muž, ktorý prináša nešťastie“. Svoju pôvodnú prezývku dostal z dôvodu drvivej predpovede futbalových zápasov.

Ázijský futbalista Naohiro Takahara má najoriginálnejšiu prezývku - Sushi Bomber pre presné a jedinečné ciele.

Arjen Robben sa nazýva Glass Glass. Je to talentovaný hráč sveta (hráč futbalového tímu, ktorý koná medzi obranou a útokom) na svete, ale neustále zranenia mu bránia v odhalení v plnej sile.

Tony Adamis, anglická legenda, dostal pre britskú tlač urážlivú prezývku „Oslík“ pre jeho neopatrný vzhľad.

Holanďan Michael Reitsiger dostal prezývku „plynová maska“ kvôli neobvyklej štruktúre lebky.

Francúz Nicolas Anelka sa stal „Neuveriteľne Moody“, pretože ho nikto nemôže spomenúť ako radostného. A charakter, uzavretý a nekomunikujúci, v tom pomohol.

Prezývky majú aj futbalové kluby. Napríklad Manchester City dostal prezývku Blue Moon, pretože sa to nazýva tradičná pieseň klubu.

Barnsley Club sa volá Mutton. Maskotom klubu bol kríženec Toby. Po mnoho rokov bavila verejnosť v Oakwell.

Klub Skantrop United je Iron, pretože Scantrop je oceľové centrum vo Veľkej Británii. Preto prezývka.

Takmer všetky skupiny obyvateľstva majú prezývky. A vôbec to nie je zlé, ak sa podáva benevolentne, otvorene a talentovane.

Pin
Send
Share
Send
Send