Užitočné tipy

Ako obťažovať svoju sestru

Pin
Send
Share
Send
Send


Súrodenci môžu byť vašimi najlepšími priateľmi alebo vašimi najhoršími nepriateľmi. Váš vzťah sa niekedy môže počas dňa zmeniť. Aj keď máte dobrý vzťah s bratom alebo sestrou, z času na čas môžu medzi vami vzniknúť konflikty. Ak sa chcete pomstiť svojmu bratovi alebo sestre, existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť. Ale buďte opatrní, môžu nájsť spôsob, ako sa pomstiť za vás!

1 Pomsta doma

 1. 1 Hýbte hodinkami štyri alebo päť hodín vopred. Potom prebuďte svojho brata alebo sestru a povedzte, že zaspali a nerobili dôležité veci, ktoré ste chceli urobiť v ten deň. Keď hovoríte o tom, nezabudnite nosiť vhodný odev.
 2. 2 Ponúknite bratovi alebo sestre jedlo, ktoré sa im nepáči. Dajte mu najväčšiu časť svojho obľúbeného jedla.
  • Okrem toho ich môžete dráždiť svojim obľúbeným jedlom. Ak váš brat alebo sestra miluje zmrzlinu, môžete ju jesť sami a prázdny obal nechať v mrazničke.
 3. 3 Zoberte veci od svojho brata alebo sestry a skryte ich. Môžete napríklad skryť vyrovnávač vlasov pod posteľou alebo zoznam úloh v mikrovlnnej rúre. Každý deň skryte iba jednu vec (vyberte položky, ktoré si váš brat alebo sestra okamžite nevšimnú, napríklad pero). Napríklad, skryte vybranú položku vo svojej izbe, napríklad ju môžete uložiť do skrinky alebo na iné bezpečné miesto. Uchovávajte veci, ktoré sú pre vášho člena rodiny dôležité. Nerobte to však s vecami, ktoré sú pre ňu kritické.
  • Ak vás váš brat alebo sestra náhle začne obviňovať z toho, že ste si vzali jeho veci, odmietnite ich obvinenia! Správajte sa, akoby ste netušili, čo sa deje.
 4. 4 Pomocou lepidla nalepte veko dezodorantu. Kúpte si lepidlo, ktoré sa stáva suchým neviditeľné, a nalepte naň deodorant. Môžete ísť ešte ďalej a nalepiť kryty na všetky hygienické výrobky, ktoré používa váš brat alebo sestra. To môže spôsobiť zmiešané pocity. Možno bude váš príbuzný najprv zmätený a potom naštvaný.
 5. 5 Pásku vylejte z kohútika. Ponechajte iba malú medzeru. Keď si umyje ruky, postriekajú ich voda. Je to jednoduchý, ale veľmi efektívny spôsob pomsty.
 6. 6 Keď spí príbuzný, stlačte jeho šľahačku do rúk. Keď chce poškriabať nos alebo sa prevrátiť na druhú stranu, zafarbí sa šľahačkou. Dávajte však pozor, aby ste nemali problémy so svojimi rodičmi.

Ako obťažovať svoju sestru

Hádky s mladšou sestrou: Už ma nebaví obetovať sa

Publikované bez korektúry

Dnes medzi mnou a mojou sestrou bola obrovská hádka. Moje ruky sa trasú trochu kvôli hádke, takže budem písať s chybami. Ospravedlňujem sa vopred.

Začnem od začiatku. Som najstaršia dcéra v rodine, sme len dvaja, je mladšia ako ja. Keďže som starší, rodičia ma vychovávali, aby som sa o ňu vždy staral a pomáhal jej. Ale vždy som sa tomu snažil vyhnúť, zdalo sa mi, že to bolo na mňa uvalené. Ona je o 5 rokov mladšia, nezapadala do môjho kruhu priateľov, keď som mala 10 rokov a my sme si hrali s bábikami, sedela som na hrnci, keď mi bolo 15 rokov, a rozprávali sme sa o chlapcoch, ona si stále hrávala s bábikami.

Nakoniec som mala 17 rokov a išla som študovať do hlavného mesta a zostala žiť so svojimi rodičmi. Zdá sa, že odvtedy sa naše cesty rozchádzali. Vyštudoval som univerzitu, získal som prácu v hlavnom meste, potom som absolvoval stáž v zahraničí a žil som v hmlistom albióne. Potom som sa stretol s manželom, oženil som sa a všetko by bolo v poriadku, keby to nebolo pre charakter môjho snúbenca. Je veľmi náladový.

Som od prírody láskavý človek a často mám sklon odpovedať skôr ako nie (pokiaľ ide o príbuzných). Snažil som sa bojovať proti sebe a mimochodom sa mi podarilo bezpečne povedať nie cudzím ľuďom, ale pokiaľ ide o tých, ktorých milujem, bohužiaľ, vždy hovorím áno. Vždy im chcem robiť dobro, ale nakoniec kazím život každého a robia ma tiež.

Môj manžel ma vo všeobecnosti začal veliť a manipulovať. Zrejme mal taký sklon skôr, ale ja som si to nevšimol pod romantikou. V dôsledku toho ma moja rodina musela zachrániť a doslova ma odtiahla od neho. Potom som začal hlbokú depresiu a poslal som mladšiu sestru, aby so mnou žila, aby som sa necítil osamelý. Všetko by bolo v poriadku, ale poviem vám niečo o spodku ľadovca.

Moji rodičia utiekli, keď mi bolo 22. Predtým, podľa príbehov sestry (od 17 rokov do 22 rokov), mali rodičia škandály, moja sestra bola ešte stále teenager, keď prešla všetkými ťažkosťami sama, bez mojej prítomnosti, a moji rodičia ju takmer postavili proti sebe. V dôsledku toho to moja matka nemohla vydržať a rozdelili majetok v rohoch.

A potom moja sestra, zvyknutá dostať všetko najlepšie, poznala chudobu. Nakoniec bola najmladšou a najobľúbenejšou v rodine. A ako starší som mal vždy nejaké povinnosti, ktoré som nechcel prevziať na seba, vždy som sa snažil vyhnúť zodpovednosti, pretože sa mi zdalo, že všetko nebolo fér, že by som mal robiť všetko a zvyšok si užívam života, a preto som sa rozhodol žiť svoj vlastný život a ponáhľal sa oženiť, aby sa nedostal do minulého života.

Moja sestra sa však nedokázala prispôsobiť novému životu, teda chudobe. Len sa zavrela. Len prestala chodiť do školy, odmietla ísť na univerzitu. Vyzerá veľmi, veľmi krásne, ale odmietla mať priateľov, priateľov. Mnoho chlapcov jej venovalo pozornosť, ale odmietla sa na ne pozrieť a spravidla sa vydať. Všetko, čo urobila, bolo len sedieť doma, pozerať sa na televízne programy od rána do večera, byť hlúpe a nikdy neopustiť dom. Nemohla ju poslať ani na mlieko. Chudobná matka urobila všetko sama. Len malá sestra ju pobúrila.

Keďže otec veľmi nepomohol, poslal som im peniaze, a preto sme mali s manželom problémy. Nemohli sme ušetriť za byt, navyše som sa venoval obchodu a nemohol som ušetriť, aby som konečne začal robiť to, čo som chcel. Namiesto toho som im len poslal peniaze, nakoniec môj manžel tiež dokončil svoj mozog a zlomil som sa. Požiadal som o rozvod a pomohol som sem prísť svojej sestre, pretože som si myslel, že sem príde a začne mi finančne a pracovať.

Čo namiesto toho dostala? Prišla sem a posadila sa na môj krk. Na začiatku som sa na ňu snažil upozorniť, že potrebuje pracovať, musela si nájsť prácu, povedala, že sa najprv musí naučiť jazyk. Dobre, naučil som sa jazyk, ale čo teraz? Teraz musíte nájsť niečo vankúš. Našli ste, čo teraz? Teraz musíte získať vzdelanie. Ako výsledok, mama predala jej väčší byt, presťahovala sa do menšieho a poslala peniaze na štúdium.

Teraz si predstavte, že to prebieha už tri roky (takmer štyri). Bola tu tri roky. Mám 31 rokov, má 26 rokov a stále je na krku. Je pravda, že nejakú dobu pracovala na plnom rozvrhu asi 8 - 9 mesiacov a nepýtala ma na peniaze, a všetko sa začalo zlepšovať v mojom podnikaní a živote a nedávno sa rozhodla, že to nie je to, čo chce robiť, chce urobiť niečo iné a znova si sadla na krk. A to všetko bolo sprevádzané hlbokým útlakom na jej strane a mojimi financiami.

Predstavte si, a celú tú dobu som pokračoval v posielaní peňazí iba svojej matke, navyše som platil za ubytovanie, jedlo, dopravu, plyn, elektrinu, pre seba a pre svoju sestru. Vždy nemám dosť peňazí, skutočne zarobím dobré peniaze, ale nemôžem si dovoliť ani dobrú obuv, kabelku alebo šaty. Vždy nakupujem najlacnejšie, preto nemôžem ísť von, nemôžem stretnúť slušného chlapa, pretože žijeme v hrozných podmienkach, pretože môj plat nestačí na nič.

A rozhodol som sa. Keď je čas odísť, musím nechať sestru v Anglicku, nechať ju chvíľu na pokoji a pochopiť, aké ťažké je platiť účty každý mesiac, za jedlo, jedna cesta do obchodu ma stojí asi 10-15 alebo dokonca 25 libier, a to je takmer 50 dolárov. Toto je drahá krajina. Aj keď zarobím dobré peniaze, nemohol som si dovoliť výlet do Európy, nemohol som si kúpiť batoh od Prady, nemôžem si dovoliť vôbec nič, ani si nemôžem šetriť, ale mám 31 rokov, musím sa oženiť, je čas mať deti. Moji priatelia majú manželov, deti, byt, auto a výlety s deťmi do horúcich krajín, ale čo ja? Sestra a matka na krku a hrozný byt, ktorý si prenajímame tri roky. Nemôžem ani pozvať priateľov do tohto bytu, hanbím sa. Z môjho platu som bol sám prepustený a nemohol som žiť v mojich 31 rokoch.

Všeobecne platí, že som sa rozhodol ušetriť nejaké peniaze a žiť s matkou, kým robím svoje podnikanie, aby som tu odišiel. Moje online podnikanie vyžaduje trochu investícií a čoskoro prinesie zisk. Potrebujem len ušetriť trochu peňazí. A rozhodol som sa pracovať niekoľko mesiacov a stále šetrím, dokonca dosť. Teoreticky som si už kúpil lístok a mal by som tu budúci mesiac natrvalo odchádzať, pretože bez ohľadu na to, kde žijem, internet je všade a moje podnikanie je vždy online.

A potom sa stalo mojej sestre, že pred mojou cestou by sme mali ísť aspoň na pár miest v Anglicku na cestu, aby sme sa spolu ako sestry mohli baviť, pretože nie je známe, či sa sem vrátim alebo nie. A tri roky sme nikdy spolu neboli, ani sme sa nepozerali na Európu.

Vieš, prečo si sa nevyzeral? Áno, pretože všade, kam ideme za všetko, čo musím zaplatiť, vždy všetko dlžím všetkým, mám už 31 rokov a ona je 26 rokov a stále na ňu musím dávať pozor, musím za ňu platiť a vždy chce to najlepšie a všetko drahé a vždy musím. A som z toho unavený. Radšej zostávam doma, ako trávim malé úspory v mestách Anglicka, ktoré pre mňa nie sú zaujímavé. Domnievam sa, že všetky mestá Anglicka sú si podobné ako dve kvapky vody a nie je na čo pozerať. Ale budem musieť platiť za dopravu, za cestu do hotela. Pretože zostava nemá peniaze.

Ďakujem Bohu, že ju vzali do zamestnania, ktoré miluje, zatiaľ čo miluje, ale začína až budúci mesiac, čo znamená, že by som jej mal aspoň trochu peňazí nechať prvýkrát zo svojich úspor. A opäť musím. Pýta sa, prečo jej vždy dlhujem? Len preto, že som starší ako ona?

Všeobecne ma presvedčila a presvedčila ma na tejto ceste, doslova každý deň, a ja som súhlasil. Pomyslel som si, sakra, žijeme raz, že so sestrou nemôžem ísť do susedného mesta, tak súhlasím. A kúpil som lístky na dve, za 60 libier, asi 100 dolárov. Až teraz som si uvedomil, že mám dočasný zákal v súvislosti s presvedčením mojej sestry. A teoreticky som nechcel ísť, ale dnes sme museli ísť o 6:00 a teraz máme jednu ráno.

Otázka znie, čo sa stalo potom? Kúpené lístky, rezervované hotely? Čo chýba? A tu. Peniaze!

A vec je, že som tam naozaj nechcela ísť od samého začiatku a teraz nechcem, ale svojej sestre som nemohla povedať nie. Moje podnikanie si teraz vyžaduje moju pozornú pozornosť, nechcem všetko opustiť a ísť tam, kde nechcem, a minúť peniaze z rezerv, ktoré ušetrím pre svoje podnikanie. A sestra tomu nerozumie. Kúpil som si lístky a videl som, ako bola z toho šťastná, spočítala dni, a zakaždým, keď som začal konverzáciu, niečo ako možno, že nebudeme chodiť, nemám dosť peňazí, nemám dosť peňazí na podnikanie, potrebujem si budovať svoj život, mám už 31 a Nemám záujem ísť do týchto miest, okamžite začne takmer plakať a kňučať.

A dnes som spočítal peniaze, ktoré šetrím, a uvedomil som si, že už nemám takmer žiadne peniaze. A ešte raz som jej o tom hovoril, urobila škandál a roztrhla moje lístky na zlo. Potom som zavolala svojej matke a povedala, že to už nemôžem urobiť, možno odídem vopred a povedala mi, aby som zniesla tvoju dcéru, že si starší.

Dievčatá, milí, už som v zúfalstve, zdá sa mi, že nikto nerozumie, otec sa nestará, čo sa s nami stane, má novú rodinu, mama nemôže povedať nič okrem medveďa so mnou, musíte, ste najstarší a moja sestra len nasáva moju krv nasáva moju krv. Už s ňou už nemôžem byť v tom istom dome.

Predtým môj manžel cucal moju krv, manipuloval s mojou áno, a v určitom okamihu života vo všeobecnosti sedel na mojom krku a teraz moja sestra robí presne to isté. Nemôžem povedať, že nemám charakter, vzdorujem, ukazujem svoju postavu, ale nepomáha to. Neviem, čo robím zle, len sa snažím pomôcť svojej rodine, aby sa cítili dobre a jednoducho si to nevšimnú alebo si to ani nevšimnú, stlačia ma, rozdrvia ma a nevšimnú si to. Zarobím veľmi dobré peniaze, cítim sa vinný, neustále sa cítim vinný, vinný, že mám peniaze a oni ich nemajú.

Teraz sestra vo vedľajšej miestnosti kričí, že som ju skutočne urazila, že na to čakala a spočítala dni, ale čo mám robiť? Čo robím zle? Moje srdce vylieva krv, pretože ju milujem a chcem, aby sa cítila dobre a zároveň ju nenávidím. Prečo neprišla ku mne a nepovedala: „Drahá, je mi ľúto, že vás donútim ísť do dlhov, minúť veľké peniaze, nahromadiť potrebné množstvo, založiť si vlastný podnik, stretnúť sa so svojim NORMÁLOM zúženým a prežiť svoj život“ „suterén“. Dievča sa v hrôze otočilo a uvidelo svoju sestru.
- To by si nemal byť.
Zabila poklop a počula, ako jej sestra zabuchla dvere. V slzách som nevedel, čo na mňa čaká. Zrazu som si spomenul, že mám so sebou kľúče, na ktorých je vložená malá kľúčenka z baterky. Mám to a začal niečo hľadať, ale nebolo tam nič iné ako hromada mŕtvol. Začal som kňučať ako prasa. Aby som prežil, urobil som všetko, čo bolo možné: búšil som do stien, kričal, zapínal hlasnú hudbu v telefóne. Čoskoro ma našli moji rodičia. Bol som veľmi hladný. Ubehol len deň a pol. Povedal som všetko a moja sestra bola uväznená. Jej posledné slová boli:
-Zhdi.
Kto alebo čo. Ale podozrieval som ju.

Obťažujte brata alebo sestru

Nasledujte svojho brata alebo sestru kamkoľvek idú. Ak sa zaujímajú o to, čo robíte, jednoducho povedzte: „Nič.“ Ak váš milenec ide von, pokračujte v jeho sledovaní. Ak je príbuzný uzamknutý vo svojej izbe, počkajte pred dverami a pripomeňte si svoju prítomnosť. Opakujte každých pár minút: „Stále som tu. Neodišiel som, neboj sa! “

 • Ak si to vaši rodičia všimnú, predstierajte, že idete do svojej izby alebo chcete občerstvenie.

Opakujte vysokým hlasom všetko, čo hovorí váš brat alebo sestra. Ak vás zaujíma, prečo to robíte, jednoducho zopakujte otázku veľkým hlasom. Ak vidíte, ako vaše správanie vyvoláva pobúrenie, povedzte: „Prestaňte takto konať! Nehnevajte sa! “Pokračujte v opakovaní slov veľkým tónom. Toto správanie prinesie vášmu príbuznému k bielemu teplu.

Berte jedlo z taniera svojho brata alebo sestry, kým neuvidí vaše činy. Počkajte, kým si príbuzný všimne, že chýba obsah taniera, a potom predstierajte, že nerozumiete tomu, čo sa deje. Dalo by sa povedať: „Hej, spomaľ! Prečo jesť tak rýchlo? “

 • Dávajte pozor, aby vás vaši rodičia nezachytili.

Dráždi brata alebo sestru, keď je v spoločnosti svojich priateľov. Ak váš príbuzný sleduje televíziu so svojimi priateľmi, postavte sa pred televízor, aby nemohli vidieť obrazovku a nevyžadovali pozornosť. Ak váš milenec trávi čas s priateľmi vo svojej izbe, klepajte, kým vás nevpustia. Ak vám dvere neotvoria, skúste pod dvere vložiť poznámky s obrázkami alebo slovami. Nakoniec sa váš brat alebo sestra vzdá a umožní vám vstúpiť do vašej spoločnosti.

 • Ak sa vám nedarí dosiahnuť požadovaný výsledok, nájdite detské fotografie svojho brata alebo sestry a ukážte ich priateľom. Váš príbuzný bude veľmi v rozpakoch.

Zahrajte si brata alebo sestru

Skryte telefónne číslo svojho brata alebo sestry a potom zavolajte z jeho telefónu na jeho číslo. Keď váš príbuzný robí domáce úlohy alebo pozerá televíziu, ticho zdvihol telefón a skryl ho. Skryte telefón na mieste, kde bude ťažké ho nájsť. Potom zavolajte na číslo príbuzného, ​​aby ho váš brat alebo sestra začala hľadať. Čím dlhšie to váš príbuzný urobí, tým vyššia bude jeho úroveň podráždenia.

 • Skryte telefón v skrini tak, že ho umiestnite do škatule na potraviny alebo do vonkajšej časti skrinky.
 • Skryte ho na takom mieste, aby bol zvuk hovoru tlmený a váš príbuzný ho ťažko nájde.

Skryte v miestnosti a nečakane vyskočte, aby ste vystrašili svojho brata alebo sestru. Ak príbuzný nie je nablízku, schovajte sa pod posteľ alebo do skrinky. Potom, keď vstúpi do miestnosti, náhle vyskočí a zakričí: „Gotcha!“

 • Ak sa skrývate pod posteľou, pokúste sa natiahnuť a chytiť brata alebo sestru za chodidlo, keď prechádzajú okolo. Môžete vystrašiť svojho príbuzného.

Keď brat alebo sestra používa počítač, vypnite Wi-Fi. Urob to, aby si obťažoval svojho príbuzného. Potom počkajte, kým sa váš brat alebo sestra položí otázky. Keď áno, predstierajte, že neviete, o čom hovoria. Povedzte im, že máte Wi-Fi. Budú si myslieť, že majú problémy s počítačom.

 • Через 10–15 минут скажите, что вы отключили Wi-Fi: «О да, я забыл, я отключил Wi-Fi».
 • Убедитесь, что вашим родителям не нужен Wi-Fi в этот момент, или у вас могут быть неприятности!

Сделайте перестановку в комнате брата или сестры, пока его или ее не будет дома. Переставьте мебель. Уберите вещи с полок и со стола и найдите им новое место. Вы даже можете снять плакаты со стен и повесить их в другое место. Делайте это очень быстро, чтобы вас не поймали.

 • Переложите подушку брата или сестры в другое место, например, на противоположную сторону кровати, где обычно располагаются ноги.
 • Môžete tiež prevrátiť všetky stoličky hore nohami.

Stalo sa to pred nedávnom, ale stále som sa nezotavil.

Naša rodina je veľká. Dve staršie sestry, jeden starší brat, jedna mladšia, ja, mama a otec. Všetci žijeme spolu v dvojposchodovej budove. Na prízemí sú 2 izby + kúpeľňa, WC a kuchyňa. Na druhých 3 izbách. Rodičia sú na prvom poschodí, ale všetci sme v piatom poschodí. Čoskoro sa najstaršia sestra presunula od nás k svojmu snúbencovi a ja som ju vzal do izby. Bol som tak rád, ale zároveň sa pomaly odsťahujeme od našich rodičov. Je mi ich ľúto, pretože každý bude pracovať a nebude mať čas navštíviť svojich rodičov.

Hneď ako moja sestra odišla, presťahoval som sa do novej izby. Zavesil som svoje obľúbené plagáty, rozložil všetky svoje veci a išiel som hrať na svojom notebooku. Tu je noc. * Už o 22:00 je čas ísť spať a zajtra vstať. *

Vstal som kvôli nejakému rachoteniu. Náhle som vstal a pozrel na stenu (na ktorej stála televízia a všetko, D), potom na podlahu a videl som, že moja porcelánová mačka narazila. Bol som trochu naštvaný, ale stále nie navždy by to malo stáť. Zapol som svetlo a všetko vyčistil. Vstúpil som do izby a hneď som išiel spať, ale jedna myšlienka mi nevyšla z hlavy. * Kto by mohol vyhodiť túto mačičku. Zdá sa, že zatvára okná. Predloha? Pravdepodobne *. Keď som sa presvedčil o tomto rozhodnutí, zaspal som.

Ráno som si rýchlo zbalil batoh (nie je to do školy, len predávam najrôznejšie veci) a šiel som von. Som unavený. Urobil som si obed a vošiel do miestnosti. Idem dnu a je tu vôňa. Nerozumiem, čo smrdí. Zdá sa, že zvyšné jedlo vždy čistím. Otvorila okno a šla dolu do kuchyne. Rýchlo som obedoval a rozhodol som sa skontrolovať, či je miestnosť vetraná. Išiel som, vyzerá to čerstvejšie. Ľahla si na posteľ a vytvorila svoj vlastný svet. Zobudil som sa zo silnej bolesti v mojej ruke. Pozrel som sa a bola tam veľká modrina a akoby niekto mi rezal ruku nožom alebo dokonca čepeľou. Spomenul som si na všetko, čo sa mi stalo, a zdá sa, že celý deň som nikdy nepadol ani nepoškriabal. Cítil som sa zle. Každý deň, keď vošiel do miestnosti, vonialo zhnité mäso. Rozhodol som sa regenerovať.

A to všetko skončilo tým, že som sa rozhodol striasť malý koberec ležiaci uprostred miestnosti. Odtiahla som ho a uvidela nejaký poklop. (v skutočnosti v miestnosti, kde toto dievča bývalo na prvom poschodí, bola stena, v ktorej niečo ležalo). Otvoril som to a videl to hrozné. Veľa mŕtvol. Všetci boli v krvi, členení. Ich orgány boli od nich odstránené. Bol som šokovaný uprostred miestnosti. (Zabudol som napísať, práve teraz nemá zmysel prepisovať. Táto sestra ich prišla navštíviť v tom čase.) A zrazu niekto strčil dievča do tohto „suterénu“. Dievča sa v hrôze otočilo a uvidelo svoju sestru.
- To by si nemal byť.
Zabila poklop a počula, ako jej sestra zabuchla dvere. V slzách som nevedel, čo na mňa čaká. Zrazu som si spomenul, že mám so sebou kľúče, na ktorých je vložená malá kľúčenka z baterky. Mám to a začal niečo hľadať, ale nebolo tam nič iné ako hromada mŕtvol. Začal som kňučať ako prasa. Aby som prežil, urobil som všetko, čo bolo možné: búšil som do stien, kričal, zapínal hlasnú hudbu v telefóne. Čoskoro ma našli moji rodičia. Bol som veľmi hladný. Ubehol len deň a pol. Povedal som všetko a moja sestra bola uväznená. Jej posledné slová boli:
-Zhdi.
Kto alebo čo. Ale podozrieval som ju.

Hádky s mladšou sestrou: Už ma nebaví obetovať sa

Publikované bez korektúry

Dnes medzi mnou a mojou sestrou bola obrovská hádka. Moje ruky sa trasú trochu kvôli hádke, takže budem písať s chybami. Ospravedlňujem sa vopred.

Začnem od začiatku. Som najstaršia dcéra v rodine, sme len dvaja, je mladšia ako ja. Keďže som starší, rodičia ma vychovávali, aby som sa o ňu vždy staral a pomáhal jej. Ale vždy som sa tomu snažil vyhnúť, zdalo sa mi, že to bolo na mňa uvalené. Ona je o 5 rokov mladšia, nezapadala do môjho kruhu priateľov, keď som mala 10 rokov a my sme si hrali s bábikami, sedela som na hrnci, keď mi bolo 15 rokov, a rozprávali sme sa o chlapcoch, ona si stále hrávala s bábikami.

Nakoniec som mala 17 rokov a išla som študovať do hlavného mesta a zostala žiť so svojimi rodičmi. Zdá sa, že odvtedy sa naše cesty rozchádzali. Vyštudoval som univerzitu, získal som prácu v hlavnom meste, potom som absolvoval stáž v zahraničí a žil som v hmlistom albióne. Potom som sa stretol s manželom, oženil som sa a všetko by bolo v poriadku, keby to nebolo pre charakter môjho snúbenca. Je veľmi náladový.

Som od prírody láskavý človek a často mám sklon odpovedať skôr ako nie (pokiaľ ide o príbuzných). Snažil som sa bojovať proti sebe a mimochodom sa mi podarilo bezpečne povedať nie cudzím ľuďom, ale pokiaľ ide o tých, ktorých milujem, bohužiaľ, vždy hovorím áno. Vždy im chcem robiť dobro, ale nakoniec kazím život každého a robia ma.

Môj manžel ma vo všeobecnosti začal veliť a manipulovať. Zrejme mal taký sklon skôr, ale ja som si to nevšimol pod romantikou. V dôsledku toho ma moja rodina musela zachrániť a doslova ma odtiahla od neho. Potom som začal hlbokú depresiu a poslal som mladšiu sestru, aby so mnou žila, aby som sa necítil osamelý. Všetko by bolo v poriadku, ale poviem vám niečo o spodku ľadovca.

Moji rodičia utiekli, keď mi bolo 22. Predtým, podľa príbehov sestry (od 17 rokov do 22 rokov), mali rodičia škandály, moja sestra bola ešte stále teenager, keď prešla všetkými ťažkosťami sama, bez mojej prítomnosti, a moji rodičia ju takmer postavili proti sebe. V dôsledku toho to moja matka nemohla vydržať a rozdelili majetok v rohoch.

A potom moja sestra, zvyknutá dostať všetko najlepšie, poznala chudobu. Nakoniec bola najmladšou a najobľúbenejšou v rodine. A ako starší som mal vždy nejaké povinnosti, ktoré som nechcel prevziať na seba, vždy som sa snažil vyhnúť zodpovednosti, pretože sa mi zdalo, že všetko nebolo fér, že by som mal robiť všetko a zvyšok si užívam života, a preto som sa rozhodol žiť svoj vlastný život a ponáhľal sa oženiť, aby sa nedostal do minulého života.

Moja sestra sa však nedokázala prispôsobiť novému životu, teda chudobe. Len sa zavrela. Len prestala chodiť do školy, odmietla ísť na univerzitu. Vyzerá veľmi, veľmi krásne, ale odmietla mať priateľov, priateľov. Mnoho chlapcov jej venovalo pozornosť, ale odmietla sa na ne pozrieť a spravidla sa vydať. Jediné, čo urobila, bolo len sedieť doma, pozerať sa na televízne programy od rána do noci, byť hlúpy a nikdy neopúšťať dom. Nemohla ju poslať ani na mlieko. Chudobná matka urobila všetko sama. Len malá sestra ju pobúrila.

Keďže otec veľmi nepomohol, poslal som im peniaze, a preto sme mali s manželom problémy. Nemohli sme ušetriť za byt, navyše som sa venoval obchodu a nemohol som ušetriť, aby som konečne začal robiť to, čo som chcel. Namiesto toho som im len poslal peniaze, nakoniec môj manžel tiež dokončil svoj mozog a zlomil som sa. Požiadal som o rozvod a pomohol som sem prísť svojej sestre, pretože som si myslel, že sem príde a začne mi finančne a pracovať.

Čo namiesto toho dostala? Prišla sem a posadila sa na môj krk. Na začiatku som sa na ňu snažil upozorniť, že potrebuje pracovať, musela si nájsť prácu, povedala, že sa najprv musí naučiť jazyk. Dobre, naučil som sa jazyk, ale čo teraz? Teraz musíte nájsť niečo vankúš. Našli ste, čo teraz? Teraz musíte získať vzdelanie. Ako výsledok, mama predala jej väčší byt, presťahovala sa do menšieho a poslala peniaze na štúdium.

Teraz si predstavte, že to prebieha už tri roky (takmer štyri). Bola tu tri roky. Mám 31 rokov, má 26 rokov a stále je na krku. Je pravda, že nejakú dobu pracovala na plnom rozvrhu asi 8 - 9 mesiacov a nepýtala ma na peniaze, a všetko sa začalo zlepšovať v mojom podnikaní a živote a nedávno sa rozhodla, že to nie je to, čo chce robiť, chce urobiť niečo iné a znova si sadla na krk. A to všetko bolo sprevádzané hlbokým útlakom na jej strane a mojimi financiami.

Predstavte si, a celú tú dobu som pokračoval v posielaní peňazí iba svojej matke, navyše som platil za ubytovanie, jedlo, dopravu, plyn, elektrinu, pre seba a pre svoju sestru. Vždy nemám dosť peňazí, skutočne zarobím dobré peniaze, ale nemôžem si dovoliť ani dobrú obuv, kabelku alebo šaty. Vždy nakupujem najlacnejšie, preto nemôžem ísť von, nemôžem stretnúť slušného chlapa, pretože žijeme v hrozných podmienkach, pretože môj plat nestačí na nič.

A rozhodol som sa. Keď je čas odísť, musím nechať sestru v Anglicku, nechať ju chvíľu na pokoji a pochopiť, aké ťažké je platiť účty každý mesiac, za jedlo, jedna cesta do obchodu ma stojí asi 10-15 alebo dokonca 25 libier, a to je takmer 50 dolárov. Toto je drahá krajina. Aj keď zarobím dobré peniaze, nemohol som si dovoliť výlet do Európy, nemohol som si kúpiť batoh od Prady, nemôžem si dovoliť vôbec nič, ani si nemôžem šetriť, ale mám 31 rokov, musím sa oženiť, je čas mať deti. Moji priatelia majú manželov, deti, byt, auto a výlety s deťmi do horúcich krajín, ale čo ja? Sestra a matka na krku a hrozný byt, ktorý si prenajímame tri roky. Nemôžem ani pozvať priateľov do tohto bytu, hanbím sa. Z môjho platu som bol sám prepustený a nemohol som žiť v mojich 31 rokoch.

Všeobecne platí, že som sa rozhodol ušetriť nejaké peniaze a žiť s matkou, kým robím svoje podnikanie, aby som tu odišiel. Moje online podnikanie vyžaduje trochu investícií a čoskoro prinesie zisk. Potrebujem len ušetriť trochu peňazí. A rozhodol som sa pracovať niekoľko mesiacov a stále šetrím, dokonca dosť. Teoreticky som si už kúpil lístok a mal by som tu budúci mesiac natrvalo odchádzať, pretože bez ohľadu na to, kde žijem, internet je všade a moje podnikanie je vždy online.

A potom sa stalo mojej sestre, že pred mojou cestou by sme mali ísť aspoň na pár miest v Anglicku na cestu, aby sme sa spolu ako sestry mohli baviť, pretože nie je známe, či sa sem vrátim alebo nie. A tri roky sme nikdy spolu neboli, ani sme sa nepozerali na Európu.

Vieš, prečo si sa nevyzeral? Áno, pretože všade, kam ideme za všetko, čo musím zaplatiť, vždy všetko dlžím všetkým, mám už 31 rokov a ona je 26 rokov a stále na ňu musím dávať pozor, musím za ňu platiť a vždy chce to najlepšie a všetko drahé a vždy musím. A som z toho unavený. Radšej zostávam doma, ako trávim malé úspory v mestách Anglicka, ktoré pre mňa nie sú zaujímavé. Domnievam sa, že všetky mestá Anglicka sú si podobné ako dve kvapky vody a nie je na čo pozerať. Ale budem musieť platiť za dopravu, za cestu do hotela. Pretože zostava nemá peniaze.

Ďakujem Bohu, že ju vzali do zamestnania, ktoré miluje, zatiaľ čo miluje, ale začína až budúci mesiac, čo znamená, že by som jej mal aspoň trochu peňazí nechať prvýkrát zo svojich úspor. A opäť musím. Pýta sa, prečo jej vždy dlhujem? Len preto, že som starší ako ona?

Všeobecne ma presvedčila a presvedčila ma na tejto ceste, doslova každý deň, a ja som súhlasil. Pomyslel som si, sakra, žijeme raz, že so sestrou nemôžem ísť do susedného mesta, tak súhlasím. A kúpil som lístky na dve, za 60 libier, asi 100 dolárov. Až teraz som si uvedomil, že mám dočasný zákal v súvislosti s presvedčením mojej sestry. A teoreticky som nechcel ísť, ale dnes sme museli ísť o 6:00 a teraz máme jednu ráno.

Otázka znie, čo sa stalo potom? Kúpené lístky, rezervované hotely? Čo chýba? A tu. Peniaze!

A vec je, že som tam naozaj nechcela ísť od samého začiatku a teraz nechcem, ale svojej sestre som nemohla povedať nie. Moje podnikanie si teraz vyžaduje moju pozornú pozornosť, nechcem všetko opustiť a ísť tam, kde nechcem, a minúť peniaze z rezerv, ktoré ušetrím pre svoje podnikanie. A sestra tomu nerozumie. Kúpil som si lístky a videl som, ako bola z toho šťastná, spočítala dni, a zakaždým, keď som začal konverzáciu, niečo ako možno, že nebudeme chodiť, nemám dosť peňazí, nemám dosť peňazí na podnikanie, potrebujem si budovať svoj život, mám už 31 a Nemám záujem ísť do týchto miest, okamžite začne takmer plakať a kňučať.

A dnes som spočítal peniaze, ktoré šetrím, a uvedomil som si, že už nemám takmer žiadne peniaze. A ešte raz som jej o tom hovoril, urobila škandál a roztrhla moje lístky na zlo. Potom som zavolala svojej matke a povedala, že to už nemôžem urobiť, možno odídem vopred a povedala mi, aby som zniesla tvoju dcéru, že si starší.

Dievčatá, milí, už som v zúfalstve, zdá sa mi, že nikto nerozumie, otec sa nestará, čo sa s nami stane, má novú rodinu, mama nemôže povedať nič okrem medveďa so mnou, musíte, ste najstarší a moja sestra len nasáva moju krv nasáva moju krv. Už s ňou už nemôžem byť v tom istom dome.

Predtým môj manžel cucal moju krv, manipuloval s mojou áno, a v určitom okamihu života vo všeobecnosti sedel na mojom krku a teraz moja sestra robí presne to isté. Nemôžem povedať, že nemám charakter, vzdorujem, ukazujem svoju postavu, ale nepomáha to. Neviem, čo robím zle, len sa snažím pomôcť svojej rodine, aby sa cítili dobre a jednoducho si to nevšimnú alebo si to ani nevšimnú, stlačia ma, rozdrvia ma a nevšimnú si to. Zarobím veľmi dobré peniaze, cítim sa vinný, neustále sa cítim vinný, vinný, že mám peniaze a oni ich nemajú.

Teraz sestra vo vedľajšej miestnosti kričí, že som ju skutočne urazila, že na to čakala a spočítala dni, ale čo mám robiť? Čo robím zle? Moje srdce vylieva krv, pretože ju milujem a chcem, aby sa cítila dobre a zároveň ju nenávidím. Prečo neprišla ku mne a nepovedala: „Drahá, je mi ľúto, že vás donútim ísť do dlhov, utrácať veľké peniaze, ušetriť, prosím, správnu sumu, založiť vlastný podnik, splniť svoje NORMÁLNE zúženie a prežiť svoj život“ prečo mi to nepovedala? Namiesto toho počujem GIVE GIVE GIVE stále.

Moja sestra mi dnes vykrikovala, že som porazený a kvôli svojmu správaniu by som vždy stratil peniaze. Že som jej nedovolil dýchať 3 roky, že som chamtivý. Priznávam, že som to celé tri roky pílil, aby to fungovalo (a to nielen tieto tri roky, ešte tam sedel na krku ďalšie 3 roky, doma = je to už 6 rokov).

Všeobecne som ju videl, pretože sa jednoducho miluje, aby sa uzamkla vo svojej izbe a aby nevychádzala 3-4 dni, chodila len na večeru a sama sa zamkla vo svojej izbe, pretože za ňu každý mesiac platím 500 libier, snažím sa prenajímať jeden mesiac nie zaplatiť a nebudete mať ani dvere, ktoré by sa mohli zamknúť. A skúste jeden deň v chladničke nekupujte jedlo a nebudete mať jedlo na večeru. Vyskúšajte jeden mesiac na svetlo alebo plyn, neplatíte a nebudete mať internet ani elektrinu na sledovanie filmov a počúvanie hudby a na utláčanie. A ako to neviem, ak nerozumie láskavým slovám, vždy začne plakať a moja duša bolí, keď niekto plače.

Takže kto je na vine, ja alebo ona, za to, že nešiel do tohto zasraného Liverpoolu?

Som tak unavený obetovaním sa. a plače vo vedľajšej miestnosti. Teraz ma veľmi urazila a hovorí, že mi nikdy neodpustí. Čo som znova urobil zle? Neroztrhal som lístky, ale priniesol som ich k tomu. Takže to isté, som na vine?

Pomoc, kto je na vine? Ja alebo ona? Už to nedokážem.

Priznajme si to: sestry môžu byť veľmi škodlivé, takže niekedy stojí za to sa im pomstiť. A čo je najlepšia pomsta? To je pravda! Na oplátku musí byť človek veľmi škodlivý! Existuje mnoho zábavných spôsobov, ako priviesť svoju sestru na biele koleno. Nezabudnite, že niektoré z nich môžu spôsobiť vážne problémy. Preto začnite konať na vlastné nebezpečenstvo a riziko!

Zarobte žarty

Ukradnite jej niečo. Jedným z najlepších spôsobov, ako obťažovať svoju sestru, je ukradnúť jej veci.

 • Vkradnúť sa do jej izby a vyzdvihnúť niečo skutočne dôležité. Môže to byť napríklad jej iPod, jej obľúbený pár náušníc alebo vypchatá hračka, ktorú spí každú noc.
 • Keď vám dá konfrontáciu, nepriznajte, že ste to urobili. Precvičte si nevinný výraz tváre vopred. Môžete tiež vykresliť zášť, pretože vás obviňuje.
 • Pokúste sa túto vec dobre skryť pre prípad, že sa rozhodnete prehľadať svoju izbu. Keď potom nie je doma, odložte ju na rovnaké miesto, kde ste ju dostali. Bude si myslieť, že je blázon!

Skryť jej šaty. Každý vie, ako veľmi dievčatá milujú svoje oblečenie. Preto to, čo môže obťažovať vašu sestru viac ako strata všetkého jej oblečenia!

 • Keď nie je doma, vojdite do svojej izby s veľkou taškou a hodte do nej všetky svoje šaty. Potom ju schovajte tam, kde pravdepodobne nebude vyzerať (napríklad v kúpeľni alebo v záhradnej kôlni).
 • Pravdepodobne bude rozzúrená, keď uvidí prázdnu skrinku, takže si pripravte dobrú výhovorku. Môžete povedať, že vaša matka sa rozhodla, že má priveľa oblečenia a všetko vzala do útulku!

Vystrašiť ju. Nie je nič krajšie, ako vystrašiť sestru dobre, najmä ak kričí!

 • Naplánujte si útok starostlivo. Prepadli ju v tmavej miestnosti, za dverami do jej spálne alebo za sprchovacím závesom.
 • Keď vstúpi, máte dve možnosti: môžete buď kričať, že je tam moč, alebo sa plížiť za sebou a chytiť ho. Obe možnosti sú účinné.
 • Na zvýšenie účinku môžete použiť strašidelnú klaunskú masku alebo hojdať hračkársky nôž.

Устелите всю ее комнату туалетной бумагой. Еще одна хорошая шутка, которая точно выведет вашу сестру из себя – это устелить ее комнату туалетной бумагой.

 • Возьмите в ванной рулон туалетной бумаги и сходите с ума. Попробуйте устелить бумагу зигзагом по всей комнате, зацепив ее за люстру, окна и шкаф.
 • Устелите ее кровать большим количеством бумаги (или даже засуньте ее v кровать). Ak chcete do tohto procesu priniesť trochu tvorivosti, namočte toaletný papier vodou a potom ho hodte na stenu, strop a zrkadlo. Mala by sa držať.
 • Majte však na pamäti, že ak sa o tom vaši rodičia dozvedia, potom pravdepodobne budete tým, ktorí všetko vyčistia, takže sa sami seba nerobte hlupákmi!

Predstieraj, že ti ublížila. Vytvárajte problémy svojej sestre s rodičmi predstieraním, že vám ublížia, či už fyzicky alebo psychicky.

 • Tesne pred tým, ako vstúpia do miestnosti, ležte na podlahe pred sestrou a kričte, akoby ste boli zranení. Keď sa vaši rodičia pýtajú, čo sa stalo, povedzte im, že vás tlačila.
 • Uchopte ruku tak, aby sa objavila červená škvrna, a potom informujte svojich rodičov, že to urobila sestra. Nikdy by im nenapadlo, že by ste sa sami zranili. Výsledkom bude, že vaša sestra bude mať problémy.
 • Povedzte svojim rodičom, že vaša sestra vás volala baran alebo blázon, alebo povedal, že nemáte žiadnych priateľov. Čím lepšie, tým lepšie. Nebude schopná dokázať, že vy sami ste prišli s tým všetkým!

Dostaňte ju, kým spí. Keď spí, je veľmi ľahké obťažovať sestru. A výsledok bude úžasný!

 • Jedným z najlepších praktických vtipov, ktoré jej môžete dať, je stlačiť penu na holenie alebo šľahačku na jej ruku a potom jej štekliť jej nos. Bude chcieť poškriabať jej nos a výsledkom bude, že celá jej tvár bude penou alebo krémom!
 • Alebo ju môžete skúsiť zobudiť uprostred noci. Zobuďte ju nepríjemným spôsobom. Napríklad môžete skočiť na posteľ alebo sa dotknúť jej tváre. Povedzte jej, že je už o 8:30 ráno a je neskoro do školy. (Ak ste naozaj šikovný, môžete zmeniť čas na budíku.) Dúfajme, že vyskočí z postele v panike a začne sa obliekať do školy - hoci v skutočnosti je to ďalších 5 ráno!

Hodte jej bomby na vodu. Tieto bomby sú skvelým spôsobom, ako obťažovať svoju sestru, najmä ak sú jej vlasy zúrivé!

 • Vezmite pár tenkých balónov, naplňte ich studenou vodou a opatrne ich zazátkujte. Prepadnite si a čakajte na svoju sestru (je lepšie urobiť to niekde na ulici, inak dostanete od svojich rodičov). Keď príde, bombardujte ju vodnými bombami.
 • Bude to ešte zábavnejšie, ak budete čakať na okamih, keď sa so svojimi priateľmi opaľuje na záhrade alebo kedy bude chodiť so svojím priateľom. Avšak buďte opatrní - navlhčite sa kvôli vodnej bombe, bude nepochybne rozzúrená - takže potom čo najrýchlejšie utečte!

Keď je vo vani, vypnite svetlá. Už ste niekedy boli v tejto situácii: ste na záchode a v tom okamihu niekto omylom zhasne svetlo vo vani? Je to smutné, však?

 • Použite tento trik na obťažovanie svojej sestry - najmä ak ona znovu uviazol vo vani. Je to samozrejme oveľa jednoduchšie, ak je prepínač vonku, ale ak je vo vnútri, potom je to proste ticho otvorte dvere a rýchlo ich stlačte, kým si to nevšimnete.
 • Ak je to možné, skúste zamknúť dvere vane zvonku a nechajte ich sedieť v tme. Nenechajte ju tam však dlho, prejavte milosrdenstvo!
 • Ak vaša sestra nezavrie dvere do vane, keď sa osprchuje, môžete skúsiť pokojne vkĺznuť do vane a spláchnuť toaletu. Z tohto dôvodu niekedy voda z kohútika zima, a to je to, čo nenávidí!

Zahrajte si so svojím jedlom a nápojmi. Najistejším spôsobom, ako priviesť svoju sestru na biele teplo, je pokaziť jej jedlo!

 • Ak sedíte pri kuchynskom stole a stojíte pred ňou pohár vody alebo sódy, ukážte pri okne a povedzte: „Pozri!“ Keď sa k tebe otočí, povedz jej, že si len plivla do pohára (nemusíš v skutočnosti tam sakra nedaj, len povedz, že si to urobil!). Bude tak znechutená, že ju naleje do drezu!
 • Ak vaša sestra jej niečo chutné, napríklad buchta alebo čokoláda, skúste ju rýchlo uchopiť z rúk a úplne olízať. Bude taká znechutená, že ju už nechce jesť, a namiesto toho ju musíte zjesť!
 • Ak vaša sestra pije sódu z plechovky, počkajte, kým ju niekde nevloží a neopustí miestnosť. Potom veľmi rýchlo nalejte zvyšnú sódu na toaletu alebo umývadlo a namiesto toho nalejte mlieko do pohára (alebo niečoho, čo sa mu nepáči). Potom, keď sa vráti a popije sa toho, čo ste tam naliali, bude taká prekvapená, že ju s najväčšou pravdepodobnosťou vyplivne späť.
 • Ak chcete robiť skutočný teda do pohára môžete naliať napríklad sójovú omáčku alebo soľanku.

Posielajte správy z telefónu. Určite vaša sestra nikdy nepustí telefón, takže bude ťažké ho ukradnúť. Ale ak sa vám nejako podarí ukradnúť jej telefón, bude to najlepšie zo všetkých.

Dajte jej sprchu.

 • Zoberte izolačnú pásku, lepiacu pásku alebo bežnú pásku.
 • Lepidlo prilepte na kohútik: odkiaľ voda tečie. Pred sebou nechajte malú dieru.
 • Skontrolujte, či páska nie je viditeľná.
 • Keď vaša sestra zapne kohútik, prúd vody sa rozstrekne a dopadne na ňu. Zmočí sa a budete sa smiať, až kým upadnete.

Byť skutočne škodlivé

Vždy bzučte nejakú nepríjemnú pieseň. Vyberte si naozaj nepríjemnú pieseň, napríklad „A Cucaracha“ alebo „Pieseň vtáka“, a keď je vaša sestra nablízku, neustále ju spievajte alebo brúste jej motívom. Veľmi skoro ju začne rozzúriť!

 • Okrem toho môžete hrať na úplne iný nástroj, ako je kazu alebo tamburína. Hrajte nahlas, keď sa vaša sestra pokúsi urobiť domácu úlohu alebo pozerať svoju obľúbenú sériu.
 • Keď vás požiada, aby ste prestali, vykreslite urážku a povedzte jej, že narúša váš hudobný vývoj.

Zopakujte jej každé slovo. Je to celkom starý trik, ale stále to funguje bezchybne. Kedykoľvek vaša sestra niečo povie, opakujte po nej - veľmi ju rýchlo zblázni!

 • Ak ju chcete ešte viac obťažovať, urobte to škrípavým, dievčenským hlasom a roztrhnite písmeno „p“ alebo lisp.
 • Ak sa rozhodne byť múdra a povie niečo ako: „Som trocha nezbedného dieťaťa“, počíta s tým, že to zopakujete, a zahanbíte ju nahradením slova „I“ slovom „vy“. Výsledkom je, že hovoríte: „Ste malé škodlivé dieťa.“

Poďte na ňu stále. Pokúste sa priviesť svoju sestru, neustále na ňu hľadiac a bez toho, aby nič hovorila. Urobte to pri raňajkách, buď keď pozerá televíziu, alebo keď ste v aute. Otvorte oči dokorán a začnite čo najmenej blikať.

 • Pokúste sa vstúpiť do svojej izby ráno skôr, ako sa prebudí. Ohnite sa nad ňou (vaša tvár by mala byť len pár centimetrov od tváre) a pozorne sa na ňu pozerajte. Keď sa prebudí, prvá, čo vidí, sú vaše vyduté oči. Bude na pokraji nervového zrútenia!
 • Môžete tiež ísť von a postaviť sa pod okná jej spálne. Potom, keď otvorí závesy, objavíte sa pred ňou! Pravdepodobne bude kričať!

Naučte sa jazyk, ktorému nerozumie. Pokúste sa naučiť niekoľko fráz (alebo kliatb) z jazyka, ktorý vaša sestra nepozná, a znova a znova s ​​nimi prehovorte. Toto ju rozzúri, najmä ak sa z nej stane všetko vedia!

 • Môžete sa učiť frázy z reálneho jazyka, napríklad z francúzštiny alebo nemčiny, alebo z fiktívneho jazyka, napríklad z „latiny prasa“ alebo vtáčieho jazyka.
 • Môžete sa tiež naučiť pár dlhých slov v ruštine, že viete, že tomu nerozumie. Nemusíte ich používať v kontexte, len ich povedzte, akoby ste poznali ich význam. Tu sú niektoré z nich: var, afinograf, pedipalps atď.

Ignorujte ju úplne. Najlepší spôsob, ako obťažovať sestru, je nerobiť vôbec nič. Len predstierajte, že tam nie je!

 • Nepozerajte sa na ňu vôbec a nevšimnite si jej prítomnosť. Možno, že sa jej to na prvý pohľad nebude starať, ale po chvíli ju začnú rozzúriť!
 • Kedykoľvek vám niečo povie, neodpovedajte, predstierajte, že nič nepočujete. Môžete byť dokonca v rozpakoch, keď sa poobzeráte po okolí a poviete niečo ako: „Kto to povedal?“ Alebo „Počuli ste to?“
 • Môžete ísť ďalej: predstierať, že vôbec neexistuje. Keď dáte stôl na večeru, nechajte miesto prázdne. Alebo keď niekto spomenie jej meno, spýtajte sa zmätene: „Kto-kto?“

Z nej urobte nepríjemnú prezývku. Najistejším spôsobom, ako obťažovať svoju sestru, je dať jej útočnú prezývku.

 • Poďte s prezývkou, ktorá sa rýmuje s jej skutočným menom. Napríklad, ak sa volá Anya, môžete ju nazvať „baran“. Alebo ak sa volá Masha, môžete ju nazvať „jogurt“.
 • Alebo môžete prísť s niečím skutočne urážlivým. Môžete ju napríklad nazvať „prasa“, „tvár koňa“ atď.

Predstierajte, že je chlapec. Funguje to skvele s mladšími sestrami, ktoré sú veľmi hrdé na to, že sú to dievčatá. Vyberte si nejaké mužské meno pre ňu (niečo podobné jej skutočnému menu) a jednoducho jej zavolajte.

 • Keď hovoríte o svojej sestre, vždy používajte slová „on“ alebo „on“. Napríklad „toto je jeho nadpis

  2 Pomsta v škole

  1. 1 Zmeňte nastavenia automatických opráv v programe Microsoft Word. Ak váš brat alebo sestra používa domáce úlohy na prácu s programom Microsoft Word, môžete zmeniť nastavenia funkcie Automatické opravy tak, aby ste si ho mohli zahrať. Ak chcete nakonfigurovať nastavenia automatických opráv, vyberte príkaz automatických opráv v ponuke Nástroje a zmeňte nastavenia tak, aby často používané slová, napríklad „a“ alebo „čo“, boli automaticky nahradené nejakým vtipným slovom, ktoré nemá význam. Rozhodnite sa sami o počte slov! Ak sa chcete skutočne pomstiť nad svojím príbuzným, môžete často používané slová nahradiť týmto textom: „môj učiteľ cíti zle.“ Samozrejme sa budete môcť pomstiť, ak si váš brat alebo sestra nič nevšimnú.
  2. 2 Zmeňte tapetu na pracovnej ploche. Urobte to potom, čo váš brat alebo sestra ide do postele alebo do školy. Nedávajte príbuznému príležitosť napraviť ho. Vyberte si obrázok, vďaka ktorému bude váš brat alebo sestra nepríjemné. Napríklad môžete použiť fotografiu, kde váš príbuzný spí v zábavnej póze. Ak sa chcete pomstiť svojmu bratovi, môžete použiť fotografiu so srdiečkami a šteniatkami, ktoré dievčatá obvykle majú radi. Vyberte si niečo, čo môže zmiasť vášho brata alebo sestru.
   • Keď otvorí notebook v škole, spolužiaci uvidia nové tapety.
  3. 3 Vložte spodnú bielizeň do batohu. Predtým, ako váš brat alebo sestra pôjdu do školy, nájdite si batoh a odstráňte všetky predmety a vymeňte ich za spodnú bielizeň. Ak tak urobíte, uvediete svojho príbuzného do nepríjemnej polohy. Navyše mu to spôsobí nepríjemnosti počas celého dňa.
  4. 4 Porozprávajte sa s priateľkou alebo priateľom vášho príbuzného. Predstavte sa a povedzte: „Ach, pravdepodobne [uveďte iné meno].“ Keď budete počuť zápornú odpoveď, budete prekvapení a povedzte, že váš brat alebo sestra o tejto osobe stále hovoria. Vášmu príbuznému prinesiete veľa problémov!

  3 Premýšľajte o podrobnostiach

  1. 1 Zvážte vek. Sotva by ste použili rovnaký spôsob pomsty pre 18-ročného brata a 7-ročnú sestru. Preto uvažujte o veku, keď uvažujete o tom, ako sa pomstiť.
  2. 2 Vyberte si spôsob pomsty. Môžete len hrať svojho príbuzného alebo vytvoriť situáciu, aby mal problémy so svojimi rodičmi. Je však lepšie obísť sa bez rodičov. Radšej si užite zábavu so svojím bratom alebo sestrou.
  3. 3 Rozhodnite o losovaní. Najdôležitejšie je, že to naozaj funguje. Existuje toľko praktických vtipov, takže si vyberte ten, ktorý bude naozaj zábavný a zaujímavý. Nezabúdajte tiež na okamih, keď sa chcete pomstiť svojmu bratovi alebo sestre. V závislosti od vašich vnútorných pocitov si vyberte ten pravý remíza.
   • Ak poznáte dobré vtipy, napíšte ich do poznámkového bloku a uložte ich na miesto, aby nikto náhodou nezistil vaše zámery. Poznámkový blok môžete položiť na stôl, pod vankúš alebo do škatule. Udržujte svoje nápady v tajnosti, kým sa nerozhodnete prejsť na akciu.
  • Naznačte, že budete hrať svojho príbuzného, ​​ale nie je to príliš zrejmé.
  • Nemali by ste sa uchýliť k takým vtipom, ktoré môžu vášmu bratovi alebo sestre spôsobiť fyzické poškodenie.
  • Nerobte to, čo budete neskôr ľutovať. Ak sa hneváte, môžete ísť príliš ďaleko. Neprekrížujte čiaru. Vyberte si zábavný žart, aby vás všetci zaujali.
  • Ak váš brat alebo sestra rád kreslí, zoberte ich ceruzky a ponorte ich do čistého laku. Budete si robiť relatívne starosti s tým, ako by sa to mohlo stať, že jeho obľúbené ceruzky prestali písať.
  • Ak sa vašim rodičom nepáčia vaše praktické vtipy, nerobte to, nezabudnite na dôsledky.
  • Ak sa rozhodnete pomstiť bratovi alebo sestre tým, že im spôsobíte problémy, buďte opatrní. Vtipný vtip môže mať niekedy nepríjemné následky.
  • Ak váš brat alebo sestra tiež nevynechá príležitosť hrať vás, pokúste sa ich vyniknúť.
  • Ak má váš brat alebo sestra označenie dverí, skúste ho pokojne odstrániť. Urob to znova a znova.

  Súrodenci môžu byť vašimi najlepšími priateľmi alebo vašimi najhoršími nepriateľmi. Váš vzťah sa niekedy môže počas dňa zmeniť. Aj keď máte dobrý vzťah s bratom alebo sestrou, z času na čas môžu medzi vami vzniknúť konflikty. Ak sa chcete pomstiť svojmu bratovi alebo sestre, existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť. Ale buďte opatrní, môžu nájsť spôsob, ako sa pomstiť za vás!

  Pomsta doma

  Hýbte hodinkami štyri alebo päť hodín vopred. Potom prebuďte svojho brata alebo sestru a povedzte, že zaspali a nerobili dôležité veci, ktoré ste chceli urobiť v ten deň. Keď hovoríte o tom, nezabudnite nosiť vhodný odev.

  Ponúknite bratovi alebo sestre jedlo, ktoré sa im nepáči. Dajte mu najväčšiu časť svojho obľúbeného jedla.

  • Okrem toho ich môžete dráždiť svojim obľúbeným jedlom. Ak váš brat alebo sestra miluje zmrzlinu, môžete ju jesť sami a prázdny obal nechať v mrazničke.

  Zoberte veci od svojho brata alebo sestry a skryte ich. Môžete napríklad skryť vyrovnávač vlasov pod posteľou alebo zoznam úloh v mikrovlnnej rúre. Každý deň skryte iba jednu vec (vyberte položky, ktoré si váš brat alebo sestra okamžite nevšimnú, napríklad pero). Napríklad, skryte vybranú položku vo svojej izbe, napríklad ju môžete uložiť do skrinky alebo na iné bezpečné miesto. Uchovávajte veci, ktoré sú pre vášho člena rodiny dôležité. Nerobte to však s vecami, ktoré sú pre ňu kritické.

  • Ak vás váš brat alebo sestra náhle začne obviňovať z toho, že ste si vzali jeho veci, odmietnite ich obvinenia! Správajte sa, akoby ste netušili, čo sa deje.

  Pomocou lepidla nalepte veko dezodorantu. Kúpte si lepidlo, ktoré sa stáva suchým neviditeľné, a nalepte naň deodorant. Môžete ísť ešte ďalej a nalepiť kryty na všetky hygienické výrobky, ktoré používa váš brat alebo sestra. To môže spôsobiť zmiešané pocity. Možno bude váš príbuzný najprv zmätený a potom naštvaný.

  Pásku vylejte z kohútika. Ponechajte iba malú medzeru. Keď si umyje ruky, postriekajú ich voda. Je to jednoduchý, ale veľmi efektívny spôsob pomsty.

  Keď spí príbuzný, stlačte jeho šľahačku do rúk. Keď chce poškriabať nos alebo sa prevrátiť na druhú stranu, zafarbí sa šľahačkou. Dávajte však pozor, aby ste nemali problémy so svojimi rodičmi.

  Pomsta v škole

  Zmeňte nastavenia automatických opráv v programe Microsoft Word. Ak váš brat alebo sestra používa domáce úlohy na prácu s programom Microsoft Word, môžete zmeniť nastavenia funkcie Automatické opravy tak, aby ste si ho mohli zahrať. Ak chcete nakonfigurovať nastavenia automatických opráv, vyberte príkaz automatických opráv v ponuke Nástroje a zmeňte nastavenia tak, aby často používané slová, napríklad „a“ alebo „čo“, boli automaticky nahradené nejakým vtipným slovom, ktoré nemá význam. Rozhodnite sa sami o počte slov! Ak sa chcete skutočne pomstiť nad svojím príbuzným, môžete často používané slová nahradiť týmto textom: „môj učiteľ cíti zle.“ Samozrejme sa budete môcť pomstiť, ak si váš brat alebo sestra nič nevšimnú.

  Zmeňte tapetu na pracovnej ploche. Urobte to potom, čo váš brat alebo sestra ide do postele alebo do školy. Nedávajte príbuznému príležitosť napraviť ho. Vyberte si obrázok, vďaka ktorému bude váš brat alebo sestra nepríjemné. Napríklad môžete použiť fotografiu, kde váš príbuzný spí v zábavnej póze. Ak sa chcete pomstiť svojmu bratovi, môžete použiť fotografiu so srdiečkami a šteniatkami, ktoré dievčatá obvykle majú radi. Vyberte si niečo, čo môže zmiasť vášho brata alebo sestru.

  • Keď otvorí notebook v škole, spolužiaci uvidia nové tapety.

  Vložte spodnú bielizeň do batohu. Перед тем как ваш брат или сестра отправятся в школу, найдите его или ее рюкзак и достаньте все вещи, заменив их нижним бельем. Такими действиями вы поставите своего родственника в неловкое положение. Кроме того, это будет доставлять ему неудобство в течение всего дня.

  Поговорите с подружкой или другом вашего родственника. Представьтесь и скажите: "О, ты, наверное [назовите другое имя]". Когда вы услышите отрицательный ответ, удивитесь и скажите о том, что ваш брат или сестра все время говорят об этом человеке. Вы доставите много неприятностей вашему родственнику!

  Na otázku Ako sa pomstiť staršej sestre? stanovené autorom krokvu najlepšia odpoveď je Chytrejší ako ona

  Odpoveď od Guzel [Začínajúceho]
  a čo urobila?))

  Odpoveď od Nastya [Guru]
  pomsta je veľa slabých, lepšie ignorovaných

  Odpoveď od rýchly oheň [Guru]
  zabite ju.

  Odpoveď od slozhnosokraschenny [Začínajúceho]
  v noci, keď ju spí, zasiahla ju tehla a bežala všade, kde vyzerali vaše oči

  Odpoveď od Musy [Guru]
  v žiadnom prípade. napriek tomu je to hlúpe.

  Odpoveď od skúška [Začínajúceho]
  do riti)) a povedz, že to urobila mačka))

  Odpoveď od Lena Eseleva [Guru]
  Vyskočte skôr, ako sa oženíte s miliardárom

  Odpoveď od Ilya O. Volkov [Guru]
  Vyrezať bič.

  Odpoveď od Smila [Guru]
  odpustiť jej a uzavrieť mier.

  Odpoveď od MÔŽE MAYSON [Guru]
  Premýšľajte o tom, či potrebujete pomstu?! ?
  === Vyhlásenia a aforizmy o pomste a odpustení. ===
  Vedzte, ako odpustiť, a vaša sila sa zvýši.
  Publius
  Blahoslavení, ktorí potláčajú svoj hnev a odpúšťajú ľuďom.
  Ako Samarkandi
  Nemôžete ponáhľať v zhone A nahnevaný, odrezať rameno, Pomstiť škodu každému. S mysľou by sme mali konať, Harm bez znásobenia škody. Hans Sachs poskytuje takéto rady.
  Sax hans
  , Tí, ktorí sa pomstia, niekedy ľutujú dokonalý, tí, ktorí odpustia, to nikdy neľutujú.
  Dumas A. otec
  Skutočným spôsobom, ako pomstiť nepriateľa, je byť ako on.
  Marcus Aurelius
  Silnejšie ako všetky víťazstvá je odpustenie.
  Schiller F.
  Ten, kto sa smeje, nie je naštvaný, pretože smiechom je odpustenie.
  Klyuchevsky V.
  Kto sa pomstí, vytrhne si svoje rany, ktoré by inak boli už dávno uzdravené a uzdravené. Skutočne, spáchaním pomsty sa človek vyrovná so svojím nepriateľom a odpustí mu nepriateľa.
  Bacon F.
  Keby bola naša éra tragická! Ale je tiež odporná. Preto musí hádzať poplatok - a odpustiť.
  Camus A.
  Sweet nie je pomsta, ktorá zabíja nepriateľa, ale tá, ktorá prináša život skutočnému priateľovi.
  Navarre M.
  Najlepšia pomsta je zabudnutie, pochová nepriateľa v prachu jeho bezvýznamnosti.
  Gracian y Morales
  Pre nižšie postavy nie je nič krajšie, ako pomstiť svoju nevýznamnosť hodením špiny svojich názorov a názorov svätých a skvelých.
  Belinsky V.G.
  Odpustenie nepriateľov je úžasný čin, ale je tu výkon ešte krajší, ešte ľudskejší - to je porozumenie nepriateľom, pretože porozumenie je okamžité odpustenie, ospravedlnenie, zmierenie.
  Herzen A.I.
  Nemalo by sa odpustiť výsmechom utrpenia iných ľudí.
  Čechov A.P.
  Srdce matky je priepasťou, v hĺbke ktorej bude vždy odpustenie.
  Balzac O.
  Nech je človek vyslobodený z pomsty: tu je most vedúci k najväčšej nádeji a dúhová obloha po dlhom zlom počasí.
  Nietzsche F.
  Nič nie je odpustené tak neochotne ako rozdiel v názoroch.

  Odpoveď od Irina Semenová [Guru]
  Niečo ako to znie nechutné !! ! Ak je taká „zlá“, potom sa aspoň nestaraj ako ona, nechoď dole! Alebo možno to nie je ona? A vo vás? Možno s ňou len musíte hovoriť, nejako súhlasiť? Pomsta nikoho namaľuje! Toto je iba na Kaukaze (krvný spor) - dodáva pýchu a česť!

  Odpoveď od Snak sodiaka [Guru]
  Odpusť a choď prvý na svet. Koniec koncov, sestra. Pôvodná krv.

  Odpoveď od Inovujte svet [Guru]
  Pomsta nepovedie k ničomu dobrému, pokúste sa hovoriť srdcom k srdcu a zistiť príčinu svojho správania, len hovoriť pokojne, nehnevať sa a ne nervózne, inak to nebude fungovať, pokúsiť sa jej porozumieť a možno ťa pochopí

  Odpoveď od včela [Guru]
  Prečo sa jej dotýkaš jej vecí? Správne robí to, čo nastavuje heslo. Budete vedieť menej, budete lepšie spať.

  Samotné pomsta je pre mňa cudzie, ale sú ľudia, ktorí celý život snívajú o niekom pomstiť sa a niekedy prídu s takou pomstou, že bežný človek príde na myseľ iba zúfalstvom. Poviem vám, ako sa starší brat pomstil mladšiemu, pretože matka milovala najmladšieho syna viac ako on. Tu je jeho smutný príbeh:

  Vždy som vedel, že moja matka ma nemiluje. Môj brat a ja máme dva roky rozdielu a v detstve moja matka vždy objímala a pobozkala môjho brata a prepustila ma, akoby z nepríjemnej muchy. Keď išli s otcom na dovolenku, vzali so sebou svojho milovaného syna a nechali ma so svojou babičkou. Ak sa niečo muselo urobiť, potom ma poslali najskôr. Hračky si kúpili najmladší a ja som musel počkať, kým hral dosť, a nechať ma hrať sa zbraňou alebo písacím strojom.

  Po škole som vstúpil do leteckej školy, stal som sa pilotom, oženil sa, narodila sa dcéra. Lietal som a často som si myslel, že moja mama sa nebude báť, keby som havaroval v lietadle, ale osud ma zachoval.

  Do ústavu vstúpil aj mladší brat po škole, ale v druhom roku bol vyhodený do boja. Mama ho dostala do iného inštitútu, dala veľa peňazí, ale odtiaľ bol tiež vyhodený do chlastu. Pil, bojoval, začal užívať drogy, potom si sadol. Mama trávila celú túto dobu na nervoch, peniazoch, čase a zdraví. Otec na neho už mávol rukou, až do svojej smrti za neho bojovala, a predtým ako zomrela, dokonca pre neho navrhla dom, ktorý mi povedal, že nebude môcť pokojne ležať v hrobe, pretože vie, že jej syn zostal bez strechy nad hlavou.

  Súhlasil som. Keď rodičia zomreli, brat začal žiť v obrovskom rodičovskom dome a čoskoro sa náš dom zmenil na bombardér. Prišiel som, požiadal som ho, aby zmenil názor, ale všetko je zbytočné. Pil, fajčil burinu alebo injektoval, neviem s istotou. Pred dvoma rokmi zomrel môj brat a predtým ako zomrel, požiadal ma, aby som ho pochoval vedľa mojej matky.

  Ale pochoval som ho na inom mieste, ďaleko od svojich rodičov, aj keď pokojne ležia v hrobe. Stále premýšľam o tom, či som urobil správnu vec, že ​​som nesplnil vôľu môjho brata? Chápem, že to nie je kresťan, ale sťažnosti mojich detí mi hovoria, že som urobil správnu vec. Povedal som svojej dcére, že ma pochová vedľa rodičov, ale najskôr obnovím svoj rodičovský dom a potom zomriem.

  Takto brat pomstil svojho brata za urážky detí, za to, že nedostal rodičovskú lásku. Pravdepodobne sa rodičom zdalo, že milujú svojich chlapcov rovnako, ale deti sa akútne cítia, komu láska klesá viac a ktorí menej.

  Máte zášť voči bratom a sestrám? Milujete svoje deti rovnako? Vyberiete si jedného z nich? Premýšľajte o tom, priatelia.

  Pomsta. možno je to zle, škaredé a nízke, ale celkom spravodlivé. Niektorí ľudia majú dobrú vlastnosť. Nikdy sa nehnevajú, len urovnávajú skóre a pomstia páchateľov.

  „Som veľkým fanúšikom pomsty. Tento pocit je jedným z tých, v ktorých sa nechceme priznať ani sebe, ale tajne nás všetkých jedí. ““ Johnny depp

  Ako hovorili Klingoni, „Pomsta je jedlo, ktoré sa podáva studené.“ Ak niekto urobil niečo, čo vás obťažuje, tak hnusne, tak úprimne frustrujúce, že nemáte na výber, ale pomstiť, môže byť ťažké zistiť, kde začať. K dispozícii máte veľa zákerných možností: pasívna pomsta, aktívna pomsta a jednoducho nechutná pomsta. Ako si vybrať? wikiAko môže pomôcť. Viac informácií nájdete v kroku 1.
  1. Pasívna pomsta

  1.1 Ignorovať osobu. Niekedy je sedenie a nerobenie nič najlepším spôsobom, ako reagovať na šikana alebo mučiteľa, ktorý vás chce ublížiť. Vďaka reakcii, keď na nich hádzate urážky a rozstrekujete svoj hnev, naďalej nad vami prevažujú a dokazujú, že dostanete to, čo si zaslúžite. Ignorovaním a vylúčením človeka zo svojho života ho urobíte mŕtvym. Všetko to končí a môžete na ne zabudnúť.

  Ignorovanie môže byť rovnako nepríjemné, ak nie viac, ako byť tým, čo používate. Táto technika funguje obzvlášť dobre s ľuďmi, ktorí sa vás snažia zahanbiť v prítomnosti iných, napríklad bratov a sestier, školských chuligánov alebo kolegov, ktorí si z vás robia srandu.

  1.2 Žite svoj život. "Najlepšia pomsta je žiť dobre." Konajte, akoby všetko, čo sa stalo a čo spôsobilo vašu pomstu, vás nijakým spôsobom neovplyvnilo. Zložte bariéru a žite ako vždy. Aj keď ste v zlosti, pretože vás niekto urazil, držte hlavu vysoko a nenechajte sa vidieť, ako ste bolestiví. Najsladšia pomsta je žiť a žiť lepšie ako osoba, ktorá ti ublížila.

  Ak pravidelne vidíte osobu, plánujte o sebe rozprávať skvelé príbehy, aby ste ukázali, ako sa vám darí, aký krásny je váš život. Ak vás niekto urazil v práci alebo v škole, povedzte nám o svojom nádhernom víkende v meste, v obrovskej spoločnosti zaujímavých priateľov alebo o skvelej jazde na bicykli.

  1.3 Zablokovať osobu na sociálnych sieťach. Ak vás niekto šikanuje na Facebooku alebo vás neustále bombarduje nepríjemnými tweety alebo fotografiami na Instagrame, nenechajte sa to stať súčasťou vášho života. Odstráňte priateľov, pásku a blok. Nedovoľte, aby sa hlúpe a menšie nepríjemnosti stali hlavnými zdrojmi konfliktov. Čoskoro bude spomienka na nepríjemné chváliace a pútavé fotografie miznúť.

  Môže byť lákavé naliať si na seba bahno online, vyhláskovať nápisy na stene a vymieňať si argumenty vo verejnom chate. Pokúste sa tomu vyhnúť, ak je to možné. Takéto veci nie sú ukončené a nie je dôvod, aby ste sa zapletli do potenciálne nepríjemného verejného argumentu s osobou, ktorá nestojí za váš čas.

  1.4 Nepomáhajte osobe, keď ju potrebuje. Toto funguje obzvlášť dobre v produkčnom prostredí alebo v akejkoľvek situácii, v ktorej ste neustále kritizovaní za svoje čestné pokusy pomôcť alebo robiť svoju prácu. Nechajte ich pracovať sami a vedia, ako sa máte bez vás. Dostanú odpoveď.

  Ak v škole pracujete na spoločnom projekte a všetci sa smejú vo vašom úsilí, ustúpte a pracujte sami. Keď nastane čas, dajte učiteľovi vedieť, že vaša skupina sa rozhodla vás nepodporovať.

  Ak niektorý z vašich súrodencov, spolubývajúci alebo váš partner kritizuje niektoré vaše domáce práce, prestaňte s praním bielizne alebo riadom, nechajte ich robiť sami.

  2. Začnite

  2.1 Ak to situácia vyžaduje, zvážte podniknutie právnych krokov. Nechajte úrady, aby sa zaoberali prípadom, keď ste emocionálne alebo fyzicky týraní. Uchovávajte záznamy a chronologický zoznam všetkých vecí, ktoré sa stali, a prineste poplatky.

  Ak si niekto požičal vaše auto a narazil naň alebo požičal peniaze od vás a nikdy ho nevrátil, opíšte všetko podrobne. Udržujte šeky, písomné sľuby, e-maily atď. A píšte z konverzácií a výmen medzi používateľmi. Potom choďte na stretnutie s právnikom alebo sa spojte s políciou a zistite, aké sú vaše šance na zatknutie alebo prijatie opatrení proti krádeži, krádeži, vandalizmu, obťažovaniu alebo ohováraniu.

  Vždy pomstiť v rámci zákona. Ak sa chcete niekomu pomstiť, nikdy neprekročte hranice. Lynčeri správne skončia vo väzení a škodám ostatným nič nerieši. Zostaňte v zákone a počúvajte svoje svedomie. Kradnúť niekoho poštu môže byť niekedy vzrušujúce, stále je to však federálny zločin. Oplatí sa to? Nie.

  2.2 Ukážte nadradenosť nad človekom. Ak vám ublížia, nezakrývajte sa a nevyjadrite svoj názor na ne. Použite svoju myseľ, aby ste okomentovali pozíciu inej osoby alebo jej nedostatok. Urážajte ich priamo tvárou v tvár.

  Buďte opatrní. Byť vyberavý alebo škaredý znamená, že ste na svojej úrovni. Okrem toho môže byť únavné neustále ich sledovať a hľadať spôsoby, ako ich pichnúť. Je pravdepodobné, že na to budú odpovedať a to môže mať nepríjemné následky a viesť k začarovanému kruhu pomsty.

  2.3 Porazte ich. Ak sa niekto snaží narušiť vašu autoritu šírením klebiet o vás, aby ste zabránili propagácii, v budúcom štvrťroku sa usilovajte o to, aby ste povýšili, tvrdšie ako kedykoľvek predtým. Pracujte tvrdo a vyhýbajte sa tejto osobe, kým vedenie nepochopí, že to boli len klebety a že skutočne pracujete. Buďte aktívnym človekom vo všetkých situáciách.

  2.4 Podkopáva ich úsilie. Vytvorte situáciu, keď osoba, ktorá vás ubližuje, vyzerá trápne, dezorganizovane alebo nekoordinovane. Nedovoľte, aby váš cieľ vedel, že chcete ublížiť, zostať pokojný a nenápadný, sledujte svoju obeť, až kým nezistíte jasnú slabinu alebo vzorec. Využite všetko, čo chcete vo svoj prospech, môže to byť: práca, vtip, sedadlo, auto, laptop, izba, dvere a dokonca aj ľudia okolo nich. Keď je správny čas, podniknite kroky.

  Ak váš nepriateľ neustále chváli svoje úspechy počas skupinových večerov alebo počas určitých tried, zasiahnite ho získaním kontroly nad konverzáciou. Nenechajte ho hovoriť.

  Ak váš nepriateľ vždy rád predstiera, že je svätý, dajte si pozor, keď urobí chybu a zlyhá, a jemne to dajte do popredia. Ak orechový bojovník bez lepku a ochranca životného prostredia v internáte niekedy používa plastový kelímok, konajte: „Myslím, že je príliš ťažké starať sa o Zem stále.“

  2.5 Zabi ich s láskavosťou. Alternatívou k podkopávaniu úsilia niekoho iného je byť príliš nápomocný a pripravený zbaviť sa minulých sťažností tým, že bude zasahovať a tlačiť svoju cestu v živote, aby opakovane poskytoval rady, pomoc a riešil problém. Buďte otravní. Zakaždým, keď chcú byť sami, sú na ceste. Zakaždým, keď sa snažia urobiť rozhodnutie, urobte to za nich. Zakaždým, keď sa rozhodnú, spýtajte sa ho a zvolajte, ako zle sa ich výber skončí. Toto psychologické mučenie môže spôsobiť zmätok a sebazabitie.

  3. Je čas zašpiniť si ruky

  3.1 Rozhodnite sa, že klesne na svoju úroveň. Toto nie je vždy múdre rozhodnutie ísť dole na svoju úroveň a hrať špinavé, ale niekedy je príležitosť príliš ignorovať. Uistite sa, že žart alebo plán, ktorý plánujete, je nepríjemný v najhoršom prípade a nikdy sa neskĺznite do nezákonných alebo potenciálne fyzicky nebezpečných postupov. Buďte dospelí, aj keď sa správate ako dieťa.

  Pamätajte, že zapojenie sa do boja medzi zubami s niekým bude v konečnom dôsledku drahšie ako zabudnutie na incident a pokračovanie v ňom. Musia hrať hru niekoho iného a riskujú, že za to dostanú odvetu. Varovali sme vás.

  3.2 Odosielajte anonymné listy, telefónne hovory alebo správy. Ak osoba musí odolať záplave nepríjemných telefónnych hovorov a požiadať o horúcu linku dôvery (alebo niečo krutejšie), bude naštvaná, že zmení svoje telefónne číslo alebo e-mailovú adresu.

  Zverejňujú svoje kontaktné informácie na verejných miestach, prípadne si môžu robiť vtipné plagáty a zavesiť ich na rôzne miesta, ako sú verejné záchody, bary a iné ohováračské miesta. Budú sa baviť pri prijímaní hovorov od rôznych výstredníkov.

  3.3 Nechajte im nechutný dar. Krevety a iné morské plody, keď sa začnú zhoršovať, vydávajú hroznú vôňu, ktorú možno opísať iba ako vôňu satanovej plynatosti. Skryte mrazené krevety na stole, skrinke alebo pod verandou domu a za pár dní to bude ako zápachová bomba. Budú prekvapení nevoľnosťou, čo môže dokonca priťahovať lesné tvory a psy, ktorí hľadajú jedlo.

  3.4 Urážať ich verejne. Objednajte si urážlivé materiály a pošlite ich svojej obeti v ohrozenom dennom čase. Objednajte si najnovšie špinavé videá alebo DVD disky VHS na Základy vesmíru a pošlite ich do kancelárie, pričom sa uistite, že budú doručené osobe v práci počas stretnutia alebo iného dôležitého času. Nepíšte konkrétny úrad, aby ste sa uistili, že doručovateľ sa pýta na kancelársky park skôr, ako nájde osobu.

  3.5 Vystrašiť ich. Pošlite im niečo dobré, napríklad kvety, ale od niekoho nechutného alebo s pochybnou povesťou. Uistite sa, že ste objednávku zadali anonymne a platili v hotovosti, aby dostali kvety, z ktorých poznámka: „Je naozaj pohodlné spať vo vašom dvore.“ Alebo čokoľvek iné hrozného, ​​budú vystrašení.

  Byť zlovestný je prijateľný, jednoducho neprekračuj líniu. Netreba vlastne spať na dvore alebo robiť niečo nezákonné.

  Môžete písať rúžom „Lucifer povstáva“ na čelné sklo alebo pridať gotické vzory z kameňov na verande. Vytvorte super strašidelnú voodoo bábiku s obrázkom ich tváre a nechajte ju v doručenej pošte. Pozrite sa, ako budú ospalé budúci deň z nočnej mory.

  3.6 Porozumieť hranici medzi prenasledovaním a žartom. Buďte rozumní, ak sa chystáte niekoho pomstiť ako vtip. Prenasledovanie zahŕňa nechcené epitetá, urážky a iné metódy zastrašovania a je nezákonné. Nechoďte príliš ďaleko.

  Musíte sa postaviť za seba a nebojte sa experimentovať.
  Ak máte v úmysle pomstiť sa v niekoľkých etapách, a nie okamžite, postaviť pascu a zostať preč, nikdy sa neobjaví na mieste „nehody“ príliš často, inak dôjde k podozreniu.
  Držte hlavu vysoko, nepozerajte sa na ne a správajte sa, akoby ste lepší ako oni.
  Nepriateľom vášho nepriateľa môže byť váš priateľ. Prineste si so sebou niektorých ľudí.
  Ak sa chystáte urobiť viac ako jednu vec, natiahnite potešenie. Každé dva týždne môžete robiť jednu malú vec alebo každý mesiac jednu veľkú vec. Bude to pre nich neočakávané.
  Spoznajte priateľov s priateľmi nepriateľa, aby ste ho mohli poraziť zvnútra.
  Uraziť ich!
  Месть ВСЕГДА должна быть последним средством. Попробуйте решить вопрос иначе, прежде чем отомстить!

  Pin
  Send
  Share
  Send
  Send