Užitočné tipy

Inštrukcia FreeBoot s podrobným popisom z kim095

Pin
Send
Share
Send
Send


Nuance č. 2:

Ako viete, neexistujú žiadne neriešiteľné problémy, preto sa zistilo, že existujú dva spôsoby, ako zálohovať licencované disky.

Prvá metóda je najzložitejšia a spočíva v napaľovaní diskov „staromódnym spôsobom“, ale s pomocou niektorých modelov diskov PC blikajúcich s upraveným firmvérom iXtreme Burner Max. Nevýhodou tejto metódy je pomerne úzky zoznam PC diskov podporujúcich iXtreme Burner Max, najmä pretože firmvérové ​​PC disky sa už nepredávajú v žiadnej distribučnej sieti, jedinou možnosťou je niekde vyhľadať neaktuálny tovar.

Používanie nástrojov pre užitočné zaťaženie Burnermax :

1. Spustite program.

2. Do jednotky vložte prázdny disk.

3. Spustite BurnerMAX užitočné zaťaženie:

3.1 Výber disku v užitočnom zaťažení BurnerMAX

3.2 Kliknite na „BurnerMAX“

Ak sa vyskytne chyba - vaša jednotka nie je založená na chipsete MTK - a nehodí sa. Táto operácia sa musí vykonať pred každým nahrávaním. Vzorový zoznam podporovaných a nepodporovaných jednotiek pomocou nástroja Burnermax Payload Tools:

Podrobné pokyny freeBoot

Táto inštrukcia freeBoot vám pomôže pochopiť všetky nuansy používania tohto typu firmvéru.

Varovanie: freeBoot podporuje iba systém súborov FAT32!

Na formátovanie jednotiek väčších ako 34 GB do systému súborov FAT32 použite program Guiformat.

Inštalácia a konfigurácia FreeStyle Dash (FSD)

Spustiť automaticky FSD musí byť nainštalovaný Spustenie pomlčky, Vo väčšine prípadov sa inštaluje okamžite s freeBoot, ak to urobil bežný sprievodca.

Stiahnite a otvorte v poznámkovom bloku launch.ini, štandardné, na začiatku cesty napíšte hdd - pre autorun FSD z koreňa interného pevného disku XBOX 360 alebo usb - pre autorun FSD z koreňa externej jednotky USB. Uložte svoje zmeny.

Vložte priečinok pomocou FSD a upravovať launch.ini do koreňového adresára interného pevného disku XBOX 360 (pomocou XeXMenu) alebo do koreňového adresára externej jednotky USB (prostredníctvom Môj počítač). Po reštartovaní predpony skopírujte FSD sa spustí automaticky.

Zmena základných nastavení:

Nastavenia -> Hnastavenie fotoaparátuObsah -> obsahové cesty -> stlačte tlačidlo Y -> Vyberte si spôsob -> prejdite na médium, ktoré chcete pridať, potom do priečinka Content 000000000000000000 a stlačte tlačidlo Y , Nastavte hĺbku skenovania na 2 a stlačte tlačidlo X , Rovnakú vec je potrebné urobiť pre priečinok hry(nie hra). .
Preto musíte pridať všetky pripojené médiá, ktoré obsahujú hry, programy atď.

Prispôsobiť stiahnuté súbory z hry:

Zaregistrujte sa na xboxunity.net pomocou hesla najmenej 8 znakov. Potom choďte na Nastavenia ->Hlavné nastavenia -> JQE360.com -> zadajte svoje prihlasovacie údaje pomocou stránky xboxunity.net.
Ďalší prídetí v Nastavenia -> Hnastavenie fotoaparátuobsah -> Stiahnite si obaly -> daj si dolu Povoliť sťahovanie obálok.

Kde sťahovať hry

1. V balení hryktoré môžu byť na vnútornej strane HDD1 konzola alebo externá usb riadiť.
V tomto priečinku môžete nechať rozbalené obrázky a hry ISO vo formáte GOD.

2. Do priečinka HDD1: Content 000000000000000000 kde môžete vyhodiť hry iba vo formáte GOD.

Hry vo formáte GOD majú nasledovnú podobu: priečinok s názvom ID hry (alfanumerický názov s 8 znakmi), ktorý je pre každú hru jedinečný, a v ňom priečinok 00007000 alebo 00004000(kde je samotná hra) (pre arkády - 000D0000) a prípadne priečinok 00000002(kde je obsah inštalácie a DLC).

Hry s viacerými diskami sa sťahujú takto: inštalačné disky sa skopírujú do HDD1: Content 000000000000000000a herný disk do priečinka Games.

Po stiahnutí hier v FSD choď na Nastavenia -> Nastavenia obsahu -> Skenovať -> a stlačte tlačidlo skenovať, V predvolenom nastavení sa automatické skenovanie obsahu uskutočňuje po každom spustení XBOX 360 (FSD).
Potom sa stiahnuté hry zobrazia v Knižnica -> Hry XBOX 360.

Ako nainštalovať aktualizáciu názvu (TU)

1. Prostredníctvom FSD (ak ste nakonfigurovali internet na konzole XBOX 360).

Zastavte sa Knižnica -> Hry XBOX 360, zvýraznite požadovanú hru a stlačte Y potom vyberte TU Managerpotom znova stlačte Y a potom počkajte, kým FSD stiahne všetko aby bol aktívny.

2. Manuálne, stiahnite požadované TU z adresy xboxunity.net.

ID titulu a mediálne ID hry nájdete stlačením centrálneho tlačidla XBOX na gamepadu v spustenej hre, kde sa v pravom dolnom rohu zobrazia potrebné informácie.

na stiahnutie TU iba najnovšie, pretože už obsahuje všetky predchádzajúce verzie!

TU Existujú dva typy: TU_ (hneď na začiatku dve veľké písmená a dolná medzera) a tu (hneď na začiatku dve malé písmená bez medzier).

kopírovať do Hdd1: Content 0000000000000000 Game_ID_ID 000B0000

TU_ skopírujte do Hdd1: cache

Ako nahrať hry cez FTP

Po spustení FSD alebo XM360, konzola funguje ako FTP server, ktorý vám umožňuje pripojiť sa napríklad cez takmer ľubovoľného FTP klienta FileZilla, na nahrávanie, sťahovanie a odstraňovanie hier a iného obsahu.

Windows Vista / 7

Nastavenie počítača. Pripojenie prostredníctvom smerovača.

lis Štart -> Ovládací panel -> Centrum sietí a zdieľania -> Zmena nastavení adaptéra, potom dvojitým kliknutím otvorte ľavú myš LAN pripojenie, potom kliknite na tlačidlo OK Informácie. Pamätajte, že tretia časť (sekcie sú oddelené bodkami) adresy IPv4 (môže byť 1 alebo 0).

Nastavenie počítača. Pripojte sa priamo pomocou sieťovej karty.

lis Štart -> Ovládací panel -> Centrum sietí a zdieľania -> Zmena nastavení adaptérapotom kliknite ľavým tlačidlom myši Internetový protokol, verzia 4potom kliknite na vlastnosti, Nastavte IP adresu a masku podsiete ako na obrázku nižšie.

Konfigurácia nastavení siete XBOX 360.

Vypadni FreeStyle Dash na vašom rodnom paneli. Pripojte sieťový kábel ku konzole a zvoľte Nastavenia -> Systém -> Nastavenia siete -> Káblová sieť -> Konfigurovať sieť, potom vyberte časť zoznamu, kde sa nachádza Nastavenia IPpotom vyberte príručka a tam napíšte IP adresu 192.168.1.99. Ak sa pripájate cez smerovač, potom by tretia časť adresy IP mala obsahovať 1 alebo 0 (pozri nastavenie pripojenia prostredníctvom smerovača). lis OK uložte zmenené parametre.

Pred pokusom o pripojenie cez FTP sa uistite, že je spustený FreeStyle Dash.

Na pripojenie odporúčame použiť klienta FileZilla stiahnuť -

Pre Mac OS, Najlepšie Yummy FTP stiahnuť -

Hostiteľ: IP adresa XBOX 360
Používateľské meno a heslo: xbox

Ako sťahovať hry z USB disku cez FSD Explorer

Vložte disk USB s nahranou hrou do voľného portu XBOX 360 USB Programy -> Prieskumník, Na ľavej strane okna vojdi do priečinka hrya vpravo vyberte priečinok s hrou, ktorú chcete stiahnuť, a potom podržte LB na gamepad a potom bez uvoľnenia LB lis .

Počkajte na dokončenie kópie a kliknite na tlačidlo zatvorte okno.

Takto môžete kopírovať nielen rozbalené obrázky, ale aj hry vo formáte GODktoré sú umiestnené v priečinku Obsah 000000000000000000

Priečinok sa vymaže rovnakým spôsobom: v ľavej časti okna sa vymaže odstránený objekt, potom sa zovrie LBpotom drží LB lis B , zobrazí sa varovanie,

vyberte krížik áno a kliknite na tlačidlo OK , čím sa potvrdí vymazanie. To isté sa robí pre pravú stranu okna, používa sa RB.

Ako kopírovať herný disk na HDD

Pomocou tejto metódy môžete skopírovať všetky licenčné disky. Ak je jednotka flashovaná na 2.0 / 3.0, potom nie je licencovaná ani na firmvér LT Plus 1.9, LT Plus 2.0 a LT Plus 3.0, ale je správne zaznamenaná na 100%.

1. Prostredníctvom štandardnej palubnej dosky. Hra bude v GOD Formát.

Vložte herný disk do jednotky DVD a ukončite program FreeStyle Dash na vašom rodnom paneli. Umiestnite kurzor myši na obraz disku a podržte X kým sa neobjaví položka prehľadu možností,

potom vyberte kríž zriadiť a kliknite na tlačidlo OK na spustenie inštalácie disku na internú konzolu HDD.

Počkajte na dokončenie inštalácie po dobu 20 - 40 minút.

2. Prostredníctvom extraktora DVD FSD.

Vložte herný disk do jednotky DVD a prejdite na Programy -> Rozbaľte DVD, V zobrazenom okne zadajte cestu k priečinku hry, Názov priečinka hry sa priradí automaticky. lis štart začať extrakciu.

Počkajte na vybalenie na 20-40 minút.

Skonvertujte obraz ISO do formátu GOD

Konverzia do formátu GOD je najlepšie vykonaná programom Iso2God.
Nezáleží na tom, pre aký firmvér a vlny je konvertibilný obraz vytvorený, nemá to vplyv na ďalšiu prácu vo freeBoot.

Spustenie programu Iso2God postupujte podľa pokynov nižšie:

1. Kliknite na Pridať ISO


2. In Umiestnenie obrázka Vyberte konvertibilný obrázok.

3. V Miesto výstupu vyberte priečinok, do ktorého sa bude herný priečinok ukladať vo formáte GOD, Samotný priečinok hry bude mať názov vo forme ID názvu hry (alfanumerické meno s 8 znakmi) - ID titulu.

4. In režim vybrať Plný (ISO prestavaný).

5. Vyberte tlapku pomocou Uložte obnovený ISO obraz.

6. In Dočasné miesto pre prestavbu ISO špecifikujte otca s ISO konvertibilným obrazom.

7. Kliknite na Pridať ISO Pridanie obrázka do zoznamu úloh.

Takto môžete na konverziu pridať niekoľko obrázkov.

8. Po pridaní obrázkov do úlohy spustite konverziu kliknutím na Convert.

Rozbalenie obrázka ISO

Pretože súborový systém XBOX 360 je podobný ako FAT32, nemôže obsahovať súbor väčší ako 4 GB, a preto obrázky ISO s hmotnosťou 8 GB musia byť rozbalené, aby ste ich mohli ďalej stiahnuť.

Pred stiahnutím hry na externý disk USB alebo interný pevný disk XBOX 360 musíte extrahovať obsah z obrazu ISO. Na to potrebujete program Prehliadač obrázkov Xbox.

Pozor na Windows 7! Ak je pri štarte Prehliadač obrázkov Xbox Objaví sa chyba MSCOMCTL.OCX a potom spustite Instal MSCOMCTL.OCX Win 7 x86 - pre 32-bitový operačný systém Instal MSCOMCTL.OCX Win 7 x64 - pre 64-bit. Môžete zistiť, aký typ systému máte Štart -> Ovládací panel -> Systém.
V ľavom hornom rohu programu kliknite na ikonu File -> Open Image File, potom v zobrazenom okne otvorte obraz ISO hry.
1. V ľavej časti okna kliknite pravým tlačidlom myši na názov obrazu ISO.
2. Kliknite na výťažok.
3. V zobrazenom okne vyberte priečinok hry na jednotke USB. Ak sa hra stiahne na interný pevný disk XBOX 360, môžete si vybrať ľubovoľné miesto v počítači, kam sa môže rozbalená hra zmestiť.
4. Kliknite na Vytvorte priečinok.
5. Napíšte názov priečinka, v ktorom bude obrázok rozbalený, iba v angličtine.
6. Kliknite na OK, Počkať.

Pin
Send
Share
Send
Send