Užitočné tipy

Pouličné korčule

Pin
Send
Share
Send
Send


Varil hilfip - toto je trik na skateboarde, keď doska otáča pätu kvôli napínaniu päty (švihnutia) prednej nohy niekde smerom k čapom (každý musí nájsť rovnaký pravý uhol a smer empiricky) a doska sa otáča o 180 stupňov pre fs-180 počet zadných končatín v prednom bočnom šve. Telo sa nikde neotáča a zostáva v rovine. Ukázalo sa, že ide o kombináciu rotácií z hilflipu a fs-shovit, ale všetko vyzerá úplne neuveriteľne.

Ak sa chcete naučiť varial-hilflip, musíte byť schopní urobiť nasledovné veci:

Pohyb tela na vykonanie variácie päty sa na prvý pohľad môže zdať čudný alebo nepríjemný. Ale časom si na to zvyknete a všetko bude v poriadku.

Nastavenie nôh pre tento trik je rovnaké ako pre pätu, možno iba prednú nohu možno posunúť bližšie k stredu dosky a ponožkovú súpravu (zavesiť) ešte viac. V päte prednej nohy je potrebné vytvoriť určitý tlak, predpätie, aby rotácia bola dostatočne rýchla a ostrá, aby zachytila ​​túto vec vo vzduchu.

Najskôr sa v zásade naučíme točiť dosku na variantu-heal. Nevyžaduje si to osobitný psychicko-fyzický stres a prekonanie strachu (vrátane pristátia na primo), pretože jedna noha (chrbát) sa bude neustále zaisťovať a dotýkať sa zeme v pravý čas. V tomto počiatočnom štádiu sa snažíme krútiť tak, aby sa rotácia podobala plnohodnotnému variantu s hilflipom a predná noha by chytila ​​dosku vo vzduchu a spustila ju na zem. Keď sa taká premenlivá hilflip-no-Compl začne relatívne stabilne, povedzme 7 z 10-krát, potom je čas prejsť na ďalší krok: prestaňte sa dotýkať asfaltu zadnou nohou a skúste pristáť obidvoma nohami na skrutkách.

Ruky by sa nemali mávať do strán ani dopredu, ale dozadu. Je obzvlášť žiaduce zamiesť zadné rameno dozadu, čím sa vytvorí vyrovnávací pohyb pre zadnú nohu, ktorá sa hodí dopredu na fs-shovit.

Manny santiago:

Variant Hillflip - toto je predchodca a mladší brat laserové preklopenie, v ktorej doska robí rovnaký pohyb, ale nie o 180, ale o 360 stupňov, rovnako ako pri notách s tromi rublmi. Preto je vhodné vážne sa zapojiť do paralelného tréningu laserového prevrátenia, aby sa vaše opätky zdvihovali jednoduchšie a prirodzenejšie.

SK8VEGAN vyvracia všetko, čo bolo spomenuté, ďalším skate-mega-hackom, tvrdiac, že ​​sa nemusíte ani snažiť robiť fs-shovit-pohyb so zadnou nohou a celý pohyb (pravý tlak) je sústredený na 98% v prednej nohe. Alebo možno aj 100%. Zadná noha tak funguje iba na kliknutie, takmer ako ollie. Je ťažké uveriť, ale je to:

V prednej nohe je skrytá všetka sila vysokokvalitného variantu hilflip. Sami ste počuli a videli všetko. Teraz každý vie toto tajomstvo. O tej istej veci o dôležitosti správneho „tohto“ pohybu prednej nohy (v skutočnosti päty) v tomto triku hovorí Rad rat:

Pin
Send
Share
Send
Send