Užitočné tipy

Valentínske karty

Pin
Send
Share
Send
Send


Deň svätého Valentína je hneď za rohom, čo znamená, že je čas začať príjemné prípravy práve teraz. Napríklad z vlastných rúk vytvorte jasnú trojrozmernú a veľmi ľahko vyrobiteľnú valentínsku kartu.

Vytvorenie takejto karty na deň svätého Valentína je také jednoduché, že sa s ňou dokáže vyrovnať aj dieťa.

Takže, ak ste pripravení vytvoriť, začnime!

Ak chcete vyrobiť blahoželanie na Valentína vlastnými rukami, budete potrebovať tieto materiály: list z obojstrannej farebnej lepenky, obojstranný farebný papier, nožnice, ceruzku a lepidlo.

Preložte kúsok lepenky na polovicu. Na strane, kde je záhyb, urobte dva výrezy tak, aby ste dostali prúžok. Tento prúžok vložíte na kartu.

Teraz vystrihnite dve srdcia z listu farebného papiera červenej farby a prilepte ich na tento pásik.

Z listu farebného papiera zelenej farby vystrihnite dva kúsky papiera a prilepte ich o niečo nižšie.

Týmto jednoduchým spôsobom ste získali objemný papierový kvet v tvare srdca.

Teraz zostáva len podpísať kartu a nezabudnite vyznať svoju lásku!

Pohľadnice na Valentína: najlepší darček je vyrobený s láskou.

Aj tí, ktorí nahlas hovoria o márnosti tohto sviatku, ktorí si želajú získať romantický darček alebo potešiť milého s láskavým prekvapením, neustále hľadajú kartu 14. februára.

Inšpiruje najpraktickejšie a inšpiruje hlúposť tých najpokojnejších, zabúda na váš vek a pamätá si na krásne. Samozrejme, hovoríme o Valentína. Ale ani najdrahší darček nenahradí znamenie pozornosti, ktoré sa vytvára vlastnými rukami - valentinku.

Všetko sa robí vlastnými rukami, vyrobené s láskou

Mnohí sa boja akéhokoľvek vyšívania, pretože veria, že „nebudú úspešní“. Na vytvorenie pohľadnice do 14. februára však nie sú potrebné žiadne špeciálne zručnosti ani špeciálne materiály - ak to vyzerá naivne, trochu detinsky, ocení sa to ešte vďačnejšie. A ak vezmete do úvahy, že pocity osoby, ktorá ju vyrobila, budú nevyhnutne obsiahnuté v takejto domácej karte, jej hodnota bude vyššia ako akékoľvek drahé šperky. Čo je potrebné pre taký úžasný darček?

Nezvyčajné pohľadnice na Valentína: zázrak tlačidiel

Na vytvorenie kreatívnej a dojemnej pohľadnice môžete úspešne použiť ... bežné tlačidlá. Spravidla sa často používajú nielen na určený účel, ale tiež na vytváranie neobvyklých vecí. Takéto karty zo 14. februára, zdobené aplikáciou vyrobenou z gombíkov rozložených v tvare srdca, vyzerajú roztomilo a priamo, a tiež veľmi útulne.

Príjemná aplikácia na gombíky môže byť jasná (napríklad tradične červená) alebo viacfarebná - podľa vášho želania. Akákoľvek pohľadnica zo 14. februára je príležitosťou ukázať fantáziu a urobiť nielen ruky, ale aj srdce pri výrobe.

Skvelá možnosť je vziať gombíky niekoľkých farieb a držať ich týmto spôsobom: ťah je jedna farba, vo vnútri je rad ďalších, potom tretí a tak ďalej až do stredu.

Nie je však potrebné si robiť srdce. Gombíkový gombík je tiež veľmi krásny a kreatívny. Kufr môže byť vyrobený z lana, kusu viniča alebo len ťahať. Vaša pohľadnica zo 14. februára bude s najväčšou pravdepodobnosťou prijatá s nadšením.

Gombík v tvare gombíka nevyzerá o nič menej krásne. Ak chcete pre neho urobiť kvetinu, musíte si zobrať malé gombíky, drôty a lístky z lepenky. S drôtom pretiahnutým cez obe diery gombíka sú okvetné lístky pripevnené k takejto „spodnej časti“ a samotný drôt tvorí stonku. Niekoľko z týchto kvetín - a kytica je pripravená. Urobili sme to sami a je to krásne!

Pohľadnice zo 14. februára - čistá žiara pocitov

Mnoho začiatočníckych ihličiek sa „bojí“ korálikov - je to malé, krehké a práca s nimi je dosť náročná. Zároveň sú však výrobky, ktoré sa z nej vyrábajú, úžasné. S ním môžete nielen tkať a vyšívať, ale aj vlastnými rukami si vytvárať krásne a nezvyčajné pohľadnice na 14. februára.

Jednou z možností je prilepenie srdca na lepenku, ktoré svieti okrajmi korálikov. Môže byť ľahko vyrobený zo strunových korálikov rovnakej farby. Potom sa z takého guľôčkového drôtu ohne srdce, ktoré je prilepené k karte. Toto srdce a krásny úprimný nápis v jeho strede urobia z karty jedinečnú kartu.

Pohľadnice na Valentína s perličkovým práškom tiež vyzerajú skvele. Je to viac ako jednoduché: stačí použiť kresbu od jednoduchého srdca až po zložitejšie tvary na lepenkovej blanke) a potom rozmiestniť miesta potrebné na upevnenie guličiek lepidlom. Potom, čo sú posypané materiálom zvolenej farby a sú pevne zlepené, zbytočné zvyšky sa opatrne prepláchnu mäkkou kefou a priestory sa opäť úhľadne vykopú lepidlom a naplnia sa guľôčkami zodpovedajúceho odtieňa.

Kreatívne karty na Valentína: tu je moje srdce, dobre si ich strážte

Ak máte nejaké zručnosti s tmelom, ktoré si môžete kúpiť v obchodoch s výšivkou, potom je to vynikajúci materiál pre slávnostné srdce, ktorý môžete použiť na vytváranie pohľadníc na deň svätého Valentína.
Takýto tmel je podobný plastelíne, takže jej poskytnutie vhodného tvaru nie je ťažké, a potom je možné hotový výrobok ozdobiť podľa vašich predstáv - gombíkmi, korálkami, dokonca aj kamienkami. Na to, aby bolo srdce pevné, musí byť pečené v rúre - postačia tri minúty.

Ale aby to bolo hodné pohľadníc z Valentína, je to úloha, ktorá si vyžaduje trochu viac času. Aby to žiarilo, je potrebné ho vyleštiť jemnou šmirgľovou handrou, dôkladne trieť džínsy a prikryť lakom (na nechty alebo nábytok). Pripravené srdce sa nebude hanbiť pripájať sa na kartu jemnými slovami lásky.

Dojemné šťastie: nezvyčajné pohľadnice na 14. februára, urob si sám

Korálky, gombíky, tmel - materiály sú krásne a zaujímavé, ale pre niektorých sa zdá trochu chladno. Toto vyhlásenie nespochybníme, jednoducho navrhneme alternatívu.

Pohľadnice na Valentína by samozrejme mali byť roztomilé, takže vrecko s cukrovinkami, pleteným srdcom alebo aplikáciou vyrobenou z látky nielenže ozdobí kartu, ale tiež ju spríjemní.

Ďalšou kreatívnou a krásnou verziou šperkov, ktoré sa dajú vyrobiť na Valentína, je lotosový kvet. Vyrába sa zo stuhy na balenie kvetov. Ak chcete vytvoriť modul pre takúto kvetinu, musíte vziať štyri prúžky pásky trinásť centimetrov dlhé a ohýbať ich tak, aby tretia časť dĺžky bola na vrchu. Na konci ťahajú z takýchto modulov a zbierajú lotosový kvet, ktorý je potom pripevnený k lepenkovému srdcu. Je nepravdepodobné, že niekde bude možné nájsť podobné pohľadnice 14. februára.

Ako urobiť lotosový kvet do-it-yourself


Taký kvet môže ozdobiť akúkoľvek kartu na Valentína.

Kartón a textil - rozpoznávanie bez slov (krok za krokom)

Ak použijete textilné komponenty, ukáže sa jemná a romantická pohľadnica. Na takúto kartu budete potrebovať papier (biely a červený), bielu čipku, červenú saténovú stuhu a červené nite, obojstrannú pásku a lepidlo. Z papiera by sa mali vyrezať tri srdcia rovnakého tvaru, ale rôznych veľkostí: najväčšie a najmenšie - červené a stredné - biele. Musíte to urobiť dvakrát. Pre pohľadnice zo 14. februára, ktoré hovoria o pocitoch, je srdce ideálnou voľbou.

Teraz je potrebné ich v zostupnom poradí prilepiť na bielu lepenkovú základňu, aby bolo miesto pre ďalšie trojité srdce. Potom je potrebné „spojiť“ s červenou saténovou stuhou a 14. februára by mal byť spodok karty ozdobený čipkou a stuhou navrchu, ktorá ich zaistí páskou. Kompozíciu doplní prameň bičíkov, ktoré sú pripevnené tak, aby vyzerali ako vlákna z balónov.

Takéto karty na Valentína môžu rozprávať o vašich pocitoch, aj keď nič nepíšete. Takéto uznanie je niekedy drahšie ako tisíc slov.

Na obrázku - láska

Fotografie z pohľadníc? V deň svätého Valentína nie sú také zázraky možné. Ak chcete dať blízkemu skutočný zázrak, musíte si do 14. februára vytvoriť vlastné pohľadnice - napríklad z stromov z novín si vyrobiť strom a nalepiť naň listy v tvare srdca.

Ďalším skvelým nápadom je vystrihnúť dlaň z krytu časopisu, nalepiť ju na lepenkovú základňu a ozdobiť ju jemnými srdiečkami, ktoré sú rezané z rovnakého materiálu ako dlaň, ale iba vo svetlých farbách.

Pre potešenie milovaného nie je potrebné míňať veľa peňazí. Lepšie si urobte čas na to, aby ste pohľadnice do 14. februára pripravili ručne - a to určite zhodnotí, pre koho sú vaše produkty, slová na ňom napísané a srdce bijúce v jeho prítomnosti chvejúcim sa srdcom.

Ostatné Valentínske karty

Nevyžadujú si finančné náklady, ale zároveň veľmi efektívny spôsob, ako zablahoželať vášmu spolužiakovi - kartu zo súboru „I“.

Nenechajte sa príliš leniví na krásne zdobenie sladkostí pre dovolenku:

Ak použijete kvaš a šablónu, získate veľmi krásne karty.

V týchto prípadoch sa na maľovanie používa špongia.

Podrobná inštrukcia: blahoželanie pre domácich majstrov s objemnými srdiečkami

Pomocou tvarovaného dierovača získame srdcia z pripraveného papiera na scrapbooking. Rozložili sme ich na základe (2 srdcia pre každú pozíciu).

Ďalej zošívajte srdcia k základni, potom sme odrezali zostávajúce vlákna.

Zostáva iba ohýbať horné srdce a karta na Valentína je pripravená! Vlastnými rukami sme vytvorili taký malý zázrak.

Pohľadnica s konfetami na Valentína (foto návod)

Vystrihnite okienko v tvare srdca na prednej strane karty.

Konfety pripravíme pomocou dierovačky (urobí to každý papier alebo noviny). Z priehľadného polyetylénu sme odrezali dva rovnaké obdĺžniky.

Teraz vyrobíme konfekčné vrece z pripravených polyetylénových obdĺžnikov, doplníme konfety a zafixujeme vrece oproti oknu.

Vrece upevnímeme lepiacou páskou a skryjeme iným hárkom papiera.

Zostáva iba písať slová pre milovaného, ​​dať do obálky pohľadnicu a adresátovi ju odovzdať na Valentína!

Pin
Send
Share
Send
Send