Užitočné tipy

Ako sa stať jeho priateľom?

Pin
Send
Share
Send
Send


Nerob nič, čas urobí všetko. 4 mesiace sú príliš krátke. Ružové okuliare sivoza pár mesiacov. Od roku však ich môžete samostatne maľovať v ružovej farbe.

A potom to bude bolestne útočné, opäť bolestivé a útočné. Priateľky si utierajú ústa, psychológovia nadávajú a hrozivo sa na vás pozerajú. A taká prázdnota v duši. z osamelosti je prevrátená strana silnej náklonnosti!

Lyuba, ale ešte nie je to čoskoro, ale zatiaľ - N A S L A J D A Y S Y!

Dobrá odpoveď 4 Zlá odpoveď 2

Eliseeva Galina Mikhailovna

Teraz ste v láske a nemôžete volať svoje pocity láskou, pretože láska nechce mať vlastníctvo, chce to najlepšie pre človeka.

A vo vašej situácii by bolo užitočné venovať pozornosť niektorým existujúcim skutočnostiam: muž si vzal ženu. Pravdepodobne urobil tento krok vo svojej správnej mysli a solídnej pamäti, nemyslím si, že sa voči nemu dopustili násilného činu, takže po 4 mesiacoch povedal: „nemiluje svoju manželku.“ S najväčšou pravdepodobnosťou ide o manipuláciu, ale je pre vás výhodné počuť len to, že ste zamilovaní. A nie je to pre nič za nič, čo sa necítite v pohode, pretože ste padli na háčik: buď je to vaše sebaklam, alebo cítite lož z jeho strany. Radím vám, aby ste sa v tejto chvíli obrátili na psychológa, kým nezlomíte palivové drevo a budete ľutovať. Možno, že sa tým budete zaoberať, bude pre vás ľahšie nadviazať priateľstvo s týmto mužom, či sa z neho stane láska - čas ukáže. Veľa šťastia. Galina.

Dobrá odpoveď 2 Zlá odpoveď 0

Kuroedova Ludmila Micheslavna

Psychológ Almaty bol online: 9. júna

Odpovede na mieste: 4347 Tréningové školenia: 5 Publikácie: 33

Ahoj láska! Ak chcete adekvátne porozumieť situácii a dotiahnuť všetky „a“, potom mu povedzte všetko, čo to je, čo cítite a čo od neho chcete, potom uvidíte jeho pravý postoj k vám! To znamená, že sa bude vyhnúť, vysvetlí, povie, že práve teraz, atď. atď., alebo ak naozaj nemiluje svoju manželku a považuje svadbu za svoju chybu, je pripravený sa rozviesť, aby s vami nadviazal vážny vzťah! Spôsob, akým som čítal váš list, sa zdá, že mu vyhovuje všetko v jeho rodinnom živote a nemiluje lásku mladého a krásneho dievčaťa. Ak na to chcete minúť svoju energiu a mládež, je to vaša voľba! Všetko najlepšie pre vás. S pozdravom, Lyudmila K.

Dobrá odpoveď 3 Zlá odpoveď 1

Ovsyanik Lyudmila Mikhailovna

Takže ovláda tvoju loptu LÁSKA

Láska môže byť krátkodobá, jasná, výbušná, premenlivá. zamilovaný a milovať - to sú rôzne veci.

Láska prichádza postupne, láska prichádza rýchlo.

Láska rastie a rast si vyžaduje čas. Zdá sa, že zamilovanie zvyčajne padá na niečí hlavu.

Schopnosť milovať zvyšuje spolu s rastom osobnosti.

zamilovaný spojené so živočíšnou povahou človeka, milovať - so splatnosťou.

Za účelom zamilovať sa: stačí nechať všetko náhodou a dať si voľnú ruku.

Schopný zamilovať sa obraz inej osoby sa stáva posadnutosťou a bez nej sa zdá, že život nemá zmysel.

pre zamilovať sa sex je v roku 2007 kritický milovať nie je rozhodujúci.

milovať partner je vždy prítomný, vzťahy s ním pokračujú stále, pretože sme s ním vybudovali alebo budujeme život.

zamilovaný vytvára ilúziu rastu, v skutočnosti iba zastavenie, dočasné zastavenie neurózy.

milovať podľa definície je to osobný rast.

Premýšľajte o tom.

Dobrá odpoveď 3 Zlá odpoveď 0

Bondareva Svetlana Pavlovna

Naozaj si myslíte, že nemiluje svoju manželku? Viete, toto je výlov každého druhého ženatého muža, ktorý má milenca. Ako viete, že jeho žena manipuluje s ním, že je emotívna? Myslím len na jeho slová. Ale neverte toľko slovami, pozrite sa na fakty. Napriek všetkým týmto vlastnostiam svojej manželky sa oženil. (Nie je slepý, videl ich všetky pred svadbou). A teraz vidí všetky tieto vlastnosti. Aj tak to však ostáva so svojou manželkou. A ste v milenkách. A či sa toto zarovnanie zmení - neviem. Zamyslite sa nad tým, či tam investujete svoj čas a energiu.

Dobrá odpoveď 6 Zlá odpoveď 0

Kanaeva Anna

Vyzeráš ako králik hypnotizovaný hadom. Sladko zašepká, ale nakoniec ju zje!

Hlboko ste zavreli oči a nepriznávate svojmu vzťahu trochu rozumu. Chlap Toli je taký čarodejnícky čarodejník, ak vám niečo uteká a hlavou sa ponáhľate do bazéna. Vytvoril ideálny idol a "rozpustil sa v ňom". Zobuď sa! Ak je to láska, prítomnosť vášho rozumného odôvodnenia ju iba posilní.

S pozdravom, Anna

Dobrá odpoveď 6 Zlá odpoveď 0

Galochkina Elena Borisovna

Nemyslím si, že sebaklam vám pomôže dosiahnuť vaše ciele a stať sa skutočne šťastným. Spoliehanie sa na realitu je stále lepšie ako fantázia. Navrhujem preto, aby ste do svojho obrazu situácie zahrnuli skutočnosť, že stále žije so svojou manželkou (hoci sa mu nepáči to, čo hovorí), a zo svojich fantázií vylučuje, že sa on a jeho manželka nemôžu otvoriť a že sa zdá byť iba cynik. , ale v skutočnosti jemný a zraniteľný. Sú to fantázie, správa sa, ako to chápem, rovnako ako cynik. Preto sa nemusíte ponáhľať, aby ste si vybudovali svoj život a aby ste sa nestavali na takom krehkom základe (myslím tým svoje fantázie), existuje veľké riziko sklamania a straty času. Moje odporúčanie spoliehať sa viac na realitu, samozrejme, môžete odmietnuť, netvrdím, že som konečnou pravdou, ale napriek tomu mi môj veľký život a profesionálne skúsenosti dávajú právo vám to neustále odporučiť. Všetko najlepšie, Elena.

Staňte sa priateľom svojho milovaného chlapa

Mnoho dievčat trpí neuspokojenou láskou. Milovaný chlap nevenuje pozornosť tomu, čo má robiť? Ak chcete, môžete sa stať jeho priateľom. Možno vás včas bude milovať, ale musíte byť pripravení na to, že sa to nemusí stať. Ako sa stať jeho priateľom?

 • Najprv si musíte jasne pochopiť rozdiel medzi priateľstvom a láskou. Ak ste v láske a snažíte sa spoznať priateľov a nechápete rozdiel, potom sa podvedome pokúsite preniesť vzťahy na intímnejšiu úroveň. To môže zničiť situáciu. Napriek jeho nežným pocitom musíte stále budovať priateľstvá.
 • Priateľ nie je to isté ako priateľka. Na konverzáciu s ním nie je potrebné diskutovať o nových šatách, nákupoch, vzťahoch známych a iných čisto „ženských“ témach. Porozprávajte sa s ním o tom, čo je pre neho zaujímavé, ale aj vy. Máte však výhodu oproti svojim priateľom - ste dievča, a preto v ťažkých chvíľach môžete prejaviť nehu, súcit, ľutovať, upokojiť. Vaša jemnosť vás priblíži. Je však dôležité ísť príliš ďaleko.
 • Dievčatá v mužských spoločnostiach sa často začínajú správať ako chlapci: veľa fajčia, pijú alkohol, smejú sa vulgárnym vtipom, obliekajú sa ako muži atď. Stále ste dievča, a preto nestratíte sebaúctu. Nezabudnite na to medzi mužmi. Nemali by ste byť príliš otvorení, vzdať sa zlých návykov, pretože je módne nechať sa ponížiť a smiať sa.
 • Niektoré dievčatá, ktoré sa snažia spriateliť so svojimi milovanými chlapmi, sa doslova zhodujú na všetkom. Obzvlášť nehanební chlapi to nemilosrdne používajú, niektorí z nich môžu presvedčiť svoje priateľky, aby mali sexuálne vzťahy jednoducho preto, že v súčasnosti nie je v okolí žiadne milované dievča. Ak sa postavíte ako priateľ, nenechajte sa používať a prekračujte líniu, inak sa pre neho stanete veľmi pohodlnou náhradou za svoju priateľku, ale nič viac. Nebude vás rešpektovať a bez rešpektu je skutočná láska nemožná. Ak sa váš vzťah vyvinul v milostný vzťah, dosiahli ste svoj cieľ a môžete mu dovoliť viac. Ak ste pre neho priateľom alebo známym, príliš veľa to nedovoľte.
 • Ako sa stať jeho priateľom? Ďalší dôležitý bod - nebuďte na neho žiarliví na iné dievčatá. Priatelia to nerobia a bude to vyzerať hlúpo a zreteľne, že s ním súvisíte viac ako len s priateľom. To, čo to môže viesť, nie je známe, ale je lepšie nedovoliť, aby situácia prešla sama.

Spoznajte priateľov s napr

Niekedy sa stáva, že milostné vzťahy ľudí sa sčítavajú, ale chcete zostať priateľmi. Ako sa stať jeho priateľom po tom, čo sa stalo? Ako sa správať s ním, aby neurazil a nestratil, ale zároveň jemne zredukoval vzťah na „nie“?

 • Po prvé, vy aj on sa musíte po skončení vzťahu „ochladiť“. Ihneď po rozlúčení sa povarí búrka emócií a navyše nemôžete s istotou vedieť, ako sa cíti.
 • Keď vášne ustúpia a vy sa upokojíte, môžete nenápadne začať priateľský, ľahký rozhovor, zistiť, ako sa darí, a ponúknuť komunikáciu. Ak s tým súhlasí, potom si pomaly môžete budovať priateľstvá. Ak nie, potom osoba ešte nie je pripravená alebo sa s vami vôbec nechce spriateliť. V takom prípade netrvajte.
 • Ak vzťah pokračoval hladko, rozprávajte sa ako priatelia. V minulosti nemusíte rozširovať svoje rany, pamätať na urážky a problémy, ale vo svojich milostných vzťahoch nemusíte hovoriť príliš často. Osoba si môže myslieť, že to konkrétne vyslovujete, pretože ju chcete vrátiť, a nie je známe, ako sa to ukáže.
 • Prvý z nich, najmä pri absencii nového vzťahu, sa často spája so vzájomnou intimitou. Existuje nebezpečenstvo, že sa znova stanete v starom milostnom vzťahu, takže ak to nechcete, musíte vylúčiť sex a nedovoliť, aby vás k tomu váš partner naklonil.
 • Keď sa objaví, nebuďte žiarliví na svoju prvú priateľku. To, čo ste už prešli, teraz má každý svoj vlastný život a musíte tomu rozumieť. Želám im šťastie a skúste sa s ňou spriateliť.
 • Vzťahy s prvými sa vo všeobecnosti nebudú líšiť od vzťahov s obvyklým priateľom. Podporujte sa navzájom, pomáhajte, zdieľajte, navzájom sa dobre poznáte!

Priateľstvo s láskou k priateľke

Je takáto situácia: milý mladý muž je do vás zamilovaný, máte radi jeho pozornosť, ale tieto vzťahy nechcete rozvíjať ako milostné záležitosti. Čo robiť Všetko môžete nechať na priateľskej úrovni s prímesou ľahkého flirtovania. Ako sa stať jeho priateľom?

 • Buďte s ním mäkký vo vzťahu. Úsmev, užite si každé stretnutie, zaujímajte sa o jeho život. Buď otvorený a priateľský, vzdaj mu komplimenty.
 • Zároveň by mal cítiť hranicu, za ktorou nie je možné ísť. Malo by sa zabrániť úzkemu osobnému kontaktu. Predpokladajme, že ak máte tradíciu objímania na stretnutí, tak prečo ju neopustiť? Ale objatie by malo byť priateľské, inak si bude myslieť, že mu nie ste ľahostajní. Napríklad, ak sa pokúsi jemne držať ruku alebo položiť ruku na rameno, keď sedíte vedľa neho, skontroluje, ako sa o ňom cítite. Ak mu to dovolíte, potom ho vnímate viac ako len priateľa, ak to nedovolíte, jasne vám bude jasné, že ste iba priatelia. Musíte zachytiť také okamihy a jemne, ale pevne ukázať svoju pozíciu. Inak ho romantické emócie môžu premôcť, začne snívať a dúfať v vzťah, a potom ho môžete kruto sklamať. Ako byť Jemne, vždy s láskavým úsmevom, sa od neho vzdialite, keď sa snaží dostať k vám príliš blízko. Ak sa začne pýtať, prečo to robíte, znova mu jemne vysvetlite, že by ste to nemali robiť, pretože ste priatelia (nie ste pripravení atď.). Ak chcete, aby o vás nestratil záujem, môžete niekedy flirtovať, flirtovať, „strieľať z očí“.
 • Ak chcete byť chlapcom viac ako len priateľom, musíte ho dôverovať, zdieľať s vami jeho tajomstvá a pocity, požiadať o radu. Potrebujeme silné a hlboké emocionálne spojenie. Na vytvorenie takéhoto spojenia nestačí komunikovať na základe hi-how-you-bye. Úprimne sa zaujímam o chlapa, opýtajte sa ho na neštandardné otázky, radte. Diskutujte o rôznych problémoch a situáciách spoločne, premýšľajte, argumentujte, bavte sa spolu. Vďaka tomu vytvoríte vzťah, ktorý možno nazvať niečím viac než len priateľstvom, ale zároveň to nebude milostný vzťah.

Priateľstvo s nepriateľskou osobou

Je ťažké spoznať priateľov s niekým, kto je voči vám pôvodne nepriateľský z nejakého dôvodu. Stáva sa však, že je potrebné, napríklad, v určitej dôležitej veci je to zamestnanec pre prácu alebo spolupáchateľ. Ako sa stať jeho priateľom?

 • Najprv premýšľajte o tom, ako ste sa s touto osobou správali predtým. Zrazu ste mu povedali niečo nepríjemné alebo neúspešne vtipné a táto osoba sa ukázala byť veľmi citlivá? Ak skutočne niečo za niečo vyčítate, príďte a požiadajte o odpustenie. Ak nechápete, prečo sa s týmto človekom zaobchádza tak, že sa vám to páči, skúste ho priviesť na rozhovor a zistiť, čo sa deje. Iba to sa musí robiť opatrne a bez škodlivosti.
 • Ak vidíte, že človek zaobchádza týmto spôsobom nielen s vami, ale aj s mnohými ďalšími, najmä s tými, s ktorými sa len nedávno stretol, potom je tento problém sám osebe. Človek má komplexy, nie je presvedčený sám o sebe, obáva sa, a preto je aktivovaná obranná reakcia - byť opatrný vo vzťahu k ostatným, vždy pripravený na „útok“. V tomto prípade je dôležité presvedčiť osobu, že nie ste pre neho nebezpeční. Usmievajte sa na neho, robte nenápadné a vhodné komplimenty, snažte sa s ním komunikovať pozitívnym spôsobom, ukázajte, že s ním nekonkurujete a nepoškodzujete ho. Táto osoba sa bude postupne „rozmrazovať“ a bude s vami zaobchádzať dôvernejšie a priateľsky.

Vlastnosti skutočného priateľa

Bez ohľadu na to, od koho sa chcete stať priateľom, musíte vedieť, ako sa pravý priateľ správa.

 • Priateľ je spoľahlivý. Nenecháva človeka v radosti alebo smútku, snaží sa pomôcť, keď je potrebná jeho podpora, vie, ako udržať osobné tajomstvá v tajnosti. Ak priateľ sľúbi, musí ho splniť.
 • Priateľ vie, ako prijať osobu takú, aká je, si cení svoju osobnosť. Nikto z nás nie je dokonalý a nie je povinný prispôsobiť sa želaniam druhého. Kamarát to chápe veľmi dobre, takže nikdy nepovie: „Alebo sa zmeníš, budeš tak, ako chcem, alebo naše priateľstvo skončí.“ Kamarát chápe, že ten druhý nie je ako on, má svoje vlastné názory a vkus, a to nemá vplyv na jeho postoj k nemu. Ak človek niečo veľmi nemá rád, je ľahšie s ním byť priateľmi, ako sa pokúsiť o remake.
 • Ako sa stať priateľom? Priateľstvo je hlboké duchovné spojenie ľudí. Naozaj, človek nemá veľa priateľov, pretože na vybudovanie skutočného trvalého vzťahu je potrebné veľa času a úsilia. Skutočný priateľ sa nesnaží získať veľa priateľov, ich kvalita je pre neho dôležitá, o koľko iného sa môže stať.
 • Ak je to potrebné, priateľ sa uznáva vinným, ak urobil niečo zlé a ospravedlňuje sa.
 • Skutočné priateľstvo je nezaujaté, je postavené na spoločnom záujme, a nie na očakávaní, že niečo dostane od osoby, ak predstierate, že je jeho „priateľom“.
 • Priatelia si navzájom vážia. Aj keď kamarát nemá záujem o počúvanie osoby alebo s niečím nesúhlasí, nikdy ho nepreruší ani nehovorí nahlas, ale vypočuje hovorcu a potom, bez odsúdenia, vyjadrí svoj názor.
 • Priatelia sa starajú o seba, emocionálne sa podporujú.
 • Ľudia sa nerozpúšťajú v priateľstve, každý má svoj osobný priestor, takže skutočný priateľ má svoj osobný život a dáva inej osobe právo naň.
 • Ak je to potrebné, priateľ pôjde proti vôli človeka. Napríklad, keď sa človek stane závislým na drogách alebo alkohole a nechce nič zmeniť, skutočný priateľ sa toho nikdy nevzdá. Urobí všetko pre to, aby dostal priateľa z problémov.

V každom prípade, aby ste sa spriatelili s osobou, musíte byť zdvorilí, dobromyseľní, zaujímať sa o osobu a pripravení pomôcť. Ak sa správate k osobe dobre, on bude chcieť byť vašim priateľom. Toto je univerzálny tip pre tých, ktorí sa chcú spriateliť s kýmkoľvek.

Pin
Send
Share
Send
Send