Užitočné tipy

Ako prejsť z osobného profilu na Facebook na profesionálnu stránku

Pin
Send
Share
Send
Send


Na reklamu produktov a služieb na Facebooku potrebujete obchodnú stránku. Editorka a obchodná spisovateľka Olga Mokshina sa naučila, ako vytvoriť, navrhnúť a prispôsobiť stránku, zvoliť šablónu, hovoriť o značke, upraviť pozdrav a rýchle odpovede v Messengeri.

V siedmich krokoch vám poviem, ako sa zaregistrovať, nastaviť a usporiadať firemnú stránku na Facebooku.

Typy obchodných stránok Facebooku

Miestna spoločnosť alebo miesto Vhodný pre všetky organizácie, pre ktoré je dôležitá geografická poloha: obchody, kaviarne, reštaurácie, nemocnice, hotely. Ak chcete zaregistrovať stránku, musíte zadať meno, telefónne číslo a úplnú adresu: PSČ, región, mesto, ulicu a číslo domu.

Spoločnosť, organizácia alebo inštitúcia Vhodný pre veľké spoločnosti, verejné organizácie, médiá, politické strany. Ak chcete zaregistrovať stránku, stačí zadať názov spoločnosti, adresu a telefón.

Značka alebo produkt Vhodný pre každého, kto plánuje propagáciu produktov na Facebooku. Ak chcete vytvoriť stránku, musíte zadať značku alebo názov produktu.

Umelec, hudobná skupina alebo verejnosť Vhodný pre kreatívne tímy a verejnosť: blogerov, umelcov, úradníkov, novinárov. Ak sa chcete zaregistrovať, stačí zadať meno osoby alebo meno skupiny.

zábava Vhodné pre obchodníkov propagujúcich zábavné a vzdelávacie produkty: knihy, podcasty, festivaly. Ak chcete vytvoriť stránku, musíte pridať názov produktu.

Bežné podnikanie alebo komunita Vhodné pre stránky, ktoré nespadajú pod iné typy. Zvyčajne sa „bežné podnikanie alebo komunita“ používa, keď chcú spojiť ľudí s podobnými záujmami. Napríklad Facebook má klub milovníkov psov v Yorku, komunitu účtovníkov, asociácie, ktoré chcú zlepšiť prístupnosť paliatívnej starostlivosti o choré deti. Ak chcete zaregistrovať takúto stránku, jednoducho zadajte meno.

Vôbec typy stránky s výnimkou „Spoločná príčina alebo komunita“ sú kategórie, Kategória určuje, o čom je stránka. Napríklad kategórie sú k dispozícii pre miestne spoločnosti: reštaurácia, obchod s potravinami, cestovná kancelária, rodinný lekár. Pre značky a výrobky: nábytok, domáce spotrebiče, šperky, videohry a iné.

Ďalšia voľba kategórie závisí od súboru dostupných funkcií. Na všetky stránky môžete pridať krátky popis, odkaz na web, informácie o službách, hodnotenia a recenzie, e-mail a telefón.

Miestne spoločnosti, organizácie a verejnosť môžu pridať adresu, mapu, otváraciu dobu. Geotagging na mape môže označovať iba stránky spoločnosti. Ak ste pri výbere kategórie v rozpakoch, dajte to najlepšie. V budúcnosti to môžete zmeniť.

Tip 1. Uvedomte si, aký výsledok získate

V dôsledku prevodu získate:

 1. Nová stránka bez obsahu, do ktorej budú prihlásení všetci vaši priatelia.
 2. Čistý profil bez obsahu, priateľov alebo spojení.

Z Facebooku sa odstránia všetky príspevky, ktoré ste už urobili: vaše príspevky a komentáre zmiznú, značky na fotografiách sa odstránia.

Po konverzii budete mať pri používaní systému ďalšie ťažkosti. Fóra na ne tiež upozorňujú:

 • Ak chcete niečo zverejniť, budete musieť prejsť z osobného účtu na účet stránky (toto si nie vždy pamätám). Ak tak neurobíte, vaša publikácia nebude patriť do hlavného zdroja stránky, ale do zoznamu publikácií návštevníkov.

 • Väčšinu vašich príspevkov bude potrebné propagovať: Facebook znižuje viditeľnosť informácií o stránke v informačnom kanáli používateľa. Náklady na reklamu sa zvýšia.
 • Musíte ľuďom vysvetliť žiadosti o priateľstvo na váš nový profil, prečo ich nepotvrdzujete. Niektoré z nich sú urazené: v RuNet je odmietnutie pridať k priateľom na sociálnej sieti rovnaké ako odmietnutie komunikácie.

Pred prechodom na ďalšie tipy zvážte klady a zápory.

Čo nemôžete napísať do názvu stránky

 1. Slová alebo frázy, ktoré môžu byť urážlivé alebo porušovať práva niekoho iného.
 2. Veľké písmená, ak sa používajú bez ohľadu na jazykové normy. Názov nemôže byť úplne použitý veľkými písmenami, pokiaľ to nie je skratka.
 3. Symboly, extra interpunkcia, dlhé popisy, slogany.
 4. Akékoľvek variácie slov facebook.
 5. Názov by nemal byť zavádzajúci. Ak je stránka značky alebo verejnej osoby neoficiálna, uveďte to v názve. V opačnom prípade si používatelia budú myslieť, že sú na oficiálnej stránke.
 6. Slová všeobecnej povahy a spoločné zemepisné názvy. Nemôžete napríklad pomenovať stránku „Pizza“ alebo „Moskva“, ale môžete tiež „Pizza od Ivana Ivanova“ alebo „Radnica v Moskve“.

Tip 2. Prijmite všetky žiadosti o priateľstvo

Pred konverziou môjho starého profilu bol limit na pridanie medzi priateľov vyčerpaný. Počet priateľov bol asi 2700. Ostatné hodnoty boli aplikácie, ktoré som neschválil. Keď zmeníte profil, všetky boli zrušené. Stratil som polovicu publika publika. Nie kritické, ale hmatateľné: takáto strata sa obnoví dosť dlho.

Neopakujte moje chyby. Pred konverziou profilu potvrďte všetky žiadosti o priateľstvo.

Tip 3. Stiahnite si informácie z Facebooku

Aby ste nezvratne nestratili údaje, je vhodné archivovať svoje záznamy vopred. Na fórach píšu, že Facebook umožňuje nahrať tieto informácie do profilu, ale túto príležitosť som nenašiel v rozhraní.

Akcie na sťahovanie údajov profilu: prejdite na všeobecné nastavenia účtu, nájdite odkaz uvedený nižšie a kliknite naň.

Ako zvoliť užívateľské meno

 1. Názov musí byť jedinečný a musí obsahovať najmenej päť znakov.
 2. Názov môže obsahovať latinské písmená, čísla, bodky.
 3. Nemôžete použiť bežné výrazy a prípony (.com, .net).
 4. Bodky a čiapky nemožno použiť na vytvorenie jedinečného názvu. Napríklad alexnovikov55, Alex.Novikov55 a alex.novikov.55 Facebook považuje rovnaké meno.

Pripojte Facebook v Amplifer a plánujte publikácie na obchodných stránkach, spolupracujte na príspevkoch a dostávajte analytické správy

Tip 4. Vypnite upozornenia

Facebook vám umožňuje nastaviť e-mailové upozornenia: keď sa obsah objaví v zaujímavej skupine alebo v profile osoby, dostanete e-mail. Ak použijete túto funkciu, vypnite ju pred prekladom profilu na stránku (ušetríte tým problémy so zobrazením nezaujímavých e-mailov).

Bohužiaľ, odpojenie nie je možné vykonať centrálne (zatiaľ). Musíte sa riadiť odkazmi uvedenými v listoch Facebooku.

Tip 5. Odstráňte telefónne číslo

Telefónne číslo je možné pripojiť k Facebooku iba raz. Ak neodstránite mobilný telefón zo starého profilu, nemôžete ho pripojiť k novému profilu. Preto nemôžete nastaviť dvojstupňové overenie a používať mobilný rozhovor.

Situáciu je možné napraviť kontaktovaním podpory Facebooku, ale ... Podpora reaguje dlho. Prečo problém vyriešiť, ak ho jednoducho nemôžete vytvoriť?

Všeobecné nastavenia

V tejto časti môžete zmeniť základné nastavenia, ktoré vám pomôžu efektívne spravovať vašu stránku.

Prejdite na kartu „Nastavenia“ na hornom paneli stránky. Z ľavého stĺpca budete potrebovať dve sekcie: „Všeobecné“ a „Autorstvo publikácie“.

Aké nastavenia skontrolovať

Stav stránky, Uistite sa, že stav „Stránka zverejnená“ je aktívny - to znamená, že je dostupný pre používateľov Facebooku.

Publikácie pre návštevníkov, Ak nechcete, aby odberatelia uverejňovali príspevky na vašej stránke, vyberte možnosť „Zabrániť iným ľuďom uverejňovať príspevky na mojej stránke“.

Tagy, Ak túto funkciu aktivujete, návštevníci sa budú môcť na fotografiách stránky označiť.

Túto stránku označujú iní ľudia., Ak je táto funkcia aktívna, používatelia môžu pridať odkaz na vašu stránku v komentároch a príspevkoch.

Vekové obmedzenia, V tejto časti môžete určiť minimálny vek návštevníkov, napríklad 16 rokov. Mladší používatelia potom stránku neuvidia.

Moderovanie stránky, Do stĺpca môžete pridať slová, ktoré nechcete vidieť v komentároch a publikáciách. Ak ich niekto spomenie, Facebook označí správu ako spam a pošle ju správcovi na overenie.

Profanity Filter, Môžete nastaviť blokovanie neslušných slov a výrazov. Facebook používa slová, ktoré používatelia najčastejšie označujú ako urážlivé pre filter. Sociálna sieť ponúka dve úrovne filtrov: strednú a vysokú. Nie je jasné, aký je rozdiel.

Súvisiace odporúčania stránky, Ak je táto funkcia aktívna, ľudia sa o vás budú môcť dozvedieť na stránkach konkurentov. Nevýhodou je, že budete mať aj zoznam odporúčaní.

Publikácie v rôznych jazykoch, Aktiváciou funkcie môžete uverejniť ten istý príspevok vo viacerých jazykoch. Používatelia uvidia iba jednu verziu príspevku - v jazyku, ktorý je pre nich primárny.

V časti Autorstvo publikácie uveďte, v mene ktorého chcete zverejniť obsah: vaša stránka alebo stránka vašej firmy. Prvá možnosť je vhodná, ak vyvíjate osobnú značku.

Roly stránky, Táto časť je potrebná, ak plánujete zapojiť ďalších ľudí do správy stránky. Napríklad si najmite cieľovéhoológa na vytvorenie reklamnej kampane. Vďaka rolám bude môcť robiť reklamu, ale nebude mať prístup k zvyšným nastaveniam stránky. Poviem vám, aké sú úlohy na firemnej stránke Facebooku.

Tip 8. Vytvorte zoznam ľudí a skupín, ktorých publikácie chcete v čítaní pokračovať.

V mojom krmive nielen osobné známe, ale aj autori, ktorých publikácie mám záujem čítať. Nanešťastie sa ukázalo, že si často nepamätám ani ich mená. Spomínam si na obsah, ale mená nie.

Na zachovanie informačného poľa je vhodné vopred určiť názvy skupín a autorov, ktorí vás zaujímajú. Nájdete ich neskôr, ale bude to vyžadovať čas a úsilie.

Aké sú úlohy na firemnej stránke Facebooku

správca - vlastník stránky. Vykonáva všetky akcie a riadi prístup používateľov na stránku.

Editor má rovnaké oprávnenie ako správca. Jediným rozdielom je, že nemôže riadiť prístup používateľa.

moderátor v mene stránky odosiela správy v Messengeri, reaguje na komentáre a odstraňuje ich, zakazuje návštevníkov, nastavuje cielenú reklamu, sleduje štatistiku a vidí, kto uverejnil príspevky v mene stránky.

inzerent nastaví cielenú reklamu, prehľadá štatistiky a uvidí, kto uverejnil príspevky v mene stránky.

analytik prezerá štatistiky a uvidí, kto uverejnil príspevky v mene stránky.

Zástupca živej stránky môžu byť v mene stránky zverejnené z mobilného zariadenia.

Ak chcete dať ostatným používateľom prístup k správe, prejdite na kartu Nastavenia na hornom paneli. V ľavom stĺpci vyberte stĺpec Roly stránky. V časti Priradiť novú rolu na stránke zadajte meno alebo e-mail osoby, zadajte rolu a kliknite na tlačidlo Pridať.

Tip 9. Zamyslite sa nad obsahom prvého príspevku vo vašom novom profile.

Ak chcete obnoviť okruh svojich priateľov, musíte poslať žiadosti. Zamyslite sa nad ich obsahom a obsahom prvého príspevku vo vašom profile. Keď vaši priatelia dostanú druhú žiadosť o priateľstvo, budú zmätení. Je ľahšie okamžite vysvetliť, čo sa stalo.

Stojí hra za sviečku? Áno, ak ste dosiahli limit počtu priateľov, máte preťažený informačný kanál a denne dostanete 10 až 15 žiadostí o pridanie priateľov. Všetky tieto problémy možno vyriešiť kliknutím na tlačidlo.

3. Prispôsobte šablónu

Toto je rozloženie obchodnej stránky, záleží na tom, ktoré tlačidlá a karty budú aktívne. Facebook vyberie šablónu automaticky so zameraním na kategóriu, ale dá sa zmeniť.

Prejdite na kartu „Nastavenia“ na hornom paneli. V ľavom stĺpci vyberte stĺpec Upraviť stránku. Kliknite na položku Upraviť vedľa šablóny.

Facebook ponúka deväť šablón: „Reštaurácie a kaviarne“, „Spoločnosť“, „Miesta“, „Nakupovanie“, „Nezisková organizácia“, „Politici“, „Služby“, „Tvorca videa“ a „Štandardný“. Ak chcete zistiť, ktoré tlačidlá a karty sú súčasťou šablóny, kliknite na Zobraziť podrobnosti. Ak ste pri výbere šablóny so stratou, uveďte „Standard“.

K dispozícii sú nasledujúce karty: Domovská stránka, Publikácie, Recenzie, Skupiny, Obchod, Ponuky, Fotografie, Udalosti, Video, Informácie, Živé, Poznámky , „Služby“, „Komunita“.

Karty môžete usporiadať podľa svojich predstáv a skrývať nepotrebné karty. Kliknite na nastavenieUpraviť stránku, Ak chcete karty vymeniť, jednoducho ich potiahnite myšou. Ak ich chcete skryť, kliknite na tlačidlo Nastavenia napravo od názvu karty av zobrazenom okne vyberte položku preč.

Ak chcete zobraziť neaktívne karty, kliknite na položku Pridať kartu. Otvorí sa úplný zoznam.

Nachádza sa pod obalom stránky v pravom stĺpci. Návštevníkom ponúka vykonávanie cieľovej akcie: zavolajte, napíšte správu, choďte do obchodu, stiahnite si aplikáciu.

Ak chcete zmeniť cieľovú akciu, umiestnite kurzor myši na tlačidlo a v rozbaľovacom zozname vyberte položku Upraviť tlačidlo Zobrazí sa kompletný zoznam cielených akcií. Vyberte ten, ktorý potrebujete, a kliknite na tlačidlo Ďalej. Teraz musíte určiť, kam sa tlačidlo dostane. Napríklad, ak je cieľovou akciou „Volať“, potom pridajte telefónne číslo, ak je „Uskutočniť nákup“ - potom odkaz na obchod. Po nastavení skontrolujte, ako tlačidlo funguje. Ak to chcete urobiť, umiestnite nad ňu kurzor myši a v rozbaľovacom zozname vyberte položku Testovacie tlačidlo.

Pripojte Facebook v Amplifer a informujte zákazníkov včas o nových produktoch, akciách a službách

Profilová fotografia

Vo webovej verzii, ktorá sa nachádza v ľavom hornom rohu, v mobilnej aplikácii Facebook - pod krytom. Fotografia je štvorcová, ale v oznámeniach a publikáciách je zobrazená okolo. Vyberte obrázok, ktorý sa hodí do kruhu. Spoločnosti zvyčajne vkladajú logá do avataru a verejní ľudia dávajú svoje fotografie.

Ak chcete nahrať profilovú fotografiu, kliknite na ikonu fotoaparátu

Ktorú fotografiu si vybrať

Štvorcová fotografia s vysokým rozlíšením urobí. Napríklad 960 × 960 pixelov. Ak chcete zobraziť profilovú fotografiu vo vysokej kvalite, stiahnite súbor s príponou PNG.

Ak vytvárate osobnú značku a zakladáte obchodnú stránku pre osobnú propagáciu, urobte štúdiové fotografie. Fotografovi vopred povedzte, že potrebujete štvorcový náhľad. Pre profil je vhodná fotografia, kde je tvár znázornená na veľkom a láskavo sa pozeráte do rámu. Podľa štúdie E-Harmonyho, ľudia, ktorí majú avatara, ktorého tvár zaberá menšiu časť rámu (napríklad sú zobrazené v páse alebo v plnej dĺžke), píšu oveľa menej často. Neprenášajte fotografiu do slnečných okuliarov, je dôležité, aby ľudia videli oči.

Obrázok, ktorý predstavuje vašu stránku. Po pohľade na obálku musí návštevník pochopiť, čo robíte a musí vás zaujímať.

Účelom obálky je prinútiť ľudí, aby sa prihlásili na odber tejto stránky. Ak aktívne riadite premávku, kryt by sa mal zhodovať s reklamou v reklame. Prehnaný príklad: ak propagujete kurzy varenia a na obálke komunity je horolezec (nikdy neviete, zrazu máte podnik s viacerými stanicami), potom, čo prišiel na vašu stránku z reklamy, človek si pomyslí: „Prečo som sem prišiel?“. Kryt by mal byť taký, aby u ľudí takéto myšlienky nevznikali. Môže sa tiež použiť na upozornenie návštevníkov na propagačné akcie alebo udalosti, ktoré sa na vás odohrávajú.

Tri typy obálok na Facebooku

fotografie, Optimálna veľkosť je 820 × 312 pixelov. Na urýchlenie načítania obálky použite súbor s farebným profilom sRGB, príponou .jpg a veľkosťou menšou ako 100 KB. Ak chcete obrázky vysokej kvality, použite rozšírenie PNG.

Prezentácia, Kolotoč niekoľkých fotografií. Technické požiadavky sú rovnaké ako pri fotografických obaloch. Na prvej snímke môžete povedať, kto ste a čo robíte. Na zvyšku uverejnite informácie o propagačných akciách, produktoch alebo udalostiach.

video, Optimálne rozlíšenie je 820 × 456 pixelov. Trvanie - od 20 do 90 sekúnd.

Je dôležité, aby spoločnosti vedeli, že vysokokvalitné promo alebo módne video úspešne vyzerá ako video obal obchodnej stránky. Prvýkrát som videl takú obálku na filmovom festivale v Odese a bol som ohromený tým, ako pôsobivo vyzerá. Preto odporúčam vyskúšať tento formát, hlavným cieľom je dodržiavanie horizontálnych rozmerov a technických požiadaviek.

Tri príklady skvelého videa

Cool video obal na stránke Bell. Stručne povedané, zhromažďujú sa dôležité svetové udalosti: Putin sa stretne s Trumpom, raketa vzlietne z miesta štartu a otestuje bezpilotné auto. Na konci videa sa zobrazí oznam „Najužitočnejšia správa v dennom bulletine za päť minút“.

Na obálke spoločnosti Samsung predstavuje spoločnosť Galaxy Note 8. Video ukazuje, ktoré fotografie a ilustrácie je možné snímať pomocou smartfónu.

Medúza vo videu hovorí, ako môže byť užitočná pre návštevníka.

? Pripojte Amplifer a uverejňujte upravené obrázky na Facebooku

Mapa a režim činnosti

Dostupné iba pre spoločnosti a verejnosť.

V ľavej ponuke stránky vyberte kartu „Informácie“. Kliknite na tlačidlo Upraviť nad mapou. Zmeňte alebo pridajte požadované informácie Ak neexistuje tlačidlo „Upraviť“, musíte zmeniť kategóriu stránky. Это можно сделать в разделе «Общее» вкладки «Информация». В справке Фейсбука нет точных сведений, для каких страниц можно установить адрес и режим работы. Протестируйте подходящие вам по тематике категории

Поле «Наша история»

Относительно новый раздел, который отображается в правом меню и выглядит как заметка. Tu povedzte podrobne o sebe alebo svojej spoločnosti, pridajte potrebné odkazy, nadchádzajúce udalosti a propagačné akcie.

Fórum lekárskych firiem v oblasti „Naša história“ uverejňuje plagát udalostí

Na propagáciu potrebuje veľa ľudí firemnú stránku aj skupinu. Ak na stránku pridáte informácie o skupine, návštevníci sa k nej budú môcť pripojiť.

Prejdite na kartu Skupiny v ľavom menu na stránke. Môžete vytvoriť novú skupinu alebo pridať existujúcu skupinu.

Môžete pridať telefón, názov stránky v Messengeri Facebook, adresu stránky, e-mail, účty do iných sociálnych sietí. Facebook vám umožňuje pridať odkazy na Instagram, Twitter, Snapchat, Twitch. Ak propagujete v ktorejkoľvek z týchto sietí, pridajte odkazy tak, aby si ich návštevníci objednali.

6. Pridajte tovar a služby

Organizácie poskytujúce služby o nich môžu hovoriť v príslušnej časti stránky.

Prejdite na kartu „Služby“ v ľavom stĺpci a kliknite na tlačidlo „Pridať službu“. Nezabudnite uviesť meno a popis. Cena, trvanie služby, ilustrácia - voliteľné

Nevýhodou predchádzajúcej metódy je to, že v sekcii „Služby“ nie sú žiadne cieľové tlačidlá. Návštevník stránky nemôže prečítať o službe a okamžite zanechať požiadavku.

Cieľové tlačidlá sú však na karte „Obchod“. Teoreticky je určený iba pre tovar, ale mnoho spoločností ho používa na rozprávanie o službách.

5 kliknite na služby online predaja zverejnené v sekcii Obchod Karta produktu má popis a tlačidlo pre cieľovú akciu. Návštevník môže okamžite navštíviť web a objednať Ak chcete pridať tovar a služby do „Obchod“, vyberte príslušnú kartu v ľavom stĺpci. V zobrazenom okne začiarknite políčko „Súhlasím s obchodnými podmienkami“ a kliknite na tlačidlo „Pokračovať“. Vyberte, ako chcete prijímať aplikácie: v správach na stránke alebo na webe

Povedzte nám o produkte alebo službe: pridajte fotografiu alebo video, meno, cenu a popis. Oddiel „Varianty“ bude potrebný, ak má produkt alebo služba niekoľko variácií, napríklad šaty majú tri farby.

Uistite sa, že „Inventár“ označuje „Na sklade“ v stĺpci „Viditeľnosť“ - „K dispozícii všetkým“ a kliknite na tlačidlo „Uložiť“. Produkt bude odoslaný na moderovanie a po schválení Facebookom sa objaví v obchode.

Môže byť publikovaný v kaviarňach a reštauráciách. Prejdite na kartu Informácie. Stĺpec „Pridať ponuku“ sa nachádza v časti „Viac informácií“. Menu môžete pridať ako fotografiu alebo súbor PDF. Maximálna veľkosť je 1 MB. Obrázok sa umiestni do ľavého stĺpca, kde sa zobrazí príslušná karta.

Toto je ponuka na webovej stránke moskovskej reštaurácie „Shinok“

Odpoveď asistent

V tejto časti sa nachádzajú pozdravy používateľov a automatické odpovede. Ak píšete správy v jazyku, ktorým hovoria návštevníci, môžete zvýšiť lojalitu publika. Napríklad fanúšik punkovej skupiny by radšej videl správu „Hoi“ v Messengeri ako „Dobré popoludnie“.

Na karte „Nastavenia“ vyberte kartu „Správy“.

Čo môže urobiť asistent odpovede

Posielajte okamžité odpovede ľuďom, ktorí na stránku píšu správu, Ak nie ste online, osobe sa doručí správa. Stĺpec obsahuje štandardnú správu v ruštine.

Odpovedzte, aj keď nemáte počítač alebo telefón, Funkcia duplikuje predchádzajúcu. Jediný rozdiel je v tom, že môžete uviesť čas v grafe, keď budete k dispozícii na odpoveď. Keď ste offline, používateľ dostane automatickú odpoveď. V predvolenom nastavení stĺpec zobrazuje správu so šablónou v angličtine.

Zobraziť pozdravy v službe Facebook Messenger, S pozdravom, ktorý návštevníci uvidia pri prvom otvorení vašej stránky v aplikácii Messenger. Stĺpec zobrazuje správu v angličtine. Namiesto štandardnej verzie môžete písať svoj vlastný v akomkoľvek jazyku - to môže zvýšiť lojalitu zákazníkov a dôveru vo vás.

Predstavte si začatie rozhovoru s živou osobou. Na začiatku konverzácie nie je potrebné písať odseky textu - takto ľudia v živote nekomunikujú. Odporúčam osobný pozdrav, kontext vyšetrovania, otázku. Ak chcete začať konverzáciu na konci, je potrebné položiť otázku.

Ak majú návštevníci stránky často rovnaké otázky, môžete v Messengeri spustiť chatovací robot. Je to program, ktorý je schopný poslať informácie partnerovi podľa daného algoritmu.

? Pripojte Amplifer k plánovaniu publikácií a prijímajte správy prostredníctvom robotov na telegramoch a Facebook Messenger

Kategória firemnej stránky určuje, ktoré nastavenia budú k dispozícii. Ak ste na výber, dajte si ten najvhodnejší, neskôr ho môžete zmeniť.

Svoju firemnú stránku vopred pomenujte. Aby ste ju mohli zmeniť, musíte poslať žiadosť Facebooku a nie skutočnosť, že bude schválená.

Prispôsobte tlačidlo cieľovej akcie, ktoré je umiestnené pod krytom. Pomôže to zmeniť návštevníkov na zákazníkov.

Pomocou veľkolepého krytu môžete ľudí zaujať. Na obal dajte promo alebo módne video.

Povedzte nám o službách spoločnosti v „Obchode“. Sekcia obsahuje tlačidlá pre cieľovú akciu.

Nastaviť automatický pozdrav v Messengeri, rýchle odpovede a urobiť chat topánok, ak majú návštevníci rovnaké otázky.

Ako zmeniť vlastníka stránky v FB?

Keď som prišiel na to, ako zmeniť vlastníka stránky v FB, bolo ťažké definovať úlohu. Na VKontakte skutočne nie je možné tvorcu verejnosti odstrániť ani s veľkým počtom správcov a redaktorov. Na Facebooku je všetko úplne iné a úlohu majiteľa vykonáva správca. A pôvodného tvorcu je možné bez problémov odstrániť.

A teraz niekoľko inštrukcií, ako to urobiť:

 1. Prechádzame na verejnosť.
 2. Kliknite na „Nastavenia“ v hornej časti stránky. Nachádza sa napravo od sekcie Nástroje na publikovanie.
 3. V ľavom menu nájdeme „Roly stránky“.
 4. Pred odstránením predchádzajúceho vlastníka musíte pridať budúcnosť. Za týmto účelom zadáme jeho meno do poľa „Priradiť novú rolu na stránke“. Musí to byť váš priateľ. Potom zmeníme vlastnú úlohu. V predvolenom nastavení je „Editor“. Náš výber je „Administrátor“. Potom kliknite na tlačidlo Pridať.
 5. Zostáva odstrániť pôvodného vlastníka. Aby sme to dosiahli, nachádzame to v existujúcich verejných úlohách tesne pod nimi.
 6. Kliknite na položku Upraviť. Teraz môžeme zmeniť jeho úlohu alebo ju úplne odstrániť. Tlačidlo vymazania je naľavo od zrušenia.

A na záver tejto témy vám pripomínam nebezpečenstvo, ktoré predstavujú nedôveryhodní správcovia - môžu ľahko ukradnúť vašu verejnosť a stratíte všetko, čo do nej vložíte.

Čo by sa malo urobiť po zmene vlastníka stránky?

Ako som už uviedol, najdôležitejšou hranicou ochrany bude kompetentný výber správcu. Ak, samozrejme, nechcete prísť o verejnosť. S najväčšou pravdepodobnosťou ste tiež vytvorili verejnosť na spojenie Insta a Facebook. Ak chcete úplne vymazať predchádzajúceho vlastníka, odstráňte spojenie s Insta. Je to skutočne ľahké, preto o tom nebudem písať. Nakoniec, tento odsek je len o mojich tipoch na zlepšenie bezpečnosti stránky a vášho profilu. A tu je menej riadkov medzi vami a útočníkmi, ako napríklad na Instagrame. Kľúčom k absencii podvodu bude iba vaše podozrenie voči neznámym používateľom sociálnych sietí.

Podrobné pokyny na zmenu názvu stránky na Facebooku

Zmena verejného účtu Facebook nie je taká jednoduchá ako vo VK. A jednoduché spôsoby, ako to dosiahnuť, je ťažké, ak sa vašej stránke páči viac ako 200 ľuďom. Ak je menej, všetko je omnoho jednoduchšie - stačí pole upraviť. Ak viac, nič z toho nepríde.

Existuje však jedna možnosť, ako obísť obmedzenia sociálnej siete:

 1. Zapnite sieť VPN, v ktorej môžete vybrať krajinu.
 2. Dali sme umiestnenie Spojených štátov.
 3. Prihláste sa do svojho profilu na Facebooku.
 4. Potom je všetko oveľa jednoduchšie. Ale odporúčam pre tých, ktorí neovládajú angličtinu, aby si vopred otvorili správnu cestu. Neviem dobre anglicky, tak som to urobil. Ďalej uvádzam zoznam akcií s položkami ponuky v ruštine.
 5. V ľavom menu nájdete sekciu „Informácie“.
 6. Naproti názvu stránky bude slovo edit. Pamätajte si to.
 7. Na inej karte prejdite na angličtinu a potom ju aktualizujte verejnými informáciami.
 8. Teraz by malo všetko fungovať. Vyskúšajte to. Ak to nefunguje, aktualizujte znova.

Aké ťažkosti môžu vzniknúť?

Zmena názvu sa zdá byť jednoduchá. Hoci správa Facebooku tvrdí, že raz je to možné, ale, bohužiaľ, najčastejšie to tak nie je. Ak sa vám páčilo viac ako 200 používateľov, je to vo všeobecnosti nemožné. V takom prípade sa môžete pokúsiť obísť toto obmedzenie malým spamom a požiadať účastníkov, aby ponúkli zmenu svojho mena. Je to však časovo náročné a rušivé - môže vás odtlačiť od používateľov. Preto vám odporúčame, aby ste stále používali sieť VPN a nemuseli sa o nič starať. Ešte lepšie je premyslieť si meno hneď, nie neskôr. Toto nie je VKontakte, všetko je tu usporiadané inak.

záver

Ako zmeniť názov stránky na Facebooku? Táto otázka v skutočnosti nie je jednoduchá, na jej vyriešenie sa musíte trochu potiť. Názov však môžete zmeniť. Administratíva to tvrdí iba raz. Samozrejme to nebudem kontrolovať. A neodporúčam vám - urobte meno verejnosti, aby sa zmestilo na akékoľvek budúce rebranding.

Ale so zmenou vlastníka je všetko oveľa jednoduchšie - stačí vymenovať nového správcu a odstrániť predchádzajúceho. Alebo neodstraňujte - to neobmedzí nového vlastníka. Ak potrebujete prerušiť všetky vzťahy s predchádzajúcim správcom, nezabudnite odstrániť pripojenie verejnosti k Instagramu - sociálna sieť automaticky považuje za Facebook účet priradený k stránke Instagram, ktorý pracuje s našou stránkou.

Algoritmus pre názov stránky Facebook

Aplikácia Hola vám umožňuje oklamať Facebook tým, že demonštruje spoločenskej skupine nie rusko - skutočné - IP, ale IP American. Listujete v novinách v Moskve a prehľadávač si myslí, že ste v New Yorku.

Po inštalácii Holy sa možnosti pre ruského používateľa Facebooku výrazne rozširujú. Po výbere krajiny USA v žiadosti sa musíte prihlásiť v mene stránky, ktorej meno chcete zmeniť.

Ak chcete prejsť na „Nastavenia“, musíte zmeniť jazyk stránky z ruštiny na angličtinu. Potom musíte kliknúť na tlačidlo „Informácie o stránke“ a kliknúť na odkaz Požiadať o zmenu.

Opäť nemáte šťastie? Stlačením klávesu F5 sa stránka obnoví a ponúkne zmenu názvu.

Prijmite odsek „Rozumiem pokynom na formátovanie nového názvu mojej stránky“ a určím kategóriu stránky:

Potom musíte súhlasiť s odsekom „Chcel by som zmeniť názov svojej stránky“ a do poľa „Požadovaný názov stránky“ zadajte nový názov stránky.

V rozbaľovacom zozname uveďte dôvod, pre ktorý chcete zmeniť názov.

Potom naskenujte dokument, ktorý jasne zobrazuje názov vašej organizácie a jej adresu. Každá faktúra, ktorú vaša spoločnosť zaplatí alebo vyúčtuje, urobí.

Aby sme dokázali existenciu našej agentúry, poslali sme naskenovanú faktúru vystavenú klientovi za poskytnutie našich služieb. V čase odoslania snímky obrazovky sme mali právnickú osobu s novým názvom agentúry. Text na snímke obrazovky bol napísaný v cyrilike. Snímka obrazovky skôr potvrdzuje existenciu agentúry ako relevantnosť požadovaného mena.

Mimochodom, zmena mena na Facebooku je možná iba v latinke, to znamená, že nemôžete zmeniť Studio na Studio, práve naopak. Kliknite na tlačidlo „Odoslať“ - je to posledný krok pred zmenou názvu stránky.

Facebook sa pozastavil na 14 dní, potom sa zameranie sústredilo: Studio ONE TOUCH sa úspešne zmenilo na Agency ONE TOUCH. Rebranding šiel ako strojček.

Pin
Send
Share
Send
Send