Užitočné tipy

Skiny a motívy pre VLC Media Player

Pin
Send
Share
Send
Send


Prehrávač VLC Media Player je považovaný za jeden z najlepších prehrávačov, pretože dokáže prehrávať takmer všetky existujúce formáty. Ale je tu jedna dobrá mínus - jej vzhľad. Podľa typu mám na mysli jeho dizajn, alebo skôr malý počet kožiek pre hráča. Dnes by som vás chcel predstaviť 10 najfarebnejších vzhľadov pre VLC Media Player.

Položme teda všetko na police. Ak chcete začať, ako nainštalovať vzhľad pre VLC Media Player, a potom vám poskytnem 10 najkrajších vzhľadov a odkazy na ich stiahnutie.

A tak Ako nainštalovať vzhľad pre prehrávač VLC? Poviem vám jednu vec - všetko je veľmi jednoduché. Najprv ich musíte stiahnuť. stiahnutý. To je dobré.
1. Zahodíme ich do priečinka „skiny“, nachádza sa v priečinku prehrávača VLC (zvyčajne sa nachádza na tejto adrese C: Program Files (x86) VideoLAN VLC skins).

2. Teraz spustite prehrávač, vyberte kartu „Nástroje“ -> „Nastavenia“ (môžete tiež zavolať klávesové skratky Ctrl + P).

3. V zobrazenom okne označte riadok „Použiť vlastný vzhľad“ a zadajte cestu k predvolenému vzhľadu C: Program Files (x86) VideoLAN VLC skins default.vlt.

4. Reštartujte prehrávač. Po reštarte už môžeme zmeniť vzhľad. Kliknite pravým tlačidlom myši na prehrávač a vyberte „Rozhranie“ -> „Vybrať škrupinu“.

5. To je všetko. Týmto spôsobom môžete zmeniť vzhľad vášho prehrávača.

Poznámky: Všetky vzhľady sú v jednom archíve, ktorý si môžete stiahnuť na konci zoznamu. Skiny, ktoré sa nedostali do všeobecného archívu pod nimi, majú odkaz na stiahnutie osobitne.

Najlepšie služby pre sťahovanie kože

Hodnotenie stránok, na ktorých si môžete zadarmo stiahnuť dokumenty, aby ste zmenili vzhľad programu:

  • Oficiálna stránka VideoLan.

Ak chcete nainštalovať vzhľad pre VLC, otvorte aplikáciu a vyberte „Nástroje»-«nastavenie". V otvorenom okne vyhľadajte „rozhranie»Do textového poľa pridajte odkaz na stiahnutý nový súbor shellu.

Dôležité! Aby sa nový dizajn objavil v hlavnom okne, reštartujte prehrávač. V závislosti od použitej témy sa môže usporiadanie klávesov a kariet prehrávača zmeniť.

Pin
Send
Share
Send
Send