Užitočné tipy

Ako overiť účet YouTube

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Ak svoj účet YouTube overíte, môžete získať nejaké výhody, napríklad odovzdávať videá dlhšie ako 15 minút, vkladať odkazy na externé webové stránky do anotácií, vysielať svoje videá a vytvárať pre ne miniatúry. Svoj účet musíte potvrdiť pomocou smartfónu - buď pomocou SMS správy alebo hlasového hovoru. Dostanete 6-ciferný potvrdzovací kód. Celý proces overenia nebude trvať dlhšie ako niekoľko minút a okamžite získate prístup k ďalším funkciám YouTube.

Popis videa:

V kontakte s Natalyou Kozhemyakinou a v tomto videu si ukážem, ako potvrdiť účet YouTube. A samozrejme, prečo to potrebujeme. Ak vás spoločnosť Google pri vytváraní účtu v službe YouTube vyzvala, aby ste svoj účet potvrdili telefonicky, znamená to, že ste ho ešte neoverili. Kde to vidím, ukážem teraz. Ideme do kreatívneho štúdia, klikneme na "kanál " a ihneď sa tu otvorí karta s názvom "stav a funkcie ". A tu, pod menom vášho kanála, som v tomto prípade napísal „potvrdené“. Môj kanál je overený. Budete mať také modré tlačidlo so slovom "potvrdiť ". Ak hovoríme o tom, prečo potrebujete potvrdenie kanála: po prvé, nepotvrdený kanál stratí niektoré z funkcií, ktoré poskytuje YouTube. Najmä autori, ktorých kanál nie je schválený, nemajú možnosť odovzdávať videá trvajúce dlhšie ako 15 minút. Potvrdený kanál samozrejme potvrdzuje a ukazuje službe YouTube, že nie ste robot. Propagácia vášho kanála bude samozrejme oveľa jednoduchšia a lepšia. Odkaz na zoznam skladieb "Beginner YouTube " ========================================= ======== Odkaz na zoznam skladieb "Tools " ==================================== =============== PRECHODUJEME SOCIÁLNYCH SIETI: Facebook Vkontakte Twitter Google+ Pozývam do blogu Odkaz na kanál Prihláste sa na odber kanála a dozviete sa viac o obchodných príležitostiach služby YouTube! Ako overiť svoj účet na Youtube Ahoj! Teraz môžete prejsť na svoj kanál a skontrolovať, či je váš kanál potvrdený. Ak váš kanál nie je overený, bude to vyzerať takto. Zdroj youtube.com/watch?v=WFUZ0_Yg8zY

Videoobsah pridal „Propagácia YouTube“na jeho videokanál pred 3 rokmi. Už bolo pozreté 132 932 krát. Video sa páčilo 10 a 00 návštevníkom sa nepáčilo miesto Androidov.Net. A čo si myslíte o tomto videu pre Android? Napíšete trochu nižšie, diskutujme!

Tento video materiál pre telefóny, smartfóny, tablety a ďalšie digitálne zariadenia si môžete na webe Android nielen prezerať online, ale aj úplne bezplatne a bez registrácie v súboroch: mp4, webm, 3gpp a dokonca aj mp3. Ak chcete sťahovať súbory, stačí kliknúť na tlačidlo „Stiahnuť“ v hornej časti stránky a posúvať posúvač úplne doprava. Chcete ďalšie zaujímavé videá od tohto autora? Máte príležitosť vidieť ďalšie video pre Android od tohto používateľa, ktoré sú tiež publikované v autorovom oficiálnom videokanále https://androidov.net/s/Канал+Продвижение+на+YouTube, ako aj ďalšie podobné videá týkajúce sa telefónov s Androidom, smartfónov, tabletov a iných elektronických zariadení. Naše video stránky majú moderný responzívny dizajn, ktorý vám umožňuje prezerať videá na všetkých prenosných elektronických zariadeniach a na televízoroch s funkciou Smart TV.

Pin
Send
Share
Send
Send