Užitočné tipy

Ako zmeniť domovskú stránku v prehliadači Microsoft Edge

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak sa vám nepáči domovská stránka, ktorú Microsoft Edge štandardne používa, môžete si ľahko nastaviť vlastnú stránku. Hlavná stránka - Toto je prvá stránka, ktorá sa zobrazí po otvorení prehliadača.

Otvorte program Microsoft Edge. V pravom hornom rohu kliknite na ikonu „Ďalšie akcie“ (v horizontálnej línii to vyzerá ako tri bodky) az ponuky vyberte možnosť „Nastavenia“.

Na zobrazenom paneli „Možnosti“ kliknite v časti „Otvoriť“ na požadovaný typ domovskej stránky a kliknite na tlačidlo „Možnosti“.

Stránka Nová karta: Otvorí prázdnu kartu ako domovskú stránku. Čo sa zobrazuje na nových kartách, môžete prispôsobiť pomocou rozbaľovacieho zoznamu „Otvoriť nové karty“.

Predchádzajúce stránky: Nastaví predchádzajúce stránky, ktoré ste otvorili počas poslednej relácie prehľadávania, ako svoje domovské stránky.

Konkrétna stránka alebo stránky: Umožňuje vybrať konkrétnu domovskú stránku. Po kliknutí na túto možnosť sa pod ňou zobrazí rozbaľovací zoznam. Kliknite na zoznam av zobrazenej ponuke vyberte možnosť MSN, Bing alebo Custom. Ak kliknete na „Vlastné“, zobrazí sa textové pole „Zadať webovú adresu“. Zadajte adresu webovej stránky, ktorá sa použije ako domovská stránka, a potom kliknite na tlačidlo „Pridať“ (plus) napravo od poľa. (Na pridanie ďalších domovských stránok môžete dokonca použiť okno a tlačidlo „Pridať“.)

Po výbere nastavení svojej domovskej stránky zatvorte panel nastavení stlačením klávesu Esc. Potom zatvorte a reštartujte Microsoft Edge, aby ste prešli na domovskú stránku.

Ak chcete odstrániť domovskú stránku, ktorú ste nakonfigurovali, prejdite na panel Možnosti, ktorý ste zadali v kroku 2 tejto úlohy, av časti Konkrétna stránka alebo Stránky kliknite na webovú stránku a potom kliknite na príkaz Odstrániť (X) vedľa nej. Ak je to potrebné, nastavte inú domovskú stránku a stlačením klávesu Esc panel zatvorte.

Prehliadač E dge nahradil Internet Explorer. Prehliadač Edge je vybavený operačnými systémami W indows 8, 8.1, 10.

Ak chcete zmeniť úvodnú stránku v najnovšom prehľadávači z aplikácie Microsoft Ege, musíte postupovať podľa týchto jednoduchých krokov. A mimochodom, táto operácia vám zaberie veľmi málo času. Začnime teda:

1. Otvorte internetový prehľadávač Microsoft E dge.

2. V pravom hornom rohu nad tlačidlom „Zatvoriť“ kliknite na „elipsy“. ". Potom prejdite na „Menu“ → „Parametre“ (kópiu obrazovky nájdete nižšie).

3. V novom okne, ktoré sa otvorí, začiarknite políčko „Konkrétna stránka alebo stránky“. Z rozbaľovacej ponuky v časti „Konkrétna stránka alebo stránky“ vyberte predvoľbu „Vlastný“. V dolnej časti v editovateľnom poli zadajte adresu stránky, ktorá sa otvorí pri spustení internetového prehliadača Edge. Napríklad vyhľadávacie nástroje www.yandex.ru alebo www.google.ru. Po napísaní internetovej adresy musíte kliknúť na symbol „+“. Môžete sa tiež ubezpečiť, že na začiatku prehliadača sa otvorí niekoľko stránok naraz. Napríklad takáto kombinácia: vyhľadávací nástroj www.google.ru, informačný bulletin www.lenta.ru, počasie www.gismetio.ru. Pri tejto operácii zadajte do stĺpca novú adresu a kliknite na „+“.

Vážený užívateľ! Dúfam, že nemáte žiadne problémy so zmenou úvodnej stránky v prehliadači Edge. Po spustení prehliadača sa vždy otvorí požadovaná stránka. Ďakujem za pozornosť.

Drahý priateľ Možno vás budú zaujímať nasledujúce články:

Vážení užívatelia!
Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto materiálu, zanechajte svoj komentár a my sa vám pokúsime pomôcť.

Nastavte v Edge viac domovských stránok

Otvorte prehliadač Edge a kliknite na 3 bodky Viac akcie odkaz. Potom kliknite na „Nastavenia“. Tu môžete nastaviť, aby sa prehliadač Edge otváral pomocou:

  1. Úvodná stránka
  2. Nová karta
  3. Predchádzajúce stránky
  4. Stránka alebo stránka.

vybrať Konkrétna stránka alebo stránky , Z rozbaľovacej ponuky vyberte položku zvyk , Ďalšie možnosti, ktoré vidíte, sú MSN a Bing.

Teraz na určené miesto zadajte webovú adresu a kliknutím na znamienko + ju pridajte. Ak chcete nainštalovať jednu domovskú stránku. To je všetko, čo musíte urobiť.

Ak chcete nastaviť viac domovských stránok, zadajte inú webovú adresu a znova kliknite na znamienko +. Týmto spôsobom môžete pridať dve alebo viac domovských stránok.

Ak chcete ako svoju domovskú stránku nastaviť prázdnu stránku, zadajte about: blank .

Dúfam, že vám táto malá recenzia pomôže.

Chceš viac? Pozrite sa na ne Tipy a triky pre prehliadač hrán .

Pin
Send
Share
Send
Send