Užitočné tipy

Samsung GT-I9300 Galaxy S3

Pin
Send
Share
Send
Send


Neexistuje také zariadenie, ktoré by bolo poistené proti rôznym haváriám a problémom so softvérom. Môže existovať niekoľko dôvodov, prečo je potrebné vykonať úplné resetovanie zariadenia na výrobné nastavenia, ako aj v skutočnosti spôsoby, ako vykonať túto operáciu.

Čím dlhšie budete smartfón používať, tým je pravdepodobnejšie, že v blízkej budúcnosti bude potrebné obnoviť továrenské nastavenia Samsung Galaxy S3. Tento čas používania je prvou príčinou porúch softvérového plánu. Ako je to možné? Faktom je, že počas používania je na vašom zariadení nainštalovaných veľa rôznych programov a hier, ako aj ich aktualizácie. Pridajte sem všetky prijaté a odoslané správy, hovory, kontakty, zachytené fotografie a videá. Aj keď pravidelne čistíte zariadenie z odpadu, ktorý zostane po tom, čo tieto programy fungujú, a vymažete všetky súbory prenesené do iného zariadenia, niektoré z nich zostanú v pamäti zariadenia. V priebehu času sa výkon smartfónu výrazne zníži. Nie je možné odstrániť všetko, čo je zbytočné, nezávisle a dokonca aj programovo.

Ďalším dôvodom zníženej produktivity, častých závad a dokonca aj odpojenia od seba môže byť nekompatibilita medzi rôznymi verziami nainštalovaných programov, ako aj súbory Samsung Galaxy S 3 vložené do systému. Majte na pamäti, že systém Android sa neustále zlepšuje, zlepšuje a mení. Niektoré aplikácie jednoducho už nemôžu spolu správne fungovať a na vyriešenie tohto konfliktu je potrebný úplný reset.

Obnovenie továrenských nastavení (vymazanie)

Ak chcete vykonať reset na galaxii s3, musíte vstúpiť do obnovy a spustiť vymazanie. Toto sa vykonáva podľa nasledujúceho algoritmu:

Podržte súčasne tlačidlá „Hlasitosť +“, „Doma“ a „Napájanie“

Hneď ako uvidíte logo Samsung na obrazovke, uvoľnite všetky tlačidlá

Pomocou tlačidiel „Hlasitosť +“ a „Hlasitosť -“ vyberte možnosť „vymazať údaje / obnoviť továrenské nastavenia“

Výber potvrďte pomocou tlačidla napájania.

Potom vyberte možnosť „Áno - odstrániť všetky údaje používateľa“

Po vykonaní resetovania vyberte možnosť „reštartovať systém teraz“

Telefón sa reštartuje s predvolenými nastaveniami.

Ako vytvoriť zálohu?

Varovanie! Resetovanie vymaže všetky údaje na Samsung Galaxy S3 Duos GT-I9300I. Ak ste si neuložili záložnú kópiu kontaktov, obrázkov, videí, dokumentov a všetkého ostatného, ​​musíte to urobiť, inak prídete o všetky osobné informácie, ktoré boli v zariadení.

Postupujte podľa týchto odporúčaní, aby ste nestratili svoje údaje.

 1. Prenášajte fotografie, dokumenty a videá do počítača pomocou kábla USB. Fotografie Google môžete tiež použiť na zálohovanie obrázkov a cloudová služba Disk Google je vhodná pre dokumenty a priečinky, ale do nej môžete „nahrať“ počet súborov. Za rozšírenie úložiska bude musieť zaplatiť.
 2. Aby ste nestratili kontakty a aplikácie, aktivujte synchronizáciu s cloudom v nastaveniach. Prejdite na cestu „System“ - „Advanced“ - „Backup“. Zapnite zálohu svojho účtu Google.

Po dokončení môžete vykonať tvrdý reset Samsung Galaxy S3 Duos GT-I9300I.

Samsung Galaxy S7 (Samsung Experience Shell)

 1. Prejdite na vhodné nastavenia.
 2. V dolnej časti kliknite na kartu „Všeobecné nastavenia“.
 3. Vyberte Reset (Archivovať a Resetovať).
 4. Klepnite na „Obnoviť údaje“.
 5. Stlačte modré tlačidlo Reset.
 6. Zadajte PIN zariadenia a kliknite na „Ďalej“.
 7. Kliknite na „Odstrániť všetko“ („Obnoviť zariadenie“).

Váš telefón sa reštartuje. Zostáva to nakonfigurovať, ako po nákupe.

Redmi Note 5 (firmvér MIUI)

 1. Otvorte Nastavenia.
 2. Prejdite do okna „Rozšírené nastavenia“.
 3. Kliknite na položku „Zálohovať a obnoviť“.
 4. Vyberte možnosť Obnoviť nastavenia.
 5. Ak chcete úplne odstrániť všetky aplikácie a súbory, začiarknite políčko „Vymazať internú pamäť“.
 6. Zostáva kliknúť na „Reset Settings“ a podľa potreby zadať heslo.

Varovanie! Ako vidíte, hlavnou vecou je nájsť časť „Obnoviť“. Aby ste sa pri hľadaní správnej ponuky nemuseli „blúdiť“ vo všetkých parametroch, je ľahšie zadať dotaz „Obnoviť“ do vyhľadávacieho okna na hlavnej stránke. Vyberte požadované menu z navrhovaného zoznamu a ihneď sa do neho dostanete. A potom všetko, ako v pokynoch.

Ako vykonať tvrdý reset Samsung Galaxy S3 Duos GT-I9300I prostredníctvom zotavenia?

Toto je relevantná metóda, ak dôjde k poruche telefónu, ktorá zabráni jej načítaniu. V takých prípadoch potrebujete režim obnovenia, pomocou ktorého bude potrebné vykonať tvrdý reset.

 1. Ak je telefón zapnutý, vypnite ho.
 2. Podržte tlačidlá na zníženie a zníženie hlasitosti (ak sa nič nestane, prečítajte si náš samostatný článok o tom, ako vstúpiť do programu Recovery).
 3. Namiesto normálneho načítania sa zobrazí ponuka, v ktorej sa navigácia vykonáva pomocou klávesov na ovládanie hlasitosti (pohnite kurzorom) a vypínača (vyberte).
 4. Prejdite nadol do kategórie „Vymazať údaje / obnoviť továrenské nastavenia“ a kliknite na ňu pomocou tlačidla napájania.
 5. Zvýraznenie potvrďte výberom „Áno“.

Po dokončení resetovania zariadenie prejde do reštartu a zobrazí štandardné uvítacie a nastavovacie okno. Názvy menu sa môžu opäť mierne líšiť v závislosti od modelu.

Príprava programu

Malo by byť zrejmé, že resetovanie Samsung Galaxy S3 na výrobné nastavenia je úplným vymazaním všetkých informácií o smartfónoch. Po tejto operácii sa zariadenie stane zariadením, ktoré ste vzali z obchodu - prázdne. Z tohto dôvodu je jednoducho potrebné vykonať celý rad postupov na presun alebo kopírovanie všetkých dostupných kontaktov, fotografií a ďalších rovnako dôležitých súborov. Kam? Existuje niekoľko možností:

Mimochodom nezabudnite skontrolovať názov svojho účtu Google, pretože bude tiež odstránený. Nezabudnite, že po resetovaní zariadenia Samsung Galaxy S3 mini v zariadení nezostane nič a nedá sa obnoviť (okrem toho, že ho vopred presuniete z pamäte telefónu).

Jednoduché resetovanie

Najzákladnejšou možnosťou je obnoviť továrenské nastavenia Samsung Galaxy S3 prostredníctvom nastavení. Ak to chcete urobiť, v časti „Nastavenia“ musíte vstúpiť do sekcie „Archivácia a resetovanie“, kde v skutočnosti vykonajte reset, ako je to zobrazené na obrázku.

V závislosti od systému sa druhá položka nachádza na záložkách „Možnosti“ alebo „Všeobecné“. Táto jednoduchá metóda je vhodná, keď rozhodnutie o resetovaní nebolo spôsobené silnou funkčnou chybou, ale ako preventívne opatrenie alebo odstránenie menších systémových problémov.

Obnovenie pomocou obnovenia

Najprv musíte smartphone úplne vypnúť. Niektoré zariadenia si kvôli výkonnej funkcii softvéru vyžadujú drastické opatrenia - podržaním vypínača na 10 sekúnd alebo úplným vybratím batérie. Druhému je najlepšie sa vyhnúť.

K zotaveniu sa môžete dostať na Samsung Galaxy S 3 stlačením troch tlačidiel - zapnutím, zvýšením hlasitosti a návratom domov. Keď sa zobrazí logo Samsung, stačí len uvoľniť tlačidlo napájania. Zvyšok by mal zostať upnutý. Výsledkom je, že sa zobrazí okno s niekoľkými nápismi v angličtine a aby ste mohli obnoviť výrobné nastavenia Samsung Galaxy S3 až do konca, musíte najskôr zvoliť tlačidlá hlasitosti „vymazať údaje a vyrovnávaciu pamäť“. Ak chcete vybrať, musíte stlačením vypínača potvrdiť svoju voľbu.

Po nejakom čakaní sa objaví nové okno. V ňom je už potrebné vybrať „reštartovať systémy vedy“ a ako predtým, pomocou tlačidla napájania potvrďte svoju voľbu.

V dôsledku toho sa smartfón Samsung Galaxy S 3 zapne, akoby ste ho práve prevzali z obchodu a teraz ho musíte nakonfigurovať. Nebudú mať žiadne heslá, SMS správy, vaše obľúbené aplikácie atď.

Bez ohľadu na to, ako zložité sa môžu metódy uvedené vyššie zdať, proces obnovenia továrenských nastavení smartphonu netrvá príliš dlho.

V niektorých prípadoch sa po použití tlačidla reset nevyriešil problém. Ak takýto osud splynie s vaším smartfónom, okamžite ho prineste do servisného strediska, kde váš prístroj spustia odborníci s pomocou špeciálneho vybavenia a programov a urobí ho kompletným resetom.

Okrem toho úplné resetovanie nie vždy v zásade rieši problémy zariadenia. Vo viac ako polovici prípadov je možné zabezpečiť bežnú prevádzku zariadenia iba blikaním telefónu. Z tohto dôvodu musíte znova kontaktovať špecialistov. Nezabúdajte, že samoobsluha môže situáciu len prehĺbiť a vaše zariadenie sa stane iba hromadou kovu a plastu, ktorého miesto je v koši.

Pozrite si video: Stock Rom Firmware Samsung Galaxy S3 GT-i9300, i9300I, i9305, como instalar, atualizar, restaurar (Smieť 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send