Užitočné tipy

Ako stiahnuť súbor APK z Google Play do počítača

Pin
Send
Share
Send
Send


Dnes sa pokúsime prísť na to, ako stiahnuť určité zdroje z „Play Market“ do počítača. Aký je to program? Na čo sa používa? Každý moderný človek by mal byť schopný odpovedať na všetky tieto otázky. Inak nebude môcť využívať všetky možnosti smartfónov.

Ako si môžem stiahnuť aplikáciu Market Play do svojho počítača? Najprv si predstavme, s ktorou aplikáciou musíme pracovať.

Play Market - prostriedok na sťahovanie a inštaláciu programov pre Android. Príslušná aplikácia sa inicializuje v OS telefónu alebo tabletu. Zdroj je analógom služby Google Play.

Niekedy chcete stiahnuť zavádzacie súbory zo služby Play Market do svojho počítača. Dá sa to urobiť? A ak áno, ako presne?

Šance na úspech

Na prvý pohľad sa môže zdať, že z Play Play nemôžete sťahovať dokumenty do PC. Aplikácia v predvolenom nastavení nemá zodpovedajúcu funkciu.

Každý však môže premýšľať o tom, ako sťahovať súbory z „Play Market“ do počítača. Existujú služby tretích strán, ktoré pomáhajú vyriešiť problém. Niektoré z nich sú platené, ale za niektoré nemusíte platiť.

Výsledok sťahovania

Pri sťahovaní aplikácií z trhu Play do počítača musí používateľ pochopiť, že sa nezačnú práve takto. Buď musíte zahodiť prijaté dokumenty do telefónu alebo tabletu alebo spustiť špeciálny emulátor systému Android v OS.

Dôvodom je skutočnosť, že každý stiahnutý program má formát apk. V systémoch Windows, MacOS alebo Linux nie je rozpoznateľný ako spustiteľný súbor. Preto je problematické spúšťať prijaté dokumenty na PC.

Metódy sťahovania

Ako sťahovať hry prostredníctvom služby Play Market do počítača? Na túto otázku neexistuje jasná odpoveď. Moderní programátori v skutočnosti každý deň vydávajú stále viac aplikácií, čo umožňuje realizovať tento nápad. Zvážte najbežnejšie a najúspešnejšie triky.

Medzi ne patrí:

 • Stiahnutie APK Raccoon
 • Webová stránka APKPure
 • APKMirror resource,
 • Služba sťahovania súborov APK.

Nie je to všetko, ale tieto zdroje a programy fungujú veľmi dobre. Dajú sa ľahko naučiť, takže aj dieťa sa s touto úlohou dokáže vyrovnať.

Mýval APK

Teraz zvážte každý scenár podrobnejšie. Ruský „Play Market“ pre počítač nie je možné stiahnuť. Používatelia môžu v prehliadači iba prejsť na ruskú verziu služby Google Play. A nič viac.

Na stiahnutie aplikácií zo služby Play Market do počítača môžete použiť program na stiahnutie súborov APK Raccoon. Je to shareware. Ak za aplikáciu platíte, používateľovi sa sprístupnia všetky funkcie softvéru. Napríklad si môžete zo služby Play Market stiahnuť všetky pomôcky. Bezplatná verzia súboru Raccoon APK sťahuje iba tie aplikácie, ktoré za svoje použitie nevyžadujú platbu.

Ako sťahovať z Play Market do počítača? Vyžaduje sa:

 1. Nainštalujte program na stiahnutie súborov APK Raccoon.
 2. Spustite aplikáciu.
 3. Prihláste sa pomocou používateľského mena a hesla služby Google Play / Play Market.
 4. Vyberte spôsob registrácie - „Registrovať nové pseudo-zariadenie“ alebo „predstierať, že ide o existujúce zariadenie“. Je lepšie zvoliť prvú možnosť. Ďalej musíte zadať ID použitého zariadenia.
 5. V pravom okne zadajte názov programu, o ktorý máte záujem.
 6. Kliknite na obrázok lupy.
 7. Kliknite na požadovaný program.
 8. Kliknite na tlačidlo Stiahnuť. Nachádza sa v ľavej dolnej časti popisu užitočnosti, ktorá nás zaujíma.
 9. V ponuke zavádzania stlačte tlačidlo s obrázkom lupy.
 10. Kliknite na Zobraziť súbory.

Môžete to urobiť bez posledného kroku. Umožní vám to okamžite zistiť, kde bol súbor APK z obchodu Play Store uložený. Z počítača do telefónu je možné tieto dokumenty sťahovať pomocou kábla USB ako obyčajný objekt.

APKPure and Download

Ale to je len jeden scenár. Pri úvahách o tom, ako stiahnuť aplikáciu „Play Market“ do počítača, sa používatelia často stretávajú s rôznymi službami, ktoré umožňujú tento nápad oživiť. Napríklad existuje miesto apkpure. Umožňuje vám sťahovať najnovšie verzie programov a hier, ktoré vás zaujímajú.

Na použitie tejto metódy budete potrebovať:

 1. Otvorte v prehliadači apkpure.com.
 2. Do vyhľadávacieho panela zadajte názov programu / hry.
 3. Vyhľadajte údaje.
 4. Vyberte požadovaný nástroj.
 5. Kliknite na „Stiahnuť“.

Teraz zostáva len vybrať, kam sa má dokument uložiť. Ak je to potrebné, môže užívateľ pomenovať súbor. Nič ťažké alebo nepochopiteľné.

Minulé verzie

Ako sťahovať z Play Market do počítača? Nasledujúce rozloženie umožňuje načítať údaje rôznych verzií. Stačí použiť prostriedok s názvom apkmirror.

Ako sťahovať hry prostredníctvom služby Play Market do počítača? Pomôžu vám nasledujúce inštrukcie:

 1. V prehliadači prejdite na stránku apkmirror.com.
 2. Na zobrazenej stránke nájdite požadovaný dokument. Pre ľahšie vyhľadávanie je vhodné použiť špeciálny riadok.
 3. Kliknite na požadovanú hru.
 4. Stlačte tlačidlo so šípkou pri pohľade nadol. Znamená to príkaz „Stiahnuť“. Najprv musíte zvoliť správnu verziu softvéru.
 5. Vyberte umiestnenie na uloženie dokumentu a operáciu potvrďte.

Možno je to všetko. Tieto akcie vám pomôžu rýchlo a zadarmo oživiť úlohu. Ale to nie je všetko!

Stiahnutie súboru APK

Keď premýšľame o tom, ako si môžete stiahnuť z Market Play do svojho počítača, mnohí dospeli k záveru, že APK Downloader je pre nich vynikajúci. Táto služba funguje zadarmo, nevyžaduje použitie účtu zo služby Google Play alebo>

Ako používať podobnú aplikáciu? Všetko je veľmi jednoduché. Ak budete postupovať podľa týchto pokynov, používateľ nemusí premýšľať o tom, ako sťahovať z Obchodu Play do počítača:

 1. Prejdite na stránku aplikácie APK Downloader. Adresa prechodu vyzerá takto: apps.evozi.com/apk-downloader.
 2. Otvorte Google Play.
 3. Nájdite tu ten správny program.
 4. Skopírujte odkaz na aplikáciu. Zobrazí sa na paneli s adresou prehliadača.
 5. Vráťte sa na stránku pomocou nástroja APK Downloader.
 6. Skopírujte skopírovanú adresu do vybraného riadku.
 7. Kliknite na Generovať.
 8. Kliknite na Kliknite tu pre stiahnutie.
 9. Počkajte niekoľko sekúnd.

Po vykonaných krokoch sa začne sťahovanie a sťahovanie súboru APK cez prehliadač. Niekedy je užívateľ vyzvaný, aby si vybral, kam má dokument uložiť. Výsledný súbor je teraz možné použiť na určený účel.

Play Market a spustenie na PC

Kde môžem získať službu Google Play Market na počítači? Existuje vhodný program pre moderné operačné systémy, ktorý kopíruje mobilnú verziu pomôcky?

Nie. Ide o to, že na spustenie služby Play Market na počítačoch musíte používať emulátory Android. Toto nie je dobrý nápad. Okrem toho ho budú môcť používať iba pokročilí používatelia. Pre začiatočníkov nie je táto možnosť možná.

Službu Google Play však môžu využívať všetci. Funguje to pomocou prehliadača PC. Všetko, čo používateľ potrebuje, je otvoriť príslušnú službu na stránke Google a prihlásiť sa k nej. Ak to chcete urobiť, musíte mať poštu v Gmaile. Žiadne programy, nástroje alebo aplikácie. Každý prehliadač vám umožňuje používať službu Google Play vo vhodnom čase pre používateľa. Služba je zadarmo, funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Môžem prostredníctvom nej sťahovať hry a aplikácie? Bohužiaľ, nie. „Google Play“ vám umožňuje hrať a pracovať so softvérom iba online. Ale s Gmailom je všetok pokrok uložený. Táto funkcia umožňuje prenášať údaje do ľubovoľného počítača alebo prehliadača.

Ako stiahnuť súbor APK z Google Play do počítača

Okamžite prejdite na jeden zo spôsobov stiahnutia aplikácie priamo z trhu Google. Znamená to použitie špeciálnej služby s názvom apps.evozi.com, ktorá je pomerne jednoduchá na prácu s bežným používateľom počítača.

 1. Otvorte v počítači ľubovoľný prehľadávač.
 2. Prejdite na oficiálnu webovú stránku služby Obchod Play.
 3. Pomocou vyhľadávania alebo kategorizácie vyhľadajte aplikáciu, ktorú chcete stiahnuť do svojho počítača, a otvorte ju.
 4. Kliknite ľavým tlačidlom myši na panel s adresou.
 5. Skopírujte odkaz na stránku aplikácie. To sa dá vykonať prostredníctvom kontextovej ponuky kliknutím pravým tlačidlom myši na výber a výberom možnosti „Kopírovať“.
 6. Prejdite na online službu apps.evozi.com.
 7. Na hlavnej stránke vložte predtým skopírovaný odkaz do vstupného poľa.
 8. Kliknite na tlačidlo „Vytvoriť odkaz na stiahnutie“.

Potom sa vygeneruje odkaz na stiahnutie vybratej aplikácie z Obchodu Play. Kliknutím na zelené tlačidlo prejdete a stiahnite súbor APK do svojho počítača.

Prečo je to potrebné?

Prišli sme na to, ako stiahnuť súbor APK zo služby Google Play, ale mnohí používatelia jednoducho nechápu, prečo to urobiť, pretože je jednoduchšie ísť do obchodu s aplikáciami zo smartfónu a vykonať v ňom všetky akcie. Samozrejme, je to omnoho jednoduchšie, existujú však prípady, keď túto techniku ​​nemožno vykonať žiadnym spôsobom:

 • ak chcete hru nainštalovať do smartfónu, ale nemáte účet Google alebo ste z neho zabudli svoje heslo,
 • Chcete nainštalovať aplikáciu s regionálnymi obmedzeniami,
 • používať aplikácie na spustenie v počítači,
 • Nainštalujte aplikáciu na smartfón, ktorý nie je pripojený k internetu,
 • Nainštalujte požadovaný softvér, ak sa obchod Play nespustí alebo ak sa vyskytne chyba.

Ako vidíte, dôvody na stiahnutie inštalačného súboru do počítača nie sú také malé, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad.

Ak ste sa pevne rozhodli stiahnuť súbor APK do svojho počítača, o ďalších troch spôsoboch, ako to urobiť, sa budeme ďalej venovať v texte.

Stiahnite si súbor .apk do svojho počítača zo služby Google Play

Druhý spôsob, ako stiahnuť súbor APK do počítača priamo zo samotného Obchodu Play, sa príliš nelíši od predchádzajúceho, ale pre niektorých sa to môže zdať oveľa jednoduchšie.

 1. V prehliadači otvorte webovú stránku Obchod Play a vyhľadajte aplikáciu, ktorú chcete stiahnuť. Ak neviete, ako to urobiť, pozrite si prvé tri odseky predchádzajúcej príručky.
 2. Kliknite ľavým tlačidlom myši na panel s adresou.
 3. Z odkazu odstráňte nasledujúcu časť: „https://play.google.com“.
 4. Nahraďte ho nasledujúcim obsahom: „https://apk-dl.com“.
 5. Stlačením klávesu Enter prejdete na stránku sťahovania.
 6. Kliknite na tlačidlo „Stiahnuť súbor apk“.

Ihneď potom sa inštalačný súbor aplikácie stiahne do počítača. Po ukončení tohto procesu ho môžete preniesť do smartfónu a nainštalovať.

APKPure a APKMirror

Nakoniec zvážte dve veľmi podobné stránky: APKPure a APKMirror. Sú si navzájom veľmi podobné. Toto sú dve služby, ktoré sú klonmi Obchodu Play. V ich databáze nájdete akúkoľvek aplikáciu z obchodu a stiahnite ju do počítača. Rozdiel je v tom, že v APKPure si stiahnete najnovšiu verziu softvéru a v APKMirror si môžete vybrať, čo chcete.

Z počítača na telefón

Ako sťahovať súbory APK do smartfónu? Budú rozpoznané iba v systéme Android. Túto funkciu je potrebné zohľadniť. Inak nebude v podniknutých krokoch zmysel.

Zistili sme, ako sťahovať určité dokumenty zo služby „Play Store“ do počítača („Windows 7“ a nielen). Ale čo s nimi ďalej? Buď mučte a spustite ich cez emulátory Android na počítači alebo ich resetujte na mobilné zariadenie.

Venujme pozornosť druhej vete. Zvyčajne nespôsobuje žiadne ťažkosti. Začiatočníci však môžu potrebovať pokyny na stiahnutie súboru APK z počítača do mobilu.

Ak to chcete urobiť, musíte postupovať podľa týchto krokov:

 1. Stiahnite si APK akýmkoľvek pohodlným spôsobom do operačného systému.
 2. Otvorte priečinok so stiahnutými dokumentmi.
 3. Pripojte kábel USB k telefónu (musí byť zapnutý) a k počítaču.
 4. Otvorte priečinok na vašom smartfóne (prostredníctvom PC OS), v ktorom bude vhodné vyhľadávať súbory na prevzatie.
 5. Potiahnite hotový súbor APK do okna priečinka telefónu.
 6. Odpojte zariadenia od seba. Za týmto účelom môžete jednoducho vytiahnuť kábel USB.

Práca je hotová. Teraz nájdete stiahnutý súbor APK v telefóne a spustite ho. V tom nie je nič nepochopiteľné ani ťažké. Úlohy sa plnia aj pre školákov.

Ďalšie tajomstvo

Ako sťahovať z Play Market do počítača? Posledné odporúčanie, ktoré môžu moderní používatelia poskytnúť, je použitie služby androidappsapk.co/apkdownloader. Funguje to podobne ako program APK Downloader. Umožňuje vám rýchlo sťahovať dokumenty z obchodu Play do vášho počítača.

Za týmto účelom musíte:

 1. Prejdite na vyššie uvedenú adresu.
 2. Nájdite aplikáciu Google Play, ktorá vás zaujíma, a skopírujte adresu jej umiestnenia.
 3. Vložte na stránku pomocou androidappsapk.
 4. Vyberte platformu, pre ktorú sa dokument ukladá.
 5. Zadajte kombináciu s captcha.
 6. Kliknite na odkaz Generovať.
 7. Kliknite na „Stiahnuť“.

Zostáva čakať na dokončenie procesu. Sťahovanie súboru APK sa vykonáva prostredníctvom prehliadača, v ktorom používateľ pracuje. Všetko je veľmi ľahké.

záver

Zistili sme, ako sťahovať hry a aplikácie zo služby Play Market do počítača. Tento problém sa dá vyriešiť za niekoľko minút. Takmer všetky tieto metódy si nevyžadujú žiadne náklady.

Mám spustiť službu Play Market na svojom počítači? Neodporúčaným používateľom sa to neodporúča. Ako sme už povedali, „Play Market“ vyžaduje prevádzku emulátora Android. Nie každý sa s tým dokáže vyrovnať. Poruchy a poruchy služby nie sú vylúčené.

Stiahnutie súborov APK z počítača do telefónu nezaberie veľa času. Toto je najjednoduchší postup, ktorý pozná každý moderný človek.

Pin
Send
Share
Send
Send