Užitočné tipy

Ako obnoviť odstránené fotografie v systéme Android

Pin
Send
Share
Send
Send


Obnova dát na smartfóne BlackBerry

Obnova dát je jednou z najdôležitejších úloh, ktorá nastane v prípade zlyhania smartfónu a záloha dát nebola vykonaná. Dôvodom straty údajov môže byť niekoľko dôvodov, napríklad chyba aplikácie alebo chyba JVM 104, 507, 523 a ďalšie. Počas normálneho obnovenia funkčnosti systému sa údaje neobnovia, služba obnovy dát sa poskytuje dodatočne.

Údaje, ktoré sa majú obnoviť: adresár, e-mailové správy, kontakty BlackBerry Messenger, SMS, kalendár, úlohy. Upozorňujeme, že obnova dát nie je vždy možná.

Kedy nie je možné obnoviť údaje na zariadení BlackBerry

Obnovenie údajov na BlackBerry nie je ľahká úloha a nie je vždy jasné, aký bude výsledok. V niektorých prípadoch však môžeme okamžite povedať, že vaše údaje nie je možné vrátiť:

 • Vymazanie alebo čistenie údajov vykonané na zariadení
 • Zabudli ste heslo svojho zariadenia

Berte svoje údaje vážne! Dôrazne vám odporúčame pravidelne zálohovať softvér BlackBerry Desktop Manager / BlackBerry Link alebo BlackBerry Protect.

© 2009—2019 InfoResheniya, OOO. Časti a príslušenstvo pre BlackBerry. Celosvetová preprava.
Všetky práva vyhradené a chránené zákonom. Kopírovanie materiálov je zakázané. BlackBerry © je registrovaná ochranná známka spoločnosti BlackBerry, Ltd.

Pre vaše pohodlie táto stránka používa cookies v súlade s Zásadami ochrany osobných údajov.

Obnova pomocou aplikácií Andro>

Ako ukazuje prax, návrat obrázkov do telefónu je zložitejší ako to isté na počítači. A pre niektoré pomocné aplikácie sú potrebné „práva superužívateľa“ (alebo root).

Začatím obnovovania odstránených fotografií v systéme Android ihneď po ich zániku však môžete dosiahnuť rovnaký výsledok na akomkoľvek zariadení s týmto operačným systémom.

Aplikácie obnovujú odstránené fotografie na telefónoch Lenovo, Nokia, Samsung a výrobkoch iných značiek. Hlavnou vecou je včasná reakcia na problémovú situáciu, pretože informácie za mesiac nebude možné vrátiť.

Undeleter App

Jedným z efektívnych spôsobov obnovenia odstránených fotografií a videí v systéme Android je použitie nástroja Undeleter. Aby ste s ním mohli pracovať, budete musieť získať prístup do systému root a vykonať nasledujúce kroky:

Po obnovení údajov (s najväčšou pravdepodobnosťou sa nevrátia všetky fotografie, ale čím rýchlejšie program použijete, tým vyššie je percento získaných informácií), sú v pamäti smartfónu. Odtiaľto ich možno preniesť na flash disky alebo do počítača.

DiskDigger Photo Recovery

Aplikácia Photo Recovery vám pomôže obnoviť iba fotografie - nie je vhodná na vrátenie ďalších informácií. Pravdepodobnosť získania fotografie je však vyššia ako v prípade mnohých univerzálnych programov. Tento obslužný program je schopný fungovať bez prístupu root. V tomto prípade sa však vyhľadávanie obmedzí na priečinok „. Miniatúry“.

Na smartfónoch s „právami superužívateľa“ program obnovil odstránené fotografie, ako je to znázornené pri testovaní, bez ohľadu na jeho umiestnenie v pamäti zariadenia.

Ak chcete z Androidu vrátiť potrebné obrázky, mali by ste:

V závislosti od počtu obrázkov bude proces vrátenia prístupu k odstráneným fotografiám z telefónu trvať od 5 do 10 minút do 2 až 3 hodín.

Obnova GT

Aplikácia GT Recovery vám umožňuje vrátiť odstránené fotografie, SMS, hudbu, videá a dokumenty. Nástroj je distribuovaný úplne zadarmo a má nasledujúce výhody:

 • Podpora väčšiny formátov
 • Vysokorýchlostné skenovanie pamäte,
 • Schopnosť prezerať súbory bez ich obnovy.

Táto aplikácia predstavuje jeden z najúčinnejších spôsobov bezplatného obnovenia odstránených fotografií z počítačov s Androidom a má iba jednu nevýhodu. Môžete ho použiť až po získaní práv typu root, čím sa zvýši zraniteľnosť smartphonu voči vírusom.

Obnovenie obnovenia obrazu a fotografií

Pomocou nástroja Obnoviť obrázok na obnovenie fotografií zo smartfónu alebo tabletu môžete vymazané informácie získať späť iba v troch jednoduchých krokoch:

Po spustení nástroja Obnoviť obrázok naskenuje pamäť a zobrazí informácie o súbore vo forme jeho názvu a veľkosti.

Po výbere obrázkov, ktoré si vyžadujú obnovenie, užívateľ potrebuje iba kliknite na tlačidlo Obnoviť a očakávať, že sa objavia medzi fotogalériami smartfónu. Pravdepodobnosť vrátenia vymazaných informácií je pomerne vysoká, ak obrázky neboli poškodené a neboli vymazané pred niekoľkými mesiacmi.

Tento problém je vyriešený nastavením kopírovania okamžitých správ v nastaveniach e-mailu alebo inštaláciou rovnakého programu na odosielanie okamžitých správ do počítača (všetky prenesené údaje sa skopírujú do priečinka dokumentov).

Obnova fotografií z počítača

Väčšinu informácií v pamäti telefónu nie je možné obnoviť po resete alebo po niekoľkých cykloch prepísania súborov. Pripojenie k počítaču pomôže pri pokusoch o zvýšenie šancí na jej návrat, nájdenie koša s odstránenými údajmi, na ktorom je jednoduchšie ako na mobilnom zariadení.

Používanie aplikácií pre Windows je vhodné aj pre obnovené tablety alebo smartfóny, ktorých majiteľ nezíska práva typu root.

Obnovenie fotografií v systéme Android pomôže prestať pracovať s mobilným zariadením a dokonca ho vypnúť. Tým sa zabráni prepísaniu a zvyšuje sa pravdepodobnosť vrátenia údajov.

Ďalším dôležitým krokom je pripojenie smartfónu alebo tabletu s operačným systémom Android k počítaču a počítaču povoliť režim ladenia.

Nájdete ho v časti Možnosti pre vývojárov Nastavenia.

Program Recuva

Keď vlastník mobilného zariadenia omylom vymazal fotografiu (alebo používateľ vykonal podobné akcie), môžete ich obnoviť pomocou týchto krokov:

Tento program obnovuje programy, fotografie, videá a hudobné súbory s účinnosťou presahujúcou možnosti väčšiny analógov.

Ak však tento spôsob obnovenia odstránených fotiek z Androidu nestačil na návrat, mali by ste použiť iné aplikácie.

WonderShare Dr Fone pre Android

Aplikácia WonderShare Dr Fone sa zaoberá obnovou obrazu na zariadeniach s Androidom, pričom vyžaduje iba stiahnutie, spustenie a pripojenie mobilného zariadenia k počítaču.

Pred skenovaním sa vyberie typ súboru a režim detekcie dát (rýchly „štandardný“ alebo pomalý, ale efektívny „pokročilý“).

Po kontrole pamäte sa môžete zoznámiť s prijatými informáciami pomocou funkcie ukážky. Zo súborov ponúkaných na obnovenie zo systému Android si vyberte iba tie, ktoré by sa mali obnoviť a ktoré sú pre používateľa dôležité.

Záchrana dát Tenorshare pre Windows

Ďalším programom, ktorý vracia stratené obrázky, je softvér Tenorshare Photo Recovery. Vďaka tomu sa obnovujú údaje na počítačoch, smartfónoch, fotoaparátoch a flash kartách.

Takáto aplikácia pomôže zachrániť vlastníka mobilného zariadenia, ktoré vymazalo fotografie z vnútornej pamäte bez počítača.

Medzi výhody programu patrí podpora väčšiny obrazových formátov (od JPG po RAW) a práca s akýmikoľvek smartfónmi s Androidom (od spoločnosti Samsung po menej známe čínske značky). Spolu s obrázkami sa obnovia aj ďalšie stratené súbory. Program je navyše kompatibilný s akoukoľvek modernou verziou systému Windows - od XP do 10..

Bez ohľadu na to, ako sa vám podarilo obnoviť zmazané fotografie v systéme Android - prostredníctvom počítača alebo pomocou smartfónu - na zabránenie takejto situácii sa oplatí pravidelne kopírovať údaje do počítača.

Samozrejme, na pevnom disku môžu rovnako náhodne odísť - ale pravdepodobnosť návratu bude vyššia. Okrem toho ďalšie kópie obrázkov ďalej znižujú pravdepodobnosť ich straty a vyhľadávania, ako obnoviť fotografie z telefónu alebo tabletu.

Obnova počítača

V prvom rade sa pozrime na počítačové aplikácie. Najprv však ešte raz opakujeme, že v tomto prípade musíte telefón pripojiť k počítaču v ladiacom režime. Aktivuje sa cez sekciu Nastavenia - pre vývojárov, Ak takáto sekcia neexistuje, prejdite na stránku Informácie o telefóne a sedemkrát za sebou kliknite na číslo zostavenia. Zobrazí sa zodpovedajúca správa a otvorí sa prístup k nastaveniam pre vývojárov.

Začnime s aplikáciou Piriform Recuva. Stiahnite si pomocný program z webovej stránky CCleaner a nainštalujte ho.

Po spustení môžete pracovať s Sprievodcom alebo prepnúť do rozšíreného režimu (v prvom okne musíte skontrolovať „Neotvárať sprievodcu pri spustení“).

Používame druhú možnosť. V rozbaľovacom zozname médií vyberte požadovanú jednotku (ak sa telefón nezobrazí, informácie možno extrahovať iba z pamäťovej karty pripojenej pomocou adaptéra) a nastavte typ údajov na „Grafika“. Potom kliknite na tlačidlo „Analýza“.

Program prehľadá pamäť a nájde odstránené fotografie. Budú zobrazené v zozname a označené krúžkom určitej farby. Súbory, ktoré je možné obnoviť, sú označené zelenou farbou a súbory, ktoré sa stratia natrvalo, sú označené červenou farbou.

Podrobné informácie o stave fotografie nájdete vpravo na karte Zhrnutie. Ak je súbor v stave „Lost“, určite ho nedokáže obnoviť, preto jeho náhľad nefunguje.

Zaškrtnite fotografie, ktoré sú k dispozícii na obnovenie, a kliknite na tlačidlo v pravom dolnom rohu. Vyberieme priečinok, do ktorého sa budú ukladať, a po dokončení operácie sa pozrieme na to, čo sa stalo.

iSkysoft Toolbox pre obnovu dát Android

Ďalšou predmetnou aplikáciou bude pomôcka na obnovenie údajov systému Android od iSkysoft. Je zaujímavé, že vám okrem multimediálnych údajov umožňuje obnoviť stratené kontakty alebo správy. Aplikácia sa nachádza na adrese https://www.iskysoft.us/android-data-recovery.html, stiahnite si ju a nainštalujte. Ďalej na úvodnej obrazovke vyberte dlaždicu „Obnova dát“.

V ďalšom okne sa navrhuje pripojenie mobilného zariadenia k počítaču, existuje však aj odkaz „Android SD Card Data Recovery“. Je ľahké uhádnuť, že je určený pre prípady, keď sa plánuje obnovenie fotografie z pamäťovej karty. Budeme pracovať priamo s telefónom, takže nemá zmysel sledovať tento odkaz.

Pripojíme modul gadget k počítaču a čakáme, kým ho program nerozpozná. Ďalej začiarknite položku „Galéria“ a kliknite na „Ďalej“.

V okne, ktoré sa otvorí, sa navrhuje skenovať iba odstránené alebo všetky súbory, možno budete musieť vyskúšať obe možnosti. Vyberieme položku „Vyhľadať odstránené súbory“ a spustíme vyhľadávanie.

Čakáme na dokončenie skenovania a skontrolujeme, ktoré fotografie sa našli.

Ak zoznam obsahuje potrebné súbory, vyberte ich a obnovte pomocou tlačidla „Obnoviť“.

Bez počítača

Teraz prejdime k aplikáciám, ktoré vám umožnia obnoviť odstránené fotografie z telefónu s Androidom pomocou samotného zariadenia bez pripojenia k počítaču. Ihneď si urobte rezerváciu, že takéto aplikácie v obchode Google sú desiatkou a musíte byť pripravení vyskúšať nie jedného alebo dvoch z nich, aby ste dosiahli výsledok. Podľa nášho názoru poskytneme najpohodlnejšie a najúčinnejšie nástroje.

Prvým v našom zozname je program Undeleter. Funguje to iba v prípade, že máte práva root. Aplikácia je nainštalovaná klasickým spôsobom z obchodu Play Market. Po inštalácii spustite Undeleter a kliknite na prvú stránku „Ďalej“.

Čakáme na dokončenie kontroly oprávnení typu root, vyberte typ obnovenia a médium (vnútorná pamäť telefónu alebo karta SD).

V ďalšej fáze nastavíme metódu skenovania a formát súboru. Začneme postup.

Otvorte ktorúkoľvek z nájdených fotografií, kliknite na ikonu diskety v pravom hornom rohu a uložte súbor (môžete ho uložiť na cloud Google Drive alebo Dropbox).

Čo bude potrebné na obnovenie odstránených fotiek

Na obnovenie fotografie z telefónu sa v skutočnosti nevyžaduje nič mimoriadne:

 • počítač / laptop - nainštalujeme naň programy
 • čítačka kariet - na pripojenie pamäťovej karty je potrebné zariadenie
 • pamäťová karta, na ktorej boli súbory vymazané
 • rezerva trpezlivosti a pozornosti, aby sa predišlo chybám

2. Nainštalujte program na obnovenie fotografií

Bezplatné programy na obnovu nefungujú horšie ako mnohé platené analógy (ktoré musíte mať vždy na testovanie). Okrem toho je lepšie vyskúšať bezplatnú metódu ihneď - čo ak to vyrieši váš problém?

Takže pre zotavenie sme si vybrali Recuva. Jedná sa o program na obnovu fotografií, pracuje s obrázkami a teoreticky podporuje akýkoľvek formát fotografií bez obmedzenia, či už ide o jpg, png, raw, gif alebo niečo iné. K dispozícii pre Windows, bohužiaľ, momentálne neexistuje žiadna verzia pre Android.

Nainštalujte program do počítača. Nezáleží na tom, ktorý oddiel disku nainštalujete, pretože údaje boli na pamäťovej karte odstránené.

3. Vyberte formáty médií

 1. Keď spustíte Recuva, uvidíte nadpis Sprievodca Recuva. Toto je sprievodca krok za krokom, ktorý je určený pre začiatočníkov: stačí odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok a dostanete výsledok.
 2. Kliknite na tlačidlo „Ďalej“. Potom sa ponúkne výber fotografických formátov z telefónu na obnovenie. Hovoríme o fotografiách, takže vyberáme presne formáty, v ktorých boli fotografie uložené. Filtre nemusíte vôbec obmedzovať, ani to nespomalí vyhľadávanie. Nezabudnite však, že v budúcnosti budete musieť filtrovať výsledky vyhľadávania, čo nie je vždy vhodné, pokiaľ ide o nájdené stovky súborov.
 3. Vyberte položku „Obrázky“ a kliknite na tlačidlo „Ďalej“.

4. Pripojte pamäťovú kartu k počítaču

 1. Pripojte čítačku kariet s pamäťovou kartou k počítaču alebo notebooku. Ako na to, povedal som tu.
 2. V časti „Umiestnenie súboru“ uveďte, kde boli súbory uložené do času odstránenia.

rada, Aby ste nestratili čas skenovaním iných adresárov, môžete zadať samostatný priečinok. Ak si nie ste istí alebo chcete zvýšiť pravdepodobnosť obnovy, vyberte koreňový adresár na SD karte.

5. Zapnite možnosť „Hĺbkové skenovanie“.

Možnosť „Deep Analysis“ je funkcia podpisu programu Recuva. Vďaka tomu je možné zistiť súbory, ktoré nie sú bežne prehľadávané. Aj keď metóda nie vždy funguje, výhody môžu byť hmatateľné.

Aktivujte funkciu hĺbkového skenovania v hlavnej ponuke programu Recuva: Nástroje - Akcie - Hlboká analýza.

7. Skontrolujte fotografiu a vyberte tie, ktoré potrebujete.

 1. Nájdené fotografie sa zobrazujú vo forme miniatúr, čo je obzvlášť výhodné: okamžite uvidíte výsledky a viete, čo chcete uložiť.
 2. Ak je to potrebné, môžete prepnúť do rozšíreného režimu a podrobnejšie sa oboznámiť s obnovenými súbormi na SD karte.
 3. Šanca na obnovenie fotografie je vždy iná. V Recuva sú označené farebnými značkami - červená (minimálna šanca), žltá (stredná) a zelená (maximálna).
 4. Na karte Súhrn informácie o súbore: názov súboru, cesta, dátum a čas zmeny, ako aj ďalšie údaje, ktoré môžu niekedy pomôcť. Sú duplikované v stĺpcoch. Na karte „Zobraziť“ sa zobrazuje výsledok tak, ako je: s poškodením alebo bez neho.

rada, Ak sa súbory nenašli, reštartujte Sprievodcu nastavením programu Recuva pridaním formátov, ktoré chcete vyhľadať počas inštalácie. Môžete to urobiť aj prostredníctvom rozšíreného režimu na paneli vyhľadávania. Ak hľadáte fotografie, skúste pridať formáty RAW, .CR2, .NEF alebo .ARW.

8. Uložte obnovené fotografie na disk

Vyberte požadované fotografie a kliknite na tlačidlo Obnoviť.

Dobrým spôsobom by sa odstránené fotografie mali vždy ukladať na disk odlišný od miesta, kde boli súbory odstránené (najmä pokiaľ ide o odstraňovanie súborov z pevného disku). V našom prípade to nie je žiadny rozdiel - čo je najdôležitejšie, neukladajte fotografiu späť na SD kartu, inak stratíte ďalšie šance na obnovenie.

PS: Čo robiť, ak Recuva nepomôže nájsť odstránené fotografie

Predpokladajme, že ste jasne dodržiavali pokyny a správne nakonfigurovali Sprievodcu Recuva - a výsledky vám nevyhovovali. V tomto prípade:

 1. Venujte pozornosť príslušnej časti venovanej obnove: zhromaždili sme všetko, čo súvisí s obnovou fotografií na mobilných zariadeniach a počítačoch.
 2. Vyskúšajte aj iný softvér na obnovenie systému Windows, napríklad bezplatné programy ako PhotoRec a DiskDigger.
 3. Študujte tiež otázky od iných používateľov a naše odpovede (pozri nižšie).

Obnovenie odstránených fotografií: Otázky pre čitateľov

Mám telefón Huawei y5, nie je jasné, prečo sa vypol, sám sa vypol. Fotografie z pamäťovej karty takmer zmizli. Pri skenovaní pamäťovej karty na karte je zrejmé, že je k dispozícii viac voľného miesta, čo znamená, že fotografie navždy zmizli. Nemôžu sa vrátiť? Je to veľmi škoda, pretože táto karta pochádza zo starého telefónu. Takéto problémy s ňou nepoznám tri roky a táto nová je taká. Pomôžte nám vrátiť fotografiu.

Odpoveď, Ak ste fotografie neodstránili ručne, na pamäťovej karte je pravdepodobne chyba - najčastejšie sa jedná o chybné sektory. Windows navrhnú formátovanie, ale nesúhlasia. Vyskúšajte náš návod na opravu chýb na poškodenej pamäťovej karte. Ak korekcia chýb nepomôže, v priečinku Recuva určte priečinok, v ktorom sa nachádzajú zmiznuté fotografie, a skúste ich obnoviť štandardným spôsobom opísaným v tomto článku.

Rozhodol som sa preniesť fotografie z fotoaparátu do počítača. Dostal som nápis „format“. Klikol som. Появилось предупреждение, что всё удалится. Я случайно нажала на «Ок» и с карты памяти всё удалилось. Что мне делать, чтоб все фото вернулись? Там было много фотографий которые были только в одном фотоаппарате.

Ответ, Вам нужно было проверить ошибки на карте памяти через ПК, но вы поспешили, отформатировав ее. Есть вероятность, Recuva поможет и в этом случае. Правда, только если вы делали быстрое форматирование и не записывали файлы после этого.

Проблема: телефон galaxy s4 перестал распознавать фото на sd карте, при этом видит приложения, установленные на ней.

Во всех файлах показывает остаток свободного места, будто файлы на месте, каждый файл датирован 1980 годом, и Галерея Android не открывает их. Через ноутбук также не видит их. Čo robiť, ako obnoviť odstránenú fotku?

Odpoveď, Exif dáta by sa mohli poškodiť alebo len čítajú chyby na pamäťovej karte. Odporúčame:

 1. Zálohujte súbory skopírovaním do počítača alebo do Fotiek Google
 2. Naformátujte pamäťovú kartu v plnom formáte a opravte chyby pri čítaní. Môžete to urobiť pomocou programu SDFormatter.

Na telefóne HTC preniesol fotografie z pamäte telefónu na kartu, ale z nejakého dôvodu odišli. Prostredníctvom tohto programu som všetky fotografie obnovil, ale tie sa rozmazali. Ako to opraviť?

Odpoveď, Pravdepodobne ste neobnovili celé fotografie, ale miniatúry uložené v priečinku miniatúr. Skúste priečinok na SD karte znova naskenovať, ale s povolenou voľbou Deep scan.

Cez USB kábel som sa rozhodol preniesť video súbory na pamäťovú kartu v tom istom telefóne pomocou metódy „vystrihnúť“ a „vložiť“. Na pamäťovej karte sa však nikdy neobjavili a na telefóne zmizli. Ako obnoviť odstránené fotografie v systéme Android?

Odpoveď, Na vrátenie súborov vám odporúčame použiť program DiskDigger pre Android. Ak vám to nepomôže, prečítajte si nášho sprievodcu obnovením súborov z vnútornej pamäte telefónu - je potrebné zvážiť veľa nuancií.

Stalo sa tak, že bolo potrebné vykonať úplné obnovenie a reset na telefóne. Zdá sa, že všetky fotografie a videá boli stiahnuté na serveri Mi Cloud. Ale po nich som tam nebol. Ako to? Kam išli a je možné obnoviť odstránené fotografie z telefónu?

Išiel som do galérie a tam sa hovorí „prázdny“. Pozrel som sa cez počítač a nie sú tam ani poškodené súbory (iba prázdne priečinky). V obchode Play som povedal niekoľko aplikácií na obnovenie. Všetci nezobrazujú odstránené obrázky (to znamená, že nemajú „nič“ na obnovenie). V galérii boli dôležité obrázky! Čo robiť

Mám tento problém: po nainštalovaní novej aktualizácie do telefónu najprv najprv zmizla jedna fotografia z jednotky Flash, potom všetky informácie z nej zmizli a telefón vydal chybu karty Flash a navrhol jej naformátovanie. Na telefóne nie je vidieť, že na ňom zostali predchádzajúce údaje, ale keď som ich pripojil k prenosnému počítaču, pamäť zostala zaneprázdnená, to znamená, že v ňom stále sú informácie. Pokus o overenie pomocou win + R bol neúspešný, úplne nedáva to, čo je opísané v článku (môžem poslať fotografiu). Čo robiť v tejto situácii? Ako uložiť fotografie a videá odstránené z telefónu?

Problém je v tom, že rodičia vyliezli tam, kde to nebolo potrebné, preto popíšem „čo sa stalo“, ako som pochopil. Telefón LG zamrzne, pri reštarte obrazovky bol iba šetrič obrazovky LG. Po nejakom čase vstúpil záujem pápeža, alebo skôr jeho ruky, potom sa telefón vďaka svojim činom zapol podľa očakávania, ale absolútne už na ňom všetko chýbalo. Najdôležitejšia vec, ktorú mal v pamäti, bola samozrejme fotografia. Po zadaní účtu Google a potom na stránke google si fotografia uvedomila, že nejde o synchronizáciu s ňou, nie je tam žiadna fotografia. Pokúsil som sa niečo urobiť s programami na obnovenie, ale buď sa zobrazujú niektoré obrázky z aplikácií, alebo požadujú práva typu root. King root je vhodný pre verzie Android až do 6 av tomto prípade pre LG verzie 6, takže tento program nepomáha. Je v telefóne možné obnovenie fotografie?

2017 Telefón Samsung A5. Vnútorná pamäť telefónu bola plná. Priečinok s fotografiami z vnútornej pamäte bol presunutý na pamäťovú kartu. Celková pamäť telefónu sa vymaže. Fotografia neobsahuje žiadnu vnútornú pamäť. Je možné v tomto prípade obnoviť odstránené fotografie?

Mám telefón Xiaomi Mi Max a stratil som posledné urobené fotografie. keď som fotografoval, bolo napísané, že na SD karte nie je miesto, ale fotografie boli ešte nasnímané. keď som sa pozrel na fotografie, ktoré boli, a po niekoľkých sekundách zmizli. Povedzte mi, kde ich môžem nájsť? alebo ako môžem obnoviť odstránené fotografie v telefóne?

Ako obnoviť fotografie a dokumenty odstránené z galérie Samsung. Prenesené údaje na disk. Urobili to, ale nezaviedli ... Teraz dôležité dokumenty nie sú k dispozícii a sú veľmi potrebné pre prácu.

Ktorá aplikácia obnovuje fotografie a videá? Mám android Nokia 6.1, ktorý som zastrelil na kameru! A náhodou v nastavení kamery som klikol na reset! Fotoaparát začal znova pracovať a všetky fotografie a videá boli preč! V trezore nie sú ani žiadne zvyškové súbory!

Všetky fotografie a videá z galérie planéty zmizli a pri stiahnutí sú všetky fotografie biele a neotvárajú sa. Pozrel som sa cez počítač a nenašiel som nič, čo mi pomôže obnoviť odstránené fotografie!

Telefón mal pre mňa veľmi drahé fotografie, vytvoril som samostatný priečinok v priečinku s fotoaparátom pod iným menom, aby som vybral fotografie a potom vyčistil vyrovnávaciu pamäť a celý tento priečinok zmizol z telefónu, ale ostatné obrázky a priečinky vo fotoaparáte zostali, neviem, čo mám robiť, ako môžem tento priečinok obnoviť. Naozaj ju potrebujem ...

Pin
Send
Share
Send
Send