Užitočné tipy

Ako opätovne potvrdiť svoje presvedčenie, ak nechcete zásnubný prsteň

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý z nás si pamätá slová tejto slávnej piesne minulosti a všetci veríme, že táto výzdoba je symbolom vernosti, lásky a rodinného šťastia.

Zásnubný prsteň sa dlho dostal do popredia. Jeho strata bola spojená s hroziacimi nešťastiami v rodine. Ak jeden z manželov stratí prsteň, znamená to, že jeden z nich s najväčšou pravdepodobnosťou ide na stranu a v rodine je miesto pre zradu.

Všeobecne sa uznáva, že zásnubný prsteň ako symbol šťastných rodinných vzťahov k nám prišiel zo starého Egypta. Tam bol prvýkrát použitý ako kovový kruh, ktorý predstavuje večné spojenie medzi dvoma milujúcimi ľuďmi.

Je obvyklé, že v západných krajinách nosíme obruč na prstene pravej ruky - na tom istom prste, ale na ľavej strane, pravdepodobne preto, lebo sa predpokladá, že ľavá ruka je bližšie k srdcu.

Snubný prsteň výber

Výber dokonalého svadobného prsteňa, ako aj výber oblečenia pre nevestu, je jednou z najťažších možností spojených so svadobnou oslavou.

Nájdenie správneho prsteňa trochu pripomína nájdenie správneho partnera, vyžaduje dôkladný prístup a vyžaduje veľa času a úsilia.

Vaše srdce vám povie, ktorý prsteň by sa mal stať hlavnou ozdobou celého vášho života.

Okrem toho tvar prsteňa, kameň, jeho povrchová úprava a niektoré ďalšie znaky výzdoby môžu odhaliť určité tajomstvá vzťahu medzi partnermi.

Redakčná rada infoniac.ru vás žiada, aby ste venovali pozornosť skutočnosti, že táto informácia nie je vedecky potvrdená, väčšinou nejde iba o presvedčenia a povery.

Čo teda znamená výber zásnubného prsteňa o vašom vzťahu?

Zásnubný prsteň zo žltého zlata

Jednoduché zlaté prstene sú najbežnejším šperkom, ktorý budúci manželia uprednostňujú. Vyberajú ich prívrženci tradičných rodinných hodnôt a tí, ktorí zvlášť neveria v rôzne znaky.

Mnoho ľudí miluje takéto prstene pre svoju jednoduchosť, nie sú jasné, nepriťahujú pozornosť a čo je dôležitejšie, nie sú príliš drahé.

Ak ste sa rozhodli pre takýto prsteň, môže to znamenať, že ste silná povaha a presne chápete, aký vzťah chcete v súčasnosti a v budúcnosti.

S najväčšou pravdepodobnosťou ste veľmi tradičný, trochu staromódny človek v dobrom slova zmysle. Rodina je pre vás niečo svetlé, veľké a cenné.

Diamantová čelenka

Diamantový prsteň si vyberajú tí, ktorí si predovšetkým môžu dovoliť nejaký luxus.

To však neznamená, že ste milovníkom patosu a veľa peňazí. Váš výber pravdepodobne naznačuje, že ste vlastníkom svojho osobného štýlu, páči sa vám elegancia a jednoduchosť tvarov.

Pokiaľ ide o váš vzťah s partnerom, sú silné a veľmi trvanlivé. A s najväčšou pravdepodobnosťou, rovnako ako diamanty sú považované za ozdobu po stáročia, váš vzťah má tiež dlhý a šťastný osud, ktorý nie je zahalený žiadnymi problémami alebo obavami.

Obruč s farebnými kameňmi

Ak váš výber padol na jasný prsteň s farebným kameňom, farba kameňa, ktorý ste si vybrali, naznačuje, aký ste človek.

Takže ak je to kameň:

Zelená - ste pozemský človek,

Červená farba - ste aktívny a energický človek,

Blue je múdry človek s dobre vyvinutou intuíciou,

Pink je veľmi romantický človek

Tyrkysová - ste kreatívny a spoločenský človek.

Ak je zásnubný prsteň dedičom

Zásnubné prstene odovzdávané generáciami obyčajne predstavujú význam dedičstva a samy osebe symbolizujú silné rodinné väzby.

Zdá sa, že tento prsteň spája minulosť s prítomnosťou. Nevesty, ktoré uprednostňujú dedičstvo manžela, pravdepodobne ukážu, aké dôležité pre nich sú rodinné hodnoty.

S najväčšou pravdepodobnosťou sa domnievajú, že rodina je predovšetkým nadriadená pobočke jej manželovi.

To tiež naznačuje, že duchovný vzťah medzi manželmi je oveľa hlbší, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad.

Obruč s niekoľkými rôznymi kameňmi

Zásnubný prsteň s niekoľkými kameňmi môže naznačovať jednu z dvoch vecí: buď komplexný vzťah vo vzťahu, alebo skutočnosť, že vzťah je dosť mnohostranný.

Výber tohto šperku tiež naznačuje, že pravdepodobne hľadáte rôzne spôsoby, ako prejaviť lásku svojmu partnerovi. Výber takého prsteňa prakticky vylučuje neveru vo vzťahu.

Titánový pás

Najbežnejším kovom pre snubný prsteň je, samozrejme, zlato. Existuje však mnoho ďalších materiálov, ktoré nie sú v žiadnom prípade horšie ako tento ušľachtilý kov. Jedným z nich je titán.

Pri výbere svadobného prsteňa sa riadime výlučne podľa vlastného vkusu a preferencií. A ak je tradičné zlato výberom väčšiny novomanželov, potom málokto vie, že titán je kov, ktorý symbolizuje silu.

Ak si vyberiete titánový zásnubný prsteň (to sa spravidla týka skôr ženícha), pravdepodobne hovoríme o silnej a silnej vôli. Titán je symbolom spoľahlivosti a silného ľudského ducha.

Takíto ľudia môžu mať komplexný charakter, absolvujú však akýkoľvek test bez ohľadu na to, čo pre nich osud pripravil.

Prúžok tradičný snubný prsteň

Mnoho tenkých prsteňov si vyberie zvyčajne tenký prsteň.

Ženích a nevesta, ktorí dávajú prednosť tenkým, jednoduchým snubným prsteňom, zanedbávaniu extravagantných šperkov alebo ozdobeným diamantmi, s najväčšou pravdepodobnosťou chcú preukázať, že sa nestarajú o to, čo si o nich myslia ostatní ľudia.

Jednoduchosť takého zásnubného prsteňa symbolizuje lásku, ktorá nie je na displeji. Spravidla si tieto šperky vyberajú partneri, ktorí majú pokojné harmonické vzťahy.

Ako bolo uvedené vyššie, výber krúžku tak, aby vyhovoval všetkým požiadavkám, je veľmi ťažký.

V závislosti od toho, ako a kde kúpite zásnubné prstene, sa môžete stať obeťou nesprávneho nákupu.

Môže sa to napríklad stať, ak uskutočníte nákup online. Alebo sa ženích rozhodol prekvapiť svoju budúcu manželku a sám si vybral snubné prstene, bez hádania s veľkosťou alebo štýlom.

Čo znamená nesprávny výber snubného prsteňa? Celkom povedané, nič zvláštne, ak nie ste poverčiví.

Aby sa nemýlilo, väčšina párov kupuje snubné prstene spolu. Výber zásnubných prsteňov je veľmi dôležitou úlohou a cieľom, ktorý navyše spája a zjednocuje oboch partnerov.

To je pochopiteľné: koniec koncov, musia si spoločne zvoliť šperky, ktoré chcú nosiť po zvyšok svojho života.

Zásnubný prsteň teda symbolizuje záväzky a sľuby, ktoré ste si dali po zvyšok svojho života.

A nezáleží na tom, či prsteň stojí za veľa peňazí, či je lacný alebo či ide o rodinné dedičstvo, ktoré prechádza z generácie na generáciu - hlavnou vecou je, že zásnubný prsteň by mal slúžiť ako denné pripomenutie, že ste si navzájom prisahali vo večnej láske a vernosti ,

Metóda 1 Potvrdenie vašich dôvodov

 1. 1 Pri rozhodovaní buďte pevní. Kým prstene symbolizujú znamenie jednoty, sú tiež ozdobené tradíciami, ktoré sa na vás môžu alebo nemusia vzťahovať. Nie každý oceňuje symboliku prsteňov, dokonca ani ich symboliku, ako súčasť svadobného obradu. Ak sa nebudete držať tradícií, ak ste starostlivo premysleli ciele a úmysly svojho manželstva, prstene nemôžu byť iba vonkajšou reflexiou podľa vášho výberu. Majte na pamäti:
  • Prstene sa nezaväzujú, beriete. Nič vás nezaväzuje mať krúžky.
  • Prstene môžu obťažovať niektorých ľudí, ktorí ich prijmú ako súčasť obradu, ale potom ich zriedka nosia len zriedka. To môže byť prípad ľudí, ktorí nemajú radi šperky, majú veľa športových alebo outdoorových aktivít, alebo ktorí nemajú radi snubné prstene. V niektorých prípadoch ide o skromnosť - nenoste šperky z dôvodu viery alebo z dôvodov životného prostredia. Nech už je dôvod akýkoľvek, nemá zmysel brať niečo, čo nikdy nebude ocenené.
  • Pre niektoré páry môžu byť vhodné dočasné krúžky. Napríklad prsteň tkaný z ľanu alebo iného rastlinného materiálu sa môže počas svadby použiť ako symbolické gesto, ktoré sa nemusí po svadbe nosiť. To je dobré, ak rastlina má určitý význam (kultúrny alebo osobný), ak ste obaja milovníci prírody, alebo ak milujete iba rastliny!

 • 2 Uistite sa, že vaše pocity zodpovedajú. Bolo by nespravodlivé pre iného partnera, ak chce prsteň, ale trváte na svadbe bez prsteňov, pretože ju nechcete. Je prijateľné, aby jeden z partnerov mal prsteň, zatiaľ čo druhý z partnerov to nemá. Koniec koncov, v mnohých západných svadbách sú krúžky pre mužov posledným prírastkom. Ak jeden z vás naozaj chce prsteň a druhý nie, môžete ho zahrnúť ako súčasť svadobného obradu.
  • V niektorých prípadoch nevesty uprednostňujú kúzelný náramok, ktorého kúzlo sa pridáva k dôležitým životným udalostiam, ktoré sa vyskytli s párom, ako sú narodenie, veľké zmeny a pokrok. Toto môže byť vhodná alternatíva, keď chce jedna osoba v páre mať niečo, čo sa dá ukázať, ale nie je to prsteň.
 • 3 Diskutujte o akýchkoľvek problémoch týkajúcich sa povinností, ktorých sa môžete obávať. V niektorých prípadoch sa môže zdať, že nosenie prsteňa sa zmení na verejnú ukážku povinného predmetu. Ak dôvod, prečo nenosiť prsteň, nemá nič spoločné so strachom z manželstva alebo s pocitom, že budete vyzerať ako nie ste, môžete mať otázky týkajúce sa povinností, ktoré sa týkajú samotného srdca manželstva. Ak áno, opýtajte sa sami seba:
  • Ste pripravení na manželstvo a dlhodobý záväzok, ktorý z toho vyplýva? Buďte k sebe úprimní!
  • Je prsteň hmatateľným znakom hlbokých problémov? Ak áno, skúste prediskutovať všetky svoje problémy so svojím partnerom a / alebo s niekým, komu dôverujete, aby ste takúto úprimnosť prezradili.
  • Určite sa chcete oženiť. Pred ich prijatím musíte prejsť všetky svoje otázky o povinnostiach.
 • Snubné prstene v práci - vzhľad mužov

  Najčastejšie ženy trpia snubnými prstenmi, alebo skôr, sú mučení otázkou, čo spôsobuje, že ich milenky odstránia snubné prstene skôr, ako idú do práce alebo chodiť s priateľmi. Búrlivá ženská fantázia okamžite vo svojej fantázii nakreslí hrozné obrázky o tom, ako veriaci našla nový predmet zbožňovania pre seba a teraz sa snaží všetkými možnými spôsobmi, aby sa pred ním skrývala prítomnosť zákonnej manželky. Avšak v 99% prípadov sú takéto domnienky najbežnejšou mylnou predstavou. Verte mi, muži majú omnoho viac ospravedlnenia na odstránenie svadobných prsteňov, ktoré sa vôbec nedajú vysvetliť vystúpením milenca, ale jednoduchými psychologickými a fyziologickými faktormi. Aby dámy nemali dôvod urobiť unáhlené a neprimerané závery, hovoríme o niektorých dôvodoch.

  - po prvé, väčšina mužov v zásade nie je zvyknutá nosiť šperky. Pre niektorých vyvolávajú nepohodlie, niekto ich považuje za absolútne zbytočný atribút a niekto dokonca verí, že šperky sú „dedičstvom slabých“. Koľko mužov - toľko názorov. Preto na začiatok vám ponúkame zistiť postoj vášho muža k šperkom. Možno je to hlavný problém?
  - po druhé, muži jednoducho nemusia vidieť potrebu každodenného nosenia prsteňa - koniec koncov, už je verný svojej manželke, miluje ju a chráni bez ohľadu na to, či je na prsteň prsteň položený alebo nie.
  - Po tretie, banálna nedbanlivosť mužov môže hrať dôležitú úlohu - keď niekde dali šperky do sprchy, predstavitelia silnejšieho pohlavia často zabudli, kde opustili svoje snubné prstene a následne ich nemohli nájsť.
  - Po štvrtéNezabudnite na nepríjemnosti. Váš vyvolený by mohol získať lepšiu váhu alebo schudnúť a teraz je prsteň nepríjemný. Šperky pravdepodobne zasahujú do práce človeka, najmä ak jeho činnosť súvisí so športom, hudbou alebo aktívnymi gestami.
  - Piate, silnejší sex sa obáva straty svadobných prsteňov. Možno je to najpôsobivejší argument, ktorý, mimochodom, oficiálne uznávajú psychológovia.

  Teraz, drahé ženy, veríte, že snubné prstene odstránené a nechané doma, nie sú začiatkom rozdelenia rodiny?

  Snubné prstene v práci - ženský vzhľad

  V súčasnosti sa menia priority, o tom hovorí veľa tlačových médií a novín, rodinní psychológovia a konzultanti. Nie všetky rodiny dnes považujú muža za hlavného „živiteľa rodiny“, veľmi často si žena túto úlohu vezme do vlastných rúk. Medzi modernými ženami v podnikaní sú zásnubné prstene často považované za hlavnú príčinu kariérneho zlyhania. V takýchto prípadoch sa do sŕdc mužov začnú plaziť obavy. Avšak, rovnako ako v situáciách s mužmi, absencia snubných prsteňov nie je istým znakom zrady, s najväčšou pravdepodobnosťou sa vaša žena jednoducho snaží vybudovať úspešnú kariéru a odstránené šperky sú obvyklým predsudkom (dokonca aj žena v podnikaní vždy zostane v prvom rade žena, so ženou logická a ženská vízia situácie).

  Ako ukazuje prax, každá tretia pracujúca žena nenosí zásnubné prstene presne z dôvodu strachu, že šperky budú zasahovať do jej kariéry. Na otázku odborníkov, ako môže prsteň narúšať kariéru, ženy vyjadrujú názor, že zamestnávatelia nepozývajú vydatých zamestnancov kvôli tomu, že nebudú môcť zostať nadčas ani pracovať cez víkend, odvolávajúc sa na svoju rodinu. Štatistiky tvrdia, že takéto závery sú väčšinou často neprimerané akciami alebo vyhláseniami orgánov. Zástupcovia spravodlivého pohlavia sa však pred pohovorom, do práce alebo do spoločnosti, pozerajú o pár krokov vpred a odstraňujú snubné prstene, čím ich motivujú banálnym „bez ohľadu na to, čo sa stane“.

  Snubné prstene v práci - vzhľad hlavy

  Toto stanovisko sa možno vo väčšej miere týka žien, ale informácie môžu priniesť aj veľa výhod pre mužov. Väčšina šéfov je teda presvedčená, že zásnubné prstene sú znakom stability. Mnohí riaditelia veria, že vydatá zamestnankyňa, ktorá pravidelne nosí snubný prsteň, sa dá do práce bez toho, aby ju rozptýlilo hľadanie jej kamaráta alebo riešenie problémov s občasným priateľom. Otázky materskej dovolenky, ktoré sa najviac týkajú riadenia, sa najčastejšie dohodnú na pohovore a, ak je to potrebné, sú podporené pracovnými zmluvami.

  Mnohí šéfovia tiež tvrdia, že keď hovoria so ženami, ktoré majú na prstoch snubné prstene, nedobrovoľne hodnotia šperky a snažia sa vyvodiť závery o osobných kvalitách ich majiteľov.

  Pin
  Send
  Share
  Send
  Send