Užitočné tipy

Master class: case pre hráča

Pin
Send
Share
Send
Send


Varovanie! Sledujte premávku a potom veľa fotografií

aktualizácia: Najpozornejší čitatelia iPhones.ru si okamžite všimli, že je niečo v poriadku. Pochybnosti o originalite príslušenstva sa objavili u nás. Preto sme okamžite kontaktovali výrobcu LunaTik, spoločnosť MINIMAL. Veta bola krátka - 100% falošný a tu je dôvod, prečo:

 • eloxovaný povrch rámu by nemal byť poškriabaný,
 • K pôvodnému modelu LunaTik sú dodávané dva hexadecimálne kľúče: v tvare L a rovné. Náš subjekt má dva rovnaké písmená v tvare L,
 • zips pôvodného príslušenstva je čierny,
 • na krabicu je nalepený hologram neznámej (čítanej: čínskej) výroby.

  V blízkej budúcnosti budeme publikovať Porovnávacie hodnotenie pôvodného LunaTik BlackOut a tohto falošného záznamuaby ste neopakovali chyby autora tohto článku.

  Pred zakúpením jedného z najobľúbenejších doplnkov pre iPod nano ma trápila iba jedna otázka.

  Aká normálna osoba bude nosiť hudobný prehrávač na gumenom a oceľovom páse ako hodinky? A nejde o nepochopiteľné pohľady ľudí pri pohľade na neznáme zariadenie na ruke - vôbec by som im nevenoval pozornosť - otázkou je potreba takého tandemu, ktorý sa dá ľahko nahradiť telefónom iPhone už vo vrecku a dobrými mechanickými hodinkami. Keďže som nikdy nenašiel odpoveď na otázku, ktorá ma trápi, podľahol som prchavému impulzu a veľmi skoro som skončil v obchode. Tak začína môj príbeh zoznámenia sa s hodinami „apple“, ktoré som kedysi omylom zamenil za prenosného hráča.

  Kúpil som to! Kúpil som to!

  Mimochodom, v obchode som mal neuveriteľne šťastie. Spočiatku som tam išiel za lacnejší pásik TikTok, ktorý je úplne vyrobený z gumy. Ale predajca, ktorý sa sťažoval na slabý predaj drahých (v porovnaní s výrobkami iných spoločností) krytov v Kyjeve, ponúkol na kúpu LunaTik za cenu TikTok, to znamená za 50 USD. Cenený doplnok bol úspešne zakúpený. Začalo to ťažké obdobie, keď som si zvykla na novú triedu zariadení. Ale o tom viac neskôr.

  Čo je v krabici alebo ako som si hodinky vyrobil sám

  V malej krabici bol nielen popruh pre hráča, ale aj dva miniatúrne imbusové kľúče s jasnými pokynmi na obrázkoch. Keď som si vzal LunaTik do svojich rúk, okamžite som sa ubezpečil, že môj nový hráč nie je v nebezpečenstve. Rám z nehrdzavejúcej ocele je vo vnútri prilepený mäkkým materiálom, ktorý zabraňuje poškriabaniu iPod nano.

  Pred umiestnením prehrávača iPod do oceľových labiek ráfika je potrebné opatrne odskrutkovať dve skrutky po stranách a hodiny rozdeliť na dve časti. Mimochodom, ľahko sa dostali von, ale bolo ťažšie ich dať späť.

  Potom iPod položí klip na špeciálny „jazyk“, ktorý je umiestnený na jednej polovici hodiniek a je stlačený druhou časťou LunaTik. Teraz k nám je potrebné pripevniť dva skrutky, Použite dva skrutkovače v súprave naraz. Budú sa snažiť vypadnúť stále, veľké mužské ruky si budú musieť zvyknúť na tieto drobné nástroje.

  V skutočnosti zostáva tento návrh po ruke. Toto sa robí jednoducho - v jednom z otvorov na remienku je špeciálna plastová zátka, na ktorej je pripevnená druhá časť gumového uzáveru. Je ľahko odnímateľný a pohybuje sa okolo popruhu. Zaujímavé a pohodlné riešenie pre úpravu dĺžky príslušenstva.

  Prevádzkové skúsenosti spoločnosti LunaTik

  Spočiatku, keď som nosil hodinky, mal som pocit, že na ruke je niečo objemné, V zásade som už dlho nenosil žiadne hodinky, iPhone mi ich vždy slúžil - možno to je bod. Večer som zvládol základné funkcie prehrávača iPod nano, aktualizoval som jeho softvér na najnovšiu verziu s podporou viac ako tuctu nových vzhľadov a presunul som doň polovicu svojej knižnice.

  Očakával som, že iPod nano budem používať s LunaTik nielen ako hodinky, ale aj ako hlavný hudobný prehrávač. S tým sa všetko pracovalo s ranou. Na rozdiel od popruhu Belkin VerveWearktorí podrobne opísali Leonid Klyuyev, bočná tvár nášho „experimentálneho králika“ len vyzerá ďaleko. To vám umožní spustiť kábel pod rukávom raglánového alebo akéhokoľvek vrchného ošatenia a počúvať hudbu. Na jeseň av zime je to veľmi pohodlné, nič nezasahuje a základné prvky sú vždy po ruke, aj keď má na sebe rukavice. V lete, keď bude na tele minimum odevu, môže drôt visieť a rušiť sa.

  Doslova za týždeň som si zvykol na neobvyklé hodinky, začal som sa na ne pozerať častejšie a hudba mi v ušiach neustále znela. Aj keď batéria iPhone 4S nedokázala vydržať záťaž a sedela večer. Pocit nejakého objemného predmetu na ramene sám zmizol. Nie, nie, remienok je skutočne veľký, ale je určený zástupcom silnejšieho pohlavia.

  Po celú dobu, kedy som použil remienok, som našiel iba dve nedostatky „šialeného“ - malé a vážne. Prvým je, že budete musieť nájsť správnu polohu hodiniek na ruke, inak budú vyvíjať tlak na kefu zvonku. Zaoberal som sa to o deň alebo dva. Druhou a nepríjemnejšou nevýhodou je, že ak máte na sebe vrchné ošatenie a slúchadlá sú vo vrecku, budete musieť veľa vymyslieť, aby ste ich vložili do rukávu a vložili do iPod nano. A ako budú ostatní spokojní s týmto zrakom ... Napríklad v metre. Verte mojej osobnej skúsenosti.

  Opotrebuje sa popruh?

  Prirodzene. Najprv však povedzme o samotnom prehrávači. Po dobu troch mesiacov nedostal ani jeden opotrebenie. Jeho obrazovka a spodná časť, ktoré zostali odkryté, boli tiež bez škrabancov. To všetko vďaka úspešnému dizajnu oceľového rámu, ktorého vyčnievajúce hrany chránia iPod nano.

  Gumový pásik je mierne opotrebovaný, objavil sa na ňom charakteristické opotrebeniektoré sú viditeľné iba po dôkladnej kontrole. Pravidelne sa odporúča utierať ho z prachu, stále sa k nemu veľmi dobre drží.

  Na čiernom okraji sa objavil niekoľko malých štiepokktorým sa nedá vyhnúť pri aktívnom používaní. Na obrázkoch vyššie sú označené zelenými šípkami. Nepoškodzujú vzhľad popruhu, ale iba zvyšujú skutočnú mužskú agresivitu. Bohužiaľ, počas preskúmania a prirodzenej demontáže popruhu sa jedna skrutka stratila. Ale LunaTik ani nepomyslel na úpadok - celá moja štruktúra sa mi pevne drží.

  Nakupovať alebo nekupovať?

  iPod nano v spojení so spoločnosťou LunaTik fungoval najlepšie. Ľahko som si zvykla kontrolovať čas stlačením tlačidla, pretože som musel vytiahnuť iPhone z vrecka. Hudba tam vždy bola. Nemusel som premýšľať o vybití môjho hlavného zariadenia, ktoré sa používalo aj na volanie, poštu a fotografiu.


  Film od tvorcov Lunatiku

  Príjemným prekvapením pre mňa bola reakcia ľudí okolo mňa z rôznych profesií. Ak si jeden z nich všimol na mojej ruke „čierny“ náramok, okamžite ho začal chváliť. A keď som zistil, že je to tiež multifunkčný prehrávač od spoločnosti Apple, vždy som sa pýtal na miesto zakúpenia tohto modulu gadget. Verte tomu alebo nie, nebol tam jediný človek, ktorého by LunaTik nechala ľahostajným. Ani cena 90 dolárov na oficiálnej stránke nikoho nedesila. Nákup za skutočný iMagnac!

  (Žiadne hlasy)

  Pin
  Send
  Share
  Send
  Send