Užitočné tipy

Ako získať Webkinz

Pin
Send
Share
Send
Send


Po rusifikácii projektu Webkinz V Rusku je k dispozícii globálna sociálna sieť pre deti.

Webkinz Je globálna sociálna sieť pre deti.

tvorcovia Webkinz nazval hlavnou výhodou ich potomstva nedostatok Obsah generovaný používateľmi: vývojári vyvíjajú všetky akcie používateľov komunity vopred (až po hotové frázy v rozhovore). To ruší pravdepodobnosť výskytu v roku 2007 Webkinz Nežiaduci obsah pre deti (napríklad rohož a iné obscénne veci).

projekt Webkinz Začala sa v roku 2005 v Kanade a do leta 2006 počet prihlásených účastníkov projektu prekročil 1 milión ľudí.

Do konca roku 2009 počet návštevníkov Webkinz je asi 5 miliónov ľudí mesačne.

Kto sú domáci miláčikovia? Webkinz (Webkinz)?

Členovia siete siete Webkinz majitelia rovnomenných hračiek (môžu sa stať tzv. „domáce zvieratá“) Webkinz»).

Ako je uvedené na webe Webkinz„Webkinz Pets sú roztomilé plyšové zvieratá, z ktorých každé má jedinečný tajný kód, ktorý vám umožňuje vstúpiť do sveta Webkinz a hrať sa s vašimi virtuálnymi dvojčatami, zúčastňovať sa kvízov, prijímať peniaze KinzCash a hrať najlepšie hry pre deti na internete! ".

domáce zvieratá Webkinz distribuované vo viac ako 50 krajinách.

Ako sa stať členom siete Webkinz?

- kliknite na odkaz Vyberte jazyk (v pravom hornom rohu)

- v ďalšom okne vyberte výber jazyka (mimochodom, existuje výber zo 14 jazykov),

- v ďalšom okne kliknite na odkaz Pokračujte kliknutím na „myš“,

- v nasledujúcom okne použite najskôr pomôcť,

- pozrite sa Zásady ochrany osobných údajov,

- prečítať Súhlas používateľa,

- a potom sa zaregistrujte kliknutím na tlačidlo nováčik,

- po registrácii môžete vstúpiť do siete Webkinzstlačením tlačidla LOG IN.

(Informácie na zváženie)

Podľa štatistík používa internet 6 až 8 miliónov používateľov vo veku od 7 do 14 rokov.

Zároveň 25% predškolákov využíva globálnu sieť samostatne, bez rodičovského dohľadu ...

Kúpiť Webkins

Ak hľadáte miesto, kde nájdete veľa rôznych Webkinz potom ste prišli na adresu! Môžeme kúpiť s dodávkou v Rusku a SNŠ (dodávame do Bieloruska, Ukrajiny, Kazachstanu atď.). Všetky zásielky objednané prostredníctvom našej spoločnosti sú poistené a je to 100% záruka prijatia tovaru. Kvalifikovaná podpora vám pomôže, radiť o vlastnostiach spotrebiteľa, čo vám umožní získať iba radosť a dobré emócie z nákupu. Ak prejdete nadol na stránku vyššie, nájdete tabuľku so všetkými technickými údajmi charakteristika a vlastnosti, Doručenie do vášho mesta je bezplatné a cenová ponuka je uvedená v rubľoch (za všetok tovar v našom obrovskom online katalógu) - je konečná (pri doručení objednávky poštou sa nevyžaduje príplatok). Sme zasnúbení dodanie tovaru zo zahraničia viac ako 10 rokov, čo nám umožňuje so 100% zárukou, že my kúpiť Webkinz a my vám doručíme zásielku rýchlo a bezpečne, bez oneskorenia termínov a akýchkoľvek problémov. Použite náš online katalóg na vyhľadanie ďalších produktov ako obsahujú viac ako 300 miliónov častí z celého sveta, ktoré vám tiež môžeme objednať.

Webkinz záruka

Po zakúpení od nás máte istotu, že dostanete svoj nákup tak, ako je to znázornené na obrázku av čo najkratšom čase! Organizujeme dodávky po celom Rusku a SNŠ (dodávky do Bieloruska, Ukrajiny, Kazachstanu atď.). Môžete tiež použiť náš katalóg na vyhľadanie ďalších produktov (viac ako 300 miliónov výrobkov z celého sveta), ktoré vám tiež môžeme objednať. Ponúkame super cenu pre Webkins a máte možnosť využiť náš pokročilý program ochrany zákazníkov a dopravu zadarmo. Cena je uvedená v rubľoch za všetok tovar v tejto kategórii. Všetky objednávky sú poistené na 5 000 000 (päť miliónov rubľov) v JSC IC "Hyde".

Poďte a hrajte!

Začnite upravovať ešte dnes!

Dozviete sa viac o pravidlách wiki!

Poznámka: Nie sme oficiálny personál Webkinz a táto wiki nie je spojená s Ganzom.

Pin
Send
Share
Send
Send