Užitočné tipy

Čo robiť, ak je váš tablet hrozne pomalý

Pin
Send
Share
Send
Send


Každý tablet, aj ten technologicky najvyspelejší a najdrahší, môže svojho majiteľa rozrušiť neočakávaným zamrznutím a reštartom. V tomto článku vysvetlím, prečo tabletový počítač zamŕza a ako sa s tým vysporiadať.

Dôvody zamrznutia

Po prvé, slabý hardvér, nekvalitná montáž zariadenia.

Niektorí vlastníci tabliet nechápu, že aplikácie a hry náročné na prostriedky sa nedajú spúšťať na slabej hardvérovej platforme.

Procesor a grafický čip v miniaplikácii s rozpočtom nebudú schopné vykonávať výpočty dostatočne rýchlo, v dôsledku čoho hra alebo aplikácia pomaly fungujú alebo dokonca „zavesia“ tablet. Preto, ak máte model rozpočtu, skúste nainštalovať jednoduché programy, napríklad na čítanie kníh. Aké najpohodlnejšie programy na čítanie nájdete v tomto článku. Príčinou zamrznutia môže byť tiež výrobná chyba.

Po druhé, nedostatok pamäte RAM alebo trvalej pamäte. Funkcie operačného systému Android sú také, že každá aplikácia po ukončení „zasekne“ v pamäti zariadenia, často bez toho, aby sa objavila v procesoch, a spomalila jej fungovanie.

Ak je na pozadí spustených veľké množstvo programov, môže modul gadget zamrznúť.

To isté sa môže stať, keď je vnútorná alebo trvalá pamäť tabletu zaplnená na viac ako 90%. Mimochodom, tento problém je jedným z hlavných dôvodov, prečo tablet Samsung Galaxy Tab 2 zamrzne: používatelia inštalujú príliš veľa programov, upchávajú pamäť, aby zlyhali, a potom narazia na pomalú prevádzku zariadenia a zamrznú. Preto, ak ste veľkým fanúšikom hier, mali by ste opustiť tablet a zvoliť si laptop na hry, prečítajte si o ňom tu.

Po tretie, práca niektorých programov, antivírusov, živých tapiet, „dekorácií“ rozhrania. Všetky druhy programových chýb alebo zlá optimalizácia môžu spôsobiť zamrznutie.

Po štvrté, fatálne pre akcie používateľov tabletu. Niektorí majitelia miniaplikácií, ktorí si predstavujú špecialistov v oblasti elektronických zariadení, môžu pomocou neopatrných akcií zmeniť svoj tablet na zbytočný plast. Môže to byť pokus o získanie prístupu k účtu správcu, nesprávnemu firmvéru alebo zmene dôležitých systémových nastavení.

Riešenie problémov

V prípade tabletu so slabým výkonom je jediným riešením nespúšťať aplikácie, ktoré naň spotrebúvajú príliš veľa zdrojov.

Ak sa zistí, že zariadenie je chybné - zlá montáž, zlý chladiaci systém, problémy s mikroobvodmi - jediný spôsob, ako vyjsť, je vymeniť ho v záruke alebo kúpiť nové.

Špeciálny softvér na vykladanie nepoužívaných aplikácií, čistenie operačného systému všetkých druhov odpadu a vypínanie nepotrebných služieb pomôže zbaviť sa neustáleho zaťaženia pamäte RAM. Môžete tiež odstrániť nepoužité programy - najmä hry.

Je potrebné si zapamätať: pri pozeraní videa alebo spustení hry na tablete je lepšie antivírus vypnúť - bude to užitočnejšie pri používaní prehliadača.

Ak zariadenie zamrzne častejšie, musíte si pamätať, ktoré programy boli nedávno nainštalované - je možné, že vedú k zlyhaniam systému. V niektorých prípadoch môžete obnoviť výrobné nastavenia zariadenia.

Hlavné pravidlo: Nie som si istý - nechoďte! Ak technické znalosti používateľa nie sú dostatočné na doladenie alebo blikanie modulu gadget, je lepšie kontaktovať odborníka, ktorý urobí všetko správne.

Čo robiť, keď tableta zamrzne

Ak je tablet zamrznutý, skúste ho najprv vypnúť a zapnúť. Ak to chcete urobiť, podržte stlačené tlačidlo napájania na niekoľko sekúnd, počkajte päť minút a znova zapnite zariadenie. Ak tento postup nefunguje, musíte vybrať batériu, pamäťovú kartu a kartu SIM, počkajte niekoľko minút, vložte všetky doplnky späť a zapnite tablet. V niektorých prípadoch budete musieť vykonať tvrdý reset: na tento účel musíte držať fyzické tlačidlá modulu gadget v určitom poradí (pre každý model svoju vlastnú objednávku), ale stojí za zváženie, že sa tým vymažú všetky informácie z pamäte tabletu. Ak to nebude fungovať, pomôže vám iba blikanie alebo oprava v servisnom stredisku.

záver

Záver je taký: vo väčšine prípadov je za zmrazenie tablety zodpovedný užívateľ. Pokus o zmenu systémových nastavení a súborov, inštalácia veľkého počtu programov, aplikácie náročné na zdroje - to všetko môže viesť k poruchám zariadenia. Ak chcete, aby tablet pracoval bez prerušenia, musíte byť opatrný.

Čo robiť, ak sa Android spomalí?

Najlepšie je začať s obnovou z jednoduchých na zložité. Najskôr vyčistite dočasné súbory, uvoľnite pamäť z voliteľných programov a zariadenie preneste do servisného strediska, iba ak vám nič nepomôže.

  1. Stiahnite si obslužný program typu všetko v jednom, aby ste vyčistili systém odpadkov Pokročilá mobilná starostlivosť.
  2. Naskenujte systém a odstráňte všetky koše. V tomto procese sa nájdu zvyšky inštalačných súborov APK - dajú sa tiež odstrániť.

Funguje to stále pomaly aj po vyčistení? Teraz prejdite do správcu súborov a začnite čistenie na úrovni dokumentov a aplikácií.

  1. Fotografie, videá, hudba sa nemusia neustále ukladať do tabletu - na to nestačí vnútorná pamäť. Preneste všetko dôležité na externé médiá. Pamäťová karta na stolnom počítači. Všetky nepovinné nemilosrdne odstránené.
  2. Teraz prejdite na „Nastavenia“, vyhľadajte položku „Aplikácie“ a odstráňte všetky programy, ktoré nepretržite nepoužívate.

Mnoho používateľov rád experimentuje s mobilnými aplikáciami, čo nakoniec úplne zaplní vnútornú pamäť. Z tohto dôvodu sa tablet začne spomaľovať. Niektoré aplikácie je možné nainštalovať na kartu micro SD, aby nevyplnili pamäť tabletu.

5 komentárov v časti „Čo robiť, ak je váš tablet hrozne pomalý“

Neviem, ako môžem správne vypočítať, čo sa má do tabletu nainštalovať, pretože navždy nie je dostatok zdrojov a spomaľuje sa. Je potrebné niečo odmietnuť, niečo neinštalovať atď. Môžem nejako nainštalovať programy a ušetriť zdroje? Čo robiť, keď je tablet slabý, ale chcem používať veľa vecí? Nejaké nápady?

Odstránil všetok odpad a niečo stále spomaľuje. Zdá sa, že musíte niečo odstrániť. Alebo možno je to také, že sa tablet spomalí v dôsledku nejakého problému s hardvérom alebo nie? Čo také problémy môžu spôsobiť brzdy, neviem prehriatie atď. Zdá sa mi, že sa so mnou otepľuje, mám vyčistiť alebo čo mám robiť? Môžem sám alebo len v službe?

Hľadal som len pomôcku, ktorá by umožnila čistenie zariadenia. Idem dlho, ale moje ruky sa nedostali. V skutočnosti sa to nedeje manuálne, ako to bolo, na dlhú dobu, a je nepravdepodobné, že bude možné vymazať všetko, čo je potrebné. Pomôcka je omnoho efektívnejšia, vďaka za informáciu, ktorú použiť.

Victor, áno, všetko môže byť. Problémy so železom sú vážne, opravy a výmena toho, čo nefunguje, je drahé. Pokiaľ ide o prevenciu, čistenie atď., Môže mať zmysel kontaktovať službu, pretože ju rozložíte a nespojíte.

Neviem, ako ostatní, ale ja sám viem, čo presne robiť, keď sa tablet spomalí. To sa jednoducho nestane a je vždy spojené s niektorými akciami, ktoré užívateľ vykonal. Všetko má príčiny aj následky.

Pridajte recenziu alebo zdieľajte užitočné informácie o zamrznutiach.

Zaslal: Angelina
20-07-2019
07 hodín 08 minút
príspevok:
Ďakujeme, metóda pomoci 1.
Autor: Andrey Ya.
09-07-2019
23 hodín 23 minút
príspevok:
Vďaka chlapi, stlačenie zapnutia / vypnutia a + - zároveň skutočne funguje. Ešte raz ďakujem
Zaslal: Tamila
07-07-2019
16 hodín 18 minút
príspevok:
Tlačidlo pomohlo, vďaka. Teraz viem, ako sa s tým vysporiadať, predtým som čakal, až sa batéria úplne vybije.
Zaslal: Veronika
29-06-2019
21 hodín 32 minút
príspevok:
2. spôsoby, ďakujem veľmi pekne
Zaslal: Ольга
25-06-2019
16 hodín 10 minút
príspevok:
Ďakujem! Pomáhaná cesta 2
Zaslal: Anastasia
22-06-2019
16 hodín 14 minút
príspevok:
3 tlačidlá - vďaka! 👍🙃
Zaslal: Галина
18-06-2019
19 hodín 43 minút
príspevok:
Mám tablet Samsung Galaxy TabA SM-T515 2019. Tablet visí tak, že je to iba tmavá obrazovka a už na nič nereaguje. Pomohlo mi: 10 sekúnd za tri tlačidlá súčasne. Ďakujem vám za radu. Moja dcéra je šťastná.
Zaslal: Nina
11-06-2019
12 hodín 47 minút
príspevok:
Ďakujeme, pomohlo sa tlačidlo zapnúť / vypnúť a tlačidlo zníženia hlasitosti.
Zaslal: Юрий
10-06-2019
10 hodín 15 minút
príspevok:
Okamžite zovrel niekoľko tlačidiel a voila! Tip číslo dva pracoval. Ďakujem!
Zaslal: Анна
23-05-2019
23 hodín 41 minút
príspevok:
Ďakujem pekne !! Držal všetky 3 tlačidlá
Zaslal: Lyudmila
23-05-2019
15 hodín 46 minút
príspevok:
Vďaka, prvá rada pomohla.
Zaslal: Игорь
21-05-2019
13 hodín 48 minút
príspevok:
Vďaka, pomohlo to!
Zaslal: Анна
19-05-2019
11 hodín 27 minút
príspevok:
Ďakujem Tri tlačidlá spolu pomohli !! Zázraky !!
Zaslal: Екатерина
17-05-2019
22 hodín 01 min
príspevok:
Dva prsty pomáhali pri hlasitosti a zapínaní a vypínaní tlačidla. Ďakujem
Zaslal: Миша
14-05-2019
17 hodín 39 minút
príspevok:
Vďaka pomohla metóda troch tlačidiel
Zaslal: Светлана
01-05-2019
11 hodín 55 minút
príspevok:
Vďaka za info. Druhá metóda pomohla
Zaslal: Anastasia
29-04-2019
21 hodín 32 minút
príspevok:
Je to prvýkrát, čo sa tabletka zavesila. Pomohol druhý spôsob stlačenia tlačidiel. ĎAKUJEM!
Zaslal: Ольга
29-04-2019
18 hodín 52 minút
príspevok:
Chlapci, super. Vďaka za info. Nakoniec som reštartoval môj tablet.
Zaslal: Алексей
19-04-2019
20 hodín 09 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! Prvá metóda pomohla, tlačidlo držalo asi 20 sekúnd. Všetko je v poriadku!
Zaslal: Владимир
19-04-2019
14 hodín 23 minút
príspevok:
Ďakujem Druhá metóda pomohla. Tablet Samsung Galaxy nab e Zaujíma ma iba to, prečo v používateľskej príručke nie sú žiadne informácie?
Autor: Natalia Yuryevna
12-04-2019
08 hodín 35 minút
príspevok:
Prvý spôsob pomohol! Vďaka, inak som sa už zhromaždil, aby som šiel do záručného servisu.
Zaslal: Ольга
26-03-2019
21 hodín 29 minút
príspevok:
Ďakujem, prvý prípad mi pomohol, zadržal som ho 15-20 sekúnd a reštartoval sa. Ešte raz vám veľmi pekne ďakujem)
Zaslal: Love
20-03-2019
20 hodín 34 minút
príspevok:
Vďaka moc! Tipy pomohli reštartovať tablet.
Zaslal: Анна
01-03-2019
10 hodín 41 minút
príspevok:
Reštartovanie pomohlo. Ďakujem
Zaslal: Алёна
27-02-2019
05 hodín 23 minút
príspevok:
Ďakujem, Man 👍 neustále čaká, až sa rozsvieti kompletný výboj, ale ukázalo sa, že si musel držať tri gombíky a po 30 sekundách sa stal zázrak
Zaslal: Mohamed
23-01-2019
13 hodín 49 minút
príspevok:
Vďaka, prišiel druhý spôsob.
Zaslal: Елена
15-01-2019
23 hodín 16 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne za pomoc. Podarilo sa mi reštartovať tablet!
Zaslal: Ирина
15-01-2019
14 hodín 54 minút
príspevok:
Tieto informácie sú pre mňa užitočné, ďakujem. Reštartoval som svoj tablet. Mám značku Samsung Galaxy Tab 3.
Zaslal: Jekaterina Ivanovna Shiryaeva
09-01-2019
14 hodín 14 minút
príspevok:
Ďakujem. Nemohol som reštartovať zariadenie z iných stránok, išiel som na vaše stránky a fungovalo to!
Zaslal: Ирина
03-01-2019
00 hodín 40 min
príspevok:
Podarilo sa mi reštartovať podržaním tlačidla zapnutia. vypnutie a hlasitosť.
Zaslal: katerina
22-12-2018
16 hodín 53 minút
príspevok:
Vďaka, druhá metóda na sumsung pomohla
Zaslal: Albert
21-12-2018
23 hodín 52 minút
príspevok:
Ďakujem Prvá metóda okamžite pomohla. 15 sekúnd a tablet sa reštartuje. Veľa šťastia pre vás!
Autor: Prytkin Yuri
13-12-2018
12 hodín 34 minút
príspevok:
Vďaka, všetko je v poriadku.
Zaslal: Albert
12-12-2018
17 hodín 16 minút
príspevok:
Vďaka, pomohlo to
Zaslal: Анна
11-12-2018
14 hodín 25 minút
príspevok:
Veľmi vám ďakujem, veľa ste pomohli.
Zaslal: Евгений
10-12-2018
21 hodín 01 min
príspevok:
pomohol druhý spôsob
Zaslal: Love
10-12-2018
19 hodín 03 minút
príspevok:
Ďakujem Ukázalo sa to
Zaslal: Елена
04-12-2018
19 hodín 11 minút
príspevok:
12/04/2018 Ďakujem veľmi pekne. Ukázalo sa, že druhý spôsob. Ešte raz vďaka!
Zaslal: юко
03-12-2018
11 hodín 02 minút
príspevok:
ATP obrovské
Zaslal: Ольга
01-12-2018
11 hodín 16 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! Pomohla iba druhá metóda! Som vám vďačne vďačný! Spasiteľ Si môj a tablet.
Zaslal: Ольга
23-11-2018
19 hodín 48 minút
príspevok:
Ďakujem! Pomôžte 2 spôsobmi, keď súčasne podržíte tlačidlo hlasitosti na okrajoch a zapnete / vypnete!
Zaslal: Dmitrij Kovalenko
05-11-2018
23 hodín 12 minút
príspevok:
Vďaka, druhá metóda pomohla.
Zaslal: Юрий
16-10-2018
02 hodín 06 minút
príspevok:
ĎAKUJEM! Druhá metóda pomohla.
Zaslal: Yuni Lane
22-09-2018
14 hodín 01 min
príspevok:
Už som sa obával, že som si tabletu zlomil, ale išiel som na tento web a bol opravený. Ďakujem veľmi pekne! 😍😘😘
Zaslal: Елена
22-09-2018
00 hodín 40 min
príspevok:
Tablet Samsung Galaxy, ďakujem veľmi pekne! Zdá sa, že som uhádol stlačiť súčasne tlačidlá zapnutia a hlasitosti, ale bolo to nahlas uprostred, bezvýsledne, a keď som si prečítal vašu radu - jedným prstom som zapol tlačidlo a znel priamo na hranách, kde sa + a - okamžite reštartovali!
Autor: Anton Shevelev
14-09-2018
16 hodín 47 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! Všetko som chytro opravil! Veľa šťastia
Autor: Vlad Kunitsky
12-09-2018
05 hodín 06 minút
príspevok:
Ďakujem ti, ktorí to vytvorili. Napísal tento text! VY ste najlepší, pretože ste nemuseli nosiť tablet na opravu. Ďakujem vám veľmi pekne. (Pomohlo 2 cesty)
Zaslal: Maria
01-08-2018
15 hodín 37 minút
príspevok:
Ďakujem. Druhá metóda pomohla.
Zaslal: natalie
29-07-2018
09 hodín 46 minút
príspevok:
Ach zázrak. Ďakujem)))
Zaslal: Alice
19-07-2018
11 hodín 49 minút
príspevok:
Ďakujem 1 spôsob pomohol. stlačené iba 10 sekúnd.
Zaslal: Наталия
12-06-2018
11 hodín 32 minút
príspevok:
Ďakujem pekne !! Pomáhaná cesta 2
Autor: AnastasiaZyukina
08-06-2018
12 hodín 44 minút
príspevok:
Vďaka moc pomohlo prvej ceste.
Zaslal: Илья
03-06-2018
17 hodín 55 minút
príspevok:
Pomohlo :)) Metóda číslo 2 Ďakujem.
Zaslal: Светлана
16-04-2018
09 hodín 07 minút
príspevok:
Metóda číslo 2. ĎAKUJEM!
Zaslal: Elvira
17-04-2017
17 hodín 22 minút
príspevok:
ďakujem 💗
Zaslal: Mont
12-04-2017
10 hodín 52 minút
príspevok:
Vďaka pomohol!
Zaslal: Ольга
05-04-2017
04 hodín 49 minút
príspevok:
Ďakujem, všetko vyšlo!
Zaslal: Юлия
28-03-2017
00 hodín 17 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! Posledná metóda pomohla, som vám veľmi vďačný!
Zaslal: Елена
26-03-2017
09 hodín 10 minút
príspevok:
Vďaka odporúčaniam))))
Zaslal: alexndr
17-03-2017
11 hodín 01 min
príspevok:
Vypočujte si, ako vám ďakujem. ktokoľvek ste, veľmi vám ďakujem, obrovský
Zaslal: Олеся
15-03-2017
20 hodín 00 minút
príspevok:
Ďakujem! Tablet Samsung sa mi podarilo reštartovať.
Zaslal: Вика
15-03-2017
14 hodín 32 minút
príspevok:
Tablet visel na karte Samsung 3, strávil 3% bez zmeny tri dni, batéria sa nehodla posadiť, vďaka vašej rade bolo všetko opravené. Ďakujem veľmi pekne
Zaslal: Ivan Fomin
12-03-2017
13 hodín 59 minút
príspevok:
Vďaka pomohol!
Zaslal: Сергей
10-03-2017
17 hodín 59 minút
príspevok:
Svet nie je bez dobrých ľudí. Ďakujem
Zaslal: Lyudmila
10-03-2017
14 hodín 22 minút
príspevok:
Vďaka za tip! Všetko dopadlo! Ste šikovný!
Zaslal: Лариса
09-03-2017
23 hodín 04 min
príspevok:
Ďakujem za vašu radu. Urobil som to. Tablet sa zrútil a tento problém som vyriešil iba vďaka vašej rade
Zaslal: мнн
28-02-2017
08 hodín 01 min
príspevok:
Ďakujem Veľmi podrobné a zrozumiteľné. Na rok práce to prvýkrát havarovalo. A po stlačení troch tlačidiel to funguje.
Zaslal: Daria
27-02-2017
20 hodín 27 minút
príspevok:
Karta Samsung Galaxy zmrzne a celý deň ležala v tomto stave, percento nabíjania sa nezmenilo. Po súčasnom stlačení 3 tlačidiel (hlasitosť a uzamknutie) sa počítač reštartuje a funguje ako obvykle. Ďakujem!
Zaslal: Светлана
26-02-2017
16 hodín 52 minút
príspevok:
Vďaka, funguje to.
Zaslal: Саша
25-02-2017
10 hodín 31 minút
príspevok:
ďakujem veľmi záležalo na zahrnutí hry a poplatok bol plný Mám Samsung Galaxu tab 3 lite reštartoval všetko, čo by mohlo znova vďaka
Zaslal: Anyuta
23-02-2017
02 hodín 01 min
príspevok:
Áno, rada pomohla. Problém zmizol. Ďakujem veľmi pekne.
Zaslal: Boris
22-02-2017
19 hodín 42 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne!
Zaslal: Татьяна
22-02-2017
12 hodín 44 minút
príspevok:
Ukázalo sa to! Samsung Galaxi Tab2 Ďakujem.
Zaslal: Елена
21-02-2017
22 hodín 01 min
príspevok:
Veľmi vám ďakujem, rada pomohla. Tablet sa reštartoval a funguje dobre.
Zaslal: Barbara
21-02-2017
12 hodín 40 min
príspevok:
Ďakujem! Samsung Galaxy Tab S2 sa ukázalo byť preťažené.
Zaslal: Ed
21-02-2017
09 hodín 24 minút
príspevok:
Táto metóda vypla Samsung Galaxy Tab E, vďaka.
Zaslal: Nikolay
20-02-2017
01 hodín 11 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne. Vaša rada naozaj pomohla
Zaslal: Олег
18-02-2017
00 hodín 54 minút
príspevok:
Vďaka tejto metóde sa tablet reštartoval!
Zaslal: Стася
17-02-2017
17 hodín 12 minút
príspevok:
vďaka moc pomohol
Zaslal: Anastasia
12-02-2017
20 hodín 17 minút
príspevok:
Táto metóda mi pomohla reštartovať tablet, vďaka!
Zaslal: Dan 111
28-01-2017
14 hodín 22 minút
príspevok:
Karta Samsung 3 Ďakujeme! Kliešte pomohli!))
Zaslal: Валера
26-01-2017
21 hodín 41 minút
príspevok:
Ďakujem, na karte samsun to fungovalo
Zaslal: Hebc
26-01-2017
18 hodín 14 minút
príspevok:
Ďakujem správcom!) Bozkal by som ťa, ale som prekliaty muž) gygy
Zaslal: Nikolay
26-01-2017
14 hodín 04 min
príspevok:
Vďaka tomu pomohol, tablet Samsung Galaxy Tab 3
Zaslal: Opraviť
20-01-2017
21 hodín 18 minút
príspevok:
Táto metóda pomohla súčasným stlačením tlačidiel hlasitosti „+“ a „-“! galaxia samsung tab 6 tabliet Dobré pre všetkých!
Zaslal: Лис
19-01-2017
22 hodín 15 minút
príspevok:
Samsung Galaxy Tab3 zamrzne Vaša cesta pomohla. Ďakujem)
Zaslal: Anya
13-01-2017
02 hodín 02 minút
príspevok:
Ďakujem
Zaslal: Анна
11-01-2017
09 hodín 49 minút
príspevok:
Ďakujem, metóda s tromi kľúčmi pomohla, fungovalo to, tablet Samsung gt-p5100
Zaslal: Елена
10-01-2017
23 hodín 19 minút
príspevok:
Mám kartu Samsung Galaxy Tab 3 T110. Pomohlo to reštartovať súčasne tlačidlá „vypnuté“ a „+“ „-“. Ďakujem vám veľmi pekne
Zaslal: Svyatoslav
10-01-2017
04 hodín 03 minút
príspevok:
Galaxy Tab 3 preťažený pomocou upínania + - a vypínania tlačidiel, vďaka!
Zaslal: Кристина
10-01-2017
00 hodín 01 min
príspevok:
rady týkajúce sa troch tlačidiel skutočne fungujú, všetci sa reštartovali, ďakujem veľmi pekne
Zaslal: Marina
09-01-2017
15 hodín 32 minút
príspevok:
Tablet Galaxy Tab S SM-T705 Závesné, zobrazujúce súčasne dve obrazovky na seba. Vaša rada pomohla. Ďakujem veľmi pekne!
Zaslal: Emilia
04-01-2017
18 hodín 40 min
príspevok:
Reštart receptov pomohol). Ďakujem veľmi pekne!
Zaslal: Arthur
03-01-2017
11 hodín 54 minút
príspevok:
Samsung SM-T311. Visí so svetelnou obrazovkou. Začal sa rozoberať, aby sa zahryzol z batérie. Ale rozhodol som sa hľadať náznak na internete. Rada s držaním na dve sekundy súčasne pomohli okamžite dve tlačidlá („sila“ a „hlasitosť“). VEĽKÉ DÍKY
Zaslal: Mimimi
30-12-2016
00 hodín 59 minút
príspevok:
Vďaka, pomohlo to!
Zaslal: Светлана
27-12-2016
17 hodín 39 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! tablet zavesil, dieťa obsahovalo hru cat.rab.with Internet, ale internet nebol, ale obraz zostal a deň nezmizol. Po stlačení týchto tlačidiel sa tablet skutočne oživil a hneď si zarobil!
Zaslal: Давід
25-12-2016
19 hodín 16 minút
príspevok:
Спасибо
Автор:Владислав
22-12-2016
23 час. 49 мин.
Сообщение:
Спасибо большое за совет. Если честно, не знал куда деваться, но вы мне конкретно помогли)))
Автор:Алексей
13-12-2016
19 час. 43 мин.
Сообщение:
Помогло! Ďakujem!
Автор:Геннадий
12-12-2016
22 час. 09 мин.
Сообщение:
Использовал описанную процедуру перезагрузки. Помогло. Спасибо за информацию.
Автор:Наталья
12-12-2016
14 час. 36 мин.
Сообщение:
Помог способ с кнопками выкл и громкости
Автор:Анастасия
12-12-2016
08 час. 19 мин.
Сообщение:
Благодарю, помогло!
Автор:наталья
08-12-2016
21 час. 31 мин.
Сообщение:
pomohlo to! ďakujem!
Zaslal: Екатерина
02-12-2016
13 hodín 35 minút
príspevok:
Tablet Samsung SM-T210 - Ďakujem veľmi pekne. Uvedená metóda reštartu pomohla.
Zaslal: Гульнара
30-11-2016
08 hodín 14 minút
príspevok:
Ďakujem vám veľmi pekne za všetko, vypracované! Veľmi užitočné rady! Samsung Galaxy Tab 3
Zaslal: Яна
30-11-2016
03 hodín 20 minút
príspevok:
Vitajte! Chcem vyskúšať kartu Galaxy 3, ale otázka je dôležitá, z tabletu sa nič neodstráni.
Zaslal: Игорь
27-11-2016
16 hodín 12 minút
príspevok:
Vďaka pomohol
Zaslal: Наталья
26-11-2016
17 hodín 19 minút
príspevok:
Vďaka za info! Reštartoval sa tablet Samsung Galaxy Tab 4
Zaslal: Kat
20-11-2016
02 hodín 36 minút
príspevok:
Pomohlo to prvýkrát, vďaka!
Autor: Nič nepomáha, plačem
19-11-2016
22 hodín 14 minút
príspevok:
Držím ale gombíky, ale nič to nefunguje:
Zaslal: Wika
16-11-2016
19 hodín 56 minút
príspevok:
Ďakujem Pomohlo to
Zaslal: Настя
16-11-2016
14 hodín 27 minút
príspevok:
Ďakujem.
Zaslal: Елена
15-11-2016
19 hodín 29 minút
príspevok:
super všetko pomohlo
Zaslal: Наталия
15-11-2016
15 hodín 26 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! Všetko vyšlo!
Zaslal: Leonid
11-11-2016
11 hodín 41 minút
príspevok:
Mám Samsung SM T310. Tablet držal stlačené klávesy „Napájanie“ a „Hlasitosť“ a ožil! Ďakujem veľmi pekne.
Zaslal: Сергей
10-11-2016
00 hodín 09 minút
príspevok:
Uff, pomôž, ďakujem!
Zaslal: Lydia
09-11-2016
22 hodín 03 minút
príspevok:
Ďakujem vám za užitočné rady. Galaxie Samsung
Zaslal: Tai
08-11-2016
14 hodín 01 min
príspevok:
Áno, držanie 3 tlačidiel naraz pomohlo. Niekde na 6. sekunde. Samsung Galaxy Tab 3 - tablet
Zaslal: Vlad
29-10-2016
14 hodín 05 minút
príspevok:
Ďakujem vám veľmi pekne.
Zaslal: Кристина
29-10-2016
12 hodín 17 minút
príspevok:
Ďakujem vám za veľmi užitočnú radu! Pomocou kombinácie klávesov som bol schopný priniesť svoj tablet do zmyslov!))))
Zaslal: Юлия
28-10-2016
11 hodín 05 minút
príspevok:
Veľmi vám ďakujem za tip týkajúci sa kombinácie „tlačidla napájania“ a „+/-“ - po 7 sekundách. Galaxy Tab 3 sa reštartoval! Hurá! A potom poškriabala lebku - kam ju dať na opravu.
Zaslal: Женя
24-10-2016
19 hodín 52 minút
príspevok:
áno vďaka Samsung T-116
Zaslal: Anastasia
24-10-2016
01 hodín 36 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne!
Zaslal: Анна
23-10-2016
20 hodín 56 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne, pomohlo to)))
Zaslal: Ирина
20-10-2016
12 hodín 31 minút
príspevok:
Vďaka za špičku. Všetko je prístupné a jednoduché.
Zaslal: Айталина
15-10-2016
04 hodín 41 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne za vaše informácie o účte s reštartom.))))
Zaslal: Lyudmila
14-10-2016
09 hodín 57 minút
príspevok:
Vďaka pomohol
Autor: Timur Viktorovich
07-10-2016
18 hodín 07 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne, "on + -" zovretý na 7 sekúnd a skutočne pomohol reštartovať samsung galaxy tab4! Ďakujem veľmi pekne.
Zaslal: Ирина
03-10-2016
22 hodín 53 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! Pomohlo to
Zaslal: Юрий
01-10-2016
22 hodín 35 minút
príspevok:
Vďaka. Pomohlo to, ale už ma išli vziať do dielne.
Autor: Eleanor Andrevna
30-09-2016
13 hodín 42 minút
príspevok:
Páni, super! Vďaka za informácie pomohli tlačidlá oživiť techniku)))
Zaslal: Marina
27-09-2016
14 hodín 27 minút
príspevok:
Vďaka za radu, všetko bolo vypracované)))
Zaslal: Анна
22-09-2016
23 hodín 23 minút
príspevok:
Ďakujem zachránil situáciu.
Zaslal: Ivan
22-09-2016
16 hodín 58 minút
príspevok:
vďaka myšlienka zomrela
Zaslal: Тая
18-09-2016
22 hodín 25 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne. pomohol! :) na zdravie
Zaslal: Ольга
15-09-2016
12 hodín 17 minút
príspevok:
Ďakujem! Vaša rada pomohla, všetko dopadlo.
Zaslal: Василий
13-09-2016
08 hodín 20 minút
príspevok:
Ďakujem! Pomohlo to. Veľa šťastia
Zaslal: Sergey
04-09-2016
17 hodín 36 minút
príspevok:
Vyskúšam atóm visiaci na logu a nie je možné zadať reset
Zaslal: Vlad
04-09-2016
11 hodín 58 minút
príspevok:
Vďaka za článok, veľa pomohlo.
Zaslal: Виктория
03-09-2016
22 hodín 38 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne. Pravda nie je prvýkrát
Zaslal: Александр
02-09-2016
21 hodín 20 minút
príspevok:
Karta Samsung 4 7 '' lte. Počas hry zariadenie zlyhalo a nereagovalo na žiadne tlačidlá. Kombinácia '' + "" - "a tlačidlo zapnuté pomohli. Ďakujem.
Zaslal: Alina
29-08-2016
14 hodín 16 minút
príspevok:
Ďakujem vám môj Samsung Galaxy TB 4 pomohol. Ďakujem vám veľmi pekne
Zaslal: Елена
29-08-2016
14 hodín 13 minút
príspevok:
Chlapci, všetko funguje, ale už som si myslel, že môj tablet zomrel! Ďakujem veľmi pekne 😙
Zaslal: Наталья
23-08-2016
13 hodín 26 minút
príspevok:
Vďaka za tip! Veľmi užitočné informácie.
Zaslal: nádej
22-08-2016
09 hodín 26 minút
príspevok:
Ďakujem! Pomohlo to! Funguje to!
Zaslal: Юляша
21-08-2016
19 hodín 20 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne. zarobený tablet
Zaslal: Ирка
21-08-2016
01 hodín 13 minút
príspevok:
Veľmi vám ďakujem
Zaslal: Artem
03-08-2016
14 hodín 54 minút
príspevok:
Ďakujem, dobrý človek!
Zaslal: Кристина
30-07-2016
23 hodín 13 minút
príspevok:
Samsung tab3 pomohol, vďaka.
Zaslal: Sergey
22-07-2016
22 hodín 41 minút
príspevok:
ďakujem. Metóda podržania tlačidiel pomohla. VŠETKO DOBRÉ.
Zaslal: Мила
12-07-2016
14 hodín 21 minút
príspevok:
Ďakujem moc na karte 3
Zaslal: Marina
12-07-2016
10 hodín 01 min
príspevok:
Ďakujeme za užitočné informácie. Táto rada mi skutočne pomohla, keď visel môj tablet.
Zaslal: stas
10-07-2016
15 hodín 27 minút
príspevok:
Pomohlo to pomocou tlačidiel Off a + -.
Zaslal: Ольга
03-07-2016
20 hodín 30 minút
príspevok:
Ďakujem! Na tablete kariet galaxie samsung, reštartovanie fungovalo!
Zaslal: Denis
30-06-2016
18 hodín 34 minút
príspevok:
Ďakujem, užitočné informácie.
Zaslal: Евгений
14-06-2016
07 hodín 28 minút
príspevok:
ĎAKUJEM
Zaslal: Евгений
14-06-2016
07 hodín 27 minút
príspevok:
Všetko fungovalo dobre. Reštartujte Samsung Galaxy Tab 3.
Zaslal: Татьяна
09-06-2016
23 hodín 03 minút
príspevok:
Vďaka, všetko dopadlo.
Zaslal: Artem Kompaneets
08-06-2016
22 hodín 42 minút
príspevok:
Pre kartu e to tiež pomohlo. Ďakujem
Zaslal: Wika
31-05-2016
23 hodín 06 minút
príspevok:
ĎAKUJEME VEĽKÉ. VEĽMI POMOCI. A ŽE SOM HOKEDALI O HODINÁCH
Zaslal: Daria
30-05-2016
11 hodín 22 minút
príspevok:
Veľmi vám ďakujem, pomohlo to !!)))
Zaslal: Алёна
26-05-2016
11 hodín 05 minút
príspevok:
Mnohé poďakovanie pomohlo.
Zaslal: Иван
22-05-2016
19 hodín 04 min
príspevok:
Áno, vďaka chlapci, veľa to pomohlo)
Zaslal: Nadezhda
20-05-2016
13 hodín 36 minút
príspevok:
Ďakujem
Zaslal: Яна
18-05-2016
16 hodín 26 minút
príspevok:
Chlapci, veľa ĎAKUJEM. Uložený.
Zaslal: Екатерина
16-05-2016
15 hodín 49 minút
príspevok:
ďakujem veľmi pekne! naozaj pomohol! Myslel som, že je čas kúpiť si nový!
Zaslal: ЛИДИЯ
15-05-2016
20 hodín 50 minút
príspevok:
ďakujem
Zaslal: Lyudmila
12-05-2016
15 hodín 32 minút
príspevok:
Vďaka tomu je tableta zamrznutá. Pomocou troch tlačidiel sa mi podarilo reštartovať počítač.
Zaslal: Светлана
05-05-2016
22 hodín 05 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! OuldMožno reštartovať tablet Samsuns Gelaxy A stlačením troch tlačidiel! ▶ ️➕➖ Veľmi som sa bála toho prehriatia, prípad bol veľmi horúci, (
Zaslal: Barbara
03-05-2016
07 hodín 18 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! Neviem ako ti poďakovať! Naozaj si mi pomohol! ďakujem!
Zaslal: Зайка
24-04-2016
13 hodín 40 min
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne, fungovalo to.
Zaslal: Alana
14-04-2016
23 hodín 19 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne. Tablety Samsung Galaxy sa reštartovali pomocou troch tlačidiel 👍👍👍. Všetci pracujeme!
Zaslal: Valeria
11-04-2016
20 hodín 49 minút
príspevok:
Ďakujem za článok autorovi. Myslel som si, že môj Galaxy Tab 3 sa prehrieva a praskne a reštartoval sa podľa popisu v článku.
Zaslal: Claudia
10-04-2016
11 hodín 03 minút
príspevok:
Samsung Galaxy Tab 3 (SM-T211) sa reštartoval pomocou dvoch tlačidiel
Zaslal: vladimir
08-04-2016
22 hodín 05 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne. Za vašu radu: Samsung Tap 7.7 (GT P6800) je zamrznutý. Urobil som, ako som písal vyššie, bol odomknutý pomocou 3 tlačidiel. 8. apríla 2016
Zaslal: Valera
03-04-2016
13 hodín 23 minút
príspevok:
Galaxy Tab A 8.0 odviedol skvelú prácu s 3 tlačidlami. Ďakujem!
Zaslal: Marina
30-03-2016
18 hodín 19 minút
príspevok:
Pomohlo to. Ďakujem veľmi pekne!
Zaslal: Maria
27-03-2016
15 hodín 12 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne!
Zaslal: Оксана
02-03-2016
16 hodín 59 minút
príspevok:
Hurá, pomohlo to!

Pridajte recenziu alebo užitočný tip.

Zaslal: Anastasia
25-06-2019
19 hodín 14 minút
príspevok:
Tablet nereagoval na odomknutie, pomocou vašej pomoci bolo možné tablet reštartovať a teraz je všetko v poriadku, vďaka)
Zaslal: ARMIN
14-06-2018
14 hodín 41 minút
príspevok:
ĎAKUJEME O POMOC.
Zaslal: Victor
28-05-2018
11 hodín 59 minút
príspevok:
Ďakujem za pomoc.
Zaslal: Константин
13-05-2018
04 hodín 42 minút
príspevok:
Karta Samsung Galaxy Tab A mojej dcéry zavesila a neodpovedala na žiadne akcie. Skúsil som vašu metódu počítať do 6 a reštartoval sa! vďaka za tip!
Zaslal: Александр
10-05-2018
01 hodín 46 minút
príspevok:
Ďakujem vám, vážený, práve váš článok bol zachránený pred mnohými problémami. Veľa šťastia, šťastia a veľa peňazí.
Zaslal: Алексей
23-04-2018
04 hodín 57 minút
príspevok:
Ďakujem! Kombinácia stlačenia 3 tlačidiel naozaj pomohla! Tablet Galaxy Tab A 555, pred niekoľkými dňami, sa začal spomaľovať, prvýkrát visel po 2 rokoch, stalo sa, že sa nevypnul týždeň.
Zaslal: alexander
08-04-2018
19 hodín 12 minút
príspevok:
Ďakujem S pozdravom!
Autor: Irina Eliseeva
02-02-2018
22 hodín 30 minút
príspevok:
Naozaj pomohol súčasným stlačením troch tlačidiel) Ďakujem)
Zaslal: Ольга
23-01-2018
13 hodín 58 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne, veľa som o tom čítal, vaša rada vyriešila problém s mojím tabletom. Uraaa!
Zaslal: Алексей
12-12-2017
16 hodín 45 minút
príspevok:
Vitajte! Problém je tento: Samsung Galaxy Tab a. DIEŤA VYMAZAJE VŠETKY ÚDAJE DO FAKTORA, teraz sa zapne, ďalej. po kontrole aktualizácie a táto kontrola trvá tretí deň. Povedzte mi, čo mám robiť a ako má byť. Vopred ďakujeme!
Zaslal: Ольга
09-05-2017
22 hodín 34 minút
príspevok:
Galaxy Note 8.0. To pomohlo. Ďakujem!
Zaslal: Roma
27-04-2017
23 hodín 03 minút
príspevok:
skrátený pomohlo
Zaslal: Евгений
26-02-2017
21 hodín 04 min
príspevok:
ATP zachránil zariadenie Galaxy Tab A
Zaslal: Алина
14-02-2017
10 hodín 23 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! Pomohli sme vám s radu! Ešte raz vďaka)
Zaslal: Ольга
08-11-2016
11 hodín 15 minút
príspevok:
nezaväzuje ma, ale len zhasne a nezapne sa, keď sú stlačené tlačidlá .. len po niekoľkých minútach sa zapne sám, čo mám robiť?
Zaslal: Vitaliy
10-10-2016
08 hodín 56 minút
príspevok:
Samsung Galaxy Tab A6 SM-T280 Vznášajúci sa a začal sa vyhrievať. Upnutie troch tlačidiel pomohlo. Ďakujem
Zaslal: Сера
06-09-2016
22 hodín 35 minút
príspevok:
Musíte vydržať dlhšie ako 10 sekúnd a všetko bude v poriadku!
Zaslal: Александр
27-08-2016
11 hodín 06 minút
príspevok:
Vďaka, pomohlo to.
Zaslal: Alana
18-07-2016
22 hodín 10 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! Naozaj to funguje. Tablet bol tak horúci, myslel som, že sa chystá vybuchnúť, na nič nereagoval. Našťastie som sa dostal na vaše stránky a skutočne mi pomohol!
Zaslal: Анна
05-06-2016
07 hodín 20 minút
príspevok:
Vďaka, pomohlo to.
Zaslal: Valentina
12-05-2016
02 hodín 45 minút
príspevok:
Ďakujem veľmi pekne! Naozaj pomohol! Predtým som sa usiloval o všetko. ale akoby som pomocou mágie otvoril som vaše stránky, kliknite na rovnaké tlačidlá a všetko funguje)))

Pin
Send
Share
Send
Send