Užitočné tipy

Ako obnoviť pôvodné nastavenie prenosného počítača

Pin
Send
Share
Send
Send


Opravte prenosný počítač, ak nefunguje alebo ak sa operačný systém Windows nedá spustiť. Najprv sa pokúste obnoviť systém, tj vrátiť ho do stavu, keď to fungovalo normálne, ak nechcete prísť o dôležité údaje, odporúča sa skúsiť obnoviť systém. Ak obnova systému nefungovala, pomocou špeciálneho disku na obnovenie systému alebo inštalačného disku systému obnovte nastavenie notebooku z výroby.

Kedy obnoviť výrobné nastavenia prenosného počítača nefunguje

Najbežnejšia situácia, v ktorej obnovenie pôvodného nastavenia prenosného počítača nemusí fungovať - ​​ak bol systém Windows preinštalovaný. Ako som už písal v článku „Preinštalovanie systému Windows na prenosnom počítači“, mnohí používatelia, ktorí si zakúpili prenosný počítač, odstránia priložený operačný systém Windows 7 alebo Windows 8 a nainštalovali systém Windows 7 Ultimate a súčasne odstránili skrytý oddiel na obnovenie pevného disku prenosného počítača. Táto skrytá časť obsahuje všetky potrebné údaje na obnovenie výrobných nastavení prenosného počítača.

Malo by sa poznamenať, že keď zavoláte „počítačová oprava“ a sprievodca znova nainštaluje systém Windows, to isté sa stane v 90% prípadov - časť na obnovenie sa odstráni z dôvodu nedostatku profesionality, neochoty pracovať alebo osobného presvedčenia sprievodcu, že pirátske zostavenie systému Windows 7 je dobré a zabudovaná oblasť na obnovenie, ktorá klientovi umožňuje ísť do počítačovej pomoci, nie je potrebná.

Ak sa tak stalo, existuje niekoľko možností - hľadajte obnovovací disk alebo obraz oddielu na obnovenie prenosného počítača v sieti (nachádzajúci sa na torrentoch, najmä na rutrackeroch) alebo si prečítajte čistú inštaláciu systému Windows do prenosného počítača. Niekoľko výrobcov okrem toho ponúka možnosť nákupu diskov na obnovenie na oficiálnych stránkach.

V iných prípadoch je návrat prenosného počítača do továrenského nastavenia dosť jednoduchý, hoci kroky potrebné na tento účel sa mierne líšia v závislosti od značky prenosného počítača. Hneď vám poviem, čo sa stane, keď obnovíte výrobné nastavenia:

 1. Všetky údaje o používateľovi sa vymažú (v niektorých prípadoch iba z „Jednotky C“, všetko zostane na jednotke D ako predtým).
 2. Systémový oddiel bude naformátovaný a systém Windows bude automaticky preinštalovaný. Zadanie kľúča sa nevyžaduje.
 3. Spravidla sa po prvom spustení systému Windows spustí automatická inštalácia všetkých systémových (a nie tak) programov a ovládačov, ktoré boli predinštalované výrobcom prenosného počítača.

Ak teda vykonávate proces obnovy od začiatku do konca, v softvérovej časti dostanete notebook v stave, v akom bol, keď ste ho kúpili v obchode. Stojí za zmienku, že to nevyrieši hardvér a niektoré ďalšie problémy: napríklad, ak sa samotný prenosný počítač počas hier vypne z dôvodu prehriatia, pravdepodobne to bude pokračovať.

Výrobné nastavenie prenosného počítača Asus

Aby sa obnovili výrobné nastavenia prenosných počítačov Asus, počítače tejto značky majú pohodlný, rýchly a ľahký nástroj na obnovenie. Tu je krok za krokom návod na jeho použitie:

 1. Zakážte rýchle zavádzanie (Boot Booster) v systéme BIOS - táto funkcia zrýchľuje zavádzanie počítača a je predvolene povolená v prenosných počítačoch Asus. Ak to chcete urobiť, zapnite prenosný počítač a ihneď po spustení sťahovania stlačte kláves F2, čím sa budete musieť dostať do nastavení systému BIOS, kde je táto funkcia vypnutá. Pomocou šípok prejdite na kartu „Boot“, vyberte „Boot Booster“, stlačte Enter a vyberte „Disabled“. Prejdite na poslednú kartu a vyberte možnosť „Uložiť zmeny a ukončiť“. Prenosný počítač sa automaticky reštartuje. Potom to vypnite.
 2. Ak chcete laptop Asus obnoviť na výrobné nastavenia, zapnite ho a stlačte kláves F9, mala by sa zobraziť úvodná obrazovka.
 3. Program obnovy pripraví súbory potrebné pre operáciu a potom sa zobrazí otázka, či ju chcete skutočne vytvoriť. Všetky vaše údaje budú odstránené.
 4. Potom sa proces obnovy a preinštalovania systému Windows spustí automaticky, bez zásahu používateľa.
 5. Počas procesu obnovy sa počítač niekoľkokrát reštartuje.

Výrobné nastavenia notebooku HP

Ak chcete obnoviť výrobné nastavenia prenosného počítača HP, vypnite ho a odpojte od neho všetky jednotky Flash, vyberte pamäťové karty a ďalšie.

 1. Zapnite prenosný počítač a stláčajte kláves F11, kým sa nezobrazí pomôcka HP Notebook Recovery Utility - Recovery Manager. (Túto pomôcku môžete spustiť aj v systéme Windows a nájsť ju v zozname nainštalovaných programov).
 2. Vyberte „Obnova systému“
 3. Zobrazí sa výzva na uloženie potrebných údajov, môžete to urobiť.
 4. Potom sa proces obnovenia výrobných nastavení automaticky spustí, počítač sa môže niekoľkokrát reštartovať.

Po dokončení programu obnovy dostanete notebook HP s nainštalovaným systémom Windows, všetky ovládače HP a značkové programy.

Situácie pri resetovaní nie sú možné


Ak zariadenie predtým prešlo opakovanou inštaláciou operačného systému, nebude možné obnoviť nastavenia. Keď odstránia verziu systému Windows nainštalovanú výrobcom prenosného počítača, používatelia spolu s ním odstránia skrytú časť pevného disku, kde sa nachádzajú údaje potrebné na obnovenie.

Nanešťastie to nie je len problém pre neskúsených používateľov. Vo väčšine počítačových služieb takzvaní „sprievodcovia počítačovými opravami“ tiež odstránia časť pokračovania.

Dôvod je jednoduchý - neochota pracovať a skutočne porozumieť ich špecializácii. Neponáhľajte míňať peniaze - ak je v počítači nainštalovaný operačný systém, môžete obnoviť nastavenia systému Windows bez toho, aby ste sa obrátili na servisné stredisko.

Existujú ešte ďalšie platné možnosti - napríklad nájdenie disku alebo obrazu na internete so zaznamenanou sekciou vrátenia. Najčastejšie sa vyskytujú na torrentoch.

Ďalším spôsobom je preinštalovanie najnovšej verzie systému Windows. A posledný spôsob: na oficiálnych webových stránkach výrobcov môžete niekedy nájsť reklamy na predaj dátového disku na obnovenie systému.

Ak je verzia operačného systému prenosného počítača továrenská, môžete nastavenia obnoviť jednoduchým spôsobom. Jedinou výzvou - pre každú značku prenosného počítača je algoritmus účinku iný. Všeobecný postup obnovenia činnosti:

 1. Disk C bude vymazaný z používateľských súborov.
 2. Týmto sa naformátuje systémová oblasť disku a preinštaluje sa systém Windows. Nemusíte znova zadávať kód Product Key.
 3. Preinštalujú sa systémové ovládače a programy zahrnuté v štandardnom balíku.

Vrátenie nastavení systému Windows však nie je všeliekom na všetky poruchy zariadenia. Takéto riešenie je vhodné iba pre problémy so softvérom.

Príprava na obnovenie

Väčšina používateľov si je istá, že pred návratom do pôvodného stavu je dostatočné preniesť osobné filmy / hudbu / fotografie atď. Na externé médium.

Odporúča sa však skontrolovať priečinky, napríklad Moje dokumenty a súbory na stiahnutie, v ktorých sa často nachádzajú súbory, ktoré potrebujete. Okrem toho sa oplatí starať sa o kopírovanie pošty, hesiel, zoznamov kontaktov a ďalších dôležitých informácií. V opačnom prípade bude obnovenie tohto všetkého najmenej problematické.

Potom by ste mali byť opatrní, aby ste si uložili inštalátory potrebných programov. Alternatívou je prítomnosť už nakonfigurovaného internetového pripojenia, pomocou ktorého si môžete stiahnuť potrebné programy.

Výrobné nastavenia prenosného počítača Acer

Ak chcete obnoviť výrobné nastavenia na prenosných počítačoch Acer, vypnite počítač. Potom ho znova zapnite, podržte Alt a stlačte kláves F10 približne raz za pol sekundy. Systém požiada o heslo. Ak ste na tomto prenosnom počítači nikdy predtým nevykonali továrenské nastavenie, predvolené heslo je 000000 (šesť núl). V zobrazenej ponuke vyberte možnosť Obnovenie továrenských nastavení.

Okrem toho môžete obnoviť výrobné nastavenia prenosného počítača Acer a z operačného systému Windows - v programoch Acer vyhľadajte obslužný program eRecovery Management a v tomto pomocnom programe použite kartu Obnovenie.

Notebook ASUS

Zapnite prenosný počítač a stlačte tlačidlo F2. Na displeji sa zobrazí štandardná ponuka systému BIOS, kde musíte vypnúť možnosť Boot Booster. Ovplyvňuje rýchlosť sťahovania a predvolene je nainštalovaná.

Ak chcete túto možnosť zakázať, postupujte podľa týchto krokov: otvorte kartu „Boot“, potom „Boot Booster“ a kliknite na „Zakázané“. Uložte zadané nastavenia („Uložiť zmeny a ukončiť“). Počkajte, kým sa počítač automaticky reštartuje a nevypne.

Pri nasledujúcom zapnutí zariadenia stlačte tlačidlo F9, čím zavoláte obslužný program Recovery, ktorý pripraví údaje na obnovenie. Potvrďte požiadavku na resetovanie parametrov, po ktorých aplikácia automaticky odstráni užívateľské dáta a súbory a automaticky preinštaluje Windows.


Upozornenie: Počas obnovy musí zariadenie zabezpečiť trvalé pripojenie k sieti. Počas operácie sa laptop niekoľkokrát reštartuje.

Prenosný počítač HP

Predtým odpojte externé médiá (jednotky flash atď.).

Pri zapnutí stlačte tlačidlo F11. Na displeji sa otvorí okno pomocného programu rollback - Recovery Manager. Ak to nefunguje, môžete ho spustiť v štandardnom režime - jednoducho ho nájdete v zozname predinštalovaných aplikácií.

Laptop Acer

Počas nakladania podržte stlačený kláves Alt a súčasne stlačte kláves F10. Zobrazí sa dialógové okno so žiadosťou o heslo. Ak prvýkrát zavádzate operačný systém, predvolené heslo je 000000. Ďalej vyberte možnosť „Obnovenie továrenských nastavení“.

Druhý spôsob, ako obnoviť pôvodné nastavenia Acer - v štandardnej ponuke systému Windows vyhľadajte obslužný program eRecovery Management a vyberte položku „Recovery“. Potom sa systém sám vráti späť.

Laptop Samsung

Počas načítavania zariadenia niekoľkokrát stlačte tlačidlo F4. Alternatívnou možnosťou je nájsť predinštalovaný obslužný program Recovery Solution v zozname programov.

Po spustení pomôcky vyberte možnosť „Obnova“ a potom „Úplná obnova“. Potom musíte vybrať bod obnovenia - stav, v ktorom plánujete počítač vrátiť.

Pre výrobné nastavenia je to položka „Počiatočný stav počítača“. Akceptujte ponuku pomôcky na reštartovanie zariadenia. Potom postupujte podľa jeho pokynov, až kým sa parametre úplne neobnovia. Reštartujte zariadenie a dokončite proces vrátenia.

Notebook Toshiba


Keď je prenosný počítač vypnutý, podržte tlačidlo 0 (nie na hornom riadku čísel, ale napravo, na číselnom bloku). Potom zapnite počítač a počkajte na pípnutie. Kláves 0 sa môže uvoľniť.

Postupujte podľa pokynov programu, kým sa systém úplne neobnoví.

Laptop Sony

Počas spúšťania počítača stlačte niekoľkokrát tlačidlo F10. Zobrazí sa okno, v ktorom musíte vybrať možnosť „Launch VAIO Recovery Center“.

Táto aplikácia ponúkne na výber: obnova celého systému alebo iba disk C. Odporúča sa zvoliť úplné obnovenie, pretože „čistý“ OS bude fungovať omnoho lepšie, ako keby obnovujete jeden oddiel.

Tak ako v iných prípadoch, obslužný program vykoná všetko sám a nie je potrebný zásah používateľa.

Okrem vyššie popísaných metód je možné zariadenie vrátiť späť na výrobné nastavenia pomocou dodatočne nainštalovaných obslužných programov, ktoré je možné stiahnuť z webových stránok výrobcu, a tieto programy sú viac funkčné ako štandardné.

Výrobné nastavenie prenosného počítača Samsung

Ak chcete obnoviť továrenské nastavenia prenosného počítača Samsung, v systéme Windows spustite obslužný program Samsung Recovery Solution, alebo ak bol odstránený alebo sa systém Windows nespustí, po zapnutí počítača stlačte kláves F4, spustí sa obnovovací program prenosného počítača Samsung na výrobné nastavenia. Ďalej postupujte podľa týchto krokov:

 1. Vyberte možnosť Obnoviť
 2. Vyberte možnosť Úplné obnovenie
 3. Vyberte bod obnovenia pre počiatočný stav počítača.
 4. Po výzve na reštartovanie počítača odpovedzte „Áno“, po reštarte postupujte podľa všetkých systémových pokynov.

Po úplnom obnovení pôvodného stavu prenosného počítača a po vstupe do systému Windows je potrebné vykonať ďalšie reštartovanie, aby ste aktivovali všetky nastavenia vykonané programom na obnovenie.

Obnovte pôvodné nastavenie prenosného počítača Toshiba

Ak chcete na počítačoch Toshiba spustiť nástroj na obnovenie továrenských nastavení, vypnite počítač a potom:

 • Stlačte a podržte tlačidlo 0 (nula) na klávesnici (nie na číselnej klávesnici vpravo)
 • Zapnite prenosný počítač
 • Keď počítač začne pískať, uvoľnite kláves 0.

Potom program začne obnovovať továrenské nastavenia prenosného počítača, postupujte podľa jeho pokynov.

A zrazu to bude zaujímavé:

Prečo sa prihlásiť na odber?

Distribúcia nových, niekedy zaujímavých a užitočných materiálov z remontka.pro. Od autorov nie sú k dispozícii žiadne reklamy ani bezplatná počítačová pomoc predplatiteľom. Iné spôsoby prihlásenia (VK, Odnoklassniki, Telegram, Facebook, Twitter, Youtube, Yandex.Zen)

02/10/2018 o 01:46

Povedzte mi na notebooku Tlačidlo Lenovo Onekey nefunguje. Ako obnoviť továrenské nastavenia prenosného počítača?

02/10/2018 o 08:24

Závisí od nainštalovaného systému. Ak napríklad niekto pre vás manuálne nastaví systém ako ten, ktorý je v obchode, obraz obnovenia pri výrobe pravdepodobne už v notebooku neexistuje (pretože obnovenie pomocou jedného kľúča nefunguje)

18/18/2018 o 13:33

Mám laptop Asus, chcem ho vrátiť späť na výrobné nastavenia, prečítal som si všetko, čo je potrebné urobiť, a uvidel vetu „Potom sa proces obnovenia a preinštalovania systému Windows stane automaticky“, môžu sa okná sám preinštalovať, ak mám pirátstvo?

19. 2. 2017 o 12:36

Ak ste vymazali oddiel obnovenia pri výrobe (zvyčajne skrytý na 10-30 GB) alebo tam nebol - nie, nebude obnovený.

14.03.2018 o 19:14

Dobrý deň, mám Asus c vyhrať 10 laptop. Počas poslednej aktualizácie som prenosný počítač vypol, teraz sa nezapne - počas sťahovania sa zobrazí „pokus o obnovenie predchádzajúcej verzie ...“ a systém sa reštartuje. Povedzte mi, čo mám robiť (F9 nefunguje)

15.03.2018 o 07:59

V extrémnom prípade to môžete urobiť: niekde inde vytvorte bootovaciu jednotku USB Flash s 10 pôvodnými, spustite ju a potom na druhej obrazovke inštalačného programu kliknite v ľavom dolnom rohu na položku „Obnovenie systému“, potom skúste obnoviť body alebo resetovať systém.

19.03.2018 o 08:29

Dobrý deň, prečo nie je k dispozícii žiadny prenosný počítač od spoločnosti Lenovo

19.03.2018 o 09:10

Mnoho Lenovo má špeciálne tlačidlo pre vrátenie - Novo, pomocou ktorého sa obnoví pôvodné nastavenie z výroby.
Vo všeobecnosti je potrebné článok samozrejme aktualizovať.

19. 3. 2017 o 20:13

Vitajte! Po preinštalovaní systému Windows sa pri sledovaní videa na stránkach YouTube obraz prerušoval. Niekedy sa objavia vodorovné pruhy. Preinštalovaný ovládač videa - nepomáha. Notebook hp 630.

03/20/2018 o 07:52

Nainštalovali ste natívne ovládače z webovej stránky spoločnosti HP? Do siete (Wi-Fi / Ethernet) - tiež?
Pokúsili ste sa povoliť alebo zakázať hardvérovú akceleráciu videa v prehliadači?

13.03.2018 o 17:26

ahoj, vyskúšal som si všetko s čiernou obrazovkou a kurzor nepomáha, možno nerozumiem čo, aktualizoval som Win 8 až 10, ale nič som neodstránil, pretože som ho prestal zobrazovať po spánku. pomôž mi

04/14/2018 o 08:31

A ak vypnete prenosný počítač dlhým stlačením vypínača napájania (10 - 15 sekúnd), zobrazí sa po zapnutí? Ak áno, skúste zakázať rýchly štart systému Windows 10 https://remontka.pro/fast-startup-windows-10/.

05/05/2018 o 20:02

Urobil všetko tak, ako je napísané, ale stále nemôžem otvoriť modem

13.5.2018 o 09:10

prečo f1-f12 nefungujú + stlačia f5, aby som nemohol laptop obnoviť!

06/11/2018 o 15:42

Dobré popoludnie, povedzte mi, je potrebné vypnúť funkciu v BIOSe Boot Booster? Obnovenie predvolených výrobných nastavení prenosného počítača
Mám počiatočné Windows 7.
A ďalšia otázka do továrne je rovnaká ako tvrdý reset na smartfóne? Môže to byť tak, že po obnovení nastavení systému Windows sa vôbec nespustí systém?

06/12/2018 o 09:34

ahoj Nie, nie nevyhnutne. Je to len to, že niekedy pred vstupom do systému narúša vstup do systému BIOS a vykonávanie akcií.
Áno, ide o typ tvrdého resetu smartfónu.
Pokiaľ ide o nenačítanie: teoreticky, ak bol disk poškodený alebo niektoré súbory v obnovovacej oblasti - áno, môže.

13.06.2015 o 15:37

Povedzte mi, prebehlo zotavenie deň pred včerajškom, je možné, že na disku C zostal nejaký odpad? Je však veľa chýb, či je možné obnovenie vykonať znova, ale je možné systém Windows sám odstrániť z celého disku? Mám laptop po prvýkrát, keď som sa rozhodol, vybral som prvú položku na obnovenie systému Windows do prvého oddielu
A ktoré je lepšie zvoliť obnovenie bodu obnovenia z výroby? Nevypne sa, neexistuje modrá obrazovka, ale keď otvoríte aplikáciu, otvorenie trvá dlho a niekedy prieskumník neodpovedá a Google nefunguje. Chyba hovorí, že na disku zostalo nejaké množstvo odpadu? Bolí to celú jazdu?

14.06.2018 o 09:56

Nemôžem odpovedať presne takto na diaľku bez toho, aby som videl situáciu. Nemusí to byť v smetisku, ale napríklad to, že po resetovaní stiahne a nainštaluje aktualizácie (kvôli ktorým môže spomaliť, ale časom prejde).

25.06.2018 o 18:03

Dobrý deň, musíte tiež reštartovať svoj prenosný počítač ako počítač Acer?

26.6.2018 o 10:56

Na elektronických strojoch je to podobné, ako keď podržíte kláves Alt a stlačíte kláves F10, keď ho zapnete (ak sa chystáte obnoviť továrenské nastavenie).

07/03/2018 o 13:57

Pevný disk som zmenil z pôvodného (v ktorom bola zabudovaná výhra 8) na novú, čistú. Ako môžem skopírovať obnovovací oddiel zo starého disku a nainštalovať ho na nový?

04.07.2018 в 10:28

Здравствуйте. В общем-то всё точно так же, как в этой инструкции: https://remontka.pro/windows-10-to-ssd/ (при этом не смотрите, что там про Win 10, это не важно).

08.07.2018 в 12:36

у меня ноутбук DNS как его вернуть к заводским настройкам?

09.07.2018 в 08:29

Про DNS не знаю. У них нет прямо стандартного метода какого-то.
Если ОС запускается и там 8-ка или 10-ка, то проще всего сбросить в параметры — обновление и восстановление.

19.07.2018 в 06:31

Здравствуйте!
На ДЕЛЛ есть какой-нибудь «вернутель»?

19.07.2018 в 08:14

Здравствуйте.
Клавиша F8 по идее на Dell. Плюс у Dell на официальном сайте можно в любой момент скачать образ восстановления на флешку именно под ваш ноутбук.

05.08.2018 в 14:07

А на dexp есть какой нибудь способ восстановления??

14.08.2018 в 12:15

Чтобы вернуть компьютер в исходное состояние, потребуется ли ключ Windows? и не потребуется ли мне заново устанавливать ОС? У меня игровой Dell Inspiron.

14.08.2018 в 14:03

Нет, не потребуется. Но при этом возврат в исходное состояние — это и есть переустановка ОС (т.е. она заново устанавливается в исходном виде, при условии, что вы не стерли раздел восстановления).

31.08.2018 в 21:28

Ale všeobecne mám taký problém, nabíjanie pre mňa nefunguje, dobre, je to len o tom, že 0% je na svojom mieste, chcem získať plnú náhradu, ale je to veľmi dlhé a prenosný počítač sa vypne o 5 až 10% (2 hodinový prechod)
Prenosný počítač sa vypol o 10% a pri zapnutí sa teraz zobrazuje chyba

09.09.2018 o 11:36

Mám taký problém, riaďte sa pokynmi (mám netbook Asus), v dôsledku toho čierna obrazovka s nápisom „BOOTMGR chýba Stlačte Ctrl + Alt + Del na reštart“, vykonala kombináciu kláves, nepomohla, reštartuje (až do konca), To je ono to isté, čierna obrazovka ...

09.09.2018 o 12:06

A v akom štádiu sa táto čierna obrazovka objavila? Začalo samotné zotavovanie? A úspešne prešiel?

09/11/2018 o 16:00

Mám tento problém: po zmene frekvencie monitora na prenosnom počítači (acer.com/ac/ru/RU/content/model/NH.GPYER.001) pomocou programu Custom Resolution Utility na hodnotu 75 hertzov sa zhoršila jasnosť obrazovky atď. e) začali vidieť pixely (tieto zmeny boli vykonané na Windows 8.1). Teraz neviem, ako vrátiť všetko späť alebo resetovať obrazovku na výrobné nastavenia. (Preinštaloval som ovládače a okná 8.1). (Pri preinštalovaní vetra sa frekvencia obrazovky zvýšila na 64 Hz a po inštalácii ovládačov grafickej karty to bolo 60 Hz, ale v režime bezpečného načítania bola tiež frekvencia 64 Hz). (Pôvodný Windows bol 10).

10.06.2018 o 00:24

ahoj Potrebujete pomoc. Všeobecne platí, že vec je - existuje trojzubec 3 s diskom, obnovenie. Čistý Windows bol nainštalovaný z USB flash disku, 10. Obnovovací disk je skrytý, ale je vymazaný. Ak počítač vrátite do pôvodného stavu, nainštaluje sa čistý systém Windows. A nie továreň s vodičmi. Ako umiestniť továreň? Disk sa s ním neodstráni. To je vidieť v správe disku trvá asi 15 GB

10.06.2018 o 09:44

ahoj Vyhľadajte príručky pre svoj počítač. S vysokou pravdepodobnosťou môžete obnovenie z tejto skrytej časti spustiť pomocou nejakého kľúča, keď ho zapnete.

23.10.2018 o 15:56

Z nejakého dôvodu stlačím F4 na notebooku Samsung, ale nemám rovnaké okno ako na obrázku! Mám okno s názvom Windows Boot Manager a na prvom riadku sa uvádza „Windows sa nespustil. Nedávny hardvér ... “ako to môžem odstrániť a vrátiť prenosný počítač do pôvodného stavu?

10.24.2018 o 08:50

Máte na svojom notebooku v podstate oddiel na obnovenie? Je to tak, že ak manuálne nastavíte 10 ku / 8 ku, potom je celkom možné, že tam už nie je a riešením je znova ho nastaviť.
Tiež v prípade: je pevný disk viditeľný v systéme BIOS?

11/07/2018 o 07:42

Vitajte! Nemám Boot Booster na Asus. Mám Boot Option UEFI Boot. S pozdravom, Vladimir.
Chcel som odstrániť 7 Windows z továrne.

11/08/2018 o 11:30

Je to len z klávesnice, keď ju zapnete? Túto možnosť v zásade nepotrebujete, ak už ticho vstupujete do systému BIOS.

23/23/2018 o 02:03

Dobré popoludnie, mám laptop Toshiba, keď zapnem logo, pod f2 a f12. potom v ľavom hornom rohu čierna obrazovka a biele podčiarknutie. Prosím, pomôžte.

23/23/2018 o 11:37

ahoj A čo sa potom stalo? Vo všeobecnosti problém naznačuje, že z nejakého dôvodu sa nedá zaviesť: je možné, že sa pokúša zaviesť systém z nesprávneho disku, alebo to môže byť problém s čítaním z pevného disku.

12.03.2018 o 21:46

Dobré popoludnie
Otázka o „Všetky údaje o používateľovi budú odstránené (v niektorých prípadoch iba z položky„ Jednotka C “, všetko zostane na jednotke D).“
Dáta sa zvyčajne vymažú iba zo systémového oddielu alebo z celého pevného disku, ktoré majú výrobcovia? Nemyslím si, že mnoho z nich má externý pevný disk, na ktorom môžete vypísať informácie zo všetkých oddielov.

12/04/2018 o 12:50

Stáva sa to rôznymi spôsobmi. V každom prípade však tento proces nezačína „slepo“, t. môžete si prečítať o tom, čo sa urobí pred začiatkom postupu.

27.12.2018 o 19:41

Po stlačení klávesu f4 sa na mojej čiernej obrazovke nič nestane

27/19/2019 o 23:14

Dobré popoludnie Notebook Asus bios 2.15.1227 nenájde funkciu Boot Booster v bootovacej časti, existuje bootovacia konfigurácia, kliknutie je zakázané. Reštartoval počítač a vypol laptop. Zapnem to, stlačím F9, ale nie sú k dispozícii žiadne súbory na stiahnutie, existuje obrazovka správcu úloh a tam si môžete vybrať stiahnutie Windiws7 alebo skontrolovať pamäť. Čo robím zle?

28.01.2019 o 12:51

ahoj
Je sekcia obnovy výrobcu aktívna? (skrytý oddiel na pevnom disku, zvyčajne najmenej 10 GB).

28.01.2019 o 19:26

Nevyzeral som, ale ako to môžem nájsť? Chápem, že ak nie je skrytá časť, nebude fungovať preinštalovanie.

29/01/2019 o 11:40

Napríklad viď Správa diskov (Win + R - diskmgmt.msc). Áno, takéto zotavenie by bez neho nefungovalo.

29/01/2019 o 19:03

Je to skrytá časť, ktorá nie je pomenovaná? Ak áno, potom mám dva nemenované oddiely, jeden za 200 Mb, druhý za 25 GB. Ak je 25 GB, je uvedené, že časť o vymáhaní. Notebook vzal bu, a ako som to pochopil, tu je nelicencované Windows 7 maximum. Aj keď prenosný počítač prišiel z továrne s operačným systémom Windows 7 home Basic, aj keď nálepka, na ktorej je napísaný kľúč, zostáva, je zaujímavé, či to funguje, ak inštalujete systém Windows 7 doma?

30.01.2019 o 09:02

Vo všeobecnosti je to veľmi podobné popisu, že je to presne to, čo to je ... A aký model prenosného počítača (t. J. Nielen značka, ale aj presný model), teoreticky to môže byť, že existuje nejaká iná kombinácia.
Pokiaľ ide o kľúč: áno, s najväčšou pravdepodobnosťou to bude. Pravda, niekedy sa stáva, že aktivácia nefunguje ihneď a musíte vykonať aktiváciu telefónom (je to tam relatívne jednoduché - volanie na bezplatné číslo, zadanie kľúča, prijatie kódu z odkazovača).

Pin
Send
Share
Send
Send