Užitočné tipy

Ako sa naučiť telepatiu

Pin
Send
Share
Send
Send


Telepatia (alebo, ako sa tiež nazýva „mentálny návrh“, „návrh na diaľku“, „biologická informácia“) je špeciálna forma komunikácie medzi ľuďmi alebo inými živými bytosťami, vyjadrená priamym (bez účasti zmyslových orgánov, ktoré sú nám známe) vplyvu nervozity. mentálne procesy jedného človeka na neuropsychických procesoch druhého človeka. Samotné grécke slovo „telepatia“ znamená „pocit na diaľku“.

Existujú dva typy telepatie: spontánna, t. spontánne sa vyskytujúce v každodennom živote a experimentálne, spôsobené u subjektov v dôsledku špeciálne nastavených skúseností.

Prípady spontánnej telepatie sú známe už v staroveku: sú opísané v beletrii (L. Kuprin „Olesya“, L. Feuchtwanger „Bratia Lautensacka“, R. Rolland „Jean Christophe“ atď.) A tiež slúžili ako predmet mnohých ústnych príbehov. V roku 1982 v Londýne bola založená „Spoločnosť pre štúdium záhadných javov v psychike“. V týchto dňoch sa tiež skúmajú prípady spontánnej telepatie, najmä ak sú zdokumentované alebo nahlásené dôveryhodnou osobou.

Telepatia obsahuje dva prvky: prijímanie a odosielanie mentálnych informácií. Ako je uvedené vyššie, môže to byť spontánne a úmyselné. Predpokladajme, že váš manžel náhodne padá na schody, zlomí mu nohu a nemôže sa pohybovať. Kričí: „Pomoc!“. Zároveň vysiela silný prúd energie, ktorý prenáša rovnaké informácie. V práci sa vo vašej mysli náhle objaví obraz manžela, ktorý žiada o pomoc. Chápete, že sa stalo nešťastie, ponáhľate sa domov a máte čas práve včas.

Tento príklad bude javom tzv. Spontánnej telepatie. Vedci veria, že vaše vedomie a vedomie ľudí vo vašom okolí sú pravdepodobne naladené na rovnakú vlnu. Preto príbuzní cítia váš stav takto. Chcem si však urobiť rezerváciu, nielen to, že sa natívna krv cíti ako natívna krv. Existujú prípady, keď máte pocit, že s naším priateľom alebo dobrým známym niečo nie je v poriadku. Všeobecne si myslím, že len milovať človeka stačí vedieť, čo sa s ním deje.

K svojvoľnej alebo inak úmyselnej telepatii dochádza, keď si vy a iná osoba navzájom prenášajú mentálne správy.

Môžete trénovať svoje telepatické schopnosti. Ale predtým, ako vám poviem, aké metódy odbornej prípravy existujú, je potrebné hovoriť o tom, aké sú pravidlá pre tých, ktorí sa chcú stať telepatmi.

1. Telepatické schopnosti sa môžu využívať iba v prospech ľudí. Ich použitie pre zlo znamená utrpenie telepata a predmet jeho vplyvu.

2. Osoba, ktorá používa telepatické schopnosti, musí byť schopná akumulovať prášku a mať ju dostatočne veľkú zásobu v nervovom systéme.

3. Je potrebné byť zdravý fyzicky aj psychicky.

4. Vo vašom živote musí byť neustále pozitívny prístup. Musíte sa presvedčiť, že vo svete, ktorý vnímate pomocou bežných zmyslov, je všetko v najlepšom stave, a ak sa stane niečo absurdné, čas nie je ďaleko, keď zmizne.

5. Musíte byť schopní ovládať sa za akýchkoľvek podmienok.

6. Aby bolo možné relaxovať, uvoľniť telo z napätia nie je o nič menej dôležité, ako byť schopný sústrediť sa, nasmerovať a poslať energiu do jednotlivých častí tela alebo do vonkajšieho prostredia.

Prvýkrát sa musíte zapojiť do samostatnej miestnosti s úplným tichom. Miestnosť by mala mať normálnu vlhkosť, preto je vhodné vyčistiť alebo zatvoriť nádrže na vodu, pretože voda je aktívnym absorbérom rádiových vĺn (Patlakh VV „Výcvik telepatických schopností“). Samozrejme sa s ním môžete dohodnúť na „absorbéri rádiových vĺn“, ale aby som bol úprimný, trénujem v kúpeľni (!) A voda zostáva zapnutá.

Odporúča sa použiť tieto jogové pózy: Sukhasana - príjemná póza, Siddhasana - póza na prispôsobenie jogy, Vajarasana - diamantová póza, Padmasana - lotosová póza.

A teraz pôjdeme priamo k cvičeniam.

1. Cvičenie. "Smer prana k osobe, ktorá je mimo dohľadu."

Toto cvičenie sa musí vykonávať nepretržite.

Posaďte sa v jednej z pohodlných póz - diamant, napoly nos alebo len na stoličku. Spomeňte si na jedného z vašich známych priateľov, na komunikáciu s kým a na spomienku, na ktorú ste vždy príjemní.

Vaša myšlienka je racionálna, ale emocionálne sfarbenie nie je vylúčené.

Teraz si pomyslite, že pre osobu, o ktorej uvažujete, môžete urobiť dobro, ako by ste mu mohli pomôcť. Zamyslite sa, hľadajte, až kým nebudete cítiť mierny chlad v chrbte (napätie v hrudníku, zimnica v celom tele alebo pocit, že cudzia teplá vlna prešla celým telom). Takýto pocit bude znamenať, že sa dosiahol úspech.

2. Cvičenie. „Vnímanie určitých informácií.“

Najprv musíte jasne formulovať definíciu informácií, ktoré vás zaujímajú, z oblasti vedomostí, o ktorej ste nikdy netušili. Po vykonaní všetkých potrebných na úplné alebo čiastočné uvoľnenie vedomia nasmerujte myšlienku na to, čo viete o tomto objekte, a pevne ho držte vo vedomí. Vždy, keď je to možné, skúste si uvedomiť proces blikania nových myšlienok vo svojom odbore, ktorý obohatí vaše znalosti o predmete. V žiadnom prípade by nemalo byť dovolené „rozptyľovať“ myšlienky okolo subjektu. Pocit miernej únavy, pomaly, postupne oslabujte svoju pozornosť, čistite dych. Povedzte si, aby ste spali.

3. Cvičte „rozvoj telepatických schopností“.

1) Jedna osoba (odosielateľ) sa pozrie na kartu a sústredí všetku svoju pozornosť a snaží sa preniesť jej obraz na inú osobu (príjemcu).

2) Príjemca urobí na hárku značku vzhľadom na prijatý obrázok.

3) Po skončení balíčka odosielateľ a príjemca porovnajú svoje výsledky.

4) Potom zmení miesto. Aby sa každý cítil ako odosielateľ a príjemca.

Niektorí ľudia lepšie odosielajú obrázky, iní lepšie prijímajú obrázky, iní robia oboje s rovnakým úspechom. Poviem si, že som úspešnejší pri prenose obrázkov ako pri ich prijímaní. Skúste sa v tejto novej lekcii, je to celkom vzrušujúce a užitočné.

Na odoslanie môžete použiť iný obrázok, môžu to byť obrázky zvierat, predmetov.

S rozvojom telepatických schopností môžete tiež prísť s nespočetnými podobnými cvičeniami. Neváhajte využiť svoju fantáziu.

Použité zdroje:

1. Hewitt W. Tajné možnosti vašej psychiky. - Petrohrad: Peter, 2001. - 224 s .: Ill.

2. Patlakh V.V. Telepatický tréning 2005

3. Matveev V.S. Hádanky a rezervy psychiky. Sverdlovsk: Vydavateľstvo Ural. Un-ta, 1990. - 240 pp., Ill.

4. Grimak L.I. Rezervy ľudskej psychiky: Úvod do psychológie činnosti. - M.: Politizdat, 1989. - 349 s.

Pozrite si video: Telepatie pro začátečníky # 1 (August 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send