Užitočné tipy

Podrobná analýza Candy Crush Friends Saga

Pin
Send
Share
Send
Send


Ako Hack Hack Candy Crush Saga Soda pre Android a iOS a získajte veľa životov, posilňovačov a bonusov v hre, ako aj ako prejsť úrovňou. V hre Candy Crush Saga Soda sú tajné kódy podvádzania a ich používanie vám môže uľahčiť život, pretože dostať sa do hry je veľmi jednoduché, stačí hrať jednu úroveň, ale v hre sú tiež dostatočné obmedzenia. Ak nemáte čas si hru užiť, potom sa náš život skončí alebo sa úroveň stane nepriechodnou, čo by sa malo v tomto prípade urobiť?

Candy Crush Saga Soda - toto je hádanka a veľa z toho závisí od šťastia. Úroveň, ktorú sa snažíte absolvovať 10-krát, sa dá ľahko dať pomocou 11 pokusov, takže fľaše padli alebo sa ľahko tvorili bomby. Zároveň však musíme dlho čakať, kým sa časom obnovíme, aby sme pokračovali v hre, a práve tu vývojári hier zarábajú peniaze.

Zoznam cheatov na hackovanie hry Candy Crush Soda:

kód pre získanie života, to je hlavný cheat, ktorý vám umožní hrať hru tak, ako chcete, a nie čakať na obnovenie jedného srdca, aby ste mohli pokračovať v hádankách. Zadaním tohto kódu získate 99 životov za hru - CCS99Liv_Ad492

ak nie je poskytnutá určitá úroveň, môžete použiť zosilňovače alebo bonusy, ale na ich získanie alebo uloženie potrebujete veľa úsilia. Teraz môžete mať v hre dostatočný počet bonusov, aby ste ľahko prešli náročnou úrovňou. Ak chcete získať bonusy, zadajte kód, ktorý zvýši počet každého posilňovača na 99 - CCS99Bus_Ad959

tento kód sa nazýva 3 hviezdičky a zadáva ho na ľubovoľnej úrovni, ktorá mu bude odovzdaná, získa hodnotenie 3 hviezdičkami, ktoré zaručuje, že dostanete zadarmo bonusy a buchty - CCS33Sta_AD572

ak sa nemôžete dočkať, až uvidíte ďalšie úrovne hry, môžete ich otvoriť všetky, na tento účel použite daný cheat - CSS99Lev_Un429

Candy Crush Soda Saga - Nádherná skladačka, ktorá poteší ešte viac, ak môžete ľahko prejsť na akejkoľvek úrovni. Každý hráč má skutočne svoju vlastnú úroveň, na ktorej sa zasekne a často buď opustí hru, alebo investuje peniaze do nákupu bonusov, aby dokončil hru. Teraz nemusíte míňať skutočné peniaze a kaziť si nervy, používať tajné kódy a získať z hry ešte väčšie potešenie.

Tieto kódy fungujú bez sťahovania mods a apk súbory a poskytujú možnosť získať zdroje zadarmo bez toho, aby to ohrozilo zabezpečenie vášho zariadenia. pred hack hraCandy Crush Soda Saga Prečítajte si pokyny a presne postupujte podľa všetkých krokov.

Pokyny: ako a kde zadávať kódy v hre "Candy Crush Soda Saga" - je skrytá. Pozrite sa na pravidlá stránok.

O vlastnostiach zariadenia novej hry od Kinga - Candy Crush Friends Saga hovorí Dmitry Kuratnik, návrhár hry z Glera Games

Nové hry od kráľ - to je zaujímavé a je to vždy malá oslava pre hráčov aj vývojárov mobilných hier. Pre hráčov, pretože - dostanú šialene olízanú, kvalitnú a zaujímavú hru. Pre vývojárov - pretože existuje zdroj inšpirácie, ďalší zdroj novej mechaniky a inovatívnych riešení.

Candy Crush Friends Saga - nové Zápas 3 hra od kráľa, ktorá bola spustená vo svetovom vydaní 11. októbra 2018, a pri miernom spustení bola hra 2. mája 2017. V čase vydania hry vo svetovom vydaní bolo v nej 440 úrovní.

Najlepšie stiahnuté súbory
Vďaka službe AppAnnie sa ukázalo, že Candy Crush Friends Saga počas mäkkého štartu bolo minimálne v Belgicku, Holandsku, Nórsku, na Novom Zélande, Írsku, Francúzsku, Švédsku, Južnej Afrike.

V deň svetového vydania sa hra okamžite začala dostávať medzi najobľúbenejšie súbory na stiahnutie vo väčšine krajín v obchode s aplikáciami aj v hre Google. Nižšie vidíte nárast počtu stiahnutí v Belgicku, Holandsku a Nórsku v obchode s aplikáciami. Podobný rast v iných krajinách, kde bola hra v miernom spustení:

V niektorých krajinách, v ktorých hra nebola v miernom štarte, napríklad v USA, Kanade, Nemecku, Candy Crush Friends Saga okamžite zasiahnuť najvyššie číslo 1 na stiahnutie:

App Store - USA, Kanada, Nemecko

Najvyšší príjem
V najvyššom príjme v obchode s aplikáciami a v hre Google hra ukazuje stabilný rast od globálneho vydania po súčasný moment (25. októbra 2018). Čo je logické, spočiatku táto hra nespeňažuje používateľov a umožňuje vám využívať ju zadarmo Candy Crush Friends Saga, Trvá preto určitý čas, kým hráči začnú platiť. Nižšie sú uvedené pozície v najvyšších príjmoch niektorých „hotovostných krajín“:


V hre Google je zatiaľ niečo horšie:

App Store USA, 100 najlepších výnosov (24. októbra):

Rozdiely od iných hier Match 3 zo série Saga
Existuje niekoľko rozdielov, ale sú tiež veľmi významné.
Existujú 3 hlavné rozdiely:

1. Pridané herné postavičky, každá s jedinečnou schopnosťou.

 • Pred začatím úrovne môžete vybrať znak.
 • Na odomknutie novej postavy musíte zbierať „fragmenty postáv“, keď hráč zhromaždí požadovaný počet fragmentov postáv, bude k dispozícii pre hru.
 • Fragmenty postavy sú dané z darčekových krabíc, ktoré sa nachádzajú na úrovniach, na každodenné úlohy, na vyplnenie obchodníkov, na tajomnú hruď, ktorá sa objaví na mape úrovní.
 • Ak chcete aktivovať schopnosť znaku, musíte zodpovedať n cukroviniek určenej farby. Každá postava má svoju vlastnú farbu cukroví. Ak na úrovni nie sú žiadne sladkosti požadovanej farby, potom pred začiatkom úrovne nemôžu tento znak vybrať.
 • Najčastejšie, ak má hráč na výber z niekoľkých postáv, hra radí, ktorá postava je lepšie zvoliť.
 • Postava môže mať rôzne vzhľady. Koža sa ťaží rovnakým spôsobom ako postavy z rovnakých zdrojov. Samotné kože neovplyvňujú hru a majú iba dekoratívnu funkciu.

2. Bezplatné zosilňovače sa zbierajú z fragmentov, na rozdiel od iných hier v sérii Saga (a všeobecne z iných náhodných zápasov 3).

To znamená, že teraz hra nepodporuje posilňovaciu dávku ako darček pre deylik alebo pre hrudník, ale dáva niekoľko fragmentov zosilňovača a aby ste mali k dispozícii celý zosilňovač, musíte zhromaždiť n fragmentov.

Osobne obdivujem toto rozhodnutie, pretože je to bezpečné pre ekonomiku hry, ale vždy, keď hráč dostane cenu vo forme fragmentov posilňovača, stále cíti potešenie a pocit radosti. Vďaka tomu môžete často odmeňovať hráča a neporušovať ekonomiku.

3. Posilňovače nemôžu byť aktivované pred začatím určitej úrovne hry.

Odvážne rozhodnutie. Počítané (alebo počítané do vydania) CCFale nie je to presné), v ktorom bol predaj zosilňovačov v Zápas 3 hry pred začiatkom hernej úrovne sú jedným z hlavných prvkov speňaženia. Ako vidíte z horných grafov príjmov, nedostatok predaja zosilňovačov pred začiatkom úrovne príliš nezasahuje. CCF dobyť mobilné stránky. Ale v CCF môžete si kúpiť zosilňovače, ktoré trvajú n času (niekoľko hodín) a posilňovať svoju postavu, vrátane možnosti dať výhodu na začiatku úrovne. Všetky typy zosilňovačov sú podrobne opísané nižšie.

Chcel by som to zdôrazniť osobitne CCF nelíši sa od iných hier sága séria je úrovňová mapa. Je tam stále. Napriek tomu, že úroveň mapy v CCF veľmi krásne a modelované v 3D - stále je to obľúbené kráľ vodorovná mapa, ktorá sa používa v sága hry už od roku 2012. Môžete sa staviť, či v nasledujúcom zápase od kráľ mapa úrovne znova? Stavím sa na to, čo sa stane.

A ak sa budete aj naďalej angažovať v predpovediach, stavím sa, že čoskoro príležitostne Zápas 3 hry začnú hráčovi dávať ako dar, nie celý zosilňovač, ale jeho fragmenty. Je zaujímavé, že v našej spoločnosti sme si žartovali o: „Čo keby hráč dostal časti posilňovača, nie celý posilňovač?“ - ale toto boli iba vtipy, pretože sa zdalo, že fragmenty zosilňovačov sú pre hráča neúctivé. , ale kráľ nebojte sa a implementovali túto mechaniku. Navyše, podľa môjho názoru, ho implementovali úspešne, zaujímavo as ohľadom na hráča.

Z čoho je Candy Crush Friends Saga vyrobená?

Poďme analyzovať prvých 100 úrovní CCFS:

1. Pre absolvovanie úrovne sú uvedené 1 až 3 hviezdičky. Ak úroveň prejde 3 hviezdičkami, je možné urobiť snímku obrazovky víťazstva a zdieľať ju v FB.

2. Life. Hráč má k dispozícii 5 životov.

 • Za stratu na úrovni 1 sa odpisuje život.
 • Životy sa v priebehu času obnovujú. Jeden život sa obnoví za 30 minút.
 • Môžete požiadať o život od priateľov s FB.
 • Životy môžu byť zaslané priateľom s FB, ak o to požiadali.
 • Ak sú životy u konca, dajú sa kúpiť za tvrdú menu - drahých kovov (alebo „sladkostí“). Kúpna cena piatich životov je 10 barov.

3. Hracie pole, ako obvykle, má iný tvar a inú veľkosť. Niekedy je hracie pole pohyblivé (alebo herná kamera, záleží na vašich filozofických názoroch), ale zároveň je to jedno veľké pole, ktoré sa úplne nehodí na obrazovku.

4. V prípade straty Môžete si kúpiť 5 ťahov za 10 barov.
Ak prehráte po prvom nákupe ďalších päť ťahov, hra vám opäť ponúkne kúpiť ťahy, ale so zvýšenými nákladmi a navyše dá posilňovačom. Každá strata zvyšuje cenu ďalších ťahov.

5. Darčekové krabičky tri veľkosti. Malý, stredný, veľký. V súlade s tým, čím väčšia je škatuľa, tým väčšia je odmena. Darčekové krabičky možno získať na denný vstup do hry, na dokončenie denných udalostí, na dokončenie kapitoly v 20 úrovniach, darčekovú krabicu nájdete na hernej úrovni.

6. Denná odmena, ktorá sa podáva raz za deň na vstup do hry. Môžete získať jednu z troch darčekových krabičiek - malé, stredné, veľké.

7. Tri stupne obtiažnosti. Existujú bežné úrovne, ťažké a veľmi ťažké. Zložité a veľmi zložité sú zvýraznené špeciálnou ikonou na vodorovnej mape.

 • Prehrávač má k dispozícii 3 úlohy súčasne.
 • Úlohy sa aktualizujú raz denne o 00:00.
 • Jedna z úloh môže byť nahradená náhodnou.
 • Úlohy sú rozdelené do troch typov: ľahké, stredné, ťažké. Čím ťažšie je hľadanie, tým väčšia je odmena. Stredné a zložité úlohy sú označené špeciálnou ikonou.
 • Priebeh dennej úlohy sa automaticky zobrazuje na lište postupu v rozbaľovacej ponuke pred začatím novej úrovne alebo po strate úrovne. Pokrok je tiež zobrazený na paneli s konštantným pokrokom na obrazovke výberu znakov pod samotným znakom, ak je úloha spojená s týmto znakom.
 • Ak je úloha dokončená, odmena za ňu bude poskytnutá na konci úrovne, na ktorej bola úloha dokončená, bez ohľadu na to, či bola úroveň dokončená alebo stratená. Vzhľadom k tomu, že pokrok v úlohe je zobrazený, aj keď hráč prehrá, strata nie je vnímaná ako niečo zlé, je to stále malé víťazstvo, pretože pociťuje pokrok a prístup k odmene.

13. Na úrovni 27 ponúkajú hodnotenie hry v obchode.

14. Na úrovni 32 je k dispozícii prasiatko. Prasiatko - jedna z najpopulárnejších mechanikov v Macth 3 hry. V skutočnosti ide o zľavu na tvrdú menu, ktorú si hráč zarobí.

 • Minimálny ingot na otvorenie prasiatka je 20. Maximálny je 30.
 • Prasiatko je naplnené ingotmi po úspešnom absolvovaní úrovne. Čím viac hviezd hráč dostane za dokončenie, tým viac barov pôjde do prasiatka. Pre prvú hviezdu sa získa 1 ingot, pre druhú hviezdu 2 ďalšie ingoty, pre tretiu hviezdu 3 ingoty. Celkovo môžete získať 6 barov. Pred objavením prasiatka nemali hviezdy žiadny vplyv na hru.
 • Otváracia cena prasiatka pre ruský región je 299 rubľov.
 • Ak dlho neotvoríte naplnenú prasiatko, pred začiatkom novej úrovne ponúknu otvorenie prasiatka.
 • Ak je prasiatko naplnené na maximum, potom po úspešnom prejdení úrovne do neho ingoty stále lietajú, ale odrazia sa od prasiatka a odlietajú na stranu, pravdepodobne nebudú zasahovať. To hrá úlohu dráždivého prostriedku a vytvára tlak na hráča, čo ho núti otvoriť prasiatko pre 299 rubľov.
 • Možná maximálna veľkosť banky prasiatka sa môže líšiť v závislosti od správania hráča alebo iných podmienok. V lete YouTube sa videla prasiatko so 60 barmi.

15. Na úrovni 42 sa na mape nachádza záhadná hruď. Hráč je vyzvaný, aby hral ďalej, aby zistil podrobnosti. Už na 43. úrovni sú uvedené podmienky na otvorenie hrudníka. Kľúč z hry Dachs (znak na vodorovnej mape) musíte vyzdvihnúť na obmedzenú dobu - pre prvú hruď je to 2 hodiny, pre rôzne truhly sa čas môže líšiť, zvyčajne 1-3 hodiny.

 1. Ak dosiahnete úroveň, na ktorej sú umiestnené Dachs s kľúčom, nemusíte zdvíhať kľúč a otvoriť hrudník, aby ste prešli cez samotnú úroveň.
 2. Ak chcete otvoriť prvú hruď, musíte prejsť 4 úrovňami, z ktorých jedna je na mape označená ako ťažká. Pre rôzne truhly musíte prejsť rôznymi úrovňami, zvyčajne 2-5 úrovňami.
 3. Druhý hrudník sa nachádza na úrovni 55, tretí na 69. atď.

C

16. Úroveň 61 začne zobrazovať reklamy na ďalšie hry King.

Obchod s hrami
V tejto časti nájdete prehľad obchodu s hrami v dvoch regiónoch - Rusko a Litva. Najprv sa však pozrime na trendy a obchody s hrami v iných krajinách. Zápas 3 hry s najlepším príjmom na lepšie porozumenie obchodu CCF.

 1. Balíky (sada hodnôt) sa začínajú pridávať do obchodov, predtým sa balíčky väčšinou predávali ako zásoby. Navyše, herné série sága boli jedným z prvých, ktorí to urobili. V nasledujúcej tabuľke sú uvedené hry v obchodoch, v ktorých si môžete kúpiť balíčky:

Počet položiek v obchodoch je zvyčajne 6 za menu a 6 bodov za balík. Napríklad obchody nasledujúcich hier majú 6 menových bodov a každý balík - Doma, Fishdom, Mystery Match, Angry Birds Match.

2. Najdrahšia položka sa odstráni z obchodu za 99,99 dolárov a namiesto nej sa položka pridá lacnejšie, ale tiež s menšou menou, zvyčajne za 74,99 až 79,99 dolárov. Príkladom takýchto hier je Domáci, Fishdom, záhradný, zápas Angry Birds.

Teraz späť do obchodu CCF, Obchod s hrami v CCF Vyzerá to, že iné herné obchody sága hry, existuje aj skrátená verzia obchodu a plná verzia, existujú položky na nákup meny (drahých kovov) a zväzkov. Počet položiek v obchode sa tiež nelíši od globálneho trendu. V plnej verzii obchodu je to 6 bodov za nákup meny a 6 balíkov. V skrátenej verzii obchodu (ruský región) je v prvom rade najlacnejší balík 229 rub. a tri body za nákup meny za 229 rub., 599 rub., 1750r, Rozdiel oproti iným obchodom s hrami Saga je cena predmetov v obchode. Najlacnejšie balenie drahých kovov 229 rub.a najdrahšie 11 490 rub, Pre porovnanie - v klasike Candy rozdrviť najlacnejšie balenie menových nákladov 149 dolárov.a najdrahšie 5 990 rub, Najlacnejší balík nákladov na CCFS 229 rub. a najdrahší 14 990 rub, Pre porovnanie - v klasike Candy rozdrviť najlacnejšie náklady na balík 149 dolárov.a najdrahšie 7 490 r.

boostery
Ako už bolo uvedené vyššie, je zaujímavé, že v roku 2007 CCF neexistujú žiadne zosilňovače, ktoré by bolo možné aktivovať pred začiatkom hernej úrovne, ale existujú zosilňovače, ktoré sú aktívne určitý čas.

Na oficiálnej webovej stránke CCF v časti Guides je uvedené, že existuje ďalší posilňovač - Color Bomb. Jedná sa o posilňovač, ktorý vytvára na ihrisku farebnú bombu. Ale v hre, na prvých 100 úrovniach, som nenašiel tento posilňovač. Nie je ani v obchode. Preto bude buď tento zosilňovač k dispozícii neskôr, alebo bol z hry odstránený ako posilňovač, ktorý negatívne ovplyvnil metriku hry, a popis tohto zosilňovača bol jednoducho zabudnutý, aby bol odstránený z oficiálnej stránky.


Rovnako ako v iných Zápas 3 Pri hrách je možné kombinovať špeciálne sladkosti, aby sa efekt zvýšil.

Graf vstupu nových prvkov hry
Blocker - prvok na hracom poli, ktorý blokuje bunku. Aby ste „blokovali“ blokátor, musíte odstrániť cukríky vedľa blokátora. Blokátory majú rôznu „silu“. Na vyčistenie „slabého“ blokátora odstráňte cukrovinku hneď vedľa nej. A na čistenie „trvanlivých“ blokátorov je potrebné odstrániť sladkosti 2 alebo viackrát. Zoberme si mechaniky a blokátory z prvej 101. úrovne hlavnej hry:

Pre úplnejší obraz o tom, ako rýchlo hráč dostáva nové herné prvky, pridáme do grafu mechaniku, ktorá nesúvisí s hlavným procesom hry. CCF, Konkrétne: každodenné úlohy, prasiatko, tajomná hruď a ďalšie prvky, ktoré sú uvedené v časti „Čo ešte pozostáva z Candy Crush Friends Saga»?

Krivka obtiažnosti pre prvých 100 úrovní
Zvážte „krivku zložitosti“ prvých 100 úrovní hry. Budeme stavať na dvoch parametroch:

 1. Miera straty, ktorá sa vypočíta podľa vzorca - LR% = strata / pokusy.
 2. Počet pokusov o výhru.

Varujem ťa! V žiadnom prípade nemusíte túto krivku zložitosti brať ako referenciu a absolútne presný ukazovateľ. Pre každého hráča sa hodnoty budú líšiť od hodnôt uvedených v tomto príklade. Krivka zložitosti v tejto časti slúži ako približný usmernenie o dynamike rastu zložitosti a ako približné usmernenie na identifikáciu vzorcov. Všetky úrovne boli dokončené bez použitia zosilňovačov.

Prvým grafom je miera straty. Červená čiara je trendová čiara:

Druhým grafom je počet pokusov o výhru:

Tretí graf predstavuje počet pokusov o výhru na zložitých úrovniach:

Napriek skutočnosti, že tieto ukazovatele sú približné, sú jasne viditeľné nasledujúce vzorce:

 1. Prvých 25 úrovní je prakticky výhodných pre všetkých. Straty na týchto úrovniach sú zriedkavé: od 26. do 60. úrovne sa začínajú vyskytovať straty, ale počet strát je najčastejšie najviac dva.
 2. Od 60. úrovne sa začína horská dráha alebo hojdačka. Existujú úrovne win-win a level, kde počet pokusov o výhru dosahuje 8-9. Prvý vrchol je pozorovaný od 63. do 76. úrovne. Ďalej zo 77. na 85. úrovne dochádza k poklesu zložitosti a zo 85. na 100. úrovne opäť rast.
 3. Úrovne označené ako „ťažké“ nemajú vždy vysokú mieru straty. Najmä prvých 10 náročných úrovní. S výnimkou úrovne 44 boli všetky náročné úrovne dokončené hlavne v 2 pokusoch.

Čo v hre chýba?
Hry kráľ, особенно те, которые прошли этап soft launch и дожили до мирового релиза, близки к идеалу и являются примером для остальных разработчиков. Поэтому сложно к чему-либо придраться, но если всё-таки придираться, то можно выделить следующие спорные элементы игры, или, наоборот, отсутствие некоторых игровых систем/механик.

 1. Карта уровней. Игровая индустрия растёт, развивается и меняется, но кое-что остаётся неизменным — это карта уровней King игр. Toon Blast и игры Playrix показали, что карта уровней совсем необязательный элемент игры. Хочется видеть развитие игр, и жанра Match 3 в частности, а не карту уровней в каждой игре.
 2. Очень сильно не хватает возможности пропустить анимацию победы в конце уровня. Заставлять игрока видеть одну и ту же анимацию сотни раз — это зло. Niektoré hry, v ktorých existuje takáto príležitosť - Fishdom, Candy Crush Saga, Záhradné krajiny.
 3. Uzamknuté ihrisko. Hrací plocha je blokovaná, kým nie sú dokončené všetky animácie zodpovedajúce cukrovinkám. Hráč nemôže vykonať ďalší ťah, kým nečaká na dokončenie animácie. To môže hráča rozrušiť zo stavu toku. Môže to tiež spôsobiť pocit úzkosti, ak hráč vidí potenciálne dobrý ťah, ale nemôže ho dosiahnuť, kým sa animácia neskončí. Pretože, zatiaľ čo čaká na koniec animácie, stav ihriska sa môže zmeniť a nebude možné vykonať potenciálne dobrý ťah.
 4. Hra nemá systém ponúk a zliav. Toto je potenciálne systém, ktorý môže výrazne zlepšiť speňaženie. S najväčšou pravdepodobnosťou kráľ uložte túto inováciu na neskôr a pridajte ponuky a zľavy do budúcich aktualizácií.
  • Hra tiež nemá „štartovacie balíčky“, to znamená, že ponúka hráčovi kúpim sadu hodnôt za nízku cenu, zvyčajne s obrovskou zľavou. Deje sa tak, aby sa v počiatočnom štádiu zistilo, či je hráč darcom alebo nie. Možno má King lepší nástroj na určenie platobného stavu hráča, takže nepoužívajú štartovaciu sadu. alebo kráľ V budúcnosti pridajte štartovací balíček spolu s ponukovým systémom.
 5. V hre nie sú priebežne žiadne dočasné udalosti - potenciál výrazne zlepšiť speňaženie. Rovnaká klasika Candy rozdrviť zaspáva hráčovi s udalosťami, niekoľkými udalosťami súčasne, pričom ukazuje úžasné metriky speňaženia. Rovnako ako v systéme ponúk, myslím kráľ Neskôr predstavia trvalé dočasné udalosti, pretože teraz do Halloweenu pridali tematickú udalosť (prvýkrát bola táto udalosť zaznamenaná dňa 30/30/2018), aj keď to vyzerá veľmi jednoducho a dokonca nedokončene. Napríklad na mape hlavnej úrovne nie je najmenšia zmienka o udalosti, neexistuje ani ikona s časovačom.

Pin
Send
Share
Send
Send