Užitočné tipy

Reddit: Príručka Začíname

Pin
Send
Share
Send
Send


Mobilná aplikácia Reddit odosiela oznámenia o obľúbených správach (Trendy). Ak vás to nezaujíma, môžete ho zakázať. Pozrite sa, ako vypnúť upozornenia trendov na Reddit pre mobil.

Mobilná aplikácia pre službu Reddit už nejaký čas zasiela nielen oznámenia o odpovediach na naše komentáre alebo správy, ale aj o nových správach, ktoré sa stávajú populárnymi. Tieto typy správ sú označené ako trendy a aplikácia odosiela správy, ktoré ich podporujú. Tieto oznámenia sa zobrazujú na paneli s upozorneniami a na hlavnej obrazovke telefónu, ako aj v samotnej aplikácii Reddit.

Deje sa tak v mobilnej aplikácii Reddit pre Android a iOS. Doteraz sme dostali oznámenia iba vtedy, keď niekto odpovedal na náš komentár alebo na náš príspevok a tiež nás uviedol vo svojom prejave. Teraz sme tiež informovaní o najpopulárnejších príspevkoch sledovaných prostredníctvom subreddit.

Okrem toho sa zobrazuje rovnakým spôsobom ako ostatné oznámenia. Pozrime sa, ako ju deaktivovať, aby ste nedostávali upozornenia na správy Trendy.

Zakázať oznámenia trendových správ v Reddit

Našťastie vám mobilná aplikácia Reddit umožňuje povoliť alebo zakázať vybraté upozornenia, aby sme mohli ľahko vypnúť správy o obľúbených správach. Ako na to? Musíte iba zadať príslušné nastavenia pre mobilnú aplikáciu Reddit.

Spustite oficiálnu aplikáciu Reddit a potom vysuňte prst z ľavého okraja obrazovky z bočnej ponuky. V ľavom dolnom rohu prejdite do sekcie nastavení, t. "Nastavenie".

Po vstupe na obrazovku nastavení vyberte kartu "Oznámenie" v časti "General", V tejto fáze môžeme kontrolovať prijímanie rôznych typov oznámení.

Vyhľadajte správy v zozname dostupných upozornení Pozície trendov, V predvolenom nastavení je vybratá táto možnosť, čo znamená, že dostávame upozornenia na obľúbené správy. Zrušte začiarknutie tohto políčka a nebudete dostávať upozornenia na správy Trendy.

Pin
Send
Share
Send
Send