Užitočné tipy

Star2: Emerald Pokemon Exchange: star2

Pin
Send
Share
Send
Send


Vložte kazetu do GBA (alebo Rum do emulátora) a začnite hrať na to, na čo sme všetci čakali - verziu Pokemon Emerald! Nová úvodná obrazovka je už viditeľná. Zdá sa, že celá hra sa točí okolo Reykwaza.

Začiatok hry. Malý krok vpred je často výsledkom veľkého kopu do zadku.

Birch vás privíta (mimochodom, je to zaujímavé - v sérii R / B / Y / FR / LG, Oak bol profesorom (anglický dub), v sérii G / S / C - Elm (elm) a R / S / E - Breza (breza), aký strom bude v ďalšej sérii pokerových hier?), Povie vám niečo nezmysly a spýtajte sa svojho pohlavia (je zrakovo postihnutý) a mena (as pamäťou problémov). Teraz bude musieť každý zadať meno pomocou pera, nie sú k dispozícii žiadne možnosti. Hra sa začala!

Littrut. Mesto lenivých staviteľov.

Jazdíte v kamióne s vecami (nemotorný otec si nekúpil lístok na vlak). Poď von. Mama k vám príde a zavolá vás do domu. Z nejakého dôvodu veci neprepravuje Machoki, ale Vigorota. Vstaň a nastav hodiny. Choď dole. V televízii by to vyzeralo, že by mali ukázať vášmu otcovi, ale bohužiaľ, film skončil pred prenosom. Choďte do ďalšieho domu, choďte hore, dajte si gulečník. Z nejakého dôvodu je Meyo proti. No, je to jej pokeball, tak čo? Poriadku. Choďte na sever. Zigzagun z nejakého dôvodu dychtivo zaútočil na Birchu a nie na Puigenu. Vezmite si nejaký čas z tašky (odporúčam Torchik) a začnite bitku. PROSÍM! Mám závady alebo mám v baleniach ANIMÁCIE? Hra bude zábavnejšia. Mokré to (ešte nie Birch a ešte nie tvoje, ale Zigzagun). V laboratóriu vám Birch dá zatiaľ tvoje. Ak ste tak ešte neurobili, choďte do mája (dom napravo). Teraz na sever k Olddale.

Oldeyl. Obchod je jedinou atrakciou.

Chlap blízko Pokemartu vám dá lektvar. Znovu na sever. Čerpajte až na 8 až 10 lvl. Zároveň sledujte animácie. Choďte do mája. Súťažiť. Váš pokémon má slabší typ ako ona, ale to nie je nič. Vyhoďte ho do prachu. Sakra, bežal Birchu, aby som sa sťažoval. Bežať za ňou, inak povie niečo také teraz! Poďte do laboratória. Hops, chválil Birch, dal Pokedex a Pokeballs! A myslel som si, že teraz budú bičovať hrdinu. Choďte von a choďte na sever. Mama vám dá bežecké topánky, pri chôdzi a behu držte [B]! Veľmi užitočné, ak máte GBA alebo emulziu bez zrýchlenia alebo so zrýchlením buggy. V domoch a jaskyniach beh nefunguje. Choďte, chytte veľa dokov (na severe môžete chytiť Zigzagun, Wumprla (chytiť dva), Puchenu, Wingulla). Teraz späť do Olddale, potom na západ. Prerušte veľa trénerov. Mimochodom, chyťte Zigzagun a čím skôr, tým lepšie. Ušetrite veľa peňazí, pretože Zigzagun / Linun má často najrôznejšie veci a niekedy sú to napríklad ultrafólio, HyperPotion, MaxRevive, RareCandy, Nugget atď. Okrem banda trénerov môžete v tráve blízko vody chytiť aj Lotadu a ak vyzeráte dobre, Raltsa.

Petalburg. Prvý alebo piaty GMM?

Ak sa dostanete do Petalburgu, choďte do Štátneho historického múzea. Vodca je Norman, váš otec (ten, ktorý je stredne vytrvalý). Verí, že váš Pokémon je slabý a je príliš skoro bojovať s vami (správne sa domnieva, že boj s ním nie je ľahký). Napriek tomu s ním môžete bojovať, ale iba vtedy, keď získate štvrtý odznak. A teraz vás Wally (ďalší z vašich budúcich súperov) naučí, ako chytiť Pokémona (naučí ma!?). Aj keď je všetko usporiadané tak, že ho budete učiť. Pred vašimi očami Wally úspešne chytí Raltsa (blázni majú šťastie). Spočiatku je Ralts veľmi slabý, ale potom začne dobre bojovať (Wally ho bude dobre trénovať).

Vypadnite z mesta. Novinár príde za tebou, ale nič sa nepýta, pretože Nepovažuje vás za dobrého trénera. Choďte ďalej na západ. Chyťte tam niekoho vodu - Wingull, Meryl, Lotada. Užitočné v Štátnom historickom múzeu. Choďte na pláž, porazte 2 trénerov. Teraz v lese nájdete pri vchode ďalšie. Prehrabávanie lesom - nájdete veľa užitočných vecí a trénerov. Stretnete zamestnanca spoločnosti Devon Corp (hľadá Shrumish). Zaútočí naň tím Aqua. Prineste ho so svojím Fluffy lvl 9. Člen utečie a zamestnanec s ním utečie, čím vám dá Greatball. Čerpajte vodu (bylinkovú), kým by mala. Vystúpte z lesa cez severný priechod.

Rastboro. Všetci stavitelia, ktorí boli v Littlerute leniví, prišli sem.

Choďte do vtáka zhora, zobrať Wailmer veder od jednej z dievčat. Ak pestujete bobule alebo len niekde vidíte klíčiaci strom, zalejte ho - rastie rýchlejšie. Ten vedľa bobúľ vám dá Bullet Seed. Teraz na východ. Ako vidíte, vývojári vymenili chlapa za vchodom do lesa a dievča blízko mosta. Potom choďte na most, vyberte dvojčatá. Pri jazere je rybár. Má troch magicarov, bojujte proti nemu. Porozprávajte sa so starou ženou vedľa nej, dá vám bobule. Teraz choďte na sever do Dewfordu. Choďte do domu naľavo od pocentra, osoba vám dá HM01 Cut. Naučte ho nejakého Pokémona (všimnite si, že čoskoro nebudete môcť zabudnúť na HM!). Dosiahli ste aspoň 10 - 11 hodín (hovorím o vode alebo tráve)? Prejdite na GMM. Od R / S sa veľa zmenilo. Zabite všetkých 3 trénerov (všetky Geodudy). Mimochodom, všimli ste si inováciu? Druhý tréner vám dá výzvu, tretí vám bude okamžite vyhovovať, t. J. Ide o nový druh dvojitých bojov, v ktorých sú vaši súperi odlišného typu! Choďte do Roxanne. Má geodud (úroveň x2,12) + know-pass (lv. 15). Nouzpass - najsilnejší, pretože má silnú obranu. Zober ju. Výborne! Teraz máte kamennú ikonu! Posilňuje útok a umožňuje použiť rez mimo boja na kosenie malých stromov a trávy. Okrem toho dostanete Rock Tomb, útok typu kameňa, ktorý spomaľuje nepriateľa okrem hlavných škôd. Vypadnite z GIM. Hops, ten istý člen ukradol tomu istému zamestnancovi Devon Goods (aby ste to zistili, porozprávali sa s ním, nie je ďaleko od východu) Zoberme si lietanie z počítača (ak ste tak ešte neurobili) a začnite ho trénovať , ďalšia bitka je hneď za rohom. Choďte na východ. Existuje už 10 trénerov! Zabite všetkých. Zároveň ulovte Vishmura a dvoch Ninkadov (Ninkada sa vyvíja v Shedinji, ak máte pokeball a voľný slot, inak sú v Ninjaske oba na úrovni 20). V jaskyni na vás čaká Old Brini. Jeden člen Aqua mu ukradol Wingulla. Poďte do jaskyne. Na severe leží pokeball. Na východe sme prišli. Prineste to Puchenovi (11). Brini príde a vezme ju Wingull. Vystúpte z jaskyne a choďte k chlapcovi z Devona. Zoberie vás k prezidentovi, dá Greatball a balíček, ktorý musí byť doručený do Slateportu kapitánovi Sternovi. Predseda, pán Stone, vás požiada, aby ste list dostali Štefanovi v Dewforde.

Dyuford. Malé mesto, ale dlhé.

Opustite budovu (okružný muž vám dá PokeNav, bol tam pridaný telefón a je tu aj mapa a zariadenie na súťaže). Máj čaká na výjazde z mesta, dá jej telefónne číslo a bude bojovať (v R / S hovorí, že na tomto mieste došla pokeballs), má Torkoal (13) a začína (15). Prejdite lesom (v lese odrežte stromy napravo a zobrať zázrakové semeno od dievčaťa) k domu na pláži (blízko Petalburgu). V dome Brini doháňa krídla. Porozprávajte sa s ním. Plavíte sa do Dewfordu. Na polceste ti zavolá tvoj otec. Potom bude zaregistrované jeho číslo. Takže ste v Dewforde! Dufford je malé mesto, nie je tam ani PokéMart! V Dewford Hall všetci hovoria, nechápem. V dome napravo od pokerového centra vám dajú Hodvábnu šatku (Táto vec zvyšuje útoky bežného typu o 10%. Ak poviem „zosilňovače takýchto a takýchto útokov“, táto vec zvyšuje útoky tohto typu o 10%). Choďte do jaskyne. Na nižšej úrovni sú chytení Zubat, Makukhita a Geodud. Choďte dolu schodmi. Choďte 1 čas doľava, 7 hore, 3 doprava, 2 hore, 14 doprava, 4 dole, 4 vpravo, 5 nadol, 4 doprava (chytte Arona po ceste), vyliezli ste po schodoch. Teraz 3 hore, 20 vľavo, 2 dole, 4 vľavo, 5 hore, 17 vpravo, 2 hore, 8 vpravo (skúste chytiť Sabre po ceste). Povstal si? 4 vľavo. A nepotrebujeme žiadny blesk! Ďalej je jasné, pretože všetko je viditeľné. Stephen vám dá Steel Wing a jeho telefónne číslo. Zabite trénerov na brehu a choďte do posilňovne. (Pah, takmer som zabudol, že rybár napravo od GIM dáva STARÝ ROD. Teraz môžete chytiť Magicarpu a Tentakulu). Tu každý používa bojové pokes (nie sú tam 3 tréneri, ako v R / S, ale šesť). Porazte všetkých, pretože 1) bude to vyžadovať veľa skúseností, 2) malý polomer viditeľnosti, ktorý sa zvyšuje s každým víťazstvom. Je tu tiež dvojitá bitka. Stále nechápete, že Emerald je komplikovanejší ako R / S? Potom vás o tom informujem. Brauli Machop (16), Makuhita (19) a Mediti (16) (Poznámka! Zaútočte na Medity každé kolo, pretože Brauli vždy používa Focus Punch. Ak jeho Pokémon v tomto kole poškodí, nebude schopný zaútočiť). Stačí použiť lietanie a všetko bude špičkové. Makuhita je najsilnejší. Získali ste odznak Knuckle? Teraz môžete ovládať zásoby až na úroveň 30 (mám na mysli vymenené, chytené sú vždy poslušné voči vám), a tiež použite HM05 Flash (dostanete ho od toho chlapa pri vchode). Okrem toho dostanete aj hromadné zásoby. Táto TM zvyšuje útok a obranu. POVINNÁ návrat do Rastborough (porozprávajte sa s Brinim, povedzte Petalburgovi), choďte k prezidentovi (Roxanne vám zavolá po ceste, nehovorím, že zakaždým, keď dostanete hovor, je číslo volajúceho zaregistrované). Bude vám exp.share! Ak dáte túto vec Pokémonovi a X exp je daný za porazenie nepriateľa, potom: 1) ak bojoval sám, dostane 2X, 2) ak sa n vášho Pokémona zúčastnil bitky, vrátane neho, potom X + X / n, 3) ak súčasne nebojoval, potom X exp. Týmto spôsobom môžete hojdať Pokémona veľmi rýchlo. Plavte späť do Dewfordu, potom do Slateportu (povedzte Slateport).

Sleytport. Miestne Soči.

Už ste videli koľko plavcov na ceste? Musíte zabiť všetkých! Ale potom. Príďte k deťom trochu na východe - získajte mäkký piesok, zosilňovač zemských útokov (potom sa vám to hodí). Prestaň! Máte štartér Madikip? Nie? Chytili ste Geoduda? Nie? Beží rýchlo do Dewfordu a chytí. Začnite sťahovať ihneď! V GIM bez pozemského Pokémona by teraz mal mať váš handicap 10 úrovní (a to nie je fakt, že vyhráte), ale elektrické útoky nefungujú na pozemských. Hádzať pozdĺž pláže. Tu je veľa trénerov. Mimochodom, existujú dvojnásobné bitky. Na severe je pobrežný dom. Choďte do toho, porazte 3 trénerov a choďte k majiteľovi (stroj je na severe). Získajte 6 SodaPop ako odmenu (je to lepšie ako Super Potion, pretože stojí polovicu ceny, lieči viac HP a zvyšuje šťastie Pokémona). Navyše ich teraz môžete kúpiť za 300. Pláž je u konca. Choďte na trh na severe. Jeden predajca predáva bábiky za 3000, iný predáva vitamíny za 9800, dievča vedľa neho skontroluje, či je váš Pokémon šťastný. Ak áno, dá vám niečo (neviem čo). Tretí vám bude schopný predať veci za útočisko, keď nájdete príslušnú TM (Secret Power). Štvrtý vám dá práškovú nádobu, pomocou ktorej môžete bobuľky pomelieť na prášok a z nich vyrobiť lieky. Neviem ako. pokiaľ neexistuje emulátor, ktorý podporuje bezdrôtový adaptér GBA. Choďte do domu na severe. Inovácia: niektorí ľudia učia váš Pokémon jeden útok. Jeden z nich učí Swaggera, stojí v tomto dome neďaleko Azumerilu (alebo Azurilla). V hornej časti vás bude viesť rozhovor novinár. Žena pri okne tiež dá niečo Pokémonovi, ktorý ťa miluje. Nie je tu čo robiť. V ešte vyššom dome môže starý človek premenovať vášho Pokémona. Na východe mesta sa nachádza múzeum. Tím Aqua uzavrel priechod. Neznášam fronty! Choďte do veľkej budovy na juhu, choďte k sedliakovi pri stole a porozprávajte sa s ním. Poď von. Ojoj, linka už skončila! Za vstup zaplatíte 50 dolárov. Na severe od vchodu je muž, ktorého ste už vyhrali 2-krát. Dám ti zlodeja a utečie. Choďte po schodoch hore a porozprávajte sa s kapitánom. Teraz skóre 2 členov Aqua. Ich vodca príde a všetky tri zmyjú. Poď von. Ten chlap (a jeho meno je Scott) príde k vám, ktorý vás označil za bezcenného trénera. Takže vy. Nie, nebi jeho tvár, ale vymieňaj si s ním telefóny. Mimochodom, choďte na Pokemart a kúpte Harbour Mail-príďte po ruke! Choďte na sever od premenovanej budovy. Áno, tiež som bol prekvapený. Táto budova sa volá Bojový stan (Scott čaká pri vchode). 6 Pokémon sú generované - vyberte tri. Ak ste porazili jedného z troch trénerov, môžete si s ním vymeniť jedného zo svojich Pokémonov. Teraz na sever do Mauville.

Mauvill. Mestečko s veľkým kasínom.

Na ceste okolo cyklotrasy (nemáte veľkú, takže sa vám nedovolí vstúpiť) sa stretnete s Birch. Dám vám jeho číslo a povie, že máj niekde zmizol. Nájdeme to hneď teraz. Mimochodom, v tráve najskôr nájdete elektrický Pokémon! Choďte na sever (dvojitá bitka). Na severe je Trick House. Vstúpte, stojte na pravom hornom kresle oproti stolu a stlačte [A]. Zobrazí sa hostiteľ. Na rolovaní stlačte [A]. Bojujte s trénermi, vyrúbajte stromy. Nájdite biele balenie (existuje heslo), choďte na sever, stlačte [A] na pergamene. Porozprávajte sa s majiteľom. Dá RareCandy! Táto vec zvyšuje Pokémona o jednu úroveň! Výstup cez medzeru v stene, potom cez tunel. Teraz na západ - existuje veľa trénerov. Mimochodom, získajte Wingull z rakvy. Choďte na východ od Trick House (chytiť Gulpina, Oddisha a všetku elektriku). Porazte trénera. Choďte na sever. Možno na vás čaká. Zoberte to na Slagmu, Lombre a Marchstompu (sada závisí od počiatočného Pokémona, mám Torchika). Marshtomp je jej najlepší Pokémon, kombinácia vody a zeme funguje dobre proti elektrickým prúdom. Dá ItemFinder. Choďte ďalej po ceste, existujú 2 dvojité bitky. Mimochodom, tréneri (najmä Poképhans) často používajú Plasla / Minuna. Neodporúčam vám, aby ste to urobili, Plaza a Minun spolupracujú najlepšie iba v dvojitých bojoch (schopnosť a pomocná ruka), ale prečo potrebujete 2 Pokémony, ktoré majú rovnaké útoky a vlastnosti? Pri jazere je rybár s dvoma Wilmers a 2 Tentaculas. Najprv choďte do obchodu napravo od pokerového centra, dá vám buď Acro Bike (na ňom môžete skákať, jazdiť na zadnom kolese a pohybovať sa po špeciálnych stopách), alebo Mach Bike (je to rýchlejšie a môžete jazdiť na snímkach). Vyberte si akýkoľvek, potom sa môžete kedykoľvek zmeniť. Dievča v blízkosti Pokemartu vám dá puzdro na mince pre Harbor Mail. Skvele sme sa ozbrojili a jazdili sme po cyklotrase (ak ste si predtým Mail nezakúpili). Ak ste si ju kúpili, aj tak choďte na trať - existuje veľa trénerov s elektrickým pokémonom. Potrebujete veľa skúseností s GIM (položte EXP Share na zemského pokémona, dajte ho na prvé miesto a jazdite). Znovu späť po cyklotrase. Dajte dievčaťu Harbor Mail a choďte do neďalekého kasína. Muž pri lavičkách vám dá 20 mincí. Tu môžete vyhrať bábiky alebo TM (a nemáte žiadny vzácny Pokémon, ako v Crystal). Počúvajte! Odznaky sme nedostali už dlho! Poďme na GIM. Vchod bol zablokovaný Wally. Bojujte so svojimi Raltsovými (16) a vyhrajte (je ťažké prehrať). Scott k vám príde znova (štvrtýkrát! To nie je možné!). Prejdite na GMM. Postupujte podľa spínačov, zabite trénerov. Aby ste sa dostali k vodcovi, Watsonovi (z nejakého dôvodu nie dvojitému boju s ním a Holmesovi, ale jedinému), musíte poraziť všetkých. Už existujú dve dvojnásobné bitky. Má Voltorb (20), Elektrický prístroj (20), Magnetón (22), Manektrick (24). Neviem, ktorý z nich je najsilnejší - môj Geodud rozdrvil každého jedným ťahom. Hovorí sa však, že Manektik má najväčšie hity. Odznak Dynamobadge umožňuje bojovať proti HM Rock Smash. Plus Shock Shock Wave je elektrický útok, ktorý nikdy neunikne. Rock Smash v dome napravo od Pokemartu. Okúzlený človek vám to dá. Mimochodom, ukazujú vám to v televízii (je to tak, ak ste robili rozhovor v Slateport)! Choďte na východ od mesta a zabite všetkých trénerov. Teraz na sever, na štvrtú ikonu (mimochodom, som si všimol, že Geodud (Graveller / Golem) a Wingull (Pelipper) spolupracujú v pohode, pretože masívny útok Magnitudy nemá vplyv na lietanie). Mimochodom, je tu dom, v ktorom vás (alebo vás) porazia 4 tréneri (rodina). Zastavte sa a zdvihnite Macho Brace od ženy v pravom hornom rohu. Pokémon získa viac úsilia, ale to znižuje jeho rýchlosť. Môj Graveller je hrozná brzda, tak som mu dal túto vec a pripomenul som si jednu dôležitú vec (pravdepodobne som tiež hrozná brzda).

Verdanturf. Mesto zbesilých záhradníkov.

Vráťte sa do Mauville a choďte na západ. Dostanete sa na Verdanturf. Stojí tu druhý bojový stan, v ktorom Scott čaká. Kúpte si pár hniezdnych loptičiek v Pokémarte, ktoré zachytia oveľa nižšie úrovne ako vy. Naučte sa zatiaľ útok Rock Smash a choďte do tunela (existuje tréner). Ďalej na sever a západ. Rozbite kameň RockSmash a získajte odmenu za silu HM04. S týmto útokom môžete potom posúvať kamene. Choďte ku vchodu, potom na západ a na juh - nájdete inú cestu von. Ten chlap stratil okuliare. Vyberte Itemfinder zo zagashniku ​​a prečešte terén. Ste hotoví? Dajte mu ho. Nie, toto je Blackglasses, zosilňovač temných útokov (skvele som sa neskôr dostal po ruke), ale potrebuje jednoduché. Mimochodom, sú na čele. Choďte ku kameňom a vľavo. Chlap pri vchode vám dá opakovaciu loptu. Ak ste už chytili takého pokémona rovnakého pohlavia, jeho chytenie bude trikrát jednoduchšie, ak použijete túto pokullu. Pravdepodobne je to potrebné pre obchod. Aj keď si poker na freebie stále nikoho neobťažoval. Teraz si to isté môžete kúpiť na Pokemart v Rastbore. Vrátil sa späť do Verdanturfu cez tunel. Teraz choďte do Mauville, potom, čo ste prerušili všetky tréneri. A ešte viac. Uprostred uvidíte dom. Ak do toho pôjdete a dáte Pokémonovi starej žene, bude to hojdať. Každý krok, ktorý urobíte = 1 bod skúsenosti. Obsah stojí 100 dolárov + 100 dolárov za každú získanú úroveň. Vlastnosti sa zhoršujú. Moja rada: ak chcete prečerpať slabého Pokémona do vzdialenej evolúcie (takmer do vzdialenej evolúcie, pretože ak Pokémon visí v strede počas evolúcie, potom sa to nestane!), Nevadí vám peniaze a je nepravdepodobné, že s nimi budete bojovať. Pokémon v šiestom boji, to je tvoj výber. Ale! Если вы оставите двух покемонов разного пола, но одинакового вида, то вскоре получите яйцо. Некоторые покемоны получаются ТОЛЬКО так(Магби, Элекид, Пичу, Винаут, Азурилл). В действительности вам достаточно поймать двух Мэрилл разного пола, Пикачу трудно даже одного поймать, а остальные здесь не встречаются. Дойдите до Маувилля, теперь на север.

Долгая дорога в Фалларбор.

На востоке от домика семейки Винстрэйт есть неприметная дверь. Там расположен Trainer Hill, но пока он не работает. Дальше на север. Гэбби и Тай(журналисты) возьмут у вас интервью после того, как вы их победите. Интервью из одного слова(?). На севере ещё тренеры. Проход на фуникулёр закрыт Магмой(до тех пор нам мешала Аква)! Пошли в пещеру. Там вы сможете поймать огненных покемонов. Не-обладатели Торчика, пользуйтесь! Обязательно поймайте Мачопа. Выходите из Fiery Path. Там пара тренеров. Затем на север(ещё один), ещё чуть-чуть на север. У большого дерева стоит парень. Он даст вам TM Secret Power. Сама по себе эта атака работает по-разному в зависимости от местности: в траве отравляет противника, где-то оглушает, морозит, парализует и т.д., соответственно, и выглядит по-разному. Интереснее использовать эту атаку на местности. Umožňuje usporiadať základňu v kríkoch, na veľkých stromoch av skalách. Poďme ďalej. Na východe je šmykľavka (môžete prejsť Machom Bikeom) a dom starej ženy, ktorý funguje ako pokerové centrum. Ak ste porazili Gabbyho a Tya, potom sa vám zobrazí na telly. Vidíte, koľko nezmyslov môžete vytlačiť z jedného slova, jedného útoku a dvoch Pokémona? Teraz na západ. Klinec iný tréner. To nie je sneh, to je sopečný popol. Opatrne sa bez toho, aby ste sa dotkli trénerov, dostaňte do domu. Vezmite vrecúško sadzí z kováča a tiež, bez toho, aby ste sa dotkli trénerov, choďte k poketsentru, zotavte sa. Teraz zabite všetkých trénerov, zoškrabte hromady piesku (v jednom z nich dvojitý tím). Koste trávu pomocou rezu a jazdí popolom pre vaše potešenie. Z času na čas navštívte kováča a nakoniec, ak je v ňom dostatok popola, dá vám modrú flautu. Predajte všetko Prebudenie, táto flauta je nekonečne prebúdzajúcim predmetom. Silná vec. Môžete ušetriť až na ďalšie flauty, ale sú drahšie (viac krokov). Okrem toho môžete ušetriť na sklenených stoloch a stoličkách (pre tajnú základňu).

Fallarbor. Poľnohospodári na sopke.

V kráteru s meteoritom leží Nugget. Chlapec z domu Fossil Maniac vám dá kop. Stále tu žije Move Tutor. Napríklad Medicham na nule učí Fire, Ice a ThunderPunch. Ale na úrovni 17 (a vy ho chytíte neskôr ako 17, to je 100%), na všetky už zabudol. Dáte Move Tutorovi srdcovú stupnicu (Louvdisk ju má aj na dne mora) a vracia akýkoľvek útok, ktorý Pokémon raz poznal, ale zabudol.
V miestnom Battle Tent na vás Scott čaká. Dievča stojace pri počítači v Pocecenter Lanette, tvorca týchto počítačov. Beží domov. Poďme na západ. Muž so Scionom vám dá Roar. Vedľa jazera stoja dvaja tréneri (ja som nemal dvojitú bitku, ale dvaja bežní, možno existuje dvojitá, neviem).

Meteor Falls. Obyčajné miesto.

Ďalej na juh. Existuje niekoľko trénerov a Seviper - nový Pokémon (Ekansa / Arboka boli odpísané). Tiež chytiť Swabl pre zber. To sa hýbe po dlhú dobu a ťažké, ale keď je čerpaná. Lanette žije v dome. Dám vám bábiku Lotad. Teraz do hôr! Prelomte, zničte, zničte všetko a všetkých na svojej ceste - získajte nejaké veci a horskú skúsenosť. Choďte do Meteor Falls. Iba tu sa stretáva Solrok. Ale je ťažké ho chytiť. Magma chytil prof Cosmo. Budú so mnou bojovať (heh), ale Aqua príde a zruinuje všetku zábavu. Niekde utečú. Nechajte jaskyňu južným východom, zabite všetkých trénerov, zozbierajte všetky veci. Hops, sme v Rastborough!

Sakra. Prejdite jaskyňou s Wismuramom späť do Verdanturfu, odtiaľ do Mauville na sever, na východ (ľahšie povedané ako urobené) na sever na horu. Ach zázrak! Lanovka otvorená! Poďme dovnútra.

Mount Chimney. Tusnyak Mammarey a lanovka.

Dievča vás vezme na poschodie. Mimochodom, zázrakový vak stále zhromažďuje popol (tu tiež padá z oblohy). Tu niekoľko členov Aqua / Magma bojuje proti sebe. Na východ a na sever. Dve bitky v štýle Magma a, tram-pa-pa-pam, šéf Magmare Maxi. Maiten, Camerup, zub. Obľúbené pokey manmarie. Bola to hračka. Máte pokeballs? Nie? A prečo? Zíďte lanovkou, posaďte sa do Mauville a vráťte sa späť. Vezmite túto zložitú vec zo zariadenia, na ktorého šéf hľadel. Potom niekde zatlačíme tento meteorit na niekoho. Pri východe k pasáži stojí babička. Predáva cookie Lava za 200 dolárov. Táto vec je podobná Full Heal, ale stojí menej. Kúpte si ich 20 kusov. Ale bol som rozrušený. Ďalej na juh. Päť trénerov. Plus chytiť Spink pre kolekciu. Takže dámy a páni, toto.

Lavaridzh. Miestny Essentuki.

Babička ti dá Vinautino vajíčko (stojí pri kúpeli). Na juhu domu predávajú veľmi účinné lieky, ktoré výrazne znižujú šťastie Pokémona. Použite ich, ak aktívne používate Pokémona s frustračným útokom. Okrem toho vám jeden zo starých mužov dá uhlie, podporu na ohnivý útok. V dome vedľa neho môže chlapec naučiť jeden z útokov typu Pokémon Mimic (skopíruje útok použitý súperom). Sledujete odznak (rétorická otázka). Ak sa nechcete dlho zavesiť na prielezy, postupujte podľa mojich pokynov.

1. Vľavo.
2. Vpravo (tréner)
3. Vľavo.
4. Hore.
5. Dole, doľava (2 tréneri)
6. Hore Na vás už čakajú 2 tréneri.
7.Diagonálne (hore + vpravo). K dispozícii je tréner.
8. Vľavo.
9. Vpravo + hore. Tréner.
10. Vľavo.
11. Vľavo + hore. Tréner.
12. Vľavo.
13. Vľavo + hore.
14.Down + Right
15. Dole zo schodov doprava.

Hádajte, kto to je? Slečna Flanneryová, doslova horúce dievča! Jej Numel a Slagma (24) sa od prvého ťahu betónujú, Kamerupta (26) sa tvrdohlavo uzdravuje, ale to tiež nie je problém. Torkoal (29) je ťažší, ale urobil som to cez 4 ťahy. Váš odznak Heat! Plus TM50 Prehriatie. Veľmi silný útok typu ohňa, ale malý PP a tiež znižuje Sp. Attack. Vypadnite z GIM. Najskôr som si tiež myslel, že máj bude bojovať. Ale dá si googles. Táto vec ustupuje tam, kde je piesočná búrka (cesta 111). Skok na schodoch. Chyť Nugget, je na severe hneď po prvom kroku.

Route 111. Biele slnko púšte.

Vezmite teraz boj, dajte mu Exp.share, postavte ho na prvé miesto a získajte skúsenosti - potrebujete to veľa, Zabalte si veci. Počul som o nejakej zázračnej veži. Hmm. Tam sa prehrabávajú. Je pravidelne viditeľný. Stojí vedľa chlapca, ktorý vám o nej povedal (taký tlstý muž v čiapke, nie ja), je ľahko viditeľný - bliká.
Ale. Keď som dosiahol 2. poschodie, videl som, že Mach Bike sa tam nedá urobiť - podlaha bola prasknutá. Môžete to viesť do Mauville. Ale to neskôr. Napriek tomu sa rýchlo dostaneme za ikonu. Mauville-> Verdanturf-> Rastboro-> Petalburský les-> Petalburg

Petalburg. Otcovia a deti.

Dosť komplikované. Prejdite na GMM. Tu každý používa typ Normal. Počkajte, nesmejte sa. Normáli sú zraniteľní iba v boji proti komorám, takže to nebude veľmi jednoduché. Dobre, najprv sa musíte dostať k vodcovi GMM. Okrem vodcu je tu ďalších 7 trénerov, z ktorých najmenej tri musia byť porazení, aby sa dvere mohli otvoriť. Ale radím vám poraziť všetkých - skúsenosti nikoho nezastavili! Tréneri používajú rôzne veci. Ktoré - to je zrejmé z nápisov na dverách. Výnimkou je, že tréner v miestnosti Zmätok nepoužíva veci, ale útok Tweeter Dance. Nikto však nemal čas používať veci so mnou. Dostali ste sa do miestnosti s označením „Vedúci telocvične“? Prekvapenie! Vodca je váš otec, Norman! Spinda, Vigorot (27), Linun (29), Slacking (31). Najsilnejšie uvoľnenie (Mount KP). Odznak Balance zvyšuje ochranu všetkých vašich Pokémonov a umožňuje používať Surf mimo boja. Surf je už v zásade silný útok. Norman vám tiež dá fasádu. Normálny typ útoku, ak je Pokémon, ktorý ho používa, otrávený, ochrnutý alebo spálený, sila sa zdvojnásobí. Papa Wally vás vezme z GIM a dá vám Surf. Teraz musíte do Mauville. Choďte tam po mori. Choďte do Briniho domu. Nie je tam. Pravdepodobne už zomrel. Naučte jedného zo svojich Pokémon Surf a plávajte! Aj keď zastaviť. Choďte domov k mame, dá Amulet Coin. Táto položka zdvojnásobuje prize money! Chcete sa stať Bohom bohatým a zároveň zničiť vodcov? Áno? To je skvelé. Vieš, keď som plával, rozhodol som sa, že plávanie je ďaleko, je lepšie jazdiť po tuneli.

New Mauville. Zábava na elektrárni.

Choďte do Mauville. Na križovatke je Watson. Žiada vás, aby ste prerušili elektráreň. Predtým, ako sa na ceste k ďalšiemu symbolu veľa času prekopávate, nezabudnite dokončiť túto vedľajšiu úlohu. Choďte na cestu 110, priblížte sa k rybárovi. Použite Surf, choďte na ostrovček. Tu je jeden z mojich obľúbených vtipných príznakov. Ale na to niekto napísal „Bola tam Aqua“ a potom niekto napísal nad pravidlá „Magma Team“. Ukázalo sa, že to je v pohode. Vpravo je iný ostrov, ale s jaskyňou. To je miesto, kde to potrebujeme. Bez zastávky. Zatiaľ nie. Uniknite do domu Trick House. Majiteľ pravdepodobne prišiel s niečím. Je za pravou dlaňou. V novej skladačke sa zatvárajú gombíky a šrafy. Viac trénerov. Prečo potrebujete podrobný návod? Cena - Timer Ball. Tento pokeball chytí efektívnejšie, čím viac kôl prešlo. Pomáha veľa proti Pokémonovi, ktorý sa rád lieči, takže jeho zdravie je ťažké vyrovnať. Chceš niečo iné? Teraz je táto výstredník na nočnom stolíku. Budete potrebovať Pokémona s útokom Rock Smash. Kliknite na tlačidlá - otvorte niektoré dvere a ostatné zatvorte. Opäť traja tréneri, zvitok a dvere. Sprievodca sa začne opakovať. Tvrdý kameň posilňuje útoky typu kameňa. Poďakujte a choďte von. Potom sa vráťte. Takže choďte do New Mauville! Tu je podrobný návod.

Modrý spínač. Ľavé, zelené, hore a doľava, hore a vpravo. V gule uniknite z lana. Hore a doľava do miestnosti s dvoma vecami. Vpravo - Voltorb. Hore, vpravo, dole. Vľavo je Voltorb. Hore, vpravo. Tak sme sa tam dostali. Červené tlačidlo. Thing thing - Thunder stone. Neprechádzajte, v hre je ich veľmi málo! To je všetko. Vyberte si v opačnom poradí. Išiel som do Watsonu. On vám dá Thunderbolt! Skvelá TM! Toto je môj obľúbený elektrický útok.

Cesta do pevnosti.

Choďte na pravý okraj Mauville, cez rieku. Ak sa porozprávate s rybárom, získate dobrý prút. Gabby a Ty, zhurnalyugi, sú tiež tu. Po víťazstve im niečo povedzte. Choďte ďalej. Stephen príde za tebou, ale nebude bojovať (pochopíš moju radosť neskôr). Vpravo sú tréneri a dom Berryho majstra-a. Jeho žena vám dá bobule (ktoré závisí od dvoch slov, ktoré jej poviete). Blízko rastie bobule. Choďte späť doľava a choďte hore. Na dlhej tráve nemôžete jazdiť na bicykli - len demontované. Potom je tu veľa trávy, trénerov, vecí. Hlavná vec je stále ísť hore. Ďalším bude Weather Center. Most je blokovaný Aqua. No, búrka!

Počasie. Predpovede počasia sú v nebezpečenstve!

Poďte dovnútra. Ľavé lôžko. Ak stlačíte [A], môžete uzdraviť všetkých Pokémonov.
Vpravo sú dvaja členovia Aqua. Nezdá sa vám divné, že sme bojovali s Magmou na sopke? Nech sa rozhodnú, kto je pre mňa a kto je proti mne! Na nasledujúcom poschodí je dvojitá bitka a dve single. Veľmi jednoduché. Miestny riaditeľ vám dá Castform. Zaobchádzajte sa a choďte von. Poďme doprava. Stretnete sa v máji (porazte ju, Marshtomp, Slagma, Lotad, dajte HM2 Fly), potom Scott. Teraz hore, správne (tréneri sa stretnú). Takže dámy a páni, sme v pevnosti!

Fortrey. Domy na stromoch a banda vtákov.

Obyvatelia tohto mesta sú tak radi stromy, že na nich žijú. Na zemi sú iba GIM, Pokemart a Pokecenter. V jednom dome chlapec zmení Volbita na Plaslu. V inom prípade, ak babička odpovie „Správne, Vpravo, Vľavo“, dá Skrytá sila. Blízky starý muž učí útok Sleep Talk. Takým ľuďom radšej hovorím „Man-TM“. V jednom z domovov Wingull odletie, ak na to stlačíte [A]. Určite to urobte. Cesta blokuje cestu do Štátneho historického múzea (mimochodom, toto je Kekleon). Poďme doprava. Existujú tréneri (mimochodom, opäť Gabby a Tye). Catch Absol! Toto je veľmi silný pokémon temného typu. Je pravda, že je ťažké chytiť. Vyskúšajte Ultra Ball. Nechal som to s 10 alebo menej HP, tri velikány nestačili. Ultra je ďalšia záležitosť. Teraz dole k mostu. Stephen vám dá Devon Scope. Táto vec odhaľuje skrytých Kekleónov. Vyskúšajte to. Kekleon sa objaví a zaútočí na vás. Chyťte ho. Teraz je to možné v GMM. Sú to otočné dvere. Ak vám teraz poviem, ako ich prejsť, zničím celé hlášky, takže si premýšľajte. Vodca Vinona. Tropius, Swabl, Altaria, Scarmori, Pelipper. Altaria pozná zemetrasenie. Vyskúšajte Pokémona útokom Rollout draci sú odolní proti elektrickým útokom. Ak váš pokémon pomocou Rollout (mám Golem) trvá najmenej dva ťahy - skončilo to s Altáriou. Tropius je trávnatá lietajúca. Lietajúci banánový strom! Nintendo bolo vždy originálne. Vyskúšajte požiar alebo letecké útoky. Featherbadge podriaďuje Pokémona na úroveň 70 a umožňuje používať lietať (logicky). Aerial Ace - útok, ktorý nikdy neunikne. Poď von. Scott tentoraz zavolá. Opustite mesto, cez most s Stephenom, choďte dole, vpravo, dole, vpravo. Prišli ste na trasu 121. Pokúste sa ísť dotknutím sa menšieho počtu trénerov a kosením trávy. Stretnete Aquu - traja utečú do Mt.Pyre. Beží na Lilikov.

Lilik. Mesto so supermarketom.

To hovorí všetko. Hlavnou atrakciou je supermarket. Ideme tam. Prestaň! Môže nás útočiť. Tropius, Marshtomp, Slagma, Ludicolo. Docela jednoduché. Teraz nás nechá ísť. Na prízemí nie je nič zaujímavé - iba ten správny pokladník nám dáva žrebovací lístok. Ak sa ID vášho Pokémona zhoduje s ID lotériového lístka, dostanete Masterball! Je pravda, že som ho nikdy nevyhral. V druhom prípade správny pokladník predáva spreje, liečitelia a dva typy obálok. Vpravo - štandardné pokeballs (bežné, skvelé, ultra), veci na obnovenie stavu a na únik z bitky a jaskýň. Po tretie, ľavá pokladnička predáva vitamíny a ten pravý sa používa na zlepšenie výkonu počas jednej bitky (také veci často používali tréneri v Štátnom historickom múzeu v Petalburgu). Štvrtý správny pokladník predáva TM: 17 Protect, 20 Safeguard, 33 Reflect, 16 Light Screen. Výbuch vľavo - 38, 25 hromov, 14 vánic, 15 hyperbeamov. Piaty, počínajúc od výťahu po schody, prvý predáva bábiky, druhé vankúše, tretie plagáty a štvrté koberce. Piaty automat predáva vodu, sódu a limonádu. Nakúpte viac, je lacný, veľmi efektívny a zvyšuje šťastie Pokémona. Dievča-man-TM. Vyučuje náhradníka. Nie je tu čo robiť. V jednom z domov blízko pláže poskytne spiaci muž odpočinok. Teraz môžete ísť späť na cestu 121 a zabiť všetkých trénerov. Teraz môžete ísť do zóny Safari a chytiť vzácneho Pokémona. Ale na to potrebujete Pokeblock Case. Je možné si ju požičať od ľavého pokladníka v súťažnej hale (červená budova so sivou strechou). Tu dokonca nájdete TM22 Solarbeam! Chytil som tu Dzhirafarigu, Rayhorna, Dodua, Psidaku. Nikde inde sa nenájdu.

Mt. Pyré. Kto hovorí, že neexistujú duchovia?

Vystúpte z budovy, čo

Komentáre (8)

Môže sa to napríklad urobiť s ostatnými? Napríklad, chcem sa vymeniť s Danou, je to tak?

Myslíš s ostatnými hráčmi?

Odpovedať ShonyBon

Odpovedať: new_moon_with_face: Litleo: full_moon_with_face: [lvl: 1]

Aby som bol úprimný, mám iba odpovede na základe teórie (typ som ešte neskúšal, ale myslím, ako by malo ísť všetko)

Ak dôjde k výmene medzi trénermi na dvoch rôznych zariadeniach, potom by obe mali mať rovnaký emulátor a rovnakú verziu hry. Obidva sa tiež musia pripojiť cez tú istú sieť.

Ak k výmene dôjde v slušnej vzdialenosti, ale so spoločnou hrou a emulátorom, potom. Nie, neviem odpoveď na túto možnosť

A ako to urobiť s soulSilver?

Aby som bol úprimný, nemôžem nič odporučiť, pretože som nehral

Pozrite si video: 3 Formas De Trocar Pokémons Usando o MyBoy No Android (Október 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send