Užitočné tipy

Ako môžete na YouTube zarobiť peniaze úplne od nuly, bielymi metódami a bez investícií

Pin
Send
Share
Send
Send


Každá osoba, ktorá si nastavuje svoj vlastný kanál, zhruba predstavuje, za čo robí.

prakticky riadení všetci noví vlastníci kanálov inšpirácie ktoré dostali pri pohľade na úspech populárnych video blogerov a túžba vyjadriť savytváranie videí. Toto je veľmi častý a zaujímavý cieľ.

Následne také koníčky ako video blogovanie môže prerásť do niečoho viac a napríklad priniesť popularitu a armádu fanúšikov. Musím však pripustiť, že na to, aby sme si skutočne pripomenuli a získali slávu v komunite YouTube, to nebude ľahké.

neuveriteľnýale každý mesiac je na YouTube približne zaregistrovaná miliárd videí , Je zrejmé, že na to, aby ste vynikli medzi ostatnými tvorcami videa, musíte vytvoriť niečo kreatívne a na rozdiel od ostatných videí.

Niektoré kanály sú vytvárané výlučne pre propagácia vašich výrobkov a služieb.

Táto možnosť je výhodná, pretože nevyžaduje propagáciu reklamy na propagáciu vašej značky alebo spoločnosti. V skutočnosti samotná spoločnosť inzeruje sama a je úplne zadarmo a bez sprostredkovateľov.

Existujú aj ľudia, ktorí si na YouTube vytvoria svoj kanál, len aby sa prihlásili na odber kanálov iných ľudí, ktoré sa im páčia, sledovali ich nové videá a komentovali ich.

Štvrtým atraktívnym cieľom vytvorenia kanála je zarobiť peniaze, Mnohí používatelia sú nadšení myšlienkou pracovať z pohodlia domova a považujú web YouTube za vhodné miesto na obohatenie.

Na YouTube môžete skutočne zarobiť určitú sumu za odovzdanie svojho jedinečného obsahu, na to však potrebujete určité znalosti a minimálne vybavenie na fotografovanie.

Okrem technickej zložky bude užitočné, aby ste sa dokázali výstižne vyjadriť, správať sa pred kamerou a byť schopní pripojiť video.

O poslednom bode sa bude diskutovať. Prečo veľa registrovaných používateľov vytvára svoj kanál YouTube a tam na ňom odovzdáva svoje videá?

Faktom je, že každý, kto má svoj vlastný kanál YouTube, má príležitosť speňažiť vaše videá, inými slovami, prijímať peniaze zo stránok za zobrazenie, A čo je najdôležitejšie, začať s hostingom videa je veľmi jednoduché a zaujímavé.

Odporúčame tiež, aby ste si prečítali článok o zarábaní peňazí „Ako zarobiť peniaze na internete“ - spôsoby + stránky, ako zarobiť peniaze, vám v tejto veci pomôžu.

Video blogovanie je v skutočnosti koníčkom, v ktorom môžete zarobiť dobré peniaze. Týmto spôsobom ho používa pomerne veľký počet ľudí.

Pre niektorých je príjem zo služby YouTube pekným bonusom, pre iných je to príjem, ktorý vám neumožňuje získať prácu. V každom prípade sa môžete pokúsiť dokázať v tejto oblasti a získať nový, cenný zážitok.

Nemali by ste sa však obmedzovať iba na sny o zarábaní peňazí na YouTube. Musíte získať inšpiráciu, odhodlanie a konať. Na to, aby ste mohli preniesť svoje predstavy o príjmoch z tohto populárneho videohostingu do reality a plne odhaliť svoj kreatívny potenciál, musíte mať predstavu, ako to urobiť správne.

Bez technického komponentu nebudete môcť nahrávať videá a bez užitočných tipov a dostupných vysvetlení môžete navigovať a vytvoriť si vlastný kanál.

Len na tento účel tento článok zhromaždil všetky potrebné podrobné informácie, ktoré majú pomôcť ľuďom, ktorí chcú zarobiť peniaze na YouTube bez opustenia domova.

2. Ako zarobiť peniaze na YouTube od nuly - podrobné pokyny na zarábanie peňazí 🎬

Ako už bolo spomenuté, človek, ktorý chce vytvoriť svoj vlastný kanál, má veľa rôznych cieľov, ktoré sleduje.

Hlavné ciele sú: sebavyjadrenie, propagácia ich služieb, schopnosť „sledovať“ činnosti iných blogerov a samozrejme túžba zarobiť si peniaze za názory. Ide o posledný bod, o ktorom sa bude diskutovať neskôr. Vo väčšine prípadov nováčik v blogu nevie, kde začať. Nižšie budú podrobne a na policiach uvedené všetky informácie, ktoré nás zaujímajú.

Ak je teda cieľ vytvoriť kanál jasný, to znamená, že budúci tvorca videa chce speňažiť svoje videá, musíte zoradiť hlavné súčasti, ktoré zaručená pomôžte zarobiť na svojich videách peniaze:

 1. hľadať kreatívny nápad,
 2. priame snímanie zaujímavého videa,
 3. nákup reklám od dostatočne skúsených používateľov s veľkým publikom,
 4. Staňte sa členom Partnerského programu YouTube (podľa všetkých nevyhnutných podmienok),
 5. natáčanie nových videí, prilákanie predplatiteľov vďaka zábavnému obsahu.

Najprv musíte nájsť nápad a tému pre budúce videá a tiež by ste mali premýšľať o štýle, v ktorom sú videá navrhnuté.

Je veľmi dôležité chytiť ho Hlavné trendy v službe YouTube: vybrať, čo bude populárne, ale o ktorom málo filmovalo. Nie je to také jednoduché, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Skúsení používatelia služby YouTube s veľkým počtom divákov navyše potvrdzujú, že vizuálna zložka videa a ukážka je veľmi dôležitá.

Môžeme to povedať, aby sa začiatočníkom uľahčilo predkladanie nápadov a inšpirácia hlavné smery snímania videa môže byť:

 • autorské programy
 • vzrušujúce predstavenia
 • vlogy o vašom živote
 • recenzie a rozbalenie,
 • poďme hrať a oveľa viac.

Čím zaujímavejší je zvolený smer, tým pravdepodobnejšie sú ľudia pozerať video a prihlásiť sa na odber kanála, Ako už bolo spomenuté, je veľmi ťažké rozhodnúť sa o víťazných témach pre natáčanie videa.

Je potrebné pripomenúť, že hlavnou úlohou je vybrať si miesto na blogovanie s videom, ktoré priťahuje divákov svojím informačným obsahom, ale zároveň je relatívne nové a bezplatné.

Ale aj po definovaní príslušných formátov na YouTube existuje niekoľko povinných pravidiel, bez ktorých je nepravdepodobné, že kanál bude prekvitať.

Iba pod podmienkou pravidelného snímania nových videí zaujímavých predmetov na vašom kanáli môžete dosiahnuť popularitu a veľký počet prihlásených ľudí v pomerne krátkom čase.

1. Registrácia na YouTube alebo ako vytvoriť kanál na Youtube?

Predtým, ako začnete natáčať videá, musíte splniť niektoré formality.

Najskôr musíte začať registrovať svoj kanál na YouTube. Vytvorenie kanála nebude trvať príliš dlho.

Ak to chcete urobiť, prejdite na hlavnú stránku webu a potom vyhľadajte tlačidlo „vstúpiť“, Kliknite naň a postupujte podľa všetkých pokynov, vytvorte si účet, Len pár kliknutí.

Potom môžete prejsť priamo na vytvorenie kanála kliknutím na nápis „môj kanál»A vyplňte všetky potrebné polia osobnými údajmi. Každý krok je zrozumiteľný, takže o niekoľko minút bude kanál vytvorený.

Za zmienku stojí jeden veľmi pohodlný a užitočný detail: v špeciálnych možnostiach je možné zmeniť niektoré podrobnosti, čím si kanál nastavíte podľa svojich potrieb. Po všetkých zmenách musíte kliknúť na tlačidlo „uložiť“.

Tiež ľudia, ktorí chcú zarobiť na youtube, časť „Správca videí“ je veľmi užitočná. Tu nájdete všetky informácie o Počet zostávajúcich komentárov:, chrapľavý, a tu, aj po stiahnutí videa, môžete upraviť jeho popis.

Na YouTube existuje veľa kanálov bloggerov, ktoré vedú videoblog, blogy, predstavenievzlietnuť letné displeje, prevod a omnoho viac.

Každý tvorca videa začiatočník , Musím vedieť, že na to, aby sa divák sústredil na svoj kanál zo všetkej rozmanitosti, je potrebné rôzne spôsoby, ako prilákať publikum.

Existuje veľa spôsobov a nápadov, ako rozlíšiť svoj kanál od ostatných. Jeden taký spôsob je pôvodný dizajn “klobúky», Tu môžete vyskúšať a experimentovať. V hornej časti kanála môžete bezplatne stimulovať fantáziu a kreativitu, vyjadrovať sa ako tvorivý človek a, čo je dôležité, naznačovať všeobecný smer a štýl vydávaných videí.

bystrý a neobvyklý Dizajn určite pritiahne pozornosť príležitostných hostí kanála a môže ich motivovať k prihláseniu na odber.

Všeobecná schéma, ako zarobiť peniaze na YouTube

Ako zarobiť peniaze na YouTube na kolieskových korčuliach. Skôr ako sa pustíme do akcie, pozrime sa na systém zárobkov v službe YouTube. Je to celkom jednoduché a zrozumiteľné, že je to možné prvýkrát. Ako zarobiť peniaze na YT:

 1. Spustíte svoj účet YouTube, môžete to urobiť doslova za pár minút,
 2. Ďalej musíte prísť s témou, zábavné videá sú na internete veľmi dobré. Napriek tomu však prvýkrát odporúčam, aby ste sa venovali téme, ktorá je vám blízka a zaujímavá, takže môžete vytvárať jedinečný obsah bez veľkého úsilia. Nižšie hovoríme o jedinečnosti obsahu,
 3. Po vytvorení kanála musíte naň vložiť video, tým lepšie,
 4. Ak do svojho účtu zadáte najmenej päť až desať videí, môžete povoliť speňaženie. Deje sa to aj v poloautomatickom režime - podrobné pokyny nájdete v príslušnej časti tohto článku,
 5. Po aktivácii speňaženia služba YouTube automaticky vloží do vašich videí reklamy, za ktoré vám budú pripísané.

Tento proces jasne ilustrujeme:

 • Vyhľadajte nápad.
 • Nahrávanie obsahu v rámci nájdeného nápadu a dizajnu priťahuje pozornosť publika.
 • Vytvorenie a reklama vášho kanála.
 • Práca s pridruženými programami a speňaženie.
 • Rozvoj a ďalšia propagácia kanála.

Ďalej sa pokúsim čo najviac pokryť tieto problémy. Toto je odpoveď na otázku - ako zarábajú video blogeri na svojich videách.

Kde začať

Ako teda začať zarábať od nuly? Ste pripravení a vážne zarábate na videách YouTube, začnime od začiatku:

  Práca na hostovaní videa na YouTube začína registráciou účtu. Jedná sa o jednoduchý a bezplatný postup, ktorý je prístupný každému používateľovi staršiemu ako 14 rokov. Po vytvorení profilu môžete začať s hlavnou činnosťou - usporiadaním a navrhovaním originálnych videí. Postupujte podľa tohto - https://accounts.google.com/SignUpWithoutGmail odkaz. Vyplňte všetky požadované polia. Nezabudnite, že sa môžu zaregistrovať iba ľudia starší ako štrnásť rokov.

 • Po vytvorení účtu v službách Google, a teda aj v službe YouTube, musíte vytvoriť svoj vlastný kanál. Môžete to urobiť v ponuke účtu na YouTube.
 • Kanál je vytvorený, ďalším krokom je jeho návrh, pretože ľudia sa ľahšie prihlásia k účtu s krásnym dizajnom. Dizajn kanálu obsahuje krásny klobúk.
 • Lekciu si môžete prečítať na túto tému.

  2. Čo natáčať video?

  Po splnení všetkých formalít, vytvorení účtu a kanála YouTube a nájdení nápadu, môžete začať s jeho implementáciou, to znamená natáčaním videa.

  Mnoho začiatočníkov v oblasti video blogov sa pýta: “aký je najlepší spôsob, ako natočiť svoje prvé videá?».

  Predpokladá sa, že prvé video sa dá nasnímať na telefóne pomocou dobrého fotoaparátu. Ak je fotografovanie na jednom mieste, bolo by pekné kúpiť si lacný statív a pre pohodlie pripojiť k nemu telefón. Obrázok sa teda nebude triasť a sledovanie videa bude oveľa príjemnejšie.

  Malý tip od populárnych blogerov: aj keď existuje finančná príležitosť na zakúpenie profesionálneho vybavenia na kvalitnú streľbu vašich projektov, odporúča sa začať s malými.

  Vždy existuje možnosť, že sa natáčanie videí nudí, príliš komplikuje alebo sa mu nepáči. Neskôr môžete uvažovať o kúpe lacnej kamery GoPro.

  Aké videá vytvoriť

  Existuje veľa video formátov, nižšie som vymenoval tie hlavné, ktoré môže každý začiatočník youtuber ľahko a bez väčších nákladov naučiť.

  1. Prezentácia s hlasom. Jeden z najpopulárnejších video formátov na YouTube. Ak ste v službe YouTube vybrali aspoň raz rôzne videá s TOP, mali by ste vedieť, že sú vyrobené vo formáte prezentácie. Skvelé, na vytvorenie prezentácie je vhodný program Microsoft Photo Story,
  2. Screencasty sú videá nasnímané z obrazovky monitora s komentármi mimo obrazovky, napríklad nejaká školiaca lekcia. Tento formát je na YT veľmi obľúbený. Jeden z najlepších programov na tvorbu skinov je - Camtasia Studio,
  3. Letsplay - tu je všetko jednoduché, hráte hry, zaznamenávate tento proces na videu, napríklad pomocou programu BandiCam, a potom ho nahrajte na svoj kanál,
  4. Vlogy sú jednoduché videá o vašom každodennom živote, nápadoch, záveroch alebo myšlienkach. Je to tiež veľmi populárny formát videa YouTube, ale nemusí byť vhodný pre začiatočníkov.

  Odporúčam vám, ak ste začiatočník, začnite zarábať na YT vytvorením prezentácie.

  3. Kam natáčať videá?

  Pokiaľ ide o miesto, video možno zaznamenať ako na ulicia vnútri, Pred natáčaním videa v interiéri sa musíte presvedčiť, či je na pozadí poriadok a či je potrebné pridať nejaké ozdoby.

  Stačí sa pozrieť na videá populárnych blogerov s veľkým publikom a zistiť, ako zdobia pozadie. Hlavnou vecou tejto položky nie je preháňanie. Musíme sa snažiť to nepreháňať dekoráciami, aby sa pozornosť diváka zamerala predovšetkým na to, čo hovorí video.

  Navyše, aby bolo video príjemné na pozeranie, musíte si vybrať najviac osvetlené miesto v miestnosti, pretože, ako už bolo uvedené, veľa závisí od kvality videa. Pre potenciálnych predplatiteľov bude príjemnejšie pozerať video, kde je každá maličkosť premyslená a všetko vyzerá esteticky príjemne.

  V neskoršej fáze si môžete kúpiť špeciálnu ponuku svietidlá alebo podhľadyto je dobré dať smerové svetlo tam, kde je to potrebné.

  Ak sa nahrávanie videa vykonáva vonku, oplatí sa použiť niekoľko tipov, ktoré pomôžu zlepšiť kvalitu videa.

  Každý blogger, ktorý rešpektuje svojich stúpencov, sa snaží natáčať videá v najlepšej možnej kvalite, pretože predplatiteľov často priťahuje profesionalita natáčania a estetická zložka.

  Tu je niekoľko rád, ktoré vám pomôžu pri snímaní videa na vašom kanáli.

  za prvé , je najlepšie, ak je video nasnímané za slnečného počasia a na ulici nie je žiadny dážď. Za slnečného dňa však nefotografujte tak, aby slnko svietilo vo vašich očiach a prinútilo vás šmýkať. Je lepšie snímať video v tieni, ale nie je príliš tmavé.

  za druhé , Je vhodné, aby deň nahrávania videa nebol veterný. Na mnohých kanáloch blogerov nájdete videá, ktoré boli zaznamenané vo veternom počasí. Kvalita zvuku zároveň zostáva veľmi žiadúca, pretože vietor vytvára ďalší hluk a pre divákov je ťažké pochopiť, čo sa hovorí.

  a za tretie , musíte určiť polohu snímania. Ideálnou možnosťou by bolo miesto, kde môžete zaznamenať video na malebnom pozadí. Pokúste sa nájsť krásne miesto, ďaleko od mestského hluku a ľudí. Okoloidúcich môže rozptýliť začiatočníka blogger, rozpaky a video nie je tak úprimný, ako sa plánovalo.

  Je obzvlášť dôležité, že pri snímaní prvých videí pre váš kanál sa nič neobťažuje od tohto fascinujúceho, ale náročného procesu.

  Možnosti speňaženia

  Posledným a najdôležitejším krokom pri príprave zarobenia peňazí na YouTube je speňaženie obsahu. Je možné, ak:

  1. obsah videí neporušuje práva a záujmy inzerentov,
  2. video je jedinečné alebo používateľ má povolenie na jeho použitie na komerčné účely,
  3. používateľ môže potvrdiť obchodné práva na ním zverejnený video a zvukový obsah, zdokumentovaný,
  4. obsah videa je v súlade s podmienkami a zásadami hostenia videa.

  Nasledujúce príklady obsahu, ktorý je možné speňažiť, zahŕňajú:

  1. Používateľ zastrelil kameru svojho domáceho maznáčika zabudovanú do telefónu bez zvuku.
  2. Video používateľa obsahuje bezplatný zvukový materiál s priamym odkazom na podmienky zodpovedajúce tomuto stavu obsahu.
  3. Videoobsah zverejnený používateľom bol natočený jeho známym, ktorý zverejnením tohto materiálu písomne ​​potvrdil právo vlastníka peňazí na kanál na YouTube.
  4. Používateľ zverejnil pôvodnú pôvodnú skladbu bez uzatvorenia zmluvy so nahrávacím štúdiom.

  Nemôžete speňažiť obsah, ktorý obsahuje napríklad zvukový materiál zakúpený na iTunes, fragmenty televíznych relácií alebo videí iných ľudí, ako aj príliš úprimné zábery vrátane nahoty, ktorá môže diváka šokovať atď.

  Ďalej uvádzame rôzne možnosti speňaženia.

  Ako ľudia zarábajú na zobrazeniach YouTube

  Predstavte si: na telefóne ste nakrútili vtipné domáce video, nahrali ho na YouTube a nasledujúce ráno ste sa prebudili ako skutočná hviezda a zároveň ste zarobili dobré peniaze. Ako sa vám páči táto perspektíva? Mnohí sa zaujímajú o to, ako zarobiť peniaze na stránkach YouTube za zhliadnutia.

  90% najobľúbenejších videí YouTube sú zábery z každodenného života bežných ľudí. Školáci, ženy v domácnosti, pouliční hudobníci, dôchodcovia - a všetci patria medzi autorov najobľúbenejších videí. Ľudia sú priťahovaní jednoduchosťou a otvorenosťou. To je cesta k úspechu na YouTube.

  Zarábanie na zobrazeniach YouTube závisí od dvoch vecí - prezeranie reklám a platenie za kliknutia. Na videohostingu existuje niekoľko druhov reklamy:

  • реклама перед началом ролика, в середине или конце,
  • реклама на страницах видеороликов в правом верхнем углу,
  • рекламный баннер или всплывающее окно, которое появляется во время просмотра видеоролика.

  Majiteľ kanála dostáva peniaze, ak jeho diváci sledujú reklamy až do konca alebo kliknú na banner. Vloženie reklamy je možné vynechať niekoľko sekúnd po začiatku prezerania, banner možno zatvoriť, ale potom sa zobrazenie nezapočítava. Môžete tiež nastaviť úplné zobrazenie reklamy bez možnosti preskočenia, sú tu však určité nevýhody - mnohí používatelia jednoducho opustia stránku bez toho, aby si prezreli reklamu alebo samotné video.

  Niektorí inzerenti stanovujú špeciálne podmienky - napríklad používateľ musí na webe stráviť 30 sekúnd, zobraziť niekoľko stránok atď. CZK sa líšia aj pre rôznych inzerentov, všetko záleží na téme a popularite značky alebo spoločnosti. Napríklad „najštedrejší“ z hľadiska platieb sú firmy v oblasti financií a nehnuteľností - na trhu dominuje konkurencia, čo znamená, že inzerent je ochotný za reklamu platiť viac.

  Existuje iný spôsob, ako zarobiť peniaze na YouTube pomocou zobrazení - ak nemáte inštalačné schopnosti, kvalitnú videokameru a mikrofón, môžete zarobiť peniaze sledovaním videí ostatných ľudí na YouTube. Pointa je, že sa zaregistrujete v špeciálnej službe, pozeráte video, za túto prácu dostanete peniaze - môžu byť vybrané do elektronickej peňaženky. Je to prospešné pre zákazníkov, ktorí zvyšujú názory a páči sa im, a pre majiteľov služieb - pre zvýšenie zárobkov.

  Ručné speňaženie

  Ručné speňaženie je to, čo musíte urobiť sami, t. ručne vkladať reklamy do videí alebo do popisu videa. K dispozícii sú nasledujúce možnosti manuálneho speňaženia:

  1. Pridružené programy. V takom prípade inzerujete vo svojich videách rôzne produkty a prostredníctvom percentuálneho odkazu získate percento z každého predaja produktu,
  2. Sieť CPA. Tento druh speňaženia je veľmi podobný predchádzajúcemu, ale s jediným rozdielom, že v rámci modelu CZA vám bude vyplatená každá akcia vykonaná návštevníkom, ktorý navštívil web inzerenta pomocou vášho pridruženého odkazu. Napríklad fotografujete hry a získavate peniaze za každú registráciu uskutočnenú pomocou odkazu, ktorý sa potom vloží do vášho videa. Najobľúbenejšie siete sú M1-Shop, ActionPay, ad1,

  To sa týka manuálneho speňaženia, ale má zmysel ho prepojiť iba vtedy, ak už máte odberateľov a dostatočný počet zobrazení za deň. Odporúčam začať s automatickým speňažením.

  Koľko môžete zarobiť za zhliadnutia YouTube mesačne

  Ak máte svoj vlastný kanál, za 1 000 pozretí budete zarábať približne 1 dolár alebo trochu viac niekedy až dve, Takto získate za 50 000 zobrazení 50 dolárov, 100 000 - 100 dolárov atď. Za 1 000 000 zobrazení dostanete tisíc dolárov, čo sú vážne peniaze. Všetky kanály holdingu YouTube možno klasifikovať podľa ziskovosti:

  1. amatér, Používateľ, pre ktorého je tvorba videí záľubou, nezarobí nič. Najprv nebudete môcť prepojiť reklamy - na to musíte mať tisíc odberateľov a 4 000 zobrazení na kanáli.
  2. Bloger pre začiatočníkov, Na začiatku po pripojení speňaženia môžete zarobiť približne 10 až 15 dolárov mesačne.
  3. snaživý, Pravidelným natáčaním videí, ktoré zatiaľ nemá veľkú popularitu, môžete získať okolo 100 - 300 dolárov mesačne.
  4. pokročilý, Vaše videá sa stanú zaujímavými pre používateľov, propagujete kanál a váš príjem rastie. Zisk - 500 - 1 000 dolárov a viac.
  5. Slávny video blogger, Pravidelné videá, profesionálna propagácia kanálov a veľké množstvo predplatiteľov. Za milión zhliadnutí na YouTube dostanú známi blogeri viac ako tisíc dolárov.
  6. Vedúci mienky, Vaše zhliadnutia dosahujú niekoľko miliónov a každé nové video okamžite získava na popularite. Ak dosiahnete túto úroveň, zarobíte niekoľko tisíc dolárov.

  Koľko zarobia populárni blogeri na stránkach YouTube za zhliadnutia? Najsledovanejší autor zdroja PewDiePie mesačne dostáva až 1 milión dolárov. Výnosy najslávnejšieho blogera v Rusku Iwangi dosahuje viac ako milión rubľov mesačne, má na svojom kanáli 13 miliónov odberateľov a takmer 3 miliardy zobrazení. Príjmy používateľov AdamThomasMoranznámy ako Max +100500, sa pohybuje od 609 do 761 tisíc rubľov mesačne a najobľúbenejší rusky hovoriaci bloger Katya Klap dostáva až 300 tisíc rubľov mesačne.

  Automatické speňaženie

  Ide o speňaženie, ktoré sa pripája k vášmu kanálu prostredníctvom vášho účtu, prostredníctvom služby AdSense alebo prostredníctvom mediálnej siete., Proces pripojenia tohto formátu speňaženia je veľmi jednoduchý a nezaberie veľa času. Nižšie uvádzam podrobné pokyny na pripojenie v časti venovanej odporúčaniu v tomto článku.

  Ako zarobiť peniaze na YouTube na vašich pozretiach kanálov

  Po prvé, potrebujete určitú techniku ​​- jedná sa o pomerne výkonný počítač, vysokorýchlostné pripojenie k internetu na rýchle sťahovanie videí, dobrú webovú kameru alebo kameru na statíve, kvalitný mikrofón, ako aj programy na snímanie a spracovanie videa. Medzi ne patrí: Bezplatný editor videa VSDC, Adobe Premiere Pro, Vegas Pro, Corel VideoStudio Pro, Vďaka technickej zložke môžete ľahko a rýchlo snímať a pripájať videá, ale najprv si môžete urobiť bez drahého zariadenia - hlavná vec je, že existuje dobrý zvuk a obraz.

  Ďalší krok - zaregistrujete si účet Google, prejdite na web YouTube a vytvorte kanál. Premýšľajte nad menom, vyplňte stránku, pridajte popis a začnite s profilom pracovať. Ak chcete na svojich videách zarobiť peniaze, musíte kanál naplniť obsahom, ktorý bude zaujímať používateľov YouTube. Môžete si vybrať úplne akýkoľvek predmet a formát:

  • Aktuálne správy, Povedzte nám o novinkách v krajine a svete alebo o úspechoch jednotlivých spoločností, vykonajte vlastnú analýzu zaujímavých udalostí a vyjadrte svoj názor.
  • Pokyny a školenia, Zúčastnite sa niekoľkých workshopov, naučte svojich predplatiteľov nový a krok za krokom povedzte, ako je potrebné túto alebo tú istú remeselnú remeselnú výrobu vyrobiť.
  • Recenzie videí, hier, kníh, Sú veľmi populárne v oblasti videohostingu - ľudia majú záujem dozvedieť sa o populárnych správach niekoho iného.
  • Letsplei, Táto kategória obsahuje návody, ukážky hrania a vtipné strihy z rôznych videohier.
  • Videá konverzácie, Povedzte o sebe, ako žijete svoj deň, zdieľajte zaujímavé udalosti a príbehy zo života.
  • Video blogy (vlogy), Odstráňte a namontujte si cestu, choďte do rôznych kútov zeme, podeľte sa o svoje dojmy s publikom.
  • Náčrtky, parodie, výrobné videá, Humor a kreatívny prístup k reklamám sú pre verejnosť ďalším záujmom.
  • Rozhovor, Pozvite zaujímavého hosťa a položte mu niekoľko otázok. Čím je váš hosť obľúbenejší, tým viac zobrazení získate.
  • Obsah pre deti, Môžete natáčať zábavné videá pre deti, prehľad hračiek, hier a ďalších vzdelávacích videí. Hlavným publikom na webe sú deti a ich rodičia.

  Druhy reklamy

  Automatické speňaženie je rozdelené do niekoľkých typov reklamy. Sú to tieto formáty:

  1. Bannerová reklama na boku. Táto reklama nie je umiestnená v samotnom obsahu, ale na stránke, najmä v pravom stĺpci. Ak používateľ klikne na takúto reklamu, nahromadia sa peniaze.
  2. Videoreklamy v samotnom videu. Ak ste používateľom služby YouTube, pravdepodobne ste videli podobnú reklamu, ktorá sa zobrazuje pred videoklipom, v strede alebo na konci. Takáto reklama môže byť vynechaná. Peniaze sa udeľujú, ak si divák pozrel celú reklamu alebo v priebehu prvých 30 sekúnd.
  3. Bannery vo videu. Ďalšia obľúbená forma automatickej reklamy. Do videa sa vloží bežná bannerová reklama. Ak používateľ klikne na takýto banner, nazhromaždia sa peniaze.

  Všetky tieto typy reklamy budeme používať, ako spoločne prinášajú väčší zisk.

  Ako speňažiť svoj obsah na YouTube (návod)

  Ako zarobiť peniaze na stránkach YouTube za zhliadnutia pomocou pridruženého programu na stránke? V roku 2018 YouTube sprísnila požiadavky na autorov, ktorí sa chcú pripojiť k pridruženému programu zdroja. Ak chcete speňažiť svoj obsah, musíte mať najmenej tisíc sledovateľov a najmenej 4 tisíc hodín počet zobrazení za posledný 12 mesiacov, Ak kanál spĺňa požiadavky zdroja, musíte nakonfigurovať speňaženie. Uľahčite to - choďte na Kreatívne štúdio, vyberte „Stav a funkcie»V nastaveniach kanálov povolte speňaženie v príslušnej časti.

  Ďalšou vecou, ​​ktorú musíte urobiť, je prepojiť kanál s vaším účtom AdSensekto bude zodpovedný za reklamu a speňaženie vášho obsahu. Ak to chcete urobiť, zaregistrujte sa na webových stránkach AdSense, musíte to však urobiť prostredníctvom svojho kanála YouTube. Ak to chcete urobiť, prejdite na stránku Speňaženie v Creative Studio kanála, odsúhlaste pravidlá pridruženého programu a postupujte podľa pokynov nižšie - systém vás presmeruje na webovú stránku služby AdSense, kde môžete dokončiť registráciu, potvrdiť účet a prepojiť ho so svojím kanálom. Teraz môžete prijímať peniaze z pridruženého programu YouTube.

  Pripojenie na speňaženie kanálov

  K svojmu kanálu sa môžete pripojiť automatickým speňažením dvoma spôsobmi: pomocou služby od spoločnosti Google AdSense alebo pomocou mediálnej siete. Rozdiely v týchto možnostiach sú v skutočnosti malé. Rozdiely sú iba v dvoch hlavných bodoch:

  1. Ak sa pripojíte prostredníctvom služby AdSense, získate všetkých 100% z peňazí, ktoré ste zarobili. Ak sa pripájate prostredníctvom mediálnej siete, musíte mu dať 30% zarobených peňazí,
  2. Služba AdSense má minimálny limit na výber peňazí, je 100 dolárov, minimálna výška platby v mediálnych sieťach nie je.

  Ak máte vážne problémy so zarábaním peňazí na YouTube, odporúčame vám zvoliť si možnosť speňaženia prostredníctvom služby AdSesne, aby ste neplatili peniaze sprostredkovateľom.

  Pripojenie účtu k službe AdSense je jednoduché. Postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

   Prejdite na panel nástrojov „Kanál“ av bloku speňaženia kliknite na tlačidlo Povoliť,

 • Prijať podmienky používania,
 • Teraz kliknite na tlačidlo Vytvoriť účet a zaregistrujte si nový účet AdSense (ak ešte nemáte). Dôležité: Pravidlá zakazujú vytvorenie dvoch účtov AdSense.

  Teraz musíte prejsť jednoduchým postupom registrácie nového účtu.

  Dôležité: Pri registrácii účtu MUSÍTE uviesť svoje skutočné údaje, napr AdSense vám pošle štandardný (ne-e-mailový) aktivačný kód účtu. Platobné údaje je zatiaľ možné vynechať. nakonfigurujeme ich o niečo neskôr.

  Proces účtovania peňazí, teraz môžete sledovať v analýze svojho účtu a vyzerá to takto.

  Proces registrácie v mediálnej sieti je ešte jednoduchší ako pri pripojení k službe AdSense. Dve najobľúbenejšie mediálne siete sú: AIR a YOOLA. Prejdite na stránku jednej z týchto sietí, kliknite na tlačidlo „Pripojiť“ a postupujte podľa jednoduchých pokynov.

  Nezávislí partneri YouTube

  Okrem oficiálneho pridruženého programu YouTube sa môžete zaregistrovať aj pre nezávislé zdroje, ktoré fungujú na princípe AdSense. Tieto služby vám pomôžu s propagáciou a vyhľadávaním inzerentov, ale berú províziu za všetky transakcie.

  1. Yoola.com Pridružená sieť pracujúca s mnohými populárnymi blogermi. Platia od 70 do 80% príjmu. Systémové požiadavky: speňažené pripojenie, 10 000 pozretí na kanáli a 3 tis. Prehratí videí uverejnených za posledných 30 dní.
  2. Air.io (Agentúra internetových práv). Platia 70% z príjmu z reklamy. Ak máte za posledný rok 1 500 odberateľov a 5 000 hodín zhliadnutia, môžete sa stať sieťovým partnerom.
  3. Xdigital.ru, Certifikovaný agregátor obsahu YouTube. Autori dostávajú až 85% z príjmu z reklamy. Požiadavky - najmenej tisíc predplatiteľov a priemerná návštevnosť najmenej tisíc zobrazení za deň.

  Čo určuje veľkosť zárobkov?

  Počet používateľov, ktorí sa prihlásia na odber kanála a navštívia ho kvôli novým publikáciám.

  Čím viac videí na vašom kanáli, tým viac zobrazení a odberateľov získate.

  YouTube vyzýva používateľov, ktorí pravidelne odovzdávajú videá. Vložte niekoľko klipov týždenne alebo lepšie, viac.

  YouTube vyzýva používateľov, ktorí pravidelne odovzdávajú videá. Vložte niekoľko klipov týždenne alebo lepšie, viac.

  Anotácia, ukážka obrázka - záleží na tom, či sa divák bude zaujímať o kanál a na akom mieste sa bude zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania.

  Ak používateľ sleduje video a prepne na iné videá na kanáli, pozícia vašich videí vo vyhľadávaní sa zvýši.

  Ako organizovať prácu

  Na dosiahnutie efektívneho zárobku a produktívnej práce musíte postupovať podľa jednoduchých pravidiel:

  1. Pravidelne sa šíri. Toto je veľmi dôležitý bod, pretože to vám v priebehu času umožní získať stále väčšie publikum. Odporúča sa tiež uverejniť prácu podľa harmonogramu, napríklad v stredu a sobotu.
  2. Komunikujte so svojím publikom. Veľmi dôležitý aspekt efektívnej činnosti na YouTube. Diváci by mali vidieť, že ste žijúci človek, nie bezduchý robot.
  3. Vyhľadajte nové formáty. V priebehu času sa vaše publikum začne nudiť s vaším formátom, takže by ste mali vždy vymýšľať niečo nové.

  Ako zarobiť peniaze na zobrazenia: 5 tipov a trikov

  1. Neočakávajte divokú popularitu hneď po uverejnení prvého videa. Pravidelne fotografujte nové videá a pracujte na kvalite. Publikum môže prilákať iba neustále doplňovanie obsahu.
  2. Vyhľadajte nové nápady., nestrácajte čas na úpravu a úpravu videí - množstvo vašich odberateľov a zhliadnutí závisí od kvality odoslania. Optimalizujte svoje video správne, do popisu pridajte značky a kľúčové slová.
  3. Chat s odberateľmiPokúste sa odpovedať na všetky komentáre. To ukáže, že nie ste ľahostajní k publiku a publikum sa bude znova a znova vracať na kanál.
  4. Výber peňazí, budete potrebovať účet v elektronickom platobnom systéme PayPal. Nezabudnite si zaregistrovať účet, aby k nemu prišiel váš „plat“.
  5. Neuverejňujte videá ostatných ľudí na vašom kanálichránené autorskými právami - váš kanál nebude speňažený a váš účet bude zablokovaný alebo odstránený. Toto je nečestné podnikanie, ktoré vám neprinesie zisk.

  Propagácia kanálov

  Predtým, ako odpoviete na otázku, ako zarobiť peniaze na YouTube od začiatku, by ste mali porozumieť zásadám zdroja. Okrem toho je nevyhnutné porozumieť dôvodom, prečo si obsah získava na popularite a stáva sa zaujímavým pre publikum používateľov.

  Výnosy na YouTube sú založené na troch hlavných zásadách:

  1. Poctivosť. Dynamika popularity novo otvoreného účtu na videohostingu priamo závisí od toho, ako diváci reagujú na obsah publikovaného obsahu. Ak materiál spočiatku preukáže ciele zisku pre návštevníkov alebo je zjavným podvodom, bude okamžite nasledovať negatívna reakcia.
  2. Úcta k divákovi. Za peniaze môžete robiť čokoľvek, čo sa vám páči, vrátane propagácie webových stránok v hornej časti vyhľadávania, ktoré inzerujú tovar alebo služby nízkej kvality s neprimeranými nákladmi. Ak však hovoríme o tom, ako zarobiť peniaze na YouTube od začiatku, s publikom hostiacim video, takýto trik môže mať najnepríjemnejšie následky. Aj keď používatelia veria prekrásnemu dizajnu videa, po pozeraní nebude pre nich ťažké vyjadriť svoju rozhorčenie odporom. Okrem toho sa môžete kedykoľvek sťažovať na obsah kanála pomocou systému spätnej väzby YouTube. V najlepšom prípade teda autor alebo vlastník urážlivého obsahu stratí predplatiteľov a nádej na popularitu. V najhoršom prípade, ktorý obsahuje materiály s nečestným obsahom, je úplne zablokovaný.
  3. Úroky a výhody. Veľa sa píše o tom, ako zarobiť peniaze na YT, vrátane použitia zdroja ako komerčnej stránky. Bez ohľadu na to, ktorá myšlienka sa propaguje v konkrétnom projekte, zásada prínosu alebo záujmu zostane vždy najdôležitejšia. To znamená, že dôkladné štúdium metód propagácie alebo platby zaň správou hostenia videa nie sú predpokladmi úspechu. Stačí vyplniť vytvorený kanál originálnymi, užitočnými a zaujímavými materiálmi pre používateľov. V takom prípade sa počet predplatiteľov a popularita obsahu zvýši bez akejkoľvek propagácie.

  Ako zarobiť peniaze na zhliadnutiach YouTube (kanály iných ľudí)

  Ak nemáte drahý fotoaparát, peknú tvár ani krásny hlas, môžete na YouTube stále zarábať. Toto je však príjem z pozerania vašich videí. Poďme zistiť, ako zarobiť peniaze na YouTube za sledovanie videí iných ľudí.

  Musíte sa zaregistrovať na špeciálne zdroje a pozerať videá za poplatok. Zisk bude približne 1 cent za pozeranie videa s dĺžkou najviac 20 sekúnd, ale všetko záleží na konkrétnej službe a jej pracovných podmienkach. Tu sú najobľúbenejšie:

  Tu môžete sledovať videá YouTube za peniaze, páčiť sa alebo komentovať príspevky v iných sociálnych sieťach. Za hodinu sledovania videa môžete zarobiť od 0,2 $.

  Mladý, ale sľubný zdroj. Princíp práce je rovnaký - dostanete zaplatené za rôzne úlohy. Na jednu úlohu môžete získať od 001 do 0,01 eur.

  Výmena príspevkov, s pomocou ktorej môžete sledovať videá za poplatok, ako a zarábať peniaze. Na jednu úlohu - od 0,04 do 0,5 dolárov.

  Výmena venovaná pripomienkam. Pozeráte video, zanecháte komentár a získate až 46 rubľov za vykonanú prácu. К примеру, просмотр видео и подписка на канал автора здесь стоит примерно 3 рубля.

  Бесплатные способы

  Если вы хотите раскрутить свой канал без использования денег, то может воспользоваться следующими методами:

  1. Посев видео в социальных сетях,
  2. Размещение ролика на тематических сайтах,
  3. Использование форумов,
  4. SEO optimalizácia videa - na optimalizáciu videa pre vyhľadávací nástroj je potrebné vybrať kľúčové slovo, môžete to urobiť pomocou služby Wordstat.Yandex. Použite zhodné slová v názve videa, v popise videa av značkách videa.

  Koľko platí YouTube za 1 000 000 pozretí

  Za 1 000 zobrazení môže kanál zarobiť približne dva doláre. Presnú sumu za 1 milión zhliadnutí na YouTube však bude ťažké vypočítať. V priemere 1 milión zhliadnutí na YouTube si môžete zarobiť tisíc dolárov. Táto suma je však podmienená.

  Existuje mnoho rôznych stránok, ktoré umožňujú zistiť, koľko konkrétny kanál zarobil. Jednou z týchto služieb je SocialBlade, Poskytuje vám možnosť zistiť príjem ktoréhokoľvek kanála YouTube. Štatistiky ukazujú, že zahraničné účty YouTube zarábajú viac peňazí. Dôvodom je skutočnosť, že zahraniční inzerenti sú ochotní platiť viac.

  Populárny zahraničný blogger s 1 miliónom prehratí v službe YouTube zarába približne 4 000 dolárov.

  Je možné zarobiť na stránkach YouTube zhliadnutí?

  Je možné, že začiatočník zarába peniaze za zhliadnutia v službe YouTube?

  Za pár mesiacov môžete dosiahnuť zisk 50 - 100 dolárov. Hlavnou vecou je byť kreatívny vo svojej práci a pravidelne nahrávať nové videá. Nečakajte, že zverejnením niekoľkých videí okamžite zbohatnete. Môžete však získať pasívny príjem. A ak sa tiež zapojíte do prilákania veľkého počtu odberateľov do svojho kanála a neustále ho aktualizujete pomocou vynikajúcich videí, môžete z tohto koníčka urobiť zdroj príjmu.

  Pomoc a rady

  Neustále sťahujte zaujímavé, ale nie príliš dlhé videá. Video obsahuje široký výber tém:

  • Videonávody, videonávody, tipy,
  • Recenzie videohier, filmov, karikatúr, literatúry,
  • Video denníky,
  • Interview.

  Po prvom uverejnení videa nečakajte na nadšený potlesk. Úspech príde s časom. Natočte nový zaujímavý materiál - priláka to viac odberateľov.

  Ak chcete zvýšiť svoj príjem na YouTube, musíte:

  1. Vytvárajte nápady, naplňte svoj kanál neobvyklými a kreatívnymi videami,
  2. Zapojte sa do úprav a úprav videí,
  3. V popise použite kľúčové slová,
  4. Podľa potreby pridajte značky
  5. Vytvorte účty sociálnych médií na reklamné účely,
  6. Udržiavať aktívnu korešpondenciu s účastníkmi,
  7. Vyberte si pre svoje video dobrú tému.

  Čo NEDEĽAŤ:

  • Uverejnite svoje videá na kanáli. Môže to mať za následok odstránenie vášho účtu alebo jeho pozastavenie,
  • Aby ste si mysleli, že teraz nemusíte chodiť do práce. Ak na YouTube nemôžete zarobiť peniaze, skúste iné spôsoby, ako zarobiť peniaze,
  • Niektorí používatelia znižujú vaše hodnotenie a píšu zlé komentáre. Nedovoľte im, aby to urobili.

  Chatujte so svojimi sledovateľmi. Keď sa vám podarí prilákať nových odberateľov do vášho kanála, musíte ho speňažiť.

  Speňaženie vám umožní pridať do svojich videí reklamy. Je to ľahké - po stiahnutí videa v časti Speňaženie začiarknite políčko vedľa položky ponuky Speňažiť video. Potom nainštalujte Google AdSense. Navštívte túto stránku a vstúpte do sekcie „Registrácia“. Vyplňte všetky požadované polia.

  Ak chcete vybrať peniaze, zaregistrujte sa v peňaženke PayPal alebo si otvorte bankový účet. Peniaze sa pripisujú automaticky za každé kliknutie na reklamu. Samostatne sa zhromažďujú prostriedky na pozeranie videa, ale budú sa hromadiť po dlhú dobu. Z tohto dôvodu musíte najímať čo najviac účastníkov a neustále aktualizovať obsah svojho kanála.

  záver

  Zarobte si na YouTube každý z nás. Ak s tým chcete obchodovať, musíte tvrdo pracovať: odovzdávať iba kvalitné videá a zvýšiť záujem používateľov o svoju prácu. Za veľa peňazí budete musieť pracovať dlho a tvrdo.

  Vynaliezaví, kreatívni, vytrvalí a motivovaní ľudia dokázali na YouTube vybudovať prosperujúci podnik a niektorí jednoducho využívajú tento zdroj na generovanie pasívneho príjmu.

  Dare, možno ty - ďalšia hviezda YouTube a zajtra sa vám bude páčiť, odovzdať príspevok a pridať do obľúbených položiek!

  Ak nájdete chybu, vyberte časť textu a stlačte Ctrl + Entera opravíme to! Ďakujem veľmi pekne za vašu pomoc, je to veľmi dôležité pre nás a ostatných čitateľov!

  4. Zvukové video

  Okrem toho by ste nemali zabudnúť na tak dôležitú súčasť snímania, ako je zvuk, pomocou ktorého sa video zaznamenáva. Samozrejme, pre začiatočníkov v oblasti video blogov je vhodný aj telefón s kvalitným zvukovým záznamom.

  Keď má kanál sto alebo niekoľko stoviek odberateľov, môžete zvážiť nákup lacného gombíková dierkapripevnená na oblečenie. Mnohokrát to vylepšuje zvuk, takže diváci sa budú radšej pozerať na vydané videá a viac ľudí sa začne prihlásiť na odber kanála, čím sa zvýši počet zobrazení.

  Náklady na vyššie uvedené mikrofóny levandule sú v súčasnosti stanovené 200 - 300 rubľov, Slučky za také ceny sú dostupné pre každého, takže pre začiatočníkov YouTube sú perfektní.

  3. Propagácia vášho kanála YouTube - 4 jednoduché spôsoby 📑

  Je úplne prirodzené, že každý, kto je začínajúcim používateľom internetu a chce na YouTube zarobiť peniaze, ho chce získať čo najskôr. dosiahnuť popularitu a prilákať veľký počet divákov na váš kanál.

  Čím viac odberateľov na kanáli, tým pravdepodobnejšie bude pravidelne sledované videá bloggera. Zárobky priamo závisia od počtu zobrazení.

  Aby ste získali čo najrýchlejšie publikum v krátkom čase, musíte vedieť, čo existuje bezplatné spôsoby propagácie vášho kanála.

  Ak chcete pomôcť začínajúcemu blogerovi, mali by ste uviesť tieto spôsoby:

  1. Použite anotácie
  2. požiadať o prihlásenie na odber kanála,
  3. reklama prostredníctvom iných kanálov,
  4. Komentovanie videí od slávnych blogerov.

  Informácie o všetkých týchto bodoch sú veľmi dôležité pre niekoho, kto plánuje vážne a vedome začať naplniť svoj kanál obsahom. Napokon, čím silnejší bude blogger, tým vyšší bude jeho zárobok a početnejšia „armáda“ fanúšikov (predplatiteľov).

  Teraz, aby ste objasnili, ako určitá metóda funguje v komunite YouTube, musíte o každej položke vysvetliť trochu viac.

  Metóda propagácie č. 1 - použite anotácie

  Ku každému videu je pripojená anotácia. Je pod samotným valčekom. Tu môžete zadať krátky popis videa, nechať hovor, aby ste sa prihlásili na odber kanála, a je tiež užitočné nechať odkazy na predchádzajúce videá.

  Existuje možnosť, že po pozeraní jedného videa bude divák chcieť vidieť minulosť a, ako viete, čím viac zobrazení na kanáli, tým viac zarobíte. Takže tento bod je lepšie nezanedbávať.

  Metóda propagácie č. 3 - reklama prostredníctvom kanálov iných blogerov

  Tretím tipom, ktorý skúsení blogeri s veľkým publikom dávajú, je pracovať s inými osobnosťami YouTube. Pred natáčaním videa môžete na kanál pozvať zaujímavých blogerov.

  Zdieľanie videí s obľúbenejšími blogermi pomôže upozorniť divákov na váš kanál.

  Metóda propagácie č. 4 - Komentovanie videí známych blogerov

  Štvrtá metóda nie je taká efektívna ako predchádzajúce tri, ale pre začiatočníkov, ktorí chcú propagovať svoj kanál zadarmo, musíte o tom tiež vedieť. Je to komentovať videá populárnych blogerov.

  Zaujímavé komentáre často priťahujú pozornosť ostatných používateľov YouTube, zhromažďujú veľa obľúbených hodnotení a dostávajú sa na vrchol. Kliknutím na jeho prezývku sa môžu dostať na kanál osoby, ktorá zanechala komentár.

  Ak bude obsah kanála pre používateľov príťažlivý, v budúcnosti ho budú môcť prihlásiť na odber a sledovať nové videá. Nezabudnite že v oblasti video blogovania je dôležité každé zobrazenie a každý divák.

  Platené spôsoby

  Medzi platenými metódami je možné uviesť niekoľko najúčinnejších spôsobov:

  1. Nákup reklám od blogerov s videom. Najjednoduchší a najpracovanejší spôsob propagácie kanálov.
  2. Nákup reklám v službe AdWords. Táto metóda je vhodná, ak ste už na YouTube skúsení a ste pripravení pracovať veľmi vážne. Táto metóda nie je pre začiatočníkov.
  3. Služby. Na internete existuje veľa služieb na podporu tohto kanála, ale mnohé z nich jednoducho klamú zákazníkov.

  V prvom rade vám odporúčam, aby ste zostali v inzercii s video blogermi. A lacný a veľmi efektívny.

  Iné metódy

  Keď už hovoríme o tom, ako zarobiť peniaze na YouTube od začiatku, nie je možné ignorovať otázku propagácie. Najprv by sme však mali mať na pamäti, že základom pre generovanie príjmu v najväčšom videohostingu anglicky hovoriaceho segmentu globálnej siete nie je nič viac ako reklama. Funguje to najlepšie na neprekrútených kanáloch. A podarilo sa im to urobiť pomocou:

  1. Anotácia. Jednoduchým a efektívnym spôsobom, ako prilákať návštevníkov a predplatiteľov, sú tlačidlá na výzvu na odber, ktoré sa zobrazujú na konci videa a vedú priamo na kanál alebo konkrétne videá uverejnené používateľom.
  2. Kontextové výzvy. Hlas, text, animovaný atď. Hovory na prihlásenie na odber alebo prepnutie na kanál YouTube môžu byť počas videa nenápadne zverejňované.
  3. Vzájomná reklama. Skrytá reklama od známych autorov obsahu hostingu je jedným z najúčinnejších spôsobov propagácie nového kanála YouTube.
  4. Pripomienky k pozvánke. Adekvátne a nenápadné komentáre k videám iných ľudí môžu výrazne zvýšiť návštevnosť kanála a rozšíriť publikum jeho predplatiteľov.
  5. Osobné pozvánky. Táto metóda je k dispozícii na YouTube ako balík 40 - 50 štandardných pozvánok, ktoré možno zaslať vybraným potenciálnym odberateľom podobných kanálov.
  6. Viacjazyčný. YouTube je k dispozícii na celom svete a prekladom obsahu do rôznych jazykov môžete výrazne urýchliť propagáciu ktoréhokoľvek kanála.

  Neustále rozvíjajúcim sa projektom môžete empiricky počítať najúčinnejšie nástroje pre vybranú oblasť a aktívne ich používať na rozšírenie publika a zvýšenie ziskov.

  Koľko môžete zarobiť

  Jednou z najzaujímavejších otázok pre blogerov pre začiatočníkov je to, ako zarobiť peniaze na YouTube za filmovanie svojich videí. Koľko peňazí zarobíte v budúcnosti na stránkach YouTube pri sledovaní? Veľa tu záleží na popularite a ako často sa obsah uverejnený v tomto dokumente dostáva do pozornosti používateľov. Zarábať v kontexte je možné aj s niekoľkými tisíckami názorov uskutočnených počas prvého týždňa.

  Priemerná výška zisku na YouTube za 1 000 pozretí je približne 0,5 USD, ale v skutočnosti závisí od predmetu účtu a jeho príťažlivosti pre inzerentov.

  V priemere asi 100 dolárov ročne môže ísť na kolieskových korčuliach pre začiatočníkov. Niektoré online služby vám umožňujú vyhodnotiť úroveň zárobkov video kanála na YouTube. Napríklad, ak chcete zistiť, koľko kanál zarába na YouTube, môžete skontrolovať na tejto stránke Socialblade.com.

  Po všeobecnom určení, ako zarábate peniaze na YouTube, môžete bezpečne zaregistrovať účet. Pochopenie mnohých nuancií prichádza priamo v procese práce, preto by ste nemali strácať drahocenný čas s dobrým nápadom. Malo by sa však pamätať na to, že po prekonaní medzníka milióna zobrazení za jeden kalendárny mesiac sa objaví viac či menej viditeľný príjem. Takúto vysokú popularitu môžete dosiahnuť rôznymi spôsobmi, vrátane práce s pridruženými programami.

  Mnoho začiatočníkov sa pýta, koľko účastníkov potrebujete zarobiť na YouTube? Odpoviem - peniaze idú na YouTube za názory, nie pre predplatiteľov. Reklamy v službe YouTube sa budú zobrazovať, aj keď máte predplatiteľov s nulovým počtom odberateľov. Z toho vyplýva, že odpoveď na otázku - koľko účastníkov v službe YouTube musíte zarobiť - odpoveď je jedna, môžete vynulovať.

  Pokiaľ ide o speňaženie, je ľahké ho povoliť sami - v tomto prípade bude užívateľ dostávať provízie z prezerania kontextovej reklamy priamo z YouTube. Z toho je ľahké vypočítať zárobky: ak 1000 ľudí pozerá video a 30 z nich použilo reklamný odkaz, kliknutie na cenu, ktorá stojí 0,2 $, bude kanálu účtované 6 USD.

  Príklady zárobkov

  Nižšie nájdete príklady zárobkov dvoch veľmi populárnych blogerov s videom. Toto je automatická reklama, t. peniaze na názory. Ako zarobiť peniaze na internete? Jednoduché! Na YouTube. Pozrite sa, ako na svojich videách zarobiť peniaze na YouTube.

  Koľko Ivangai zarába mesačne.

  To je to, koľko všetkých druhov PyuDiPai zarába na YouTube.

  Výber získaných prostriedkov

  V priebehu práce na YouTube vzniká veľmi logická otázka - ako vyberať peniaze zo služby YouTube. V skutočnosti sa to robí veľmi jednoducho.

  1. Ak ste pripojení k mediálnej sieti, môžete si vybrať výber peňazí na svojom osobnom účte.
  2. Ak ste pripojení k službe AdSense, môžete si vybrať peniaze do svojej peňaženky WebMoney. Toto sa vykonáva pomocou špeciálnej služby s názvom Rapida. Po kliknutí na tento odkaz - Wallet.rapida.ru - nájdete tento podrobný návod, ako nakonfigurovať tento spôsob výberu peňazí z YouTube.

  4. 7 spôsobov, ako prilákať sledovateľov a zarobiť viac na YouTube 📋

  Každý majiteľ svojho vlastného kanála, ktorý chce dosiahnuť svoju prosperitu, samozrejme hľadá rôzne spôsoby, ako to dosiahnuť rýchlejšie. Sú platené a zadarmo spôsobmi.

  Začiatočníkom v oblasti video blogov možno odporučiť, aby si vybrali bezplatné metódy, pretože si nevyžadujú náklady.

  Pre pohodlie záujemcov o zarábanie peňazí na YouTube bude nižšie podrobne opísaných niekoľko základných metód. Pomôžu dosť krátky čas na prilákanie publika a začnite zarábať na YouTube bez opustenia domova.

  Tu je týchto 7 nápadov, ktoré vám pomôžu zarobiť viac:

  1. vziať do úvahy záujmy publika,
  2. "lepšia menej áno je lepšie “
  3. súlad názvu s obsahom videa,
  4. pravidelnosť uvoľňovania valcov,
  5. zodpovedný prístup k video blogovaniu,
  6. speňaženie kanála,
  7. partnerstvá a získavanie peňazí z reklamy.

  Metóda číslo 1 - Zohľadnite záujmy publika

  Pred rozhodnutím o téme vydaných videí musíte vziať do úvahy hlavné trendy na webe YouTube (trendy). Potom musíte vybrať najziskovejšiu oblasť blogov s videom.

  Poznámka pre tvorcov videa: dnes sa tieto oblasti zvažujú obchodné, lekárstvo, výstavba a zárobok, Osobné vlogy blogerov sú veľmi populárne.

  Tieto témy sú výnosný z dvoch dôvodov.

  prvý : málo ľudí napĺňa svoje kanály videami podobného obsahu.

  druhá: najdrahšou reklamou je reklama liekov, stránok, kde môžete zarobiť atď.

  Celá spoločnosť si teda môže objednať reklamu na svoje služby od blogera, ktorý za to zarobí slušné peniaze. Z tohto dôvodu by ste mali venovať pozornosť osobe, ktorá chce zarobiť značné množstvo peňazí na hostovaní videa.

  Metóda číslo 2 - „Lepšie menej, ale lepšie“

  Začiatočník pre video bloger musí predovšetkým pochopiť, že používatelia služby YouTube majú obrovský výber kanálov rôznych predmetov a nezastavia svoju pozornosť na to, kde sa videá rýchlo nahrávajú.

  Za zmienku stojí za to kvalita videá nie ich množstvo , Diváci budú vždy uprednostňovať zaujímavé videá, do ktorých bola duša investovaná, pred ostatnými, ktoré boli zastrelené “bič hore". Nie je potrebné lenivý pridávať rôzne efekty, vhodnú hudbu, podpisy a správne predpísať skript. Našťastie majú blogeri teraz k dispozícii veľké množstvo programov na úpravu a úpravu videí.

  Každý tvorca videa, ktorý rešpektuje svojich predplatiteľov a potenciálnych divákov, pripravil štruktúrovaný scenár s vstup, hlavná časť a pomocou koncovka.

  Mimochodom, na konci videa môžete pripomenúť ľuďom, ktorí pozerali originálnym spôsobom, prihlásiť sa na odber kanála a sledovať nasledujúce videá.

  Metóda 3 - Súlad názvu s obsahom videa

  Ak sa pozriete na videá známych osobností YouTube, uvidíte, že názov videa sa presne zhoduje s jeho obsahom. Ak chcete nájsť videá s konkrétnym obsahom, používatelia zadávajú kľúčové slová do Vyhľadávací reťazec YouTube.

  Z navrhovaných videí vyberajú najzaujímavejšie a prezerajú si ich. Ak sa však názov videa líši od názvu videa, je nepravdepodobné, že by divák bol spokojný. dizlayk a možno zlý komentár.

  Povesť kanála je veľmi dôležitá, takže musíte prísť s názvom videa podľa toho, o čom je. Ľudia, ktorí sa zaujímajú o obsah, teda nebudú sklamaní jeho obsahom, pretože sa kanálu pravdepodobne prihlásia a pravdepodobne sa prihlásia na jeho odber.

  Metóda číslo 4 - Pravidelnosť výstupných valcov

  Áno, odovzdanie videa „Nechcem“ nie je možné, pretože divák uvidí a cíti všetko. Mnoho blogerov hreší tým, že už nejaký čas „opustia“ svoje podnikanie, neodovzdávajú videá celé týždne alebo dokonca mesiace, V tom čase by ste nemali byť prekvapení veľkým počtom odhlásených divákov a malým počtom zobrazení.

  Klipy kanálov by sa mali pravidelne uvoľňovať. Musíte však pozorovať strednú časť a nesnažiť sa „preniesť“ čo najviac videí do siete, pretože, ako už bolo spomenuté, je lepšie uprednostniť kvalitu videa než ich počet.

  Зрители с большей вероятностью подпишутся на канал человека, который всегда придерживается плана выпуска видео, сообщает о выходе следующего, чем на тот, где ролики выпускаются с разной периодичностью.

  Metóda číslo 5 - Zodpovedný prístup k blogovaniu videí

  Ako bolo zrejmé z vyššie uvedeného, ​​pravidelným vydávaním vysokokvalitných videí nájdete veľký počet účastníkov v pomerne krátkom čase. Najdôležitejšie však je, že videá získajú čoraz viac prehratí.

  Ako viete Zisk bloggera závisí od počtu zobrazení videa za určité obdobie, Toto číslo je možné vidieť pod videom. Príjem z reklamy závisí aj od toho, koľko ľudí kanál navštívi a pozerá videá.

  Mnohí počuli, že existuje niečo ako „vírusové video". Takéto videá kvôli ich výstrednosť alebo tvorivosť, v najkratšom možnom čase získajte milióny zobrazení, samozrejme, zarábajte peniaze na kanáli, na ktorom boli zverejnené.

  Z toho vyplýva, že seriózne práce na reklamách a zaujímavý obsah prinesú ovocie vo forme názorov a zárobkov.

  Metóda číslo 6 - Speňaženie kanálu

  Keď bloger zhromažďuje niekoľko stoviek predplatiteľov a natáčanie videa sa stalo skutočným inšpirujúcim koníčkom, môžete premýšľať o zárobkoch z kanála.

  Aj keď má kanál niekoľko videí so slušným počtom prehratí, nesmieme zabudnúť na jeho včasné speňaženie. Video človeka, ktorý chce zarobiť peniaze, mu musí priniesť zisk.

  Z čoho môže začiatočník v oblasti video blogovania zarobiť svoje prvé peniaze?

  Po prvé, samotné YouTube ponúka reklamy, ktoré pôjdu pred začiatkom videí a prinesú cent. Nie je to tak drahé, ale ako príjemný bonus s tým môžete súhlasiť.

  Po druhé, v samotnom videu môžete uviesť svoje služby alebo produkty. Existuje možnosť, že to bude pre ľudí zaujímavé, a tak môžete prilákať zákazníkov alebo kupujúcich.

  Metóda číslo 7 - Partnerstvá a prijímanie peňazí z reklamy

  Tento odsek sa bude zaoberať výlučne finančnou stránkou video blogov. Existuje mnoho príležitostí, ako zarobiť peniaze na videohostingu YouTube okrem zisku z prehratí. Nakoniec musíte mať vedomosti o rôznych mechanizmoch speňažovania kanálov.

  Napríklad pomoc pri zarábaní:

  1. priama reklama v reklamách,
  2. Reklamy YouTube
  3. pridružené programy
  4. propagácia vašich výrobkov alebo služieb,
  5. vyplnenie kanála cudzími videami,
  6. integrácia s inými sociálnymi sieťami.

  Trochu viac o každom mechanizme speňažovania.

  1. Priame reklamy

  Pri pozeraní videa na YouTube si môžete presne všimnúť tento mechanizmus speňaženia. Spočíva v tom, že v samotnom videu blogger predstavuje rôzne stránky, produkty alebo služby a spravidla na ne zanecháva odkaz v opise.

  Od inzerentov značiek alebo spoločností, ktoré používajú priamu reklamu, môže video blogger zarobiť dobré peniaze. Navyše, čím je blogger populárnejší, tým viac je za reklamu platený.

  2. Reklamy YouTube

  Môžete súhlasiť s reklamou samotného hostenia videa YouTube (Google Adsense) tak, že to uvediete v špeciálnej ponuke. Tento spôsob zárobku je malý, ale pre začínajúceho bloggera nezanedbáva žiadnu legitímnu príležitosť zarobiť si peniaze, pretože to je jeden z hlavných cieľov vytvorenia vlastného kanála.

  Táto reklama sa zvyčajne zobrazuje pred videom YouTube. Pri úprave videa však môžete umiestniť reklamy do stredu, na koniec alebo na akékoľvek iné miesto, ktoré si blogger vyberie.

  3. Pridružené programy

  Oficiálne sa môžete stať partnerom v komunite YouTube prostredníctvom pridružených programov. Nenechajte si ujsť príležitosť zarobiť si peniaze a stať sa partnerom rôznych spoločností, ktorým môžete veriť.

  Ziskové partnerstvá, napríklad so súkromnými programami, priamo ovplyvňujú množstvo peňazí získaných z každého videa. Akékoľvek youtuber si môže zvoliť priame partnerstvo alebo partnerstvo prostredníctvom mediálnych sprostredkovateľov (skupina VSP atď.)

  4. Propagácia vašich výrobkov alebo služieb

  Miesto zárobku, ktoré môžu využiť tvorcovia videa, ktorí majú vlastný obchodný podnik, alebo tí, ktorí vykonávajú akúkoľvek činnosť a chcú inzerovať svoje služby. (Pozri tiež - „Postup otvorenia pokynov v internetovom obchode krok za krokom“)

  V skutočnosti je to veľmi pohodlné a výhodné, pretože bloger môže zarobiť peniaze na zobrazeniach videa a súčasne prilákať zákazníkov alebo kupujúcich a úplne zadarmo .

  5. Naplňte svoj kanál videami iných ľudí

  Každý určite narazil na kanály s textom „perezalivami". Ak nie, tu je krátky opis toho, ako môžu ľudia zarobiť peniaze bez toho, aby zverejnili svoje vlastné videá.

  Vytvorí sa kanál, vytvorí sa dizajn a potom sa spravidla naplní zábavným obsahom rôznych programov alebo videí iných ľudí. Tento spôsob zarobenia peňazí však môže komunita YouTube ľahko spochybniť z dôvodu porušenia autorských práv odstránenie celý kanál.

  6. Integrácia s inými sociálnymi sieťami

  Vo VKontakte, Facebooku a ďalších sociálnych sieťach môžete inzerovať nielen svoj kanál YouTube. Okrem toho môžete ľudí motivovať k odberu rôznych spoločenstvo, kanályShow. Peniaze sa zaplatia len za umiestnenie takejto reklamy. V tomto článku sme hovorili o tom, ako vytvoriť skupinu VKontakte, získať predplatiteľov vo VK a získať skutočné peniaze.

  Vďaka poznaniu hlavných smerov peňazí, pravidelnému vydávaniu vysoko kvalitných videí a rôznych spôsobov speňažovania kanála YouTube môžete začať zarábať peniaze bez toho, aby ste opustili svoj domov.

  Koľko zarobíte na YouTube?

  Preto všetci, bez výnimky, všetci nováčikovia v oblasti video blogov a iba návštevníci videohostingu majú záujem o: „Koľko zarobíte na YouTube?“ Odpoveď na túto otázku nie je tak jednoduchá, pretože množstvo peňazí ovplyvňuje množstvo faktorov. Len o tomto ao tom, koľko môžete zarobiť na YouTube a bude sa o ňom diskutovať nižšie.

  Aký je celkový zisk blogerov z ich videí? Ako viete, tvorcovia videa často inzerujú rôzne tovary a služby, za čo dostávajú určité percento. Každý z nás videl kontextovú reklamu.

  Niekedy predtým, ako si pozeráte video na YouTube, sa zapnú reklamy zo samotného webu a video sa nespustí, kým sa reklamy neskončia. Táto reklama sa nazýva kontextová a vlastník kanála preto zarába v závislosti od toho, koľko zhliadnutí získava jeho video.

  Avšak, kontextová reklama - Toto je iba malé percento zo všetkých možných peňazí zarobených na YouTube.

  Koľko môže blogerov získať zo svojich videí?

  Ruské osobnosti YouTube otvárajú tajomstvo tajomstva a zdieľajú so svojimi divákmi také zaujímavé informácie. Všetky čísla sú, samozrejme, relatívne, pretože ani samotní blogeri nemôžu predvídať presný príjem za mesiac.

  Z ich videí každý mesiac vychádzajú populárni ruskí blogeri 50 - 100 tisíc rubľov príjmov. Toto číslo skutočne motivuje nováčikov, aby rozvíjali svoj kanál a naplnili ho zaujímavým obsahom.

  Čo ovplyvňuje zárobky?

  Ako už bolo spomenuté, aj keď pravidelne zverejňujete videá, ktoré získavajú veľké množstvo zobrazení, nemôžete presne predpovedať svoj príjem na určité časové obdobie. Faktom je, že príjem z youtuberov je ovplyvnený niektorými faktormi, o ktorých sa bude diskutovať nižšie.

  Najprv by ste sa mali zoznámiť s celým zoznamom týchto faktorov:

  1. obsah videa
  2. počet klipov na kanál
  3. zručná implementácia reklamy,
  4. spolupráca s inými blogermi,
  5. V akom jazyku sú videá natočené
  6. pridružené programy.

  Teraz môžete prejsť k podrobnejšiemu popisu každého faktora ovplyvňujúceho zisk ako začiatočník

  Pin
  Send
  Share
  Send
  Send