Užitočné tipy

5 tipov na výber dokonalej svadobnej obuvi

Pin
Send
Share
Send
Send


Mnoho žien považuje nájdenie dokonalého páru svadobných obuvi za rovnako ťažké ako nájdenie dokonalého oblečenia, ale nemalo by to byť. Vyhľadajte topánky v elegantnom štýle, ktorý zodpovedá vzhľadu šatstva a vášmu osobnému vkusu. Tiež uprednostňujte topánky, v ktorých sú chodidlá pohodlné, aby ste sa vyhli zbytočnej bolesti počas vášho veľkého dňa.

Metóda 1 Nechajte topánky byť módne

Správne svadobné topánky zvýraznia šaty a budú vyhovovať vašej osobnosti a vkusu.

 1. 1 Naučte sa najnovšie trendy. Vyhľadajte na internete najnovšie informácie o najnovších módnych trendoch. Pozrite sa na svadobné stránky, svadobné fóra a módne blogy alebo na stránky v obchode.
 2. 2. Pri nákupe oblečenia vyhľadajte obuv. Musíte si vybrať pár, ktorý bude zodpovedať oblečeniu. Zvážte nakupovanie na svadobných butikoch, ktoré ponúkajú široký výber oblečenia a obuvi. Ak nemôžete nájsť topánky na rovnakom mieste ako šaty, vyfotografujte šaty alebo značku farbou, látkou a štýlom. Využite túto príležitosť na obnovenie pamäte pri najbližšom nákupe obuvi.
 3. 3 Vyhľadajte nákupy. Urobte si čas hľadaním správnej obuvi za správnu cenu. Vyskúšajte niekoľko rôznych štýlov, aby ste zistili, ktorý z nich najlepšie funguje, a zvážte možnosť navštíviť niekoľko obchodov so širšou škálou možností. Ak v obchode nájdete topánky, ktoré sa vám páčia, zistite, či ich môžete nájsť lacnejšie online.
 4. 4 Keď idete nakupovať, zoberte so sebou spoločníka. Blízky priateľ alebo člen rodiny, ktorý by mal sprevádzať pri nakupovaní, ktorého zmyslu pre štýl dôverujete. Spýtajte sa niekoho, kto videl vaše šaty. Takže ti povie svoj názor na to, ako bude táto dvojica topánok vyzerať pri šatách.
 5. 5 palica s klasickými bielymi ženskými textilnými topánkami. Tradičné svadobné topánky sú biele alebo slonovinové. Vyberte si odtieň, ktorý zodpovedá vašim šatám. Na úplné zachovanie klasického prístupu sa rozhodnite pre topánky vyrobené z tradičného ženského materiálu, ako je satén, hodváb, čipka alebo zamat.
 6. 6. Oblečte si oblečenie kovovou obuvou. Ak chcete pridať iskru, pozrite sa na zlaté alebo strieborné topánky, ktoré ich zalomia vo váš špeciálny deň. Kovové topánky sú očarujúce zvraty v tradičnom vzhľade.
 7. 7 Obnovte obrázok jasným postriekaním farieb. Ak máte trendový kontrastný štýl, zvážte jeho zavedenie vo svadobný deň výberom výrazných topánok. Vyhľadajte inteligentný pár tradičných materiálov, ako je satén alebo zamat, ale namiesto tradičnej bielej použite jasnú farbu. Pokúste sa nájsť odtieň, ktorý zodpovedá celkovej farebnej schéme svadby, aby sa počítalo všetko.
 8. 8 Zvážte svoje možnosti štýlu. Ak ste vždy mali radi ploché topánky, vyberte si ploché topánky. Ak dávate prednosť pätám, nechajte päty. Svadobné topánky sú k dispozícii v širokej škále štýlov a tvarov. Ak máte radi určitý štýl obuvi, vyhľadajte v tomto štýle pár svadobných obuvi.

Metóda 2 Urobte obuv pohodlnou

Perfektný pár topánok má nielen vzhľad, ale aj pocity. Uistite sa, že topánky sú pohodlné, inak si užijete špeciálny deň v jeho súčasnej podobe.

 1. 1 Vyberte topánky, ktoré sa hodia. Noha každej ženy je trochu iná. Nájdete pár topánok vašej veľkosti, ale to neznamená, že bude dobre sedieť. Bez ohľadu na to, ako dokonale vyzerajú topánky, ak sa na nohu dobre nehodia, nebudú fungovať.
 2. 2 Spomeňte na baletné byty a ďalšie ploché možnosti. Väčšinu dňa budete na nohách, od prvého kroku po uličku až do okamihu, keď odídete na konci recepcie. V topánkach s nízkou rýchlosťou bude vaša noha pohodlnejšia ako na vysokých podpätkoch, najmä ak nie ste zvyknutí nosiť podpätky dlhú dobu.
 3. 3 Predstavte si platformu alebo klinovú obuv. Napriek tomu, že medzi svadobnými topánkami sa dá plošina len ťažko nájsť, ďalšia šírka môže dať chodidlu správnu oporu potrebnú na to, aby vás počas dovolenky udržiavala stabilne a pevne.
 4. 4 Držte sa výšky päty, na ktorej môžete chodiť. Ak dávate prednosť pätám, nezabudnite si zvoliť výšku päty, s ktorou sa pri chôdzi cítite istí. Teraz nie je čas experimentovať s osem centimetrovými pätami, ak je najvyššia hodnota, ktorú ste kedy nosili, iba 3 centimetre. Vyberte si svoju obvyklú výšku, aby ste sa vyhli akýmkoľvek prekážkam vo svadobný deň.
 5. 5 Ak je svadba vonku, nezdvíhajte bodce. Tenké podpätky nie sú vhodné pre trávu, kamene, piesok, zem alebo iný nestabilný terén. Ak však viete, že chodník neopustí chodník, môžete si vybrať tenkú pätu.
 6. 6 Náhradné topánky na obrad a na recepciu. Ak ste sa zamilovali do dokonalého páru vysokých podpätkov, ale na recepcii by bolo lepšie tancovať v plochých topánkach, zvážte kúpu jednej alebo druhej. Po slávnostnom obrade vymeňte svoju módnu obuv za príjemnejšiu. Len sa uistite, že vaše šaty vydrží rozdiel vo výške päty. Posledná vec, ktorú potrebujete, je zakopnúť o šaty, keď sa rozsvieti na tanečnom parkete.
 7. 7 Cvičte chôdzu v topánkach. Obuv sa tak opotrebuje, aby sa zmestili na vaše nohy. Okrem toho získate predstavu o tom, ako dlho môžete ísť v topánkach. Prechádzajte sa okolo nich doma, ale nie ďalej, kde by sa mohli znečistiť. Ak sa rozhodnete pred svadbou zorganizovať lekcie tanca, položte ich tam.
 8. 8 Vezmite na sklade veľký vankúšik proti treniu počas vášho veľkého dňa. Zásobte si heliové vložky, obväzy a ďalšie náležitosti na starostlivosť o nohy. Vyhľadajte produkty určené na nohy, podpätky, členky a dvíhanie oblúka chodidla. Ak budete mať šťastie, nebudete ich potrebovať, ale aspoň ich budete mať pre prípad.

Topánky a svadobné šaty

Výber topánok sa odporúča po zakúpení svadobných šiat. Pred nákupom sa rozhodnite, aký štýl obuvi sa vám páči, akú farbu s vysokými alebo nízkymi podpätkami?

Je veľmi dôležité neurobiť chybu s výškou päty, aby lem svadobných šiat nebol príliš krátky alebo naopak dlhší, ako je potrebné. Pretože topánky sú skryté pod šaty, môžete si dokonca dovoliť nielen klasickú bielu farbu, ale aj kontrastnejšie a nezvyčajné odtiene. Má svoju vlastnú chuť + môžete vytvárať krásne a nezvyčajné fotografie.

Pohodlie alebo krása?

Pred svadbou nechajte dostatok času na nájdenie obuvi, ktorá splní všetky vaše požiadavky. Sme si istí, že nájdete krásne aj pohodlné topánky súčasne a počas svadobného dňa sa ušetríte od únavy a kukurice. Zlikvidujte veľmi vysoké podpätky v prospech stabilnejších, ale menej elegantných možností. A ak sa svadba bude konať v prírode, je lepšie uprednostniť štýlové baletné topánky.

Kde hľadať?

Najrozumnejšie rozhodnutie je kúpiť si topánky, ktoré môžete nosiť po svadbe, a potom aj vysoká cena sa vyplatí pri dlhodobej službe. A neobmedzte sa len na svadobné salóny: perfektné svadobné topánky nájdete v bežných obchodoch s obuvou.

Okrem toho existujú internetové obchody, ktoré ponúkajú široký výber svadobnej obuvi za prijateľné ceny, nemali by sme však zabúdať, že takýto nákup bude spojený s určitým rizikom. Z fotografie nie je možné určiť, ako pohodlné budú topánky, a možno budete musieť vrátiť tovar do obchodu a stratí sa drahocenný čas.

Doplnkové dekorácie

Nekupujte topánky s kamienkami alebo kameňmi, ktoré sa prilepia na šaty. Bez ohľadu na to, aké krásne sú, môžu zničiť hlavný prvok vášho obrázka - šaty, a to je už neodpustiteľné. Ak sa vám tieto topánky naozaj páčili, kúpte si ich na každodenné nosenie a na svadbu vyberte iné. Koniec koncov, nie je veľa obuvi!

Vyskúšajte ich!

Po jednom alebo dvoch kovaniach nemusí byť jasné, ako pohodlné budú topánky, či bude pre vás pohodlné stráviť celý deň v nich. Preto ich nezabudnite nosiť pred svadbou, len veľmi opatrne, aby ste ich nepoškodili. Najlepšia možnosť je chodiť po dome na pár hodín. A aj keď topánky úspešne prešli týmto testom, pre prípad, že by ste si vzali so sebou na svadobný deň pomoc, nikdy nebude zbytočná.

Topánky a šaty - dve časti jedného obrázka

Šaty a topánky sú dve časti jedného celku, čo znamená, že sa musia navzájom harmonizovať a kombinovať. Pri výbere topánok zvážte dĺžku lemu a štýl oblečenia. A ak už sú topánky vybrané, zoberte si ich so sebou, aby ste vyskúšali šaty (alebo aspoň zhruba podobné tým, ktoré ste si vybrali), aby ste sa neskôr s výškou päty nemýlili. Masívne topánky so skrytou platformou nezmestia možnosti na šaty pre šaty a tylové sukne.

Ak máte dlhý lem, nekupujte topánky s masívnymi šperkami. Po prvé, môžu zasahovať do chôdze, držať sa oblečenia a po druhé, existuje možnosť poškodenia látky. Navyše, pod dlhým lemom nikto túto krásu nikdy neuvidí. Čím sú šaty jednoduchšie, tým zaujímavejšie by mali byť topánky. Experimentujte, ale nepreháňajte to.

10 TIPOV NA VYBERANIE DOKONALÝCH SVADOBNÝCH OBUV

Poďme hovoriť o topánkach. Spravidla si všetci nevesty kupujú na svadbu nový pár topánok. Aby ste sa vo svadobný deň necítili unavení ani nepohodlie, potrebujete nielen najkrajšie, ale aj správne svadobné topánky!

Pohodlná obuv bude posledným dotykom vášho úžasného vzhľadu. Ako si vybrať svadobnú obuv? InWhiteDress.ru pre vás pripravilo 10 tipov!

1. Harmónia obrazu

Tandemové šaty a topánky vytvárajú jednotný holistický obraz nevesty. Zabudnite na frázu „Každopádne pod šaty nie je viditeľná“! Po zakúpení oblečenia vám odporúčame vybrať si svadobné topánky. Najprv premýšľajte o štýle vašej oslavy a o tom, aký druh obuvi bude vyhovovať. Topánky by mali byť v súlade s vybraným modelom obliekania. Vysoko podpätky sú kombinované s oblečením v štýle Classic alebo Glamour a štýl Rustic a Boho vyzerá skvele s baletnými topánkami, pumpičkami, platformovými topánkami.

5. Študujeme rozsah

Chcete si vybrať perfektnú svadobnú obuv? Preskúmajte ponuky svadobných salónov podrobne - veľkolepé topánky nájdete v jednej z topánok alebo v internetovom obchode. Bude to obzvlášť cool, ak môžete nosiť topánky aj po svadbe. Veľmi praktické!

Perfektnú obuv nájdete v jednoduchom obchode s obuvou. Zvyčajne bude výber v nich oveľa širší ako vo svadobných salónoch.

Ak máte v pláne nosiť pančuchy počas svadobného dňa, pripravte si pančuchy alebo silonové ponožky rovnakej hustoty vopred na vyskúšanie na obuvi.

8. Ozdoby a dekorácie

Je lepšie vyhnúť sa kúpe obuvi s kamienkami, kameňmi, kvetmi, sponami alebo inými šperkami, ktoré by mohli náhodne zachytiť šaty a poškodiť látku. Aj keď sú to najkrajšie topánky na svete, nesmú pokaziť hlavný atribút nevesty - šaty.

Pin
Send
Share
Send
Send