Užitočné tipy

Pánske vodákov

Pin
Send
Share
Send
Send


Najobľúbenejší luxus sú v pobrežnej oblasti najviac prepusteným a elegantným luxusom. Jedná sa o neuveriteľne pohodlné topánky. Musia sa však nosiť skôr, ako získajú klasický vzhľad a vzhľad. Je dobré, ak máte jachtu v hodnote 200 000 dolárov a veľa voľného času, ale pre všetkých ostatných existuje niekoľko jednoduchých tipov, ktoré môžete urobiť, aby ste rýchlo priviedli náskok k svojim novým značkovým špičkovým jazdcom.

Mužskí vodáci: príbeh stvorenia

Paul Sperry pozoroval bezstarostný bežec, ktorého labky vôbec nekĺzali po mokrom ľade, a vytvoril praktické jachtingové topánky. Jeho charakteristickou črtou bola pevná gumová podrážka so značkovými odrezkami jedľa, ktorá dodáva mokrej palube maximálny záber aj pri valcovaní.

Spur-značkové Boat Sole Corrugation - zaisťuje jachtingu šetrí palubu

Oficiálnym rokom narodenia legendárneho modelu je rok 1935, vtedy to bolo prvé svetlo mužských vodákov Sperry. Topánky na palube však dlho nezostali výklenkom. Už v roku 1939 ich priťahovalo vedenie amerického námorníctva, ktoré podpísalo zmluvu na výrobu týchto topánok pre potreby flotily.

Rovnako ako mnoho módnych štýlov, ktoré sú dnes populárne (džínsy, zákopové kabáty), aj topánky paluby si čoskoro požičali vojaci uniformy od bežných občanov. Vďaka mnohým konkurenčným výhodám získala Boat Boat širokú popularitu a rýchlo sa rozšírila po celom svete. V krátkom čase sa stali skutočne klasickými topánkami pre mužov a ženy.

Po zaradení do oficiálnej príručky Preppy Style od Lisy Birnbachovej sa vodákom objavilo znovuzrodenie a návrat k záujmu spotrebiteľov. Stalo sa to v roku 1980. Potom boli tieto topánky uznané ako preppy-štýl, ktorý musíte mať. V tom čase tvorili muži asi 90% kupujúcich tohto modelu.

Vlastnosti lodnej obuvi

Boaters sú krížom medzi mokasíny a pravidelnými teniskami. Majú však niekoľko rozlišovacích znakov, pomocou ktorých ich rozpoznávame:

  • Tradičné lodičky ručne šité.
  • Biela podrážka koncipované na jeden účel - nenechávať stopy na snehobielej palube. A nie je nič prekvapujúce, pretože Paul Sperry bol vášnivým jachtárom. Presne vedel, ako zachrániť majiteľov lodí od potreby neustále prať palubu.
  • Kožená čipka odlišuje vodičov člnov od klasických mokasínov. Prechádza otvormi umiestnenými po obvode hornej časti chodidla, je extrémne odolný a dokonale drží topánky na chodidle. Čipky však niekedy úplne chýbajú alebo môžu byť vyrobené z iného materiálu.
Prvé modely Top-Sider Sperry boli asi také - pohodlné, praktické, odolné
  • špeciálna eloxovaný poťah šnurovacích dier nehrdzaví, odoláva vystaveniu agresívnym látkam niekoľko sezón. Príjemne prekvapí každého praktického muža, ktorý uprednostňuje kvalitné a odolné topánky.
  • Symbol spoločnosti sa tiež považuje za špeciálny ošetrená kožaz ktorého je všitý tento štýl obuvi pre jachting. Má vodu odpudzujúce vlastnosti a vydrží opakované navlhčenie. Toto je jedna z hlavných výhod tohto modelu. Okrem toho má kožený zvršok po niekoľkých ponožkách podobu nohy, ktorá pri chodení vytvára neuveriteľné pohodlie.
  • Tradičné lodičky sú známe pre svoje nezvyčajný tvar a lemované odolným závitom, Toto je inovácia, ktorú vynašiel Sebago.

Farebné schémy

Sperry na začiatku predstavilo model Top-Sider s bielou podrážkou a zvrškom z hnedej kože. Táto farba sa stala pre túto značku tradičnou. Neskôr bol pridaný čierny top, ale podošva zostala nedotknutá biela. V súčasnosti sú však lodné topánky dostupné v rôznych farbách vrchnej: čierna, všetky odtiene hnedej, modrej, bielej, červenej, pieskovej, šedej, vínovej, ako aj všetky druhy kombinácií. Vrátane tlačených.

Moderných vodákov zastupujú výrobcovia v širokej škále farebných variácií.

Pokiaľ ide o podrážku, výrobcovia okrem bieleho aktívne používajú aj iné odtiene svetla. Napríklad béžová.

Populárni výrobcovia mužských vodákov

Napriek tomu, že tvorcom spoločnosti Top-Sider bola značka Sperry, dnes existuje mnoho ďalších výrobcov tohto legendárneho modelu. A nie sú o nič menej populárne:

  • Timberland je hlavným konkurentom spoločnosti Sperry,
  • Už spomínaná spoločnosť Sebago. Od 60. rokov 20. storočia vydáva svoju verziu tohto štýlu obuvi (tzv. Doky)

Pod vplyvom rastúceho dopytu po takejto obuvi výrobcovia neustále vyvíjajú nové modely. Okrem kože existujú aj paluby na topánky vyrobené z textilu, semišu, plátna a denimu. V každom prípade majú tieto topánky vysokú úroveň kvality.

Čo nosiť pánske lodičky?

Top-Sider sa perfektne hodí k džínsom, chinosom a letným nohavičkám z bavlny alebo ľanu s priamym rezom. Ak chcete ostatným ukázať svoje štýlové odevy a topánky, môžete nosiť nohavice so zastrčenými nohami!

Okolie s kraťasmi nie je pre vodákov cudzie. Prioritou je priemerná dĺžka. Môže ísť o šortky na jachting, diskrétny dizajn Bermudy alebo pestrejšie modely v havajskom štýle.

Pin
Send
Share
Send
Send