Užitočné tipy

Ako sa naučiť predpovedať budúcnosť pomocou exponenciálneho myslenia

Pin
Send
Share
Send
Send


Môžete predvídať s alebo bez magických atribútov. Psychici môžu upadnúť do extázy, vidieť budúcnosť vo sne a rozvíjať vnútorné oko. V bráne môžete použiť kúzelné predmety: tarotové karty, runy, krištáľovú guľu atď.

Nie všetci jasnovidci majú vrodený talent na predpovedanie budúcnosti, niektorí dostanú darček po neobvyklých, často tragických životných udalostiach. Schopnosti sa môžu rozvíjať prostredníctvom školiacich schopností.

Predpoveď darčekové školenie sa vykonáva pomocou:

 • tarotová paluba
 • runové znaky
 • sny
 • krištáľová guľa
 • vizualizácia a meditácia,
 • skúsení pedagógovia.

Ak chcete študovať veštenie o magických atribútoch, musíte si tieto položky kúpiť.

Výber tarotových balíčkov na predikciu je pomerne široký: od klasických po autorské karty. Pre začiatočníkov je lepšie používať všeobecne akceptované paluby, pre ktoré sú tlmočníci vytváraní. Napríklad Waite Tarot, Marseille Tarot, Universal Tarot. Pre runovú množinu budete tiež potrebovať tlmočníka budúcnosti.

Časom sa psychická intuícia eskaluje, čo robí veštenie presným.

Naučiť sa božskej budúcnosti s krištáľovou guľou je ťažšie. Musíte si kúpiť guľu z krištáľu alebo skla. Guľa sa umiestni na stôl pokrytý tmavým obrusom. Je lepšie zatvárať miestnosť zatemňovacími závesmi, ľahkými sviečkami. Pred každým sedením sa musíte naladiť: uvoľnite sa, opustite realitu a nasmerujte svoj pohľad do lopty. Začiatočníci často robia chybu, keď sa snažia niečo vidieť, ale predpoveď nemožno vidieť silou.

Tréningy veštenia by sa mali vykonávať nie dlhšie ako 30 minút a nie viac ako trikrát týždenne. Musíte si oddýchnuť. Po niekoľkých pokusoch sa v guli objaví zákal, bude možné rozoznať jasné obrázky a obrázky.

Psychici často predpovedajú budúcnosť vo sne, najmä slepých čarodejníkov. Napríklad vidiaci Wang. Hlavným problémom je nedostatok spomienok ráno. Ak chcete trénovať spánok, môžete si hneď po prebudení umiestniť pero a poznámkový blok do postele, aby ste zaznamenali všetko, čo vidíte vo sne.

Podľa východnej filozofie pomáha rozvinuté „tretie oko“ alebo Ajna Čakra tiež predpovedať budúcnosť. Sila tejto čakry využívajú psychici, bioenergia, liečitelia. Svoje vnútorné videnie môžete trénovať pomocou vizualizácie, meditácie, mantry, jogy. Účelom týchto tried je rozvíjať koncentráciu. Cvičenie so sviečkou je vhodné pre začiatočníkov: večer musíte sedieť vo vzdialenosti 20 - 30 cm od zapálenej sviečky. Pozrite sa na plameň niekoľko minút, snažte sa neblikať. Potom zavrite oči a sfúknite sviečku, aby ste sa naďalej sústredili na plameň vo vašej mysli. Pri dostatočnej koncentrácii môžete vidieť farby, tvary, obrázky budúcnosti.

Meditácia a joga vám umožňujú vstúpiť do určitého stavu, ktorý uvoľňuje myseľ a umožňuje predvídať budúcnosť. Potrebujete zaujať pohodlnú polohu alebo si ľahnúť. Pred vyučovaním nemôžete jesť husto, brať alkohol ani lieky. Mentálne opustiť realitu, sústrediť sa na signály z budúcnosti, očakávať reakciu vedomia. Nemôžete ísť zdriemnuť.

Po nejakom čase sa z podvedomia objavia siluety minulosti alebo predpovede budúcnosti. Nemusíte sa snažiť hľadať zmysel na obrázkoch, pamätajte si ich. Po sérii tréningov budú obrázky konkrétnejšie a zrozumiteľnejšie. Začiatočníci robia 30 minút 1 - 2-krát týždenne a postupne zvyšujú čas.

Ak ste sa sami nemohli naučiť predvídať budúcnosť, môžete sa obrátiť na učiteľov o pomoc. Existujú kurzy zamerané na jasnovidectvo, kde mentori budú pomáhať pri cvičeniach, zlepšovať kvalitu veštenia, ušetriť od chýb a nasmerovať ich správnym smerom.


Jednoduché a efektívne metódy na predpovedanie budúcnosti

Veštenie vykonávajú rôzni odborníci: tarológovia, astrológovia, palmisti, jasnovidci, čarodejnice. Tvorba individuálnych horoskopov a interpretácia línií na rukách sú dostupné pre všetkých na medzierach a technikách od odborníkov.

Hlavné metódy predpovedania budúcnosti sú:

 • Hádanie na ramene,
 • zostavenie horoskopu podľa dátumu narodenia,
 • čarodejníctvo na tarotových kartách,
 • veštenie na runách
 • predpovedanie budúcnosti z dôvodu kávy,
 • prorocké sny
 • pomocou krištáľovej gule,
 • čajové lístky
 • výklad čínskej knihy zmien,
 • použitie kyvadla.

Čo je to exponenciálny rast?

Na rozdiel od lineárneho rastu, ku ktorému dochádza v dôsledku opakovaného pridávania tej istej veličiny, exponenciálny rast predstavuje opakované násobenie tejto veličiny. Preto bude lineárny rast v grafe vyzerať ako rovná čiara, rovnomerne stúpajúca a exponenciálna - ako ostrá čiara stúpajúca nahor.

Toto je ďalší spôsob, ako lepšie pochopiť, čo je exponenciálny rast. Predstavte si, že kráčate po ceste s dĺžkou jedného metra. Po šiestich krokoch postupujete o šesť metrov (1, 2, 3, 4, 5, 6). Po ďalších 24 krokoch sa vzdialite od východiskového bodu o 30 metrov. Nie je vôbec ťažké predpovedať, kde budete v ďalších 30 krokoch. To je podstata lineárneho rastu.

Teraz si predstavte, že môžete zdvojnásobiť dĺžku každého nasledujúceho kroku. Po šiestich krokoch postúpite o 63 metrov, čo je výrazne viac ako 6 metrov, ktoré by ste prešli bežným krokom.

Po vykonaní 30 krokov sa teraz posuniete o jednu miliardu metrov (jeden milión kilometrov) od počiatočného bodu - táto vzdialenosť je okolo 26 revolúcií okolo Zeme. Toto je úžasná sila exponenciálneho rastu.

Prečo neveriť exponenciálnym predpovediam

Všimnite si, že zdvojnásobením dĺžky kroku pre každý ďalší krok posuniete vzdialenosť rovnú súčtu všetkých predchádzajúcich krokov. Predtým, ako pôjdete miliardu metrov (tridsiaty krok), budete asi 500 miliónov metrov (dvadsiaty deviaty krok). A to znamená, že prvé kroky v porovnaní s poslednými sa zdajú malé. Väčšina rastu sa uskutoční v relatívne krátkom časovom období.

Preto si často jednoducho nevšimneme exponenciálny rast v jeho počiatočných fázach. Rýchlosť tohto procesu je klamlivá: začína pomaly a postupne, spočiatku je ťažké rozlíšiť od lineárneho rastu. Preto sa zdá, že predpovede založené na miere exponenciálneho rastu sú také neuveriteľné.

Keď v roku 1990 vedci začali skenovať ľudský genóm, mnohí kritici si všimli, že s rýchlosťou, s akou je možné uskutočniť výskum, by dokončenie projektu trvalo tisíce rokov. Vedci sa však stretli o niečo skôr, ako stanovili konečný termín (15 rokov). Pôvodná verzia bola pripravená v roku 2003.

Na tarotových kartách

Rozloženie predikcie obsahuje 7 kariet rozmiestnených v tvare podkovy. Tarológ vydáva karty a uvažuje o budúcnosti. Rozloženie by sa malo interpretovať v tomto poradí:

 1. Vplyv minulosti na súčasnosť.
 2. Skutočné udalosti.
 3. Akčný vývoj.
 4. Najlepšia reakcia na udalosti v budúcnosti.
 5. Vplyv ostatných na život.
 6. Rušenie na ceste.
 7. Výsledok celej predpovede.

Fortune-telling na palubách Tarot si vyžaduje ich získanie a interpretáciu a metodologické štúdium významu kariet, ich kombináciu, interpretáciu rozložení. Pre začiatočníkov je lepšie predpovedať budúcnosť sami pre seba.

Podobný princíp predikcie sa používa pri výpovedi o veštení. Sada obsahuje 25 nemeckých run. Je potrebné študovať význam každej runy a ich kombináciu. Jasnovidci používajú runy vlastnej výroby.

Runy sú vyrobené z prírodného materiálu: drevo, kôra, kameň, hlina, cesto. Značky sa musia uchovávať v textilnom vrecku. Jednoduchý spôsob, ako predpovedať budúcnosť run: náhodne vytiahnite pár run z vaku.

Fortune telling obvykle zahŕňa päť run:

 1. História minulosti.
 2. Súčasný okamih.
 3. Udalosti v blízkej budúcnosti.
 4. Označuje pomocníkov.
 5. Rada pre budúci rozvoj.

Zložitejšie veštenie sa skladá z deviatich run a poskytuje predpoveď na ďalšie tri roky života. Prečítajte si znaky v poradí:

 • Prvá runa je začiatok udalosti označenej runou 3, od ktorej došlo k udalosti runy 2.
 • Šiesta runa je súčasnosť
 • 4 a 5 - východiská z problémov,
 • Deviata - budúci život,
 • Siedmy - predpovedá blízkosť hrozby,
 • Ôsmy - spôsoby, ako sa vyhnúť chybám.

1, 4, 7 znamenia sú duchovnou súčasťou života. 2, 6, 8 - vonkajší život. 3, 6, 9 - príznaky vyšších síl.Astrológia je staroveká ezoterická veda založená na viere vo vplyv nebeských telies na životy ľudí. Rozlúštením znakov zverokruhu a dátumu narodenia môžete urobiť pôrodný horoskop pre budúcnosť a predpoveď pre seba a svoju rodinu. Existuje možnosť lepšie študovať povahu záujmovej osoby. Každý môže zostaviť jednoduchý horoskop pomocou numerológie, ale iba skúsený astrológ urobí presné proroctvo.

Palmistry študuje línie na dlaniach. Predpokladá sa, že náhodné miešanie obrysov v dlani obsahuje dekódovanie osudu. Veľa záleží na tlmočníkovi, intuícii a skúsenosti palmistu v predpovedi.

Sny mnohých ľudí sa splnia. Hlavná vec nie je udalosť vo sne, ale emócie, ktoré sa prebudia. Psychici sú schopní vyvolať jasné sny, aby získali predpoveď do budúcnosti.

Veštenie na krištáľovej gule je zriedkavým javom. Kryštál môžu používať iba skutoční informátori, iba vidia obrázky v priehľadnej gule. Kryštál je považovaný za zrkadlo sveta mŕtvych. Môžete použiť čistý kryštál vyrobený z krištáľu alebo skla.

Kyvadlá na predpovedanie budúcnosti sú vyrobené z kremeňa. Magický predmet prechádza vibráciami, ktoré musí psychický človek vyzdvihnúť. Ak chcete získať odpoveď na otázku, uveďte kyvadlo do stabilného stavu a požiadajte o informácie, ktoré vás zaujímajú, aby odpoveď mohla byť „áno“ alebo „nie“. Krútenie predmetu v smere hodinových ručičiek znamená áno, oproti tomu nie.

Na východe sa objavilo veštenie. Dajte si drink pri mentálnom položení otázky. Keď je šálka prázdna, otočte ju na tanieriku a počkajte, kým sa nevytvorí obraz. Ak máte dobrú intuíciu a predstavivosť, môžete si na podšálku zobraziť fotografie budúcnosti.

Čínska „kniha zmien“ vám umožňuje zistiť dôležité dátumy do budúcnosti. Samotná kniha a tri mince sa zúčastňujú na vešteníctve. Jedna strana mince označuje číslo „dve“, druhá - „tri“. Hádzanie mincí šesťkrát a spočítanie súčtu čísel. Tri trojciferné kombinácie sú preložené do hexagramov a interpretované pomocou knihy.


Exponenciálny rast niekedy prestane

V praxi nemôže exponenciálny rast trvať večne, ale môže to trvať dosť dlho. Trvalý exponenciálny trend pozostáva zo série po sebe nasledujúcich kriviek technologického životného cyklu v tvare S.

Každá takáto krivka pozostáva z troch fáz rastu - počiatočný pomalý rast, prudký rýchly rast a vyrovnanie, keď sú technológie už dostatočne vyvinuté. Tieto krivky sa vzájomne prekrývajú. Keď sa vývoj jednej technológie spomalí, vývoj druhej technológie sa zrýchli. Okrem toho sa na dosiahnutie vyššej úrovne výkonu vyžaduje zakaždým stále menej času.

Kurzweil predstavuje v dvadsiatom storočí päť technologických míľnikov:

 • elektrikár,
 • relé,
 • rádiové trubice
 • diskrétne tranzistory
 • integrované obvody.

Keď jedna technológia vyčerpala svoje schopnosti, bola nahradená ďalšou.

Je nebezpečné byť informátorom

Skúsení ezoterici sa domnievajú, že predpoveď do budúcnosti je rozumnou túžbou človeka získať predpoveď na vývoj určitých situácií. Proroctvo však nemožno nazvať bezpečným.

Proroctvo zahŕňa spojenie soothsayer a jeho klienta s dušami z iného sveta. Svetlé a tmavé entity môžu prísť do kontaktu v závislosti od položenej otázky. Po predpovedaní sa temné sily môžu „priviazať“ ku klientovi alebo jasnovidcovi, naznačujú úmyselne zlú budúcnosť, zmiasť osobu, mlčať o dobrom alebo zlom dopredu.

Fortune systémy rozprávania sú také odlišné, že je ťažké získať podobné proroctvo v dvoch rôznych. Veľa záleží na informátorovi, jeho schopnostiach a skúsenostiach s interpretáciou.

Ďalším problémom je citlivosť niektorých ľudí: veria v predpovede budúcnosti natoľko, že sa sami programujú na vykonávanie udalostí z veštenia, je to ako hypnóza.

Človek vždy chcel vedieť budúcnosť a všade hľadá známky osudu. Psychická pomáha interpretovať príznaky vesmíru, naznačuje budúcu cestu, zabraňuje možným chybám. Potrebné sú veľké znalosti a silná intuícia, bez toho by sa nemalo opierať o predpoveď osudu.

Ako sa pripraviť na budúcnosť

Buďte pripravení na prekvapenie.

Ako by napríklad mohlo vyzerať nasledujúcich päť rokov? Jedným z obvyklých spôsobov, ako predpovedať budúcnosť, je pripomenúť si posledných päť rokov a predstaviť si, že ďalšie udalosti sa budú vyvíjať rovnakou rýchlosťou. Teraz to však nebude fungovať, pretože samotná miera rozvoja sa mení. S najväčšou pravdepodobnosťou sa to, čo sa podľa vašich predpokladov stane v nasledujúcich piatich rokoch, stane o tri roky.

Pre exponenciálne myslenie nie je dôležité veľa špeciálnych plánovacích schopností (už viete, ako plánovať), ale schopnosť správne vypočítať čas. Preto nesmieme zabúdať na to, že náš mozog je naklonený lineárne uvažovať a prispôsobiť svoje plány exponenciálnej budúcnosti.

Prečo je dôležité naučiť sa exponenciálne myslieť

Náš mozog s lineárnym myslením nám môže priniesť veľa problémov. Lineárne myslenie vedie k tomu, že nielen jednotlivci, ale podniky a vlády sú ohromení faktormi, ktoré sa vyvíjajú exponenciálne.

Veľké spoločnosti prichádzajú o nečakaných konkurentov a všetci sa obávame, že naša budúcnosť vymkne z rúk. Exponenciálne myslenie pomôže zbaviť sa týchto starostí a naplniť budúcnosť plne vyzbrojenými.

Pin
Send
Share
Send
Send