Užitočné tipy

Ako vyrobiť falošnú masku

Pin
Send
Share
Send
Send


Maska of bane. DOPRAVA ZADARMO.
Maska je vyrobená z lisovaného plastu 4,5 ml, kovových tyčí a nitov. Mechanizmus pripevnenia, ktorý umožňuje nastaviť veľkosť masky.
Zobraziť všetko ... Hlasové ovládanie je zabudované v zadnej časti masky, reproduktor je pripevnený k prednej časti masky, batéria je korunka. Všetko je veľmi dobre skryté, čo si nemožno všimnúť bez úplného rozobratia. Na masku sa vzťahuje 1-mesačná záruka výrobcu.

Táto maska ​​je vhodná pre akúkoľvek karnevalovú „párty“ a slúži ako vynikajúci darček pre každú osobu. Môžete to nechať ako suvenír alebo prekvapiť svojich priateľov svojím umením.

Masky sú k dispozícii v 2 typoch, s vyhľadávačom hlasu (cena 2500 rub.). A démon-hľadač hlasu (Cena 1100 rub.)

Ako vyrobiť falošnú masku

Táto verzia modelu Baneovej masky pochádza z hry Nespravodlivosť: Bohovia medzi nami. Toto je bojová hra, v ktorej sa mnoho postáv z vesmíru DC Comics zbližuje v epickej bitke. Pokiaľ ide o masku s režimom Bane, jedná sa o alternatívnu verziu z pôvodnej masky. Rozložený model Kirill Hankov.

Model Baneovej masky zaberá v peepakure 6 strán, ale stojí za zmienku, že rozmery sú dosť veľké. Pravdepodobne budete musieť znížiť mierku o 20%, ale je lepšie všetko zmerať skôr. Lepidlá relatívne ľahko.

Pin
Send
Share
Send
Send