Užitočné tipy

Jednoduché triky s ceruzkou

Pin
Send
Share
Send
Send


Noste sveter s dlhým voľným rukávom. Budete musieť použiť špeciálny trik, vďaka ktorému rukoväť zmizne v rukáve. Najvhodnejšie sú tmavé oblečenie s rukávmi, ktoré sa veľmi dobre nezmestia na zápästie, ale nie sú zavesené. Pokúste sa nájsť niečo medzi tým.

  • Farba pera by sa mala zhodovať s farbou oblečenia. Ak máte biele pero, urobí to biele sako. Čím tmavšie je pero, tým tmavšie by malo byť oblečenie.

Pero zoberte oboma rukami. Uchopte oba konce rukoväte ukazováčikmi a palcami. Prsty by mali čeliť publiku. Prostredným prstom dominantnej ruky zatlačte na rukoväť, akoby ste ju chceli vtlačiť do dlane.

  • Pero držte pred vami vo vzdialenosti 30 centimetrov. Lakte by nemali byť upnuté a napnuté.

Prostredným prstom zatlačte rukoväť na zápästie. Cvičte skôr, ako sa zameriate na priateľov. Prostredný prst by mal tlačiť rukoväť do dlane ruky, kde rukoväť zostane na zlomok sekundy. Skúste to urobiť veľmi rýchlo a potichu.

  • Keď prst posúva rukoväť, otočte palce nahor. Prsty tak zakrývajú rukoväť pred publikom. Zatiaľ by sa vaše prsty mali pozerať dovnútra, akoby ste chceli niekomu ukázať známku schválenia.
  • Po stlačení rukoväte jemne pohybujte nahor a nadol. To vám v skutočnosti nepomôže, ale publikum si bude myslieť, že robíte niečo, aby pero zmizlo, a preto vaše telo mierne kývne.

Rukoväť spustite do objímky. Keď sa rukoväť dotkne vášho zápästia, rýchlo (veľmi, veľmi rýchlo!) Potraste ju dovnútra. Keď je v rukáve, otvorte dlane a ukážte prekvapenému publiku, že sa pero odparilo.

  • Otočte ruky na všetkých stranách, ukážte dlane - publikum by malo vidieť, že nie je žiadna rukoväť. Potom skrútte ruky a mávnite ich tak, aby rukoväte neboli v rukáve viditeľné.

Zrolujte si rukávy, aby sa efekt zvýšil. Zamával rukami, stohoval si rukávy - to bude vyzerať ešte viac uveriteľným. Zatlačte ju vyššie, aby ste zabránili vypadnutiu rukoväte. Z dôvodu gravitácie zostane v lokte a nebude publiku viditeľná.

  • Keď naplníte ruku, môžete si zrolovať rukávy na začiatok zamerania. Ale nevaľkajte ich príliš veľa - len trochu točte. Ak ste príliš navinuli rukávy, trochu ich sklopte skôr, ako skryjete rukoväť v rukáve.

Cvičte pred zrkadlom. Často vám bude chýbať rukáv alebo nesprávne stlačíte rukoväť a bude to v dlani. Aby všetko prebehlo hladko, trénujte pred zrkadlom, kým sa naučíte, ako s istotou vykonať tento trik.

  • Zviditeľnite show. Najprv ukážte pero a snažte sa rukami dostať do požadovanej polohy. Predstierajte, že ste veľmi sústredení. Čím viac prvkov je v prezentácii, tým viac rozptyľuje publikum.

Triky a kúzelníci vždy vyvolali medzi mešťanmi skutočný záujem. Dokonca aj teraz, v storočí moderných úspechov a technológií, sú triky stále najzaujímavejším a najzaujímavejším zamestnaním, o ktorom sa veľa ľudí sníva.

Mnoho trikov sa dá ľahko vykonať doma. Sú to triky s kartami as vodou, s mincou, s veľkými peniazmi, s použitím papiera, šatky, zmiznutia predmetov a iných predmetov.

Pin
Send
Share
Send
Send