Užitočné tipy

Preberač videa pre prehliadač UC

Pin
Send
Share
Send
Send


Dnes vydanie novej verzie mobilného prehliadača pre OS Android - UC Browser v.10. Rozhranie ovplyvnili veľké zmeny. Stal sa viac štýlovým a pevným. Vývojári venovali veľkú pozornosť novému dizajnu.

Ako vyzerá hlavná obrazovka prehliadača:


obsah

Podľa spoločnosti: „Zmyslom zmeny používateľského rozhrania je nájsť perfektnú rovnováhu medzi pragmatizmom a použiteľnosťou. „Najmenšia zmena v rozhraní ovplyvní stovky miliónov používateľov na celom svete, a preto si zaslúži osobitnú pozornosť a vývoj dizajnu na svetovej úrovni.

Prepracované navigačné menu


Tlačidlo domovskej stránky bolo presunuté do dolnej strednej časti, čo je v súlade so štýlom systému Android.

Vývojári tiež presunuli 4 najpoužívanejšie funkčné tlačidlá do ponuky pre ľahší prístup.

Najnovšia verzia

Ohodnoťte túto aplikáciu

Ak ste už niekedy používali prehliadač UC, potom viete, že ide o najfunkčnejší prehliadač na trhu. Jediné, čo v tomto prehliadači mohlo chýbať, bola možnosť stiahnutia videa. S doplnkom Prehliadač videa pre prehliadač UC však môžete jedným kliknutím sťahovať a ukladať súbory z YouTube, Vimeo a ďalších stránok HTML5.

Tento nástroj úplne nezmení rozhranie prehliadača UC, takže nestratíte zo zreteľa žiadnu časť ponuky ani potrebné funkcie, ktoré obsahuje. Video Downloader pre UC Browser funguje tak dobre a stabilne, že sa zdá byť štandardnou, vstavanou funkciou. Pod každé video pridá iba jednu ikonu so šípkou, takže budete vedieť, čo môžete a nemôžete stiahnuť.

Proces sťahovania bude trvať iba niekoľko sekúnd a všetky súbory sa uložia do priečinka „Moje videá“, ktoré nájdete v ponuke v dolnej časti obrazovky. Kliknutím na túto kategóriu môžete otvoriť mnoho rôznych možností, kde môžete vybrať možnosť „Stiahnutia“ a zistiť, ktoré súbory sa stiahli pomocou programu Video Downloader for UC Browser. Ak tam prejdete, môžete upravovať ich mená alebo otvoriť miesto, kde sú uložené.

Táto aplikácia zmení váš prehliadač UC na plne funkčný nástroj, s ktorým už nikdy nebudete chcieť používať iný prehliadač. Má všetky funkcie, ktoré potrebujete každý deň, a niekoľko ďalších funkcií vrátane nástroja na sťahovanie videa - aplikácie, ktorá vám umožní stiahnuť obľúbenú hudbu alebo video do svojho zariadenia za pár minút. Prejdite si webové stránky na internete a stiahnite si čo chcete vďaka kombinácii týchto dvoch nástrojov.

Ak chcete používať tento nástroj, musíte nainštalovať prehliadač UC.

  • vrstva pozadia 1

Vrstva 1 na pozadí bez licencie

Sekcia Stiahnutie zvukovej a obrazovej vrstvy 1

Pozrite si video: MUDr. Tomáš Doležel praktický lékař pro dospělé Dymokury Nymburk (August 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send