Užitočné tipy

Ako sa zmeniť z - Blue Stocking - na fatálnu krásu

Pin
Send
Share
Send
Send


Predstavte si akékoľvek očarujúce dievča. Čo upúta prvé oko? Dlhé upravené vlasy, krásna manikúra, čistá pokožka a snehobiely úsmev. Na rozdiel od šedých myší, očarujúce dievčatá milujú svoj vzhľad a sledujú ho. Nie je potrebné byť klasickou krásou, ale môžete sa naučiť starať sa o seba.

Starajte sa o svoju tvár: liečte pupienky a zbavte sa čiernych škvŕn. Žiadna drahá nadácia tieto nedostatky nezakryje. Hydratujte a tónujte pokožku pravidelne, raz týždenne používajte čistiacu a vyživujúcu masku. Navštívte kaderníctvo a vytvorte štýlový účes. Prirodzená farba vlasov môže byť nudná alebo príliš bežná - ak nechcete meniť, stačí ich jemne zafarbiť alebo si vyrobiť módne ombre farbenie. Prihláste sa na odber manikúry a pedikúry. Ak nechcete, aby vaše nechty žiarivo maľovali, vyberte si laky na telo alebo francúzsku manikúru. Postarajte sa o svoju postavu - prihláste sa na fitness a anticelulitídnu masáž.

Slovo pôvab v preklade z francúzštiny znamená „očarenie“, „očarenie“.

Populárne materiály

„Blue Stocking“ vo verejnej mysli znamená metaforicky žena - intelektuálna, zanietená pre vedu, vzdala sa svojho osobného života, matná, neosobná a úplne bez ženského šarmu. Osudná žena je presne opačným obrazom. Je možné prejsť z jedného obrázka na druhý? Skúsenosti mnohých žien ukazujú, že je to možné.


Kto si nepamätá zo svojho školského alebo univerzitného prostredia nenápadnú „šedú myš“, ktorá sa v zrelšom veku stala zmyselnou krásou? Toto je dobrý príklad úspešnej zmeny. Jediný najťažší krok na tejto ceste bude prvý - realizácia vášho imidžu a to, že je nepohodlné pre svojho majiteľa. Kľúčom k úspechu budúcich zmien môže byť iba toto povedomie „Som nepohodlný a chcem viac“ a mierna ambicióznosť.

Obraz fatálnej ženy, sexy ideálu, by mal byť pred očami, ale nie v zmysle sprievodcu „Kto by mal byť rád“, ale vo forme štandardu, o aké vlastnosti sa usilovať, o čo sa poučiť z ideálu. A tento obraz sa skladá z vonkajších a vnútorných vlastností. Silný, rozhodný, zdržanlivý, so zmyslom pre humor, jasný, elegantný, impulzívny - čo si vyberiete? Nechajte svoje zvolené symboly ženskosti, krásy a šarmu priniesť inšpiráciu na ceste k zmene.

Transformácie sa môžu začať zvnútra alebo zvonka. Tak či onak, jeden bude vždy ťahať druhý. Rozhodli ste sa o zmene? Takže ste už rozhodujúci. Vybrali ste si svoj obrázok (ideálny?) Už viete, čo chcete.

Najjednoduchší spôsob, ako začať, je zvonka. Verí sa, že krása a harmónia vonkajšieho prostredia pozitívne ovplyvňuje postoj, a to je naozaj tak. Človek sa musí obklopiť iba útulnými, nadýchanými, romantickými, elegantnými - ktoré sa vám viac páčia - ako žena prebúdza zmyselnosť, pôvab, sofistikovanosť. Nejde samozrejme o veci, ale o samotnú ženu, o jej ochotu vnímať niečo nové.

Ďalej z kategórie exteriér - šatník a make-up. Dobrú kmotru v našej dobe nahrádzajú tvorcovia obrazov, časopisy krásy a televízne programy. Podrobne vám povedia, aké farby sa kombinujú, ktoré sú vhodné, aké sú módne štýly a ako skryť nedostatky a zdôrazniť výhody.

Zmeňte zvyčajné, sivé a vreckové drobnosti za šťavnaté a módne modely. Tráviť trochu viac času, ako ste zvyknutí, hľadať veci, ktoré by vyhovovali kritériám pohodlia aj nastavenému obrazu. A samozrejme nezabudnite na vlasy, líčidlá a manikúru. To neznamená, že by ste mali byť na obraze ženy - upíra od rána do noci, ale mali by ste byť dobre udržiavaní podľa špičiek nechtov 24 hodín denne.

Pri hľadaní vonkajšej krásy by sme nemali zabudnúť na vnútornú krásu. Konkrétne - o plnosti, integrite a jedinečnosti ženy. Smrteľná žena je tiež osobitným pohľadom na život, sebavedomie. Nielen svaly, ale aj pocit vlastnej pomoci udržia vašu hlavu vzpriamenú. Vaše záľuby, sny, ašpirácie mimo prácu dodajú vašim očiam lesk, pomôžu vám byť aktívny, držať prst na pulze.

Smrteľná žena si je istá, že je krásna a všetko najlepšie by malo ležať pri jej nohách. Že ona je jednou za každú tretinu snov o svadbe, že ona je tá, ktorá bude robiť hádanky, kým nenájde jedinú, ktorá ich dokáže vyriešiť. A ten, ktorý si vyberie sám seba a neriadi výberom človeka.

Pracujte na svojom presvedčení každú noc pred spaním a určite ovplyvnia váš vzhľad a životný štýl. A čo je najdôležitejšie, v každej situácii sledujte svoje nové presvedčenie. Staré myšlienky sa môžu opakovane objavovať a priťahovať vás späť, sledovať ich v čase a nahradiť ich novými.

Pin
Send
Share
Send
Send