Užitočné tipy

Kvety pre svadobné stoly: ktoré si vyberáte lepšie, živé alebo umelé?

Pin
Send
Share
Send
Send


Chlapci, dali sme svoju dušu do Bright Side. Ďakujem za
že objavíte túto krásu. Ďakujem za inšpiráciu a husia koža.
Pripojte sa k nám na Facebooku a VKontakte

Prítomnosť prírodných alebo vnútorných kvetín v dome je pozitívnym znakom. Potešujú oko a niekedy zvyšujú náladu. Ponuré počasie alebo strata sily nie sú také hrozné, ak niečo v miestnosti kvitne a vonia.

Okrem obvyklých možností existuje veľa spôsobov, ako vytvoriť originálne kvetinové usporiadanie a umiestniť ho do domu. Po vyskúšaní úlohy kvetinárstva môžete inšpirovať a fantazírovať.

Svetlá strana Zhromaždili tie najjasnejšie možnosti a dnes odporúčajú kúpiť kvetiny doma.

Výzdoba z lastúr a morských kamienkov

Sklenené nádoby a nádoby na skladovanie cukru a obilnín sú neobvyklou a cenovo dostupnou alternatívou známej vázy. A ak do akvárií vložíte mušle, kamienky alebo dekorácie, získate celé umelecké dielo.

Usporiadanie kvetín na stole novomanželov

Najobľúbenejším spôsobom, ako ozdobiť svadobný stôl kvetinovým aranžmánom, je použitie veľkých kytíc gerber alebo chryzantém. Ak chcete vytvoriť dekoráciu s čerstvými kvetmi svadobného stola, budete musieť pozvať skúsený kvetinár, pretože ide o náročnú prácu, ktorá si vyžaduje špeciálne znalosti a predstavivosť.

Fotografie zloženia kvetov na stole novomanželov

Svadobný stôl je obyčajne zdobený kompozíciou z čerstvých kvetov, ktorý sa nachádza v strede a po stranách a po obvode je ozdobený inými kvetmi. Zdá sa teda, že všetky kvety sú jedno.

Nemalo by byť príliš veľa kvetov, aby nezasahovali do mladého páru a nezatvárali ich pred hosťami. Lepšia voľba pre ploché zloženie

Ak sa svadba koná v horúcom počasí, z času na čas sú potrebné kvety zavlažujte vodouaby nestratili svoj nový vzhľad. A tak, aby si kompozícia zachovala svoj tvar počas dovolenky, odporúčame kvety pripevnite k rámu vyrobené z drôtu a peny.

Tiež populárne dekorácie na stole nevesty a ženícha sú malé kytice do váz rôzne výšky. Guľovité kvety zapadajú do nízkych váz - získate príjemné a jemné zloženie. Kytice ruží, ľalií a iných vysokých kvetov sú umiestnené vo veľkých vázach.

Kvety na novomanželský stôl vo váze

Z nejakého dôvodu čerstvé kvety nie sú niekedy k dispozícii na dekoráciu. V tomto prípade môžete venovať pozornosť umelé kvetinové aranžmány, Vyzerajú tiež dobre, čo niekedy nemožno odlíšiť od skutočných.

Hlavnou výhodou je, že umelé kvety nevyžadujú žiadnu starostlivosť, pretože nepotrebujú vlhkosť. Zloženie umelých kvetín na stole mladých ľudí sa dá robiť nezávisle, vyzbrojené nožnicami a polystyrénom.

Fotografie svadobnej dekorácie s kvetinami

Kvetinárstvo Tipy pre zdobenie svadobných tabuliek s kvetmi

Kvety sú vhodné pre každú dovolenku, ale aby nedošlo k pokazeniu celého dojmu, musíte v návrhu dodržiavať určité pravidlá.

Hlavné prvky zdobenia kvetmi:

 • farba a štýl kompozícií sa musí zhodovať s farbami z kytice nevesty,
 • kvety s ostrou arómou sa nemôžu používať, môžu u hostí spôsobovať alergie alebo bolesti hlavy,
 • Kvetinové aranžmány by mali ideálne zapadať do celkového štýlu svadby.

Tiež dôležité pri vyhotovovaní vziať do úvahy tvar tabuliek. Pre úzke a dlhé sú vhodné kvetinové aranžmány vo vyššej mise. Pri okrúhlych stoloch je vhodné uprednostniť nízke, ale objemné kytice.

Kvety v priehľadnej okrúhlej váze pre okrúhle stoly hostí

Pre všeobecne široký stôl je najlepšie pripraviť dekoráciu vo forme malých kompozícií umiestnených po celej dĺžke. Ak sa napriek tomu vyberie dostatočne veľké zloženie, malo by byť ich málo, aby sa neusporiadali so stolom.

Unbanal váza z gumových čižiem

Daždivý deň môže byť trochu presvetlený zdobením vstupnej haly slnečnými tulipánmi. Perfektné pre úlohu vázy, vodotesných gumových čižiem. A v dobre nosí, ale roztomilé tenisky, môžete zasadiť izbové rastliny.

Kvetinové aranžmány na stoloch pre hostí

Zdobenie stolov kvetmi na svadbu je skvelý nápad. Na vytvorenie kompozícií sa najčastejšie používajú gerbery, ktoré sa považujú za „svadobné“ kvety a ruže: biela, ružová, čaj - v závislosti od celkového dizajnu miestnosti.

Vázy pre čerstvé kvety by nemali byť príliš vysoké, aby nebránili výhľadu hostí. A ak si stále vyberiete výšku, v tomto prípade je vhodné zvoliť úzke priehľadné možnosti s výškou viac ako 30 cm. Odporúčame ich usporiadať medzi sebou po 1-1,5 metre od seba.

Posledný módny trend - to je prirodzenosť a jednoduchosť dekorácií, preto sa často používajú na dekoráciu svadieb tráva, listy, mach, šeřík, ktoré sa ukladajú do malých váz a dodávajú atmosfére čerstvosť samotnej prírody.

Fotografie zloženia čerstvých kvetov na svadobnom stole

Stoly pre hostí môžu byť tiež zdobené kvetinovými kvetmi. Sú umiestnené nielen pri vchode a na území oslavy, ale aj na stoly pre hostí. Táto možnosť bude obzvlášť dôležitá pre tých, ktorí sa rozhodnú zariadiť svadbu v meste ekologický štýl, Kvety v krásnych kvetináčoch vyzerajú veľmi atraktívne a esteticky príjemne.

Do kvetináčov môžete vložiť tablety s číslom tabuľky alebo zoznamom hostí, ktorí s ňou sedí. A samotný kvetináč by mal byť doplnený farebnou stuhou, motúzom alebo iným vhodným dekorom

Stoly pre hostí sú veľmi často zdobené malými kyticami pivoniek alebo hortenzií. Ak si vyberiete jemnú bielu alebo ružovú farbu, bude vám poskytnutá sladká a očarujúca svadobná atmosféra.

Fotografie kvetov na stoloch hostí na svadbe

Originálny pohľad na prázdninové tabuľky cibuľovité kvetynapríklad tulipány, hyacinty alebo narcisy. Navyše nemusia byť odrezané - kvety v kvetináčoch, ktoré zobrazujú žiarovku zo zeme, vyzerajú veľkolepo a na jar.

Niekedy kvetinári umiestnia cibuľové kvety do priehľadných kvetináčov, aby ostatní videli nielen vrchné výhonky, ale aj koreňový systém. Kvety tiež nemusia kvitnúť, pretože zelené mladé výhonky dokonale dopĺňajú svadobný interiér a zostávajú čerstvé po celú hostinu.

Na výzdobu svadobných stolov sa aktívne používajú. sukulentné rastliny, Patria sem aloe alebo echeveria, v malých kvetináčoch vyzerajú harmonicky na slávnostnom stole. Ak existuje túžba pridať kreatívne kvety pre tabuľky, potom je táto voľba ideálnym riešením.

Usporiadanie sukulentných kvetov na slávnostnom stole hostí

Ako vyzdobiť svadobný stôl vlastnými rukami?

Kvetinárstvo je najzaujímavejšou oblasťou činnosti na zdobenie stolov na svadbu.

Ak máte pocit chuti, zloženia a schopnosť zvoliť si farebnú paletu, môžete urobiť návrh stola sami bez toho, aby ste pozvali profesionálneho kvetinárstva.

Ako stojan a kvetinový stojan môžete použiť plastový podnos, hlboký podlhovastý pohár. Skvelou možnosťou by bolo použitie kvetinové penové tehly - je nasýtená vlhkosťou, takže si kvety dlho zachovávajú svoj svieži vzhľad.

Ak chcete hosťom samostatne zariadiť kvety pre stoly, môžete to urobiť veľmi jednoducho. Kúpte si biele kvety na stolovú dekoráciu a malé vázy z priehľadného skla. Strihajte stonky kvetov tak, aby z vázy boli viditeľné iba puky. Tento prístup bude apelovať najmä na nich. Kto vo všetkom rešpektuje minimalizmus.

Do-it-yourself biele kvety pre hostí stola vo váze

Ak sú v svadobných odtieňoch červené, bude logické, aby sa novomanželský návrh urobil v červenej farbe. Na tento účel sa používajú klasické ruže - kvety, ktoré sú vhodné pre každú príležitosť.

Čo bude potrebné na vytvorenie jemnej kvetinovej výzdoby pre stôl nevesty a ženícha:

 • 25 bielych ruží (výška 40 cm) s malými kvetmi,
 • 10 ks červeného ružového kríka,
 • 10 pobočiek eustoma alebo gerbery,
 • banda ruskusov
 • záhradnícke nožnice,
 • nôž
 • podlhovastá misa
 • floristická pena (špongia).

 1. Penu nakrájajte na tehly a namočte ju na niekoľko minút do vody. Potom ich vložte do misky a úplne vložte jej spodok.
 2. Na stranách kvetinovej špongie sa vkladajú zelené vetvy Ruscus. Zakryte spodnú časť peny rezaním vetiev rôznych dĺžok.
 3. Vystrihnite stonku bielej ruže diagonálne a vložte ju do samého stredu budúcej kompozície. Tento kvet nastaví požadovanú výšku celej dekorácie.
 4. Zostávajúce biele ruže by sa mali umiestniť do špongie a umiestniť ich v rovnakej vzdialenosti od seba.
 5. Sprejová ruža zaplní zostávajúci priestor.
 6. Doplňte zloženie pomocou eustoma.

Je dôležité, aby kompozícia nemala príliš prudké zmeny v smere farieb, potom bude dekorácia primeraná a rovnomerná.

Zloženie na stole novomanželov ruží

Na dekoráciu sa používajú nielen kvety, ale iba lístky. Za týmto účelom naplňte nízke vázy širokým krkom vodou, nasaďte naň okrúhle sviečky a ozdobte povrch vody okvetnými lístkami - získa sa veľmi pekná a jemná dekorácia. A čo je najdôležitejšie, je to nezaberajú veľa času a úsilia.

Bez ohľadu na to, ako krásne je sála na svadbu vyzdobená, je hlavná pozornosť hostí zameraná na výzdobu stolov. Koniec koncov, strávia väčšinu dovolenky. Preto sa k výzdobe stolov pristupuje s úžasom a starostlivosťou. Kvety sú tou najlepšou voľbou, najmä na svadbu.

Pin
Send
Share
Send
Send