Užitočné tipy

Ako sa stať partnerom YouTube a zarobiť si peniaze

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Máte videá, ktoré vás zaujmú? Máte každý deň viac a viac odberateľov svojho kanála? Teraz chcete začať zarábať pomocou svojich divákov? YouTube ponúka pridružený program s názvom Partneri YouTube, ktorý vám nielenže umožňuje získať svoj podiel na zobrazovaní reklám, ale poskytuje aj nástroje na zvýšenie počtu zobrazení. Tu je niekoľko tipov, ako začať.

Ako zarobiť peniaze na youtube od nuly: koľko môžete zarobiť na svojom kanáli

Teraz aj deti poznajú taký slávny zdroj, ako je YouTube. Každú sekundu sa tu odovzdávajú stovky alebo dokonca tisíce videí na rôzne témy. Ľudia tak zarábajú slušné peniaze. Nikto samozrejme nehovorí o hlavných príjmoch, ale táto stránka môže priniesť ďalší zisk. Tak ako zarobiť peniaze na youtube?

Základné pojmy

Celý internet je dnes plný inzerátov o pracovných miestach a ponúka možnosti, ako týmto spôsobom zarobiť peniaze. Ponúkame vám jednu z týchto možností.

Najprv určme, ako môžete získať príjem. Po prvé, témy, na ktoré natáčate svoje videá, sú veľmi dôležité. Reklama je najdrahšia, ale menej ľudí ju sleduje.

Po druhé, množstvo zachyteného videa je dôležité.

Vytvorenie vlastného kanála YouTube vám môže priniesť určité finančné výhody.

Ak chcete získať viac prehratí, musíte odovzdať ďalšie videá. Časom sa tiež zvýši počet osôb, ktoré sledujete. V dôsledku toho bude viac názorov. Toto sú hlavné odpovede na otázky ako: „ako zarobiť peniaze na youtube na pozeranie videí.“

Ak chcete zo zaznamenaných videí získať zisk, nestačí ich usporiadať a počkať, kým si ich bude pozrieť určitý počet ľudí. Potrebujete zapojiť do vzájomnej reklamy s ostatnými používateľmi, propagovať svoj kanál, spolupracovať s rôznymi blogermi, Ak nepoznáte angličtinu, musíte ju opraviť, pretože takéto videá sú oveľa populárnejšie.

Pracovný poriadok

Ak chcete zistiť, ako zarobiť peniaze na youtube, musíte vedieť, kde začať. Najprv sa rozhodnite, ktoré videá budete natáčať. Čo je vám bližšie. Či už ide o recenzie automobilov alebo komiksy, mali by nejakým spôsobom upútať pozornosť používateľov. Nižšie nájdete viac informácií o tomto a naučte sa, ako začať zarábať od 5 000 rubľov denne pomocou youtube.

Nahraním videí zaujímavých pre používateľov do kanála a neustále propagácie vášho účtu sa môžete postupne stať hostiteľským partnerom a zarábať peniaze umiestnením komerčných videí alebo reklám

Potom si vytvorte vlastný kanál, do ktorého budete nahrávať zábery. Ďalej nasleduje postup snímania a úpravy videa. Potom sa môžete pozrieť na svoj pridružený program. Nezabudnite však na reklamu a propagáciu kanálov. Spolupracujte s ostatnými blogermi, buďte aktívni.

O čom natáčať video

Poďme si zistiť podrobnosti o tom, ako si na YouTube vytvoriť svoj vlastný kanál a zarobiť na ňom peniaze. Pred natáčaním a odovzdávaním videa musíte rozhodnúť o téme. Nemalo by to byť len blízko vás, ale tiež zaujímavé pre ostatných. V opačnom prípade sa vaše videá jednoducho nebudú sledovať a potom nebudete nič zarábať.

Užívatelia zdroja budú vždy požadovať usporiadanie rôznych workshopov o fotoaparáte a školiacich videí

Ako už bolo spomenuté, na marketingu nebudete zarábať veľa. Áno, a všimnite si, že reklama by mala zodpovedať téme vášho videa.

Podľa štatistík sa 1 000 návštevníkov nebude rovnať 1,00 USD. Mali by ste premýšľať nad tým, čo presne bude zaujímavé sledovať pre ľudí rôznych vekových kategórií a rôznych profesií.

Na sociálnych sieťach blogeri dokonca vytvárajú špeciálne fóra, kde sa pýtajú ľudí, čo by chceli sledovať.

Videohry sú teraz populárne. Preto by bolo dobré nahrať video o nedávno vydanej videohre, Urobte to iba vtedy, ak tomu rozumiete.

Video o zvieratách je momentálne veľmi populárne. Môžete strieľať svojho domáceho maznáčika. Na internete je takýchto videí dosť a sú rozdelené do rôznych skupín.

Predtým, ako zastrelíte, si ich môžete prezrieť.

Obal alebo vzhľad

Vytvorenie vlastného kanála je jednoduché. Stačí kliknúť na odkaz na hlavnej stránke. Ďalej môžete zmeniť nastavenia podľa svojich preferencií. Ďalším dôležitým bodom, ako zarobiť peniaze na YouTube na svojom vlastnom kanáli, bude návrh obalu.

Tu, rovnako ako nikde inde, je prvý dojem veľmi dôležitý. Už pred sledovaním videí návštevníci vyvodzujú závery na základe celkového vzhľadu vášho kanála. Ak to finančné prostriedky umožňujú, bolo by užitočné objednať dizajn od dizajnéra.

Koniec koncov, kvalitný dizajn je veľmi významnou aplikáciou pre úspech.

Obal kanála a každé z videí by mali zodpovedať zvolenej téme

Ak sa chystáte robiť všetko sami, stojí za zváženie niekoľko bodov. Hlavné pozadie by malo zodpovedať celkovej téme vašich videí. Napríklad, ak natáčate video o autách, nemali by ste na šetrič obrazovky umiestňovať mačky.

Ostatné nastavenia nájdete alebo môžete niečo zmeniť na hlavnej stránke. Okrem toho tam budete kravatu adsense app, kde môžete vidieť správu o získaných výnosoch. Existuje niekoľko ďalších spôsobov, ako zistiť, koľko váš kanál zarobí na youtube.

Rovnaké informácie sú k dispozícii aj na Webová stránka SocialBlade.

Filmovanie

Je žiaduce snímať video na vysoko kvalitných zariadeniach. Môže to byť profesionálne vybavenie alebo fotoaparát s vysokým rozlíšením v telefóne, Buďte trpezliví, pretože odstránenie a pripojenie zaujímavého videa nie je ľahké.

Ďalej musíte inzerovať v pridružených programoch a propagovať svoj kanál. Nezabudnite, že video by malo byť zaujímavé, inak ho nikto nebude sledovať.

Môžete natáčať video bez fotoaparátu, ale ak sa zameriavate na veľké publikum a kvalitný produkt, bez kvalitného vybavenia sa neobídete. Priamo pri streľbe na materiál dávajte pozor na nasledujúce nuansy:

 • pozadia,
 • kvalita obrazu
 • jasnosť výslovnosti, mali by ste byť dobre počutí
 • osvetlenia.

Buďte pripravení, že musíte snímanie niekoľkokrát duplikovať, nakrájať veľa neúspešných záberov, aby ste získali kvalitný produkt. Mimochodom, niektorí používatelia vyriešia problém s fotoaparátom tým, že strieľajú priamo s webovou kamerou nainštalovanou v notebooku. Niekedy týmto spôsobom môžete získať celkom dobrý produkt.

Ak chcete získať kvalitné video, musíte si kúpiť fotoaparát

Na začatie spolupráce s hosťovaním musíte mať veľké množstvo zobrazení, ako aj zaujímavé videá a neustále aktualizovaný kanál.

Nakoniec, ak ste si za tri mesiace stiahli iba jedno video, s vami nebude nikto spolupracovať. Ak chcete získať dostatok zobrazení, môžete uverejniť odkaz na nejaké video na rôznych sociálnych sieťach.

Tým sa výrazne zvýši vaša popularita bloggera.

kľúčové slová

Okamžik optimalizácie SEO záleží aj na tom, ako zarobiť peniaze na youtube. Niektorí blogeri sú si istí, že správny výber sémantiky nezaručí popularitu videa, a teda nevytvorí príjem. Existuje niekoľko spôsobov, ako niečo nájsť: kľúčom alebo videom.

Je dobré, ak na svojej vlastnej stránke vidíte rôzne reklamy. To znamená, že sémantika je vybraná správne a medzi inzerentskými spoločnosťami existuje veľká konkurencia. Na koho je reklama umiestnená vo vyššie uvedenom poradí - platí viac.

Ak osoba klikne na takúto reklamu na vašom kanáli, automaticky z toho získa určité percento zisku.

Zárobok

Mnoho začiatočníkov chce ihneď zarobiť peniaze. To znamená, že ešte predtým, ako budú mať 10 000 predplatiteľov, budú môcť pracovať na základe dohody o partnerstve.

Mnoho ľudí premýšľa o tom, koľko môžete zarobiť na youtube s 1 000 zobrazeniami? Pre týchto ľudí existuje pridružená sieť služieb s názvom VSP Group.

Ak sa chcete k nemu pripojiť, musíte mať najmenej 10 videí, 300 ľudí, ktorí sú prihlásení na odber, a približne 5 000 pozretí.

Vytvorením vlastného kanála YouTube môžete svoj koníček ľahko zmeniť na živobytie

Koľko zarobia blogeri na webe youtube takýmto programom? Poďme počítať.

Ak máte mesačne asi 500 000 zobrazení komerčných materiálov, zisk bude 70%. Od 500 000 do 1 000 000 kliknutí - 75%.

Počet presahujúci tento počet zobrazení je 80% (veľmi často začínajúci blogeri majú záujem o to, koľko môžete zarobiť na youtube s 1 000 000 zobrazeniami).

Teraz sa musíte zaoberať ďalším dôležitým problémom. Väčšina začiatočníkov často čelí problému vyplácania zarobených finančných prostriedkov. Odporúčame vám zvoliť si najvhodnejší spôsob osobne. Napríklad WebMoney, Yandex peniaze alebo PayPal. Zárobky môžete prevádzať aj priamo na svoju platobnú kartu. Pomocou tohto pridruženého programu budete mať prístup k:

 • výcvik (rôzne školenia, webináre na tému „Ako zarobiť peniaze pomocou youtube“),
 • ochrana tvoj copyright,
 • konštantný technická podpora,
 • vlastnosť a analýza tvoj channel.

Tam môžete ľahko zistiť, ako zistiť, koľko ste zarobili na youtube. To znamená, že získate takmer všetko, čo umožňuje spoluprácu priamo s hostiteľom. Toto sú dôležité a potrebné informácie, pretože mnohí sa často pýtajú, ako zarobiť peniaze na YouTube od nuly. Partnerský program youtube, ako hovoria skúsení používatelia, nie je horší ako pracovať priamo s portálom.

Popularita sociálnych médií

Musíte vychádzať z hlavnej témy svojich videí. V súčasnosti na sociálnych sieťach existuje mnoho rôznych fór a komunít, v závislosti od záujmov ich účastníkov. Nájdite čo najviac priateľov, rozprávajte sa s ľuďmi a uverejňujte informácie o svojom kanáli v rôznych skupinách, Buďte aktívny. Takto môžete zhromaždiť dobré a veľké publikum.

Inzercia vášho kanála akýmkoľvek možným spôsobom bude určite viesť k zvýšeniu jeho popularity a následne k zvýšeniu výnosov

Ak je váš materiál skutočne kvalitný a zaujímavý, ľudia začnú hovoriť o vašich videách a zdieľať odkazy so svojimi priateľmi. Potom môžete na youtube zarobiť toľko, koľko zarábajú populárni video blogeri.

Myslíme si, že poskytnuté informácie budú užitočné a potrebné, pretože na internete je teraz veľa článkov, ktoré sú plné nadpisov: „Zarábame na youtube od 20 dolárov za deň.“ V skutočnosti však nájdenie užitočných informácií nie je také jednoduché. Vyskúšajte, analyzujte chyby a skôr alebo neskôr budete môcť získať pravidelný príjem.

Ako zarobiť peniaze na YouTube. Dva spôsoby, ako zarobiť peniaze na Multimediálne čipy pre vaše online podnikanie

| Multimediálne čipy pre vaše online podnikanie

Zdravím vás priatelia.

Ako zarobiť peniaze na YouTube? S rýchlym rozvojom internetu (najmä vysokorýchlostného internetu) v spojení s rastúcou popularitou rôznych služieb hostenia videa (z ktorých najobľúbenejšími sú služby YouTube) je otázka: ako zarobiť peniaze na YouTube vzrušuje veľa ľudí.

Je to pochopiteľné, pretože kto nechce natočiť video a zarobiť na ňom peniaze (trúfam si všimnúť, že peniaze nie sú malé). Na YouTube môžete zarábať peniaze, ale iba starostlivým poznaním, pomocou akých metód a nástrojov.

V Rusku je jedným z najúčinnejších spôsobov zarobenia peňazí na vašom kanáli reklamná burza YouTube.

Ak chcete zarobiť peniaze, musíte sa zaregistrovať na burze Plibber a potom nahrať svoj kanál (nahrávanie sa uskutočňuje automaticky prostredníctvom samotného rozhrania YouTube API).

Potom v opise svojich videí uveďte náklady na reklamu, ako aj náklady na predpredaj a značkové video. Po absolvovaní moderovania začnete dostávať prvé úlohy od inzerentov.

Zaregistrujte sa teraz!

Jedným z takýchto mimoriadne efektívnych nástrojov na propagáciu vášho kanála na Youtube je tiež jednoduché vytvoriť online PR službu - socprka.ru. Rozsah služieb zahŕňa všetko, čo vám následne prináša úspech, popularitu a zisk - zacielené predplatiteľov kanála, prehratia videa, páči sa mi, komentáre a oveľa viac.

Ale predtým, ako vám začnem hovoriť o speňažovaní v službe YouTube, prečítajte si trochu základy. Vskutku, v každom podniku je hlavná nadácia, dokonca aj v takom podniku, ako sú zárobky.

Začnime teda.

Zhliadnutia a hodnotenia YouTube

Najjednoduchší spôsob, ako zistiť, či je video populárne na YouTube alebo nie, je pozrieť sa na počet prehratí, počet hodnotení Páči sa mi (Páči sa mi) a nepáči sa mi (Nepáči sa mi). Čím viac zobrazení má vaše video, tým väčšia je pravdepodobnosť, že na ňom zarobíte peniaze. Samozrejme, páči sa mi a nepáči tiež dôležité, ale v oveľa menšej miere.

Veľké množstvo pozretí vášho videa na YouTube vám umožní stať sa partnerom YouTube (myslím si však, že to neohrozí obyčajných smrteľníkov).

Je dôležité porozumieť, aby zarobiť na youtube, musíte nasnímať viac ako jedno video (ktoré získa zhliadnutia raz) a pravidelne natočiť zaujímavé video (so stabilným počtom prehratí).

Pravidelné uverejňovanie dobrých a zaujímavých videí vám umožní zhromaždiť neustále publikum predplatiteľov vo vašom okolí. Títo predplatitelia vám nakoniec prinesú nových predplatiteľov atď. (Vírusový efekt).

Záverečná položka: natočte sériu zaujímavých videí (so stabilným počtom zobrazení). Tu si môžete prečítať, ako vytvoriť školiace videá.

Kanál YouTube a odberatelia

Za účelom zarobiť na youtube, musíte mať:

1. Váš kanál - vo vašom kanáli budete publikovať videá, ľudia, ktorí sledovali vaše video, sa prihlásia na odber tohto kanála, čím sa prihlásite na odber. Tu si môžete prečítať, ako nastaviť svoj kanál YouTube.

2. Odberatelia - najpozoruhodnejším plusom služby YouTube je, že vaše nové video uvidia nielen vaši predplatitelia, ale aj predplatitelia vašich predplatiteľov. Toto nepochybne hrá veľmi dôležitú úlohu pri propagácii vášho videa na YouTube.

Záverečná položka: Vytvorte si okolo kanála konštantné publikum, získavajte predplatiteľov (požadované). Nezabudnite sa prihlásiť na odber kanálov iných používateľov, napríklad na môj kanál.

Mimochodom, v ďalšom článku vám poviem, ako zvýšiť počet predplatných vašich videí TROCH ČASOV v jednej jednoduchej akcii! Ak chcete článok nechať ujsť, prihláste sa na odber aktualizácie blogu.

Spôsoby speňaženia kanála

Dostali sme sa k najzaujímavejšiemu bodu - speňaženiu služby YouTube. Ak na youtube nemáte kanál (pozri bod 2), neexistujú žiadne zaujímavé videá (pozri bod 1), neexistuje jeden odberateľ (pozri bod 2). Ak máte aspoň jedno video a aspoň jedného predplatiteľa, môžete už začať cestu speňaženia služby YouTube.

Predstavujem vám dva spôsoby, ako zarobiť peniaze na youtube.

POZOR: aktualizácia od 02.02.2015

Momentálne sa ktokoľvek môže pripojiť k pridruženému programu a zarábať peniaze na svojom kanáli (hlavnou vecou je mať kanál YouTube a najmenej 50 odberateľov). Ak sa chcete pripojiť, prejdite na. Potom v časti „Aplikácia“ vyplňte všetky potrebné polia a odošlite žiadosť. Po chvíli budete pripojení k oficiálnemu partnerskému programu YouTube.

Prvým spôsobom (najťažším) je stať sa partnerom YouTube

Ak chcete k svojmu kanálu YouTube pripojiť systém videoreklamy InStream, musíte mať mesačne viac ako desať miliónov zhliadnutí vašich videí. Súhlasím, je to ťažké.

Ak chcete zhromaždiť taký počet zobrazení, musíte si urobiť obľúbenú show na YouTube (napríklad, ako každý vie +100500), alebo sa naučiť, ako vytvárať vírusové videoklipy (napríklad ako v štúdiu My Duck Vision).

Mimochodom, existuje dobrá správa, reklamná služba pre video „AdSense pre video“, pravdepodobne čoskoro dokončí testovanie služby a začne pracovať s masami.

Druhý spôsob - priama reklama

Ak nemáte milióny zobrazení, tisíce odberateľov, môžete použiť metódu speňaženia v službe YouTube - priamu reklamu.

Podstata metódy spočíva v tom, že hľadáte inzerenta priamo, bez toho, aby ste využívali rôzne služby. Inzerent vám zaplatí peniaze a v novom videu (zvyčajne na začiatku videa) ho uvediete ako sponzora vydania. Takto získate peniaze z reklamy a váš inzerent dostáva zákazníkov od vašich predplatiteľov.

Vyhľadanie inzerenta pre vaše videá:

1. Uverejnite reklamu na svojom blogu alebo webe (ak existuje)

2. Do popisu vašich videí vložte reklamu na vyhľadávanie inzerenta

3. Uverejnite svoju reklamu vo vyhľadávaní inzerenta na sociálnych sieťach

Záverečná položka: Ak chcete zarábať peniaze na YouTube, vyhľadajte inzerenta.

Závery článku: Zarobte si peniaze na YouTube просто, достаточно:

1. Снимать хорошие интересные видео

2. Набирать подписчиков

3. Искать рекламодателей

Как зарабатывать деньги на YouTube? 6 способов заработать на YouTube

Сегодня YouTube является не только социальной сетью, но и крупной коммерческой площадкой. В 2017 году представители Google Россия сообщили, что он входит в тройку самых широких платформ по охвату аудитории в российском интернет-сегменте. V septembri dosiahol YouTube 72% ruskej populácie.

Video hosting aktívne nahrádza televíziu - teraz je na internete veľké množstvo vedúcich mien. Používateľov priťahuje schopnosť interakcie s autormi obsahu. Štúdia TNS v júni 2016 ukázala, že služba YouTube predbehla ruské televízne kanály, pokiaľ ide o vplyv na publikum. Pokrývalo viac ako 81% pozornosti používateľov pred kanálmi One, Russia-1 a TNT.

Spôsoby, ako zarobiť peniaze na YouTube

YouTube sa stala účinnou platformou na podporu podnikania a zvyšovania zárobkov. Informácie o kľúčových spôsoboch speňaženia kanála a jeho premeny na zdroj aktívnej premávky - ďalej v článku.

Predaj tovaru a služieb. Dnes sa YouTube používa ako reklamná platforma, kde môžete predávať tovar a služby. Odberatelia sú potenciálni kupujúci.

Na predaj sa vytvorí tematický blog a zhromaždí sa tisícky divákov, ktorí sa zaujímajú o tento obsah. Títo ľudia môžu a mali by produkt predávať.

Zisk pochádza z provízií za reklamu a predaj pridružených produktov.

Franšízový predaj. YouTube tvorí lojálne publikum, ktoré je pripravené kúpiť drahé produkty. Vo svojom kanáli môžete ukázať, aké výsledky a výnosy prináša spoločnosť.

To pritiahne ľudí, ktorí chcú dosiahnuť rovnaký úspech a budú pripravení získať franšízu. Jeho hodnota je v miliónoch a stovkách tisíc rubľov.

Predaj franšízy vám dáva príležitosť rozšíriť svoje podnikanie a otvoriť maloobchodné predajne po celom svete.

Reklama. Reklamy YouTube oslovujú veľké množstvo ľudí. Ak máte veľkú základňu odberateľov a názory, zarobíte na tom peniaze. Vďaka partnerskému programu (mediálna sieť) môžete speňažiť kanál YouTube a získať záujem o reklamu.

Po pripojení affiliate programu začne videohosting umiestňovať reklamné bannery a predvoľby na kanál. YouTube ponúka niekoľko typov pridružených programov s rôznymi požiadavkami. Podľa finančného blogu je spoločnosť GTRussia najlepšou mediálnou sieťou, ktorá poskytuje tržby až 90% z predaja.

Táto platforma vstúpila na ruský trh relatívne nedávno, už sa jej však podarilo prilákať veľké publikum z Ruska a SNŠ.

Médiá. Po získaní tisíckového publika bloger začal vzbudzovať záujem o médiá a stal sa vítaným prednášajúcim na tematických fórach a konferenciách. Vďaka tomu môžete pôsobiť ako odborník na podujatia a rozširovať základňu svojich partnerov a klientov.

Poradenstvo a výroba. Keď na YouTube získate popularitu a skúsenosti, budete užitočné aj pre ostatných ľudí. S pomocou a radou o propagácii je naozaj možné začať zarábať peniaze. O vašu produkciu by mohlo mať záujem mnoho ľudí. Na rýchlu propagáciu kanálu ľudia uprednostňujú dôveru v podnikanie pred tými, ktorí už dosiahli úspech v tejto oblasti.

Predajný účet. Kanál YouTube so stovkami tisíc predplatiteľov je zdrojom, ktorý môžete použiť na vlastné účely. Kanály s vysokou aktivitou a veľkým publikom sú na trhu vysoko hodnotené. Svoj kanál môžete kedykoľvek predať a zarobiť na ňom peniaze.

Služba YouTube bude užitočná pre ľudí, ktorí chcú získať stály prenos, zvýšiť počet zákazníkov a začať zarábať viac. Propagácia vašej firmy pomocou kanála YouTube vám dáva šancu stať sa lídrom na trhu.

V Rusku získava propagácia na YouTube iba popularitu. Ale zajtra sa toto sľubné miesto môže nahradiť. Teraz je ten pravý čas začať propagovať svoje podnikanie na YouTube.

S pozdravom, Hafizov Wiener!

Viac informácií o propagácii svojej firmy na YouTube nájdete tu: http://youtube2.ru/

Viac informácií o propagácii svojej firmy na YouTube nájdete na telegramovom kanáli: https://t.me/prodvizhenienayoutube

Koľko si môžete zarobiť na YouTube a ako na to?

Na internete môžete zarobiť skutočné peniaze.

Prevažná časť finančných prostriedkov vynaložených v tejto oblasti patrí reklamnému biznisu, a aby sme dostali časť týchto peňazí, je potrebné prilákať veľký počet návštevníkov k jednému alebo druhému internetovému zdroju.

Používatelia kanála na hosťovanie videa YouTube, ktorí sa zaujímajú nielen o obsah, ale aj o reklamy, môžu vlastníkovi tohto zdroja priniesť dobrý príjem.

Ako sa stať partnerom YouTube?

Hlavnou požiadavkou, ktorú hosting videa YouTube kladie na svojich partnerov, je umiestnenie jedinečného videoobsahu, ktorý neporušuje zákon a všeobecne uznávané morálne normy. Ak sa videá požičiavajú z iných kanálov alebo sa sťahujú z internetu a potom sa zverejnia na YouTube, je možné úplné zablokovanie používateľa.

Výnosy z hostenia videa

Týmto zablokovaním nebudú peniaze zarobené reklamnou spoločnosťou vyplatené.

Preto predtým, ako sa s týmto hosťovaním videa spojíte, budete musieť do návrhu kanála investovať značné množstvo času v súlade so všetkými pravidlami a nariadeniami.

Ak bude na YouTube zverejnený jedinečný obsah a počet účastníkov tohto kanála prekročí 1 000 ľudí, môžete sa priamo zaregistrovať v partnerovi YouTube.

Požiadavky na partnerov YouTube:

 • Bydlisko v jednej zo 60 krajín, v ktorých pôsobí pridružený program zo služby YouTube.
 • Uverejňujte na kanáli kvalitný obsah chránený autorskými právami.
 • Postupujte podľa všetkých pravidiel hostenia videí YouTube.

Potvrďte svoj súhlas s oboznámením sa s pravidlami uverejňovania obsahu.

Pridružený program zo služby YouTube je pripojený v nasledujúcom poradí:

 • Prihláste sa do svojho účtu YouTube.
 • Otvorte „kreatívne štúdio“. Kliknite na ikonu kanála v hornej časti okna kanála YouTube a kliknite na tlačidlo „.
 • V ponuke, ktorá sa otvorí, musíte vybrať: Kanál> Stav a funkcie.
 • V sekcii speňaženie kliknite na tlačidlo Povoliť.
 • Prijmite podmienky pridruženého programu.

Ak chcete prijímať platby zo zobrazovania reklamy, musíte prepojiť svoj účet YouTube s účtom reklám Google. Ak taký overený účet neexistuje, musíte sa zaregistrovať v reklamnej sieti od spoločnosti Google.

Svoj účet AdSense a Google AdSense môžete prepojiť iba v prípade, že je na kanál pripojený speňaženie, preto by ste mali najskôr speňažiť a až potom začať pripájať reklamnú sieť AdSense.

Koľko si môžete zarobiť na YouTube?

Zarobte si na svojom vlastnom kanáli YouTube, môžete si veľmi slušné peniaze. Suma, ktorú je možné týmto spôsobom získať, je neobmedzená a môže dosiahnuť stovky tisíc dolárov. Takéto peniaze môžu prijímať iba nepozorované kanály s veľkým počtom účastníkov.

Spočiatku bude kanál zarábať veľmi málo peňazí, takže nie je potrebné spájať speňaženie.

Najlepšie je najskôr sa snažiť prilákať čo najviac účastníkov, a tým získať v budúcnosti stále publikum.

Ako zvýšiť počet účastníkov na kanál?

Získať veľké množstvo účastníkov je veľmi náročná úloha, ale je celkom uskutočniteľná. Prvým dostupným nástrojom je pozvánka na odber kanála vloženého do videa. Na konci videa môžete použiť hlasovú výzvu a úvodnú obrazovku. Ak ide o videoobsah, ktorého hostiteľom je

YouTube je kvalitný a bude ho zaujímať návštevník, potom bude tento spôsob volania na odber najúčinnejší.

Ak zdieľate odkaz na video na sociálnych sieťach, takáto reklama môže priviesť na kanál veľký počet návštevníkov a získať ďalší počet predplatiteľov.

Agresívnejším spôsobom prilákania predplatiteľov je použitie kontextových anotácií vo videu, ktoré si vyžadujú prihlásenie na odber tohto kanála. Ak je video zaujímavé a užitočné, potom takýto marketingový krok návštevníka nevystraší a pravdepodobnosť prihlásenia na odber kanála sa výrazne zvýši.

Používanie sivých schém na podvádzanie účastníkov využívajúcich rôzne internetové služby môže viesť k zákazu, preto sa tento spôsob získavania používateľov na YouTube neodporúča.

Aké témy budú populárne?

Keď vytvárate kanál YouTube s cieľom zarobiť peniaze, musíte vážne brať výber tém pre svoj kanál. Ak vytvoríte obsah na tvorbu obsahu, ktorý nebude pre používateľov internetu zaujímavý, nebude možné hovoriť o speňažení kvôli nedostatočnej prevádzke. Videá nasledujúcich tém sú medzi používateľmi internetu najobľúbenejšie:

 • Humorné videá.
 • Vzdelávacie videá.
 • Politické témy a spravodajské videá.

Ak je kanál vytvorený v rámci jednej z uvedených tém, pravdepodobnosť úspechu a vysoká finančná návratnosť z vášho kanála bude veľmi vysoká.

Nevýhodou stratégie zverejňovania videí populárnych tém je veľmi vysoká konkurencia. Bude potrebná konkurencia nielen s veľkým množstvom obsahu, ale aj s kvalitnými zdrojmi.

Nie každý začínajúci vlastník kanála YouTube si môže dovoliť natáčať videá v profesionálnej kvalite. Pred rozhodnutím o vytvorení obsahu musíte dôkladne posúdiť svoje schopnosti v tomto type podnikania. Aj keď je kanál vytvorený za účelom zisku, mali by ste zvoliť tému, ktorá je vám najbližšia.

Ak chcete vytvoriť a propagovať kanál, budete musieť stráviť značné množstvo času, a ak predmet obsahu, ktorý sa bude vyrábať, nie je pre jeho autora zaujímavý, potom môže byť po krátkom čase únava z takejto práce a neochota podniknúť neustále kroky na udržanie takéhoto zdroja a jeho optimalizáciu.

Ak neexistujú žiadne záľuby alebo špecialita, v ktorej ste dobrým špecialistom na zdieľanie tipov s veľkým publikom, humorné témy budú vždy zaujímavé a umožnia vám prilákať do kanála značnú časť návštevnosti. Rozpočet, ktorý je potrebný

Pozrite si video: Ako začať podnikať: 3 základné podmienky (Október 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send