Užitočné tipy

Nerf War - výber najlepších videí o bitkách nerfov

Pin
Send
Share
Send
Send


wikiHow funguje na princípe wiki, čo znamená, že mnohé z našich článkov napísali viacerí autori. Pri vytváraní tohto článku 11 ľudí (a) pracovalo na jeho úprave a vylepšovaní, a to aj anonymne.

Počet zdrojov použitých v tomto článku je 11. Ich zoznam nájdete v dolnej časti stránky.

Nerfská vojna je zábavná hra s priateľmi a rodinou alebo s vojnovými hráčmi nájdenými online. Existuje veľa spôsobov, ako zorganizovať vojnovú hru, a ak plánujete veľkú vojnu s Nerfmi, môžete zahrať niekoľko bitiek za jeden deň.

Nerfská vojna v ruštine - zažite nové pocity

Nerf je skutočný fenomén medzi detskými hračkami, ktorý získal srdcia miliónov ľudí na celom svete.

Títo blasteri sa vyznačujú kvalitou a veľké množstvo modelov v širokej škále sérií vám umožňuje usporiadať rozstrel Nerfov na takmer akúkoľvek tému! Vypustenie rukojemníkov, zajatie vlajky, bitka s posledným preživším, kde všetci pre seba sú iba kvapkami oceánu rôznych scenárov vojny Nerf, na ktorých sa môžu zúčastniť deti aj ich rodičia. A špeciálne delá zo špecializovaných sérií, napríklad superhrdinové blastery alebo zbrane založené na „Star Wars“, vám umožňujú usporiadať skutočnú hru na hranie rolí, v ktorej sa každý môže stať jeho modlom z filmov a komiksu.

Script Nerf Shooting

Natáčanie videohier vám ponúka ponoriť sa do fiktívneho sveta, v ktorom sa nevyžaduje fantázia alebo vynaliezavosť - stačí kliknúť na tlačidlá a spočítať body. Je oveľa zaujímavejšie ich previesť do reality usporiadaním bitky na blasteroch podľa jedného zo scenárov. Spoločenstvá bojovníkov Nerfov z celého sveta aktívne zdieľajú svoje názory na nerfské vojny v ruštine s videami a fotografiami, čo poskytuje rozsiahle pole na organizovanie vzrušujúceho rozstrelu.

Tu je niekoľko populárnych scenárov pre hranie nerfských vojen:

  • zachytenie vlajky. Tímová hra, v ktorej je dôležité ukradnúť súperovu vlajku, pričom si zachováva svoju vlastnú, rozvíja taktické schopnosti a pomáha vám naučiť sa pracovať v tíme,
  • záchrana rukojemníkov. Červený tím stráži zajatého, zatiaľ čo modrý tím ho musí zachrániť a priviesť k bodu evakuácie. Reds zvíťazí, ak sa nepriateľskému tímu nepodarí vyrovnať sa s prideleným časom alebo ak rukojemník zomrel, zatiaľ čo modrý by ho mal viesť cez všetky prekážky a zachrániť súperov ohňom,
  • Nerfova vojna o prežitie. Napríklad pri hraní s malými tímami, od 3 do 3 ľudí. Môžete nastaviť hranicu zásahu pre každého hráča (napríklad po troch úderoch je strelec „zabitý“ a vypadne z hry), alebo môžete zadať ďalšie podmienky pre väčší záujem.

Nerf bojuje s zombie

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa nedávno zombie stali neuveriteľne populárnymi - mnoho filmov, seriálov a hier ponúka vysporiadať sa s hordou krvilačných mŕtvych. Ale čo keď v skutočnosti zariadite takúto adrenalínovú prestrelku?

V prvom rade by ste mali venovať pozornosť sérii blasterov Zombie Strike, ktorá ponúka obrovskú škálu zbraní na boj proti zombie. K dispozícii je smrtiaca kuše Wrathbolt, pohodlná pištoľ Double Strike s dvojitým úderom, výkonný guľomet Dominator, reťazová píla Brainsaw a oveľa viac! Všetky modely zbraní majú štýlový dizajn - rukoväte, zbrane akoby vyrobené z improvizovaných materiálov, skrátka výzbroj pozostalého v skutočnej zombie apokalypse.

Výber scenára bitiek s zombie je pomerne rozsiahly. Napríklad dva tímy, ktoré prežili v blasteroch ZombieStrike, zápasia v boji o zvyšné zdroje, za ktoré sa body prideľujú. Môžete skopírovať scény zo známych filmov s tematikou zombie, keď sa tím troch alebo štyroch ľudí prerazí do dohodnutého bodu záchrany a zombie sa ich snažia zastaviť. Aby sa hráči necítili neporaziteľní, zombie môžu mať povolené znovuzrodenie - potom preživší budú musieť utiecť opatrne, vyhnúť sa prepadnutiu a potýčkam s veľkým počtom súperov.

Výber bombardérov Zombie Strike na bitku sa vyplatí všetkým milovníkom zombie motívov. Neobmedzená predstavivosť hráčov Nerf v kombinácii s vašimi vlastnými nápadmi vám pomôže vytvoriť neuveriteľne dynamickú a zaujímavú hru v prírode, ktorá spojí tím a prinesie veľa zábavy!

Vyberte miesto konania bitky.

Ideálne bojisko by nemalo byť preplnené, pohodlné a musí mať miesta, kde sa môžete schovať pred prichádzajúcimi guľkami. Prejdite sa po okolí, preskúmajte parky a štadióny škôl. Vezmite prosím na vedomie, že je takmer nemožné nájsť perfektné miesto, a čo je najdôležitejšie, nevyberajte príliš rušné miesto pre hru. Mamičky s kočíkmi nie sú z tohto okolia veľmi šťastné.

Tip: Len v prípade, hľadajte možnosť zálohovania v okolí.

Dohodnite sa na pravidlách a dátume bitky.

Ak nájdete tím pre bitku, diskutujte o čase, dátume hry a pravidlách. Je veľmi dôležité diskutovať o pravidlách vopred bez toho, aby sa odložil deň bitky. Môžete použiť štandardné pravidlá alebo prísť s vlastnými. Ako dlho hra vydrží, závisí od pravidiel hry.

Tip: Ak plánujete bojovať dlhý čas - musíte si naplánovať malý obed, aby ste si udržali silu nerfov. Najjednoduchšia možnosť je, keď sa každý hráč postará o seba a prinesie so sebou obed a vodu.

Distribuujte úlohy v tíme Nerf.

Ešte pred bitkou je vašou hlavnou úlohou správne rozdeliť úlohy v tíme.
Ale ako si vybrať hráča a zbrane pre rôzne úlohy v tíme Nerf? Priraďte každému najvhodnejšiu úlohu, v ktorej môže preukázať svoje najlepšie vlastnosti.
Pokiaľ ide o zbrane, spravidla je jeden hlavný blaster, dva náhradné zásobníky, jeden sekundárny blaster a 5-10 šípok pre váš sekundárny blaster vynikajúcou univerzálnou voľbou a vo väčšine situácií bude stačiť.

Tip: Nezabudnite, že hráč tímu musí byť pripravený na minimálne tri úlohy, aby mohol dokončiť ktorúkoľvek z týchto troch úloh v pravý čas.

Zvážte hlavné úlohy a výber blasterov pre každú rolu:

Veľmi dôležitá úloha v tíme. Obranní hráči musia mať blastery s vysokou mierou paľby a dostatočnou muníciou. A presnosť tejto zbrane mizne v pozadí. Ak sa zúčastňujete vojny na otvorenom priestranstve, budete potrebovať blastery na veľké vzdialenosti. A ak ste v interiéri alebo v interiéri, budete potrebovať stredný dolet. Ak je v obrane jedna osoba, mal by mať zvlášť veľa munície alebo asistenta - juniorského hráča tímu, ktorému môže byť pridelená rola zberača šípov. Nakoniec, obranca nemôže opustiť základňu.

Tip: Obrancovia by mali byť odvážni a silní. Títo bojovníci zostávajú na základni a musia byť schopní zvládnuť tak viacnásobné, ako aj automatické blastery. Sú poslednou obrannou líniou av prípade obkľúčenia musia zbierať zvyšnú muníciu a zbrane tímu, aby ustúpili.

Výber zbrane: Ako zbrane sú vhodné blastéry s minimálnym dobíjaním, automatické as veľkými klipy.

Na ochranu svojej základne zvážte použitie nasledujúcich možností: ako primárny - HailFire, sekundárny - Firestrike a jednorazový blaster pre posledný výstrek - Jolt alebo Triad EX-3.

Známe, ale úprimne povedané, nie veľmi dôležitá úloha v tíme nerfov. Nezabudnite, že ostreľovač raz dáva svoju pozíciu. A hneď po výstrele potrebuje dobrú rýchlu evakuačnú cestu. Zbraň ostreľovača musí byť čo najpresnejšia a pokiaľ možno mechanická, aby nedala miesto.

Tip: Skúsení strelci, ktorí dokonale ovládajú svoje blastery a presne strieľajú, sú menovaní ostreľovači. Ostreľovač - vaše oči musia byť pozorný a neviditeľný pre nepriateľa. Skvelé miesto na ostreľovanie sú stromy. Táto poloha zmierňuje určité napätie a tiež poskytuje lepšiu viditeľnosť pre lepšiu presnosť.

Výber zbrane: Najlepšou možnosťou pre túto rolu je ostreľovacia puška (Raptorstrike, Longshot, Mega Centurion). Ostreľovaciu pušku však môžete získať, ak si vezmete napríklad tryskač Retaliator s šípkami Accustrike. Tieto presné šípky môžu z každého strelca urobiť ostreľovača. Ostreľovač musí byť vyzbrojený sekundárnym tryskačom s dobrou rýchlosťou streľby a pokiaľ možno tak, aby bol ovládaný jednou rukou. Napríklad Disruptor, Hammershot.

Pre túto úlohu je obzvlášť dôležitý jasný plán a výber správnej zbrane. Po vypracovaní najlepšieho plánu pre vašu situáciu si ju zapamätajte. Na začiatku bitky si hráči musia pamätať na najmenšie podrobnosti.

Tip: Táto rola vyžaduje použitie dobrých reflexov na bojisku. Musíte byť dobrým bežcom a mať výdrž.

Výber zbraní: V blasteroch budete potrebovať slušnú rýchlosť paľby a dobrú muníciu. Plus spoľahlivá zbraň. Nič viac. Zlikvidujte jednorazový blaster - nepotrebujete ďalšiu hmotnosť. Na rozdiel od obrannej zbrane je tu dôležitá váha arzenálu.

Retaliator, blastery RapidStrike sú nevyhnutné pre útoky. Ak chcete modifikovateľný blaster, vyberte sériu Modulus. Možné sú napríklad tieto možnosti: TriStrike blaster, ECS-10, ktorý môžete upraviť podľa situácie.

Ako sekundárny blaster môžete zvoliť Disruptor. Tajné zbrane, ako napríklad blasterový zadok alebo blasterová dýza na hlavni, budú tiež veľmi užitočné v prípade, že hlavná zbraň dôjde z šípov.

Špióni, rovnako ako ich zbrane, musia byť neviditeľní a zradní. Úlohou špióna je upozorniť tím na nadchádzajúce zálohy a informovať o pohyboch nepriateľa.

Tip: Popri jednorazovom blasteri sa odporúča, aby špióni mali ďalekohľad.

Ako už názov napovedá, jediným účelom tejto osoby je zhromažďovať strelivo. Túto prácu nemožno označiť za zvlášť prestížnu, ale bez tohto člena tímu nie je víťazstvo možné.
Tip: Táto práca so svojím neustálym pohybom po bojisku je vynikajúcou príležitosťou na prezretie. Títo hráči musia byť vyzbrojení.

Výber zbrane: Je vhodné mať spoľahlivého overeného strelca pre 5-10 šípov. Napríklad - disruptor.

Vlak.

Všetci členovia tímu, bez ohľadu na úlohu, musia byť v dobrej kondícii. Premýšľajte nad cvičeniami a miestom pre tréning tímov: nájdite miesto - „prekážkový kurz“, pripravte si ciele - zdokonalte svoje zručnosti.

Tip: Svoj tím môžete rozdeliť a hrať proti sebe, aby ste sa naučili, ako predvídať súperove pohyby a určiť svoje silné stránky - slabé stránky.

Vytvorte si vlastnú tímovú stratégiu.

Stratégia je vyvinutá pre nepriateľa. Váš súper má silné stránky a vašou úlohou je ich neutralizovať.

Tip: Pred bitkou premýšľajte o tajnom jazyku. Pred vstupom do bitky prediskutujte s hráčmi tímu niekoľko kódových slov. Takto môžete nahlas hovoriť medzi sebou bez obáv, že ste „počuli“. Len sa uistite, že si všetci pamätajú tieto slová. V opačnom prípade riskujete, že si svojich spoluhráčov pomýlite.

S plánom útoku, vývojom spoločného prístupu, prípravou zbraní a rozdelením rolí sa blížite k víťazstvu v bitke s hlupákmi. Ale nenechajte sa uniesť, nezabudnite, že toto je hra. Len zábavná hra. A jeho hlavný cieľ: všeobecná zábava, dobrá nálada a nie víťazstvo za každú cenu.

* Pri kopírovaní materiálov je potrebný odkaz na stránku.

Pin
Send
Share
Send
Send