Užitočné tipy

Ako usporiadať rozlúčkovú párty v súvislosti s pohybom Nemcov

Pin
Send
Share
Send
Send


Pokúste sa zariadiť takúto akciu doma - bude to zábava. Vytvorte atmosféru: doplnky, hudbu, vhodné dobroty a zábavu.

Celkom trochu fantázie a voily! Váš byt sa zmenil na podzemné kasíno z gangsterských filmov. Prečo nie si Gatsby?

Ktokoľvek ste vy a vaši priatelia, vždy sa nájdu témy, ktoré vás spoja. „Dandies“, „Oktoberfest“, havajská párty, pyžamá, kovboj a tak ďalej.

Alebo si môžete zariadiť skutočnú maškarádu? Presnejšie povedané, jeho ľahká verzia. Bude stačiť, aby si každý obliekol farebné parochne alebo fúzy - a okamžite budete chcieť zbaviť nákladu a tucet rokov, aby ste sa oklamali a rozsvietili!

Ohromte všetkých na večierku jedinečnou dizajnovou kabelkou Diany Ulanovej. V neobvyklých zbierkach určite nájdete vhodnú možnosť.

Stolné hry

Ak sú tematické večierky pre vašu spoločnosť príliš frivolné, hry sú vaše všetko. Tu máte stratégie, logické a asociatívne hry - zábavu pre každý vkus. Dokonca aj klasický monopol alebo twister môže spôsobiť búrku emócií. Medzi blízkymi známymi sú hry pre hádajúce asociácie - „Imaginarium“, „Dixit“ - dobre.

Nasledujúce dve hry však zaručujú najväčšiu zábavu a vášne - nesporní vodcovia našich máp.

Nebojíte sa zistiť pravdu o svojich priateľoch? Pozvi ich, aby hrali v mafii. Nenechajte sa prekvapiť, keď váš milovaný manžel s vami bude pokojne rokovať pod nočnou ochranou! A tí najlepší priatelia sa sprisahajú za vami a obviňujú zločin, ktorý ste nespáchali. Ale možno si sami snívate o tom, že sa stanete mafiou a rozhodujete o osude ľudí? Potom nakreslite kartu. Kto ste dnes - civilný alebo statočný komisár?

Hra v mafii je absolútnym hitom pre celú dobu a pre každú spoločnosť.

Ako skúsený hráč vás varujem: s krokodílom môžete sedieť s priateľmi až do úsvitu. Najzaujímavejšie je premietať a hádať filmy.

Ak je spoločnosť veľká, zdieľajte tímy. Nevylučujte tých, ktorí radi nudia: sú to tí, ktorí vás rozosmejú, až kým upadnete, uhádnuť niečo elementárne.

Obmedzenie a nedostatok hereckého talentu pre krokodíla nie je prekážkou. A ak je to prekážka, viete, ako sa s ňou zaobchádza, však? Pár koktailov - a tých, ktorí chcú predstaviť film „Kin-dza-dza“ alebo „Základný inštinkt“ viac ako dosť! A ak má vaša spoločnosť umelcov, zvážte, či bol večer úspešný.

Ak ste fanúšikom pohybu mozgu alebo šteklenie nervov, navštívte vyhľadávaciu miestnosť. Bude to skvelý začiatok do večera a bude trvať iba hodinu alebo dve.

V parkoch alebo chalupách sú tiež veľké questy. Môžete sa dokonca pokúsiť urobiť úlohu sami, ale potom sa vám táto hra nebude páčiť.

Fotografovanie klipu

Napríklad narodeniny alebo svadby priateľov. Klip bude jedinečný a skvelý darček. Zároveň budete mať skvelý čas. Poďte so skriptom, priraďte role, vyzdvihnite hudbu. Samotná príprava a samotné natáčanie je vynikajúcou príležitosťou na rozhovor s priateľmi a srdečné smiech. Video bude zapamätané. A desiatky zábavných divákov.

Čo vo všeobecnosti vedia Nemci o Rusku, okrem túžby po svetovej nadvláde?

Z ruskej hudby: t.A.T.u. a súbor Pussy Riot.

Z konania politikov: Putin, Navalny a Lavrov.

Od autorov: Dostoevsky.

Je toho veľa čo povedať.

Všeobecne boli naši Nemci nadšení! Požadované recepty. Mimochodom, dali nám darček: priniesli veľký kôš so sarsko-bavorskými nápojmi a výrobkami.

Aké máte nápady? Ako ukázať cudzincovi ruskú (ukrajinskú, bieloruskú alebo inú) kultúru?

Párty autobus

Na rekreačné výlety v meste si môžete prenajať špeciálny autobus alebo limuzínu. Zhromaždite priateľov, vezmite šampanské, pár občerstvení - a choďte. Môžete zariadiť prehliadku známych ulíc.

Vyberte si cool oblečenie pre také dobrodružstvo: čím viac nečakané, tým lepšie!

V Petrohrade vyzdvihnite H.O.P. Taliansko módne štýlové oblečenie a doplnky, ktoré určite ohromia vašich priateľov. Napríklad nezvyčajný leopardí kabát a krásna taška.

Kožuch Imperial
22 190 rub.
+7 (999) 229-30-29

Taška Dante Agostini
9 600 rub.
+7 (999) 229-30-29

Pozvite profesionálneho animátora. Kúzelníci, umelci, hudobníci, majstri barmanských show nenechajú nikoho ľahostajným. Špeciálny hosť si bude samozrejme vyžadovať ďalšie náklady, ale nebude astronomický.

Stojí za to saxofonista alebo šťastné narodeniny v obrovskej mydlovej bubline.

Domáce kino

Ak už boli všetky možnosti zábavy vyskúšané stokrát, nie je dôvod stretávať sa, ale naozaj chcem - usporiadať domácu filmovú show. Môže to byť noc sovietskych komédií alebo francúzskych melodramov. Obľúbení herci, popcorn, koktaily a nepretržitá komunikácia.

Veľká spoločnosť potrebuje na pozeranie filmu priestrannú pohovku.

Odporúčame vám pozrieť sa na rohové modely s dreveným rámom a ortopedickou základňou od spoločnosti Restmebel. Sú rozdelené do sekcií a sú vybavené pohovkou - pohodlné sledovanie je zaručené!

Pohovka "Solo" v Restmebel
Od 93 000 rub.
+7 (495) 795-17-76

Pohovka "Solo" v Restmebel
Od 72 200 rub.
+7 (495) 795-17-76

Svetlana Chernyshova

Psychológ, konzultant. Špecialista z webu b17.ru

prečo si, aké dary, najmä šéfovi. Sú to oni, ktorí by vám mali dať darček na pamäť. Od vás - stôl, to, čo bude na ňom, závisí od fantázie a peňazí. Zvyčajne som vždy priniesol šampanské a občerstvenie. Môžete upiecť koláč. A to stačí

mali sme chlast, piesne, tance. pravda, vtedy nám bolo 20.

niečo tento rok všetci ponáhľali odísť po práci 6 rokov)) Tiež som nedávno skončil, aj malá spoločnosť, ale ďalší zamestnanec odišiel so mnou a riaditeľ si všetko objednal z reštaurácie. a my sme chceli nastaviť obvyklý stôl, žiadne dary.

Ja sám trávim v redakcii koláčom a čajom)))

Áno, stôl - jednohubky, torty, čajky, víno / koňak. Príhovor k šéfovi - ďakujem za všetko, môžete mať „diplom“ vtipný so želaním prosperity a inými úspechmi.

A tak snívam prestať! Len nechoď do práce a to je všetko. Bez rozlúčenia sa s nikým. Predtým som zmenil prácu trikrát a vždy som nejako hlúpo odišiel.

Súvisiace témy

Ale iba vyslovenie slova „zatiaľ čo“ nesmeruje?

Darčeková taška. Autor, prehrievate sa alebo čo? Ak by ťa chceli opustiť, ponúkli by plat 2 s. viac a nebolo by potrebné meniť rozsah činnosti. Na ich záhrade a bez darčekov!

darčeková taška? nezabudnite na bradku a maľujte nos červenou rúžom))

Nikto mi nerozumel .. Milujem tam všetkých tak veľmi! a miluj ma! všetci revujú !! šéf sa nechcel pustiť, chcem len robiť iné veci ((takže sa dokonca cítim vinný, že som predstieral toľko času, že sa mi všetko páčilo).

Moderátor, upozorňujem na skutočnosť, že text obsahuje:

Fórum: Životný štýl

Nové pre dnešný deň

Populárne dnes

Používateľ webovej stránky Woman.ru chápe a súhlasí s tým, že nesie plnú zodpovednosť za všetky materiály, ktoré publikoval čiastočne alebo úplne prostredníctvom služby Woman.ru.
Používateľ webovej stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré predloží, neporušuje práva tretích strán (vrátane, ale neobmedzujú sa na autorské práva) a nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Používateľ Woman.ru, ktorý posiela materiály, má záujem o ich zverejnenie na webe a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším použitím redaktormi Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov zo stránok woman.ru je možné iba s aktívnym prepojením na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy miesta.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na woman.ru sú povolené len osoby so všetkými potrebnými právami na takéto umiestnenie.

Autorské práva (c) 2016-2019 LLC Hirst Shkulev Publishing

Sieťová publikácia „WOMAN.RU“ (Woman.RU)

Osvedčenie o registrácii masmédií EL č. FS77-65950, vydané Federálnou službou pre dohľad nad komunikáciami,
informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Hirst Shkulev Publishing Limited Liability Company

Pin
Send
Share
Send
Send