Užitočné tipy

Ako sa zamilovať do muža? 4 chyby k prvému dátumu

Pin
Send
Share
Send
Send


Je zrejmé, že muži od prvého dňa chcú mať všetko naraz. Vašou úlohou je spomaliť tieto ašpirácie. Môže vás pobozkať pri prvom rande - ale nič viac! Pamätajte, že bozk spôsobí, že vás nevníma iba ako fyzický objekt. Ak sa budú rozvíjať vzťahy v duchu „Pravidiel“, človek sa zamiluje do vašej duše, do vašej samotnej podstaty a nielen do vášho tela. Čím menej fyzických kontaktov, tým lepšie. Navyše, v takejto situácii je oveľa jednoduchšie zastaviť, ak to, čo sa deje, nie je podľa vašich predstáv.

Vieme, že to nie je najjednoduchšie pravidlo, najmä ak sa vám skutočne páči muž, ak závodíte v jeho športovom aute a pobozká vás pri každom semafore. Bozkáva sa dobre a naozaj chcete vedieť, čo ešte robí dobre. A v tom momente by ste mali stlačiť brzdy a povedať si:

- „Pravidlá“ neumožňujú v prvý deň nič iné ako ľahký bozk! Nemal by som ho pozvať na svoje miesto! Nedovoľte, aby sa vaše ruky uvoľnili!

Ak ste príliš nadšení, ukončite dátum čo najskôr, aby ste nerobili to, čo budete neskôr ľutovať. Ak chce niekto viac, zavolajte a pozvite vás na druhý deň.

Vedľa niektorých mužov sa môžete zdať ako staromódny hrdina. Niekto sa na vás smeje alebo sa hnevá. Zdvorilý a milý človek nechá pochopiť, že ak nemá rád vaše správanie, potom je to jeho problém! Ak vás niekto tlačí, je lepšie sa s ním nestretnúť. Povedzte si, že iné ženy by mohli rozmaznávať vášho priateľa tým, že súhlasíte, že budete mať sex prvý deň, ale ste dievča podľa pravidiel a žijete podľa vlastného uváženia. Ak vás niekto skutočne miluje, bude rešpektovať vaše hranice. Ak je pán, dovolí vám rozvíjať fyzické vzťahy tempom, ktoré je pre vás vhodné, a nikdy vás k ničomu nenúti. Zabudnite na všetky teórie „slobodnej lásky“, ktoré k nám prišli od šesťdesiatych rokov. V nechcenom tehotenstve alebo chorobe nie je nič spontánne alebo vtipné.

Ak je človek do vás naozaj zamilovaný, bude rešpektovať vaše hranice a rozvíjať vzťahy pre vás pohodlným tempom.

Okrem toho, ak budete postupovať podľa pravidla č. 9 „Ako sa správať k prvému, druhému a tretiemu dátumu“, situácia sa nikdy vymkne z rúk. Ako už viete, mali by ste hovoriť o politike, nehnuteľnostiach, dobrých filmoch - existujú však aj zakázané témy. Nehovorte o manželstve, deťoch, láske, bývalých priateľkách a priateľkách a sexuálnych pozíciách. Rozhovor by mal byť srdečný, ale nie pikantný, a potom po zákusku sex neohrozuje. Ak sa vám naozaj páči muž, bozk bude príjemný!

Pravidlo číslo 15 Neponáhľajte sa presunúť k sexu a iným pravidlám intimity

Kedy prepnúť na sex? „Pravidlá“ závisia od vášho veku a osobných pocitov. Ak máte 18 rokov a ste panna, počkajte na svoju snúbenku. Ak máte 39 rokov, môžete čakať mesiac alebo dva. Samozrejme, ak ste spoľahlivým oponentom sexu mimo manželstva, môžete počkať do svadby. Milujúci muž bude rešpektovať vaše rozhodnutie.

Nenechajte sa však prekvapiť, ak sa muž, ktorého stretnete, rozhnevá na bozk v hale a na rozlúčku po druhom dátume. Muži často očakávajú, že ich pozvete na šálku čaju. Muži sú rozmaznávaní inými ženami - tými, ktorí súhlasia so sexom v prvý alebo druhý deň. Vaše správanie ho okráda o „zaslúženú“ odmenu. Neboj sa. Hnev je znakom záujmu. Budete sa diviť, ale určite vás znova zavolá!

A ak máte radi aj sex a odmietnutie je pre vás rovnako ťažké ako pre neho? Znamená to, že musíte súhlasiť s pohlavím v prvý alebo druhý deň? Bohužiaľ, nie, nie a znova. Musíte byť trpezliví. Verte mi, nebudete ľutovať pár týždňov alebo mesiacov abstinencie. Prečo riskovať? Mužovi sa môže zdať ľahká korisť a nasledujúci deň rozloží všetky podrobnosti svojim priateľom v šatni telocvične. Lepšie nechať ho nahnevať sa a vymýšľať nové spôsoby, ako ho zviesť k svojmu najbližšiemu rande, ako ísť k ďalšiemu dievčaťu. Čakanie len posilní jeho túžbu a vášeň, keď sa konečne rozhodnete pre sex, bude neukojiteľná.

Vieme, že odloženie sexuálnych vzťahov s niekým, koho máte radi, je bolestivé, ale myslíme na budúcnosť.

Abstinencia sa oplatí. Ak to urobíte dobre, môžete mať sex s týmto mužom každú noc po celý zvyšok svojho života. Po svadbe!

Môžete tvrdiť, že vám nevadí mať sex s mužom v prvom alebo druhom rande a skúsiť šťastie, aj keď neskôr nezavolá. Nakoniec ste obaja dospelí a vy rozhodujete o osude svojho vzťahu. Z osobnej skúsenosti vieme s istotou, že dievčatá, ktoré hovoria niečo také, si jednoducho klamú. V srdci bude žena trpieť, ak muž, s ktorým strávila noc, už nebude volať. Každá žena chce, aby muž, s ktorým mala sex, pokračoval vo vzťahu s ňou - samozrejme, ak sa jej naozaj páči (a predpokladáme, že ženy chodia do postele iba s tými, ktorých majú naozaj radi). Všetci naši priatelia, ktorí povedali, že s prestávkou po sexe nie je nič zlé, sa veľmi obávali, keď sa ocitli v podobnej situácii. Dohodnutím sa na sex druhý deň neviete, či bude váš partner gentleman alebo beštie. Dievčenské „pravidlá“ neriskujú. Predtým, ako sa s ňou dohodnú, musia s ňou správne poznať.

Predpokladajme, že budete čakať na správny čas a ste pripravení na sex so svojím mužom. Aké „pravidlá“ je potrebné dodržiavať v posteli? Najprv (a čo je najdôležitejšie), zostaňte emocionálne pokojní bez ohľadu na to, aký je horúci sex. V skutočnosti väčšina žien kazí vzťahy s mužmi nie preto, že súhlasia so sexom príliš skoro, ale preto, že o ňom príliš veľa hovoria v posteli. Snažia sa používať fyzickú intimitu na vytvorenie emocionálnej intimity, pocitu istoty a dôvery v budúcnosť. Teórie Majstrov a Johnsona (mimochodom, rozviedli sa) by sa nemali ignorovať, ale pre dobro Boha počkajte dosť dlho, kým začnete dlhé príbehy o svojich potrebách počas sexu alebo bezprostredne po ňom. Nepremieňajte sa na seržanta, ktorý vyžaduje jedného alebo druhého od náboru. Musíte sa uvoľniť a umožniť mužovi, aby preskúmal vaše telo ako nepreskúmané územie. Verte mi, budete sa baviť a budete spokojní. Byť s vami v posteli by malo byť ľahké a príjemné. Nie sú potrebné žiadne ťažkosti a požiadavky. Na obohatenie svojho sexuálneho zážitku nepoužívajte doplnky - červené lucerny, vonné sviečky. Ak nemôžete vzrušiť človeka bez nich, potom je niečo zle. Mal by ho vzbudiť vyhliadka na sex s vami.

Odpočívajúci v posteli po vynikajúcom sexe, nehovorte:

"Chcete, aby som uvoľnil poličku pre vaše veci v skrini?"

"Dal som ti toaletnú kefku do kúpeľne."

Nedotýkajte sa sviatostných tém - manželstvo, deti, spoločná budúcnosť. Toto by sa nemalo robiť ani v posteli, ani mimo nej. Pamätajte: všetko toto je tvoj potreby a „pravidlá“ nás naliehajú, aby sme vo vzťahoch neboli sebeckí. Muž nechce ležať vedľa ženy, ktorá preteká silnými emóciami. Ženy sú zvedavejšie, chcú vedieť všetko.

- A teraz, keď budeme spolu spať, ako sa bude rozvíjať náš vzťah? Čo to pre vás znamená?

Aj keď sa vám takéto myšlienky pravdepodobne húpajú vo vašej hlave a naozaj ich chcete položiť človeku ležiacemu vedľa neho, pokúste sa uvoľniť a na nič nemyslieť.

Nenechajte sa uraziť, ak muž opustí túto noc alebo nasledujúce ráno. Buďte pokojní. Na konci dňa sa nemusíte báť. S týmto postojom sa s vami pravdepodobne pravdepodobne bude chcieť niekto znova stretnúť. Nepokúšajte sa obmedzovať muža tým, že ponúkate raňajky alebo kávu priamo so šiškami priamo do postele. Ak to ponúkate, určite utečie na raňajky v ktorejkoľvek kaviarni. Ráno pokojne chodte do práce: rozčesávajte si vlasy, čistite si zuby, robte cvičenia, pripravujte kávu. V tejto situácii určite muž začne masírovať vaše plecia, ponúkať sex alebo chodiť na nejaké skvelé miesto na raňajky.

Ak chodíte s mužom mesiac alebo dva a nebudete s ním mať sex, bude spravodlivé, aby ste o tom vedeli. Inak ho jednoducho škádlíte. Ale čo ak chcete viac sexu ako on? „Pravidlá“ nám dávajú túto odpoveď na túto otázku: ak nechcete mať problémy, nehovorte o sexe. Keď sa váš vzťah stane vážnym, keď si uvedomíte, že je do vás blázon, potom o tom môžete hovoriť - náhodou a ako vtip.

A konečne, sex iba s kondómami. Nepodľahnite presvedčeniu, že to bude iba raz. Pamätajte: Ste dievča podľa „Pravidiel“ a môžete sa o seba postarať.

Ako potešiť človeka a prinútiť ho premýšľať o vás

Podľa trénera vzťahov Leva Vozhevatova je spoznanie muža viac záležitosťou technológie, ale správne vedenie prvého dňa pre ženy, ktoré hľadajú vzťah s mužom, je často ťažké. Je možné zamilovať sa do muža po tom, čo s ním sedel hodinu alebo dve v kaviarni? To je cieľ, ktorý by mal byť stanovený, tréner verí a podrobne popisuje chyby prvého dňa v knihe „Bohyňa pre svojho muža“.

Ako sa zamilovať do muža s jednoduchými trikmi? Presnejšie povedané, nie to, čo sa s ním dá urobiť, aby sa zamiloval, ale naopak, čo sa musí urobiť, aby sa vám zabránilo, nebolo možné? Tu sú tri základné pravidlá úspechu v prvý deň.

Prvé pravidlo: vytvorte správnu náladu

Dátum by mal mať náladu. Je stvorená primárne vy, nie človek. Pretože žena je viac zvyknutá vytvárať náladu. Ste spoločenskejší ako priemerný človek, citlivejší a emotívnejší. Toto je povaha ženy. A tak ste to vy, kto vytvára atmosféru v rande.

Chcete, aby som vám povedal univerzálnu náladu, ktorá funguje so všetkými mužmi? Vo vzduchu sa vznáša veselá a hravá vášeň pre každého, ochutnaná ľahkým duchom romantizmu a radosti z večera.

Druhé pravidlo: jasne stanovený cieľ

Akékoľvek stretnutia by mali mať účel. Najmä tie prvé. Klasickým cieľom je zaujať, očariť človeka (za predpokladu, že sa mu páčilo, ak nie, komunikácia by sa mala rýchlo dokončiť).

Cieľom môže byť to, že ho muž na konci prvého dňa pozve na druhý deň.

Môžete muža mierne zmiasť. Takže nevie, ako sa k vám priblížiť (vhodné pre príliš sebavedomých a skúsených mužov).

Alebo naopak, oslňte ho vnútorným svetom a ukážte jeho zvláštnosť.

Cieľom je zistiť, čo je to človek, a zároveň zostať temným koňom pre neho!

Ciele môžu byť nakoniec rôzne: bavte sa a bavte sa, staňte sa skvelým večerom bez ohľadu na to, ako to skončí!

Tretie pravidlo: dochuť

Zamilujte sa, keď začnú premýšľať o osobe, keď nie je nablízku. Čím viac o vás muž premýšľa, tým rýchlejšie sa zamiluje a naopak. Preto sa musíte naučiť zanechať dochuť: nie ste v okolí a človek nemôže zabudnúť na vaše stretnutie a svoj imidž. Pár dní mučenia a - voily. Je zamilovaný!

Čo robiť, aby sa vytvorila dochuť? Mužovi môžete priznať, že je v pohode, ale bojíte sa ho. Niekoľkokrát sa nejako správal čudne. A na otázku - kedy a ako, záhadne sa usmievate a ponúkate, že o tom budete diskutovať na nasledujúcom stretnutí.

Alebo tak. Pri rozlúčke požiadajte muža, aby stál a nehýbal sa. Položte dva prsty na jeho pery a potom ich pobozkajte. Potom sa na muža záhadne alebo veselo pozerajte a nechajte ho zomrieť. Potom rýchlo odíďte. Tu je pre vás hravá dochuť!

Pre túto chvíľu príďte s pár žetónov. Možno nejaký intrig na ďalší deň, možno podhodnotenie na prvom mieste, možno nejednoznačné ukončenie stretnutia, možno niektorí prítomní človeku - premýšľajte o tom a nájdete nápad.

Chyby prvého dátumu a čo môžu spôsobiť

1. Rozhovor. Hovorí sa, že muži sú dnes populárni, hovoria, že s vekom sa dáta stále častejšie stávajú rozhovormi. Tento pocit vzniká, pretože dievča jednoducho odpovedá na otázky bez toho, aby sa pýtalo tempom, nezačínalo s tými, ktoré neboli zahrnuté do komunikácie 100%. Úloha: pýtate sa ma a ja odpoviem.

Výsledok: muž investoval do energie, ale za to nedostal nič. Po takomto stretnutí zostáva muž unavený: „Je nejako nepríjemná, hoci krásna“, „nie moja“, „nemá ma rada“.

2. Som problém. To je, keď dievča ukladá všetky svoje problémy na človeka, chce príliš veľa hovoriť. Okamžite sa objaví, že bola v obchode podvádzaná, druhý mesiac hľadá prácu a zatracená pneumónia straší.

Výsledok: odmietnutie na inštinktívnej úrovni (nezdravá žena - choré deti - musí byť obviňované) a jednoducho neochota komunikovať s osobou, ktorá má trvalé prekážky.

3. Mýlite sa! V takom prípade sa dátum zmení na diskusiu. Hovoriť, diskutovať (aj keď sa človek mýli) je veľmi krátkozraké a prinajmenšom hlúpe.

Výsledok:„Pri práci je mozog vytiahnutý, mozog vytiahnutý z cesty a dokonca kazí náladu na rande. Idem vyzdvihnúť Pozdarov od tejto zúrivosti! “ Muž prišiel na stretnutie, a preto dostal negatívny výsledok.

Akýkoľvek pokus vyrovnať alebo presvedčiť človeka v niečom je v jeho postavení. To znamená, že stlačením na muža sa sami stanete človekom. A potom sa stretli dvaja muži. Potom nebuďte prekvapení, prečo sa s vami začal spriateliť a chcel si vzťah.

Ak máte radi rozprávanie s človekom, cvičenie intelektuálnych hier, potom je tu jeden čip, ktorý kombinuje argumenty a príjemnú dochuť.

So. Začnite svoju obľúbenú diskusiu. Bude to obzvlášť šťavnaté, ak otvoríte diskusiu na tému, v ktorej je človek viac-menej zbehlý alebo nad ňou vášnivý. Najprv začnite argumentovať, spochybňovať argumenty mužov, pripomínať príklady zo života, vo všeobecnosti je všetko obvyklé. Nechajte diskusiu otvorenú, nech sa človek v čo najväčšej miere zapojí do tejto konfrontácie.

pamätať: Vaším cieľom je teraz upútať človeka touto konverzáciou. Pokračujte v tejto konverzácii asi 10 minút. Keď máte pocit, že miera diskusie je mimo stupnice, náhle zmeňte svoju stratégiu. Plne uznať správnosť muža, sklamať všetky jeho argumenty a zároveň komplimentovať mužskú profesionalitu a intelekt.

Takáto silná inverzia vytvorí v človeku neuveriteľný stav: "S predchádzajúcimi dievčatami som bol unavený, mrhal som peniazmi, a toto ma naplnilo." Chcem, aby to tak vždy bolo. Musím jej zavolať. A všeobecne je v pohode, že si berú takýchto ľudí. “

4. Pevné a nudné. Raz za mnou prišla žena na konzultáciu Skype s týmto problémom: muži buď nepozvú na druhé stretnutie, alebo sa s ňou pokúsia nadviazať obchodné kontakty.

Po vypočutí zvukovej nahrávky nasledujúceho prvého dňa som si uvedomil, čo sa deje. Tri a pol hodiny slušnej konverzácie, takmer bez náznaku flirtovania.

"Prečo flirtovať?" Som slušná žena, mám 41 rokov a mám sex nie je potrebné, chcem vzťah! Stále sme príliš málo na to, aby sme vedeli, že človek je sakra. “

Pochopte to. Muži vo vzťahoch sú zvyčajne poháňaní. Ak žena na prvom stretnutí ponúka úlohu priateľa, tak dobre. Na stretnutí človek necíti nič s takýmto partnerom, s výnimkou práce mozgu.

„Prečo v práci potrebujem ženu, s ktorou som ako kolegyňa. Nie, je to úžasná osoba, ale ja ju nechcem. “

Namiesto „Som solídna žena a sex je pre mňa tabu,“ je potrebné predstaviť ďalšiu náladu. "Milujem sex a som veľmi uvoľnený, ale s dôstojným mužom, ktorý sa preukáže, že je činom, a ak sa tak stane, oh, čo s ním urobíme!" - Rozumiem tomu, návnady!

Prvý dátum: skúšobná jazda

Urobte skvelú skúšobnú jazdu s človekom. Na stretnutí vytvorte atmosféru flirtovania, ľahkosti a radosti. Chutné, ale po dobu 1,5 hodiny.

Keď budete komunikovať s mužom, ukážte mu, že ste horúca maličkosť, vrúcne vo vás je more vášne, ale zároveň sa obmedzujete. Musí si všimnúť, ako na vás pôsobí, a zároveň musí pochopiť, že sa zdržujete. Ako jar. Máte veľký potenciál, ale musí sa to odhaliť. A ak urobí niečo zle, oheň trochu vyjde. A naopak.

Nie sú žiadni leniví muži, nie sú motivovaní. Je chybou miliónov žien počkať, kým ich muž podmaní. Nelogické! Nechajte toho muža trochu potešiť, ochutnajte svoje kúzlo doslova a začne sa starať, uvedomujúc si, že nakoniec bude mať úžasnú cenu!

Nikto, samozrejme, nikto nie je dlžníkom, ale oddelenie úloh je stále prítomné, nech sa dá povedať čokoľvek. Urobiť niečo ľahšie a prirodzenejšie ako muž, niečo pre ženu.

Takže tu. Človek je, samozrejme, úspechy, bezpečnosť, zodpovednosť, zdroje (vrátane finančných), ochrana. A žena je atmosféra, „počasie doma“ a zábava. Je to skvelá zábava?

Да, первая встреча — это знакомство , и зачастую это просто ресторан или кафе. Но потом, если мужчина не креативит, полезно предложить свои варианты. Prečo? Рассказываю еще один секрет.

Второе свидание: краш-тест

Одна моя ученица пошла на первое свидание с мужчиной, который позиционировал себя как успешный и достойный. Prišli sme do reštaurácie: krásna hudba, mäkké svetlo, vynikajúca káva. Sedia, coo.

Muž, nebuď blázon, nakreslil nádherný obraz svojho milovaného. Príbehy z detstva sa krásne zmenili na príbehy o športových výkonoch, potom o niečo zaujímavé a netriviálne o podnikaní a potom šťavnatú kompliment. Neexistuje žiadny egocentrizmus alebo ropucha. Všeobecne platí, kompetentne. Dievča plávalo!

Ako konzultantka som navrhla, aby sa jej ďalšie stretnutie konalo v motokárach. A potom prišla dlho očakávaná sobota. Sedia v autách a začali. Pár kruhov dokopy, potom motor zastaví u pána a rýchlo sa stiahne do štiepačky.

Moje oddelenie príde k mužovi, aby zistil, ako sa mu darí, a možno aj niečomu pomôcť. A čo vidí? Jej kavalír má na tvári záchvaty hnevu. Kričal, mával rukami, vrčal a obviňoval ju, že pošmykol rozbité auto a takmer sa zabil. Namiesto dievčaťa sedí vo svojom aute muž, ktorý má rozkaz stáť v strede trate a čakať na pracovníka motokára. A odišiel.

Uvedomila si, že teraz je potrebné mužov hodnotiť stresom alebo aspoň činmi, a nie pohodlnou pohovkou v drahej reštaurácii. Mnohí sa teraz naučili plynulo hovoriť.

Záver: po prvom úvodnom stretnutí by ideálnou voľbou bola dátumová akcia.

Ak sa človek ukáže byť hodným, nebude pre vás ťažké sa do neho zamilovať, aj keď len preto, že najlepším formátom je robiť niečo spoločne, prekonávať prekážky a ukazovať svoje najlepšie vlastnosti! Spoločné prekonávanie prekážok spája desiatky krát rýchlejšie ako dlhé emočné rozhovory.

Pretože hovoríme o odvahe ...

Prečo ho vlastne musíte prinútiť, aby vás pobozkal? 21. storočie na záhrade, rodová rovnosť v ústave - ak chcete a máte pocit, že nastal čas, pobozkajte to sami.

Sebadôvera je atraktívna, nikto neodsúdi vášeň. Ak budete po celý čas čakať na počasie na mori, plachty flotily sa prelomia a stožiare sa pracky sklopia a niekto rýchlejšie skĺzne. Prijmite opatrenia.

Pri manipulácii buďte opatrní

Je dôležité si uvedomiť, že manipulácia nikdy nefunguje z dlhodobého hľadiska. Ak hráte studenú neprístupnosť, jednoducho (a celkom prirodzene) rozhodne, že vás nezaujíma.

Ak ho aktivuje, znamená to, že sa váš vybraný nezameriava na to, aby bola žena šťastná, ale na skrútenie tvrdohlavého.

Všeobecne platí, že všetky pokusy „vytlačiť“ súcit od človeka sú odsúdené na neúspech: držte sa pýchy, pocitu vlastníctva a ďalších nižších emócií, budete s ním až do času, keď ich prestane prežívať. To znamená, že až do okamihu, keď vás dobije.

Stena bude zničená, súperi sú porazení, jeho ego vydýchne úľavu a pošle vás späť domov ako zbytočné.

Zmeňte svoju pozornosť

Ak chcete, aby vás pobozkal - možno z romantických motívov alebo jednoducho nie je pripravený to urobiť sám - nasmerujte svoje úsilie na to, aby sa stala tou ženou, ktorú muži majú radi. Nezabudnite „neskúšať, prosím“, ale „stať sa tým, ktorý sa vám páči“.

Aj keď ste veľmi zamilovaní, presmerujte svoju pozornosť od seba na seba: nesústreďte sa na to, čo si o vás myslí, čo robí, prečo to robí. Mali by ste sa starať iba o jednu vec - kto vy v tejto súvislosti.

Stať sa ženou, ktorá priťahuje mužov, je celé umenie, ktoré vyžaduje obrovské množstvo času a úsilia. Po jeho zvládnutí vás však otázka „Ako prinútiť človeka, aby vás pobozkal ako prvý“, prestane vôbec vzrušovať.

Existuje však niekoľko čisto psychologických okamihov, ktoré výrazne zvýšia vaše šance, že vás pobozká.

Nejde o triky, ale skôr o priaznivé podmienky a prirodzené prejavy sexuality, ktoré sa „nezačali“ kvôli nadmernej sebakontrole alebo nervozite. Tu je niekoľko z nich.

1. Vytvorte pohodlie

Nikto by vás nemal obťažovať a snažiť sa zabezpečiť, aby neexistovala najmenšia hypotetická možnosť náhleho objavenia sa niekoho zbytočného. Ako prinútiť chlapa, aby ťa pobozkal, ak sa niekto chystá vstúpiť? To je veľmi rušivé.

Rozvoj vzťahov je veľmi uľahčený spoločnými cestami, keď je každý v teple a skvelej nálade, a naozaj život si hrá s inými farbami, ak doň často vkladáte guavu, palmu a vodku bez cla.

Vysvetlite, že sa vám páči. Muž vás nebude bozkávať, ak si nie je istý vaším postojom k sebe samému - perspektíva hanby dievčaťa, ktoré sa odchyľovalo od bozku, zatiaľ nikoho nenútila, aby odvážne konal.

Okrem toho, ak komunikujete dobre alebo dokonca s priateľmi, riskuje, že ťa stratí ako priateľa. Buďte milí, priateľskí, pochválte ho, ale vyjasnite si, že vás zaujíma rovnako ako muž - zapnite svoje ženské kúzlo.

3. Vyvolajte taktilný kontakt

Psychologicky sa človek nechce dotknúť niekoho iného, ​​pretože dotyk je invázia do osobného priestoru, kde sú povolené iba oprávnené osoby.

Ale tu môžete použiť zákon nepriamej korelácie príčiny a následku: to znamená, že účinok môže spôsobiť príčinu. Časté príležitostné dotyky (za predpokladu, že daná osoba je stále príjemná) rýchlo medzi vami vytvoria pocit blízkosti.

Je dôležité, aby ste to nepreháňali: dotknite sa ruky, míňajte nejaký predmet, sadnite si bližšie - plece k pleci, riasy si natierajte z tváre. Dávajte pozor, môže byť trochu v rozpakoch, ale ak je to nepríjemné, potom ste už išli príliš ďaleko alebo ešte nie.

4. Venujte osobitnú pozornosť perám.

Ako prinútiť chlapa, aby ťa pobozkal na pery? Nech sú atraktívne! Nezabudnite použiť špeciálny peeling a hygienickú rúž, najmä v chladnom období - bez ohľadu na to, či čakáte na bozk alebo nie.

Na rande si objednajte niečo ľahké a čerstvé, šalát, ovocie, čaj, pretože aj keď je pizza krásna a focaccia dobre spadá pod ravioli, mastné jedlá vaše pery nebudú atraktívnejšie.

Pokiaľ ide o rúž, dôležitý bod: nemal by byť príliš jasný. Muži neradi bozkávajú krvavo červené pery, pretože potom to bude všetko na ňom. A vaša tvár s červenou rúžom rozmazanou po bozku bude vyzerať, povedzme, neromantická.

5. Požiadajte, aby vás pobozkal

Ak nemáte odvahu, ale na ideálnom obrázku vás prvý pobozká, len sa ho na to opýtajte. Opäť - moderní ľudia, nezabíjame diaľkové ovládanie z televízora do celofánu, prečo priamo nevyjadrujeme svoje želania.

Muži niekedy veľmi nevedia alebo sám nevie, či je to už možné alebo nie. V každom prípade jeho odpoveď bude odpoveďou na všetky vaše otázky.

Dôverujte svojej intuícii. S priamym prístupom do podvedomia dokáže dokázať oveľa viac dôvodov. Vy sami budete cítiť správny okamih a vašou úlohou nie je nechať si ujsť.

Nebojte sa robiť chyby a nikdy sa neobviňujte z neúspechov po odvážnych skutkoch - verte mi, už za samotný pokus ste hodní rešpektu a obdivu!

Zaujímavé bozkávacie fakty

Bozky sú dôležité nielen na preukázanie pocitov osobe, ktorá sa vám páči, ale sú tiež dobré pre zdravie, o čom svedčia tieto zaujímavé skutočnosti:

 • Pri bozku je zapojený celý komplex tvárových svalov, čo je veľmi účinná a príjemná prevencia vrások.
 • Počas bozku sa prenáša komplex látok, ktorý pomáha posilňovať obranyschopnosť tela.
 • Počas jedného romantického bozku sa spália až 3 kalórie, zatiaľ čo náklady na francúzsky bozk sú najmenej 5 kalórií.
 • V podmienkach dlhého bozku sa pozoruje zvýšenie srdcovej frekvencie a zvýšenie krvného tlaku a hormónov.
 • Bozky prispievajú k nastoleniu pokoja.

Ako presvedčiť človeka, aby prvý bozk: efektívne spôsoby!

Ak sa dlhé dni skončia obvyklým rozlúčením, treba ho nabádať, aby konal. Na začatie prvého bozku môžete použiť nasledujúce metódy:

 • Je potrebné zasiať dôveru človeku v možnosť rozvoja vzťahov v budúcnosti alebo dokonca v spoločnej budúcnosti. Muži často neponáhľajú s prvými bozkmi, pretože sa obávajú, že dievčatá nie sú dosť pekné. V tomto prípade je možné potvrdiť záujem o muža so znakmi pozornosti a frázami, ktoré naznačujú, že chlap dodržiava idey ideálu, ku ktorému je žena orientovaná.
 • Používanie neverbálnych znakov. Bozky majú dostatočný dotyk, ale mnohí sa stále neodvážia prekonať túto bariéru na dlhú dobu. V tomto prípade môže žena prevziať iniciatívu vo vlastných rukách a pri rozhovore sedieť vedľa muža sa občas dotkne ruky. Práve tieto prchavé dotyky naznačujú schválenie toho, čo sa deje, a pripravenosť na ďalší rozvoj vzťahov.
 • Flirtujte očami. Oči sú najlepším odrazom vnútorného stavu človeka, takže pomocou názorov môžete človeka prinútiť k rozhodnejším konaniam. Môžete použiť jeden jednoduchý spôsob, ktorý spočíva v nasledujúcom: musíte sa dôkladne pozrieť do očí človeka a potom sa pozrieť na jeho pery a znova na jeho oči. Spravidla je tento tichý signál v mnohých prípadoch ponechaný, takže si partner uvedomí, čo sa od neho očakáva. Ale tu je dôležité to nepreháňať. Človek by sa týmto spôsobom nemal „trúbiť“ celý večer, pretože to ho len dostane do nepohodlného postavenia.
 • Použitie slovných znakov. Človek sa môže pokúsiť nastaviť potrebnú náladu zapojením sa do príslušných rozhovorov. Samozrejme, nehovoríme o diskusiách o sexuálnych témach v prvých dňoch. Pri rozhovoroch s mužom by sa mali používať nenápadné vtipy týkajúce sa predĺženej neprítomnosti prvého bozku.
 • Make pery atraktívne. Každý muž potvrdí, že pery, spolu s obrysmi ženského tela, môžu značne otočiť hlavu. Preto je dôležité starať sa o vzhľad pier a vytvoriť obraz, vďaka ktorému bude človek myslieť iba na bozk.
 • Vyjadrite svoje želania priamo, Psychológovia tvrdia, že veľa životných okolností je komplikovaných neustálym očakávaním určitých činov od mužov. V skutočnosti sa tieto zastarané pravidlá postupne stávajú minulosťou a dnes je módne bez váhania hovoriť o vašich želaniach. Preto, ak sa človek neodváži podniknúť kardinálne činy, môžete ho jednoducho požiadať, aby vás pobozkal.

Užitočné tipy

Prvý bozk je veľmi vzrušujúci okamih, ktorý môže buď posilniť vzťah, ktorý sa vytvára, alebo naopak, odcudziť osobu. Samozrejme, že je lepšie, ak všetko pôjde tak, ako by malo, ale tiež upozorniť, že niektoré chyby nebudú nesprávne.

Po prvé, je dôležité nepreháňať to rúžom alebo leskom, čo môže zničiť dojem prvého bozku. To isté platí pre čerstvý dych.

Pri flirtovaní nie je hlavnou vecou to preháňať, pretože tlak a niektoré činy môžu spôsobiť vytvorenie obrazu frivolného dievčaťa, ktoré sa zaujíma iba o sexuálne vzťahy, a preto núti udalosti.

Nemali by sme zabúdať, že úloha dobyvateľa patrí človeku, a preto by mu iniciatíva mala vždy zostať. Používanie všetkých slovných a neverbálnych príznakov by nemalo byť rušivé.

Vyššie uvedené odporúčania nepochybne pomôžu človeka posunúť k prvému kroku, ale pred jeho použitím je dôležité objektívne zhodnotiť rozvíjajúci sa vzťah a ubezpečiť sa, že je z jeho strany sympatie. V opačnom prípade hrozí, že žena bude vo veľmi nepríjemnej polohe.

Pin
Send
Share
Send
Send