Užitočné tipy

Ako ušetriť zdroje v hre Clash of Clans

Pin
Send
Share
Send
Send


Nie je žiadnym tajomstvom, že čím vyššia je úroveň jednotky, tým drahšie to bude stáť. Urobte jasný príklad úspor. Predpokladajme, že chcete stráviť elixír na vylepšenie svojich lukostrelcov. Predobjednávajte ich čo najviac. A po zlepšení sa automaticky zlepšia. Takže nezdržiavajte veľké sumy peňazí, okamžite si nakúpte čo najviac bojovníkov. A potom urobte vylepšenia.

Chráňte svoje vlastné zdroje

Títo zberatelia alebo baníci by mali byť umiestnení mimo základne. Je však lepšie umiestniť sklady niekde do stredu základne. Výrazne tak znížite šance, že útočník bude môcť vyprázdniť obchod. Na to jednoducho nemusí mať dosť času. Usporiadajte obranné jednotky správne. Maltové zbrane nie sú schopné útočiť na vzdušné ciele. Rovnaké veže mágov treba starostlivo obhajovať, pretože ich hlavnou nevýhodou je zraniteľnosť barbarských útokov. Lepšie je dať vzduchové bomby.

Je veľmi dôležité prečerpávať kolektory. Na každej novej úrovni budú obsahovať čoraz viac. Uistite sa, že ste to umiestnili tam, kde ich môžete presne chrániť.

Pozrite si video: MAGIC ITEMS TRICK DEAD 2019 (Júl 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send