Užitočné tipy

Pravidlá prvého dátumu: Metóda Kate Middleton

Pin
Send
Share
Send
Send


Úsmev, parfum alebo zvodný vzhľad? Ako ho zblázniť za pár minút

Štúdia univerzity v Salamance s viac ako 1 500 respondentmi vo veku 16 - 86 rokov dokázala, že ženy potrebujú najmenej päť až šesť stretnutí, aby sa nakoniec rozhodli, či začať vzťah s partnerom, zatiaľ čo muži sa s väčšou pravdepodobnosťou stanú obeťami fulminantnej sympatie. Jeden z piatich predstaviteľov silnejšieho sexu aspoň raz za život pocítil lásku na prvý pohľad a viac ako polovicu - po prvom dátume. Čo ho môže donútiť stratiť hlavu tu a teraz?

2. Prirodzenosť v komunikácii

Prirodzenosť uchváti nielen vzhľad, ale aj komunikáciu. Nikdy sa nesnažte dostať sa z toho, kým nie ste. Stáli muži v duchu netolerujú šamanizmus a klamstvo. Buďte sami sebou, bez ohľadu na to, ako by to mohlo znieť naivne a nezaujato: gestá, zvyky a zvyky iných ľudí, ako napríklad topánky, ktoré nie sú vo veľkosti, spôsobujú veľa problémov a nepríjemností.

3. Zvedavosť

Áno, mozgy sú stále sexy. Muži milujú ženy, ktoré dokážu viesť rozhovor na akúkoľvek tému a pokojne argumentujú svojím vlastným názorom. A ak dokážete rozlíšiť ragby od hádzanej, uhlov od trestu a Vasily Berezutsky od svojho brata Alexeja - pripravte sa na skutočnosť, že tretieho dňa vás predstaví vašim rodičom.

Váš úsmev funguje ako magnet. A zrejme to vedia z fyziky. Žena, ktorá sa smeje vtipom pre mužov a zároveň má dobrý zmysel pre humor, nikdy nebude sama.

5. Tesne priliehajúce dlhé šaty alebo sukne

Existujú látky a štýly, ktoré komplikujú vašu postavu lepšie ako skúsený plastický chirurg. Žiadne minisukne a výstrihy nefungujú tak vzrušujúco ako tónovaná a tvarovaná silueta ako celok - to dáva priestor pre jeho fantáziu.

Hlavným elixírom lásky na celom obrázku je samozrejme parfém. Zbraň, ktorá mu pomôže doslova sa do vás zamilovať doslova so zavretými očami. Voňavý cheat sheet: vanilkové tóny sú spájané s nežnosťou, jazmín je synonymom pokušenia, pačuli pomáha relaxovať a tropický motív, ako sú citrusy, zvyšuje sexuálnu túžbu u každého štvrtého človeka. Berieme to do prevádzky naraz. Bezchybné zloženie je navyše v portfóliu arómy značky Lacoste - EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Elle.

8. Šablóna medzery

Teoreticky muži hľadajú ženu, ktorá im pripomína svoju matku alebo, podobne ako Barbie, je prispôsobená nejakému vzoru. Krása stojaceho tela nemožno porovnávať. Nebojte sa zdôrazniť svoju osobnosť a muži vás zastihnú.

Muži milujú krásne ramená - a toto je v skutočnosti lekársky fakt, ktorý je potrebné považovať za samozrejmý a musí byť schopný zdôrazniť ho. Napríklad kvapka parfému.

11. Buďte sexy, ale nevedome o tom

Všetko vyššie uvedené (vrátane odevov a parfumov) je prirodzeným rozšírením našej osobnosti a pracuje na podvedomej úrovni bez vášho ďalšieho zásahu. Správajte sa čo najprirodzenejšie a ak sa vám muž skutočne páči, nebojte sa mu to ukázať.

Vydavateľstvo Hirst Shkulev

Moskva, ul. Shabolovka, dom 31b, 6. vchod (vchod z Horse Lane)

Pin
Send
Share
Send
Send