Užitočné tipy

Ako odhaliť duchov vo vašej domácnosti

Pin
Send
Share
Send
Send


Strašidelné domy vždy priťahovali veľa pozornosti.

Nie je však veľmi príjemné si uvedomiť, že vo vašom dome žije duch. Ale sú chvíle, keď v to začnete veriť.

Takže sa vám niekedy zdalo, že okrem vás a vašich rodinných príslušníkov je v dome niekto iný? Premýšľajte o tom, či žijete v strašidelnom dome?

Tu sú bežné príznaky, že duchovia žijú vo vašej domácnosti a čo s nimi majú robiť.

V castingovom dome

Nie každý verí v existenciu duchov, duchov a paranormálnych javov. Všimli ste si však vo vašom dome zvláštne veci, udalosti a situácie, ktoré jednoducho nemožno vysvetliť?

Alison Wynne-Ryder, psychická a jasnovidca, si myslí, že existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako zistiť, či je vo vašom dome vedľa vás duch.

Predtým, ako si myslíte, že sa to týka výlučne starých a opustených budov, nezabudnite, či sa vo vašom dome stalo niečo čudné alebo nevysvetliteľné.

Kde žijú duchovia

Aké typy budov môžu napadnúť duchovia?

„Hoci väčšina ľudí verí, že to sú staré domy alebo budovy, v ktorých mnohí žijú, ako sú väznice, nemocnice a hrady, odtiaľto prichádzajú duchovia, realita je taká, že absolútne každá budova sa môže stať domovom duší mŕtvych. Je to tiež o moderných domy a byty, “hovorí Alison.

„Pravdepodobnosť, že staré obydlia dostanú podivné„ nájomníky “, sa zvyšuje z jedného jednoduchého dôvodu: je tu viac staroveku a histórie ako v iných modernejších budovách.“

Aké pocity sa najčastejšie vyskytujú v strašidelných domoch? Venujte pozornosť nasledujúcim pocitom:

- Pocit, že vás sledujú alebo dokonca sledujú.

- Pocit, že niekto stojí vedľa vás.

- Pocit, že sa vás dotýkajú neviditeľné ruky.

- Pocit husiakov alebo pocit, že vlasy na vašej hlave stoja na konci.

- Pocit webu na tvári alebo tele.

- Pocit studeného vánku, akoby vás niekto prešiel.

-Označte depresívny pocit, najmä na jednom konkrétnom mieste.

Duch potuluje po dome

Aké sú znaky toho, že duch žije v budove?

1. Svetlo sa samo zapína a vypína, spínač sám môže pracovať.

2. Nové žiarovky často zlyhajú a zhasnú tiež sviečky.

3. Zvuk padajúcich predmetov - ale keď idete zistiť, čo sa deje, ukázalo sa, že tam nič nie je.

4. Pri bočnom videní vidíte nevysvetliteľné tiene.

5. Podivné správanie domácich miláčikov v dome: napríklad psi štekajú alebo vrčia za niečo, čo nevidíte, psy, mačky sa pozerajú na určitý bod, nepohybujú sa, akoby videli niečo čudné.

6. Pravidelne zvuk podivných hlasov, ktoré vás šepkajú alebo volajú menom.

7. Blikajúce svetlá, hmla alebo nevysvetliteľné pohyblivé tvary.

8. Náhle zmeny teploty v dome, najmä v určitej oblasti.

Ako parfémy prenikajú do domácností?

Verí sa, že môžu „žiť“ kdekoľvek, ale mnohí sú presvedčení, že duchovia vstupujú a vystupujú komínom, “hovorí Alison,„ ale z vlastnej skúsenosti viem, že ak chcú vstúpiť do domu, vstúpia tam spôsobom, ktorý sa im zdá najvýhodnejší, a nie vždy opustia dom rovnakým spôsobom.

Okrem toho sa nemusia nevyhnutne obmedzovať na jedno konkrétne miesto a môžu zaberať celý dom. Ak sa však v určitej oblasti cítia pohodlne, stane sa miestom, kde bude najviac cítiť prítomnosť duchov.

Napríklad na tomto mieste budete mať pocit, že ste uvrhnutí do studeného potu alebo cítite niekoho ľahkého dotyku.

Napríklad Alison uvádza nasledujúcu situáciu: pred pár rokmi v jej dome žil duch malého chlapca. Zdá sa, že zvuky, ktoré vydal, vyšli zo stien. Napriek tomu cítila hlboký chlad v hosťovskej izbe, ktorú jej vnúčatá obsadili, keď prišli navštíviť svoju babičku.

Počas ich hier bol deťom priťahovaný duch. Okrem toho robil hračky, aby sa začali pohybovať nezávisle. Medzitým sa v skrini skrýval duch sám.

Čo robiť, ak sa vám náhle zdá, že vo vašom dome žije duch a aké kroky by sa v tomto prípade mali podniknúť?

Alison navrhuje viesť denník udalostí s cieľom zistiť, či existuje obraz tejto veľmi nevysvetliteľnej činnosti a či existuje nejaký vzorec.

Taktiež odporúča starostlivo analyzovať, kedy sa tieto zvláštnosti začali a čo sa stalo v rovnakom čase. Najčastejšie sú zvláštnosti spojené s výskytom duchov spojené s konkrétnou udalosťou

Napríklad, pamätáte si, či ste si vybrali nejakú zvláštnu vec zo zeme, zostali ste na zvláštnych miestach, navštívili ste cintorín alebo iné miesta s vysokou koncentráciou liehovín?

„Ak duchovia skutočne žijú vo vašom dome, oni sami nezmiznú - situácia sa len zhorší,“ hovorí Alison. Odporúča pozvať špecialistu na parfumy. Váš dom by mal určite navštíviť médium, ktoré vám poradí, čo robiť ďalej.

Pin
Send
Share
Send
Send